TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI

Wydarzenie:
TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI
Organizator:
Spotkania z Filmem Górskim
Data:
27.06.2021
Miejsce:
Zakopane - Tatry
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
307
Ukończyło:
282
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-50 (M-50)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoOrnakWynikStrataTempo
1 374 Fabian Bogusław M (40) 1971 M-50 (1) POL Evanlite.com Pyskowice 2:01:10,8(44) 3:07:17,6 07:29
2 367 Leja Piotr M (65) 1970 M-50 (2) POL ultra ARQ Zakopane 2:12:21,2(83) 3:23:03,9 15:46,3 08:07
3 308 Sznajder Jarosław M (109) 1970 M-50 (3) POL Runprogress Dobczyce 2:24:17,1(125) 3:46:49,9 39:32,3 09:04
4 214 Muszyński Maciej M (128) 1966 M-50 (4) POL MM Power/Koliber Team Kraków 2:33:35,9(154) 4:00:07,3 52:49,7 09:36
5 79 Feodorów Wojciech M (138) 1969 M-50 (5) POL ReshapeRunners Zabrze 2:42:43,1(172) 4:09:37,7 1:02:20,1 09:59
6 215 Naparty Zbigniew M (146) 1966 M-50 (6) POL Kęsy Team Oborniki 2:44:10,4(177) 4:13:32,0 1:06:14,4 10:08
7 80 Feodorów Maciej M (158) 1966 M-50 (7) POL Bielsko Biała 2:47:02,3(193) 4:19:06,4 1:11:48,8 10:21
8 41 Chojecki Paweł M (168) 1971 M-50 (8) POL Zbucki Ruch Zbuczyn 2:45:02,2(184) 4:24:42,2 1:17:24,6 10:35
9 15 Balicki Zbigniew M (179) 1971 M-50 (9) POL Forest Carabus Team Zwierzyniec 2:56:18,4(221) 4:37:51,3 1:30:33,7 11:06
10 192 Mazur Grzegorz M (188) 1970 M-50 (10) POL KW Kraków Kraków 2:44:47,6(179) 4:40:47,4 1:33:29,8 11:13
11 339 Wruk Remigiusz M (194) 1971 M-50 (11) POL Tatra Running Team Opole 2:58:47,6(229) 4:48:06,4 1:40:48,8 11:31
12 26 Blady Bogdan M (210) 1967 M-50 (12) POL Kraków 3:12:49,6(259) 5:03:39,7 1:56:22,1 12:08
13 154 Kramza Wojciech M (212) 1971 M-50 (13) POL Katowice 2:59:21,9(231) 5:05:36,8 1:58:19,2 12:13
14 199 Michałek Jarosław M (215) 1965 M-50 (14) POL One Way Ticket Kraków 3:13:42,3(262) 5:12:34,3 2:05:16,7 12:30
15 6 Argalski Grzegorz M (221) 1970 M-50 (15) POL Dzikie Wieprze Północy / KW3city Gdynia 3:35:24,8(274) 5:36:02,5 2:28:44,9 13:26
16 263 Rutkowski Janusz M (223) 1963 M-50 (16) POL Leszno 3:37:49,6(277) 5:51:22,0 2:44:04,4 14:03
17 282 Skalski Tomasz M (225) 1967 M-50 (17) POL Warszawa 3:37:47,7(276) 5:56:08,2 2:48:50,6 14:14
LIMIT 327 Wara-Wąsowski Maciej M 1969 M-50 POL Łódź 4:15:24,8(288)
DNS 245 Podsiadly Robert M 1959 M-50 POL Chata Biegacza K34 Wrocław

BGTimeSport © 2015-2020