Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: kobiety 40-49 lat
(K3)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Meta
Strata
Tempo
1
408
Szelest Barbara
K (8)
1978
K3 (1)
POL
Mysłowice
1:27:38,0
1:27:39,7
05:50
2
112
Flaga Iwona
K (12)
1977
K3 (2)
POL
Los Pantalones Rojos
Kraków
1:33:34,1
1:33:45,6
05:56,1
06:14
3
392
Radziwończyk Klaudia
K (14)
1975
K3 (3)
POL
Kalety
1:33:55,6
1:34:06,3
06:17,6
06:15
4
11
Bolechowska Dominika
K (15)
1975
K3 (4)
POL
Alpin Sport Team
Rabka-Zdrój
1:35:46,8
1:35:46,8
08:08,8
06:23
5
371
Plata Marta
K (17)
1976
K3 (5)
POL
Bytom
1:38:49,5
1:38:57,0
11:11,5
06:35
6
38
Brychcy Wioleta
K (18)
1971
K3 (6)
POL
AKMB Pedziwiatr Gliwice
Gliwice
1:39:36,7
1:39:44,6
11:58,7
06:38
7
75
Dawiec Gabriela
K (20)
1976
K3 (7)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:42:48,9
1:42:53,6
15:10,9
06:51
8
466
Śmigielska-Stasicka Monika
K (21)
1978
K3 (8)
POL
Oświęcim - Poręba Wielka
1:42:57,0
1:42:58,7
15:19,0
06:51
9
217
Klappholz Adriana
K (25)
1972
K3 (9)
POL
Biegiem przez Chybie
Cieszyn
1:45:11,3
1:45:11,3
17:33,3
07:00
10
235
Kowalska Kinga
K (26)
1975
K3 (10)
POL
Olza Cieszyn
Pogwizdów
1:45:26,2
1:45:34,9
17:48,2
07:01
11
174
HELLER KARINA
K (30)
1978
K3 (11)
POL
RUDA SZALONA
SKOCZÓW
1:50:05,9
1:50:14,7
22:27,9
07:20
12
331
Nowak Teresa
K (33)
1977
K3 (12)
POL
Parkrun Chrzanów
Trzebinia
1:51:01,8
1:51:26,1
23:23,8
07:24
13
105
Faj Sylwia
K (37)
1977
K3 (13)
POL
Carbon Paws
Katowice
1:51:20,8
1:51:32,5
23:42,8
07:25
14
286
Maniszewska Dorota
K (40)
1976
K3 (14)
POL
Cieszyn
1:52:06,2
1:52:06,2
24:28,2
07:28
15
234
KOWALIK DOROTA
K (41)
1978
K3 (15)
POL
Rędziny
1:52:40,0
1:52:56,8
25:02,0
07:30
16
178
HEROK JOANNA
K (45)
1975
K3 (16)
POL
ULTRA BESKID SPORT
BIELSKO-BIAŁA
1:53:43,7
1:54:02,8
26:05,7
07:34
17
95
Dyduła Renata
K (47)
1975
K3 (17)
POL
Ital Car Team
Kraków
1:54:14,4
1:54:23,1
26:36,4
07:36
18
163
Gruszka EWA
K (49)
1978
K3 (18)
POL
STS Biegaton - KIA ETRANS
Mikołów
1:56:01,8
1:56:13,1
28:23,8
07:44
19
209
Janik Ilona
K (50)
1973
K3 (19)
1:56:33,4
1:56:58,4
28:55,4
07:46
20
517
ŻELAZNY AGNIESZKA
K (51)
1972
K3 (20)
POL
Gorlicka Grupa Biegowa
Gorlice
1:57:00,2
1:57:11,6
29:22,2
07:48
21
37
Bruzda Joanna
K (52)
1977
K3 (21)
POL
Będzin
1:57:11,8
1:57:22,5
29:33,8
07:48
22
181
Hordziejewicz-Karasińska Ewa
K (53)
1971
K3 (22)
POL
Bytom
1:57:25,6
1:57:31,3
29:47,6
07:49
23
227
Korbut Anna
K (54)
1975
K3 (23)
POL
Parkrun Chrzanów
Libiąż
1:57:39,6
1:57:57,5
30:01,6
07:50
24
464
Śliwka Beata
K (55)
1978
K3 (24)
POL
OLZA CIESZYN
Dzięgielów
1:58:28,8
1:58:45,5
30:50,8
07:53
25
47
CAŁUS JOLANTA
K (56)
1974
K3 (25)
POL
Bielsko Biała
1:58:57,9
1:59:13,0
31:19,9
07:55
26
490
Wistuba Wiesława
K (63)
1973
K3 (26)
POL
HRmaxŻory
Żory
2:02:07,5
2:02:38,0
34:29,5
08:08
27
430
Sradomska Barbara
K (64)
1972
K3 (27)
POL
HRmax Żory
Żory
2:02:07,6
2:02:38,2
34:29,6
08:08
28
49
Paul Violetta
K (65)
1974
K3 (28)
POL
2:02:17,9
2:02:28,6
34:39,9
08:09
29
402
Rzenno Dagmara
K (68)
1973
K3 (29)
POL
Miechowicka Grupa Biegowa
Bytom
2:03:39,3
2:04:04,9
36:01,3
08:14
30
199
Juraszczyk Katarzyna
K (71)
1971
K3 (30)
POL
Żory
2:04:13,5
2:04:25,8
36:35,5
08:16
31
475
URBANEK MAŁGORZATA
K (72)
1977
K3 (31)
POL
WAPIENICKI TEAM
BIELSKO - BIAŁA
2:04:19,8
2:04:24,5
36:41,8
08:17
32
503
Zarańska Izabela
K (74)
1970
K3 (32)
POL
Miechowicka Grupa Biegowa
Bytom
2:05:08,7
2:05:33,7
37:30,7
08:20
33
44
Burliga Marzena
K (78)
1974
K3 (33)
POL
Knurów
2:06:08,4
2:06:25,7
38:30,4
08:24
34
50
Cher-Kożdoń Beata
K (83)
1973
K3 (34)
POL
Cieszyn
2:08:46,7
2:08:46,7
41:08,7
08:35
35
79
Domagała Agnieszka
K (85)
1971
K3 (35)
POL
Olza Cieszyn
Ustroń
2:09:30,7
2:09:45,2
41:52,7
08:38
36
499
Wójcik Ela
K (91)
1975
K3 (36)
POL
Kluczborska Grupa Biegowa
Borkowice
2:11:39,9
2:12:13,9
44:01,9
08:46
37
107
Ferfecka Barbara
K (93)
1976
K3 (37)
POL
Kozakowice Górne
2:12:29,9
2:12:55,6
44:51,9
08:49
38
395
ROZMUS MARZENA
K (95)
1974
K3 (38)
POL
SWIERCZYNIEC RUNNING
BOJSZOWY NOWE
2:13:59,5
2:14:22,2
46:21,5
08:55
39
77
Delewska Dotota
K (96)
1970
K3 (39)
POL
Night runners
Zabrze
2:14:10,8
2:14:25,0
46:32,8
08:56
40
350
Panek Ela
K (102)
1978
K3 (40)
POL
Bielsko-Biała
2:20:49,9
2:20:54,6
53:11,9
09:23
41
384
PSZCZÓŁKA - BUSCH Aneta
K (105)
1973
K3 (41)
POL
Tarnawa górna
2:22:53,6
2:23:15,3
55:15,6
09:31
42
505
Zawada Agnieszka
K (107)
1977
K3 (42)
POL
Gliwice
2:23:27,7
2:23:38,4
55:49,7
09:33
43
478
Wacławik Ewa
K (111)
1973
K3 (43)
POL
Fantastic Ania Sikora
Bąków
2:26:27,1
2:26:29,8
58:49,1
09:45
44
12
Adamus Katarzyna
K (112)
1978
K3 (44)
POL
OLZA CIESZYN
Cieszyn
2:26:48,2
2:27:22,1
59:10,2
09:47
45
81
DOROBEK AGATA
K (113)
1973
K3 (45)
POL
Night Runners Zabrze
ZABRZE
2:27:40,5
2:27:53,2
1:00:02,5
09:50
46
262
Leszczyńska Małgorzata
K (116)
1970
K3 (46)
POL
Gliwice
2:28:57,9
2:29:20,9
1:01:19,9
09:55
47
282
Malinowska Aneta
K (117)
1975
K3 (47)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
2:29:35,9
2:30:09,0
1:01:57,9
09:58
48
80
Domarecka IZABELA
K (119)
1975
K3 (48)
POL
Pacakowi
Rudzica
2:31:11,8
2:31:45,4
1:03:33,8
10:04
49
344
Oszczęda Marzena
K (120)
1975
K3 (49)
POL
Żory
2:31:41,8
2:32:06,7
1:04:03,8
10:06
50
192
Janczyk Joanna
K (121)
1974
K3 (50)
POL
Łąka
2:32:49,5
2:33:23,2
1:05:11,5
10:11
51
256
Kuś Małgorzata
K (128)
1978
K3 (51)
POL
Katowice
2:39:04,6
2:39:37,2
1:11:26,6
10:36
52
351
Panenka Małgorzata
K (130)
1975
K3 (52)
POL
Night Runners Gliwice
Nieborowice
2:45:17,2
2:45:26,9
1:17:39,2
11:01
53
72
Dadaś Elżbieta
K (131)
1975
K3 (53)
POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:45:22,1
2:45:31,8
1:17:44,1
11:01
54
120
FRĄC Elżbieta
K (136)
1977
K3 (54)
POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
3:41:34,7
3:41:45,4
2:13:56,7
14:46
DNS
461
Sztabla Liliana
K
1975
K3
POL
Jastrzębie-Zdrój
DNF
332
Wester Halina
K
1974
K3
night runners
DNF
203
Kałus Ewa
K
1978
K3
POL
HRmax Żory
Żory
DNF
83
Dubiel Joanna
K
1972
K3
POL
Dubiel Club
Wodzisław Śląski
DNS
281
Malinowska Małgorzata
K
1971
K3
POL
Powoli do celu
Gilowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024