Górski Bieg Frassatiego 2021

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego 2021 Górski Bieg Frassatiego 2021
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
19.06.2021
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
331
Ukończyło:
278
Nieklasyfikowani:
53
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-18 (M-18)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniGminaKrajKlubMiasto9kmWynikStrataTempo
1 4 Bednarek Adrian M (1) 1990 M-18 (1) POL Bydgoszcz 41:08,3(2) 1:41:45,5 04:37
2 3 Jaśtal Piotr M (2) 1994 M-18 (2) POL LKB Rudnik/AZS UJK Kielce Domaszowice 42:47,0(4) 1:42:45,8 01:00,3 04:40
3 1 Lepiarz Sylwester M (4) 1993 M-18 (3) POL Wronów 40:51,3(1) 1:45:56,2 04:10,7 04:48
4 10 Wołąkiewicz Piotr M (5) 1997 M-18 (4) POL Bielsko-Biała 44:18,2(5) 1:46:24,2 04:38,7 04:50
5 19 Podsiadło Mikołaj M (7) 1992 M-18 (5) POL Szpital Św. Łukasza Bielsko-Biała Bielsko-Biała 45:00,2(8) 1:51:43,6 09:58,1 05:04
6 159 Kopiec Przemysław M (10) 1990 M-18 (6) POL Tychy 46:16,1(12) 1:54:32,8 12:47,3 05:12
7 8 Żuchowski Daniel M (12) 1988 M-18 (7) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 45:47,3(10) 1:54:58,2 13:12,7 05:13
8 154 Knap Mateusz M (14) 1996 M-18 (8) POL DYNAFIT Katowice 48:20,2(16) 1:56:42,0 14:56,5 05:18
9 207 Mieszczak Marcin M (16) 1990 M-18 (9) POL Żywiec 44:52,6(7) 1:59:39,4 17:53,9 05:26
10 240 Początko Łukasz M (18) 1992 M-18 (10) POL Kęckie Harpagany Kobiernic 48:43,7(20) 2:00:42,8 18:57,3 05:29
11 129 Jarząbek Robert M (23) 1992 M-18 (11) POL Team Mountain Fuel Polska Kraków 49:42,4(22) 2:04:47,5 23:02,0 05:40
12 113 Harasiuk Adam M (28) 1989 M-18 (12) POL Alianca De Misericordia Wrocław 51:47,3(31) 2:10:24,8 28:39,3 05:55
13 30 Białożyt Michał M (30) 2001 M-18 (13) POL Kamesznica 51:33,1(29) 2:11:54,0 30:08,5 05:59
14 258 Sawicki Marek M (36) 1987 M-18 (14) POL Radziechowy 52:14,0(32) 2:15:00,5 33:15,0 06:08
15 39 Borek Paweł M (40) 1990 M-18 (15) POL 53:20,4(36) 2:17:56,8 36:11,3 06:16
16 322 Zawadzki Karol M (60) 1992 M-18 (16) POL Radlinioki w biegu Radlin 56:46,7(56) 2:27:29,0 45:43,5 06:42
17 241 Podgórski Krzysztof M (63) 1989 M-18 (17) POL ZEMBRZYCE TEAM Zembrzyce 56:13,2(53) 2:28:05,8 46:20,3 06:43
18 330 Sobania Tomasz M (70) 1998 M-18 (18) POL Piast Gliwice Gliwice 59:56,3(87) 2:30:29,6 48:44,1 06:50
19 281 Szałaśny Piotr M (76) 1988 M-18 (19) POL TestyOutdoorowe.pl Kobiór 1:01:05,9(98) 2:34:24,1 52:38,6 07:01
20 143 Kastelik Grzegorz M (79) 1996 M-18 (20) POL Kalna 1:01:34,0(101) 2:35:32,7 53:47,2 07:04
21 278 Sumara Marek M (85) 1994 M-18 (21) MPDuchow (6) POL Bagno 59:15,1(81) 2:37:36,6 55:51,1 07:09
22 254 Regeńczuk Jakub M (87) 1994 M-18 (22) POL Wrocław 1:00:05,3(90) 2:37:57,7 56:12,2 07:10
23 328 Błasiak Tomasz M (93) 1999 M-18 (23) Gmina (1) POL PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie Międzybrodzie Bialskie 1:04:53,9(122) 2:40:28,2 58:42,7 07:17
24 262 Skoczylas Filip M (102) 1994 M-18 (24) POL Bielsko-Biała 1:09:33,1(166) 2:44:18,6 1:02:33,1 07:28
25 175 Kujawa Rafał M (103) 1987 M-18 (25) POL Kęckie Harpagany Kozy 57:02,5(61) 2:44:18,9 1:02:33,4 07:28
26 117 Hojny Przemysław M (118) 1988 M-18 (26) POL Kęty 58:27,8(72) 2:48:43,2 1:06:57,7 07:40
27 148 Kępka Krzysztof M (126) 1990 M-18 (27) POL Kocierz Moszczanicki 1:08:38,0(161) 2:53:47,1 1:12:01,6 07:53
28 58 Czarnowicz Robert M (127) 1992 M-18 (28) POL Warszawa 1:06:09,1(141) 2:54:10,4 1:12:24,9 07:55
29 182 Laszczak Robert M (128) 1991 M-18 (29) POL Lipowa 1:06:24,5(145) 2:54:34,9 1:12:49,4 07:56
30 77 Fabia Marcin M (131) 1988 M-18 (30) POL Kęty 1:06:35,3(149) 2:56:07,9 1:14:22,4 08:00
31 189 Lubański Mateusz M (140) 1995 M-18 (31) POL Team ZabieganeDni Jozefow 1:12:32,9(187) 2:57:36,7 1:15:51,2 08:04
32 239 Płonka Kacper M (142) 2000 M-18 (32) Gmina (4) POL PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie 1:12:31,2(186) 2:58:40,7 1:16:55,2 08:07
33 276 Stwora Kamil M (146) 1995 M-18 (33) Gmina (5) POL KW Sakwa Międzybrodzie Bialskie 1:05:26,9(127) 3:02:33,7 1:20:48,2 08:17
34 50 Charusta Andrzej M (149) 1988 M-18 (34) POL Do Porzygu OCR Team Targanice 1:05:31,3(128) 3:03:02,2 1:21:16,7 08:19
35 289 Szulc Teo M (164) 1987 M-18 (35) POL Kraków 1:13:11,8(191) 3:16:24,7 1:34:39,2 08:55
36 91 Gatnarczyk Mateusz M (176) 1992 M-18 (36) POL Radlinioki w biegu Rybnik 1:16:11,9(207) 3:23:44,5 1:41:59,0 09:15
37 61 Czogala Pawel M (179) 1989 M-18 (37) POL Raciborz 1:16:12,2(208) 3:25:29,9 1:43:44,4 09:20
38 26 Baran Przemysław M (185) 1988 M-18 (38) POL Bieg dla Hani Skrzeszew 1:18:24,4(223) 3:28:59,0 1:47:13,5 09:29
39 294 Tabiś Sebastian M (188) 1991 M-18 (39) POL Dąbrowa Górnicza 1:18:19,9(221) 3:30:08,5 1:48:23,0 09:33
40 57 Czarnecki Piotr M (195) 1988 M-18 (40) POL Bieg dla Hani Chotomów 1:18:24,7(224) 3:35:44,0 1:53:58,5 09:48
41 287 Szpunar Piotr M (203) 1987 M-18 (41) POL Łańcut 1:21:49,9(245) 3:46:31,1 2:04:45,6 10:17
42 234 Piekorz Wojciech M (204) 1988 M-18 (42) POL DHL Supply Chain trade Rzeszów 1:21:51,3(246) 3:46:32,1 2:04:46,6 10:17
43 317 Wójcik Damian M (208) 1987 M-18 (43) POL Grabowa 1:24:40,9(261) 3:50:34,3 2:08:48,8 10:28
44 312 Wodzyński Adam M (216) 1988 M-18 (44) POL Bieg dla Hani Warszawa 1:18:25,0(225) 4:01:24,5 2:19:39,0 10:58
DNF 249 Pyrek Przemysław M 1994 M-18 POL KS Kandahar / Training By PP Oświęcim 55:51,5(47)
DNS 31 Biernat Mateusz M 1987 M-18 POL Katowice
DNS 36 Bochenek Mateusz M 1991 M-18 POL Żabnica
DNS 43 Bruzgielewicz Piotr M 1992 M-18 Gmina POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 62 Czulak Maciej M 1995 M-18 Gmina POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 138 Kamiński Robert M 1988 M-18 Gmina POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 162 Kos Piotr M 1989 M-18 POL Kobiernice
DNS 164 Kostorz Konrad M 1988 M-18 POL Gliwice
DNS 212 Moczulski Michał M 1987 M-18 POL rspective Tychy
DNS 250 Radziszewski Maciej M 1993 M-18 POL Zabiegany Wołomin Siemiatycze
DNS 275 Stefankiewicz Jakub M 1989 M-18 POL Trucht Team Łódź

BGTimeSport © 2015-2020