Toggle navigation
Zawody
MaratonBeskidy.pdf
MPMaratonNW.pdf
XV Maraton Beskidów
Wydarzenie:
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
05.11.2022
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.200 km
Zgłoszonych:
149
Ukończyło:
123
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
Klasyfikacja w kategorii: M-III
(M-III)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Czas
Strata
min/km
1
53
Kaszyca Paweł
M (4)
1978
M-III (1)
POL
Zespół Szkół nr 3 w Rybniku
Jankowice
1:17:01,7(9)
3:40:29,6
05:13
2
46
Junda Edvard
M (5)
1973
M-III (2)
LTU
Sporto mokykla Vilniaus r. sav.
Niemenczyn
1:15:17,5(5)
3:41:44,3
01:14,7
05:15
3
37
Hankus Łukasz
M (6)
1981
M-III (3)
POL
Żywiec
1:14:45,5(3)
3:43:21,7
02:52,1
05:17
4
2
Albrecht Arkadiusz
M (7)
1975
M-III (4)
POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
1:17:19,9(10)
3:46:08,1
05:38,5
05:21
5
139
Wilk Antoni
M (9)
1973
M-III (5)
POL
Krosno Team
Krosno
1:19:24,1(15)
3:49:06,1
08:36,5
05:25
6
81
Matlok Marek
M (11)
1976
M-III (6)
POL
Reshape Runners
Zabrze
1:16:00,9(7)
3:58:48,3
18:18,7
05:39
7
112
Ryłko Krzysztof
M (12)
1973
M-III (7)
POL
Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar
Zaborze
1:20:34,2(17)
3:58:50,6
18:21,0
05:39
8
135
Targosz Piotr
M (13)
1977
M-III (8)
POL
Sprintex Team
Twardorzeczka
1:23:09,1(22)
4:01:56,8
21:27,2
05:43
9
118
Siekierka Janusz
M (14)
1979
M-III (9)
POL
ETISOFT RUNNING TEAM GLIWICE
Slupsko
1:19:02,4(14)
4:05:25,4
24:55,8
05:48
10
115
Sawicki Lucjan
M (15)
1976
M-III (10)
POL
Team Brothers
Żywiec
1:18:05,0(12)
4:06:56,5
26:26,9
05:51
11
63
Kozik Tomasz
M (17)
1981
M-III (11)
POL
Sprintex Team
Brzuśnik
1:21:49,8(21)
4:07:58,2
27:28,6
05:52
12
138
Waśko Paweł
M (18)
1973
M-III (12)
POL
Centrum Masażu
Bielsko Biała
1:18:01,6(11)
4:08:48,8
28:19,2
05:53
13
49
Karcz Grzegorz
M (21)
1982
M-III (13)
POL
Będuska Brygada Biegowa
Myszków
1:26:32,9(27)
4:13:58,9
33:29,3
06:01
14
36
Grzywacz Marcin
M (22)
1974
M-III (14)
POL
MKS Czechowice
Czechowice
1:18:26,8(13)
4:14:18,8
33:49,2
06:01
15
14
Bułka Mateusz
M (25)
1979
M-III (15)
POL
Sprintex Team
Słotwina
1:21:02,9(18)
4:23:08,5
42:38,9
06:14
16
42
Jarzębowicz Adam
M (26)
1975
M-III (16)
POL
Klub Sportowy Tęcza
Katowice
1:25:37,7(26)
4:23:29,9
43:00,3
06:14
17
55
Kocierz Piotr
M (27)
1975
M-III (17)
POL
Żywiec
Żywiec
1:31:17,4(40)
4:24:10,7
43:41,1
06:15
18
89
Mokrzycki Bogdan
M (31)
1977
M-III (18)
POL
Krostoszowice
1:32:02,5(42)
4:30:33,4
50:03,8
06:24
19
123
Sojka Adam
M (32)
1980
M-III (19)
POL
Team Projekt Solartechnik
Mikołów
1:30:36,6(36)
4:30:44,0
50:14,4
06:24
20
144
Zajączkowski Sebastian
M (33)
1978
M-III (20)
POL
Pampa Tesm
Bielsko-Biała
1:29:13,0(31)
4:34:50,0
54:20,4
06:30
21
19
Dubinskas Arunas
M (36)
1974
M-III (21)
LTU
Sporto mokykla Vilniaus r. sav.
Niemenczyn
1:29:36,9(32)
4:38:24,6
57:55,0
06:35
22
57
Kołodziej Zbigniew
M (37)
1980
M-III (22)
POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:31:16,9(39)
4:39:34,3
59:04,7
06:37
23
111
Rykalski Damian
M (40)
1981
M-III (23)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
1:24:58,4(24)
4:41:09,1
1:00:39,5
06:39
24
59
Kordiak Rafał
M (41)
1978
M-III (24)
POL
DenisTeam
Bielsko-Biała
1:32:17,2(43)
4:42:26,9
1:01:57,3
06:41
25
119
Sikorski Wojciech
M (44)
1977
M-III (25)
POL
Siechnice
1:23:49,5(23)
4:44:42,8
1:04:13,2
06:44
26
76
Majkrzak Mariusz
M (47)
1976
M-III (26)
POL
MOCNI POMOCNI
Sucha Beskidzka
4:58:15,2
1:17:45,6
07:04
27
64
Krajewski Krzysztof
M (48)
1975
M-III (27)
POL
Boguszów Gorce
1:33:29,6(48)
4:59:27,5
1:18:57,9
07:05
28
109
Rudnicki Paweł
M (53)
1973
M-III (28)
POL
Krotoszyn
1:41:02,8(62)
5:06:22,6
1:25:53,0
07:15
29
56
Koczur Wiesław
M (54)
1978
M-III (29)
POL
Kozy
1:36:22,5(54)
5:08:07,2
1:27:37,6
07:18
30
128
Stroczyński Paweł
M (56)
1980
M-III (30)
POL
Tyskie Sinice
Tychy
1:41:28,1(65)
5:11:53,6
1:31:24,0
07:23
31
97
Pałka Krzysztof
M (63)
1973
M-III (31)
POL
HRmax Żory
Żory
1:42:57,2(70)
5:18:50,5
1:38:20,9
07:33
32
60
Kościelny Łukasz
M (64)
1974
M-III (32)
POL
FORMA Wodzisław Śląski
Gorzyce
1:41:25,9(64)
5:19:40,0
1:39:10,4
07:34
33
33
Graj Tomasz
M (65)
1974
M-III (33)
POL
Tychy
1:43:11,3(72)
5:24:13,9
1:43:44,3
07:40
34
148
Zwęgliński Andrzej
M (67)
1976
M-III (34)
POL
Kędzierzyn-Koźle
1:44:30,2(74)
5:25:49,7
1:45:20,1
07:43
35
96
Paczuski Piotr
M (68)
1981
M-III (35)
POL
Sokołów Podlaski
1:35:59,8(52)
5:27:35,6
1:47:06,0
07:45
36
21
Dutka Arkadiusz
M (69)
1979
M-III (36)
POL
Rydułowy
Rydułtowy
1:45:30,1(81)
5:27:45,7
1:47:16,1
07:46
37
25
Flisikowski Radosław
M (71)
1975
M-III (37)
POL
Forrest Gump KOścierzyna
Nowa Wieś
1:45:30,3(82)
5:27:51,4
1:47:21,8
07:46
38
74
Luksza Radek
M (73)
1974
M-III (38)
CZE
MK Seitl Ostrawa
Ostrawa-Poruba
1:50:53,6(92)
5:29:07,4
1:48:37,8
07:47
39
4
Baron Łukasz
M (74)
1981
M-III (39)
POL
Leśna
1:44:32,2(76)
5:30:04,8
1:49:35,2
07:49
40
127
Straszewski Leszek
M (76)
1979
M-III (40)
POL
Ks M.E.T.A.
Czyżowice
1:50:23,0(91)
5:35:48,8
1:55:19,2
07:57
41
147
Zmuda Krzysztof
M (77)
1976
M-III (41)
POL
KS M.E.T.A
Wodzisław Śląski
1:50:22,9(90)
5:35:48,9
1:55:19,3
07:57
42
134
Szoblik Darek
M (81)
1977
M-III (42)
POL
Szoblik Auto Serwis
Chorzów, Przybędza
1:49:13,2(88)
5:45:10,8
2:04:41,2
08:10
43
142
Wolny Krzysztof
M (83)
1981
M-III (43)
POL
Ultrakrew
Zabrze
1:45:05,3(78)
5:46:10,5
2:05:40,9
08:12
44
32
Górecki Sławomir
M (89)
1974
M-III (44)
POL
Bielsko - Biała
1:55:05,7(100)
5:54:02,7
2:13:33,1
08:23
45
10
Borowiak Piotr
M (91)
1976
M-III (45)
POL
Bytom
2:12:57,4(119)
5:58:02,9
2:17:33,3
08:29
46
3
Bałaj Jacek
M (94)
1977
M-III (46)
POL
Łubie
1:52:01,0(95)
6:02:25,7
2:21:56,1
08:35
47
41
Jakubczyk Piotr
M (98)
1975
M-III (47)
POL
Parkrun Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
2:12:42,7(117)
6:22:49,1
2:42:19,5
09:04
48
29
Gnot Krzysztof
M (99)
1973
M-III (48)
POL
Opole
Opole
2:01:29,8(112)
6:30:52,2
2:50:22,6
09:15
49
117
Sewina Dominik
M (100)
1978
M-III (49)
POL
Wałbrzych
2:01:46,7(113)
6:37:38,4
2:57:08,8
09:25
50
129
Strzelczyk Sławomir
M (101)
1976
M-III (50)
POL
Ruciana Team
Bielsko Biala
2:04:51,0(115)
6:43:53,7
3:03:24,1
09:34
51
101
Pietrzak Marcin
M (103)
1982
M-III (51)
POL
Runcross Rozgarty
Toruń
2:17:05,1(121)
7:15:35,7
3:35:06,1
10:19
DNS
45
Jażdżewski Sebastian
M
1981
M-III
POL
KB GOCH Bytów
Ugoszcz
DNS
52
Kastelik Dariusz
M
1977
M-III
POL
Sprintex Team
Pietrzykowice
DNS
72
Ligowski Maciej
M
1980
M-III
POL
Latchorzew
DNS
108
Religa Andrzej
M
1979
M-III
POL
Vege Runners
Hecznarowice
DNS
136
Troszok Radek
M
1981
M-III
POL
Wisła
BGTimeSport
© 2015 - 2024