Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 60-69 lat
(M5)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Meta
Strata
Tempo
1
222
kocyba Henryk
M (37)
1955
M5 (1)
POL
pol-ger team
lubliniec
1:24:10,6
1:24:15,6
05:36
2
387
PYTEL JANUSZ
M (38)
1958
M5 (2)
POL
BIEGACZ GÓRSKI- SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
1:24:46,8
1:24:48,5
00:36,2
05:39
3
136
Gaweł Bogdan
M (56)
1956
M5 (3)
POL
Festiwal Biegowy w Krynicy -Zdrój
Oświęcim-Zaborze
1:28:26,0
1:28:44,2
04:15,4
05:53
4
157
Greń Zygmunt
M (101)
1955
M5 (4)
MGB-M (6)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
1:36:00,3
1:36:04,1
11:49,7
06:24
5
422
Smuda Ryszard
M (151)
1958
M5 (5)
POL
Tychy
1:42:09,8
1:42:23,2
17:59,2
06:48
6
91
Dworski Marek
M (208)
1955
M5 (6)
POL
AKMB Pędziwiatr Gliwice
Gliwice
1:49:15,6
1:49:23,3
25:05,0
07:17
7
128
Gajewski Zenon
M (209)
1955
M5 (7)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:49:23,0
1:49:53,3
25:12,4
07:17
8
302
Mączka Bronisław
M (240)
1953
M5 (8)
POL
OTK Rzeźnik
Gliwice
1:54:22,7
1:54:34,8
30:12,1
07:37
9
501
Zabrzański Alfred
M (244)
1954
M5 (9)
POL
parkrun Chrzanów
Chrzanów
1:55:29,0
1:55:51,7
31:18,4
07:41
10
36
Bromboszcz Karol
M (261)
1957
M5 (10)
POL
Truchtacz -Myslowice
Katowice
1:57:24,0
1:57:41,0
33:13,4
07:49
11
295
Matyszkowicz Janusz
M (287)
1958
M5 (11)
POL
GOnimy
Kęty
2:02:37,1
2:02:58,3
38:26,5
08:10
12
436
Stelmaszczyk Ryszard
M (305)
1954
M5 (12)
POL
Skoczów
2:06:02,9
2:06:26,8
41:52,3
08:24
13
417
SKOKOWSKI STANISŁAW
M (313)
1955
M5 (13)
POL
Biegam 60+
Katowice
2:08:17,0
2:08:24,2
44:06,4
08:33
14
51
Chmiel Jacek
M (314)
1958
M5 (14)
POL
Jastrzębie-Zdrój
2:08:35,2
2:09:01,0
44:24,6
08:34
15
127
Gajewski Krzysztof
M (319)
1956
M5 (15)
MGB-M (25)
POL
UKS Brenna-Górki
Brenna
2:09:45,6
2:09:49,5
45:35,0
08:39
16
401
Rypuła Zenon
M (338)
1956
M5 (16)
POL
Lędziny
2:17:14,7
2:17:14,7
53:04,1
09:08
17
141
Gliszczyński Mirosław
M (339)
1956
M5 (17)
POL
Tarnogórske Łazęgi
Tarnowskie Góry
2:17:28,0
2:17:29,7
53:17,4
09:09
18
474
Uherek Tadeusz
M (341)
1954
M5 (18)
POL
Godów
2:17:33,2
2:18:11,1
53:22,6
09:10
19
506
ZAWISZ JÓZEF
M (362)
1956
M5 (19)
POL
Wolny Strzelec
Bielsko-Biała
2:34:49,0
2:35:00,3
1:10:38,4
10:19
BGTimeSport
© 2015 - 2024