TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI

Wydarzenie:
TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI
Organizator:
Spotkania z Filmem Górskim
Data:
27.06.2021
Miejsce:
Zakopane - Tatry
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
307
Ukończyło:
282
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoOrnakWynikStrataTempo
1 366 Kubica Marcin M (1) 1999 M-18 (1) POL BUFF THE NORTH FACE TEAM POLAND Bielsko Biała 1:30:39,3(1) 2:18:51,9 05:33
2 177 Łobodziński Piotr M (2) 1985 M-35 (1) POL KS Prefbet-Sonarol Warszawa 1:31:10,7(2) 2:20:21,1 01:29,2 05:36
3 10 Aymonod Henry M (3) 1996 M-18 (2) ITA Rhemes Saint Georges US Malonno / North Face 1:31:26,8(3) 2:21:40,8 02:48,9 05:40
4 58 Dematteis Martin M (4) 1986 M-35 (2) ITA Sportification / Adidas Terrex Sampeyre 1:34:19,1(5) 2:23:23,4 04:31,5 05:44
5 57 Dematteis Bernard M (5) 1986 M-35 (3) ITA Sportification / Adidas Terrex 1:34:19,2(6) 2:24:20,7 05:28,8 05:46
6 302 Szabo Sandor M (6) 1993 M-18 (3) HUN Magyar Futósport Egyesület MFSE Budapest 1:32:32,3(4) 2:25:34,6 06:42,7 05:49
7 358 Janu Jan M (7) 1993 M-18 (4) CZE OLYMP CSMV, Mizuno Prague 1:36:45,8(9) 2:27:50,6 08:58,7 05:54
8 170 Leśniak Kamil M (8) 1993 M-18 (5) POL Salco Garmin Team Toruń 1:36:39,9(8) 2:29:15,5 10:23,6 05:58
9 69 Dudczak Michał M (9) 2000 M-18 (6) POL Buff The North Face Team Poland Rytro 1:36:36,6(7) 2:32:37,3 13:45,4 06:06
10 285 Skupień Tomasz M (10) 1986 M-35 (4) POL Skawinki 1:39:31,2(12) 2:33:22,5 14:30,6 06:08
11 11 Bachleda-Księdzularz Jakub M (11) 2001 M-18 (7) POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 1:39:06,0(11) 2:35:28,0 16:36,1 06:13
12 271 Šacl Jiří M (12) 1994 M-18 (8) CZE Rančířov 1:42:48,2(15) 2:38:23,5 19:31,6 06:20
13 378 Elantkowski Jasiek M (13) 2000 M-18 (9) POL 1:42:21,2(14) 2:39:13,0 20:21,1 06:22
14 372 Fabian Marcel M (14) 1998 M-18 (10) POL 1:42:10,2(13) 2:40:03,2 21:11,3 06:24
15 362 Criado Sánchez Raúl M (15) 1995 M-18 (11) ESP ADIDAS TERREX-CDM LOS ARAÑONES Canfranc Estación 1:38:49,7(10) 2:41:15,2 22:23,3 06:27
16 368 Vicente Laurent M (16) 1978 M-35 (5) FRA Nîmes 1:44:16,9(16) 2:41:19,7 22:27,8 06:27
17 275 Schmidt Roland M (17) 1982 M-35 (6) POL Sloneczna team roczyny Kobiór 1:45:00,0(18) 2:42:19,6 23:27,7 06:29
18 51 Czuba Jarek M (18) 1991 M-18 (12) POL Team Mountain Fuel Kraków 1:44:58,9(17) 2:43:09,8 24:17,9 06:31
19 322 Urbańczyk Karol M (19) 1990 M-18 (13) POL Non Stop Trail Gliwice 1:45:48,2(20) 2:43:28,6 24:36,7 06:32
20 233 Pasik Tomasz M (20) 1979 M-35 (7) POL RMT team PRO Wolsztyn 1:45:25,8(19) 2:43:53,2 25:01,3 06:33
21 236 Pawlikowski Michał M (21) 1992 M-18 (14) POL Gliczarów Dolny 1:46:01,6(21) 2:45:29,0 26:37,1 06:37
22 43 Choroś Piotr M (22) 1980 M-35 (8) POL Stay Insane Niemce 1:48:54,1(22) 2:48:22,4 29:30,5 06:44
23 40 Chłanda Sebastian M (23) 1985 M-35 (9) POL Grupetto Gorlice Gorlice 1:50:52,5(25) 2:50:56,7 32:04,8 06:50
24 142 Knap Mateusz M (24) 1996 M-18 (15) POL DYNAFIT Katowice 1:52:54,5(27) 2:55:15,3 36:23,4 07:00
25 365 Tabiś Przemysław M (25) 1989 M-18 (16) POL PEGA RUNNERS Kraków 1:57:37,3(37) 2:56:51,0 37:59,1 07:04
26 347 Ziajka Karol M (26) 1994 M-18 (17) POL Finisz Rymanów Rymanów 1:57:18,3(36) 2:57:31,7 38:39,8 07:06
27 12 Badowski Aleksander M (27) 1984 M-35 (10) POL Team Mountain Fuel Warszawa 1:55:29,9(34) 2:58:35,7 39:43,8 07:08
28 68 Duda Karol M (28) 1990 M-18 (18) POL Pch sport team Piskorzów 1:53:57,3(30) 2:58:52,0 40:00,1 07:09
29 176 Łężniak Aleksander M (29) 1989 M-18 (19) POL Monk Sandals Team Sobótka 1:53:26,8(29) 2:59:30,4 40:38,5 07:10
30 101 Guzik Łukasz M (30) 1993 M-18 (20) POL Orange Polska Gaj 1:54:58,6(33) 2:59:31,6 40:39,7 07:10
31 18 Baran Wojtek M (31) 1981 M-35 (11) POL Oknoplast running team Zabawa 1:59:05,4(40) 3:00:13,6 41:21,7 07:12
32 19 Baranow Łukasz M (32) 1992 M-18 (21) POL Warszawa 1:58:38,6(38) 3:01:35,0 42:43,1 07:15
33 138 Kicziński Bartosz M (33) 1984 M-35 (12) POL Brodnica Brodnica 1:59:40,3(41) 3:02:06,3 43:14,4 07:17
34 37 Buczyński Adam M (34) 1975 M-35 (13) POL Non Stop Trail Kraków 1:54:56,4(32) 3:02:32,7 43:40,8 07:18
35 129 Kaczmarek Michał M (35) 1986 M-35 (14) POL Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków 1:54:39,3(31) 3:03:07,6 44:15,7 07:19
36 240 Piecha Artur M (36) 1977 M-35 (15) POL Salming Running Team Poland Rybnik 2:02:02,0(46) 3:03:36,9 44:45,0 07:20
37 238 Piątek Mateusz M (37) 1991 M-18 (22) POL RMT Team PRO Katowice 2:01:29,0(45) 3:04:43,1 45:51,2 07:23
38 149 Kowalczyk Andrzej M (38) 1991 M-18 (23) POL Sportowa Perspektywa / 42k.com.pl Tychy 2:00:31,2(42) 3:06:36,8 47:44,9 07:27
39 251 Raczak Maciej M (39) 1985 M-35 (16) POL 42k.com.pl Siemianowice Ślaskie 2:03:55,6(51) 3:07:11,6 48:19,7 07:29
40 374 Fabian Bogusław M (40) 1971 M-50 (1) POL Evanlite.com Pyskowice 2:01:10,8(44) 3:07:17,6 48:25,7 07:29
41 306 Szkoła Wojciech M (41) 1985 M-35 (17) POL Natural Born Runners 2:02:14,0(48) 3:07:24,0 48:32,1 07:29
42 206 Morawski Przemyslaw M (42) 1984 M-35 (18) POL Krakow 2:05:06,5(55) 3:08:13,3 49:21,4 07:31
43 7 Asperski Michał M (43) 1977 M-35 (19) POL Kandahar Kalisz 2:03:37,8(50) 3:08:19,0 49:27,1 07:31
44 90 Gołąb Marek M (44) 1985 M-35 (20) POL Stay Insane Lublin 2:02:07,0(47) 3:09:03,3 50:11,4 07:33
45 166 Kuźmicz Dominik M (45) 1994 M-18 (24) POL Toruń 2:05:40,8(56) 3:09:40,9 50:49,0 07:35
46 191 Matyssek Karol M (46) 1990 M-18 (25) POL KS Kandahar Katowice 1:58:40,5(39) 3:09:58,8 51:06,9 07:35
47 305 Szkoła Paweł M (47) 1985 M-35 (21) POL My Endurance Team Bochnia 2:03:21,8(49) 3:12:42,6 53:50,7 07:42
48 85 Gawlik Sławomir M (48) 1984 M-35 (22) POL Dynafit Team Poland Kraków 2:07:27,2(61) 3:12:49,6 53:57,7 07:42
49 144 Kolasa Konrad M (49) 1977 M-35 (23) POL uprane.pl Szczecin 2:05:55,9(57) 3:14:06,3 55:14,4 07:45
50 112 Hyży Piotr M (50) 1980 M-35 (24) POL Bonnie & Clyde Tarnów 2:08:42,2(67) 3:14:12,9 55:21,0 07:46
51 280 Sieradzki Krzysztof M (51) 1989 M-18 (26) POL Przedwojewski Team Warszawa 2:06:34,1(58) 3:16:11,9 57:20,0 07:50
52 145 Kopel Andrzej M (52) 1988 M-18 (27) POL #7UphillBand Kraków 2:08:27,5(64) 3:17:02,9 58:11,0 07:52
53 317 Tomasiak Adam M (53) 1995 M-18 (28) POL Jelcz-Laskowice 2:08:39,7(66) 3:17:10,9 58:19,0 07:53
54 36 Brzoza Adam M (54) 1972 M-35 (25) POL Zakopane 2:08:29,2(65) 3:17:16,0 58:24,1 07:53
55 160 Kujawski Bartosz M (55) 1992 M-18 (29) POL Grupetto Gorlice Gorlice 2:04:59,7(54) 3:18:05,4 59:13,5 07:55
56 116 Jaciubek Adrian M (56) 1989 M-18 (30) POL Blachownia 2:10:08,4(71) 3:18:15,3 59:23,4 07:55
57 254 Rączka Janusz M (57) 1991 M-18 (31) POL Rabka Zdrój 2:08:02,6(63) 3:18:26,7 59:34,8 07:56
58 223 Olkis Rafał M (58) 1981 M-35 (26) POL RMT Team PRO / ratemytrail.com Wrocław 2:07:59,4(62) 3:18:45,2 59:53,3 07:57
59 5 Arak Tomasz M (59) 1979 M-35 (27) POL Mesmerik Runners Piaseczno 2:09:15,8(69) 3:19:01,1 1:00:09,2 07:57
60 356 Żwiruk Karol M (60) 1977 M-35 (28) POL Szybkie Kopyto Ultra Warszawa 2:09:22,9(70) 3:19:08,6 1:00:16,7 07:57
61 49 Czarnecki Grzegorz M (61) 1986 M-35 (29) POL G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca 2:10:11,2(72) 3:19:14,9 1:00:23,0 07:58
62 379 Milcent Jean Claude M (62) 1974 M-35 (30) FRA 2:10:25,8(76) 3:20:02,8 1:01:10,9 08:00
63 97 Grund Marek M (63) 1989 M-18 (32) POL Mafia Team Lubliniec Strzebiń 2:12:27,6(84) 3:20:12,3 1:01:20,4 08:00
64 235 Pawlica Paweł M (64) 1989 M-18 (33) POL Kraków 2:10:52,4(77) 3:22:26,4 1:03:34,5 08:05
65 367 Leja Piotr M (65) 1970 M-50 (2) POL ultra ARQ Zakopane 2:12:21,2(83) 3:23:03,9 1:04:12,0 08:07
66 136 Kępowicz Marcin M (66) 1977 M-35 (31) POL Pasieka Kempi Żabia Wola 2:12:54,6(86) 3:23:21,8 1:04:29,9 08:08
67 35 Brząkalski Krzysiek M (67) 1991 M-18 (34) POL Płock 2:06:54,5(60) 3:23:37,2 1:04:45,3 08:08
68 344 Zalewski Bartłomiej M (68) 1979 M-35 (32) POL BBL ZDUŃSKA WOLA Zduńska Wola 2:10:14,6(73) 3:24:17,9 1:05:26,0 08:10
69 86 Gąsienica-Fronek Maciej M (69) 1981 M-35 (33) POL TOPR/KW Zakopane Zakopane 2:12:10,0(82) 3:24:45,4 1:05:53,5 08:11
70 163 Kura Patryk M (70) 1991 M-18 (35) POL Będzin 2:08:46,3(68) 3:25:08,5 1:06:16,6 08:12
71 205 Molczyk Łukasz M (71) 1977 M-35 (34) POL Siedliska 2:12:43,9(85) 3:27:46,4 1:08:54,5 08:18
72 50 Czarnota Piotr M (72) 1984 M-35 (35) POL obozybiegowe.pl Warszawa 2:15:15,7(93) 3:28:03,0 1:09:11,1 08:19
73 329 Ważny Jacek M (73) 1989 M-18 (36) POL Stay Insane Lublin 2:11:34,7(80) 3:28:30,9 1:09:39,0 08:20
74 54 Daniłko Paweł M (74) 1983 M-35 (36) POL Stomadent Biała Podlaska 2:15:55,0(96) 3:29:15,5 1:10:23,6 08:22
75 56 Dąbrowski Marcin M (75) 1985 M-35 (37) POL obozybiegowe.pl Warszawa 2:15:22,4(94) 3:29:36,0 1:10:44,1 08:23
76 350 Ziobrowski Szymon M (76) 1972 M-35 (38) POL TKN Tatra Team/TPN Zakopane 2:13:55,6(89) 3:30:32,1 1:11:40,2 08:25
77 221 Olender Marcin M (77) 1980 M-35 (39) POL Olsztyn 2:17:50,5(103) 3:30:33,4 1:11:41,5 08:25
78 262 Rusek Marcin M (78) 1979 M-35 (40) POL Bochnia 2:20:28,4(113) 3:30:45,9 1:11:54,0 08:25
79 1 Adamski Krzysztof M (79) 1985 M-35 (41) POL JM Przyszowice 2:17:28,8(101) 3:31:21,3 1:12:29,4 08:27
80 165 Kuśnierczak Wiesław M (80) 1974 M-35 (42) POL Suchy Las 2:13:30,5(88) 3:31:50,0 1:12:58,1 08:28
81 283 Skiba Adam M (81) 1988 M-18 (37) POL Mafia Team Lubliniec Koszęcin 2:19:29,4(111) 3:32:21,2 1:13:29,3 08:29
82 52 Czyżkowski Rafał M (82) 1981 M-35 (43) POL Chłopaki z Nizin Warszawa 2:19:27,9(109) 3:32:42,6 1:13:50,7 08:30
83 75 Dzieniszewski Michał M (83) 1987 M-18 (38) POL Dynafit / Skalnik.pl Wrocław 2:18:50,3(105) 3:33:21,9 1:14:30,0 08:32
84 284 Skowron Łukasz M (84) 1983 M-35 (44) POL Wrocław 2:16:24,7(97) 3:33:42,5 1:14:50,6 08:32
85 13 Badura Adam M (85) 1978 M-35 (45) POL Inżynieria Biegania Rybnik 2:19:12,3(108) 3:33:59,6 1:15:07,7 08:33
86 55 Darchuk Oleksandr M (86) 1978 M-35 (46) POL DRPT Węgrzce 2:19:11,3(107) 3:34:10,2 1:15:18,3 08:34
87 32 Borek Robert M (87) 1975 M-35 (47) POL The Runners Świecie Świecie 2:19:28,0(110) 3:34:22,4 1:15:30,5 08:34
88 100 Gutan Damian M (88) 1997 M-18 (39) POL Bielsko-Biała 2:14:50,2(92) 3:34:24,8 1:15:32,9 08:34
89 132 Kamiński Paweł M (89) 1976 M-35 (48) POL #żmudarunningteam Warszawa 2:14:25,7(90) 3:34:39,8 1:15:47,9 08:35
90 151 Kowalik Andrzej M (90) 1979 M-35 (49) POL Salming Running Polska Opole 2:17:37,4(102) 3:34:40,3 1:15:48,4 08:35
91 175 Lubieniecki Kamil M (91) 1988 M-18 (40) POL Włoszczowa 2:15:48,0(95) 3:34:56,0 1:16:04,1 08:35
92 119 Jandziś Wiesław M (92) 1974 M-35 (50) POL Aktywny Dynów Dynów 2:22:27,1(117) 3:35:07,6 1:16:15,7 08:36
93 219 Olawiński Karol M (93) 1979 M-35 (51) POL Kotwica Brzeg Kobierzyce 2:22:49,0(119) 3:35:24,0 1:16:32,1 08:36
94 298 Struś Marcin M (94) 1980 M-35 (52) POL KW Kraków Kraków 2:11:54,4(81) 3:36:25,7 1:17:33,8 08:39
95 361 Janowski Jacek M (95) 1974 M-35 (53) POL Legionowo 2:17:13,3(100) 3:36:36,7 1:17:44,8 08:39
96 98 Grzegorczyk Michał M (96) 1985 M-35 (54) POL Stalowa Wola 2:21:24,7(114) 3:37:22,4 1:18:30,5 08:41
97 22 Baszak Tomasz M (97) 1978 M-35 (55) POL Strachów 2:22:35,7(118) 3:37:46,2 1:18:54,3 08:42
98 230 Pajdosz Rafał M (98) 1977 M-35 (56) POL KB Biała Biega Biała Podlaska 2:25:56,3(128) 3:38:37,4 1:19:45,5 08:44
99 229 Pabis Szymon M (99) 1989 M-18 (41) POL Karniowice 2:26:13,7(130) 3:40:05,2 1:21:13,3 08:48
100 371 Stańco Michał M (100) 1985 M-35 (57) POL 2:23:11,1(123) 3:41:29,0 1:22:37,1 08:51
101 325 Walczyk Krzysztof M (101) 1985 M-35 (58) POL 21BSP Łowce 2:23:05,0(121) 3:42:03,2 1:23:11,3 08:52
102 268 Rysula Konrad M (102) 1994 M-18 (42) POL Ząb 2:19:39,8(112) 3:42:11,5 1:23:19,6 08:53
103 103 Hankus Łukasz M (103) 1981 M-35 (59) POL N i W. B Łukasz Hankus Żywiec 2:23:14,2(124) 3:42:59,0 1:24:07,1 08:55
104 168 Kwitowski Piotr M (104) 1978 M-35 (60) POL Mazurskie Tropy Warszawa 2:19:03,6(106) 3:43:42,8 1:24:50,9 08:56
105 84 Gamrot Filip M (105) 1991 M-18 (43) POL Kraków 2:25:58,2(129) 3:44:04,0 1:25:12,1 08:57
106 17 Baran Zbigniew M (106) 1984 M-35 (61) POL HalfLife Kraków 2:23:10,5(122) 3:45:07,0 1:26:15,1 09:00
107 169 Lemański Damian M (107) 1990 M-18 (44) POL Rąbień 2:26:36,3(132) 3:45:29,9 1:26:38,0 09:01
108 259 Rosłon Piotr M (108) 1974 M-35 (62) POL Warszawa 2:24:54,9(126) 3:45:58,1 1:27:06,2 09:02
109 308 Sznajder Jarosław M (109) 1970 M-50 (3) POL Runprogress Dobczyce 2:24:17,1(125) 3:46:49,9 1:27:58,0 09:04
110 277 Schuster Martin M (110) 1988 M-18 (45) POL Czajlandia Kraków 2:27:41,5(135) 3:46:54,8 1:28:02,9 09:04
111 354 Żłobecki Piotr M (111) 1978 M-35 (63) POL DANIEL WOSIK TERVEL TEAM Świętomarz 2:16:42,5(98) 3:47:11,7 1:28:19,8 09:05
112 63 Dondziak Marcin M (112) 1985 M-35 (64) POL Konopnica 2:18:34,4(104) 3:47:15,2 1:28:23,3 09:05
113 105 Hetmanczyk Jakub M (113) 1983 M-35 (65) POL Katowice 2:27:20,3(134) 3:50:13,7 1:31:21,8 09:12
114 342 Zając Mateusz M (114) 1981 M-35 (66) POL Gliwice 2:27:43,4(136) 3:51:06,4 1:32:14,5 09:14
115 218 Niedźwiedź Tomasz M (115) 1980 M-35 (67) POL Świdnik 2:27:48,3(137) 3:51:43,2 1:32:51,3 09:16
116 373 Gołek Robert M (116) 1974 M-35 (68) POL Łukawica 2:26:28,0(131) 3:53:06,7 1:34:14,8 09:19
117 171 Liberda Sebastian M (117) 1981 M-35 (69) POL Dynafit Team Poland Zakopane 2:31:54,7(146) 3:53:53,1 1:35:01,2 09:21
118 167 Kwaśnik Błażej M (118) 1985 M-35 (70) POL Dla Oluni Wrocław 2:29:33,9(139) 3:54:25,1 1:35:33,2 09:22
119 314 Tabiś-Hubka Rafał M (119) 1978 M-35 (71) POL ReshapeRunners Zabrze 2:33:13,9(153) 3:54:42,8 1:35:50,9 09:23
120 4 Aniszewski Bartłomiej M (120) 1991 M-18 (46) POL Rossmann Łódź 2:32:54,3(151) 3:55:21,6 1:36:29,7 09:24
121 152 Kowalski Łukasz M (121) 1982 M-35 (72) POL Osmolice Pierwsze 2:30:12,2(140) 3:55:41,1 1:36:49,2 09:25
122 164 Kurpiewski Artur M (122) 1975 M-35 (73) POL Toruń 2:32:52,6(150) 3:55:53,4 1:37:01,5 09:26
123 324 Walczak Witold M (123) 1988 M-18 (47) POL Kutno 2:30:23,3(141) 3:56:06,9 1:37:15,0 09:26
124 375 Śleziak Tomasz M (124) 1979 M-35 (74) POL 2:31:03,7(142) 3:56:41,1 1:37:49,2 09:28
125 118 Jakubisiak Aleksander M (125) 1995 M-18 (48) POL FC Albatros Warszawa 2:32:57,5(152) 3:56:45,6 1:37:53,7 09:28
126 94 Gradzi Dariusz M (126) 1983 M-35 (75) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 2:32:33,5(148) 3:57:32,0 1:38:40,1 09:30
127 348 Zieliński Piotr M (127) 1991 M-18 (49) POL Warszawa 2:34:27,1(157) 3:58:44,6 1:39:52,7 09:32
128 214 Muszyński Maciej M (128) 1966 M-50 (4) POL MM Power/Koliber Team Kraków 2:33:35,9(154) 4:00:07,3 1:41:15,4 09:36
129 212 Multana Hubert M (129) 1990 M-18 (50) POL HM TRI SPORT MARKETING Kraków 2:27:09,7(133) 4:00:49,2 1:41:57,3 09:37
130 370 Wojciechowski Dariusz M (130) 1978 M-35 (76) POL Krakowiak Ultra Team Krosno 2:35:47,3(161) 4:02:03,5 1:43:11,6 09:40
131 234 Patro Bartłomiej M (131) 1987 M-18 (51) POL Bielsko-Biała 2:31:59,7(147) 4:02:54,7 1:44:02,8 09:42
132 99 Grzegorek Paweł M (132) 1976 M-35 (77) POL Kingrunner Ultra Team Warszawa 2:38:18,9(164) 4:03:30,6 1:44:38,7 09:44
133 252 Rajner Krzysztof M (133) 1981 M-35 (78) POL ULTRA Koszalin Koszalin 2:34:18,6(156) 4:04:18,6 1:45:26,7 09:46
134 247 Potański Tomasz M (134) 1989 M-18 (52) POL Dębica 2:33:38,1(155) 4:04:20,0 1:45:28,1 09:46
135 363 Bielec Sebastian M (135) 1995 M-18 (53) POL Kraków 2:39:48,6(167) 4:07:14,4 1:48:22,5 09:53
136 255 Rękosiewicz Jakub M (136) 1977 M-35 (79) POL Zielona Góra 2:34:35,8(158) 4:07:44,7 1:48:52,8 09:54
137 134 Karpiel Tomasz M (137) 1987 M-18 (54) POL Ratułów 2:28:53,2(138) 4:09:33,1 1:50:41,2 09:58
138 79 Feodorów Wojciech M (138) 1969 M-50 (5) POL ReshapeRunners Zabrze 2:42:43,1(172) 4:09:37,7 1:50:45,8 09:59
139 318 Tomczyk Tomasz M (139) 1983 M-35 (80) POL ReshapeRunners Zabrze 2:37:39,3(162) 4:09:38,6 1:50:46,7 09:59
140 110 Hrapkowicz Marek M (140) 1986 M-35 (81) POL Kęckie Harpagany/KW BB Kęty 2:32:41,1(149) 4:11:02,3 1:52:10,4 10:02
141 126 Jaworek Grzegorz M (141) 1981 M-35 (82) POL Kraków 2:42:12,4(171) 4:11:18,3 1:52:26,4 10:03
142 278 Sęk Maciej M (142) 1981 M-35 (83) POL #DwaZombiaki Wrocław 2:35:16,8(159) 4:11:47,7 1:52:55,8 10:04
143 135 Kaszkin Witold M (143) 1973 M-35 (84) POL Zakopane 2:37:46,0(163) 4:12:04,3 1:53:12,4 10:04
144 89 Godlewski Jakub M (144) 1985 M-35 (85) POL Runners Team Quibl Warszawa 2:45:37,5(189) 4:12:21,5 1:53:29,6 10:05
145 87 Gibała Marcin M (145) 1972 M-35 (86) POL Biegnę dla Ali I Hani Mielec 2:43:14,1(174) 4:12:28,9 1:53:37,0 10:05
146 215 Naparty Zbigniew M (146) 1966 M-50 (6) POL Kęsy Team Oborniki 2:44:10,4(177) 4:13:32,0 1:54:40,1 10:08
147 179 Łukomski Maciej M (147) 1974 M-35 (87) POL Łódzki Klub Wysokogórski Łódź 2:45:21,2(187) 4:13:55,5 1:55:03,6 10:09
148 130 Kajzer Piotr M (148) 1984 M-35 (88) POL Krwiożercze Borsuki Gdańsk 2:40:25,0(168) 4:14:05,2 1:55:13,3 10:09
149 309 Sztandar Jacek M (149) 1972 M-35 (89) POL Maja Team Gdynia 2:47:32,0(196) 4:14:18,6 1:55:26,7 10:10
150 29 Bohdanowicz Krystian M (150) 1980 M-35 (90) POL Atlas Running Team Łódź 2:45:20,7(186) 4:15:44,2 1:56:52,3 10:13
151 109 Horoszko Michał M (151) 1987 M-18 (55) POL Warszawa 2:35:18,5(160) 4:16:04,6 1:57:12,7 10:14
152 260 Rostworowski Jerzy M (152) 1988 M-18 (56) POL KW Kraków Kraków 2:39:37,4(165) 4:16:26,1 1:57:34,2 10:15
153 66 Drańko Piotr M (153) 1985 M-35 (91) POL Kraków 2:44:49,3(180) 4:16:34,0 1:57:42,1 10:15
154 208 Morys Michał M (154) 1984 M-35 (92) POL Chorzów 2:41:29,7(169) 4:17:24,0 1:58:32,1 10:17
155 140 Klimek Marek M (155) 1985 M-35 (93) POL Warszawa 2:46:12,6(191) 4:17:24,5 1:58:32,6 10:17
156 157 Krupa Roman M (156) 1981 M-35 (94) POL Dzianisz 2:46:21,9(192) 4:17:30,5 1:58:38,6 10:18
157 228 Ostapiński Wojtek M (157) 1972 M-35 (95) POL OSTreSROki Piaseczno 2:43:55,2(175) 4:17:53,1 1:59:01,2 10:18
158 80 Feodorów Maciej M (158) 1966 M-50 (7) POL Bielsko Biała 2:47:02,3(193) 4:19:06,4 2:00:14,5 10:21
159 173 Litwin Łukasz M (159) 1995 M-18 (57) POL Kraków 2:43:03,2(173) 4:20:07,5 2:01:15,6 10:24
160 114 Iwanicki Łukasz M (160) 1984 M-35 (96) POL LW. Bogdanka Lublin 2:48:49,0(200) 4:20:22,2 2:01:30,3 10:24
161 338 Wójkowski Tomasz M (161) 1975 M-35 (97) POL Katowice 2:42:11,3(170) 4:21:14,1 2:02:22,2 10:26
162 301 Szabelak Witold M (162) 1981 M-35 (98) POL Kingrunner Ultra Zakopane 2:44:53,7(182) 4:21:20,0 2:02:28,1 10:27
163 311 Śladewski Grzegorz M (163) 1983 M-35 (99) POL Niechlów 2:39:38,0(166) 4:21:27,5 2:02:35,6 10:27
164 369 WRÓBEL STANISŁAW M (164) 1994 M-18 (58) POL CZARNKÓW 2:53:02,0(211) 4:22:13,5 2:03:21,6 10:29
165 28 Bodzek Bartłomiej M (165) 1988 M-18 (59) POL Tarnów 2:47:24,3(194) 4:22:30,2 2:03:38,3 10:30
166 364 Nasr Aleksander M (166) 1991 M-18 (60) POL Koscian 2:44:50,5(181) 4:22:47,0 2:03:55,1 10:30
167 272 Saliński Bartosz M (167) 1985 M-35 (100) POL Wkurw_Team Katowice 2:48:59,9(201) 4:23:17,7 2:04:25,8 10:31
168 41 Chojecki Paweł M (168) 1971 M-50 (8) POL Zbucki Ruch Zbuczyn 2:45:02,2(184) 4:24:42,2 2:05:50,3 10:35
169 265 Rybacki Dariusz M (169) 1977 M-35 (101) POL nauczyciel Sieradz 2:47:25,7(195) 4:27:22,3 2:08:30,4 10:41
170 310 Szymaniak Emil M (170) 1985 M-35 (102) POL KW Lublin Kraków 2:48:15,3(198) 4:29:58,0 2:11:06,1 10:47
171 61 Dmuch Jakub M (171) 1992 M-18 (61) POL Trzebnica 2:45:25,5(188) 4:31:30,3 2:12:38,4 10:51
172 323 Uribe Manuel M (172) 1988 M-18 (62) MEX Krakow 2:45:56,0(190) 4:32:34,0 2:13:42,1 10:54
173 333 Wiśniewski Michał M (173) 1977 M-35 (103) POL Invicta Power Team Gdańsk 3:01:28,1(241) 4:34:45,2 2:15:53,3 10:59
174 148 Kotowski Mariusz M (174) 1979 M-35 (104) POL Sosnowiec 2:57:18,3(227) 4:35:47,2 2:16:55,3 11:01
175 222 Olewnik Łukasz M (175) 1987 M-18 (63) POL AGB Torfy Łódź 2:49:04,1(203) 4:36:55,5 2:18:03,6 11:04
176 330 Wilamowski Bartłomiej M (176) 1988 M-18 (64) POL Rykowisko Team Płock 2:49:09,4(204) 4:36:57,3 2:18:05,4 11:04
177 183 Malinowski Tomasz M (177) 1987 M-18 (65) POL UKS LIDER SIERCZA Kraków 2:49:42,9(205) 4:37:18,0 2:18:26,1 11:05
178 349 Zięba Paweł M (178) 1997 M-18 (66) POL RONIN TYCHY Tychy 2:45:12,2(185) 4:37:46,7 2:18:54,8 11:06
179 15 Balicki Zbigniew M (179) 1971 M-50 (9) POL Forest Carabus Team Zwierzyniec 2:56:18,4(221) 4:37:51,3 2:18:59,4 11:06
180 187 Marcol Mateusz M (180) 1989 M-18 (67) POL Bieg Rzeźnika Rybnik 2:51:49,8(209) 4:38:10,2 2:19:18,3 11:07
181 38 Bułka Piotr M (181) 1975 M-35 (105) POL Rozbiegany Sulejówek Warszawa 2:53:44,8(212) 4:38:16,2 2:19:24,3 11:07
182 203 Missala Bartek M (182) 1979 M-35 (106) POL Nowy Targ 2:49:02,7(202) 4:38:37,6 2:19:45,7 11:08
183 336 Wojdalski Piotr M (183) 1996 M-18 (68) POL Warszawa 2:58:48,1(230) 4:38:53,7 2:20:01,8 11:09
184 281 Siorek Alan M (184) 1995 M-18 (69) POL Łódzki Klub Wysokogórski Łódź 2:55:50,7(219) 4:39:01,0 2:20:09,1 11:09
185 319 Trochimowicz Hubert T M (185) 1975 M-35 (107) POL Longevity Expedition Warszawa 2:55:19,2(217) 4:39:39,6 2:20:47,7 11:11
186 331 Wilma Paweł M (186) 1979 M-35 (108) POL Krwiożercze Borsuki Kłodawa 2:51:18,7(208) 4:39:52,4 2:21:00,5 11:11
187 321 Ubysz Marek M (187) 1974 M-35 (109) POL JacekBiega Running Team Warszawa 2:56:07,5(220) 4:40:26,9 2:21:35,0 11:13
188 192 Mazur Grzegorz M (188) 1970 M-50 (10) POL KW Kraków Kraków 2:44:47,6(179) 4:40:47,4 2:21:55,5 11:13
189 279 Sieniawski Daniel M (189) 1979 M-35 (110) POL KW Lublin Tarnów 2:53:54,5(213) 4:41:07,8 2:22:15,9 11:14
190 76 Dziurbejko Tomasz M (190) 1972 M-35 (111) POL Osowicze 2:57:53,2(228) 4:43:11,9 2:24:20,0 11:19
191 74 Dzideczek Marcin M (191) 1980 M-35 (112) POL Team ZabieganeDni Warszawa 2:59:56,7(237) 4:44:07,3 2:25:15,4 11:21
192 60 Demby Michał M (192) 1988 M-18 (70) POL Poznań 3:00:52,5(239) 4:44:28,9 2:25:37,0 11:22
193 241 Pielatowski Adam M (193) 1989 M-18 (71) POL Dirty Sparrows Poznań 2:55:21,6(218) 4:44:53,1 2:26:01,2 11:23
194 339 Wruk Remigiusz M (194) 1971 M-50 (11) POL Tatra Running Team Opole 2:58:47,6(229) 4:48:06,4 2:29:14,5 11:31
195 155 Krasuski Marcin M (195) 1982 M-35 (113) POL Marcin Krasuski Warszawa 2:59:39,2(234) 4:50:09,6 2:31:17,7 11:36
196 286 Słomkowski Mateusz M (196) 1991 M-18 (72) POL Gdańsk 2:56:51,1(225) 4:50:53,9 2:32:02,0 11:38
197 156 Kraszkiewicz Aleksander M (197) 1979 M-35 (114) POL Maratończyk Dębica Dębica 3:09:41,9(251) 4:50:58,5 2:32:06,6 11:38
198 270 Rzadkiewicz Adam M (198) 1982 M-35 (115) POL Elbląg 2:59:57,1(238) 4:51:03,5 2:32:11,6 11:38
199 24 Bereza Michał M (199) 1986 M-35 (116) POL Mountain Busters Skarżysko-Kamienna 2:59:36,2(233) 4:51:34,1 2:32:42,2 11:39
200 291 Stawiany Marcin M (200) 1979 M-35 (117) POL Wiśniowa Góra 3:01:31,6(242) 4:52:03,9 2:33:12,0 11:40
201 107 Holak Tomasz M (201) 1974 M-35 (118) POL 1/2Pankracy Entertiment Olesnica 3:08:36,5(250) 4:53:46,7 2:34:54,8 11:45
202 335 Włoch Paweł M (202) 1973 M-35 (119) POL Wrocław 3:06:58,7(248) 4:55:39,6 2:36:47,7 11:49
203 328 Wasilewski Krzysztof M (203) 1978 M-35 (120) POL Katowice 3:03:06,1(244) 4:57:17,8 2:38:25,9 11:53
204 62 Dolny Marcin M (204) 1977 M-35 (121) POL Forest Gang Bydgoszcz 3:10:49,1(254) 4:58:55,5 2:40:03,6 11:57
205 20 Bartosiewicz Adam M (205) 1977 M-35 (122) POL OCR Polska Gryfino 3:12:29,9(257) 4:59:29,4 2:40:37,5 11:58
206 315 Tartanus Andrzej M (206) 1978 M-35 (123) POL Vege Runners Maków Mazowiecki 2:56:28,4(222) 4:59:56,5 2:41:04,6 11:59
207 30 Boratyński Jakub M (207) 1990 M-18 (73) POL Kraków 3:05:34,3(246) 4:59:59,1 2:41:07,2 11:59
208 295 Stępień Kuba M (208) 1986 M-35 (124) POL Mountain Busters Władysławów 3:14:40,4(266) 5:02:37,0 2:43:45,1 12:06
209 8 August Kajetan M (209) 1991 M-18 (74) POL Katowice 2:59:54,1(236) 5:02:54,1 2:44:02,2 12:06
210 26 Blady Bogdan M (210) 1967 M-50 (12) POL Kraków 3:12:49,6(259) 5:03:39,7 2:44:47,8 12:08
211 178 Łukaszczyk Kacper M (211) 1987 M-18 (75) POL Murzasichle 3:07:50,7(249) 5:05:36,1 2:46:44,2 12:13
212 154 Kramza Wojciech M (212) 1971 M-50 (13) POL Katowice 2:59:21,9(231) 5:05:36,8 2:46:44,9 12:13
213 194 Melson Maciej M (213) 1988 M-18 (76) POL 3:13:47,6(264) 5:08:06,9 2:49:15,0 12:19
214 225 Orzechowski Bartek M (214) 1980 M-35 (125) POL KW Warszawa Warszawa 3:12:35,4(258) 5:11:35,2 2:52:43,3 12:27
215 199 Michałek Jarosław M (215) 1965 M-50 (14) POL One Way Ticket Kraków 3:13:42,3(262) 5:12:34,3 2:53:42,4 12:30
216 125 Jaros Mirek M (216) 1978 M-35 (126) POL Zimnice Małe 3:06:42,5(247) 5:14:57,3 2:56:05,4 12:35
217 197 Michalak Adrian M (217) 1985 M-35 (127) POL Gdynia 3:20:09,8(270) 5:18:57,7 3:00:05,8 12:45
218 45 Cieślak Paweł M (218) 1980 M-35 (128) POL BSCzady Gdańsk 3:18:35,6(268) 5:19:29,4 3:00:37,5 12:46
219 33 Borkowski Łukasz M (219) 1980 M-35 (129) POL POWER TRAINING Warszawa 3:15:11,0(267) 5:20:28,0 3:01:36,1 12:49
220 253 Rams Jacek M (220) 1981 M-35 (130) POL Kraków 3:12:52,7(260) 5:22:46,5 3:03:54,6 12:54
221 6 Argalski Grzegorz M (221) 1970 M-50 (15) POL Dzikie Wieprze Północy / KW3city Gdynia 3:35:24,8(274) 5:36:02,5 3:17:10,6 13:26
222 14 Balcerek Mariusz M (222) 1986 M-35 (131) POL Foka Team Stęszew 3:25:48,8(272) 5:38:50,6 3:19:58,7 13:33
223 263 Rutkowski Janusz M (223) 1963 M-50 (16) POL Leszno 3:37:49,6(277) 5:51:22,0 3:32:30,1 14:03
224 213 Musielak Marek M (224) 1984 M-35 (132) POL Poznań 3:48:30,7(281) 5:54:21,3 3:35:29,4 14:10
225 282 Skalski Tomasz M (225) 1967 M-50 (17) POL Warszawa 3:37:47,7(276) 5:56:08,2 3:37:16,3 14:14
DNF 104 Hetman Radosław M 1981 M-35 POL Grupa Nomax Jaworzno 1:55:40,6(35)
LIMIT 327 Wara-Wąsowski Maciej M 1969 M-50 POL Łódź 4:15:24,8(288)
DNS 42 Chomicz Tomasz M 1976 M-35 POL Klimat Suwałki Suwałki
DNS 53 Daniel Jarosław M 1976 M-35 POL Dynafit Polska Bielsko Biała
DNS 59 Dembski Paweł M 1982 M-35 POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo
DNS 71 Dwornicki Tomasz M 1973 M-35 POL RGB Rybnik
DNS 81 Ficek Roman M 1989 M-18 POL Hoka One One Poland Skawica
DNS 106 Hetmanczyk Maciej M 1986 M-35 POL Czeladz
DNS 111 Hyrnik Wojciech M 1981 M-35 POL Tychy
DNS 161 Kumorek Mariusz M 1987 M-18 POL Łękawica
DNS 198 Michalski Mateusz M 1984 M-35 POL Poznan
DNS 202 Missala Michał M 1976 M-35 POL Power Training Warszawa
DNS 211 Mrówczyński Szymon M 1994 M-18 POL Gliwice
DNS 245 Podsiadly Robert M 1959 M-50 POL Chata Biegacza K34 Wrocław
DNF 249 Pyrek Przemysław M 1994 M-18 POL Ks Kandahar / Training By PP Oświęcim
DNS 258 Roskosz Bartosz M 1989 M-18 POL Miłoszyce
DNF 273 Samocki Paweł M 1980 M-35 POL Warszawa
DNF 346 Zborucki Jan M 1983 M-35 POL Latajacy Cyrk / PMT Krakow

BGTimeSport © 2015-2020