TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI

Wydarzenie:
TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI
Organizator:
Spotkania z Filmem Górskim
Data:
27.06.2021
Miejsce:
Zakopane - Tatry
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
307
Ukończyło:
282
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoOrnakWynikStrataTempo
1 207 Morgan Charlotte K (1) 1976 K-35 (1) GBR Carnethy HRC 1:49:05,5(24) 2:46:03,1 06:38
2 82 Gaggi Alice K (2) 1987 K-18 (1) ITA Morbegno 1:48:54,7(23) 2:47:12,5 01:09,4 06:41
3 122 Januszyk Iwona K (3) 1992 K-18 (2) POL KS Kandahar Oświęcim 1:51:12,7(26) 2:50:54,0 04:50,9 06:50
4 23 Beccaria Lorenza K (4) 1997 K-18 (3) ITA Atl. Saluzzo / Saucony 1:53:09,0(28) 2:51:26,9 05:23,8 06:51
5 189 Maršánová Lucie K (5) 1990 K-18 (4) CZE SALOMON Czech 2:06:35,6(59) 3:06:56,0 20:52,9 07:28
6 117 Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K (6) 1987 K-18 (5) POL Zakopane 2:01:05,0(43) 3:07:35,3 21:32,2 07:30
7 359 Wiśniewska - Ulfik Dominika K (7) 1986 K-35 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team Zabrze 2:04:09,3(52) 3:09:26,8 23:23,7 07:34
8 380 Frączysta Katarzyna K (8) 1988 K-18 (6) POL 2:04:30,6(53) 3:10:04,0 24:00,9 07:36
9 246 Posztós Kitti K (9) 1995 K-18 (7) HUN Magyar Futósport Egyesület MFSE P Budapest 2:10:22,2(75) 3:14:20,7 28:17,6 07:46
10 196 Merenyi Timea K (10) 1971 K-50 (1) HUN Szkita SE Taksony 2:10:21,9(74) 3:20:11,2 34:08,1 08:00
11 239 Piątek Joanna K (11) 1990 K-18 (8) POL Katowice 2:11:15,0(78) 3:21:41,7 35:38,6 08:04
12 31 Borbála Lantos K (12) 1988 K-18 (9) HUN Zolna Skyrunning Team Eger 2:11:33,9(79) 3:24:23,2 38:20,1 08:10
13 73 Dygacz Agnieszka K (13) 1985 K-35 (3) POL 42k Pro Team Chorzów 2:12:59,4(87) 3:27:04,6 41:01,5 08:16
14 360 Naczyk Marta K (14) 1989 K-18 (10) POL Dietetyk/ Dynafit PL Kraków 2:14:35,5(91) 3:28:22,0 42:18,9 08:20
15 70 Dudek Monika K (15) 1983 K-35 (4) POL Pch sport team Ziębice 2:22:51,0(120) 3:35:00,1 48:57,0 08:36
16 3 Andruszków Aleksandra K (16) 1997 K-18 (11) POL Trzebnica 2:22:03,6(115) 3:36:05,7 50:02,6 08:38
17 355 Żółtak Anna K (17) 1995 K-18 (12) POL LKB Rudnik/LKS Markam Wiśniowa Busko-Zdrój 2:16:59,6(99) 3:36:47,6 50:44,5 08:40
18 204 Miśtak Jolanta K (18) 1983 K-35 (5) POL Oława 2:22:23,8(116) 3:36:52,4 50:49,3 08:40
19 343 Zalewska Anna K (19) 1978 K-35 (6) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 2:31:41,9(144) 3:45:35,7 59:32,6 09:01
20 351 Zych Katarzyna K (20) 1979 K-35 (7) POL Bonnie & Clyde Tarnów 2:31:41,5(143) 3:49:03,6 1:03:00,5 09:09
21 115 Jabłońska Weronika K (21) 2000 K-18 (13) POL Nowy Targ 2:25:44,1(127) 3:52:40,3 1:06:37,2 09:18
22 102 Hajda Justyna K (22) 1994 K-18 (14) POL Mafia Team Lubliniec Radzionków 2:31:52,9(145) 3:56:37,5 1:10:34,4 09:27
23 2 Afanasyeva Yana K (23) 1994 K-18 (15) POL Krakow 2:44:00,6(176) 4:10:24,5 1:24:21,4 10:00
24 231 Palczewska-Remiś Agnieszka K (24) 1978 K-35 (8) POL Kraków 2:44:45,9(178) 4:11:51,3 1:25:48,2 10:04
25 96 Grumbianin Paulina K (25) 1973 K-35 (9) POL Pruszków 2:45:00,4(183) 4:13:10,8 1:27:07,7 10:07
26 337 Woźniak Maria K (26) 1990 K-18 (16) POL Skawina Biega Skawina 2:48:47,4(199) 4:14:35,9 1:28:32,8 10:11
27 353 Żebrakowska Katarzyna K (27) 1974 K-35 (10) POL ultramaratonpodkarpacki.pl Trzebownisko 2:55:17,7(216) 4:21:00,7 1:34:57,6 10:26
28 289 Sowa-Lewandowska Katarzyna K (28) 1983 K-35 (11) POL UKS Lider Siercza/ Technikam Wieliczka 2:48:12,5(197) 4:21:13,8 1:35:10,7 10:26
29 181 Makówka Justyna K (29) 1993 K-18 (17) POL Kraków 2:49:50,9(206) 4:27:05,7 1:41:02,6 10:41
30 293 Stencel Wiktoria K (30) 1994 K-18 (18) POL Wodzisław Śląski 2:57:16,6(226) 4:28:17,7 1:42:14,6 10:43
31 27 Boczkowska Justyna K (31) 1966 K-50 (2) POL Zakopane 2:52:08,3(210) 4:29:35,5 1:43:32,4 10:47
32 83 Gałdyn Halina K (32) 1977 K-35 (12) POL Szaflary 2:51:15,7(207) 4:29:36,4 1:43:33,3 10:47
33 186 Mańkowska Anna K (33) 1984 K-35 (13) POL Drużyna Wlka Olsztyn 2:56:29,3(223) 4:33:33,1 1:47:30,0 10:56
34 216 Naruszewicz Olga K (34) 1983 K-35 (14) POL Kriss Coaching Olsztyn 2:56:36,3(224) 4:33:33,7 1:47:30,6 10:56
35 220 Olborska Gabriela K (35) 1991 K-18 (19) POL Mszczonów 2:54:25,3(215) 4:34:58,7 1:48:55,6 10:59
36 190 Matuszczak-Szulc Iwona K (36) 1970 K-50 (3) POL Poznan 2:59:53,1(235) 4:37:00,1 1:50:57,0 11:04
37 352 Zygry-Wiśniewska Karolina K (37) 1979 K-35 (15) POL Gemini Polska Team Gdańsk 3:01:27,5(240) 4:38:44,3 1:52:41,2 11:08
38 113 Igielska Bogusia K (38) 1983 K-35 (16) POL Warszawa 2:53:55,2(214) 4:40:27,3 1:54:24,2 11:13
39 184 Maliszewska Marta K (39) 1978 K-35 (17) POL Kingrunner Ultra Zakopane 3:02:46,2(243) 4:44:23,3 1:58:20,2 11:22
40 133 Kaproń Martyna K (40) 1999 K-18 (20) POL KB Harcownik Jelcz-Laskowice Jelcz-Laskowice 2:59:36,0(232) 4:44:39,3 1:58:36,2 11:23
41 288 Sobel-Adamska Dorota K (41) 1985 K-35 (18) POL JM Przyszowice 3:10:35,4(252) 4:48:05,1 2:02:02,0 11:31
42 93 Grabarczyk Ilona K (42) 1981 K-35 (19) POL Leszno 3:11:16,3(255) 4:54:29,8 2:08:26,7 11:46
43 137 Kiczińska Izabela K (43) 1980 K-35 (20) POL Brodnica 3:13:46,8(263) 4:58:05,3 2:12:02,2 11:55
44 150 Kowalczyk Maria K (44) 1976 K-35 (21) POL Lipnica Mała 3:12:27,0(256) 4:59:50,7 2:13:47,6 11:59
45 210 Moskwa Magdalena K (45) 1982 K-35 (22) POL Warszawa 3:05:32,9(245) 4:59:59,3 2:13:56,2 11:59
46 128 Kaczmarek Katarzyna K (46) 1978 K-35 (23) POL #ADAMCZERWINSKITEAM Wieliczka 3:19:54,4(269) 5:05:54,8 2:19:51,7 12:14
47 188 Maronka Agnieszka K (47) 1972 K-35 (24) POL Kraków 3:10:46,2(253) 5:08:36,1 2:22:33,0 12:20
48 123 Jańczyk Ewa K (48) 1993 K-18 (21) POL Kraków 3:13:31,6(261) 5:11:47,6 2:25:44,5 12:28
49 340 Zabironina Olya K (49) 1988 K-18 (22) POL Power Training Warszawa 3:13:48,9(265) 5:15:29,2 2:29:26,1 12:37
50 227 Ostapińska Magda K (50) 1974 K-35 (25) POL OSTreSROki Piaseczno 3:23:44,5(271) 5:16:05,8 2:30:02,7 12:38
51 341 Zachwieja Katarzyna K (51) 1970 K-50 (4) POL Kraków 3:36:55,7(275) 5:30:51,2 2:44:48,1 13:14
52 312 Świętoniowska Justyna K (52) 1982 K-35 (26) POL STGRz Rzeszów 3:43:21,3(279) 5:37:05,9 2:51:02,8 13:29
53 248 Potęga Izabela K (53) 1985 K-35 (27) POL Niegoszowice 3:40:28,3(278) 5:37:49,4 2:51:46,3 13:30
54 185 Małachowska Izabela K (54) 1980 K-35 (28) POL Runners Team Quibl Warszawa 3:27:40,2(273) 5:52:04,0 3:06:00,9 14:04
55 141 Klimiuk Małgorzata K (55) 1979 K-35 (29) POL Białystok 3:48:30,5(280) 5:54:22,0 3:08:18,9 14:10
56 124 Jaromińska Marta K (56) 1982 K-35 (30) POL Białystok 3:50:12,5(282) 5:57:30,6 3:11:27,5 14:18
57 47 Clowes Zuzanna K (57) 1985 K-35 (31) POL Katowice 3:52:05,5(283) 6:14:31,6 3:28:28,5 14:58
LIMIT 269 Rzadkiewicz Anna K 1980 K-35 POL Elbląg 4:00:44,8(284)
LIMIT 303 Szafrańska Joanna K 1987 K-18 POL Katowice 4:10:14,0(285)
LIMIT 300 Suliga Wioletta K 1982 K-35 POL Sosnowiec 4:10:14,2(286)
LIMIT 244 Podemska Patrycja K 1988 K-18 POL Forest Gang Bydgoszcz 4:11:12,7(287)
LIMIT 304 Szczepańska-Dolna Edyta K 1969 K-50 POL Forest Gang Bydgoszcz 4:53:56,0(289)
LIMIT 332 Winiarczyk Iwona K 1984 K-35 POL Kornelcia Team Poznań 5:09:56,0(290)
DNS 257 Rosa Karolina K 1992 K-18 POL Warszawa

BGTimeSport © 2015-2020