Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: Mieszkańcy Gminy Brenna - Mężczyźni
(MGB-M)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Meta
Strata
Tempo
1
372
PŁOSKONKA JAN
M (13)
1994
M1 (5)
MGB-M (1)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
1:17:11,2
1:17:12,9
05:08
2
93
Dybczyński Tomasz
M (19)
1980
M2 (11)
MGB-M (2)
POL
UKS Brenna Górki
Górki Wielkie
1:18:57,7
1:19:03,2
01:46,5
05:15
3
13
Mendrek Błażej
M (30)
1976
M3 (5)
MGB-M (3)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
1:23:01,1
1:23:02,4
05:49,9
05:32
4
259
Lamparski Łukasz
M (44)
1988
M2 (20)
MGB-M (4)
POL
Gorki Wielkie
1:26:11,1
1:26:12,6
08:59,9
05:44
5
40
Buchholtz Tomasz
M (72)
1976
M3 (15)
MGB-M (5)
POL
Skoczów
1:31:47,1
1:31:47,1
14:35,9
06:07
6
157
Greń Zygmunt
M (101)
1955
M5 (4)
MGB-M (6)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
1:36:00,3
1:36:04,1
18:49,1
06:24
7
244
Krzempek ireneusz
M (118)
1973
M3 (41)
MGB-M (7)
POL
uks brenna górki
Brenna
1:38:19,2
1:38:22,9
21:08,0
06:33
8
147
Gomola Paweł
M (136)
1964
M4 (9)
MGB-M (8)
POL
Brenna
1:40:51,8
1:40:53,5
23:40,6
06:43
9
373
Płoskonka Piotr
M (137)
1988
M2 (58)
MGB-M (9)
POL
Brenna
1:40:57,2
1:41:19,5
23:46,0
06:43
10
34
Broda Łukasz
M (146)
1982
M2 (64)
MGB-M (10)
POL
Górki Wielkie
1:41:51,4
1:43:06,6
24:40,2
06:47
11
308
Michalik Michal
M (156)
1986
M2 (69)
MGB-M (11)
POL
Gorki Wielkie
1:42:40,6
1:42:49,6
25:29,4
06:50
12
453
Szczotka Arkadiusz
M (159)
1974
M3 (56)
MGB-M (12)
POL
LKS Sójnia Górki Wielkie
Górki Wielkie
1:43:01,0
1:44:16,6
25:49,8
06:52
13
23
Bielecki Paweł
M (165)
1987
M2 (70)
MGB-M (13)
POL
HUSARIA RACE TEAM
Górki Wielkie 43-436
1:43:42,0
1:43:48,7
26:30,8
06:54
14
226
Konior Marek
M (183)
1991
M1 (24)
MGB-M (14)
POL
Husaria race team
Brenna
1:45:48,4
1:45:54,1
28:37,2
07:03
15
364
PIETRZYK MARIUSZ
M (193)
1974
M3 (68)
MGB-M (15)
POL
Brenna
1:47:17,6
1:47:32,3
30:06,4
07:09
16
327
Nowak Mateusz
M (196)
1990
M1 (25)
MGB-M (16)
POL
Górki Wielkie
1:47:32,8
1:48:05,4
30:21,6
07:10
17
268
Lisoń Kornel
M (199)
1985
M2 (84)
MGB-M (17)
POL
Husaria Race Team
Górki Wielkie
1:47:49,4
1:47:52,1
30:38,2
07:11
18
175
Heller Mikołaj
M (207)
1989
M1 (26)
MGB-M (18)
POL
Brenna
1:49:11,5
1:49:31,2
32:00,3
07:16
19
137
GAWLAS ZBIGNIEW
M (213)
1978
M3 (77)
MGB-M (19)
POL
BRENNA
1:49:47,6
1:50:04,2
32:36,4
07:19
20
43
Burda Marek
M (234)
1962
M4 (18)
MGB-M (20)
POL
Brenna
1:53:31,7
1:53:37,5
36:20,5
07:34
21
237
Kozieł Dariusz
M (239)
1967
M4 (19)
MGB-M (21)
POL
Apartament Buczyna
BRENNA
1:54:22,4
1:54:51,0
37:11,2
07:37
22
289
Marciniak Artur
M (258)
1967
M4 (21)
MGB-M (22)
POL
Brenna
1:56:40,3
1:56:56,3
39:29,1
07:46
23
177
Heller Szymon
M (276)
1982
M2 (112)
MGB-M (23)
POL
Brenna
2:00:42,1
2:01:10,8
43:30,9
08:02
24
215
Kierat Zbigniew
M (295)
1961
M4 (27)
MGB-M (24)
POL
Górki Wielkie
2:04:26,6
2:04:46,1
47:15,4
08:17
25
127
Gajewski Krzysztof
M (319)
1956
M5 (15)
MGB-M (25)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
2:09:45,6
2:09:49,5
52:34,4
08:39
26
367
Piór Krzysztof
M (324)
1970
M3 (112)
MGB-M (26)
POL
UKS Brenna Górki
Brenna
2:10:53,7
2:11:08,4
53:42,5
08:43
BGTimeSport
© 2015 - 2024