Toggle navigation
Zawody
MaratonBeskidy.pdf
MPMaratonNW.pdf
XV Maraton Beskidów
Wydarzenie:
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
05.11.2022
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.200 km
Zgłoszonych:
149
Ukończyło:
123
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Czas
Strata
min/km
1
16
Ciszek Urszula
K (1)
1989
K-II (1)
POL
Żywiec
Żywiec
1:30:58,1(38)
4:25:57,6
06:18
2
11
Brudny Agnieszka
K (2)
1979
K-III (1)
POL
Poranny Beskid Run
Ochaby Wielkie
1:33:23,2(46)
4:28:37,9
02:40,3
06:21
3
38
Heller Karina
K (3)
1978
K-III (2)
POL
Poranny Beskid Run
Skoczów
1:33:23,9(47)
4:28:46,1
02:48,5
06:22
4
40
Jaczun Julia
K (4)
2002
K-I (1)
LTU
Sporto mokykla Vilniaus r. sav.
Niemenczyn
1:36:06,3(53)
4:42:53,3
16:55,7
06:42
5
30
Golec Aleksandra
K (5)
1970
K-IV (1)
POL
KT Żywiec
Żywiec
1:36:32,4(55)
5:10:47,3
44:49,7
07:21
6
98
Pawlik Joanna
K (6)
1978
K-III (3)
POL
Żywiec
Żywiec
1:44:48,1(77)
5:15:42,6
49:45,0
07:28
7
68
Kupczak Bogusława
K (7)
1967
K-IV (2)
POL
Brzuśnik
1:41:32,0(67)
5:20:48,9
54:51,3
07:36
8
137
Walendzik Wiesia
K (8)
1975
K-III (4)
POL
Warszawa
1:41:42,9(68)
5:32:55,8
1:06:58,2
07:53
9
130
Styczeń Justyna
K (9)
1983
K-II (2)
POL
ELEB
Zabrze
1:45:35,7(84)
5:40:04,2
1:14:06,6
08:03
10
6
Bieszczad Patrycja
K (10)
1981
K-III (5)
POL
Bielsko Biała
1:50:59,6(94)
5:41:38,9
1:15:41,3
08:05
11
28
Gnot Katarzyna
K (11)
1974
K-III (6)
POL
Spartanie dzieciom
Opole
2:01:20,7(110)
5:52:40,6
1:26:43,0
08:21
12
71
Lasota Irena
K (12)
1951
K-VI (1)
POL
Wałcz
1:50:56,0(93)
5:54:03,5
1:28:05,9
08:23
13
122
Sobol Magdalena
K (13)
1976
K-III (7)
POL
Nakło Nad Notecią
1:58:17,2(107)
6:03:28,6
1:37:31,0
08:36
14
80
Masiulaniec Agata
K (14)
1990
K-II (3)
POL
Biegowy Świat/ UltraKrew
Gdańsk
1:59:16,5(108)
6:11:36,5
1:45:38,9
08:48
15
105
Podgórska Jola
K (15)
1974
K-III (8)
POL
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
Kędzierzyn-Koźle
2:03:29,6(114)
6:22:49,3
1:56:51,7
09:04
16
17
Czochara Marta
K (16)
1975
K-III (9)
POL
Opole
Opole
2:01:24,5(111)
6:25:38,3
1:59:40,7
09:08
17
132
Sypniewska Hanna
K (17)
1954
K-V (1)
POL
Spartanie Dzieciom/ Ultra Way Team
Gdynia
2:17:09,4(122)
7:15:34,5
2:49:36,9
10:19
18
62
Kowalska Agnieszka
K (18)
1980
K-III (10)
POL
Runcross Rozgarty
Toruń
2:17:01,4(120)
7:15:35,5
2:49:37,9
10:19
19
12
Bubel Alina
K (19)
1969
K-IV (3)
POL
Wrocław
2:26:58,9(123)
7:36:42,0
3:10:44,4
10:49
20
51
Kasierska Ewa Katarzyna
K (20)
1948
K-VI (2)
POL
WKB META LUBLINIEC/ 100 MPC
Poznań
2:48:00,3(124)
9:28:57,7
5:03:00,1
13:28
DNS
8
Bogdanowicz Beata
K
1977
K-III
POL
Gdańsk
DNS
15
Cander Katarzyna
K
1982
K-III
POL
Moszczenica
DNF
43
Jarzębowicz Iwona
K
1979
K-III
POL
Katowice
Katowice
DNS
50
Karcz Joanna
K
1984
K-II
POL
Będuska Brygada Biegowa
Myszków
DNS
61
Kowalczyk Maria
K
1976
K-III
POL
Lipnica Mała
DNS
88
Mierzwa Aneta
K
1981
K-III
POL
Lublin
DNS
94
Orłowska Beata
K
1972
K-IV
POL
Kołobrzeg
Kołobrzeg
DNS
102
Pióro Ewa
K
1976
K-III
POL
Kołobrzeg
Kołobrzeg
DNS
143
Wrona Joanna
K
1989
K-II
POL
Kraków
BGTimeSport
© 2015 - 2024