Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 18-29 lat
(M1)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Meta
Strata
Tempo
1
1
Chraścina Marek
M (1)
1997
M1 (1)
CZE
1. Bezecky Jablunkov
Jablunkov
1:01:33,4
1:01:33,4
04:06
2
318
Mrówka Mateusz
M (3)
1994
M1 (2)
POL
Kwk MarcelRadlinioki w biegu
Radlin
1:06:19,2
1:06:19,2
04:45,8
04:25
3
9
Kubica Marcin
M (4)
1999
M1 (3)
POL
Inov-8 Team
Bielsko-Biała
1:06:48,0
1:06:48,0
05:14,6
04:27
4
2
Gorczyca Bartosz
M (5)
1991
M1 (4)
POL
Salco Garmin Team
Skołyszyn
1:09:12,4
1:09:12,4
07:39,0
04:36
5
372
PŁOSKONKA JAN
M (13)
1994
M1 (5)
MGB-M (1)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
1:17:11,2
1:17:12,9
15:37,8
05:08
6
488
Wilk Łukasz
M (21)
1990
M1 (6)
POL
Lubeński Cross | lubeniabiega.pl
Lubenia
1:20:18,4
1:20:25,0
18:45,0
05:21
7
132
GARCORZ DAWID
M (23)
1994
M1 (7)
POL
Mafia Team Lubliniec
Dzielna
1:20:50,3
1:20:53,6
19:16,9
05:23
8
433
STEC JAKUB
M (28)
1989
M1 (8)
POL
Decathlon B-B Ultra Beskid Sport
Godziszka
1:22:35,9
1:22:38,6
21:02,5
05:30
9
481
Wantulok Paweł
M (33)
1993
M1 (9)
POL
Cieszyn
1:23:23,2
1:23:23,2
21:49,8
05:33
10
271
Luźniak Damian
M (34)
1989
M1 (10)
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Pogwizdów
1:23:36,3
1:23:36,3
22:02,9
05:34
11
158
Greń Wacław
M (41)
1990
M1 (11)
POL
Husaria Race Team
Tychy
1:25:42,0
1:25:44,7
24:08,6
05:42
12
126
Gaczkowski Jacek
M (47)
1991
M1 (12)
POL
Wyznawcy Bronka Libiąż
Libiąż
1:26:57,7
1:26:57,7
25:24,3
05:47
13
185
Idzikowski Adam
M (48)
1990
M1 (13)
POL
Świętochłowice
1:27:05,4
1:27:22,5
25:32,0
05:48
14
167
Gwiazda Łukasz
M (60)
1990
M1 (14)
POL
Kęty
1:29:22,6
1:29:29,3
27:49,2
05:57
15
456
Szczypka Piotr
M (75)
1989
M1 (15)
POL
BIEGIEM PRZEZ CHYBIE
Chybie
1:31:58,8
1:32:14,7
30:25,4
06:07
16
319
Mucha Mateusz
M (78)
1992
M1 (16)
POL
Parkrun Katowice
Siemianowice Śląskie
1:32:21,6
1:32:21,6
30:48,2
06:09
17
78
Dobosz Andrzej
M (117)
1996
M1 (17)
POL
LUXTORPEDA CZERWIONKA
Czerwionka-leszczyny
1:38:18,4
1:38:26,1
36:45,0
06:33
18
134
Gaś Piotr
M (119)
1989
M1 (18)
POL
KRT
Skoczów
1:38:35,4
1:38:37,8
37:02,0
06:34
19
290
Marcol Mateusz
M (148)
1989
M1 (19)
POL
OTK Rzeźnik
Rybnik
1:41:55,2
1:42:08,0
40:21,8
06:47
20
208
Kasprzak Michał
M (163)
1990
M1 (20)
POL
Mikolow
1:43:38,2
1:43:43,8
42:04,8
06:54
21
445
Surus Artur
M (167)
1989
M1 (21)
POL
Husaria Race Team
Tarnów
1:43:50,1
1:43:50,9
42:16,7
06:55
22
473
Trzopek Marcin
M (169)
1992
M1 (22)
POL
Iron Team Ujsoły
Ujsoły
1:43:51,8
1:43:53,2
42:18,4
06:55
23
511
Zieliński Piotr
M (181)
1991
M1 (23)
POL
Warszawa
1:45:27,1
1:45:27,1
43:53,7
07:01
24
226
Konior Marek
M (183)
1991
M1 (24)
MGB-M (14)
POL
Husaria race team
Brenna
1:45:48,4
1:45:54,1
44:15,0
07:03
25
327
Nowak Mateusz
M (196)
1990
M1 (25)
MGB-M (16)
POL
Górki Wielkie
1:47:32,8
1:48:05,4
45:59,4
07:10
26
175
Heller Mikołaj
M (207)
1989
M1 (26)
MGB-M (18)
POL
Brenna
1:49:11,5
1:49:31,2
47:38,1
07:16
27
369
PISAREK RADOSŁAW
M (235)
1996
M1 (27)
POL
Pawłowice
1:53:41,2
1:54:02,8
52:07,8
07:34
28
431
Stanaszek Wojciech
M (245)
1989
M1 (28)
POL
Inżynieria Biegania
Mikołów
1:55:32,6
1:55:50,1
53:59,2
07:42
29
267
Lipus Mateusz
M (246)
1990
M1 (29)
POL
Leszczyny
1:55:37,4
1:55:37,4
54:04,0
07:42
30
228
Korzonkiewicz Michał
M (251)
1992
M1 (30)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:56:18,5
1:56:36,4
54:45,1
07:45
31
279
Maćkowiak Maciej
M (265)
1989
M1 (31)
POL
Carbon Paws
Katowice
1:58:36,1
1:58:48,8
57:02,7
07:54
32
248
Kučerka Jakub
M (320)
1991
M1 (32)
CZE
Kasia i Kuba
Třinec
2:09:59,2
2:10:02,9
1:08:25,8
08:39
33
386
Puchałka Michał
M (321)
1989
M1 (33)
POL
ultrabeskidsport
Bielsko-Biała
2:10:00,0
2:10:33,7
1:08:26,6
08:40
34
330
Nowak Michał
M (330)
1993
M1 (34)
POL
Jaworzno
2:12:54,7
2:13:04,4
1:11:21,3
08:51
35
206
Karawacki Grzegorz
M (349)
1989
M1 (35)
POL
1989
Kęty
2:20:41,2
2:20:48,9
1:19:07,8
09:22
36
278
Macura Dawid
M (360)
1992
M1 (36)
POL
DM SYSTEM RUN
Goleszów
2:28:27,9
2:28:57,2
1:26:54,5
09:53
37
512
Malik Paweł
M (365)
1993
M1 (37)
POL
Skoczów
2:48:42,4
2:49:15,7
1:47:09,0
11:14
DNF
403
Rzepka Piotr
M
1993
M1
POL
SPORTOWY ŚWIR
Świętochłowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024