TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI

Wydarzenie:
TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI TATRA RACE RUN - CHÓD TATRZAŃSKI
Organizator:
Spotkania z Filmem Górskim
Data:
27.06.2021
Miejsce:
Zakopane - Tatry
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
307
Ukończyło:
282
Nieklasyfikowani:
25
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-18 (M-18)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoOrnakWynikStrataTempo
1 366 Kubica Marcin M (1) 1999 M-18 (1) POL BUFF THE NORTH FACE TEAM POLAND Bielsko Biała 1:30:39,3(1) 2:18:51,9 05:33
2 10 Aymonod Henry M (3) 1996 M-18 (2) ITA Rhemes Saint Georges US Malonno / North Face 1:31:26,8(3) 2:21:40,8 02:48,9 05:40
3 302 Szabo Sandor M (6) 1993 M-18 (3) HUN Magyar Futósport Egyesület MFSE Budapest 1:32:32,3(4) 2:25:34,6 06:42,7 05:49
4 358 Janu Jan M (7) 1993 M-18 (4) CZE OLYMP CSMV, Mizuno Prague 1:36:45,8(9) 2:27:50,6 08:58,7 05:54
5 170 Leśniak Kamil M (8) 1993 M-18 (5) POL Salco Garmin Team Toruń 1:36:39,9(8) 2:29:15,5 10:23,6 05:58
6 69 Dudczak Michał M (9) 2000 M-18 (6) POL Buff The North Face Team Poland Rytro 1:36:36,6(7) 2:32:37,3 13:45,4 06:06
7 11 Bachleda-Księdzularz Jakub M (11) 2001 M-18 (7) POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 1:39:06,0(11) 2:35:28,0 16:36,1 06:13
8 271 Šacl Jiří M (12) 1994 M-18 (8) CZE Rančířov 1:42:48,2(15) 2:38:23,5 19:31,6 06:20
9 378 Elantkowski Jasiek M (13) 2000 M-18 (9) POL 1:42:21,2(14) 2:39:13,0 20:21,1 06:22
10 372 Fabian Marcel M (14) 1998 M-18 (10) POL 1:42:10,2(13) 2:40:03,2 21:11,3 06:24
11 362 Criado Sánchez Raúl M (15) 1995 M-18 (11) ESP ADIDAS TERREX-CDM LOS ARAÑONES Canfranc Estación 1:38:49,7(10) 2:41:15,2 22:23,3 06:27
12 51 Czuba Jarek M (18) 1991 M-18 (12) POL Team Mountain Fuel Kraków 1:44:58,9(17) 2:43:09,8 24:17,9 06:31
13 322 Urbańczyk Karol M (19) 1990 M-18 (13) POL Non Stop Trail Gliwice 1:45:48,2(20) 2:43:28,6 24:36,7 06:32
14 236 Pawlikowski Michał M (21) 1992 M-18 (14) POL Gliczarów Dolny 1:46:01,6(21) 2:45:29,0 26:37,1 06:37
15 142 Knap Mateusz M (24) 1996 M-18 (15) POL DYNAFIT Katowice 1:52:54,5(27) 2:55:15,3 36:23,4 07:00
16 365 Tabiś Przemysław M (25) 1989 M-18 (16) POL PEGA RUNNERS Kraków 1:57:37,3(37) 2:56:51,0 37:59,1 07:04
17 347 Ziajka Karol M (26) 1994 M-18 (17) POL Finisz Rymanów Rymanów 1:57:18,3(36) 2:57:31,7 38:39,8 07:06
18 68 Duda Karol M (28) 1990 M-18 (18) POL Pch sport team Piskorzów 1:53:57,3(30) 2:58:52,0 40:00,1 07:09
19 176 Łężniak Aleksander M (29) 1989 M-18 (19) POL Monk Sandals Team Sobótka 1:53:26,8(29) 2:59:30,4 40:38,5 07:10
20 101 Guzik Łukasz M (30) 1993 M-18 (20) POL Orange Polska Gaj 1:54:58,6(33) 2:59:31,6 40:39,7 07:10
21 19 Baranow Łukasz M (32) 1992 M-18 (21) POL Warszawa 1:58:38,6(38) 3:01:35,0 42:43,1 07:15
22 238 Piątek Mateusz M (37) 1991 M-18 (22) POL RMT Team PRO Katowice 2:01:29,0(45) 3:04:43,1 45:51,2 07:23
23 149 Kowalczyk Andrzej M (38) 1991 M-18 (23) POL Sportowa Perspektywa / 42k.com.pl Tychy 2:00:31,2(42) 3:06:36,8 47:44,9 07:27
24 166 Kuźmicz Dominik M (45) 1994 M-18 (24) POL Toruń 2:05:40,8(56) 3:09:40,9 50:49,0 07:35
25 191 Matyssek Karol M (46) 1990 M-18 (25) POL KS Kandahar Katowice 1:58:40,5(39) 3:09:58,8 51:06,9 07:35
26 280 Sieradzki Krzysztof M (51) 1989 M-18 (26) POL Przedwojewski Team Warszawa 2:06:34,1(58) 3:16:11,9 57:20,0 07:50
27 145 Kopel Andrzej M (52) 1988 M-18 (27) POL #7UphillBand Kraków 2:08:27,5(64) 3:17:02,9 58:11,0 07:52
28 317 Tomasiak Adam M (53) 1995 M-18 (28) POL Jelcz-Laskowice 2:08:39,7(66) 3:17:10,9 58:19,0 07:53
29 160 Kujawski Bartosz M (55) 1992 M-18 (29) POL Grupetto Gorlice Gorlice 2:04:59,7(54) 3:18:05,4 59:13,5 07:55
30 116 Jaciubek Adrian M (56) 1989 M-18 (30) POL Blachownia 2:10:08,4(71) 3:18:15,3 59:23,4 07:55
31 254 Rączka Janusz M (57) 1991 M-18 (31) POL Rabka Zdrój 2:08:02,6(63) 3:18:26,7 59:34,8 07:56
32 97 Grund Marek M (63) 1989 M-18 (32) POL Mafia Team Lubliniec Strzebiń 2:12:27,6(84) 3:20:12,3 1:01:20,4 08:00
33 235 Pawlica Paweł M (64) 1989 M-18 (33) POL Kraków 2:10:52,4(77) 3:22:26,4 1:03:34,5 08:05
34 35 Brząkalski Krzysiek M (67) 1991 M-18 (34) POL Płock 2:06:54,5(60) 3:23:37,2 1:04:45,3 08:08
35 163 Kura Patryk M (70) 1991 M-18 (35) POL Będzin 2:08:46,3(68) 3:25:08,5 1:06:16,6 08:12
36 329 Ważny Jacek M (73) 1989 M-18 (36) POL Stay Insane Lublin 2:11:34,7(80) 3:28:30,9 1:09:39,0 08:20
37 283 Skiba Adam M (81) 1988 M-18 (37) POL Mafia Team Lubliniec Koszęcin 2:19:29,4(111) 3:32:21,2 1:13:29,3 08:29
38 75 Dzieniszewski Michał M (83) 1987 M-18 (38) POL Dynafit / Skalnik.pl Wrocław 2:18:50,3(105) 3:33:21,9 1:14:30,0 08:32
39 100 Gutan Damian M (88) 1997 M-18 (39) POL Bielsko-Biała 2:14:50,2(92) 3:34:24,8 1:15:32,9 08:34
40 175 Lubieniecki Kamil M (91) 1988 M-18 (40) POL Włoszczowa 2:15:48,0(95) 3:34:56,0 1:16:04,1 08:35
41 229 Pabis Szymon M (99) 1989 M-18 (41) POL Karniowice 2:26:13,7(130) 3:40:05,2 1:21:13,3 08:48
42 268 Rysula Konrad M (102) 1994 M-18 (42) POL Ząb 2:19:39,8(112) 3:42:11,5 1:23:19,6 08:53
43 84 Gamrot Filip M (105) 1991 M-18 (43) POL Kraków 2:25:58,2(129) 3:44:04,0 1:25:12,1 08:57
44 169 Lemański Damian M (107) 1990 M-18 (44) POL Rąbień 2:26:36,3(132) 3:45:29,9 1:26:38,0 09:01
45 277 Schuster Martin M (110) 1988 M-18 (45) POL Czajlandia Kraków 2:27:41,5(135) 3:46:54,8 1:28:02,9 09:04
46 4 Aniszewski Bartłomiej M (120) 1991 M-18 (46) POL Rossmann Łódź 2:32:54,3(151) 3:55:21,6 1:36:29,7 09:24
47 324 Walczak Witold M (123) 1988 M-18 (47) POL Kutno 2:30:23,3(141) 3:56:06,9 1:37:15,0 09:26
48 118 Jakubisiak Aleksander M (125) 1995 M-18 (48) POL FC Albatros Warszawa 2:32:57,5(152) 3:56:45,6 1:37:53,7 09:28
49 348 Zieliński Piotr M (127) 1991 M-18 (49) POL Warszawa 2:34:27,1(157) 3:58:44,6 1:39:52,7 09:32
50 212 Multana Hubert M (129) 1990 M-18 (50) POL HM TRI SPORT MARKETING Kraków 2:27:09,7(133) 4:00:49,2 1:41:57,3 09:37
51 234 Patro Bartłomiej M (131) 1987 M-18 (51) POL Bielsko-Biała 2:31:59,7(147) 4:02:54,7 1:44:02,8 09:42
52 247 Potański Tomasz M (134) 1989 M-18 (52) POL Dębica 2:33:38,1(155) 4:04:20,0 1:45:28,1 09:46
53 363 Bielec Sebastian M (135) 1995 M-18 (53) POL Kraków 2:39:48,6(167) 4:07:14,4 1:48:22,5 09:53
54 134 Karpiel Tomasz M (137) 1987 M-18 (54) POL Ratułów 2:28:53,2(138) 4:09:33,1 1:50:41,2 09:58
55 109 Horoszko Michał M (151) 1987 M-18 (55) POL Warszawa 2:35:18,5(160) 4:16:04,6 1:57:12,7 10:14
56 260 Rostworowski Jerzy M (152) 1988 M-18 (56) POL KW Kraków Kraków 2:39:37,4(165) 4:16:26,1 1:57:34,2 10:15
57 173 Litwin Łukasz M (159) 1995 M-18 (57) POL Kraków 2:43:03,2(173) 4:20:07,5 2:01:15,6 10:24
58 369 WRÓBEL STANISŁAW M (164) 1994 M-18 (58) POL CZARNKÓW 2:53:02,0(211) 4:22:13,5 2:03:21,6 10:29
59 28 Bodzek Bartłomiej M (165) 1988 M-18 (59) POL Tarnów 2:47:24,3(194) 4:22:30,2 2:03:38,3 10:30
60 364 Nasr Aleksander M (166) 1991 M-18 (60) POL Koscian 2:44:50,5(181) 4:22:47,0 2:03:55,1 10:30
61 61 Dmuch Jakub M (171) 1992 M-18 (61) POL Trzebnica 2:45:25,5(188) 4:31:30,3 2:12:38,4 10:51
62 323 Uribe Manuel M (172) 1988 M-18 (62) MEX Krakow 2:45:56,0(190) 4:32:34,0 2:13:42,1 10:54
63 222 Olewnik Łukasz M (175) 1987 M-18 (63) POL AGB Torfy Łódź 2:49:04,1(203) 4:36:55,5 2:18:03,6 11:04
64 330 Wilamowski Bartłomiej M (176) 1988 M-18 (64) POL Rykowisko Team Płock 2:49:09,4(204) 4:36:57,3 2:18:05,4 11:04
65 183 Malinowski Tomasz M (177) 1987 M-18 (65) POL UKS LIDER SIERCZA Kraków 2:49:42,9(205) 4:37:18,0 2:18:26,1 11:05
66 349 Zięba Paweł M (178) 1997 M-18 (66) POL RONIN TYCHY Tychy 2:45:12,2(185) 4:37:46,7 2:18:54,8 11:06
67 187 Marcol Mateusz M (180) 1989 M-18 (67) POL Bieg Rzeźnika Rybnik 2:51:49,8(209) 4:38:10,2 2:19:18,3 11:07
68 336 Wojdalski Piotr M (183) 1996 M-18 (68) POL Warszawa 2:58:48,1(230) 4:38:53,7 2:20:01,8 11:09
69 281 Siorek Alan M (184) 1995 M-18 (69) POL Łódzki Klub Wysokogórski Łódź 2:55:50,7(219) 4:39:01,0 2:20:09,1 11:09
70 60 Demby Michał M (192) 1988 M-18 (70) POL Poznań 3:00:52,5(239) 4:44:28,9 2:25:37,0 11:22
71 241 Pielatowski Adam M (193) 1989 M-18 (71) POL Dirty Sparrows Poznań 2:55:21,6(218) 4:44:53,1 2:26:01,2 11:23
72 286 Słomkowski Mateusz M (196) 1991 M-18 (72) POL Gdańsk 2:56:51,1(225) 4:50:53,9 2:32:02,0 11:38
73 30 Boratyński Jakub M (207) 1990 M-18 (73) POL Kraków 3:05:34,3(246) 4:59:59,1 2:41:07,2 11:59
74 8 August Kajetan M (209) 1991 M-18 (74) POL Katowice 2:59:54,1(236) 5:02:54,1 2:44:02,2 12:06
75 178 Łukaszczyk Kacper M (211) 1987 M-18 (75) POL Murzasichle 3:07:50,7(249) 5:05:36,1 2:46:44,2 12:13
76 194 Melson Maciej M (213) 1988 M-18 (76) POL 3:13:47,6(264) 5:08:06,9 2:49:15,0 12:19
DNS 81 Ficek Roman M 1989 M-18 POL Hoka One One Poland Skawica
DNS 161 Kumorek Mariusz M 1987 M-18 POL Łękawica
DNS 211 Mrówczyński Szymon M 1994 M-18 POL Gliwice
DNF 249 Pyrek Przemysław M 1994 M-18 POL Ks Kandahar / Training By PP Oświęcim
DNS 258 Roskosz Bartosz M 1989 M-18 POL Miłoszyce

BGTimeSport © 2015-2020