Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 30-39 lat
(M2)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Meta
Strata
Tempo
1
5
El Asri Abderrahim
M (2)
1982
M2 (1)
MAR
Chorzów
1:05:39,1
1:05:39,1
04:22
2
251
Miśkiewicz Mariusz
M (7)
1981
M2 (2)
POL
Biegiem przez Chybie
1:10:41,3
1:10:41,3
05:02,2
04:42
3
476
Uznański Piotr
M (8)
1986
M2 (3)
POL
Euroclear Running Team
Kraków
1:12:00,5
1:12:02,2
06:21,4
04:48
4
242
Krupa Przemysław
M (9)
1983
M2 (4)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:15:06,7
1:15:12,5
09:27,6
05:00
5
321
Muskietorz Piotr
M (10)
1988
M2 (5)
POL
Mikołów
1:15:35,6
1:15:35,6
09:56,5
05:02
6
176
Gawlas Dominik
M (11)
1982
M2 (6)
POL
Cieszyn
1:15:56,0
1:15:56,0
10:16,9
05:03
7
114
Flisiński Łukasz
M (12)
1981
M2 (7)
POL
Sosnowiec
1:16:19,3
1:16:19,3
10:40,2
05:05
8
355
Petkiewicz Tomasz
M (14)
1987
M2 (8)
POL
Kia Etrans - STS BIEGATON Mikołów
Mikołów
1:18:07,5
1:18:09,2
12:28,4
05:12
9
518
Żuchowski Daniel
M (15)
1988
M2 (9)
POL
MUAY RUNNING TEAM
KRAKÓW
1:18:16,4
1:18:16,4
12:37,3
05:13
10
86
Dudzik Robert
M (18)
1984
M2 (10)
POL
LIMANOVA HOTEL
MSZANA DOLNA
1:18:53,3
1:18:54,0
13:14,2
05:15
11
93
Dybczyński Tomasz
M (19)
1980
M2 (11)
MGB-M (2)
POL
UKS Brenna Górki
Górki Wielkie
1:18:57,7
1:19:03,2
13:18,6
05:15
12
169
Frącz Tomasz
M (22)
1984
M2 (12)
POL
INEE INDUSTRY TEAM
Bielsko-Biała
1:20:27,5
1:20:32,0
14:48,4
05:21
13
421
Skworc Grzegorz
M (24)
1987
M2 (13)
POL
Biegiem Przez Góry / CoJaBiegne
Siemianowice Śląskie
1:21:25,5
1:21:25,5
15:46,4
05:25
14
125
Gabrys Jacek
M (26)
1984
M2 (14)
POL
Pruchna
1:22:31,0
1:22:31,0
16:51,9
05:30
15
62
COHLA PRZEMYSŁAW
M (27)
1979
M2 (15)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
1:22:31,0
1:22:33,7
16:51,9
05:30
16
329
Nowak Piotr
M (32)
1985
M2 (16)
POL
Stolarius Run Team
Bestwina
1:23:16,5
1:23:20,2
17:37,4
05:33
17
462
Szynawa Marcin
M (39)
1979
M2 (17)
POL
Siemianowice Śląskie
1:24:57,4
1:24:57,4
19:18,3
05:39
18
66
Czerwiński Michał
M (40)
1986
M2 (18)
POL
SBD ENERGETYK Rybnik
RYBNIK
1:25:32,3
1:25:36,9
19:53,2
05:42
19
233
Kostrzewa Wojciech
M (42)
1982
M2 (19)
POL
Speed Team Brzeszcze
Oświęcim
1:25:55,9
1:25:58,3
20:16,8
05:43
20
259
Lamparski Łukasz
M (44)
1988
M2 (20)
MGB-M (4)
POL
Gorki Wielkie
1:26:11,1
1:26:12,6
20:32,0
05:44
21
211
Kędzior Kamil
M (45)
1987
M2 (21)
POL
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
Pogwizdów
1:26:22,2
1:26:26,9
20:43,1
05:45
22
349
Paliwoda Grzegorz
M (46)
1985
M2 (22)
POL
Zabrze
1:26:35,2
1:26:38,9
20:56,1
05:46
23
32
Besztocha Marcin
M (49)
1985
M2 (23)
POL
Lędziny
1:27:16,9
1:27:21,2
21:37,8
05:49
24
238
Kozieł Grzegorz
M (51)
1982
M2 (24)
POL
Silesia Runners Club
Chorzów
1:27:55,0
1:27:55,9
22:15,9
05:51
25
471
Teplicki Andrzej
M (52)
1980
M2 (25)
POL
Bielsko-Biała
1:27:55,2
1:28:11,3
22:16,1
05:51
26
296
Mazgaj Dawid
M (53)
1984
M2 (26)
POL
Biegiem przez Chybie
Chybie
1:28:06,4
1:28:06,7
22:27,3
05:52
27
250
Kucharski Damian
M (54)
1986
M2 (27)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:28:07,5
1:28:09,2
22:28,4
05:52
28
514
ZONTEK MATEUSZ
M (55)
1981
M2 (28)
POL
BIELSKO-BIAŁA
1:28:16,6
1:28:29,3
22:37,5
05:53
29
335
Ochman Rafał
M (57)
1979
M2 (29)
POL
Opel Active Team
Gliwice
1:28:34,7
1:28:36,6
22:55,6
05:54
30
340
Olbrich Artur
M (61)
1985
M2 (30)
POL
Tworków
1:29:24,2
1:29:29,9
23:45,1
05:57
31
69
Czyż Leszek
M (65)
1980
M2 (31)
POL
Fantastic
Ochaby Wielkie
1:30:21,4
1:30:25,1
24:42,3
06:01
32
342
Oreł Przemysław
M (67)
1980
M2 (32)
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Kończyce Małe
1:30:27,4
1:30:34,3
24:48,3
06:01
33
201
Kaczmarczyk Sebastian
M (68)
1983
M2 (33)
POL
Mafia Team Lubliniec
Lubliniec
1:30:59,0
1:30:59,0
25:19,9
06:03
34
19
Bazyl Adam
M (70)
1983
M2 (34)
POL
Brembo
Dąbrowa Górnicza
1:31:28,2
1:31:30,4
25:49,1
06:05
35
223
Kołoch Marcin
M (71)
1980
M2 (35)
POL
Żory
1:31:44,3
1:31:47,0
26:05,2
06:06
36
124
Gabrych Arkadiusz
M (76)
1984
M2 (36)
POL
Jaworze
1:32:08,7
1:32:08,7
26:29,6
06:08
37
116
FOŁTA WOJCIECH
M (82)
1984
M2 (37)
POL
Bielsko-Biała
1:32:53,9
1:32:53,9
27:14,8
06:11
38
409
SIEGMUND ŁUKASZ
M (87)
1980
M2 (38)
POL
AKTYWNI LYSKI
Pstrążna
1:33:32,2
1:33:42,9
27:53,1
06:14
39
472
tiszbierek marek
M (89)
1980
M2 (39)
POL
Gliwice
1:33:48,3
1:34:16,0
28:09,2
06:15
40
18
Kastelik Mariusz
M (90)
1981
M2 (40)
SPEED TEAM BRZESZCZE
BRZESZCZE
1:33:55,2
1:33:56,2
28:16,1
06:15
41
109
Firek Adrian
M (91)
1985
M2 (41)
POL
HIT THE TRAIL
Bielsko-Biała
1:34:01,2
1:34:02,5
28:22,1
06:16
42
16
Baron Tomasz
M (93)
1981
M2 (42)
POL
Bieruń
1:34:21,0
1:34:29,8
28:41,9
06:17
43
257
Kuś Tomasz
M (94)
1981
M2 (43)
POL
Marklowice
1:34:32,2
1:34:38,6
28:53,1
06:18
44
246
Ksiądz Karol
M (98)
1988
M2 (44)
POL
Kryry
1:35:19,6
1:35:29,0
29:40,5
06:21
45
443
Sudnik Krzysztof
M (100)
1983
M2 (45)
POL
Knurów
1:35:34,1
1:35:46,8
29:55,0
06:22
46
48
Cały Patryk
M (103)
1980
M2 (46)
POL
#KFD FALLOUT TEAM
Wrocław
1:36:33,2
1:36:42,9
30:54,1
06:26
47
190
Jakubowski Łukasz
M (105)
1981
M2 (47)
POL
HRmax Żory
Żory
1:37:06,3
1:37:08,0
31:27,2
06:28
48
258
Kuźnik Sylwester
M (108)
1982
M2 (48)
POL
1982
Czechowice-Dziedzice
1:37:30,3
1:37:50,9
31:51,2
06:30
49
67
Czupryński Krzysztof
M (112)
1980
M2 (49)
POL
K.S. NIEDOSZŁY MISZCZ
Pogórze
1:38:02,2
1:38:21,9
32:23,1
06:32
50
419
Skrobot Tomasz
M (115)
1984
M2 (50)
POL
RyTM - Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
1:38:17,3
1:38:44,3
32:38,2
06:33
51
30
Bok Rafał
M (121)
1980
M2 (51)
POL
Zabrze
1:39:04,3
1:39:08,0
33:25,2
06:36
52
404
Rzeźnicki Sławomir
M (123)
1980
M2 (52)
POL
#KFD
Brzeziny
1:39:05,7
1:39:18,6
33:26,6
06:36
53
123
FURMAN Paweł
M (124)
1981
M2 (53)
POL
Katowice
1:39:06,4
1:39:14,8
33:27,3
06:36
54
104
Dziurzyński Adrian
M (126)
1988
M2 (54)
POL
1988
Bukowno
1:39:22,1
1:39:29,6
33:43,0
06:37
55
24
Bielnik Dariusz
M (129)
1983
M2 (55)
POL
Bielsko-Biała
1:39:50,9
1:39:53,7
34:11,8
06:39
56
338
Ogiegło Łukasz
M (130)
1983
M2 (56)
POL
1983
Bielsko-Biała
1:39:52,2
1:40:05,9
34:13,1
06:39
57
76
Dąbrowski Marek
M (131)
1980
M2 (57)
POL
Biegające Morsy Wydry
Pierściec
1:40:02,6
1:40:06,3
34:23,5
06:40
58
373
Płoskonka Piotr
M (137)
1988
M2 (58)
MGB-M (9)
POL
Brenna
1:40:57,2
1:41:19,5
35:18,1
06:43
59
284
Małka Jakub
M (138)
1984
M2 (59)
POL
Gliwice
1:41:00,0
1:41:19,3
35:20,9
06:44
60
406
Sawicki Marek
M (140)
1987
M2 (60)
POL
Radziechowy
1:41:15,8
1:41:20,5
35:36,7
06:45
61
59
Ciemborowicz Karol
M (141)
1983
M2 (61)
POL
#KFD
Katowice
1:41:17,1
1:41:56,0
35:38,0
06:45
62
377
Poloczek Jarosław
M (142)
1979
M2 (62)
POL
Coface Running Team
Mikołów
1:41:19,9
1:41:23,6
35:40,8
06:45
63
310
Miech Szymon
M (145)
1981
M2 (63)
POL
Husaria Race Team
Ustroń
1:41:42,2
1:41:48,9
36:03,1
06:46
64
34
Broda Łukasz
M (146)
1982
M2 (64)
MGB-M (10)
POL
Górki Wielkie
1:41:51,4
1:43:06,6
36:12,3
06:47
65
513
Zmij Zbyszek
M (147)
1983
M2 (65)
POL
Tychy
1:41:55,1
1:42:16,4
36:16,0
06:47
66
146
Gołza Seweryn
M (149)
1980
M2 (66)
POL
Kraków
1:41:55,7
1:42:14,4
36:16,6
06:47
67
17
BARTKOWSKI RAFAŁ
M (152)
1982
M2 (67)
POL
Zryty beret run
DOBIESZOWICE
1:42:14,3
1:42:22,0
36:35,2
06:48
68
385
Puchałka Waldemar
M (155)
1984
M2 (68)
POL
Bielsko-Biała
1:42:37,6
1:42:53,3
36:58,5
06:50
69
308
Michalik Michal
M (156)
1986
M2 (69)
MGB-M (11)
POL
Gorki Wielkie
1:42:40,6
1:42:49,6
37:01,5
06:50
70
23
Bielecki Paweł
M (165)
1987
M2 (70)
MGB-M (13)
POL
HUSARIA RACE TEAM
Górki Wielkie 43-436
1:43:42,0
1:43:48,7
38:02,9
06:54
71
214
Kiepiela Dawid
M (166)
1981
M2 (71)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie Zdrój
1:43:44,9
1:43:54,6
38:05,8
06:54
72
398
Rybak Bartłomiej
M (170)
1985
M2 (72)
POL
Kraków
1:44:15,6
1:44:40,8
38:36,5
06:57
73
362
PIECZARA Krzysztof
M (171)
1981
M2 (73)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
1:44:23,7
1:44:50,2
38:44,6
06:57
74
277
Macionczyk Wojciech
M (174)
1980
M2 (74)
POL
Rybnik
1:44:46,9
1:44:56,6
39:07,8
06:59
75
400
Rypuła Jacek
M (175)
1983
M2 (75)
POL
Bojszowy
1:44:47,2
1:45:16,9
39:08,1
06:59
76
252
KULIK Wojciech
M (179)
1979
M2 (76)
POL
swietochlowice
1:45:12,3
1:45:47,2
39:33,2
07:00
77
294
Matysiak Daniel
M (180)
1985
M2 (77)
POL
KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WLKP.
Bugaj
1:45:13,9
1:46:29,7
39:34,8
07:00
78
269
Litwinczuk Gabriel
M (182)
1979
M2 (78)
POL
OLKUSZBIEGAPL
Klucze
1:45:44,6
1:46:12,3
40:05,5
07:02
79
448
Syrek Bartosz
M (184)
1985
M2 (79)
POL
KS Połamaniec
Rzeszów
1:45:58,9
1:46:02,9
40:19,8
07:03
80
435
Stekla Jakub
M (185)
1985
M2 (80)
POL
Stekla Team
Bielsko-Biała
1:46:01,8
1:46:29,6
40:22,7
07:04
81
438
Stodolski Mateusz
M (186)
1984
M2 (81)
POL
Sosnowiec
1:46:10,0
1:46:45,6
40:30,9
07:04
82
383
Pronobis Marek
M (191)
1979
M2 (82)
POL
BWM Team
Bystra
1:46:52,0
1:47:19,8
41:12,9
07:07
83
274
Łęcki Piotr
M (192)
1981
M2 (83)
POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
1:46:58,2
1:47:07,9
41:19,1
07:07
84
268
Lisoń Kornel
M (199)
1985
M2 (84)
MGB-M (17)
POL
Husaria Race Team
Górki Wielkie
1:47:49,4
1:47:52,1
42:10,3
07:11
85
145
Gołkowski Radosław
M (202)
1984
M2 (85)
POL
Zawiercie
1:48:12,1
1:48:35,4
42:33,0
07:12
86
424
Sobel Łukasz
M (204)
1982
M2 (86)
POL
Opel Active Team
Ujazd
1:48:45,0
1:49:05,7
43:05,9
07:15
87
455
Szczygieł Damian
M (205)
1986
M2 (87)
POL
Katowice
1:48:56,9
1:48:56,9
43:17,8
07:15
88
74
Danielczyk Piotr
M (210)
1988
M2 (88)
POL
Bielsko-Biała
1:49:39,6
1:49:51,1
44:00,5
07:18
89
187
IZDEBSKI ADRIAN
M (212)
1982
M2 (89)
POL
Rybnik
1:49:43,8
1:50:02,7
44:04,7
07:18
90
444
Sułkowski Aleksander
M (217)
1979
M2 (90)
POL
Wujek biega
Katowice
1:50:21,8
1:50:55,1
44:42,7
07:21
91
509
Ząbkiewicz Grzegorz
M (218)
1983
M2 (91)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:50:21,9
1:50:27,6
44:42,8
07:21
92
397
Rudnow Michał
M (221)
1980
M2 (92)
POL
Rudbikers
Mysłowice
1:51:05,1
1:51:05,1
45:26,0
07:24
93
14
Augustyniak Paweł
M (229)
1984
M2 (93)
POL
Rokietnica
1:52:33,1
1:52:33,1
46:54,0
07:30
94
317
Mrochem Mariusz
M (231)
1980
M2 (94)
POL
1980
Ruda Śląska
1:52:40,4
1:52:40,4
47:01,3
07:30
95
451
Shelonzek Henryk
M (233)
1986
M2 (95)
POL
ZabieganiCzęstochowa
Chorzów
1:53:28,6
1:53:31,3
47:49,5
07:33
96
155
Granek Michał
M (236)
1979
M2 (96)
POL
WOPR Tychy
Tychy
1:53:46,7
1:54:10,4
48:07,6
07:35
97
346
Pacuła Adam
M (237)
1983
M2 (97)
POL
1983
Mysłowice
1:54:00,0
1:54:13,7
48:20,9
07:36
98
439
Stokłosa Michał
M (242)
1983
M2 (98)
POL
Bełk
1:54:58,6
1:55:11,3
49:19,5
07:39
99
98
Dziemba Wojciech
M (243)
1987
M2 (99)
POL
Gradus 1
Katowice
1:55:08,1
1:55:34,9
49:29,0
07:40
100
189
Jagosz Patryk
M (247)
1982
M2 (100)
POL
Kozy
1:55:45,6
1:56:03,7
50:06,5
07:43
101
61
Ciołek Łukasz
M (248)
1983
M2 (101)
POL
Brembo
Będzin
1:55:54,9
1:56:29,8
50:15,8
07:43
102
101
Dziki Marek
M (250)
1980
M2 (102)
POL
FarmaBrain run
Rogożnik
1:56:18,4
1:56:49,1
50:39,3
07:45
103
160
gruszka paweł
M (254)
1986
M2 (103)
POL
Siemianowice śląskie
1:56:25,1
1:56:26,9
50:46,0
07:45
104
191
Łoboda Marcin
M (255)
1980
M2 (104)
POL
ŚWIRY STELA
Ustroń
1:56:34,0
1:56:58,7
50:54,9
07:46
105
99
Dzierżawa Krzysztof
M (257)
1979
M2 (105)
POL
Mizerów
1:56:37,9
1:56:51,1
50:58,8
07:46
106
180
Hora Grzegorz
M (259)
1980
M2 (106)
POL
Ruda Śląska
1:56:44,5
1:57:17,2
51:05,4
07:46
107
53
Chrząszcz Dominik
M (263)
1983
M2 (107)
POL
Warszawa
1:58:10,3
1:58:41,9
52:31,2
07:52
108
361
Pieczaba Patryk
M (264)
1984
M2 (108)
POL
CrossBoxEvolution
Sosnowiec
1:58:11,9
1:58:19,6
52:32,8
07:52
109
366
Piosek Grzegorz
M (269)
1980
M2 (109)
POL
Logtech Run Team Radzionków
Piekary Śląskie
1:59:20,8
1:59:20,8
53:41,7
07:57
110
210
Kawulok Arkadiusz
M (271)
1986
M2 (110)
POL
ustron
1:59:51,1
2:00:18,4
54:12,0
07:59
111
168
Hahn Piotr
M (273)
1982
M2 (111)
POL
NorRun Team
Paniówki
2:00:29,3
2:01:02,9
54:50,2
08:01
112
177
Heller Szymon
M (276)
1982
M2 (112)
MGB-M (23)
POL
Brenna
2:00:42,1
2:01:10,8
55:03,0
08:02
113
325
Jelonek Łukasz
M (277)
1982
M2 (113)
Tarnowskie Góry
2:00:53,5
2:01:21,2
55:14,4
08:03
114
275
Łukasik Marcin
M (279)
1984
M2 (114)
POL
Czerwionka
2:01:20,1
2:01:46,8
55:41,0
08:05
115
33
Semik Grzegorz
M (281)
1988
M2 (115)
POL
2:01:52,0
2:02:06,9
56:12,9
08:07
116
108
Fieroch Karol
M (282)
1988
M2 (116)
POL
Turza Śląska
2:01:54,4
2:02:05,1
56:15,3
08:07
117
486
Weryho Krzysztof
M (283)
1982
M2 (117)
POL
Mysłowice
2:02:01,7
2:02:32,2
56:22,6
08:08
118
480
WALA ŁUKASZ
M (285)
1982
M2 (118)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
2:02:06,0
2:02:16,6
56:26,9
08:08
119
484
Wawrzeczko Tomasz
M (288)
1980
M2 (119)
POL
wilkowice
2:02:40,2
2:02:55,8
57:01,1
08:10
120
230
KOSIŃSKI KAMIL
M (289)
1981
M2 (120)
POL
KOSA TEAM
Żory
2:02:49,2
2:03:12,9
57:10,1
08:11
121
100
Dziki Maciej
M (290)
1979
M2 (121)
POL
FarmaBrain Run
Rogożnik
2:03:18,8
2:03:48,5
57:39,7
08:13
122
243
Kryczek Piotr
M (291)
1979
M2 (122)
POL
Gum el Toto Running Team
Dąbrowa Górnicza
2:03:23,8
2:03:58,9
57:44,7
08:13
123
225
Komander Mariusz
M (292)
1979
M2 (123)
POL
Mysłowice
2:03:30,8
2:03:52,1
57:51,7
08:14
124
170
Hamik Rafał
M (294)
1982
M2 (124)
POL
Hamster Team
Chełm Śląski
2:04:14,5
2:04:34,2
58:35,4
08:16
125
306
Menżyk Marcin
M (299)
1987
M2 (125)
POL
LUXTORPEDA Czerwionka
Stanowice
2:05:22,1
2:05:30,8
59:43,0
08:21
126
495
Woś Krzysztof
M (300)
1981
M2 (126)
POL
Doliniarze.com
Katowice
2:05:34,6
2:06:05,4
59:55,5
08:22
127
463
Śliwa Mateusz
M (306)
1986
M2 (127)
POL
Czechowice-Dziedzice
2:06:11,5
2:06:31,2
1:00:32,4
08:24
128
411
Sieradzki Dariusz
M (308)
1984
M2 (128)
POL
Biegaj z Trenerami
Gliwice
2:06:26,5
2:06:40,1
1:00:47,4
08:25
129
303
Mądrzyk Daniel
M (315)
1981
M2 (129)
POL
Sosnowiec
2:09:31,6
2:09:35,6
1:03:52,5
08:38
130
239
Kożdoń-Cher Jakub
M (317)
1985
M2 (130)
POL
Cieszyn
2:09:41,4
2:10:08,8
1:04:02,3
08:38
131
89
Dutkiewicz Bartek
M (322)
1979
M2 (131)
POL
Katowice
2:10:25,5
2:10:53,0
1:04:46,4
08:41
132
272
ŁACHAN PATRYK
M (325)
1979
M2 (132)
POL
WKURW_TEAM
Wrocław
2:11:03,7
2:11:24,4
1:05:24,6
08:44
133
186
Izdebski Grzegorz
M (326)
1981
M2 (133)
POL
Bielsko-Biała
2:11:32,2
2:11:58,9
1:05:53,1
08:46
134
491
Wita Krzysztof
M (334)
1984
M2 (134)
POL
Forma Wodzisław Śląski
Turza Śląska
2:15:19,5
2:15:30,2
1:09:40,4
09:01
135
487
Wiatr Wojciech
M (335)
1980
M2 (135)
POL
ENDURANCE TEAM
Chorzów
2:16:05,5
2:16:07,4
1:10:26,4
09:04
136
341
Opałka Marcin
M (337)
1986
M2 (136)
POL
Mysłowice
2:16:52,4
2:17:05,8
1:11:13,3
09:07
137
150
Góra Mateusz
M (345)
1983
M2 (137)
POL
SWIFT
Będzin
2:18:52,7
2:19:23,8
1:13:13,6
09:15
138
172
Hankus Łukasz
M (347)
1983
M2 (138)
POL
Żuk Team
Świnna
2:19:31,4
2:20:00,1
1:13:52,3
09:18
139
121
Froń Mariusz
M (353)
1979
M2 (139)
POL
1979
Tychy
2:24:51,6
2:25:23,3
1:19:12,5
09:39
140
188
Jach Paweł
M (355)
1980
M2 (140)
POL
Parostatek
Cieszyn
2:25:37,5
2:26:09,3
1:19:58,4
09:42
141
418
skowron rafal
M (359)
1984
M2 (141)
POL
Katowice
2:28:26,4
2:28:26,4
1:22:47,3
09:53
DNS
218
Klecha Adam
M
1981
M2
POL
Katowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024