Toggle navigation
Zawody
11 km.pdf
23 km.pdf
Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta 10km
Wydarzenie:
Hałda Run Extreme
Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
11
.000 km
Zgłoszonych:
168
Ukończyło:
146
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
S
Klasyfikacja w kategorii: Górnik 10km - open
(G)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
S
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
266
Oślizło Tomasz
M (1)
1987
M-30 (1)
G (1)
POL
Socios Silesia
Świerklany
47:47,0
04:20
2
259
Nieszporek Dawid
M (3)
1990
M-30 (3)
G (2)
POL
Jarząbkowice
47:55,4
00:08,4
04:21
3
317
Kunina Paweł
M (5)
1971
M-50 (1)
G (3)
POL
Fartlek
Jastrzębie Zdrój
49:26,0
01:39,0
04:29
4
284
Siegmund Tadeusz
M (10)
1970
M-50 (2)
G (4)
POL
TL Athletics Jastrzębie
Jastrzębie
54:39,8
06:52,8
04:58
5
278
Respondek Leszek
M (12)
1980
M-40 (3)
G (5)
POL
Klono Team
Żory
55:32,2
07:45,2
05:02
6
229
Góra Łukasz
M (13)
1992
M-20 (2)
G (6)
POL
Kryry
55:47,4
08:00,4
05:04
7
296
Sztangierski Piotr
M (15)
1986
M-30 (7)
G (7)
POL
Gorzyczki
56:27,7
08:40,7
05:07
8
217
Dostoł Dominik
M (18)
1981
M-40 (6)
G (8)
POL
K.S. M.E.T.A.
Łaziska
56:43,0
08:56,0
05:09
9
250
Łącki Wojciech
M (19)
1989
M-30 (9)
G (9)
POL
GZL-H
Ruda Śląska
57:04,7
09:17,7
05:11
10
314
Zoran Henryk
M (21)
1968
M-50 (3)
G (10)
POL
KWK RUDA
Ruda Śląska
57:30,5
09:43,5
05:13
11
308
Wystyrk Marek
M (23)
1973
M-40 (9)
G (11)
S (1)
POL
LittleUltraRUNster
Rydułtowy
58:41,8
10:54,8
05:20
12
243
Krzyżowski Dariusz
M (27)
1968
M-50 (5)
G (12)
POL
Orzesze
59:11,1
11:24,1
05:22
13
268
Pala Marcin
M (28)
1982
M-30 (11)
G (13)
POL
ChwaliszCzyNieChwalisz-Lotej z nami
Bieruń
59:15,8
11:28,8
05:23
14
239
Kamieński Marcin
M (30)
1981
M-40 (11)
G (14)
POL
Grubiorze Lotajom
Jastrzębie Zdrój
59:22,2
11:35,2
05:23
15
291
Stefański Zbigniew
M (31)
1972
M-40 (12)
G (15)
POL
HEBEL
Libiąż
59:32,0
11:45,0
05:24
16
287
Skupień Robert
M (34)
1981
M-40 (15)
G (16)
POL
Turza Śląska
1:00:16,1
12:29,1
05:28
17
272
Pietrasz Krzysztof
M (38)
1983
M-30 (14)
G (17)
POL
RunPatola
Radlin
1:00:51,1
13:04,1
05:31
18
207
Chrobok Michał
M (39)
1985
M-30 (15)
G (18)
POL
RunPatola
Gołkowice
1:00:53,5
13:06,5
05:32
19
280
Rybakiewicz Grzegorz
M (41)
1974
M-40 (17)
G (19)
POL
Knurów
1:02:32,7
14:45,7
05:41
20
201
Antosz Wojciech
M (46)
1986
M-30 (19)
G (20)
POL
Mizerów
1:03:16,6
15:29,6
05:45
21
248
Losza Arkadiusz
M (47)
1989
M-30 (20)
G (21)
POL
Zatyrani Gmina Pilchowice
Wilcza
1:03:32,6
15:45,6
05:46
22
231
Grzonka Andrzej
M (49)
1977
M-40 (20)
G (22)
POL
KAMUFLAŻ Tatto
Jastrzębie-zdrój
1:03:56,1
16:09,1
05:48
23
210
Cyman Mariusz
M (52)
1978
M-40 (22)
G (23)
POL
BZIKERSI
Orzesze
1:04:17,7
16:30,7
05:50
24
260
Nowak Łukasz
M (54)
1989
M-30 (23)
G (24)
POL
Lędziny
1:04:55,7
17:08,7
05:54
25
251
Mandrysz Adrian
M (61)
1985
M-30 (26)
G (25)
POL
Wilkowice
1:07:18,5
19:31,5
06:07
26
269
Pastuszka Artur
M (63)
1986
M-30 (28)
G (26)
POL
Viking Training Center
Bieruń
1:07:43,4
19:56,4
06:09
27
208
Cieślik Rafał
M (66)
1985
M-30 (30)
G (27)
POL
Wodzisław Śląski
1:08:11,1
20:24,1
06:11
28
240
Kędzierski Krzysztof
M (71)
1972
M-40 (29)
G (28)
POL
Rybnik
1:09:47,5
22:00,5
06:20
29
224
Garboś Cezary
M (72)
1960
M-60 (1)
G (29)
POL
Żory
Żory
1:09:59,2
22:12,2
06:21
30
253
Miczek Michał
M (74)
1983
M-30 (31)
G (30)
POL
Jastrzębie Zdrój
1:10:23,5
22:36,5
06:23
31
274
Podbioł Łukasz
M (80)
1985
M-30 (33)
G (31)
POL
Suszec
1:11:42,4
23:55,4
06:31
32
327
Cyman Aleksandra
K (17)
1981
K-40 (5)
G (32)
POL
BZIKERSI
Orzesze
1:13:58,6
26:11,6
06:43
33
204
Bińkowski Czesław
M (89)
1960
M-60 (2)
G (33)
S (12)
POL
Orzesze
1:15:49,9
28:02,9
06:53
34
221
Fryc Jerzy
M (90)
1966
M-50 (10)
G (34)
POL
Ruda Śląska
1:16:36,8
28:49,8
06:57
35
235
Jabłonka Mariusz
M (95)
1974
M-40 (39)
G (35)
POL
DZIADY OCR
Mysłowice
1:19:19,7
31:32,7
07:12
36
333
Gliniany Małgorzata
K (29)
1970
K-50 (2)
G (36)
POL
Zabiegana rodzinka
Wyry
1:20:05,9
32:18,9
07:16
37
279
Różewicz Dariusz
M (98)
1962
M-50 (11)
G (37)
POL
PANCE
Tychy
1:21:57,2
34:10,2
07:27
38
366
Zontek Patrycja
K (38)
1982
K-30 (14)
G (38)
POL
Highlanders
Bielsko-Biała
1:28:55,6
41:08,6
08:05
DNS
218
Drybczewski Daniel
M
1974
M-40
G
POL
Mysłowicki Klub Biegacza No. 1
Mysłowice
DNS
222
Frydrych Przemysław
M
1983
M-30
G
POL
KEMPER TEAM
Gliwice
DNS
232
Grzyb Leszek
M
1981
M-40
G
POL
KAC RUNNERS
Łąka
DNF
252
Meredyk Adrian
M
1982
M-30
G
POL
All Stars Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój
DNS
265
OSETEK Paweł
M
1988
M-30
G
POL
RADLINIOKI W BIEGU
PSZÓW
DNS
271
Perlikowski Kamil
M
1996
M-20
G
POL
Rybnik
DNS
282
Schimmelpfennig Przemysław
M
1984
M-30
G
POL
Latające Ryle
Skrzyszów
DNS
290
Stańczak Kamil
M
1989
M-30
G
POL
SPORTOWE ZABORZE
Zabrze
DNS
297
Szulik Grzegorz
M
1981
M-40
G
POL
ZSRG sp z o.o.
Jastrzębie Zdrój
DNS
298
Szymaszek Adam
M
1979
M-40
G
S
POL
Kraków
DNS
299
Szymikowski-Piotrowski Paweł
M
1986
M-30
G
POL
Katowice
DNS
306
Wojciech Stefan
M
1989
M-30
G
POL
Ćwiklice
DNS
307
Wojciechowski Marcin
M
1984
M-30
G
POL
Run Patola
Radlin
DNS
340
Kiełbasa Karolina
K
1990
K-30
G
POL
Żory
BGTimeSport
© 2015 - 2024