Toggle navigation
Zawody
MaratonBeskidy.pdf
MPMaratonNW.pdf
XV Maraton Beskidów
Wydarzenie:
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
05.11.2022
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.200 km
Zgłoszonych:
149
Ukończyło:
123
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
Klasyfikacja w kategorii: K-III
(K-III)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Czas
Strata
min/km
1
11
Brudny Agnieszka
K (2)
1979
K-III (1)
POL
Poranny Beskid Run
Ochaby Wielkie
1:33:23,2(46)
4:28:37,9
06:21
2
38
Heller Karina
K (3)
1978
K-III (2)
POL
Poranny Beskid Run
Skoczów
1:33:23,9(47)
4:28:46,1
00:08,2
06:22
3
98
Pawlik Joanna
K (6)
1978
K-III (3)
POL
Żywiec
Żywiec
1:44:48,1(77)
5:15:42,6
47:04,7
07:28
4
137
Walendzik Wiesia
K (8)
1975
K-III (4)
POL
Warszawa
1:41:42,9(68)
5:32:55,8
1:04:17,9
07:53
5
6
Bieszczad Patrycja
K (10)
1981
K-III (5)
POL
Bielsko Biała
1:50:59,6(94)
5:41:38,9
1:13:01,0
08:05
6
28
Gnot Katarzyna
K (11)
1974
K-III (6)
POL
Spartanie dzieciom
Opole
2:01:20,7(110)
5:52:40,6
1:24:02,7
08:21
7
122
Sobol Magdalena
K (13)
1976
K-III (7)
POL
Nakło Nad Notecią
1:58:17,2(107)
6:03:28,6
1:34:50,7
08:36
8
105
Podgórska Jola
K (15)
1974
K-III (8)
POL
PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
Kędzierzyn-Koźle
2:03:29,6(114)
6:22:49,3
1:54:11,4
09:04
9
17
Czochara Marta
K (16)
1975
K-III (9)
POL
Opole
Opole
2:01:24,5(111)
6:25:38,3
1:57:00,4
09:08
10
62
Kowalska Agnieszka
K (18)
1980
K-III (10)
POL
Runcross Rozgarty
Toruń
2:17:01,4(120)
7:15:35,5
2:46:57,6
10:19
DNS
8
Bogdanowicz Beata
K
1977
K-III
POL
Gdańsk
DNS
15
Cander Katarzyna
K
1982
K-III
POL
Moszczenica
DNF
43
Jarzębowicz Iwona
K
1979
K-III
POL
Katowice
Katowice
DNS
61
Kowalczyk Maria
K
1976
K-III
POL
Lipnica Mała
DNS
88
Mierzwa Aneta
K
1981
K-III
POL
Lublin
DNS
102
Pióro Ewa
K
1976
K-III
POL
Kołobrzeg
Kołobrzeg
BGTimeSport
© 2015 - 2024