Baran Trail Race 60km

Wydarzenie:
Baran Trail Race 2019 Baran Trail Race 2019
Organizator:
Baran Trail Race
Data:
13 - 14.09.2019
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
60.0 km
Zgłoszonych:
154
Ukończyło:
137
Nieklasyfikowani:
17
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiasto25KMWynikStrataTempo
1 517 Nowakowski Tobiasz M (1) 1987 POL RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie Stanisławów 2:34:45,9(1) 5:43:13,1 05:43
2 580 Włodarkiewicz Dominik M (2) 1974 POL Dynafit Polska Poznań 2:34:46,0(2) 5:47:02,4 03:49,3 05:47
3 638 Faron Robert M (3) 1939 POL 2:41:27,5(4) 6:02:29,6 19:16,5 06:02
4 463 Karaś Marcin M (4) 1981 POL BUFF Maków POdhalańśki 2:51:28,5(10) 6:02:40,1 19:27,0 06:02
5 639 Frącz Tomasz M (5) 1984 POL 2:44:05,2(5) 6:19:32,6 36:19,5 06:19
6 529 Perykasza Paweł M (6) 1981 POL GrupaLuktrans.pl Kraków 2:49:18,2(6) 6:23:00,2 39:47,1 06:23
7 487 Kucharczyk Maciej M (7) 1976 POL Marcin Swierc Team Choszczno 2:34:47,3(3) 6:26:50,1 43:37,0 06:26
8 510 Mikołajewski Maciej M (8) 1988 POL Poznań 2:49:25,1(7) 6:36:04,3 52:51,2 06:36
9 473 Kołek Sebastian M (9) 1979 POL Jaś i Anielka MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE 2:51:22,8(9) 6:45:59,3 1:02:46,2 06:45
10 476 Kordecki Łukasz M (10) 1978 POL WCHSZT Brzesko 3:02:04,1(19) 6:46:59,1 1:03:46,0 06:46
11 585 Hajto Dominik M (11) 1919 POL 2:56:24,4(12) 6:52:51,2 1:09:38,1 06:52
12 548 Soblik Łukasz M (12) 1985 POL Ruda Śląska 2:56:24,1(11) 6:52:51,8 1:09:38,7 06:52
13 584 Żyrek Adam M (13) 1969 POL Jasło 2:57:28,1(13) 6:56:54,7 1:13:41,6 06:56
14 408 Białożyt Krzysztof M (14) 1971 POL Kamesznica 2:57:28,3(14) 6:56:55,0 1:13:41,9 06:56
15 405 Bartuś Marcin M (15) 1977 POL Las 3:16:44,3(43) 7:04:40,9 1:21:27,8 07:04
16 402 Baranowski Arkadiusz M (16) 1919 POL machiko team Bielsko Biała 3:07:24,3(30) 7:07:02,1 1:23:49,0 07:07
17 559 Szczęsny Maciej M (17) 1981 POL Szczecin 2:58:33,2(16) 7:08:59,0 1:25:45,9 07:08
18 486 Kublin Szymon M (18) 1997 POL Twardorzeczka 2:49:59,1(8) 7:09:31,4 1:26:18,3 07:09
19 491 Kuras Janusz M (19) 1972 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 3:04:35,5(23) 7:12:36,0 1:29:22,9 07:12
20 493 Kycia Leszek M (20) 1979 POL Orzesze 3:06:13,2(29) 7:16:02,5 1:32:49,4 07:16
21 567 Turek Łukasz M (21) 1984 POL Latające HoLendry Warszawa 2:58:34,2(17) 7:23:04,0 1:39:50,9 07:23
22 401 Baran Grzegorz M (22) 1980 POL NapierajJakByNieByłoJutraSquad Olsztyn 3:05:30,3(26) 7:28:13,4 1:45:00,3 07:28
23 572 Waldon Krzysztof M (23) 1919 POL HRmax Żory Żory 3:07:28,5(31) 7:33:21,0 1:50:07,9 07:33
24 557 Syk Damian M (24) 1982 POL Bielsko-Biala 3:13:08,5(37) 7:37:54,2 1:54:41,1 07:37
25 524 Osiejewski Marcin M (25) 1988 POL Wilkowice 3:12:48,5(34) 7:41:05,7 1:57:52,6 07:41
26 467 Kłosiński Rafał M (26) 1972 POL RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Dębe Wielkie 2:58:24,8(15) 7:42:16,9 1:59:03,8 07:42
27 459 Jóźwiak Rafał M (27) 1987 POL Warszawa 3:16:45,4(44) 7:44:29,3 2:01:16,2 07:44
28 472 Kolka Piotr M (28) 1987 POL KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno 3:13:10,2(39) 7:47:03,9 2:03:50,8 07:47
29 579 Wiącek Paweł M (29) 1979 POL Bielsko-Biała 3:07:38,8(32) 7:47:34,2 2:04:21,1 07:47
30 484 Kroczyński Sławomir M (30) 1961 POL kB Wygan Kołobrzeg 3:07:42,5(33) 7:49:39,7 2:06:26,6 07:49
31 554 Strządała Michał M (31) 1979 POL Studzionka 3:03:24,6(22) 7:49:39,8 2:06:26,7 07:49
32 430 Drozd Maciej M (32) 1975 POL Warszawa 3:17:33,0(46) 7:50:18,1 2:07:05,0 07:50
33 504 MALINOWSKI ZBIGNIEW M (33) 1954 POL KOŁOBRZEG MORZEM RADOŚCI KOŁOBRZEG 3:14:15,2(40) 7:53:42,1 2:10:29,0 07:53
34 478 Kostrzewa Wojciech M (34) 1982 POL OSTR STAFF Oświęcim 3:26:58,3(59) 7:54:36,2 2:11:23,1 07:54
35 531 Pietrasiak Daniel M (35) 1990 POL Sosnowiec 3:24:07,6(55) 7:55:38,9 2:12:25,8 07:55
36 525 Pająk Wojciech M (36) 1987 POL MOCNI POMOCNI Sucha Beskidzka 7:55:47,4 2:12:34,3 07:55
37 500 MACHULIK MAREK M (37) 1981 POL ORNONTOWICE 3:12:48,9(35) 7:56:14,7 2:13:01,6 07:56
38 437 Filipczak Łukasz M (38) 1984 POL Oknoplast Running Team Kraków 3:24:07,8(56) 7:58:27,7 2:15:14,6 07:58
39 574 Walukiewicz Przemysław M (39) 1992 POL Tychy 3:05:29,5(24) 7:59:51,6 2:16:38,5 07:59
40 468 Kłosowski Seweryn M (40) 1978 POL Szczecin 3:18:30,4(51) 8:06:09,4 2:22:56,3 08:06
41 555 Sutkowski Jan M (41) 1979 POL GWARDZISCI Gliwice 3:17:03,2(45) 8:06:09,6 2:22:56,5 08:06
42 535 Podsiadło Mateusz M (42) 1993 POL Sosnowiec 3:24:07,1(54) 8:10:35,8 2:27:22,7 08:10
43 496 Lubecki Tomasz M (43) 1978 POL Oświęcim 3:33:33,9(65) 8:23:06,9 2:39:53,8 08:23
44 466 kłopocki wojciech M (44) 1967 POL murzynowo leśne 3:20:08,3(53) 8:24:01,3 2:40:48,2 08:24
45 411 Bojdys Jarosław M (45) 1985 POL Bielsko-Biała 3:12:49,3(36) 8:25:16,3 2:42:03,2 08:25
46 502 Maga Przemysław M (46) 1977 POL Sąsiedzi Jasienica 3:30:53,1(63) 8:25:23,0 2:42:09,9 08:25
47 494 Lekki Jerzy M (47) 1968 POL BB Runners Bielsko - Biała 3:18:04,7(47) 8:26:17,1 2:43:04,0 08:26
48 420 Cieniawski Piotr M (48) 1979 POL CSRG Bytom 3:35:32,8(74) 8:27:47,9 2:44:34,8 08:27
49 431 Dudek Grzegorz M (49) 1979 POL Gliwice 3:28:47,1(62) 8:29:08,6 2:45:55,5 08:29
50 521 Olma Przemysław M (50) 1978 POL KS Kandahar/ATSKO POLSKA Bielsko-Biała 3:02:32,4(20) 8:30:03,5 2:46:50,4 08:30
51 501 Macioł Sebastian M (51) 1976 POL TTA Bieruń Bieruń 3:34:12,1(67) 8:30:04,8 2:46:51,7 08:30
52 566 Toporczyk Daniel M (52) 1976 POL Topory x 5 Tychy 3:28:26,9(61) 8:30:08,5 2:46:55,4 08:30
53 512 Mostowik Marcin M (53) 1984 POL Brzeszcze 3:20:02,6(52) 8:31:25,3 2:48:12,2 08:31
54 418 Ciećkiewicz Tomasz M (54) 1988 POL Cieszanów 3:18:22,4(49) 8:33:18,5 2:50:05,4 08:33
55 578 Wdowski Łukasz M (55) 1984 POL Kraków 3:18:22,5(50) 8:33:18,6 2:50:05,5 08:33
56 471 Kolasa Konrad M (56) 1976 POL Bezrzecze 3:18:11,8(48) 8:33:26,9 2:50:13,8 08:33
57 540 Rakowski Marcin M (57) 1988 POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele Czerwionka-Leszczyny 3:46:04,0(89) 8:33:38,6 2:50:25,5 08:33
58 569 URBAŃSKI ROBERT M (58) 1972 POL NADLEŚNICTWO JELEŚNIA Kocierz Rychwałdzki 3:47:29,5(92) 8:38:45,9 2:55:32,8 08:38
59 553 Stopka Jan M (59) 1981 POL Rysianka Team Cięcina 3:25:39,1(57) 8:41:40,8 2:58:27,7 08:41
60 438 FILIPEK PRZEMYSŁAW M (60) 1980 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:34:37,3(71) 8:43:37,4 3:00:24,3 08:43
61 485 Krupa Piotr M (61) 1985 POL Kopalnia Mocy Tarnobrzeg 3:50:36,7(98) 8:44:08,4 3:00:55,3 08:44
62 488 Kułakowska Monika M (62) 1983 POL W pogoni za duchem Dąbrowa Górnicza 3:37:05,5(76) 8:44:33,1 3:01:20,0 08:44
63 413 Byrski Daniel M (63) 1976 POL Dlaczego ja Bielsko-Biała 3:34:23,3(68) 8:45:54,5 3:02:41,4 08:45
64 515 Nocuń Michał M (64) 1985 POL Jaworzno 3:35:46,7(75) 8:46:22,9 3:03:09,8 08:46
65 416 Chuchro Michał M (65) 1977 POL Rebellion off free runers Oświęcim 3:50:36,2(97) 8:53:26,9 3:10:13,8 08:53
66 404 Barcik Maciek M (66) 1974 POL PROKONTECH Bielsko-biała 3:43:44,3(86) 8:57:50,3 3:14:37,2 08:57
67 436 DZIANO ŁUKASZ M (67) 1983 POL MK team Siemianowice Śl 3:42:24,5(81) 9:02:54,2 3:19:41,1 09:02
68 509 MICKIEWICZ ADAM M (68) 1967 POL Bazalt-Gracze GRACZE 3:43:10,1(82) 9:07:05,8 3:23:52,7 09:07
69 560 Szewczyk Michał M (69) 1980 POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 3:46:13,3(90) 9:07:55,6 3:24:42,5 09:07
70 464 Kastelik Mariusz M (70) 1981 POL Zadyszka Oświęcim Brzezinka 3:33:34,5(66) 9:13:19,9 3:30:06,8 09:13
71 546 Sikora Łukasz M (71) 1986 POL Grupa Nomax Bładnice Dolne 3:44:58,1(87) 9:13:20,5 3:30:07,4 09:13
72 440 Florkiewicz Sławomir M (72) 1967 POL Sosnowiec 3:42:10,9(79) 9:14:57,0 3:31:43,9 09:14
73 422 Czerwiec Artur M (73) 1977 POL 3:43:15,2(84) 9:21:03,8 3:37:50,7 09:21
74 542 Rubin Andrzej M (74) 1975 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 3:48:24,2(93) 9:23:05,6 3:39:52,5 09:23
75 530 PIECZARA BŁAŻEJ M (75) 1979 POL KB MCKIS JAWORZNO JAWORZNO 3:43:14,3(83) 9:23:05,7 3:39:52,6 09:23
76 519 Oblizajek Paweł M (76) 1993 POL Warchlaki Adelajdy Jaworzno 4:02:03,4(107) 9:28:10,5 3:44:57,4 09:28
77 435 Dyduła Łukasz M (77) 1975 POL Ital Car Team Kraków 3:49:09,1(94) 9:31:47,3 3:48:34,2 09:31
78 432 Dudka Paweł M (78) 1982 POL Pewel Ślemienska 3:52:11,4(100) 9:36:30,4 3:53:17,3 09:36
79 533 Pisiński Dominik M (79) 1985 POL Strzyżów 3:50:06,0(95) 9:37:51,6 3:54:38,5 09:37
80 455 Horowski Tomasz M (80) 1972 POL RUNHOGS Tychy Tychy 9:38:52,6 3:55:39,5 09:38
81 527 Pawleta Michał M (81) 1976 POL Wesoły Filut Gliwice 3:47:28,7(91) 9:39:25,6 3:56:12,5 09:39
82 577 WAWER MATEUSZ M (82) 1991 POL Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny 3:37:37,6(78) 9:39:33,8 3:56:20,7 09:39
83 545 Satała Michał M (83) 1992 POL @Simplyrunner Niepołomice 3:50:11,9(96) 9:40:26,6 3:57:13,5 09:40
84 482 Kózka Mariusz M (84) 1990 POL Nutrend Biega Bielsko-Biała 3:52:46,3(101) 9:44:12,8 4:00:59,7 09:44
85 427 Data Tomasz M (85) 1972 POL HRmax Żory Żory 3:03:03,5(21) 9:44:40,8 4:01:27,7 09:44
86 461 Kalisz Maciej M (86) 1974 POL Nieszczęścia biegają parami Bytom 3:27:33,8(60) 9:57:21,3 4:14:08,2 09:57
87 570 urbaś tomasz M (87) 1977 POL Sąsiedzi Jasienica 3:52:56,0(102) 9:58:15,9 4:15:02,8 09:58
88 552 Starczewski Dorian M (88) 1993 POL Częstochowa 3:37:25,8(77) 10:17:40,9 4:34:27,8 10:17
89 465 Klimczak Marek M (89) 1973 POL Rebellion of Free Runners Oświęcim 3:56:37,4(103) 10:18:01,0 4:34:47,9 10:18
90 536 Prończuk Adam M (90) 1966 POL WeHIcooll Czechowice-Dziedzice 4:05:36,0(111) 10:19:37,2 4:36:24,1 10:19
91 568 Turos Maciej M (91) 1992 POL X-team Special Forces Karczew 4:17:22,9(123) 10:22:23,7 4:39:10,6 10:22
92 442 Gajewski Ireneusz M (92) 1973 POL Harpagan Sosnowiec 4:26:33,0(133) 10:36:30,3 4:53:17,2 10:36
93 539 Rak Mirosław M (93) 1989 POL Iłownica 4:14:16,7(118) 10:42:21,1 4:59:08,0 10:42
94 537 Przybylski Witek M (94) 1980 POL OTK Rzeźnik Gliwice 4:17:11,1(122) 10:45:36,4 5:02:23,3 10:45
95 505 Małkiewicz Dariusz M (95) 1974 POL PGB Sportowa Paczka Katowice 4:17:45,4(125) 10:51:38,7 5:08:25,6 10:51
96 575 Warkocz Marcin M (96) 1982 POL Son of Jupiter Siemianowice Śląskie 4:16:51,9(121) 10:52:58,2 5:09:45,1 10:52
97 480 Kozieł Tadeusz M (97) 1991 POL Szczęściarz Biega Rzeszów 4:25:20,2(129) 10:57:43,7 5:14:30,6 10:57
98 470 Kofin Maciej M (98) 1977 POL #AdamCzerwińskiTeam Ochojno 4:34:44,1(136) 11:24:33,5 5:41:20,4 11:24
DNF 449 Grzyb Przemysław M 1983 POL Żywiec 3:01:56,7(18)
DNF 538 Puchałka Waldemar M 1984 POL ultrabeskidsport Bielsko-Biała 3:31:57,4(64)
DNF 444 Gąsiorek Paweł M 1989 POL Electrolux biega Rybnik 3:35:11,1(72)
DNF 424 Czeski Wojciech M 1987 POL Mosina biega Mosina 4:46:03,9(137)
DNF 415 Chomiuk Patryk M 1996 POL Decathlon Rybnik & Przyjaciele Rybnik 5:17:27,5(142)
DNF 489 Kułakowski Grzegorz M 1979 POL W pogoni za duchem Dąbrowa górnicza 5:17:27,6(143)
DNF 451 Gumula Wojtek M 1968 POL Challenge Family Rybnik 5:35:29,7(145)
DNS 445 Główka Rafał M 1976 POL Katowice
DNS 551 Stanisławski Piotr M 1975 POL Pabianice
DNS 573 Walnik Tomasz M 1983 POL Grupa Jura PL Łazy
DNS 576 Wasielewski Włodzimierz M 1970 POL Zdzieszowice

BGTimeSport © 2015-2020