Baran Trail Race 60km

Wydarzenie:
Baran Trail Race 2019 Baran Trail Race 2019
Organizator:
Baran Trail Race
Data:
13 - 14.09.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
60.0 km
Zgłoszonych:
154
Ukończyło:
137
Nieklasyfikowani:
17
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiasto25KMWynikStrataTempo
1 517 Nowakowski Tobiasz M (1) 1987 POL RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie Stanisławów 2:34:45,9(1) 5:43:13,1 05:43
2 580 Włodarkiewicz Dominik M (2) 1974 POL Dynafit Polska Poznań 2:34:46,0(2) 5:47:02,4 03:49,3 05:47
3 638 Faron Robert M (3) 1939 POL 2:41:27,5(4) 6:02:29,6 19:16,5 06:02
4 463 Karaś Marcin M (4) 1981 POL BUFF Maków POdhalańśki 2:51:28,5(10) 6:02:40,1 19:27,0 06:02
5 639 Frącz Tomasz M (5) 1984 POL 2:44:05,2(5) 6:19:32,6 36:19,5 06:19
6 529 Perykasza Paweł M (6) 1981 POL GrupaLuktrans.pl Kraków 2:49:18,2(6) 6:23:00,2 39:47,1 06:23
7 487 Kucharczyk Maciej M (7) 1976 POL Marcin Swierc Team Choszczno 2:34:47,3(3) 6:26:50,1 43:37,0 06:26
8 510 Mikołajewski Maciej M (8) 1988 POL Poznań 2:49:25,1(7) 6:36:04,3 52:51,2 06:36
9 473 Kołek Sebastian M (9) 1979 POL Jaś i Anielka MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE 2:51:22,8(9) 6:45:59,3 1:02:46,2 06:45
10 476 Kordecki Łukasz M (10) 1978 POL WCHSZT Brzesko 3:02:04,1(19) 6:46:59,1 1:03:46,0 06:46
11 585 Hajto Dominik M (11) 1919 POL 2:56:24,4(12) 6:52:51,2 1:09:38,1 06:52
12 548 Soblik Łukasz M (12) 1985 POL Ruda Śląska 2:56:24,1(11) 6:52:51,8 1:09:38,7 06:52
13 584 Żyrek Adam M (13) 1969 POL Jasło 2:57:28,1(13) 6:56:54,7 1:13:41,6 06:56
14 408 Białożyt Krzysztof M (14) 1971 POL Kamesznica 2:57:28,3(14) 6:56:55,0 1:13:41,9 06:56
15 405 Bartuś Marcin M (15) 1977 POL Las 3:16:44,3(43) 7:04:40,9 1:21:27,8 07:04
16 402 Baranowski Arkadiusz M (16) 1919 POL machiko team Bielsko Biała 3:07:24,3(30) 7:07:02,1 1:23:49,0 07:07
17 559 Szczęsny Maciej M (17) 1981 POL Szczecin 2:58:33,2(16) 7:08:59,0 1:25:45,9 07:08
18 486 Kublin Szymon M (18) 1997 POL Twardorzeczka 2:49:59,1(8) 7:09:31,4 1:26:18,3 07:09
19 491 Kuras Janusz M (19) 1972 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 3:04:35,5(23) 7:12:36,0 1:29:22,9 07:12
20 520 OGIERMAN-DYKAS MARZENA K (1) 1983 POL ORZESZE 3:06:13,2(28) 7:16:00,0 1:32:46,9 07:16
21 493 Kycia Leszek M (20) 1979 POL Orzesze 3:06:13,2(29) 7:16:02,5 1:32:49,4 07:16
22 513 Mrowca Joanna K (2) 1990 POL SM KaMos Katowice 3:05:46,7(27) 7:21:29,5 1:38:16,4 07:21
23 567 Turek Łukasz M (21) 1984 POL Latające HoLendry Warszawa 2:58:34,2(17) 7:23:04,0 1:39:50,9 07:23
24 401 Baran Grzegorz M (22) 1980 POL NapierajJakByNieByłoJutraSquad Olsztyn 3:05:30,3(26) 7:28:13,4 1:45:00,3 07:28
25 572 Waldon Krzysztof M (23) 1919 POL HRmax Żory Żory 3:07:28,5(31) 7:33:21,0 1:50:07,9 07:33
26 558 Syk Aneta K (3) 1984 POL Bielsko-Biala 3:13:08,6(38) 7:37:48,9 1:54:35,8 07:37
27 557 Syk Damian M (24) 1982 POL Bielsko-Biala 3:13:08,5(37) 7:37:54,2 1:54:41,1 07:37
28 524 Osiejewski Marcin M (25) 1988 POL Wilkowice 3:12:48,5(34) 7:41:05,7 1:57:52,6 07:41
29 467 Kłosiński Rafał M (26) 1972 POL RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Dębe Wielkie 2:58:24,8(15) 7:42:16,9 1:59:03,8 07:42
30 459 Jóźwiak Rafał M (27) 1987 POL Warszawa 3:16:45,4(44) 7:44:29,3 2:01:16,2 07:44
31 472 Kolka Piotr M (28) 1987 POL KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno 3:13:10,2(39) 7:47:03,9 2:03:50,8 07:47
32 579 Wiącek Paweł M (29) 1979 POL Bielsko-Biała 3:07:38,8(32) 7:47:34,2 2:04:21,1 07:47
33 484 Kroczyński Sławomir M (30) 1961 POL kB Wygan Kołobrzeg 3:07:42,5(33) 7:49:39,7 2:06:26,6 07:49
34 554 Strządała Michał M (31) 1979 POL Studzionka 3:03:24,6(22) 7:49:39,8 2:06:26,7 07:49
35 430 Drozd Maciej M (32) 1975 POL Warszawa 3:17:33,0(46) 7:50:18,1 2:07:05,0 07:50
36 429 Dettlaff Patrycja K (4) 1983 POL DREAM RUN Wilcza Góra 3:16:06,9(42) 7:53:37,7 2:10:24,6 07:53
37 504 MALINOWSKI ZBIGNIEW M (33) 1954 POL KOŁOBRZEG MORZEM RADOŚCI KOŁOBRZEG 3:14:15,2(40) 7:53:42,1 2:10:29,0 07:53
38 478 Kostrzewa Wojciech M (34) 1982 POL OSTR STAFF Oświęcim 3:26:58,3(59) 7:54:36,2 2:11:23,1 07:54
39 531 Pietrasiak Daniel M (35) 1990 POL Sosnowiec 3:24:07,6(55) 7:55:38,9 2:12:25,8 07:55
40 525 Pająk Wojciech M (36) 1987 POL MOCNI POMOCNI Sucha Beskidzka 7:55:47,4 2:12:34,3 07:55
41 500 MACHULIK MAREK M (37) 1981 POL ORNONTOWICE 3:12:48,9(35) 7:56:14,7 2:13:01,6 07:56
42 437 Filipczak Łukasz M (38) 1984 POL Oknoplast Running Team Kraków 3:24:07,8(56) 7:58:27,7 2:15:14,6 07:58
43 574 Walukiewicz Przemysław M (39) 1992 POL Tychy 3:05:29,5(24) 7:59:51,6 2:16:38,5 07:59
44 523 Orkwiszewska Ola K (5) 1986 POL Scarpa Team Polska Bieruń 3:05:30,0(25) 7:59:51,8 2:16:38,7 07:59
45 468 Kłosowski Seweryn M (40) 1978 POL Szczecin 3:18:30,4(51) 8:06:09,4 2:22:56,3 08:06
46 555 Sutkowski Jan M (41) 1979 POL GWARDZISCI Gliwice 3:17:03,2(45) 8:06:09,6 2:22:56,5 08:06
47 535 Podsiadło Mateusz M (42) 1993 POL Sosnowiec 3:24:07,1(54) 8:10:35,8 2:27:22,7 08:10
48 475 Kordecka Anna K (6) 1983 POL Wchszt Brzesko 3:34:36,9(70) 8:11:23,0 2:28:09,9 08:11
49 496 Lubecki Tomasz M (43) 1978 POL Oświęcim 3:33:33,9(65) 8:23:06,9 2:39:53,8 08:23
50 466 kłopocki wojciech M (44) 1967 POL murzynowo leśne 3:20:08,3(53) 8:24:01,3 2:40:48,2 08:24
51 411 Bojdys Jarosław M (45) 1985 POL Bielsko-Biała 3:12:49,3(36) 8:25:16,3 2:42:03,2 08:25
52 502 Maga Przemysław M (46) 1977 POL Sąsiedzi Jasienica 3:30:53,1(63) 8:25:23,0 2:42:09,9 08:25
53 494 Lekki Jerzy M (47) 1968 POL BB Runners Bielsko - Biała 3:18:04,7(47) 8:26:17,1 2:43:04,0 08:26
54 490 Kupczak Beata K (7) 1919 POL Żabnica 3:25:39,3(58) 8:27:19,7 2:44:06,6 08:27
55 419 Cieniawska Ewa K (8) 1980 POL Bytom 3:35:32,8(73) 8:27:43,6 2:44:30,5 08:27
56 420 Cieniawski Piotr M (48) 1979 POL CSRG Bytom 3:35:32,8(74) 8:27:47,9 2:44:34,8 08:27
57 431 Dudek Grzegorz M (49) 1979 POL Gliwice 3:28:47,1(62) 8:29:08,6 2:45:55,5 08:29
58 521 Olma Przemysław M (50) 1978 POL KS Kandahar/ATSKO POLSKA Bielsko-Biała 3:02:32,4(20) 8:30:03,5 2:46:50,4 08:30
59 501 Macioł Sebastian M (51) 1976 POL TTA Bieruń Bieruń 3:34:12,1(67) 8:30:04,8 2:46:51,7 08:30
60 566 Toporczyk Daniel M (52) 1976 POL Topory x 5 Tychy 3:28:26,9(61) 8:30:08,5 2:46:55,4 08:30
61 512 Mostowik Marcin M (53) 1984 POL Brzeszcze 3:20:02,6(52) 8:31:25,3 2:48:12,2 08:31
62 418 Ciećkiewicz Tomasz M (54) 1988 POL Cieszanów 3:18:22,4(49) 8:33:18,5 2:50:05,4 08:33
63 578 Wdowski Łukasz M (55) 1984 POL Kraków 3:18:22,5(50) 8:33:18,6 2:50:05,5 08:33
64 471 Kolasa Konrad M (56) 1976 POL Bezrzecze 3:18:11,8(48) 8:33:26,9 2:50:13,8 08:33
65 540 Rakowski Marcin M (57) 1988 POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele Czerwionka-Leszczyny 3:46:04,0(89) 8:33:38,6 2:50:25,5 08:33
66 569 URBAŃSKI ROBERT M (58) 1972 POL NADLEŚNICTWO JELEŚNIA Kocierz Rychwałdzki 3:47:29,5(92) 8:38:45,9 2:55:32,8 08:38
67 553 Stopka Jan M (59) 1981 POL Rysianka Team Cięcina 3:25:39,1(57) 8:41:40,8 2:58:27,7 08:41
68 438 FILIPEK PRZEMYSŁAW M (60) 1980 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:34:37,3(71) 8:43:37,4 3:00:24,3 08:43
69 485 Krupa Piotr M (61) 1985 POL Kopalnia Mocy Tarnobrzeg 3:50:36,7(98) 8:44:08,4 3:00:55,3 08:44
70 488 Kułakowska Monika M (62) 1983 POL W pogoni za duchem Dąbrowa Górnicza 3:37:05,5(76) 8:44:33,1 3:01:20,0 08:44
71 454 Herok Joanna K (9) 1975 POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 3:34:23,5(69) 8:45:54,1 3:02:41,0 08:45
72 522 Olschimke-Marmurowicz Barbara K (10) 1973 POL Kolorowa Drużyna Nessi Katowice 3:43:23,7(85) 8:45:54,5 3:02:41,4 08:45
73 413 Byrski Daniel M (63) 1976 POL Dlaczego ja Bielsko-Biała 3:34:23,3(68) 8:45:54,5 3:02:41,4 08:45
74 515 Nocuń Michał M (64) 1985 POL Jaworzno 3:35:46,7(75) 8:46:22,9 3:03:09,8 08:46
75 434 Dyduła Renata K (11) 1975 POL Ital Car Team Kraków 3:45:54,9(88) 8:51:55,3 3:08:42,2 08:51
76 416 Chuchro Michał M (65) 1977 POL Rebellion off free runers Oświęcim 3:50:36,2(97) 8:53:26,9 3:10:13,8 08:53
77 404 Barcik Maciek M (66) 1974 POL PROKONTECH Bielsko-biała 3:43:44,3(86) 8:57:50,3 3:14:37,2 08:57
78 436 DZIANO ŁUKASZ M (67) 1983 POL MK team Siemianowice Śl 3:42:24,5(81) 9:02:54,2 3:19:41,1 09:02
79 509 MICKIEWICZ ADAM M (68) 1967 POL Bazalt-Gracze GRACZE 3:43:10,1(82) 9:07:05,8 3:23:52,7 09:07
80 560 Szewczyk Michał M (69) 1980 POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 3:46:13,3(90) 9:07:55,6 3:24:42,5 09:07
81 464 Kastelik Mariusz M (70) 1981 POL Zadyszka Oświęcim Brzezinka 3:33:34,5(66) 9:13:19,9 3:30:06,8 09:13
82 546 Sikora Łukasz M (71) 1986 POL Grupa Nomax Bładnice Dolne 3:44:58,1(87) 9:13:20,5 3:30:07,4 09:13
83 582 Wrona Agi K (12) 1986 POL Bielsko-biala 3:42:11,8(80) 9:14:24,2 3:31:11,1 09:14
84 440 Florkiewicz Sławomir M (72) 1967 POL Sosnowiec 3:42:10,9(79) 9:14:57,0 3:31:43,9 09:14
85 446 Gorczewska Renata K (13) 1970 POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 4:05:17,5(110) 9:20:53,5 3:37:40,4 09:20
86 422 Czerwiec Artur M (73) 1977 POL 3:43:15,2(84) 9:21:03,8 3:37:50,7 09:21
87 542 Rubin Andrzej M (74) 1975 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:48:24,2(93) 9:23:05,6 3:39:52,5 09:23
88 530 PIECZARA BŁAŻEJ M (75) 1979 POL KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO 3:43:14,3(83) 9:23:05,7 3:39:52,6 09:23
89 581 Włoka Jessica K (14) 1995 POL Biegamy z Oszczepem Katowice 4:02:03,4(108) 9:28:10,2 3:44:57,1 09:28
90 519 Oblizajek Paweł M (76) 1993 POL Warchlaki Adelajdy Jaworzno 4:02:03,4(107) 9:28:10,5 3:44:57,4 09:28
91 435 Dyduła Łukasz M (77) 1975 POL Ital Car Team Kraków 3:49:09,1(94) 9:31:47,3 3:48:34,2 09:31
92 417 Chuda Aneta K (15) 1980 POL Jestem Wrakiem Wroclaw 3:50:42,4(99) 9:36:27,5 3:53:14,4 09:36
93 432 Dudka Paweł M (78) 1982 POL Pewel Ślemienska 3:52:11,4(100) 9:36:30,4 3:53:17,3 09:36
94 533 Pisiński Dominik M (79) 1985 POL Strzyżów 3:50:06,0(95) 9:37:51,6 3:54:38,5 09:37
95 455 Horowski Tomasz M (80) 1972 POL RUNHOGS Tychy Tychy 9:38:52,6 3:55:39,5 09:38
96 403 Barańska Olga K (16) 1974 POL Zmorsowani Cz-wa / Zabiegani Cz-wa Częstochowa 4:11:25,2(114) 9:39:18,5 3:56:05,4 09:39
97 527 Pawleta Michał M (81) 1976 POL Wesoły Filut Gliwice 3:47:28,7(91) 9:39:25,6 3:56:12,5 09:39
98 577 WAWER MATEUSZ M (82) 1991 POL Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny 3:37:37,6(78) 9:39:33,8 3:56:20,7 09:39
99 526 Paul Viola K (17) 1974 POL RMWiCH Gliwice 3:59:33,4(106) 9:39:36,6 3:56:23,5 09:39
100 545 Satała Michał M (83) 1992 POL @Simplyrunner Niepołomice 3:50:11,9(96) 9:40:26,6 3:57:13,5 09:40
101 589 Zych Katarzyna K (18) 1988 POL Czechowice Dziedzice 3:56:47,2(105) 9:41:55,0 3:58:41,9 09:41
102 482 Kózka Mariusz M (84) 1990 POL Nutrend Biega Bielsko-Biała 3:52:46,3(101) 9:44:12,8 4:00:59,7 09:44
103 427 Data Tomasz M (85) 1972 POL HRmax Żory Żory 3:03:03,5(21) 9:44:40,8 4:01:27,7 09:44
104 461 Kalisz Maciej M (86) 1974 POL Nieszczęścia biegają parami Bytom 3:27:33,8(60) 9:57:21,3 4:14:08,2 09:57
105 570 urbaś tomasz M (87) 1977 POL Sąsiedzi Jasienica 3:52:56,0(102) 9:58:15,9 4:15:02,8 09:58
106 409 Bieleń Agnieszka K (19) 1986 POL MUAY RUNNING TEAM Poznań 4:12:08,2(116) 9:59:42,7 4:16:29,6 09:59
107 443 Gala Kamila K (20) 1981 POL Warszawa 4:11:04,9(113) 9:59:43,3 4:16:30,2 09:59
108 457 janik izabella K (21) 1977 POL : okrajnik 4:18:47,6(128) 10:11:09,3 4:27:56,2 10:11
109 453 Hendzlik Monika K (22) 1975 POL Czestochowa 4:18:47,5(127) 10:11:09,4 4:27:56,3 10:11
110 552 Starczewski Dorian M (88) 1993 POL Częstochowa 3:37:25,8(77) 10:17:40,9 4:34:27,8 10:17
111 483 Kroczyńska Kinga K (23) 1979 POL Kołobrzeg 3:56:37,6(104) 10:18:00,7 4:34:47,6 10:18
112 143 Kuras Katarzyna K (24) 1974 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 4:03:58,9(109) 10:18:00,9 4:34:47,8 10:18
113 465 Klimczak Marek M (89) 1973 POL Rebellion of Free Runners Oświęcim 3:56:37,4(103) 10:18:01,0 4:34:47,9 10:18
114 536 Prończuk Adam M (90) 1966 POL WeHIcooll Czechowice-Dziedzice 4:05:36,0(111) 10:19:37,2 4:36:24,1 10:19
115 568 Turos Maciej M (91) 1992 POL X-team Special Forces Karczew 4:17:22,9(123) 10:22:23,7 4:39:10,6 10:22
116 511 Milkowska Justyna K (25) 1984 POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele Rybnik 4:11:34,3(115) 10:25:30,0 4:42:16,9 10:25
117 479 Kowalczyk-Grochla Agata K (26) 1978 POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 4:16:47,4(119) 10:35:28,0 4:52:14,9 10:35
118 425 Czopek Agnieszka K (27) 1978 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 4:16:49,0(120) 10:35:28,4 4:52:15,3 10:35
119 441 Gajewska Isabela K (28) 1975 POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 4:26:31,7(132) 10:36:20,5 4:53:07,4 10:36
120 442 Gajewski Ireneusz M (92) 1973 POL Harpagan Sosnowiec 4:26:33,0(133) 10:36:30,3 4:53:17,2 10:36
121 414 Cher-Kożdoń Beata K (29) 1973 POL Świeżaki z Cieszyna Cieszyn 4:08:07,3(112) 10:39:45,1 4:56:32,0 10:39
122 412 Bondarczuk Sylwia K (30) 1976 POL SZYBKIE ŻÓŁWIE Bielsko-Biała 4:14:16,4(117) 10:42:21,0 4:59:07,9 10:42
123 539 Rak Mirosław M (93) 1989 POL Iłownica 4:14:16,7(118) 10:42:21,1 4:59:08,0 10:42
124 562 Świątek Dorota K (31) 1982 POL Poznań 4:31:15,8(134) 10:45:30,9 5:02:17,8 10:45
125 537 Przybylski Witek M (94) 1980 POL OTK Rzeźnik Gliwice 4:17:11,1(122) 10:45:36,4 5:02:23,3 10:45
126 528 Pazderska-Kipiel Agnieszka K (32) 1983 POL Evil Team Osieczany 4:34:43,8(135) 10:48:13,5 5:05:00,4 10:48
127 469 Kobus Ewelina K (33) 1992 POL MK team Katowice 4:17:46,5(126) 10:51:37,6 5:08:24,5 10:51
128 505 Małkiewicz Dariusz M (95) 1974 POL PGB Sportowa Paczka Katowice 4:17:45,4(125) 10:51:38,7 5:08:25,6 10:51
129 575 Warkocz Marcin M (96) 1982 POL Son of Jupiter Siemianowice Śląskie 4:16:51,9(121) 10:52:58,2 5:09:45,1 10:52
130 480 Kozieł Tadeusz M (97) 1991 POL Szczęściarz Biega Rzeszów 4:25:20,2(129) 10:57:43,7 5:14:30,6 10:57
131 556 Syguła Katarzyna K (34) 1973 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 4:46:25,9(138) 11:20:49,2 5:37:36,1 11:20
132 458 Jastrzębska Gabriela K (35) 1975 POL 4:26:29,1(131) 11:21:15,2 5:38:02,1 11:21
133 462 Kałuża Basia K (36) 1980 POL Szybkie Żółwie Bielsko Biała 4:26:27,3(130) 11:21:15,5 5:38:02,4 11:21
134 470 Kofin Maciej M (98) 1977 POL #AdamCzerwińskiTeam Ochojno 4:34:44,1(136) 11:24:33,5 5:41:20,4 11:24
135 406 Bądziul Dorota K (37) 1983 POL Rzeszów 5:11:39,8(141) 11:53:00,8 6:09:47,7 11:53
136 532 Pińkowska Patrycja K (38) 1982 POL Szczecin 5:03:49,1(140) 12:19:23,7 6:36:10,6 12:19
137 508 Mastek Beata K (39) 1980 POL Ultra Beskid sport Bielsko Biała 5:03:48,2(139) 12:19:25,5 6:36:12,4 12:19
DNF 449 Grzyb Przemysław M 1983 POL Żywiec 3:01:56,7(18)
DNF 448 Gruszka Aleksandra K 1984 POL Boguszów-Gorce 3:16:02,2(41)
DNF 538 Puchałka Waldemar M 1984 POL ultrabeskidsport Bielsko-Biała 3:31:57,4(64)
DNF 444 Gąsiorek Paweł M 1989 POL Electrolux biega Rybnik 3:35:11,1(72)
DNF 433 Durakiewicz Marta K 1995 POL X-team Special Forces Warszawa 4:17:26,4(124)
DNF 424 Czeski Wojciech M 1987 POL Mosina biega Mosina 4:46:03,9(137)
DNF 415 Chomiuk Patryk M 1996 POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele Rybnik 5:17:27,5(142)
DNF 489 Kułakowski Grzegorz M 1979 POL W pogoni za duchem Dąbrowa górnicza 5:17:27,6(143)
DNF 450 Gumula Izabela K 1984 POL Challenge Family Rybnik 5:35:28,1(144)
DNF 451 Gumula Wojtek M 1968 POL Challenge Family Rybnik 5:35:29,7(145)
DNS 423 Czeska Karolina K 1990 POL CrossFit Lampart Mosina
DNS 445 Główka Rafał M 1976 POL Katowice
DNS 474 Kondratiuk Ira K 1993 UKR Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Oleshky
DNS 551 Stanisławski Piotr M 1975 POL Pabianice
DNF 571 Walczyńska Karolina K 1984 POL RUNHOGS Tychy Tychy
DNS 573 Walnik Tomasz M 1983 POL Grupa Jura PL Łazy
DNS 576 Wasielewski Włodzimierz M 1970 POL Zdzieszowice

BGTimeSport © 2015-2020