Górski Bieg Frassatiego 2021

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego 2021 Górski Bieg Frassatiego 2021
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
19.06.2021
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
331
Ukończyło:
278
Nieklasyfikowani:
53
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-35 (M-35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniGminaKrajKlubMiasto9kmWynikStrataTempo
1 337 Miśkiewicz Mariusz M (3) 1981 M-35 (1) POL 42:16,2(3) 1:45:16,9 04:47
2 2 Faron Robert M (6) 1974 M-35 (2) POL Salco Garmin Team Zalesie 44:28,5(6) 1:46:25,7 01:08,8 04:50
3 96 Gawlas Dominik M (8) 1982 M-35 (3) POL TJ Jäkal Karvina/Bieg z Chrystusem Cieszyn 45:28,5(9) 1:52:53,4 07:36,5 05:07
4 5 Dyrlaga Marcin M (9) 1983 M-35 (4) POL Węgierska Górka 46:06,2(11) 1:54:25,8 09:08,9 05:12
5 6 Wolek Szymon M (11) 1983 M-35 (5) POL Tychy 46:47,0(14) 1:54:46,6 09:29,7 05:13
6 70 Dudzik Łukasz M (13) 1984 M-35 (6) POL Góral Biega RMT Kamienica 46:52,6(15) 1:56:15,0 10:58,1 05:17
7 339 Grudzień Krzysztof M (17) 1976 M-35 (7) POL Bładnice Dolne 48:29,5(19) 1:59:55,3 14:38,4 05:27
8 73 Dyrek Michał M (19) 1985 M-35 (8) POL MOK Mszana Dolna Mszana Górna 50:06,9(24) 2:01:22,4 16:05,5 05:31
9 255 Rogoziński Olaf M (20) 1980 M-35 (9) POL Poznań 46:44,0(13) 2:01:41,5 16:24,6 05:31
10 268 Stanek Piotr M (21) 1985 M-35 (10) POL piotrstanek.pl Bielsko-Biała 55:18,3(45) 2:03:57,6 18:40,7 05:38
11 280 Szady Tomasz M (22) 1985 M-35 (11) MPDuchow (1) POL Unia Hrubieszów Tomaszów Lubelski 48:21,8(17) 2:04:29,1 19:12,2 05:39
12 63 Czuwaj Andrzej M (25) 1976 M-35 (12) POL Zadyszka Oświęcim Grojec 50:38,7(25) 2:07:37,9 22:21,0 05:48
13 205 Mazur Marek M (29) 1974 M-35 (13) POL Jastrzębie-Zdrój 53:07,4(34) 2:11:06,9 25:50,0 05:57
14 145 Kaszuba Bartosz M (32) 1981 M-35 (14) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 53:51,8(37) 2:12:44,7 27:27,8 06:02
15 170 Kozak Michał M (33) 1983 M-35 (15) MPDuchow (2) POL biegnijsercem.pl Sanok 54:14,2(39) 2:12:58,8 27:41,9 06:02
16 295 Targosz Piotr M (34) 1977 M-35 (16) POL Sprintex Team Twardorzeczka 55:08,3(44) 2:13:42,1 28:25,2 06:04
17 25 Banek Krzysztof M (35) 1984 M-35 (17) POL TourSport Running Team Radzionków 51:20,8(27) 2:14:26,1 29:09,2 06:06
18 199 Małysiak Jarek M (37) 1982 M-35 (18) POL Nazaret Gilowice 54:15,6(40) 2:16:31,6 31:14,7 06:12
19 124 Jamróz Łukasz M (39) 1978 M-35 (19) POL Never Average Wadowice 54:34,0(43) 2:17:29,3 32:12,4 06:14
20 298 Tomasz Kozik M (41) 1981 M-35 (20) POL Sprintex Team Brzuśnik 55:29,0(46) 2:18:10,5 32:53,6 06:16
21 122 Jacko Marek M (42) 1974 M-35 (21) POL HRmax Żory Żory 56:09,9(52) 2:18:27,5 33:10,6 06:17
22 203 Marzec Paweł M (43) 1982 M-35 (22) MPDuchow (3) POL Tarnów 55:58,8(49) 2:19:10,9 33:54,0 06:19
23 38 Borek Robert M (44) 1975 M-35 (23) POL The Runners Świecie Swiecie 59:28,8(85) 2:19:56,9 34:40,0 06:21
24 259 Sawicki Lucjan M (45) 1976 M-35 (24) POL TEAM BROTHERS Zywiec 54:31,3(42) 2:20:48,3 35:31,4 06:24
25 134 Juzyk Adam M (46) 1977 M-35 (25) POL Biegamy z Sercem Ruda Śląska 58:06,6(70) 2:21:03,8 35:46,9 06:24
26 187 Linard Piotr M (47) 1974 M-35 (26) POL Tarnów 57:24,9(66) 2:21:13,0 35:56,1 06:25
27 308 Widuch Jarek M (48) 1986 M-35 (27) POL Pewel Ślemieńska 59:45,0(86) 2:21:32,9 36:16,0 06:26
28 216 Nierada Marcin M (50) 1983 M-35 (28) POL Katowice 56:25,0(54) 2:21:46,5 36:29,6 06:26
29 198 Małek Adam M (51) 1982 M-35 (29) POL Orzesze 56:02,3(50) 2:21:47,7 36:30,8 06:26
30 155 Kokot Krzysztof M (52) 1974 M-35 (30) POL NIEWYBIEGANI Żory 57:12,2(63) 2:22:06,9 36:50,0 06:27
31 150 Klimas Kamil M (53) 1982 M-35 (31) POL Katowice 54:13,1(38) 2:22:22,7 37:05,8 06:28
32 336 Fijak Jan M (54) 1973 M-35 (32) POL 53:16,7(35) 2:22:37,2 37:20,3 06:28
33 304 Walendowski Dominik M (55) 1986 M-35 (33) POL Tychy 55:58,1(48) 2:22:41,4 37:24,5 06:29
34 52 Ciężkowski Sławomir M (56) 1974 M-35 (34) POL Tarnów 56:56,1(59) 2:23:00,1 37:43,2 06:30
35 166 Kowal Paweł M (57) 1986 M-35 (35) POL Tarnów 58:29,5(73) 2:23:51,0 38:34,1 06:32
36 188 Loranc Paweł M (61) 1979 M-35 (36) POL Wild Buchays Kozy 1:01:20,3(99) 2:27:43,7 42:26,8 06:42
37 71 Dura Przemysław M (62) 1981 M-35 (37) POL Kraków 59:19,8(83) 2:27:50,4 42:33,5 06:43
38 86 Frej Bogumił M (65) 1984 M-35 (38) POL Kraków 59:05,8(76) 2:29:24,5 44:07,6 06:47
39 245 Przybyłowski Piotr M (66) 1980 M-35 (39) POL Kraków 59:11,8(79) 2:29:38,9 44:22,0 06:48
40 242 Popiel Andrzej M (67) 1985 M-35 (40) POL #FlexiStavTeam Kraków 57:19,3(65) 2:29:47,8 44:30,9 06:48
41 142 Kastelik Dariusz M (68) 1977 M-35 (41) POL Sprintex Team Pietrzykowice 58:27,3(71) 2:30:05,8 44:48,9 06:49
42 112 Gwardiak Mateusz M (69) 1986 M-35 (42) POL Orzesze 57:05,4(62) 2:30:10,3 44:53,4 06:49
43 55 Cituk Grzegorz M (71) 1977 M-35 (43) POL SportRebel Team Tychy 57:48,0(69) 2:31:09,8 45:52,9 06:52
44 306 Wandzel Tomasz M (72) 1980 M-35 (44) POL Rybnik 1:00:42,9(93) 2:31:26,0 46:09,1 06:53
45 208 Migdoł Adam M (74) 1975 M-35 (45) POL HRmax Żory Żory 56:35,3(55) 2:33:49,0 48:32,1 06:59
46 334 Leksy Robert M (75) 1976 M-35 (46) POL RL9 Warszawa 57:40,8(67) 2:34:05,1 48:48,2 07:00
47 236 Pietkun Rafał M (77) 1977 M-35 (47) POL RaBlaTeam Rybnik 1:00:51,9(95) 2:35:02,9 49:46,0 07:02
48 44 Bryła Grzegorz M (81) 1976 M-35 (48) POL Knurów 1:00:40,3(92) 2:36:35,4 51:18,5 07:07
49 81 Faron Paweł M (82) 1983 M-35 (49) POL ZF Czechowice-Dziedzice 59:59,5(89) 2:36:40,9 51:24,0 07:07
50 27 Baranowski Łukasz M (83) 1986 M-35 (50) POL Orzesze 1:01:45,9(107) 2:36:54,2 51:37,3 07:07
51 179 Kupczak Tomasz M (84) 1983 M-35 (51) POL Cisiec 1:05:21,6(126) 2:37:10,3 51:53,4 07:08
52 152 Kluska Piotr M (86) 1972 M-35 (52) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:00:49,1(94) 2:37:46,0 52:29,1 07:10
53 316 Woźniak Aleksander M (88) 1986 M-35 (53) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:00:56,7(96) 2:38:07,5 52:50,6 07:11
54 34 Błaszczykowski Marcin M (89) 1979 M-35 (54) POL Tarnowskie Góry 58:46,6(74) 2:38:20,0 53:03,1 07:11
55 84 Firek Rafał M (90) 1974 M-35 (55) POL Lacho Team Kraków 1:01:36,0(102) 2:38:30,3 53:13,4 07:12
56 228 Palka Dawid M (94) 1977 M-35 (56) POL 40-latek Tychy Tychy 59:10,0(78) 2:40:43,7 55:26,8 07:18
57 82 Ficek Paweł M (95) 1977 M-35 (57) POL Paczyna 59:09,6(77) 2:40:46,1 55:29,2 07:18
58 156 Kołek Sebastian M (96) 1979 M-35 (58) Gmina (2) POL Międzybrodzie Bialskie 58:50,3(75) 2:41:14,2 55:57,3 07:19
59 194 Magiera Adam M (97) 1982 M-35 (59) POL Chwalisz Team Imielin 1:01:47,0(108) 2:42:31,5 57:14,6 07:23
60 153 Knap Jarosław M (98) 1975 M-35 (60) POL Będzin 1:08:37,5(160) 2:42:48,7 57:31,8 07:24
61 172 Krzempek Krzysztof M (99) 1973 M-35 (61) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:01:50,9(110) 2:43:18,4 58:01,5 07:25
62 144 Kastelik Wacław M (100) 1977 M-35 (62) POL Rychwałdek 1:02:14,7(112) 2:43:22,3 58:05,4 07:25
63 238 Piotrowski Krzysztof M (101) 1983 M-35 (63) POL Wieprz 1:01:38,4(103) 2:43:35,7 58:18,8 07:26
64 184 Lewandowski Marcin M (104) 1980 M-35 (64) POL MSJ Tarnów 1:05:55,8(136) 2:45:12,7 59:55,8 07:30
65 125 Janik Robert M (106) 1975 M-35 (65) POL Myślenice 1:06:07,6(140) 2:45:44,0 1:00:27,1 07:32
66 230 Pawelec Mariusz M (107) 1972 M-35 (66) POL KB Forrest Gump Zielona Góra 1:01:40,9(106) 2:46:02,0 1:00:45,1 07:32
67 128 Januszek Kuba M (109) 1979 M-35 (67) POL Hydro Zasapani Bukowno 1:01:47,4(109) 2:47:40,4 1:02:23,5 07:37
68 109 Grzesikiewicz Mariusz M (110) 1979 M-35 (68) POL Gliwice 1:06:24,2(144) 2:47:48,8 1:02:31,9 07:37
69 201 Marcola Łukasz M (112) 1977 M-35 (69) POL Bytom 1:04:44,2(121) 2:47:49,2 1:02:32,3 07:37
70 272 Stawiński Piotr M (113) 1981 M-35 (70) POL 12tri Warszawa 1:06:01,1(137) 2:47:55,3 1:02:38,4 07:37
71 310 Wiśniewski Maciej M (114) 1974 M-35 (71) POL Bazyl Hasky Team Świecie 1:06:30,4(147) 2:48:28,9 1:03:12,0 07:39
72 53 Ciszek Łukasz M (115) 1980 M-35 (72) POL Świecie 1:06:30,5(148) 2:48:29,3 1:03:12,4 07:39
73 252 Reczuch Tomek M (116) 1976 M-35 (73) POL Oława 1:02:34,9(115) 2:48:34,0 1:03:17,1 07:39
74 206 Męcner Michał M (117) 1978 M-35 (74) POL Bestwina 1:02:34,1(114) 2:48:35,0 1:03:18,1 07:39
75 269 Stasiaczek Marcin M (120) 1980 M-35 (75) POL Grupa Sportowa Rekord Bielsko-Biała 1:07:58,9(158) 2:48:59,6 1:03:42,7 07:40
76 126 Janik Paweł M (122) 1974 M-35 (76) POL Tarnów 1:03:06,6(117) 2:49:43,5 1:04:26,6 07:42
77 290 Szwankowski Maciej M (124) 1974 M-35 (77) AUT Wenedi Wiedeń 1:06:26,3(146) 2:52:58,7 1:07:41,8 07:51
78 267 Sokołowski Sławomir M (125) 1978 M-35 (78) POL Beskid Mały jest Wspaniały Kęty 1:07:50,7(155) 2:53:29,7 1:08:12,8 07:53
79 263 Smiech Marek M (129) 1982 M-35 (79) POL Większyce 1:05:50,9(134) 2:55:29,7 1:10:12,8 07:58
80 217 Noga Marcin M (132) 1986 M-35 (80) POL Wieprz 1:04:54,6(123) 2:56:10,3 1:10:53,4 08:00
81 265 Smiertka Przemyslaw M (133) 1981 M-35 (81) POL Warszawa 1:09:01,0(163) 2:56:37,1 1:11:20,2 08:01
82 99 Gniadkowski Andrzej M (135) 1981 M-35 (82) POL Józefów 1:09:04,6(164) 2:56:42,8 1:11:25,9 08:01
83 23 Bajorski Dominik M (139) 1977 M-35 (83) POL Katowice 1:07:44,5(154) 2:57:28,9 1:12:12,0 08:04
84 297 Tomasiczek Ryszard M (141) 1978 M-35 (84) POL Stara Wieś 1:03:16,2(118) 2:58:24,2 1:13:07,3 08:06
85 213 Mokry Bastek M (147) 1977 M-35 (85) POL Lotom z Jerzym Kosztowy 1:07:54,0(157) 3:02:57,1 1:17:40,2 08:18
86 226 Pająk Tomasz M (150) 1979 M-35 (86) POL Drużyna Świętego Marcina Tarnowskie Góry 1:07:22,4(152) 3:03:26,4 1:18:09,5 08:20
87 291 Szymański Zbigniew M (152) 1976 M-35 (87) POL Poranni Biegacze Dobrzykowice 1:11:27,5(178) 3:04:18,0 1:19:01,1 08:22
88 108 Gryman Adam M (153) 1981 M-35 (88) POL Rogoźna 1:11:06,3(173) 3:04:43,9 1:19:27,0 08:23
89 301 Walczak Paweł M (154) 1981 M-35 (89) POL Tarnów 1:10:45,2(171) 3:06:32,0 1:21:15,1 08:28
90 183 Lelit Jacek M (156) 1975 M-35 (90) POL Chelmek 1:05:32,9(129) 3:09:31,0 1:24:14,1 08:36
91 221 Nowogrodzki Mateusz M (159) 1978 M-35 (91) POL PoRUNne Furganie Rajsko Oświęcim 1:10:29,4(170) 3:12:02,9 1:26:46,0 08:43
92 54 Ciszewski Krzysztof M (161) 1983 M-35 (92) POL Sośnicowice 1:12:07,8(183) 3:13:13,2 1:27:56,3 08:46
93 177 Kulik Wojtek M (163) 1979 M-35 (93) POL Swietochlowice 1:17:40,2(215) 3:15:31,4 1:30:14,5 08:53
94 120 Iwański Maciej M (165) 1981 M-35 (94) POL SCORUPA TRIATHLON Oświęcim 1:05:46,2(132) 3:16:26,4 1:31:09,5 08:55
95 197 Magner Rafał M (166) 1978 M-35 (95) POL Ultra Cross Para Ruda Śląska 1:11:50,4(182) 3:17:19,1 1:32:02,2 08:58
96 100 Gnot Krzysztof M (170) 1973 M-35 (96) POL Opole 1:16:56,9(212) 3:20:23,0 1:35:06,1 09:06
97 300 Urbańczyk Marcin M (171) 1981 M-35 (97) POL URBANCZYK DZIADU TEAM Dąbrowa Górnicza 1:15:38,1(201) 3:20:24,4 1:35:07,5 09:06
98 165 Kowal Dariusz M (173) 1974 M-35 (98) POL olkuszbiega.pl Olkusz 1:17:39,7(214) 3:21:08,4 1:35:51,5 09:08
99 119 Horak Lesław M (174) 1977 M-35 (99) POL Kryzys Wieku Średniego Mnich 1:17:10,1(213) 3:21:52,2 1:36:35,3 09:10
100 51 Chłopek Artur M (175) 1975 M-35 (100) MPDuchow (8) POL Kraków 1:16:45,1(210) 3:23:35,7 1:38:18,8 09:15
101 319 Wroński Dariusz M (177) 1983 M-35 (101) MPDuchow (9) POL BIEG Z CHRYSTUSEM Chorzów 1:17:46,5(217) 3:24:20,4 1:39:03,5 09:17
102 323 Zdański Paweł M (180) 1983 M-35 (102) POL Katowice 1:18:19,4(220) 3:25:45,0 1:40:28,1 09:21
103 59 Czernik Piotr M (181) 1980 M-35 (103) DEU Kopytkawbiegu Krefeld 1:09:50,4(168) 3:26:46,8 1:41:29,9 09:23
104 40 Borodziewicz Marek M (182) 1973 M-35 (104) POL Poranni Biegacze Gajków 1:16:14,5(209) 3:27:27,4 1:42:10,5 09:25
105 146 Kawik Janusz M (183) 1972 M-35 (105) POL Zebrzydowice 1:19:05,9(233) 3:27:30,0 1:42:13,1 09:25
106 67 Dominiak Roman M (186) 1972 M-35 (106) POL Wrocław 1:15:01,9(197) 3:29:06,2 1:43:49,3 09:30
107 168 Kowalski Krzysztof M (189) 1973 M-35 (107) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 1:18:38,5(226) 3:30:22,1 1:45:05,2 09:33
108 260 Seremet Piotr M (190) 1975 M-35 (108) POL www.s-projekty.pl Tarnów 1:15:38,0(200) 3:30:47,8 1:45:30,9 09:34
109 200 Marcak Przemysław M (191) 1980 M-35 (109) POL Spiritual Homeland Oświęcim 1:18:51,6(231) 3:30:59,5 1:45:42,6 09:35
110 160 Korba Krzysztof M (192) 1982 M-35 (110) POL Turza Śląska 1:17:43,4(216) 3:33:10,9 1:47:54,0 09:41
111 49 Burda Andrzej M (193) 1978 M-35 (111) POL Rudnik Nad Sanem 1:18:01,2(219) 3:34:02,8 1:48:45,9 09:43
112 321 Zaczyk Jakub M (196) 1976 M-35 (112) POL Olympus Warszawa 1:20:50,1(241) 3:35:57,4 1:50:40,5 09:48
113 178 Kulikowski Paweł M (197) 1975 M-35 (113) POL Chełmek 1:18:20,4(222) 3:38:26,7 1:53:09,8 09:55
114 293 Święch Grzegorz M (198) 1978 M-35 (114) POL Bielsko-Biała 1:20:20,4(238) 3:40:14,8 1:54:57,9 10:00
115 161 Korecki Marcin M (199) 1980 M-35 (115) POL 4FI16 Dobczyce 1:23:21,8(254) 3:41:11,9 1:55:55,0 10:03
116 311 Wiśniewski Wojciech M (200) 1973 M-35 (116) POL Tarnów 1:23:50,1(255) 3:43:01,9 1:57:45,0 10:08
117 229 Papiernik Leszek M (202) 1978 M-35 (117) POL Łękawica 1:20:21,7(239) 3:44:57,7 1:59:40,8 10:13
118 169 Kowoll Bronisław M (205) 1982 M-35 (118) POL AlkoSquad Turze 1:22:06,9(248) 3:46:33,0 2:01:16,1 10:17
119 327 Życzyński Marcin M (206) 1972 M-35 (119) POL Insieme verso Cristo Rzeszów 1:23:12,6(253) 3:47:08,0 2:01:51,1 10:19
120 83 Fijałkowski Paweł M (207) 1982 M-35 (120) POL Warszawa 1:21:08,5(244) 3:49:24,9 2:04:08,0 10:25
121 102 Gonsior Zbigniew M (210) 1975 M-35 (121) POL Bytom 1:18:47,3(227) 3:52:11,7 2:06:54,8 10:33
122 332 Ciwis Tadeusz M (211) 1980 M-35 (122) POL Mikołów 1:26:00,5(265) 3:55:00,1 2:09:43,2 10:40
123 214 Mroczek Piotr M (212) 1984 M-35 (123) POL BoremLasem Warszawa 1:24:01,6(257) 3:55:17,7 2:10:00,8 10:41
124 118 Hołdak Paweł M (213) 1976 M-35 (124) POL BoremLasem Warszawa 1:24:02,5(258) 3:55:18,0 2:10:01,1 10:41
125 266 Sokołowski Artur M (214) 1975 M-35 (125) POL Team ZabieganeDni Otwock 1:23:51,3(256) 3:56:33,9 2:11:17,0 10:45
126 64 Data Tomasz M (219) 1972 M-35 (126) POL HRmax Żory Żory 1:32:07,4(273) 4:11:12,9 2:25:56,0 11:25
127 210 Mikos Krzysztof M (221) 1973 M-35 (127) POL Poranni Biegacze Wrocław 1:20:00,3(237) 4:14:14,9 2:28:58,0 11:33
128 75 Dziedzic Robert M (222) 1975 M-35 (128) POL Bieg z Chrystusem Ruda Śląska 1:33:01,3(275) 4:15:40,1 2:30:23,2 11:37
129 107 Grygny Sławomir M (223) 1983 M-35 (129) POL Andrychów 1:31:52,5(272) 4:16:04,3 2:30:47,4 11:38
130 333 Cieślik Tomasz M (224) 1972 M-35 (130) POL Tychy 1:41:37,5(280) 4:21:51,0 2:36:34,1 11:54
DNF 139 Kampka Rafał M 1975 M-35 POL Bielsko-Biała 1:13:41,8(192)
DNF 314 Wolek Marcin M 1978 M-35 POL Tychy 1:19:59,5(236)
DNS 9 Sobczyk Przemysław M 1978 M-35 POL TG Sokół Zakopane Zakopane
DNS 22 Augustyn Marian M 1975 M-35 MPDuchow POL Szczecin
DNS 35 Bobowski Bartek M 1972 M-35 POL Insieme verso Cristo Niepolomice
DNS 90 Garbacz Damian M 1984 M-35 POL Sośnicowice
DNS 94 Gawlak Robert M 1983 M-35 POL Miasto na Górze w Ruchu Czechowice-Dziedzice
DNS 101 Gonet Grzegorz M 1975 M-35 POL Zręcin
DNS 103 Gorus Piotr M 1974 M-35 POL Rybnik
DNS 110 Grzyb Przemysław M 1983 M-35 POL Żywiec
DNS 115 Herliczka Tomasz M 1975 M-35 POL AML FLY TEAM Gliwice
DNS 137 Kakus Rastislav M 1977 M-35 SVK Zákamenné Zákamenné
DNS 140 Kania Krzysiek M 1977 M-35 POL Węgierska Górka
DNS 141 Karaś Łukasz M 1985 M-35 POL Katowice
DNS 158 Koń Piotr M 1978 M-35 POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno
DNS 176 Kula Sebastian M 1978 M-35 MPDuchow POL Giedlarowa
DNS 181 Kurkiewicz Krzysztof M 1978 M-35 POL Niepołomice Biegają Kraków
DNS 185 Lęcznar Wacław M 1973 M-35 POL Husów
DNS 191 Łąk Tomasz M 1972 M-35 POL Noa Wrocław
DNS 225 Owczarek Paweł M 1977 M-35 POL Bielsko-Biała
DNS 233 Piecuch Tomasz M 1979 M-35 POL Chorzów
DNS 248 Pyka Tomasz M 1977 M-35 POL KS Kandahar Mikołów
DNS 303 Waldon Krzysztof M 1973 M-35 POL HRmax Żory Żory
DNS 318 Wójtowicz Jarosław M 1976 M-35 POL Targowisko

BGTimeSport © 2015-2020