Górski Bieg Frassatiego 2021

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego 2021 Górski Bieg Frassatiego 2021
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
19.06.2021
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
331
Ukończyło:
278
Nieklasyfikowani:
53
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-50 (M-50)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniGminaKrajKlubMiasto9kmWynikStrataTempo
1 78 Fabian Bogusław M (15) 1971 M-50 (1) POL EVANLITE.COM Pyskowice 48:25,4(18) 1:58:51,6 05:24
2 195 Magiera Janusz M (24) 1963 M-50 (2) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski 51:16,2(26) 2:07:01,9 08:10,3 05:46
3 283 Szatanik Zbigniew M (26) 1968 M-50 (3) POL Ujsoły 50:06,4(23) 2:08:43,5 09:51,9 05:51
4 20 Sokołowski Marek M (27) 1969 M-50 (4) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 51:29,3(28) 2:09:11,1 10:19,5 05:52
5 288 Sztefko Jozef M (31) 1965 M-50 (5) POL Kozy 53:06,7(33) 2:12:19,3 13:27,7 06:00
6 244 Przewoźnik Marek M (38) 1963 M-50 (6) POL Brzeszcze 54:18,5(41) 2:17:00,3 18:08,7 06:13
7 246 Przybysz Ryszard M (49) 1968 M-50 (7) POL Żory 2:21:37,6 22:46,0 06:26
8 29 Białożyt Krzysztof M (58) 1971 M-50 (8) POL Kamesznica 56:58,0(60) 2:25:14,7 26:23,1 06:36
9 24 Banasiuk Maciej M (59) 1971 M-50 (9) POL Warszawa 57:16,7(64) 2:26:51,7 28:00,1 06:40
10 186 Lihs Tadeusz M (64) 1965 M-50 (10) MPDuchow (4) POL MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. Łódź 59:28,0(84) 2:28:35,6 29:44,0 06:45
11 85 Florek Marcin M (73) 1970 M-50 (11) POL Mężczyźni Św. Józefa Pilzno 1:00:07,4(91) 2:33:28,0 34:36,4 06:58
12 282 Szarafin Sławomir M (78) 1965 M-50 (12) POL Oldboy65.COM Wałbrzych 1:01:28,0(100) 2:35:07,3 36:15,7 07:03
13 116 Hodana Marcin M (80) 1971 M-50 (13) MPDuchow (5) POL Kraków 56:52,4(58) 2:35:35,9 36:44,3 07:04
14 163 Kostera Dariusz M (91) 1969 M-50 (14) POL Lipowa 1:02:13,4(111) 2:38:32,4 39:40,8 07:12
15 243 Pozniak Robert M (92) 1970 M-50 (15) POL Dobrzeń Wielki 1:01:38,7(104) 2:40:20,3 41:28,7 07:17
16 235 Piernik Radek M (105) 1970 M-50 (16) POL Świętochłowice 1:04:27,2(119) 2:45:28,9 46:37,3 07:31
17 111 Grzybek Antoni M (108) 1969 M-50 (17) POL Pierściec 1:02:19,7(113) 2:47:15,1 48:23,5 07:36
18 286 Szpak Damian M (111) 1961 M-50 (18) POL Damek Team Tychy 1:05:47,8(133) 2:47:48,9 48:57,3 07:37
19 97 Gawroński Ireneusz M (119) 1960 M-50 (19) POL Amator Czechowice-Dziedzice 1:05:03,4(124) 2:48:57,7 50:06,1 07:40
20 261 Skibicki Krzysztof M (121) 1970 M-50 (20) POL ZADYSZKA OŚWIECIM Oświęcim 1:05:37,4(131) 2:49:06,8 50:15,2 07:41
21 307 Wawak Mirosław M (123) 1964 M-50 (21) Gmina (3) POL IGOSPORT SKLEP DLA BIEGACZA Międzybrodzie Żywieckie 1:05:34,6(130) 2:52:54,8 54:03,2 07:51
22 222 Olbryś Stanisław Adam M (130) 1967 M-50 (22) POL KB Legionowo Nasielsk 1:11:09,3(174) 2:55:34,4 56:42,8 07:58
23 104 Góralczyk Zdzisław M (134) 1964 M-50 (23) POL Rybarzowice 1:08:46,0(162) 2:56:42,1 57:50,5 08:01
24 106 Grozik Michał M (136) 1968 M-50 (24) POL Poranni Biegacze Gajków 1:04:28,4(120) 2:56:49,8 57:58,2 08:02
25 292 Śledziowski Andrzej M (137) 1969 M-50 (25) POL Lacho Team Kraków 1:07:25,7(153) 2:57:11,1 58:19,5 08:03
26 251 Rączka Jarosław M (138) 1971 M-50 (26) POL PGB Sportowa Paczka Żywiec 1:07:53,6(156) 2:57:25,8 58:34,2 08:03
27 273 Stawiński Piotr M (143) 1966 M-50 (27) POL Pro Patria Poznań 1:11:10,2(175) 2:59:45,9 1:00:54,3 08:10
28 88 Gajewski Zenon M (144) 1955 M-50 (28) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:11:30,0(179) 3:00:02,8 1:01:11,2 08:11
29 274 Stebel Piotr M (145) 1969 M-50 (29) POL PRZEWODNIK Skoczów 1:07:16,8(151) 3:00:29,1 1:01:37,5 08:12
30 313 Wojtkowski Ireneusz M (148) 1961 M-50 (30) Gmina (6) POL Asseco Active Team Międzybrodzie Bialskie 1:12:11,1(184) 3:02:59,4 1:04:07,8 08:19
31 215 Mycielski Mariusz M (151) 1971 M-50 (31) POL W Drodze Świerklaniec 1:11:37,4(180) 3:04:11,5 1:05:19,9 08:22
32 220 Nowicki Marek M (155) 1971 M-50 (32) POL Poranni Biegacze Dobrzykowice 1:14:56,4(196) 3:08:55,6 1:10:04,0 08:35
33 335 Janusz Mariusz M (157) 1967 M-50 (33) POL Biegam z Jezusem Zawada 1:13:11,6(190) 3:10:17,9 1:11:26,3 08:38
34 202 Maryniok Marian M (158) 1962 M-50 (34) POL SEGURIDAD Żory 1:08:05,9(159) 3:11:04,4 1:12:12,8 08:41
35 28 Białas Andrzej M (160) 1970 M-50 (35) POL Bytom 1:13:46,2(193) 3:12:47,7 1:13:56,1 08:45
36 79 Fajer Marek M (162) 1959 M-50 (36) POL Zwik Myszków Myszków Biega Myszków 1:09:37,2(167) 3:13:48,5 1:14:56,9 08:48
37 315 Wolek Jerzy M (167) 1956 M-50 (37) POL Tychy 1:11:26,1(177) 3:18:11,3 1:19:19,7 09:00
38 105 Grajny Piotr M (168) 1968 M-50 (38) POL Mocni Pomocni Lachowice 1:12:37,9(188) 3:19:27,8 1:20:36,2 09:03
39 56 Cyba Antoni M (169) 1956 M-50 (39) POL Skoczów 1:15:44,5(204) 3:20:22,5 1:21:30,9 09:06
40 227 Palczyński Wojciech M (172) 1971 M-50 (40) POL Poranni Biegacze Wrocław 1:14:55,9(195) 3:20:37,9 1:21:46,3 09:07
41 130 Jasiński Mikołaj M (178) 1967 M-50 (41) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:21:03,7(243) 3:24:35,4 1:25:43,8 09:17
42 247 Przyłudzki Janusz M (184) 1952 M-50 (42) POL Mikołów 1:18:57,0(232) 3:27:47,7 1:28:56,1 09:26
43 324 Złotoś Mariusz M (187) 1967 M-50 (43) POL 6300 Świętochłowice 1:15:42,1(202) 3:29:27,3 1:30:35,7 09:31
44 277 Sułek Cezary M (194) 1968 M-50 (44) POL Jaworzno 1:20:33,8(240) 3:34:18,9 1:35:27,3 09:44
45 270 Staszczuk Jarosław M (201) 1971 M-50 (45) POL Brzeg 1:21:58,2(247) 3:43:29,4 1:44:37,8 10:09
46 41 Broncel Sylwester M (209) 1948 M-50 (46) POL Studzienice 1:23:12,5(251) 3:51:52,4 1:53:00,8 10:32
47 279 Swierczyna Tomasz M (215) 1968 M-50 (47) POL brak Rybnik 1:25:24,9(263) 3:57:30,4 1:58:38,8 10:47
48 204 Masajada Tomasz M (217) 1971 M-50 (48) POL Wąwolnica 1:02:48,8(116) 4:05:17,8 2:06:26,2 11:08
49 338 Adamów Piotr M (218) 1966 M-50 (49) MPDuchow (10) POL Opole 1:29:38,1(270) 4:10:37,9 2:11:46,3 11:23
50 257 Rybacki Mariusz M (220) 1959 M-50 (50) POL Poznań 1:25:54,7(264) 4:11:54,3 2:13:02,7 11:27
51 98 Gliszczyński Mirosław M (225) 1956 M-50 (51) Gmina (7) POL Międzybrodzie Bialskie 1:40:36,6(279) 4:45:02,3 2:46:10,7 12:57
52 135 Kaczmarczyk Ryszard M (226) 1970 M-50 (52) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:29:43,4(271) 4:46:53,4 2:48:01,8 13:02
DNS 33 Bik Andrzej M 1970 M-50 POL Bytom
DNS 127 Jankowski Mariusz M 1968 M-50 POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa
DNS 136 Kaczmarczyk Mariusz M 1968 M-50 POL Siemianowice Ślskie
DNS 147 Kędzior Maciej M 1963 M-50 MPDuchow POL Kraków
DNS 180 Kupczak Maciej M 1959 M-50 POL Cisiec
DNS 193 Maciąg Marian M 1969 M-50 POL Toruń
DNS 219 Nosalik Marek M 1965 M-50 POL MTA Żywiec
DNS 223 Olszowski Władysław M 1967 M-50 Gmina POL Team nabiegowkach.pl Międzybrodzie Bialskie
DNS 224 Ostrowski Zygmunt M 1959 M-50 POL Tychy
DNS 305 Waluś Remigiusz M 1967 M-50 POL KS PRZEGRYW Bemowo Warszawa

BGTimeSport © 2015-2020