Baran Trail Race 60km

Wydarzenie:
Baran Trail Race 2019 Baran Trail Race 2019
Organizator:
Baran Trail Race
Data:
13 - 14.09.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
60.0 km
Zgłoszonych:
154
Ukończyło:
137
Nieklasyfikowani:
17
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiasto25KMWynikStrataTempo
1 520 OGIERMAN-DYKAS MARZENA K (1) 1983 POL ORZESZE 3:06:13,2(28) 7:16:00,0 07:16
2 513 Mrowca Joanna K (2) 1990 POL SM KaMos Katowice 3:05:46,7(27) 7:21:29,5 05:29,5 07:21
3 558 Syk Aneta K (3) 1984 POL Bielsko-Biala 3:13:08,6(38) 7:37:48,9 21:48,9 07:37
4 429 Dettlaff Patrycja K (4) 1983 POL DREAM RUN Wilcza Góra 3:16:06,9(42) 7:53:37,7 37:37,7 07:53
5 523 Orkwiszewska Ola K (5) 1986 POL Scarpa Team Polska Bieruń 3:05:30,0(25) 7:59:51,8 43:51,8 07:59
6 475 Kordecka Anna K (6) 1983 POL Wchszt Brzesko 3:34:36,9(70) 8:11:23,0 55:23,0 08:11
7 490 Kupczak Beata K (7) 1919 POL Żabnica 3:25:39,3(58) 8:27:19,7 1:11:19,7 08:27
8 419 Cieniawska Ewa K (8) 1980 POL Bytom 3:35:32,8(73) 8:27:43,6 1:11:43,6 08:27
9 454 Herok Joanna K (9) 1975 POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 3:34:23,5(69) 8:45:54,1 1:29:54,1 08:45
10 522 Olschimke-Marmurowicz Barbara K (10) 1973 POL Kolorowa Drużyna Nessi Katowice 3:43:23,7(85) 8:45:54,5 1:29:54,5 08:45
11 434 Dyduła Renata K (11) 1975 POL Ital Car Team Kraków 3:45:54,9(88) 8:51:55,3 1:35:55,3 08:51
12 582 Wrona Agi K (12) 1986 POL Bielsko-biala 3:42:11,8(80) 9:14:24,2 1:58:24,2 09:14
13 446 Gorczewska Renata K (13) 1970 POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 4:05:17,5(110) 9:20:53,5 2:04:53,5 09:20
14 581 Włoka Jessica K (14) 1995 POL Biegamy z Oszczepem Katowice 4:02:03,4(108) 9:28:10,2 2:12:10,2 09:28
15 417 Chuda Aneta K (15) 1980 POL Jestem Wrakiem Wroclaw 3:50:42,4(99) 9:36:27,5 2:20:27,5 09:36
16 403 Barańska Olga K (16) 1974 POL Zmorsowani Cz-wa / Zabiegani Cz-wa Częstochowa 4:11:25,2(114) 9:39:18,5 2:23:18,5 09:39
17 526 Paul Viola K (17) 1974 POL RMWiCH Gliwice 3:59:33,4(106) 9:39:36,6 2:23:36,6 09:39
18 589 Zych Katarzyna K (18) 1988 POL Czechowice Dziedzice 3:56:47,2(105) 9:41:55,0 2:25:55,0 09:41
19 409 Bieleń Agnieszka K (19) 1986 POL MUAY RUNNING TEAM Poznań 4:12:08,2(116) 9:59:42,7 2:43:42,7 09:59
20 443 Gala Kamila K (20) 1981 POL Warszawa 4:11:04,9(113) 9:59:43,3 2:43:43,3 09:59
21 457 janik izabella K (21) 1977 POL : okrajnik 4:18:47,6(128) 10:11:09,3 2:55:09,3 10:11
22 453 Hendzlik Monika K (22) 1975 POL Czestochowa 4:18:47,5(127) 10:11:09,4 2:55:09,4 10:11
23 483 Kroczyńska Kinga K (23) 1979 POL Kołobrzeg 3:56:37,6(104) 10:18:00,7 3:02:00,7 10:18
24 143 Kuras Katarzyna K (24) 1974 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 4:03:58,9(109) 10:18:00,9 3:02:00,9 10:18
25 511 Milkowska Justyna K (25) 1984 POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele Rybnik 4:11:34,3(115) 10:25:30,0 3:09:30,0 10:25
26 479 Kowalczyk-Grochla Agata K (26) 1978 POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 4:16:47,4(119) 10:35:28,0 3:19:28,0 10:35
27 425 Czopek Agnieszka K (27) 1978 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 4:16:49,0(120) 10:35:28,4 3:19:28,4 10:35
28 441 Gajewska Isabela K (28) 1975 POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 4:26:31,7(132) 10:36:20,5 3:20:20,5 10:36
29 414 Cher-Kożdoń Beata K (29) 1973 POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 4:08:07,3(112) 10:39:45,1 3:23:45,1 10:39
30 412 Bondarczuk Sylwia K (30) 1976 POL SZYBKIE ŻÓŁWIE Bielsko-Biała 4:14:16,4(117) 10:42:21,0 3:26:21,0 10:42
31 562 Świątek Dorota K (31) 1982 POL Poznań 4:31:15,8(134) 10:45:30,9 3:29:30,9 10:45
32 528 Pazderska-Kipiel Agnieszka K (32) 1983 POL Evil Team Osieczany 4:34:43,8(135) 10:48:13,5 3:32:13,5 10:48
33 469 Kobus Ewelina K (33) 1992 POL MK team Katowice 4:17:46,5(126) 10:51:37,6 3:35:37,6 10:51
34 556 Syguła Katarzyna K (34) 1973 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 4:46:25,9(138) 11:20:49,2 4:04:49,2 11:20
35 458 Jastrzębska Gabriela K (35) 1975 POL 4:26:29,1(131) 11:21:15,2 4:05:15,2 11:21
36 462 Kałuża Basia K (36) 1980 POL Szybkie Żółwie Bielsko Biała 4:26:27,3(130) 11:21:15,5 4:05:15,5 11:21
37 406 Bądziul Dorota K (37) 1983 POL Rzeszów 5:11:39,8(141) 11:53:00,8 4:37:00,8 11:53
38 532 Pińkowska Patrycja K (38) 1982 POL Szczecin 5:03:49,1(140) 12:19:23,7 5:03:23,7 12:19
39 508 Mastek Beata K (39) 1980 POL Ultra Beskid sport Bielsko Biała 5:03:48,2(139) 12:19:25,5 5:03:25,5 12:19
DNF 448 Gruszka Aleksandra K 1984 POL Boguszów-Gorce 3:16:02,2(41)
DNF 433 Durakiewicz Marta K 1995 POL X-team Special Forces Warszawa 4:17:26,4(124)
DNF 450 Gumula Izabela K 1984 POL Challenge Family Rybnik 5:35:28,1(144)
DNS 423 Czeska Karolina K 1990 POL CrossFit Lampart Mosina
DNS 474 Kondratiuk Ira K 1993 UKR Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Oleshky
DNF 571 Walczyńska Karolina K 1984 POL RUNHOGS Tychy Tychy

BGTimeSport © 2015-2020