TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI

Wydarzenie:
TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI
Organizator:
Spotkania z Filmem Górskim
Data:
27.06.2021
Miejsce:
Zakopane - Tatry
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
307
Ukończyło:
282
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-35 (M-35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoOrnakWynikStrataTempo
1 177 Łobodziński Piotr M (2) 1985 M-35 (1) POL KS Prefbet-Sonarol Warszawa 1:31:10,7(2) 2:20:21,1 05:36
2 58 Dematteis Martin M (4) 1986 M-35 (2) ITA Sportification / Adidas Terrex Sampeyre 1:34:19,1(5) 2:23:23,4 03:02,3 05:44
3 57 Dematteis Bernard M (5) 1986 M-35 (3) ITA Sportification / Adidas Terrex 1:34:19,2(6) 2:24:20,7 03:59,6 05:46
4 285 Skupień Tomasz M (10) 1986 M-35 (4) POL Skawinki 1:39:31,2(12) 2:33:22,5 13:01,4 06:08
5 368 Vicente Laurent M (16) 1978 M-35 (5) FRA Nîmes 1:44:16,9(16) 2:41:19,7 20:58,6 06:27
6 275 Schmidt Roland M (17) 1982 M-35 (6) POL Sloneczna team roczyny Kobiór 1:45:00,0(18) 2:42:19,6 21:58,5 06:29
7 233 Pasik Tomasz M (20) 1979 M-35 (7) POL RMT team PRO Wolsztyn 1:45:25,8(19) 2:43:53,2 23:32,1 06:33
8 43 Choroś Piotr M (22) 1980 M-35 (8) POL Stay Insane Niemce 1:48:54,1(22) 2:48:22,4 28:01,3 06:44
9 40 Chłanda Sebastian M (23) 1985 M-35 (9) POL Grupetto Gorlice Gorlice 1:50:52,5(25) 2:50:56,7 30:35,6 06:50
10 12 Badowski Aleksander M (27) 1984 M-35 (10) POL Team Mountain Fuel Warszawa 1:55:29,9(34) 2:58:35,7 38:14,6 07:08
11 18 Baran Wojtek M (31) 1981 M-35 (11) POL Oknoplast running team Zabawa 1:59:05,4(40) 3:00:13,6 39:52,5 07:12
12 138 Kicziński Bartosz M (33) 1984 M-35 (12) POL Brodnica Brodnica 1:59:40,3(41) 3:02:06,3 41:45,2 07:17
13 37 Buczyński Adam M (34) 1975 M-35 (13) POL Non Stop Trail Kraków 1:54:56,4(32) 3:02:32,7 42:11,6 07:18
14 129 Kaczmarek Michał M (35) 1986 M-35 (14) POL Centrum Zdrowia Biegacza Kraków Kraków 1:54:39,3(31) 3:03:07,6 42:46,5 07:19
15 240 Piecha Artur M (36) 1977 M-35 (15) POL Salming Running Team Poland Rybnik 2:02:02,0(46) 3:03:36,9 43:15,8 07:20
16 251 Raczak Maciej M (39) 1985 M-35 (16) POL 42k.com.pl Siemianowice Ślaskie 2:03:55,6(51) 3:07:11,6 46:50,5 07:29
17 306 Szkoła Wojciech M (41) 1985 M-35 (17) POL Natural Born Runners 2:02:14,0(48) 3:07:24,0 47:02,9 07:29
18 206 Morawski Przemyslaw M (42) 1984 M-35 (18) POL Krakow 2:05:06,5(55) 3:08:13,3 47:52,2 07:31
19 7 Asperski Michał M (43) 1977 M-35 (19) POL Kandahar Kalisz 2:03:37,8(50) 3:08:19,0 47:57,9 07:31
20 90 Gołąb Marek M (44) 1985 M-35 (20) POL Stay Insane Lublin 2:02:07,0(47) 3:09:03,3 48:42,2 07:33
21 305 Szkoła Paweł M (47) 1985 M-35 (21) POL My Endurance Team Bochnia 2:03:21,8(49) 3:12:42,6 52:21,5 07:42
22 85 Gawlik Sławomir M (48) 1984 M-35 (22) POL Dynafit Team Poland Kraków 2:07:27,2(61) 3:12:49,6 52:28,5 07:42
23 144 Kolasa Konrad M (49) 1977 M-35 (23) POL uprane.pl Szczecin 2:05:55,9(57) 3:14:06,3 53:45,2 07:45
24 112 Hyży Piotr M (50) 1980 M-35 (24) POL Bonnie & Clyde Tarnów 2:08:42,2(67) 3:14:12,9 53:51,8 07:46
25 36 Brzoza Adam M (54) 1972 M-35 (25) POL Zakopane 2:08:29,2(65) 3:17:16,0 56:54,9 07:53
26 223 Olkis Rafał M (58) 1981 M-35 (26) POL RMT Team PRO / ratemytrail.com Wrocław 2:07:59,4(62) 3:18:45,2 58:24,1 07:57
27 5 Arak Tomasz M (59) 1979 M-35 (27) POL Mesmerik Runners Piaseczno 2:09:15,8(69) 3:19:01,1 58:40,0 07:57
28 356 Żwiruk Karol M (60) 1977 M-35 (28) POL Szybkie Kopyto Ultra Warszawa 2:09:22,9(70) 3:19:08,6 58:47,5 07:57
29 49 Czarnecki Grzegorz M (61) 1986 M-35 (29) POL G.O.A.T. Team Michałowice Masłomiąca 2:10:11,2(72) 3:19:14,9 58:53,8 07:58
30 379 Milcent Jean Claude M (62) 1974 M-35 (30) FRA 2:10:25,8(76) 3:20:02,8 59:41,7 08:00
31 136 Kępowicz Marcin M (66) 1977 M-35 (31) POL Pasieka Kempi Żabia Wola 2:12:54,6(86) 3:23:21,8 1:03:00,7 08:08
32 344 Zalewski Bartłomiej M (68) 1979 M-35 (32) POL BBL ZDUŃSKA WOLA Zduńska Wola 2:10:14,6(73) 3:24:17,9 1:03:56,8 08:10
33 86 Gąsienica-Fronek Maciej M (69) 1981 M-35 (33) POL TOPR/KW Zakopane Zakopane 2:12:10,0(82) 3:24:45,4 1:04:24,3 08:11
34 205 Molczyk Łukasz M (71) 1977 M-35 (34) POL Siedliska 2:12:43,9(85) 3:27:46,4 1:07:25,3 08:18
35 50 Czarnota Piotr M (72) 1984 M-35 (35) POL obozybiegowe.pl Warszawa 2:15:15,7(93) 3:28:03,0 1:07:41,9 08:19
36 54 Daniłko Paweł M (74) 1983 M-35 (36) POL Stomadent Biała Podlaska 2:15:55,0(96) 3:29:15,5 1:08:54,4 08:22
37 56 Dąbrowski Marcin M (75) 1985 M-35 (37) POL obozybiegowe.pl Warszawa 2:15:22,4(94) 3:29:36,0 1:09:14,9 08:23
38 350 Ziobrowski Szymon M (76) 1972 M-35 (38) POL TKN Tatra Team/TPN Zakopane 2:13:55,6(89) 3:30:32,1 1:10:11,0 08:25
39 221 Olender Marcin M (77) 1980 M-35 (39) POL Olsztyn 2:17:50,5(103) 3:30:33,4 1:10:12,3 08:25
40 262 Rusek Marcin M (78) 1979 M-35 (40) POL Bochnia 2:20:28,4(113) 3:30:45,9 1:10:24,8 08:25
41 1 Adamski Krzysztof M (79) 1985 M-35 (41) POL JM Przyszowice 2:17:28,8(101) 3:31:21,3 1:11:00,2 08:27
42 165 Kuśnierczak Wiesław M (80) 1974 M-35 (42) POL Suchy Las 2:13:30,5(88) 3:31:50,0 1:11:28,9 08:28
43 52 Czyżkowski Rafał M (82) 1981 M-35 (43) POL Chłopaki z Nizin Warszawa 2:19:27,9(109) 3:32:42,6 1:12:21,5 08:30
44 284 Skowron Łukasz M (84) 1983 M-35 (44) POL Wrocław 2:16:24,7(97) 3:33:42,5 1:13:21,4 08:32
45 13 Badura Adam M (85) 1978 M-35 (45) POL Inżynieria Biegania Rybnik 2:19:12,3(108) 3:33:59,6 1:13:38,5 08:33
46 55 Darchuk Oleksandr M (86) 1978 M-35 (46) POL DRPT Węgrzce 2:19:11,3(107) 3:34:10,2 1:13:49,1 08:34
47 32 Borek Robert M (87) 1975 M-35 (47) POL The Runners Świecie Świecie 2:19:28,0(110) 3:34:22,4 1:14:01,3 08:34
48 132 Kamiński Paweł M (89) 1976 M-35 (48) POL #żmudarunningteam Warszawa 2:14:25,7(90) 3:34:39,8 1:14:18,7 08:35
49 151 Kowalik Andrzej M (90) 1979 M-35 (49) POL Salming Running Polska Opole 2:17:37,4(102) 3:34:40,3 1:14:19,2 08:35
50 119 Jandziś Wiesław M (92) 1974 M-35 (50) POL Aktywny Dynów Dynów 2:22:27,1(117) 3:35:07,6 1:14:46,5 08:36
51 219 Olawiński Karol M (93) 1979 M-35 (51) POL Kotwica Brzeg Kobierzyce 2:22:49,0(119) 3:35:24,0 1:15:02,9 08:36
52 298 Struś Marcin M (94) 1980 M-35 (52) POL KW Kraków Kraków 2:11:54,4(81) 3:36:25,7 1:16:04,6 08:39
53 361 Janowski Jacek M (95) 1974 M-35 (53) POL Legionowo 2:17:13,3(100) 3:36:36,7 1:16:15,6 08:39
54 98 Grzegorczyk Michał M (96) 1985 M-35 (54) POL Stalowa Wola 2:21:24,7(114) 3:37:22,4 1:17:01,3 08:41
55 22 Baszak Tomasz M (97) 1978 M-35 (55) POL Strachów 2:22:35,7(118) 3:37:46,2 1:17:25,1 08:42
56 230 Pajdosz Rafał M (98) 1977 M-35 (56) POL KB Biała Biega Biała Podlaska 2:25:56,3(128) 3:38:37,4 1:18:16,3 08:44
57 371 Stańco Michał M (100) 1985 M-35 (57) POL 2:23:11,1(123) 3:41:29,0 1:21:07,9 08:51
58 325 Walczyk Krzysztof M (101) 1985 M-35 (58) POL 21BSP Łowce 2:23:05,0(121) 3:42:03,2 1:21:42,1 08:52
59 103 Hankus Łukasz M (103) 1981 M-35 (59) POL N i W. B Łukasz Hankus Żywiec 2:23:14,2(124) 3:42:59,0 1:22:37,9 08:55
60 168 Kwitowski Piotr M (104) 1978 M-35 (60) POL Mazurskie Tropy Warszawa 2:19:03,6(106) 3:43:42,8 1:23:21,7 08:56
61 17 Baran Zbigniew M (106) 1984 M-35 (61) POL HalfLife Kraków 2:23:10,5(122) 3:45:07,0 1:24:45,9 09:00
62 259 Rosłon Piotr M (108) 1974 M-35 (62) POL Warszawa 2:24:54,9(126) 3:45:58,1 1:25:37,0 09:02
63 354 Żłobecki Piotr M (111) 1978 M-35 (63) POL DANIEL WOSIK TERVEL TEAM Świętomarz 2:16:42,5(98) 3:47:11,7 1:26:50,6 09:05
64 63 Dondziak Marcin M (112) 1985 M-35 (64) POL Konopnica 2:18:34,4(104) 3:47:15,2 1:26:54,1 09:05
65 105 Hetmanczyk Jakub M (113) 1983 M-35 (65) POL Katowice 2:27:20,3(134) 3:50:13,7 1:29:52,6 09:12
66 342 Zając Mateusz M (114) 1981 M-35 (66) POL Gliwice 2:27:43,4(136) 3:51:06,4 1:30:45,3 09:14
67 218 Niedźwiedź Tomasz M (115) 1980 M-35 (67) POL Świdnik 2:27:48,3(137) 3:51:43,2 1:31:22,1 09:16
68 373 Gołek Robert M (116) 1974 M-35 (68) POL Łukawica 2:26:28,0(131) 3:53:06,7 1:32:45,6 09:19
69 171 Liberda Sebastian M (117) 1981 M-35 (69) POL Dynafit Team Poland Zakopane 2:31:54,7(146) 3:53:53,1 1:33:32,0 09:21
70 167 Kwaśnik Błażej M (118) 1985 M-35 (70) POL Dla Oluni Wrocław 2:29:33,9(139) 3:54:25,1 1:34:04,0 09:22
71 314 Tabiś-Hubka Rafał M (119) 1978 M-35 (71) POL ReshapeRunners Zabrze 2:33:13,9(153) 3:54:42,8 1:34:21,7 09:23
72 152 Kowalski Łukasz M (121) 1982 M-35 (72) POL Osmolice Pierwsze 2:30:12,2(140) 3:55:41,1 1:35:20,0 09:25
73 164 Kurpiewski Artur M (122) 1975 M-35 (73) POL Toruń 2:32:52,6(150) 3:55:53,4 1:35:32,3 09:26
74 375 Śleziak Tomasz M (124) 1979 M-35 (74) POL 2:31:03,7(142) 3:56:41,1 1:36:20,0 09:28
75 94 Gradzi Dariusz M (126) 1983 M-35 (75) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 2:32:33,5(148) 3:57:32,0 1:37:10,9 09:30
76 370 Wojciechowski Dariusz M (130) 1978 M-35 (76) POL Krakowiak Ultra Team Krosno 2:35:47,3(161) 4:02:03,5 1:41:42,4 09:40
77 99 Grzegorek Paweł M (132) 1976 M-35 (77) POL Kingrunner Ultra Team Warszawa 2:38:18,9(164) 4:03:30,6 1:43:09,5 09:44
78 252 Rajner Krzysztof M (133) 1981 M-35 (78) POL ULTRA Koszalin Koszalin 2:34:18,6(156) 4:04:18,6 1:43:57,5 09:46
79 255 Rękosiewicz Jakub M (136) 1977 M-35 (79) POL Zielona Góra 2:34:35,8(158) 4:07:44,7 1:47:23,6 09:54
80 318 Tomczyk Tomasz M (139) 1983 M-35 (80) POL ReshapeRunners Zabrze 2:37:39,3(162) 4:09:38,6 1:49:17,5 09:59
81 110 Hrapkowicz Marek M (140) 1986 M-35 (81) POL Kęckie Harpagany/KW BB Kęty 2:32:41,1(149) 4:11:02,3 1:50:41,2 10:02
82 126 Jaworek Grzegorz M (141) 1981 M-35 (82) POL Kraków 2:42:12,4(171) 4:11:18,3 1:50:57,2 10:03
83 278 Sęk Maciej M (142) 1981 M-35 (83) POL #DwaZombiaki Wrocław 2:35:16,8(159) 4:11:47,7 1:51:26,6 10:04
84 135 Kaszkin Witold M (143) 1973 M-35 (84) POL Zakopane 2:37:46,0(163) 4:12:04,3 1:51:43,2 10:04
85 89 Godlewski Jakub M (144) 1985 M-35 (85) POL Runners Team Quibl Warszawa 2:45:37,5(189) 4:12:21,5 1:52:00,4 10:05
86 87 Gibała Marcin M (145) 1972 M-35 (86) POL Biegnę dla Ali I Hani Mielec 2:43:14,1(174) 4:12:28,9 1:52:07,8 10:05
87 179 Łukomski Maciej M (147) 1974 M-35 (87) POL Łódzki Klub Wysokogórski Łódź 2:45:21,2(187) 4:13:55,5 1:53:34,4 10:09
88 130 Kajzer Piotr M (148) 1984 M-35 (88) POL Krwiożercze Borsuki Gdańsk 2:40:25,0(168) 4:14:05,2 1:53:44,1 10:09
89 309 Sztandar Jacek M (149) 1972 M-35 (89) POL Maja Team Gdynia 2:47:32,0(196) 4:14:18,6 1:53:57,5 10:10
90 29 Bohdanowicz Krystian M (150) 1980 M-35 (90) POL Atlas Running Team Łódź 2:45:20,7(186) 4:15:44,2 1:55:23,1 10:13
91 66 Drańko Piotr M (153) 1985 M-35 (91) POL Kraków 2:44:49,3(180) 4:16:34,0 1:56:12,9 10:15
92 208 Morys Michał M (154) 1984 M-35 (92) POL Chorzów 2:41:29,7(169) 4:17:24,0 1:57:02,9 10:17
93 140 Klimek Marek M (155) 1985 M-35 (93) POL Warszawa 2:46:12,6(191) 4:17:24,5 1:57:03,4 10:17
94 157 Krupa Roman M (156) 1981 M-35 (94) POL Dzianisz 2:46:21,9(192) 4:17:30,5 1:57:09,4 10:18
95 228 Ostapiński Wojtek M (157) 1972 M-35 (95) POL OSTreSROki Piaseczno 2:43:55,2(175) 4:17:53,1 1:57:32,0 10:18
96 114 Iwanicki Łukasz M (160) 1984 M-35 (96) POL LW. Bogdanka Lublin 2:48:49,0(200) 4:20:22,2 2:00:01,1 10:24
97 338 Wójkowski Tomasz M (161) 1975 M-35 (97) POL Katowice 2:42:11,3(170) 4:21:14,1 2:00:53,0 10:26
98 301 Szabelak Witold M (162) 1981 M-35 (98) POL Kingrunner Ultra Zakopane 2:44:53,7(182) 4:21:20,0 2:00:58,9 10:27
99 311 Śladewski Grzegorz M (163) 1983 M-35 (99) POL Niechlów 2:39:38,0(166) 4:21:27,5 2:01:06,4 10:27
100 272 Saliński Bartosz M (167) 1985 M-35 (100) POL Wkurw_Team Katowice 2:48:59,9(201) 4:23:17,7 2:02:56,6 10:31
101 265 Rybacki Dariusz M (169) 1977 M-35 (101) POL nauczyciel Sieradz 2:47:25,7(195) 4:27:22,3 2:07:01,2 10:41
102 310 Szymaniak Emil M (170) 1985 M-35 (102) POL KW Lublin Kraków 2:48:15,3(198) 4:29:58,0 2:09:36,9 10:47
103 333 Wiśniewski Michał M (173) 1977 M-35 (103) POL Invicta Power Team Gdańsk 3:01:28,1(241) 4:34:45,2 2:14:24,1 10:59
104 148 Kotowski Mariusz M (174) 1979 M-35 (104) POL Sosnowiec 2:57:18,3(227) 4:35:47,2 2:15:26,1 11:01
105 38 Bułka Piotr M (181) 1975 M-35 (105) POL Rozbiegany Sulejówek Warszawa 2:53:44,8(212) 4:38:16,2 2:17:55,1 11:07
106 203 Missala Bartek M (182) 1979 M-35 (106) POL Nowy Targ 2:49:02,7(202) 4:38:37,6 2:18:16,5 11:08
107 319 Trochimowicz Hubert T M (185) 1975 M-35 (107) POL Longevity Expedition Warszawa 2:55:19,2(217) 4:39:39,6 2:19:18,5 11:11
108 331 Wilma Paweł M (186) 1979 M-35 (108) POL Krwiożercze Borsuki Kłodawa 2:51:18,7(208) 4:39:52,4 2:19:31,3 11:11
109 321 Ubysz Marek M (187) 1974 M-35 (109) POL JacekBiega Running Team Warszawa 2:56:07,5(220) 4:40:26,9 2:20:05,8 11:13
110 279 Sieniawski Daniel M (189) 1979 M-35 (110) POL KW Lublin Tarnów 2:53:54,5(213) 4:41:07,8 2:20:46,7 11:14
111 76 Dziurbejko Tomasz M (190) 1972 M-35 (111) POL Osowicze 2:57:53,2(228) 4:43:11,9 2:22:50,8 11:19
112 74 Dzideczek Marcin M (191) 1980 M-35 (112) POL Team ZabieganeDni Warszawa 2:59:56,7(237) 4:44:07,3 2:23:46,2 11:21
113 155 Krasuski Marcin M (195) 1982 M-35 (113) POL Marcin Krasuski Warszawa 2:59:39,2(234) 4:50:09,6 2:29:48,5 11:36
114 156 Kraszkiewicz Aleksander M (197) 1979 M-35 (114) POL Maratończyk Dębica Dębica 3:09:41,9(251) 4:50:58,5 2:30:37,4 11:38
115 270 Rzadkiewicz Adam M (198) 1982 M-35 (115) POL Elbląg 2:59:57,1(238) 4:51:03,5 2:30:42,4 11:38
116 24 Bereza Michał M (199) 1986 M-35 (116) POL Mountain Busters Skarżysko-Kamienna 2:59:36,2(233) 4:51:34,1 2:31:13,0 11:39
117 291 Stawiany Marcin M (200) 1979 M-35 (117) POL Wiśniowa Góra 3:01:31,6(242) 4:52:03,9 2:31:42,8 11:40
118 107 Holak Tomasz M (201) 1974 M-35 (118) POL 1/2Pankracy Entertiment Olesnica 3:08:36,5(250) 4:53:46,7 2:33:25,6 11:45
119 335 Włoch Paweł M (202) 1973 M-35 (119) POL Wrocław 3:06:58,7(248) 4:55:39,6 2:35:18,5 11:49
120 328 Wasilewski Krzysztof M (203) 1978 M-35 (120) POL Katowice 3:03:06,1(244) 4:57:17,8 2:36:56,7 11:53
121 62 Dolny Marcin M (204) 1977 M-35 (121) POL Forest Gang Bydgoszcz 3:10:49,1(254) 4:58:55,5 2:38:34,4 11:57
122 20 Bartosiewicz Adam M (205) 1977 M-35 (122) POL OCR Polska Gryfino 3:12:29,9(257) 4:59:29,4 2:39:08,3 11:58
123 315 Tartanus Andrzej M (206) 1978 M-35 (123) POL Vege Runners Maków Mazowiecki 2:56:28,4(222) 4:59:56,5 2:39:35,4 11:59
124 295 Stępień Kuba M (208) 1986 M-35 (124) POL Mountain Busters Władysławów 3:14:40,4(266) 5:02:37,0 2:42:15,9 12:06
125 225 Orzechowski Bartek M (214) 1980 M-35 (125) POL KW Warszawa Warszawa 3:12:35,4(258) 5:11:35,2 2:51:14,1 12:27
126 125 Jaros Mirek M (216) 1978 M-35 (126) POL Zimnice Małe 3:06:42,5(247) 5:14:57,3 2:54:36,2 12:35
127 197 Michalak Adrian M (217) 1985 M-35 (127) POL Gdynia 3:20:09,8(270) 5:18:57,7 2:58:36,6 12:45
128 45 Cieślak Paweł M (218) 1980 M-35 (128) POL BSCzady Gdańsk 3:18:35,6(268) 5:19:29,4 2:59:08,3 12:46
129 33 Borkowski Łukasz M (219) 1980 M-35 (129) POL POWER TRAINING Warszawa 3:15:11,0(267) 5:20:28,0 3:00:06,9 12:49
130 253 Rams Jacek M (220) 1981 M-35 (130) POL Kraków 3:12:52,7(260) 5:22:46,5 3:02:25,4 12:54
131 14 Balcerek Mariusz M (222) 1986 M-35 (131) POL Foka Team Stęszew 3:25:48,8(272) 5:38:50,6 3:18:29,5 13:33
132 213 Musielak Marek M (224) 1984 M-35 (132) POL Poznań 3:48:30,7(281) 5:54:21,3 3:34:00,2 14:10
DNF 104 Hetman Radosław M 1981 M-35 POL Grupa Nomax Jaworzno 1:55:40,6(35)
DNS 42 Chomicz Tomasz M 1976 M-35 POL Klimat Suwałki Suwałki
DNS 53 Daniel Jarosław M 1976 M-35 POL Dynafit Polska Bielsko Biała
DNS 59 Dembski Paweł M 1982 M-35 POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo
DNS 71 Dwornicki Tomasz M 1973 M-35 POL RGB Rybnik
DNS 106 Hetmanczyk Maciej M 1986 M-35 POL Czeladz
DNS 111 Hyrnik Wojciech M 1981 M-35 POL Tychy
DNS 198 Michalski Mateusz M 1984 M-35 POL Poznan
DNS 202 Missala Michał M 1976 M-35 POL Power Training Warszawa
DNF 273 Samocki Paweł M 1980 M-35 POL Warszawa
DNF 346 Zborucki Jan M 1983 M-35 POL Latajacy Cyrk / PMT Krakow

BGTimeSport © 2015-2020