BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Baran Trail Race 2019
Data:
13 - 14.09.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Organizator:
Baran Trail Race
Baran Trail Race 25km
Dystans: 25.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 138 Kubica Marcin M (1) 1999 POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 1:56:32,8 04:39
2 123 Kościelniak Kacper M (2) 1996 POL Raba Niżna 2:06:38,7 10:05,9 05:03
3 51 Dyrlaga MARCIN M (3) 1984 POL Rysianka Team Węgierska Górka 2:10:50,3 14:17,5 05:14
4 40 Czuba Jarek M (4) 1991 POL Team Mountain Fuel Polska Kraków 2:14:52,3 18:19,5 05:23
5 313 Żuchowski Daniel M (5) 1988 POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 2:17:43,4 21:10,6 05:30
6 152 Maciejowski Damian M (6) 1987 POL TSG MŁÓCKARNIA Rajcza 2:20:36,9 24:04,1 05:37
7 588 Bachleda Łukasz M (7) 1998 POL 2:22:14,8 25:42,0 05:41
8 243 Solińska Katarzyna K (1) 1990 POL Hoka One One Team Poland Kraków 2:27:23,4 30:50,6 05:53
9 26 Byrtek Kamil M (8) 1987 POL www.ekoidea.sklep.pl Węgierska Górka 2:29:38,0 33:05,2 05:59
10 50 Dyrek Michał M (9) 1985 POL MOK Mszana Dolna Mszana Górna 2:31:05,9 34:33,1 06:02
11 119 Korcz Daniel M (10) 1979 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 2:33:50,9 37:18,1 06:09
12 277 Tobera Łukasz M (11) 1979 POL Wieliczka 2:34:17,8 37:45,0 06:10
13 61 Franek Marcin M (12) 1977 POL Cieszynioki Cieszyn 2:34:38,7 38:05,9 06:11
14 58 Ficoń Szymon M (13) 1996 POL Sopotnia Wielka 2:36:01,1 39:28,3 06:14
15 279 Topolski Marcin M (14) 1976 POL Jadowniki 2:37:03,2 40:30,4 06:16
16 70 Grabowiec Arkadiusz M (15) 2000 POL Warszawa 2:37:24,8 40:52,0 06:17
17 100 Kalamus Mirek M (16) 1978 POL Umawianko na bieganko. Łodygowice 2:38:16,1 41:43,3 06:19
18 104 Kania Krzysiek M (17) 1977 POL Węgierska Górka 2:39:56,0 43:23,2 06:23
19 289 Wasztyl Tomasz M (18) 1969 POL 1969 Bielsko - Biała 2:40:27,8 43:55,0 06:25
20 20 Bułka Piotr M (19) 1991 POL Bielsko Biała 2:40:36,2 44:03,4 06:25
21 246 Stańco Paweł M (20) 1991 POL Zwardoń 2:40:56,4 44:23,6 06:26
22 59 Firek Adrian M (21) 2000 POL Hit The Trail Tomasz Klisz Bielsko Biała 2:41:44,4 45:11,6 06:28
23 27 Bytniewski Darek M (22) 1977 POL Team Silesia Marathon Katowice 2:41:59,3 45:26,5 06:28
24 218 Pytlarz Wojtek M (23) 1978 POL Atsko Poland Bielsko-Biała 2:42:51,3 46:18,5 06:30
25 49 Dwornik Maciek M (24) 1982 POL Warczące Szprychy Kraków 2:43:21,4 46:48,6 06:32
26 192 Olajos Dusan M (25) 1975 CZE KPNP Rybí Rybi 2:43:49,3 47:16,5 06:33
27 97 Jursza Marcelina K (2) 1988 POL Life is a TRIp Poznań 2:44:24,9 47:52,1 06:34
28 199 Paprocka Urszula K (3) 1990 POL Muay Running Team Kraków 2:44:50,5 48:17,7 06:35
29 204 Pękala Michał M (26) 1988 POL ĆSV Warszawa 2:47:47,7 51:14,9 06:42
30 316 Mocchegiani Andrea M (27) 1969 ITA Tolentino 2:48:32,1 51:59,3 06:44
31 103 Kamiński Piotr M (28) 1985 POL Łódź Kocha Sport Inowrocław 2:48:32,9 52:00,1 06:44
32 305 Woźniak Jacek M (29) 1977 POL Sony Centre kskd.pl Rybnik 2:48:47,4 52:14,6 06:45
33 90 Januszkiewicz Michał M (30) 1980 POL Pierońskie Hanysy Sosnowiec 2:50:39,3 54:06,5 06:49
34 101 Kałuża Arkadiusz M (31) 1973 POL Inżynieria Biegania Team Bieruń 2:52:09,4 55:36,6 06:53
35 250 Stasica Dominik M (32) 1992 POL Wieprz 2:53:17,4 56:44,6 06:55
36 23 Butanowicz Marzena K (4) 1986 POL Ślęzak team Suszec 2:55:56,9 59:24,1 07:02
37 255 Suska Łukasz M (33) 1984 POL Bieruń 2:56:07,2 59:34,4 07:02
38 129 Kramoliš Bohuslav M (34) 1974 CZE Hodslavice 2:56:13,9 59:41,1 07:02
39 200 Patschek Grzegorz M (35) 1974 POL Bytom 2:56:43,1 1:00:10,3 07:04
40 85 Jaguś Przemysław M (36) 1979 POL Oświęcim 2:56:52,7 1:00:19,9 07:04
41 87 Jakubowski Bartek M (37) 1981 POL PAWŁOWICE 2:57:17,7 1:00:44,9 07:05
42 151 Lorenz Dariusz M (38) 1975 POL Leśne Dziadki Bielsko-Biała 2:57:58,5 1:01:25,7 07:07
43 66 Gigoń Dariusz M (39) 1967 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 2:58:16,5 1:01:43,7 07:07
44 244 Sowa Sebastian M (40) 1983 POL Kraków 2:59:21,3 1:02:48,5 07:10
45 309 Zborucki Jan M (41) 1983 POL Krakow 3:00:04,9 1:03:32,1 07:12
46 260 Szarek Rafał M (42) 1979 POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 3:00:09,7 1:03:36,9 07:12
47 25 Byrtek Marcin M (43) 1984 POL EkoIdea Wrocław 3:00:19,7 1:03:46,9 07:12
48 47 DRESZER DAMIAN M (44) 1986 POL Orzesze 3:00:36,4 1:04:03,6 07:13
49 274 Tarabura Szymon M (45) 1981 POL Katowice 3:00:41,6 1:04:08,8 07:13
50 102 Kałużny Marcin M (46) 1975 POL Flying Pig Katowice 3:00:53,0 1:04:20,2 07:14
51 140 Kukuczka Dominik M (47) 1997 POL RMF4RT Gladiators Jaworzynka 3:01:14,3 1:04:41,5 07:14
52 278 Tomaszewski Seweryn M (48) 1980 POL Vege Runners Kielce 3:02:19,5 1:05:46,7 07:17
53 226 Rochowiak Aleksandra K (5) 1988 POL BeskidTrail.pl Żywiec 3:02:23,5 1:05:50,7 07:17
54 311 Zyzański Paweł M (49) 1976 POL Radziechowy 3:02:34,5 1:06:01,7 07:18
55 254 Strzelecki Robert M (50) 1988 POL Team ZabieganeDni Warszawa 3:04:15,7 1:07:42,9 07:22
56 177 Misiarz Bartłomiej M (51) 1985 POL Żory 3:04:16,2 1:07:43,4 07:22
57 179 Mucha AGNIESZKA K (6) 1977 POL Sieniawa 3:04:49,7 1:08:16,9 07:23
58 89 Janik Marcin M (52) 1975 POL Worst Epidemics Trail Running Team Przybędza 3:05:02,4 1:08:29,6 07:24
59 293 Wieczorek Tomasz M (53) 1981 POL Tuttu.pl Dąbrowa Górnicza 3:05:50,3 1:09:17,5 07:26
60 188 Nowakowska Agnieszka K (7) 1990 POL Ćpaj Sport VIP Gliwice 3:06:09,6 1:09:36,8 07:26
61 181 NAWROCKI Szymon M (54) 1974 POL Mikołów 3:06:09,7 1:09:36,9 07:26
62 214 Przeliorz Andrzej M (55) 1984 POL Marklowice 3:06:27,5 1:09:54,7 07:27
63 280 Trzopek Marcin M (56) 1992 POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 3:07:43,1 1:11:10,3 07:30
64 94 Jucha Jacek M (57) 1972 POL Carbo Asecura/Pszczyna Biega Goczałkowice Zdrój 3:08:12,0 1:11:39,2 07:31
65 220 Rabenda Andrzej M (58) 1979 POL Horda Kraków 3:08:55,2 1:12:22,4 07:33
66 267 Szota Magdalena K (8) 1977 POL Mikołów 3:09:02,3 1:12:29,5 07:33
67 225 RĘBISZ PAWEŁ M (59) 1977 POL KB MCKiS JAWORZNO jaworzno 3:09:03,6 1:12:30,8 07:33
68 248 Stańko Michał M (60) 1985 POL BB Runners Istebna 3:09:18,9 1:12:46,1 07:34
69 48 Dura Przemysław M (61) 1981 POL Dobczycki Klub Biegacza Kraków 3:09:42,9 1:13:10,1 07:35
70 54 Faj Sylwia K (9) 1977 POL Katowice 3:09:53,1 1:13:20,3 07:35
71 91 Jelonek Łukasz M (62) 1982 POL EKO-TECH Triathlon Team Tarnowskie Góry 3:11:11,2 1:14:38,4 07:38
72 68 Glinka Elżbieta K (10) 1993 POL Warszawa 3:11:11,5 1:14:38,7 07:38
73 15 Braun Michael M (63) 1965 DEU TSV katzwang 05 Schwabach 3:12:30,5 1:15:57,7 07:42
74 5 Barcik Witold M (64) 1980 POL Szczawnica 3:13:09,8 1:16:37,0 07:43
75 182 Niewiadomski Artur M (65) 1919 POL 3:13:35,8 1:17:03,0 07:44
76 7 Biernat Jakub M (66) 1976 POL Wisełka Kraków 3:13:47,3 1:17:14,5 07:45
77 259 Szałaśny Piotr M (67) 1988 POL TestyOutdoorowe.pl Kobiór 3:13:49,9 1:17:17,1 07:45
78 231 Rozanska Agnieszka K (11) 1975 GBR DANIEL WOSIK TERVEL TEAM CARSHALTON 3:14:23,4 1:17:50,6 07:46
79 247 Stańco Magdalena K (12) 1992 POL KS Zwardoń Zwardoń 3:14:28,6 1:17:55,8 07:46
80 239 Skulski Sebastian M (68) 1992 POL KS Zwardoń Zwardoń 3:14:29,6 1:17:56,8 07:46
81 28 Chmielewski Robert M (69) 1970 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:14:31,2 1:17:58,4 07:46
82 2 BARAN ZENON M (70) 1960 POL RĄCZE RACICZKI WARSZAWA 3:14:43,0 1:18:10,2 07:47
83 270 Szypuła Michał M (71) 1980 POL Rysianka Team Cieszyn 3:14:56,4 1:18:23,6 07:47
84 105 Kania Piotr M (72) 1984 POL Łodygowice 3:15:27,0 1:18:54,2 07:49
85 169 Michalski Tomasz M (73) 1988 POL Kozy 3:15:27,0 1:18:54,2 07:49
86 108 Kastelik Wacław M (74) 1977 POL OSP Rychwałdek Rychwałdek 3:15:56,7 1:19:23,9 07:50
87 213 Prokopczuk Wiktor M (75) 1985 POL Magna Formpol Running Team Tychy 3:16:00,5 1:19:27,7 07:50
88 110 Keller-Misiarz Natalia K (13) 1990 POL Żory 3:16:21,8 1:19:49,0 07:51
89 206 Pietrzok Wojciech M (76) 1982 POL Night Runners Zabrze Zabrze 3:16:52,1 1:20:19,3 07:52
90 158 Marek Sławomir M (77) 1986 POL Kraków 3:17:28,9 1:20:56,1 07:53
91 228 Rogóż Kamil M (78) 1987 POL Przekotters Katowice 3:17:48,8 1:21:16,0 07:54
92 141 Kupczak Maciej M (79) 1959 POL CISIEC 3:17:49,0 1:21:16,2 07:54
93 202 Pawlus Michał M (80) 1988 POL Żywiec 3:17:51,9 1:21:19,1 07:54
94 210 Podsadecki Witold M (81) 1970 POL JUSTfeelFITTEAM Cięcina 3:17:54,2 1:21:21,4 07:54
95 264 Szczypka Krzysztof M (82) 1978 POL Cieszynioki Cieszyn 3:17:57,6 1:21:24,8 07:55
96 160 Maryjosz Adrian M (83) 1974 POL NIEZRZESZONY Żory 3:17:59,7 1:21:26,9 07:55
97 135 Krzempek Krzysztof M (84) 1973 POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 3:18:16,6 1:21:43,8 07:55
98 265 Szobak Marcin M (85) 1982 POL Katowice 3:18:31,8 1:21:59,0 07:56
99 76 Haase Krzysztof M (86) 1979 POL Międzybrodzie Żywieckie 3:18:32,0 1:21:59,2 07:56
100 224 Renkiel Tomasz M (87) 1975 POL Compañeros Asfalt Team Gliwice 3:18:36,6 1:22:03,8 07:56
101 268 Szul Maciej M (88) 1987 POL Katowice 3:18:44,9 1:22:12,1 07:56
102 273 Świątek Marcin M (89) 1977 POL Wataha-Łączy nas bieganie Bielsko-Biała 3:18:47,3 1:22:14,5 07:57
103 221 Rabin Szymon M (90) 2000 POL Husaria Race Team Koniaków 3:18:54,1 1:22:21,3 07:57
104 303 Woodburn Joseph M (91) 1984 POL Bielsko-Biała 3:19:32,5 1:22:59,7 07:58
105 586 Pietrzykowski Michał M (92) 2001 Jaworze 3:19:42,3 1:23:09,5 07:59
106 132 Kretschmann Martin M (93) 1985 POL Kraków 3:19:50,0 1:23:17,2 07:59
107 234 Rykalski Damian M (94) 1981 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:19:52,9 1:23:20,1 07:59
108 190 Ocylok Adam M (95) 1972 POL Chrono Service Oświęcim 3:20:09,8 1:23:37,0 08:00
109 9 Bijok Michał M (96) 1983 POL Warszawa 3:20:43,0 1:24:10,2 08:01
110 275 Tarnawski Andrzej M (97) 1976 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 3:20:45,2 1:24:12,4 08:01
111 81 Imielski Maciej M (98) 2000 POL 3:21:00,1 1:24:27,3 08:02
112 127 Koźmienko Beata K (14) 1983 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:21:17,3 1:24:44,5 08:03
113 227 ROCZKALSKI MIROSŁAW M (99) 1969 POL JAWORZNO Jaworzno 3:22:04,2 1:25:31,4 08:04
114 184 Nowacka Monika K (15) 1990 POL Katowice 3:22:15,4 1:25:42,6 08:05
115 113 Kmiecik Artur M (100) 1980 POL Olszynka Oøpiny Imielin 3:22:33,8 1:26:01,0 08:06
116 137 Książek Anna K (16) 1976 POL Zielonki 3:22:37,7 1:26:04,9 08:06
117 195 Pająk Joanna K (17) 2001 POL Bieńkówka 3:22:51,4 1:26:18,6 08:06
118 145 Kuś Gabriela K (18) 1973 POL KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno 3:23:07,0 1:26:34,2 08:07
119 147 Lajczak Jakub M (101) 1982 POL Cisiec 3:23:59,6 1:27:26,8 08:09
120 118 Konior Kasia K (19) 1993 POL Radziechowy 3:24:01,1 1:27:28,3 08:09
121 320 Formas Adrian K (20) 1920 POL 3:24:08,5 1:27:35,7 08:09
122 120 Korzeniowski Mateusz M (102) 1992 POL Rozbbiegane Komorowice Bielsko Biała 3:25:39,3 1:29:06,5 08:13
123 212 Połowczuk Krzysztof M (103) 1991 POL Czechowice Dziedzice 3:25:39,4 1:29:06,6 08:13
124 171 MIĘKIŃSKI Jacek M (104) 1975 POL Kwiaciarnia Lilia, Lipowa Lipowa 3:26:35,7 1:30:02,9 08:15
125 262 SZCZĘSNA EDYTA K (21) 1987 POL Carbon OCR RAcing Team Czechowice-Dziedzice 3:26:50,3 1:30:17,5 08:16
126 86 Jakubowska Małgorzata K (22) 1987 POL Pawłowice 3:27:07,9 1:30:35,1 08:17
127 8 Bieszczad Patrycja K (23) 1981 POL Jaworze 3:27:08,2 1:30:35,4 08:17
128 307 Zając WOJCIECH M (105) 1919 POL 3:28:00,6 1:31:27,8 08:19
129 281 Tulec Adam M (106) 1988 POL Tuttu.pl Czernica 3:28:13,1 1:31:40,3 08:19
130 124 Kowalska Kinga K (24) 1975 POL Cieszynioki Pogwizdów 3:28:37,1 1:32:04,3 08:20
131 125 Kowalski Janusz M (107) 1975 POL Cieszynioki Pogwizdów 3:28:47,8 1:32:15,0 08:21
132 67 Gliniecki Bartłomiej M (108) 1975 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 3:29:11,0 1:32:38,2 08:22
133 237 Siklucki Grzegorz M (109) 1965 POL Onre Way Ticket Kraków 3:29:32,2 1:32:59,4 08:22
134 203 PETASZKO JOANNA K (25) 1977 POL mrągowo 3:29:46,6 1:33:13,8 08:23
135 235 Samoraj Paweł M (110) 1988 POL brak Runów 3:29:46,7 1:33:13,9 08:23
136 161 Marzec Jarosław M (111) 1977 POL Katowice 3:32:27,3 1:35:54,5 08:29
137 45 Denysenko Lech M (112) 1957 POL Oldboys Uniwersytecka Katowice 3:32:42,5 1:36:09,7 08:30
138 251 Stelmach Artur M (113) 1978 POL IRONia Międzybrodzie Bialskie 3:34:36,6 1:38:03,8 08:35
139 55 Ficek Izabela K (26) 1988 POL Świnna 3:34:37,3 1:38:04,5 08:35
140 253 Strącała Paweł M (114) 1990 POL STROXWARE Gliwice 3:34:41,9 1:38:09,1 08:35
141 272 Śliwa Paweł M (115) 1990 POL Knurów 3:34:42,8 1:38:10,0 08:35
142 301 Wojciechowska -Hrycyk Agata K (27) 1968 POL 3:34:50,5 1:38:17,7 08:35
143 208 Plita Hubert M (116) 1983 POL Oświęcim 3:34:56,1 1:38:23,3 08:35
144 3 Baran Paulina K (28) 1990 POL Rącze Raciczki Piaseczno 3:35:15,2 1:38:42,4 08:36
145 149 LEWANDOWSKI Marcin M (117) 1991 POL keeeper Bydgoszcz 3:35:27,5 1:38:54,7 08:37
146 84 Jagielski Piotr M (118) 1976 POL Ruda Śląska 3:36:11,4 1:39:38,6 08:38
147 296 Wiesiołek Paweł M (119) 1981 POL Bagno Katowice 3:36:59,7 1:40:26,9 08:40
148 297 Wilczek Michał M (120) 1989 POL Cisiec 3:37:04,0 1:40:31,2 08:40
149 292 Weryho Krzysztof M (121) 1982 POL Mysłowice 3:37:12,1 1:40:39,3 08:41
150 249 Starzyk Sławomir M (122) 1975 POL Ilago Oświęcim-Poręba Wielka 3:37:13,4 1:40:40,6 08:41
151 186 Nowak Katarzyna K (29) 1983 POL Tim jest Tim Ozimek 3:37:53,1 1:41:20,3 08:42
152 282 Tyrlik Barbara K (30) 1990 POL ŻABNICA 3:38:10,4 1:41:37,6 08:43
153 191 Odolczyk Joanna K (31) 1965 POL Rącze Raciczki Warszawa 3:38:32,6 1:41:59,8 08:44
154 80 Huber Rafał M (123) 1982 POL EURPOL - Technika Filtracji Jaworzno 3:38:47,3 1:42:14,5 08:45
155 317 Żarna Błażej M (124) 1984 POL Horda Zielonki 3:39:11,9 1:42:39,1 08:46
156 294 Wiekiera Adam M (125) 1984 POL Gliwice 3:39:35,7 1:43:02,9 08:47
157 153 Majka Tomasz M (126) 1987 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:39:54,3 1:43:21,5 08:47
158 6 Becht Łukasz M (127) 1984 POL ŁÓDŹ KOCHA SPORT Łódź 3:40:25,0 1:43:52,2 08:49
159 215 Przesmycki Krzysztof M (128) 1984 POL Lublin 3:40:31,2 1:43:58,4 08:49
160 154 Majka Marzena K (32) 1988 POL Jaworzno 3:40:38,1 1:44:05,3 08:49
161 284 Wagner Jolanta K (33) 1966 POL Warszawa 3:40:45,3 1:44:12,5 08:49
162 185 Nowak Joanna K (34) 1979 POL Łódź 3:41:08,6 1:44:35,8 08:50
163 287 Walendziewska Małgorzata K (35) 1984 POL AKS Polonia Warszawa Warszawa 3:41:36,6 1:45:03,8 08:51
164 178 Mosz Tomasz M (129) 1980 POL Ruszamy Dąbrowę Dąbrowa Górnicza 3:41:45,2 1:45:12,4 08:52
165 131 Krawiec Mirosĺaw M (130) 1968 POL Bielsko-Biała 3:41:56,7 1:45:23,9 08:52
166 245 Staniszewska-Duda Katarzyna K (36) 1979 POL Tim jest Tim Ozimek 3:42:02,4 1:45:29,6 08:52
167 133 Kruszek Małgorzata K (37) 1988 POL Katowice 3:42:20,9 1:45:48,1 08:53
168 217 Pytel Jarosław M (131) 1982 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:42:28,1 1:45:55,3 08:53
169 13 Boś Przemysław M (132) 1982 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 3:42:28,9 1:45:56,1 08:53
170 304 Woźniak Gabriela K (38) 1976 POL Krakow 3:42:59,5 1:46:26,7 08:55
171 1 Balachowska Ewelina K (39) 1976 POL TKKF UKLEJNA/ ATTIQ Myślenice 3:43:11,8 1:46:39,0 08:55
172 139 Kucz Stefan M (133) 1956 POL KB Strzelec Strzebiń Strzebiń 3:45:13,7 1:48:40,9 09:00
173 198 Papiernik Leszek M (134) 1978 POL Góralskie Zakapiorki Łękawica 3:46:25,7 1:49:52,9 09:03
174 207 Pinkawa Grzegorz M (135) 1979 POL Biegamy z Oszczepem Katowice 3:46:59,4 1:50:26,6 09:04
175 172 Migdał Marcin M (136) 1975 POL Bielsko-Biała 3:47:47,3 1:51:14,5 09:06
176 162 Marzec Maciej M (137) 1982 POL Katowice 3:48:17,1 1:51:44,3 09:07
177 72 Gręda Elżbieta K (40) 1979 POL Tim Jest Tim Ozimek 3:48:24,5 1:51:51,7 09:08
178 146 Kvita Rene M (138) 1976 CZE KPNP Rybí Senov u NJ 3:48:31,0 1:51:58,2 09:08
179 53 Dziki Marek M (139) 1980 POL FarmaBRAIN run Rogoźnik 3:50:02,0 1:53:29,2 09:12
180 587 Kocot Patrycja K (41) 1965 POL 3:50:02,0 1:53:29,2 09:12
181 196 Pala Jerzy M (140) 1959 POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 3:50:25,6 1:53:52,8 09:13
182 33 ciupek daria K (42) 1973 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 3:50:39,9 1:54:07,1 09:13
183 92 Jędrzejczak Anna K (43) 1972 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 3:50:40,6 1:54:07,8 09:13
184 32 ciupek robert M (141) 1969 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 3:50:55,4 1:54:22,6 09:14
185 52 Dziamski Ryszard M (142) 1976 POL Chorzów 3:51:37,8 1:55:05,0 09:15
186 216 Pustowka Anette K (44) 1973 DEU TSV katzwang 05 Schwabach 3:52:40,2 1:56:07,4 09:18
187 176 Minojć Szymon M (143) 1985 POL TYCHY 3:52:41,4 1:56:08,6 09:18
188 99 Kaczor Katarzyna K (45) 1994 POL Warszawa 3:54:07,7 1:57:34,9 09:21
189 142 Kupiec Marcin M (144) 1979 POL Gdów 3:54:16,3 1:57:43,5 09:22
190 29 Choroszewska Ewa K (46) 1989 POL Podlasie w Górach Białystok 3:54:22,0 1:57:49,2 09:22
191 290 Waszyk Anita K (47) 1985 POL MUAY RUNNING TEAM Zalasewo 3:54:23,0 1:57:50,2 09:22
192 159 Marmurowicz Krystian M (145) 1976 POL Kolorowa Drużyna Nessi Katowice 3:55:07,3 1:58:34,5 09:24
193 299 Wlazło Marcin M (146) 1977 POL Grupa pościgowa Sosnowiec 3:55:31,9 1:58:59,1 09:25
194 183 Nocuń Marta K (48) 1981 POL Jaworzno 3:56:54,5 2:00:21,7 09:28
195 116 Kołacz Jakub M (147) 1986 POL Sochaczew 3:57:19,6 2:00:46,8 09:29
196 300 Wlazło Monika K (49) 1977 POL Grupa pościgowa SOSNOWIEC 3:57:38,1 2:01:05,3 09:30
197 36 Czerniawska Beata K (50) 1976 POL BB Runners Bielsko-Biała 3:58:49,4 2:02:16,6 09:33
198 18 Budka Agata K (51) 1971 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:58:55,7 2:02:22,9 09:33
199 173 Mika Krystian M (148) 1986 POL Warszawa 3:59:22,4 2:02:49,6 09:34
200 295 Wiertelorz Paweł M (149) 1992 POL Lubię Burpees’y Polska Bielsko-Biała 3:59:23,1 2:02:50,3 09:34
201 263 Szczucki Krzysztof M (150) 1973 POL Żory 4:01:09,9 2:04:37,1 09:38
202 96 Juraszek Elżbieta K (52) 1984 POL JustFellFit Jeleśnia 4:01:21,0 2:04:48,2 09:39
203 205 PIETRAS EDYTA K (53) 1980 POL JustfeelFIT TEAM Węgierska Górka 4:01:21,1 2:04:48,3 09:39
204 17 Buchowicz Agnieszka K (54) 1981 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 4:01:27,5 2:04:54,7 09:39
205 19 Budzaj Robert M (151) 1975 POL Jaktorów 4:01:36,2 2:05:03,4 09:39
206 43 Davies Samuel M (152) 1982 GBR Individual Stoke Hammond 4:02:00,8 2:05:28,0 09:40
207 73 Guberniak Renata K (55) 1981 POL Kraków 4:03:13,7 2:06:40,9 09:43
208 98 Kacprowski Filip M (153) 1978 POL Tychy 4:03:20,4 2:06:47,6 09:44
209 64 Gębski Grzegorz M (154) 1966 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 4:08:08,0 2:11:35,2 09:55
210 288 Wandas Grzegorz M (155) 1978 POL Wieliczka 4:08:18,2 2:11:45,4 09:55
211 115 Kohut Sebastian M (156) 1982 POL Biegam z foto Sebą Bielsko-Biała 4:08:57,4 2:12:24,6 09:57
212 122 Kosiak Maciej M (157) 1973 POL Gliwice 4:09:57,3 2:13:24,5 09:59
213 460 Kalandyk Agnieszka K (56) 1976 POL KampiNosi wycieczki biegowe Ożarów Mazowiecki 4:10:23,8 2:13:51,0 10:00
214 121 Koscielny Wojciech M (158) 1978 POL Nogi mnie bolą... Żywiec 4:10:36,5 2:14:03,7 10:01
215 71 Grabska-Kościelny Magda K (57) 1978 POL Góralskie zakapiorki Żywiec 4:10:36,7 2:14:03,9 10:01
216 302 Wojtyła Paweł M (159) 1984 POL AKS Polonia Warszawa Warszawa 4:10:47,0 2:14:14,2 10:01
217 187 Nowakowska Beata K (58) 1977 POL Race fighter -GOSiR Dębe Wielkie Hipolitów 4:12:16,9 2:15:44,1 10:05
218 269 Szymański Wojciech M (160) 1963 POL OPOLE 4:12:37,9 2:16:05,1 10:06
219 285 Wajda Patrycja K (59) 1985 POL Bielsko- Biała 4:15:23,5 2:18:50,7 10:12
220 39 Czpak Katarzyna K (60) 1989 POL Ludwinów 4:15:39,2 2:19:06,4 10:13
221 276 Tiffert Filip M (161) 1996 POL BARAN Trail Race Brzezinka 4:15:39,2 2:19:06,4 10:13
222 168 Michalik Dawid M (162) 1982 POL Horda Kraków 4:15:45,4 2:19:12,6 10:13
223 193 Opałka Marcin M (163) 1986 POL Mysłowice 4:16:31,5 2:19:58,7 10:15
224 83 Jachym Arkadiusz M (164) 1979 POL Silesia Socios Gliwice 4:17:25,9 2:20:53,1 10:17
225 34 Cupiał Dariusz M (165) 1966 POL W pogoni za duchem Sosnowiec 4:18:50,8 2:22:18,0 10:21
226 21 Tobiasz Sławek M (166) 1968 POL 4:22:49,7 2:26:16,9 10:30
227 22 Burnagiel Tomasz M (167) 1968 POL Czerwionka-Leszczyny 4:22:50,7 2:26:17,9 10:30
228 258 Syk Anna K (61) 1983 POL Bielsko-Biała 4:24:02,0 2:27:29,2 10:33
229 16 Brzozowski Michał M (168) 1974 POL Łódź 4:24:03,0 2:27:30,2 10:33
230 109 Kasztelan-Hunia Ewa K (62) 1971 POL Bytom 4:24:03,5 2:27:30,7 10:33
231 106 Karaś Jacek M (169) 1979 POL DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner Poznań 4:24:06,6 2:27:33,8 10:33
232 114 Knieć Ewa K (63) 1981 POL Socios Silesia Gliwice 4:24:10,3 2:27:37,5 10:34
233 74 Guja Bogusław M (170) 1953 POL KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno 4:24:12,6 2:27:39,8 10:34
234 157 MARCINOWSKI TOMASZ M (171) 1984 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 4:24:21,2 2:27:48,4 10:34
235 156 Marcinowska Marta K (64) 1984 POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 4:24:21,5 2:27:48,7 10:34
236 232 Różniakowski Rafał M (172) 1984 POL Żywiec 4:25:50,2 2:29:17,4 10:38
237 136 Krzewska Edyta K (65) 1977 POL RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie Dębe Wielkie 4:27:16,6 2:30:43,8 10:41
238 233 Rubinski Przemyslaw M (173) 1977 POL Mundurowa Sfora Bytom 4:27:56,9 2:31:24,1 10:43
239 163 Mazur-Rubińska Milena K (66) 1980 POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 4:27:57,0 2:31:24,2 10:43
240 31 CIŚLAR PIOTR M (174) 1962 POL BB Runners bielsko biała 4:28:16,6 2:31:43,8 10:43
241 266 Szojda Paulina K (67) 1982 POL Viking Training Center Tychy 4:33:03,9 2:36:31,1 10:55
242 209 Płuciennik Katarzyna K (68) 1977 POL Pabianice 4:34:44,5 2:38:11,7 10:59
243 134 Krzemień Adrian M (175) 1976 POL BB RUNNERS Jaworze 4:37:21,2 2:40:48,4 11:05
244 180 Mulka Urszula K (69) 1983 POL Lędziny 4:46:04,0 2:49:31,2 11:26
245 310 ZONTEK SABINA K (70) 1976 POL WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIE BIELSKO-BIAŁA 4:46:15,8 2:49:43,0 11:27
246 315 Wojtowicz Iwona K (71) 1919 POL 4:46:15,8 2:49:43,0 11:27
247 242 Sobania Mirosław M (176) 1975 POL Team Ozimek Ozimek 4:49:47,2 2:53:14,4 11:35
248 155 Majka Wojciech M (177) 1976 POL TRENER24H WARSZAWA 4:52:38,6 2:56:05,8 11:42
249 63 Gewald Danuta K (72) 1988 POL TRENER24H Warszawa 4:52:39,6 2:56:06,8 11:42
250 211 Polaków Sławomir M (178) 1973 POL JS 2073 Nakło nad Notecią 4:53:00,0 2:56:27,2 11:43
251 62 Gałka Rafał M (179) 1975 POL BB Runners Jaworze 4:53:37,6 2:57:04,8 11:44
252 10 Boba Monika K (73) 1975 POL Jaworzno Runners Jaworzno 4:58:52,6 3:02:19,8 11:57
253 314 Jacek Binda M (180) 1919 POL 4:59:35,0 3:03:02,2 11:59
254 428 Dąbrowska Agnieszka K (74) 1983 POL Kęckie Harpagany Nowa Wieś 4:59:47,4 3:03:14,6 11:59
255 319 Dąbrowski Jarosław M (181) 1937 POL 4:59:47,4 3:03:14,6 11:59
256 271 Ścisły Ola K (75) 1972 POL ZWIERZAKI Pławno 5:01:24,2 3:04:51,4 12:03
257 175 Mikucki Marek M (182) 1977 POL Warszawa 5:08:35,6 3:12:02,8 12:20
258 312 Żalińska Teresa K (76) 1962 POL Jaworzno Runners Jaworzno 5:10:13,5 3:13:40,7 12:24
259 150 LISZKOWSKI ARTUR M (183) 1970 POL Kraków 5:13:56,4 3:17:23,6 12:33
260 286 Wajer Przemysław M (184) 1981 POL JS 2073 Bydgoszcz 5:29:31,5 3:32:58,7 13:10
261 93 Jucha Monika K (77) 1978 POL Szybkie Żółwie Bielsko-Biała 5:30:21,0 3:33:48,2 13:12
262 112 Kistowska Agata K (78) 1994 POL JS 2073 Osiek nad Notecią 5:30:53,6 3:34:20,8 13:14
263 174 Mikołajczak Magdalena K (79) 1975 POL Żory 5:39:11,5 3:42:38,7 13:34
264 167 MENŻYK URSZULA K (80) 1967 POL LUXTORPEDA CZERWIONKA STANOWICE 5:51:06,5 3:54:33,7 14:02
265 78 Hauser Mariusz M (185) 1919 POL Gliwice 6:02:38,9 4:06:06,1 14:30
DNF 35 Cupiał Mariola K 1966 POL W pogoni za duchem Sosnowiec
DNF 189 Obidowicz Agata K 1919 POL mountain fuel polska