Toggle navigation
Zawody
11 km.pdf
23 km.pdf
Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta 10km
Wydarzenie:
Hałda Run Extreme
Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
11
.000 km
Zgłoszonych:
168
Ukończyło:
146
Nieklasyfikowani:
22
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
G
S
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
G
S
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
325
Chromik Julia
K (1)
2002
K-20 (1)
POL
LKS Pogórze
Pogórze
50:41,5
04:36
2
323
Bańbor Aleksandra
K (2)
1997
K-20 (2)
POL
Ex Team
Knurów
56:44,0
06:02,5
05:09
3
345
Morawska Julia
K (3)
2000
K-20 (3)
POL
UKS Chromik Mysłowice
Mysłowice
59:08,7
08:27,2
05:22
4
362
Witoszek Barbara
K (4)
1989
K-30 (1)
POL
Suszec
1:01:40,8
10:59,3
05:36
5
335
Jarawka Natalia
K (5)
1986
K-30 (2)
POL
Natalczywi Biegacze
Katowice
1:03:09,4
12:27,9
05:44
6
360
Wenglorz Karolina
K (6)
1995
K-20 (4)
S (3)
POL
Kaczyce
1:05:15,7
14:34,2
05:55
7
334
Gnaś Anna
K (7)
1983
K-30 (3)
POL
Drużyna Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
1:05:37,0
14:55,5
05:57
8
363
Wróblewska Judyta
K (8)
1993
K-20 (5)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:05:44,2
15:02,7
05:58
9
339
Kamińska Dorota
K (9)
1991
K-30 (4)
POL
Grubiorze Lotajom
Jastrzębie-Zdrój
1:07:09,2
16:27,7
06:06
10
326
Cisło Natalia
K (10)
1991
K-30 (5)
POL
Tychy
1:08:05,3
17:23,8
06:11
11
352
PIWISZKIS BARBARA
K (11)
1980
K-40 (1)
S (6)
POL
Kobiety Na 5 +
Jastrzębie-Zdrój
1:08:45,1
18:03,6
06:15
12
351
Pękala Teresa
K (12)
1983
K-30 (6)
POL
Rajcza
1:09:39,9
18:58,4
06:19
13
329
Gajda Beata
K (13)
1978
K-40 (2)
POL
AugusTeam
Katowice
1:09:55,6
19:14,1
06:21
14
318
Wiśniewska Ewelina
K (14)
1981
K-40 (3)
POL
Nessi Tim
Żpry
1:10:20,7
19:39,2
06:23
15
364
Wrucha Sylwia
K (15)
1979
K-40 (4)
POL
Jastrzębie Zdrój
1:11:01,5
20:20,0
06:27
16
328
Fiebig Natalia
K (16)
1992
K-20 (6)
POL
www.fiebig.pl
Leszno
1:11:44,2
21:02,7
06:31
17
327
Cyman Aleksandra
K (17)
1981
K-40 (5)
G (32)
POL
BZIKERSI
Orzesze
1:13:58,6
23:17,1
06:43
18
358
Szymańska Ewa
K (18)
1979
K-40 (6)
POL
Sosnowiec
1:16:24,0
25:42,5
06:56
19
357
Suchocka Dorota
K (19)
1973
K-40 (7)
POL
Apollona
Milewo
1:17:21,9
26:40,4
07:01
20
319
Balcarek Magdalena
K (20)
1979
K-40 (8)
POL
Połomia
1:17:34,3
26:52,8
07:03
21
350
Ostrowska Aleksandra
K (21)
1988
K-30 (7)
POL
Hager Sport Team
Jankowice
1:17:35,5
26:54,0
07:03
22
338
Kaczorek Anna
K (22)
1978
K-40 (9)
POL
HRmax Żory
Żory
1:18:02,0
27:20,5
07:05
23
342
Macura Ewa
K (23)
1965
K-50 (1)
POL
HRmax Żory
Żory
1:18:02,0
27:20,5
07:05
24
361
Widera Elżbieta
K (24)
1981
K-40 (10)
POL
HRmax Żory
Żory
1:18:02,0
27:20,5
07:05
25
331
Gibas Agnieszka
K (25)
1975
K-40 (11)
POL
Highlanders
Meszna
1:18:29,2
27:47,7
07:08
26
330
Gdula Martyna
K (26)
1988
K-30 (8)
POL
Lędziny
1:19:16,3
28:34,8
07:12
27
321
Balcarek Magdalena
K (27)
1979
K-40 (12)
POL
Połomia
1:19:24,7
28:43,2
07:13
28
349
Ordzowiała Karolina
K (28)
1983
K-30 (9)
POL
Żory
1:19:27,4
28:45,9
07:13
29
333
Gliniany Małgorzata
K (29)
1970
K-50 (2)
G (36)
POL
Zabiegana rodzinka
Wyry
1:20:05,9
29:24,4
07:16
30
355
Różewicz Ewa
K (30)
1961
K-60 (1)
POL
PANCE
Tychy
1:21:57,5
31:16,0
07:27
31
324
Cebula Beata
K (31)
1982
K-30 (10)
POL
Ruda Śląska
1:22:12,9
31:31,4
07:28
32
346
Mosz Weronika
K (32)
1981
K-40 (13)
POL
LittleUltraRUNster
Rydułtowy
1:23:53,5
33:12,0
07:37
33
365
Wysocka Magdalena
K (33)
1980
K-40 (14)
POL
LittleUltraRUNster
Rydułtowy
1:23:53,5
33:12,0
07:37
34
343
Mikołajczak Magdalena
K (34)
1975
K-40 (15)
POL
Żory
1:25:44,1
35:02,6
07:47
35
359
Śmiałkowska Katarzyna
K (35)
1983
K-30 (11)
POL
Karetki na mecie
Zabrze
1:25:48,5
35:07,0
07:48
36
353
Pyzik Barbara
K (36)
1982
K-30 (12)
POL
Jastrzębie-Zdrój
1:27:04,8
36:23,3
07:54
37
332
Glapiak Monika
K (37)
1984
K-30 (13)
S (14)
POL
www.fiebig.pl
Garzyn
1:28:32,9
37:51,4
08:02
38
366
Zontek Patrycja
K (38)
1982
K-30 (14)
G (38)
POL
Highlanders
Bielsko-Biała
1:28:55,6
38:14,1
08:05
39
337
Junka Marta
K (39)
1985
K-30 (15)
POL
brak
Jastrzębie Zdrój
1:31:28,5
40:47,0
08:18
40
336
Jaskóła Iza
K (40)
1989
K-30 (16)
POL
Jastrzębie Zdrój
1:31:29,0
40:47,5
08:19
41
367
Zysk Katarzyna
K (41)
1980
K-40 (16)
POL
Katowice
1:32:11,8
41:30,3
08:22
42
341
Kroczek Ewelina
K (42)
1982
K-30 (17)
POL
Mikołów
1:32:20,3
41:38,8
08:23
43
347
Myśliwiec Barbara
K (43)
1994
K-20 (7)
POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
1:35:14,7
44:33,2
08:39
DNS
322
Balcerak Beata
K
1985
K-30
POL
Żory
DNS
340
Kiełbasa Karolina
K
1990
K-30
G
POL
Żory
DNS
344
Młynek Ewelina
K
1985
K-30
POL
Bonnie & Clyde
Rybnik
DNS
348
Nowak Karolina
K
1991
K-30
POL
Bielsko-Biala
DNS
354
Rogalewicz Agnieszka
K
1977
K-40
POL
Grupa pościgowa
Sosnowiec
BGTimeSport
© 2015 - 2024