Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: kobiety 30-39 lat
(K2)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Meta
Strata
Tempo
1
6
WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA
K (1)
1986
K2 (1)
POL
Alpin Sport Team/Nessi Team
ZABRZE
1:16:06,1
1:16:06,1
05:04
2
10
Ficner Anna
K (2)
1985
K2 (2)
POL
MKS Siechnice
Złotoryja
1:16:59,8
1:17:00,8
00:53,7
05:07
3
7
Majer Ewa
K (4)
1982
K2 (3)
POL
Solgar Polska
Dobczyce
1:23:16,0
1:23:17,7
07:09,9
05:33
4
414
Skalska Anna
K (5)
1980
K2 (4)
POL
Festiwal Biegowy Krynica Zdrój
Bytom
1:23:46,7
1:23:48,8
07:40,6
05:35
5
148
GOMOŁYSEK KINGA
K (6)
1986
K2 (5)
POL
MATNER RUNNING TEAM
Wrocław
1:24:50,1
1:24:52,9
08:44,0
05:39
6
92
Dybczyńska Jadwiga
K (7)
1980
K2 (6)
MGB-K (1)
POL
LKS Pogórze
Górki Wielkie
1:27:36,6
1:27:49,3
11:30,5
05:50
7
323
Nalepka Ewa
K (10)
1981
K2 (7)
POL
Biegiem przez góry
Sosnowiec
1:33:01,1
1:33:02,8
16:55,0
06:12
8
393
REDZIK DOROTA
K (11)
1983
K2 (8)
POL
Endurance Team
Piekary Śląskie
1:33:27,5
1:33:27,5
17:21,4
06:13
9
58
Ciaciura Magdalena
K (13)
1986
K2 (9)
POL
SCI Gorscy Entuzjaści
Bielsko-Biała
1:33:42,1
1:33:42,1
17:36,0
06:14
10
263
Leśków Joanna
K (16)
1984
K2 (10)
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Cieszyn
1:37:56,7
1:37:56,7
21:50,6
06:31
11
469
ŚWIĘTOCHOWSKA Wioletta
K (19)
1980
K2 (11)
POL
Knurów
1:41:32,5
1:41:45,2
25:26,4
06:46
12
133
Gardulska-Botor Katarzyna
K (22)
1980
K2 (12)
POL
Gliwice
1:44:14,0
1:44:14,0
28:07,9
06:56
13
110
Firek Iwona
K (24)
1985
K2 (13)
POL
Firek Team HIT THE TRAIL
Bielsko-Biała
1:44:49,9
1:45:20,5
28:43,8
06:59
14
460
Szołtysek-Grzesikiewicz Anna
K (27)
1982
K2 (14)
POL
Torcida Gliwice
Gliwice
1:46:19,3
1:46:24,0
30:13,2
07:05
15
413
siuda magdalena
K (29)
1985
K2 (15)
POL
Parkrun Chrzanów
Libiąż
1:49:53,2
1:50:14,9
33:47,1
07:19
16
508
Ząbkiewicz Anna
K (31)
1982
K2 (16)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:50:22,0
1:50:27,7
34:15,9
07:21
17
241
Krupa Anna
K (32)
1987
K2 (17)
POL
Husaria Race Team
Wierzchowie
1:50:42,4
1:50:44,4
34:36,3
07:22
18
500
Wójcikiewicz Joanna
K (34)
1988
K2 (18)
POL
Mysłowice
1:51:02,5
1:51:15,7
34:56,4
07:24
19
130
GAŁUSZKA DOROTA
K (36)
1979
K2 (19)
POL
Grudziądz
1:51:17,0
1:51:38,7
35:10,9
07:25
20
370
Piwiszkis Barbara
K (38)
1980
K2 (20)
POL
Kobiety Na 5+
Jastrzębie-Zdrój
1:51:23,7
1:51:27,2
35:17,6
07:25
21
314
Mirończuk Agata
K (43)
1985
K2 (21)
POL
Katowice
1:52:47,7
1:52:59,4
36:41,6
07:31
22
198
Jończyk Anna
K (46)
1983
K2 (22)
POL
Ozimek
1:53:54,8
1:54:00,5
37:48,7
07:35
23
320
MUSIALIK DOROTA
K (57)
1986
K2 (23)
POL
Vege Runners
Bielsko-Biała
1:59:24,3
1:59:40,0
43:18,2
07:57
24
454
Szczurek Lena
K (58)
1984
K2 (24)
POL
Knurów
2:00:10,4
2:00:27,1
44:04,3
08:00
25
313
Milik Dagmara
K (59)
1987
K2 (25)
POL
Chorzów
2:00:31,6
2:00:55,4
44:25,5
08:02
26
183
Idasiak Aleksandra
K (60)
1986
K2 (26)
POL
Kraków
2:00:38,0
2:01:03,9
44:31,9
08:02
27
357
Piątek Ewa
K (61)
1988
K2 (27)
POL
Sosnowiec
2:00:57,1
2:00:57,1
44:51,0
08:03
28
156
Greń Dorota
K (67)
1987
K2 (28)
POL
OLZA CIESZYN
Ustroń
2:02:39,4
2:10:42,1
46:33,3
08:10
29
229
KOSIŃSKA KATARZYNA
K (70)
1980
K2 (29)
POL
HRmax Żory
Żory
2:03:49,3
2:04:11,0
47:43,2
08:15
30
171
Hankus Olimpia
K (73)
1984
K2 (30)
POL
Żuk Team
Świnna
2:04:40,8
2:05:09,6
48:34,7
08:18
31
304
Mądrzyk Ewelina
K (75)
1983
K2 (31)
POL
Sosnowiec
2:05:14,8
2:05:17,3
49:08,7
08:20
32
135
Gaudy Anna
K (76)
1984
K2 (32)
POL
Zabiegani Częstochowa
Jaskrów
2:05:23,5
2:05:29,7
49:17,4
08:21
33
410
Sieradzka Agnieszka
K (79)
1986
K2 (33)
POL
Biegaj z Trenerami
Gliwice
2:06:28,0
2:06:40,9
50:21,9
08:25
34
492
WOJTYCZKA KATARZYNA
K (80)
1980
K2 (34)
POL
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2:06:29,1
2:06:44,3
50:23,0
08:25
35
516
Żbel Ania
K (81)
1980
K2 (35)
POL
HRmax Żory
Zebrzydowice
2:06:32,6
2:06:54,6
50:26,5
08:26
36
496
Woś Anna
K (82)
1986
K2 (36)
POL
Doliniarzecom
Katowice
2:06:50,9
2:07:20,7
50:44,8
08:27
37
363
PIETRAS EDYTA
K (86)
1980
K2 (37)
POL
JustfeelFIT TEAM
Węgierska Górka
2:09:35,0
2:09:43,7
53:28,9
08:38
38
52
Chowaniec Barbara
K (87)
1985
K2 (38)
POL
UBS
Bielsko-Biała
2:10:24,2
2:10:44,2
54:18,1
08:41
39
378
PONIKIEWSKA MAŁGORZATA
K (88)
1984
K2 (39)
POL
Pewel Mała
2:10:38,9
2:11:10,0
54:32,8
08:42
40
440
Stolarczyk Aleksandra
K (90)
1986
K2 (40)
POL
Husaria Race Team
Jastrzębie - Zdrój
2:11:16,3
2:11:39,9
55:10,2
08:45
41
221
Kocot Patrycja
K (92)
1985
K2 (41)
POL
Ostra Gòra
Nowa Wieś
2:12:16,9
2:12:51,6
56:10,8
08:49
42
427
Sola Aneta
K (98)
1979
K2 (42)
POL
Bełżyce i okolice biegają
Bełżyce
2:18:41,5
2:18:56,2
1:02:35,4
09:14
43
35
Brodzińska Kamila
K (99)
1981
K2 (43)
POL
W pogoni za duchem
Sosnowiec
2:19:21,5
2:19:37,6
1:03:15,4
09:17
44
82
Majchrzak Marta
K (101)
1984
K2 (44)
POL
Gliwice
2:20:01,0
2:20:17,8
1:03:54,9
09:20
45
65
Czendlik Dorota
K (103)
1983
K2 (45)
POL
Husaria Race Team
Skoczów
2:21:00,1
2:21:07,1
1:04:54,0
09:24
46
273
Łęcka-Gawron Anna
K (106)
1981
K2 (46)
POL
Gliwice
2:23:27,2
2:23:37,9
1:07:21,1
09:33
47
142
Gnaś Anna
K (108)
1983
K2 (47)
POL
Kobiety Na 5+
Jastrzębie-Zdrój
2:24:02,2
2:24:11,7
1:07:56,1
09:36
48
149
Gorell Bogumiła
K (110)
1984
K2 (48)
POL
Poniszowice
2:25:30,3
2:25:38,0
1:09:24,2
09:42
49
391
Rabus-Kaczmarczyk Izabela
K (115)
1985
K2 (49)
POL
Mafia Team Lubliniec
Lubliniec
2:28:48,5
2:29:11,4
1:12:42,4
09:55
50
298
Koźba Agnieszka
K (118)
1980
K2 (50)
POL
Everrun
Łódź
2:31:11,2
2:31:45,3
1:15:05,1
10:04
51
441
Styczeń Justyna
K (122)
1983
K2 (51)
POL
Olimp Zabrze
Zabrze
2:33:59,1
2:34:11,2
1:17:53,0
10:15
52
88
Duszyńska Marta
K (124)
1980
K2 (52)
POL
Katowice
2:37:06,3
2:37:28,6
1:21:00,2
10:28
53
213
Kęska Paulina
K (125)
1984
K2 (53)
POL
katowice
2:37:07,9
2:37:28,6
1:21:01,8
10:28
54
389
Pyzik Barbara
K (126)
1982
K2 (54)
POL
Jastrzębie-Zdrój
2:37:43,4
2:38:17,1
1:21:37,3
10:30
55
374
Podlewska Karolina
K (127)
1982
K2 (55)
POL
Carbon Paws
Katowice
2:37:49,8
2:38:11,9
1:21:43,7
10:31
56
379
Postół Karolina
K (132)
1981
K2 (56)
POL
Gliwice
2:46:35,8
2:46:46,5
1:30:29,7
11:06
57
457
Szklorz Dominika
K (133)
1988
K2 (57)
POL
Olza Cieszyn
Skoczów
2:48:41,1
2:49:15,8
1:32:35,0
11:14
58
333
Zawadzka Anna
K (134)
1984
K2 (58)
POL
Mikolow
3:00:13,1
3:00:48,3
1:44:07,0
12:00
59
316
Morgała Daria
K (135)
1981
K2 (59)
POL
1981
Książenice
3:41:21,7
3:41:49,4
2:25:15,6
14:45
DNS
312
Mikusz-Mazur Małgorzata
K
1981
K2
POL
Brzuchate Misie
Pierściec
BGTimeSport
© 2015 - 2024