Toggle navigation
Zawody
MaratonBeskidy.pdf
MPMaratonNW.pdf
XV Maraton Beskidów
Wydarzenie:
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
05.11.2022
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.200 km
Zgłoszonych:
149
Ukończyło:
123
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
Klasyfikacja w kategorii: M-IV
(M-IV)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Czas
Strata
min/km
1
34
Grażis Vytautas
M (1)
1967
M-IV (1)
LTU
Sporto mokykla Vilniaus r. sav.
Niemenczyn
1:12:26,9(1)
3:36:10,6
05:07
2
93
Olszowski Władek
M (10)
1967
M-IV (2)
POL
Międzybrodzie Bialskie
Międzybrodzie Bialskie
1:20:11,9(16)
3:58:32,8
22:22,2
05:39
3
91
Nosalik Marek
M (19)
1965
M-IV (3)
POL
MTA
Zywiec
1:21:29,2(19)
4:10:44,4
34:33,8
05:56
4
78
Malinowski Krzysztof
M (20)
1969
M-IV (4)
POL
Powoli do celu
Gilowice
1:21:49,5(20)
4:12:41,8
36:31,2
05:59
5
31
Gołębiowski Robert
M (23)
1967
M-IV (5)
POL
Radomsko
Radomsko
1:27:51,4(28)
4:20:07,3
43:56,7
06:09
6
5
Bebak Krzysztof
M (28)
1970
M-IV (6)
POL
Bobrek
1:34:34,1(50)
4:25:26,8
49:16,2
06:17
7
121
Słaby Adam
M (29)
1972
M-IV (7)
POL
Dla Żony
Bierna
1:30:56,1(37)
4:26:34,2
50:23,6
06:19
8
13
Bulenda Grzegorz
M (38)
1968
M-IV (8)
POL
BBL Racibórz
Racibórz
1:32:56,6(44)
4:40:11,3
1:04:00,7
06:38
9
120
Sitarz Kazimierz
M (43)
1966
M-IV (9)
POL
KS Forma Wodzisław śląski
Rybnik
1:41:17,7(63)
4:43:39,4
1:07:28,8
06:43
10
106
Poręba Jacek
M (45)
1971
M-IV (10)
POL
Visegrad Maraton Rytro
Nowy Sącz
1:29:44,8(34)
4:44:43,3
1:08:32,7
06:44
11
83
Mazurek Artur
M (46)
1970
M-IV (11)
POL
TREMONTI SKI&BIKE KARPACZ
Czarny Bór
1:29:40,2(33)
4:47:44,0
1:11:33,4
06:49
12
107
Potęga Grzegorz
M (49)
1968
M-IV (12)
POL
Dabrowa Górnicza
1:42:44,3(69)
5:02:05,0
1:25:54,4
07:09
13
79
Małkowski Bogdan
M (50)
1968
M-IV (13)
POL
Spartanie Dzieciom
Murów
1:37:00,3(56)
5:02:25,4
1:26:14,8
07:09
14
65
Kuchta Mirosław
M (51)
1964
M-IV (14)
POL
GKS KATOWICE
Katowice
1:40:57,7(61)
5:02:52,2
1:26:41,6
07:10
15
47
Kaleta Jan
M (52)
1970
M-IV (15)
POL
JW 2771 Rząska
Kraków
1:25:15,5(25)
5:04:41,2
1:28:30,6
07:13
16
24
Flis Dariusz
M (57)
1967
M-IV (16)
POL
ELEB
Zabrze
1:37:00,6(57)
5:13:53,6
1:37:43,0
07:26
17
18
Doczekalski Jarosław
M (58)
1971
M-IV (17)
POL
GB. Galopujące Ślimaki
Jastrzębie -Zdroj
1:39:53,9(60)
5:15:06,2
1:38:55,6
07:28
18
75
Majewski Maciej
M (62)
1966
M-IV (18)
POL
Poznań
1:37:26,3(58)
5:18:04,7
1:41:54,1
07:32
19
133
Szczerba Andrzej
M (66)
1972
M-IV (19)
POL
100 MCP
Sosnowiec
1:45:23,2(79)
5:24:52,3
1:48:41,7
07:41
20
58
Konieczny Robert
M (80)
1972
M-IV (20)
POL
Nakło Nad Notecią
1:57:32,0(104)
5:44:38,1
2:08:27,5
08:10
21
44
Jastrzembski Edmund
M (86)
1972
M-IV (21)
POL
Bydgoszcz Fan Maraton
Gdańsk
1:57:27,2(103)
5:51:15,5
2:15:04,9
08:19
22
145
Zielonka Mariusz
M (87)
1970
M-IV (22)
POL
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w
Poznań
1:57:53,1(106)
5:52:40,0
2:16:29,4
08:21
23
113
Rzechuła Sławomir
M (88)
1964
M-IV (23)
POL
Niezrzeszony
Bielsko- Biała
1:55:05,0(99)
5:53:42,8
2:17:32,2
08:22
24
39
Inglant Zbigniew
M (90)
1966
M-IV (24)
POL
100 MCP
Chorzów
1:57:13,7(102)
5:56:40,6
2:20:30,0
08:27
25
131
Svozil Libor
M (102)
1971
M-IV (25)
CZE
MK Seitl Ostrava
Hlučín
1:53:57,9(98)
6:59:00,8
3:22:50,2
09:55
DNS
23
Filipczak Dariusz
M
1968
M-IV
POL
Gmina Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie
DNS
87
Mierzwa Adam
M
1969
M-IV
POL
Lublin
BGTimeSport
© 2015 - 2024