Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta 10km

Wydarzenie:
Hałda Run Extreme Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
168
Ukończyło:
146
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGSKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 266 Oślizło Tomasz M (1) 1987 M-30 (1) G (1) POL Socios Silesia Świerklany 47:47,0 04:20
2 214 Denicki Przemysław M (2) 1991 M-30 (2) POL Ex Team Knurów 47:48,4 00:01,4 04:20
3 259 Nieszporek Dawid M (3) 1990 M-30 (3) G (2) POL Jarząbkowice 47:55,4 00:08,4 04:21
4 283 Selianin Dmytro M (4) 1988 M-30 (4) POL Socios Silesia Tarnowskie Góry 49:03,4 01:16,4 04:27
5 317 Kunina Paweł M (5) 1971 M-50 (1) G (3) POL Fartlek Jastrzębie Zdrój 49:26,0 01:39,0 04:29
6 245 Kwiatkowski Rafał M (6) 1974 M-40 (1) POL Forever Young Chrzanów 49:48,4 02:01,4 04:31
7 325 Chromik Julia K (1) 2002 K-20 (1) POL LKS Pogórze Pogórze 50:41,5 02:54,5 04:36
8 294 Szewczyk Damian M (7) 1976 M-40 (2) POL Jejkowice biegają Jejkowice 50:56,2 03:09,2 04:37
9 263 Olejarz Piotr M (8) 1985 M-30 (5) POL Tychy 51:44,7 03:57,7 04:42
10 256 Niebrzydowski Łukasz M (9) 1985 M-30 (6) POL Vivere est militare Rybnik 52:21,6 04:34,6 04:45
11 284 Siegmund Tadeusz M (10) 1970 M-50 (2) G (4) POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie 54:39,8 06:52,8 04:58
12 301 Telejko Łukasz M (11) 1994 M-20 (1) POL Run Bydgoszcz Bydgoszcz 55:15,5 07:28,5 05:01
13 278 Respondek Leszek M (12) 1980 M-40 (3) G (5) POL Klono Team Żory 55:32,2 07:45,2 05:02
14 229 Góra Łukasz M (13) 1992 M-20 (2) G (6) POL Kryry 55:47,4 08:00,4 05:04
15 320 Wituła Stanisław M (14) 1979 M-40 (4) POL Łąka 56:06,0 08:19,0 05:06
16 296 Sztangierski Piotr M (15) 1986 M-30 (7) G (7) POL Gorzyczki 56:27,7 08:40,7 05:07
17 375 Walczyński Mariusz M (16) 1981 M-40 (5) POL Niewybiegani Żory 56:36,5 08:49,5 05:08
18 230 Greń Wacław M (17) 1990 M-30 (8) POL Husaria Race Team Tychy 56:41,1 08:54,1 05:09
19 217 Dostoł Dominik M (18) 1981 M-40 (6) G (8) POL K.S. M.E.T.A. Łaziska 56:43,0 08:56,0 05:09
20 323 Bańbor Aleksandra K (2) 1997 K-20 (2) POL Ex Team Knurów 56:44,0 08:57,0 05:09
21 250 Łącki Wojciech M (19) 1989 M-30 (9) G (9) POL GZL-H Ruda Śląska 57:04,7 09:17,7 05:11
22 234 Hulin Sebastian M (20) 1974 M-40 (7) POL Pałac Młodzieży Judo Katowice Katowice 57:22,5 09:35,5 05:12
23 314 Zoran Henryk M (21) 1968 M-50 (3) G (10) POL KWK RUDA Ruda Śląska 57:30,5 09:43,5 05:13
24 254 Miech Szymon M (22) 1981 M-40 (8) POL Husaria Race Team Ustroń 58:21,7 10:34,7 05:18
25 308 Wystyrk Marek M (23) 1973 M-40 (9) G (11) S (1) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 58:41,8 10:54,8 05:20
26 270 Patas Tomasz M (24) 1982 M-30 (10) POL GYM-FIT Patas Wodzisław Śląski 58:48,3 11:01,3 05:20
27 257 Niemiec Krzysztof M (25) 1965 M-50 (4) S (2) POL MOSiR Żywiec Żywiec 59:00,6 11:13,6 05:21
28 213 Dąbrowski Krzysztof M (26) 1973 M-40 (10) POL SOCIOS SILESIA Zabrze 59:03,5 11:16,5 05:22
29 345 Morawska Julia K (3) 2000 K-20 (3) POL UKS Chromik Mysłowice Mysłowice 59:08,7 11:21,7 05:22
30 243 Krzyżowski Dariusz M (27) 1968 M-50 (5) G (12) POL Orzesze 59:11,1 11:24,1 05:22
31 268 Pala Marcin M (28) 1982 M-30 (11) G (13) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-Lotej z nami Bieruń 59:15,8 11:28,8 05:23
32 247 Lisiecki Dawid M (29) 1982 M-30 (12) POL Knurów Knurów 59:19,1 11:32,1 05:23
33 239 Kamieński Marcin M (30) 1981 M-40 (11) G (14) POL Grubiorze Lotajom Jastrzębie Zdrój 59:22,2 11:35,2 05:23
34 291 Stefański Zbigniew M (31) 1972 M-40 (12) G (15) POL HEBEL Libiąż 59:32,0 11:45,0 05:24
35 264 Ołubek Robert M (32) 1975 M-40 (13) POL HRmax Żory Żory 59:46,1 11:59,1 05:26
36 305 Wisniewski Tomasz M (33) 1978 M-40 (14) POL Bielsko-Biała 1:00:08,5 12:21,5 05:28
37 287 Skupień Robert M (34) 1981 M-40 (15) G (16) POL Turza Śląska 1:00:16,1 12:29,1 05:28
38 273 Pisarek Radosław M (35) 1996 M-20 (3) POL Pawłowice 1:00:23,2 12:36,2 05:29
39 316 Żaak Michał M (36) 1982 M-30 (13) POL Zabrze 1:00:24,7 12:37,7 05:29
40 356 Stefańczuk Waldemar M (37) 1977 M-40 (16) POL Medicover Katowice 1:00:44,4 12:57,4 05:31
41 272 Pietrasz Krzysztof M (38) 1983 M-30 (14) G (17) POL RunPatola Radlin 1:00:51,1 13:04,1 05:31
42 207 Chrobok Michał M (39) 1985 M-30 (15) G (18) POL RunPatola Gołkowice 1:00:53,5 13:06,5 05:32
43 233 Honcharenko Yevhenii M (40) 1992 M-20 (4) UKR Żory 1:01:36,5 13:49,5 05:36
44 362 Witoszek Barbara K (4) 1989 K-30 (1) POL Suszec 1:01:40,8 13:53,8 05:36
45 280 Rybakiewicz Grzegorz M (41) 1974 M-40 (17) G (19) POL Knurów 1:02:32,7 14:45,7 05:41
46 242 Król Kamil M (42) 1990 M-30 (16) POL Mysłowice 1:02:39,7 14:52,7 05:41
47 286 Skubis Grzegorz M (43) 1980 M-40 (18) POL Tychy 1:02:48,9 15:01,9 05:42
48 219 Filusz Dawid M (44) 1991 M-30 (17) POL STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK Rybnik 1:03:04,4 15:17,4 05:44
49 335 Jarawka Natalia K (5) 1986 K-30 (2) POL Natalczywi Biegacze Katowice 1:03:09,4 15:22,4 05:44
50 312 Ziarkowski Damian M (45) 1991 M-30 (18) POL Zabrze 1:03:11,2 15:24,2 05:44
51 201 Antosz Wojciech M (46) 1986 M-30 (19) G (20) POL Mizerów 1:03:16,6 15:29,6 05:45
52 248 Losza Arkadiusz M (47) 1989 M-30 (20) G (21) POL Zatyrani Gmina Pilchowice Wilcza 1:03:32,6 15:45,6 05:46
53 226 Gil Tomasz M (48) 1981 M-40 (19) POL Endurance Team Katowice 1:03:42,7 15:55,7 05:47
54 231 Grzonka Andrzej M (49) 1977 M-40 (20) G (22) POL KAMUFLAŻ Tatto Jastrzębie-zdrój 1:03:56,1 16:09,1 05:48
55 203 Bielica Patryk M (50) 1990 M-30 (21) POL Suszec 1:04:05,9 16:18,9 05:49
56 205 Boryczka Szymon M (51) 1980 M-40 (21) POL PoWoli do celu Miedzyrzecze 1:04:08,2 16:21,2 05:49
57 210 Cyman Mariusz M (52) 1978 M-40 (22) G (23) POL BZIKERSI Orzesze 1:04:17,7 16:30,7 05:50
58 212 Ćmiel Paweł M (53) 1988 M-30 (22) POL Orzesze 1:04:31,3 16:44,3 05:51
59 260 Nowak Łukasz M (54) 1989 M-30 (23) G (24) POL Lędziny 1:04:55,7 17:08,7 05:54
60 241 Kot Robert M (55) 1975 M-40 (23) POL Dabrowa Gornicza 1:04:57,5 17:10,5 05:54
61 360 Wenglorz Karolina K (6) 1995 K-20 (4) S (3) POL Kaczyce 1:05:15,7 17:28,7 05:55
62 334 Gnaś Anna K (7) 1983 K-30 (3) POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:05:37,0 17:50,0 05:57
63 258 Nieradzik Marek M (56) 1979 M-40 (24) POL Gostyń 1:05:40,3 17:53,3 05:58
64 289 Sowiński Krzysztof M (57) 1985 M-30 (24) S (4) POL BDB TEAM Katowice 1:05:42,6 17:55,6 05:58
65 363 Wróblewska Judyta K (8) 1993 K-20 (5) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:05:44,2 17:57,2 05:58
66 223 Gabryś Adam M (58) 1991 M-30 (25) POL Mikołów 1:05:49,2 18:02,2 05:59
67 249 Łapa Piotr M (59) 1978 M-40 (25) S (5) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna 1:05:52,6 18:05,6 05:59
68 339 Kamińska Dorota K (9) 1991 K-30 (4) POL Grubiorze Lotajom Jastrzębie-Zdrój 1:07:09,2 19:22,2 06:06
69 309 Zabrzański Miłosz M (60) 1994 M-20 (5) POL Jastrzębie-Zdrój 1:07:09,8 19:22,8 06:06
70 251 Mandrysz Adrian M (61) 1985 M-30 (26) G (25) POL Wilkowice 1:07:18,5 19:31,5 06:07
71 303 Tomczyk Krzysztof M (62) 1983 M-30 (27) POL Sagot Łaziska Górne 1:07:30,6 19:43,6 06:08
72 269 Pastuszka Artur M (63) 1986 M-30 (28) G (26) POL Viking Training Center Bieruń 1:07:43,4 19:56,4 06:09
73 277 Raszka Janusz M (64) 1966 M-50 (6) POL Cieszyn 1:07:50,4 20:03,4 06:10
74 244 Krzyżowski Paweł M (65) 1983 M-30 (29) POL Katowice 1:08:05,1 20:18,1 06:11
75 326 Cisło Natalia K (10) 1991 K-30 (5) POL Tychy 1:08:05,3 20:18,3 06:11
76 208 Cieślik Rafał M (66) 1985 M-30 (30) G (27) POL Wodzisław Śląski 1:08:11,1 20:24,1 06:11
77 209 Cnota Adam M (67) 1974 M-40 (26) POL Rybnik 1:08:25,1 20:38,1 06:13
78 302 Toborek Artur M (68) 1973 M-40 (27) POL Tychy 1:08:35,7 20:48,7 06:14
79 352 PIWISZKIS BARBARA K (11) 1980 K-40 (1) S (6) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 1:08:45,1 20:58,1 06:15
80 215 Dombek Andrzej M (69) 1967 M-50 (7) S (7) POL BiegaMYsłowice Mysłowice 1:08:59,5 21:12,5 06:16
81 351 Pękala Teresa K (12) 1983 K-30 (6) POL Rajcza 1:09:39,9 21:52,9 06:19
82 236 Janikowski Piotr M (70) 1977 M-40 (28) POL Grupa pościgowa Sosnowiec 1:09:40,1 21:53,1 06:20
83 240 Kędzierski Krzysztof M (71) 1972 M-40 (29) G (28) POL Rybnik 1:09:47,5 22:00,5 06:20
84 329 Gajda Beata K (13) 1978 K-40 (2) POL AugusTeam Katowice 1:09:55,6 22:08,6 06:21
85 224 Garboś Cezary M (72) 1960 M-60 (1) G (29) POL Żory Żory 1:09:59,2 22:12,2 06:21
86 281 Rybarski Przemysław M (73) 1971 M-50 (8) POL Ruda Śląska 1:10:03,2 22:16,2 06:22
87 318 Wiśniewska Ewelina K (14) 1981 K-40 (3) POL Nessi Tim Żpry 1:10:20,7 22:33,7 06:23
88 253 Miczek Michał M (74) 1983 M-30 (31) G (30) POL Jastrzębie Zdrój 1:10:23,5 22:36,5 06:23
89 311 ZEMBRZUSKI KRZYSZTOF M (75) 1973 M-40 (30) POL ZEBIX OSTRÓW WIELKOPOLSKI 1:10:50,4 23:03,4 06:26
90 276 Pyzik Marcin M (76) 1978 M-40 (31) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 1:10:52,2 23:05,2 06:26
91 364 Wrucha Sylwia K (15) 1979 K-40 (4) POL Jastrzębie Zdrój 1:11:01,5 23:14,5 06:27
92 292 Suszyński Zbigniew M (77) 1967 M-50 (9) POL Suszec 1:11:05,5 23:18,5 06:27
93 304 Trzeciak Arkadiusz M (78) 1979 M-40 (32) POL Świętochłowice 1:11:27,3 23:40,3 06:29
94 211 Czyżewski Bartłomiej M (79) 1988 M-30 (32) POL Łódź 1:11:41,4 23:54,4 06:31
95 274 Podbioł Łukasz M (80) 1985 M-30 (33) G (31) POL Suszec 1:11:42,4 23:55,4 06:31
96 328 Fiebig Natalia K (16) 1992 K-20 (6) POL www.fiebig.pl Leszno 1:11:44,2 23:57,2 06:31
97 288 Słomka Andrzej M (81) 1977 M-40 (33) S (8) POL HURAGAN LIGOTA Katowice 1:12:37,2 24:50,2 06:36
98 216 Domider Piotr M (82) 1984 M-30 (34) POL Kraków 1:13:29,7 25:42,7 06:40
99 285 Skoczykłoda Szymon M (83) 1984 M-30 (35) POL Mikołów 1:13:37,1 25:50,1 06:41
100 227 Gilner Mariusz M (84) 1976 M-40 (34) POL TelegilixTeam Sosnowiec 1:13:42,6 25:55,6 06:42
101 327 Cyman Aleksandra K (17) 1981 K-40 (5) G (32) POL BZIKERSI Orzesze 1:13:58,6 26:11,6 06:43
102 220 Froniewski Dawid M (85) 1982 M-30 (36) POL Tarnowskie Góry 1:14:18,2 26:31,2 06:45
103 310 Zadarnowski Wojtek M (86) 1981 M-40 (35) S (9) POL Viking Training Center Tychy 1:14:28,8 26:41,8 06:46
104 267 Owczarek Kamil M (87) 1981 M-40 (36) S (10) POL MIASTO ŻORY Zory, Poland 1:14:42,6 26:55,6 06:47
105 206 Butura Sławomir M (88) 1987 M-30 (37) S (11) POL Viking Training Center Tychy 1:15:42,0 27:55,0 06:52
106 204 Bińkowski Czesław M (89) 1960 M-60 (2) G (33) S (12) POL Orzesze 1:15:49,9 28:02,9 06:53
107 358 Szymańska Ewa K (18) 1979 K-40 (6) POL Sosnowiec 1:16:24,0 28:37,0 06:56
108 221 Fryc Jerzy M (90) 1966 M-50 (10) G (34) POL Ruda Śląska 1:16:36,8 28:49,8 06:57
109 357 Suchocka Dorota K (19) 1973 K-40 (7) POL Apollona Milewo 1:17:21,9 29:34,9 07:01
110 237 Jędrzejek Krzysztof M (91) 1973 M-40 (37) POL Jaworzno 1:17:23,2 29:36,2 07:02
111 319 Balcarek Magdalena K (20) 1979 K-40 (8) POL Połomia 1:17:34,3 29:47,3 07:03
112 350 Ostrowska Aleksandra K (21) 1988 K-30 (7) POL Hager Sport Team Jankowice 1:17:35,5 29:48,5 07:03
113 338 Kaczorek Anna K (22) 1978 K-40 (9) POL HRmax Żory Żory 1:18:02,0 30:15,0 07:05
114 342 Macura Ewa K (23) 1965 K-50 (1) POL HRmax Żory Żory 1:18:02,0 30:15,0 07:05
115 361 Widera Elżbieta K (24) 1981 K-40 (10) POL HRmax Żory Żory 1:18:02,0 30:15,0 07:05
116 300 Świerczek Dawid M (92) 1981 M-40 (38) S (13) POL Zory 1:18:25,6 30:38,6 07:07
117 331 Gibas Agnieszka K (25) 1975 K-40 (11) POL Highlanders Meszna 1:18:29,2 30:42,2 07:08
118 262 Ochman Marek M (93) 1987 M-30 (38) POL Highlanders Bielsko-Biała 1:19:15,5 31:28,5 07:12
119 225 Gdula Leszek M (94) 1985 M-30 (39) POL Lędziny 1:19:15,8 31:28,8 07:12
120 330 Gdula Martyna K (26) 1988 K-30 (8) POL Lędziny 1:19:16,3 31:29,3 07:12
121 235 Jabłonka Mariusz M (95) 1974 M-40 (39) G (35) POL DZIADY OCR Mysłowice 1:19:19,7 31:32,7 07:12
122 321 Balcarek Magdalena K (27) 1979 K-40 (12) POL Połomia 1:19:24,7 31:37,7 07:13
123 349 Ordzowiała Karolina K (28) 1983 K-30 (9) POL Żory 1:19:27,4 31:40,4 07:13
124 275 Połącarz Adam M (96) 1981 M-40 (40) POL . Bielsko-Biala 1:20:00,0 32:13,0 07:16
125 333 Gliniany Małgorzata K (29) 1970 K-50 (2) G (36) POL Zabiegana rodzinka Wyry 1:20:05,9 32:18,9 07:16
126 261 Nowak Tadeusz M (97) 1981 M-40 (41) POL Katowice 1:21:05,7 33:18,7 07:22
127 279 Różewicz Dariusz M (98) 1962 M-50 (11) G (37) POL PANCE Tychy 1:21:57,2 34:10,2 07:27
128 355 Różewicz Ewa K (30) 1961 K-60 (1) POL PANCE Tychy 1:21:57,5 34:10,5 07:27
129 324 Cebula Beata K (31) 1982 K-30 (10) POL Ruda Śląska 1:22:12,9 34:25,9 07:28
130 295 Szproch Wojtek M (99) 1983 M-30 (40) POL Karetki na Mecie Zabrze 1:22:51,4 35:04,4 07:31
131 346 Mosz Weronika K (32) 1981 K-40 (13) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:23:53,5 36:06,5 07:37
132 365 Wysocka Magdalena K (33) 1980 K-40 (14) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:23:53,5 36:06,5 07:37
133 343 Mikołajczak Magdalena K (34) 1975 K-40 (15) POL Żory 1:25:44,1 37:57,1 07:47
134 359 Śmiałkowska Katarzyna K (35) 1983 K-30 (11) POL Karetki na mecie Zabrze 1:25:48,5 38:01,5 07:48
135 353 Pyzik Barbara K (36) 1982 K-30 (12) POL Jastrzębie-Zdrój 1:27:04,8 39:17,8 07:54
136 332 Glapiak Monika K (37) 1984 K-30 (13) S (14) POL www.fiebig.pl Garzyn 1:28:32,9 40:45,9 08:02
137 366 Zontek Patrycja K (38) 1982 K-30 (14) G (38) POL Highlanders Bielsko-Biała 1:28:55,6 41:08,6 08:05
138 337 Junka Marta K (39) 1985 K-30 (15) POL brak Jastrzębie Zdrój 1:31:28,5 43:41,5 08:18
139 336 Jaskóła Iza K (40) 1989 K-30 (16) POL Jastrzębie Zdrój 1:31:29,0 43:42,0 08:19
140 367 Zysk Katarzyna K (41) 1980 K-40 (16) POL Katowice 1:32:11,8 44:24,8 08:22
141 341 Kroczek Ewelina K (42) 1982 K-30 (17) POL Mikołów 1:32:20,3 44:33,3 08:23
142 202 Balcerak Tomasz M (100) 1983 M-30 (41) POL Żory 1:32:33,2 44:46,2 08:24
143 347 Myśliwiec Barbara K (43) 1994 K-20 (7) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:35:14,7 47:27,7 08:39
144 228 Gołębiowski Kazimierz M (101) 1978 M-40 (42) POL KEMPER TEAM Gliwice 1:36:25,1 48:38,1 08:45
145 293 Szendzielorz Marek M (102) 1977 M-40 (43) POL Kemper Team Gliwice 1:36:54,4 49:07,4 08:48
146 313 Znamirowski Krzysztof M (103) 1972 M-40 (44) POL Radio Wrocław Wrocław 1:37:24,5 49:37,5 08:51
DNS 218 Drybczewski Daniel M 1974 M-40 G POL Mysłowicki Klub Biegacza No. 1 Mysłowice
DNS 222 Frydrych Przemysław M 1983 M-30 G POL KEMPER TEAM Gliwice
DNS 232 Grzyb Leszek M 1981 M-40 G POL KAC RUNNERS Łąka
DNS 238 Kaczorek Robert M 1973 M-40 POL HRmax Żory Żory
DNS 246 Larisz Paweł M 1986 M-30 POL FCB Bełk
DNF 252 Meredyk Adrian M 1982 M-30 G POL All Stars Jastrzębie Zdrój Jastrzębie Zdrój
DNS 255 Młynek Wojciech M 1981 M-40 POL Bonnie & Clyde Rybnik
DNS 265 OSETEK Paweł M 1988 M-30 G POL RADLINIOKI W BIEGU PSZÓW
DNS 271 Perlikowski Kamil M 1996 M-20 G POL Rybnik
DNS 282 Schimmelpfennig Przemysław M 1984 M-30 G POL Latające Ryle Skrzyszów
DNS 290 Stańczak Kamil M 1989 M-30 G POL SPORTOWE ZABORZE Zabrze
DNS 297 Szulik Grzegorz M 1981 M-40 G POL ZSRG sp z o.o. Jastrzębie Zdrój
DNS 298 Szymaszek Adam M 1979 M-40 G S POL Kraków
DNS 299 Szymikowski-Piotrowski Paweł M 1986 M-30 G POL Katowice
DNS 306 Wojciech Stefan M 1989 M-30 G POL Ćwiklice
DNS 307 Wojciechowski Marcin M 1984 M-30 G POL Run Patola Radlin
DNS 315 Zysk Dariusz M 1980 M-40 POL Katowice
DNS 322 Balcerak Beata K 1985 K-30 POL Żory
DNS 340 Kiełbasa Karolina K 1990 K-30 G POL Żory
DNS 344 Młynek Ewelina K 1985 K-30 POL Bonnie & Clyde Rybnik
DNS 348 Nowak Karolina K 1991 K-30 POL Bielsko-Biala
DNS 354 Rogalewicz Agnieszka K 1977 K-40 POL Grupa pościgowa Sosnowiec

BGTimeSport © 2015-2020