|
1 |
199 |
Lepiarz Sylwester
|
M (1) |
1993 |
M20 (1) |
POL |
LKB Rudnik
|
Wronów
|
1:06:20,5 |
|
04:25 |
|
2 |
133 |
Jaśtal Piotr
|
M (2) |
1994 |
M20 (2) |
POL |
LKB Rudnik / AZS UJK Kielce
|
Domaszowice
|
1:06:23,9 |
00:03,4 |
04:25 |
|
3 |
13 |
Biernawski Piotr
|
M (3) |
1977 |
M40 (1) |
POL |
Klub Biegowy Kolka
|
Nowy Targ
|
1:11:31,7 |
05:11,2 |
04:46 |
|
4 |
71 |
Faron Robert
|
M (4) |
1974 |
M40 (2) |
POL |
Salco Garmin Team
|
Zalesie
|
1:11:56,8 |
05:36,3 |
04:47 |
|
5 |
232 |
Misiak Bartosz
|
M (5) |
1987 |
M30 (1) |
POL |
Alpin Sport HOKA One One
|
Cesky Tesin
|
1:13:05,3 |
06:44,8 |
04:52 |
|
6 |
64 |
Dyrlaga Marcin
|
M (6) |
1984 |
M30 (2) |
POL |
Rysianka Team
|
Węgierska Górka
|
1:13:12,5 |
06:52,0 |
04:52 |
|
7 |
140 |
Jura Maciej
|
M (7) |
1990 |
M20 (3) |
POL |
ITMBW Kraków
|
Nowy Sącz
|
1:15:36,3 |
09:15,8 |
05:02 |
|
8 |
86 |
Gawlas Dominik
|
M (8) |
1982 |
M30 (3) |
POL |
Daniel Wosik TERVEL team
|
Cieszyn
|
1:15:56,3 |
09:35,8 |
05:03 |
|
9 |
29 |
Broj Marcel
|
M (9) |
2000 |
M20 (4) |
POL |
BROJ TEAM ŹLINICE
|
Źlinice
|
1:17:39,7 |
11:19,2 |
05:10 |
|
10 |
74 |
Flisiński Łukasz
|
M (10) |
1981 |
M30 (4) |
POL |
|
Sosnowiec
|
1:18:08,0 |
11:47,5 |
05:12 |
|
11 |
1 |
Adamczyk Martyna
|
K (1) |
1992 |
K20 (1) |
POL |
|
Szydłowiec
|
1:18:23,4 |
12:02,9 |
05:13 |
|
12 |
209 |
Maciejowski Damian
|
M (11) |
1987 |
M30 (5) |
POL |
TSG Młóckarnia
|
Rajcza
|
1:18:54,8 |
12:34,3 |
05:15 |
|
13 |
329 |
STREIT DAWID
|
M (12) |
1985 |
M30 (6) |
POL |
SBRT BIELSKO-BIAŁA
|
BIELSKO-BIAŁA
|
1:19:00,3 |
12:39,8 |
05:16 |
|
14 |
368 |
Waśko Paweł
|
M (13) |
1973 |
M40 (3) |
POL |
centrum masażu
|
Bielsko Biała
|
1:19:26,2 |
13:05,7 |
05:17 |
|
15 |
243 |
Nikiel Szymon
|
M (14) |
1990 |
M20 (5) |
POL |
NUTREND
|
Godziszka
|
1:19:46,4 |
13:25,9 |
05:19 |
|
16 |
11 |
Białobrzycki Dominik
|
M (15) |
1995 |
M20 (6) |
POL |
AZS AWF Katowice
|
Bielsko-Biała
|
1:21:02,6 |
14:42,1 |
05:24 |
|
17 |
258 |
Paliwoda Grzegorz
|
M (16) |
1985 |
M30 (7) |
POL |
|
Zabrze
|
1:21:19,0 |
14:58,5 |
05:25 |
|
18 |
70 |
Fabian Marcel
|
M (17) |
1998 |
M20 (7) |
POL |
|
Pyskowice
|
1:21:57,1 |
15:36,6 |
05:27 |
|
19 |
222 |
Miagkyj Artem
|
M (18) |
1984 |
M30 (8) |
POL |
|
Jaworze
|
1:21:59,1 |
15:38,6 |
05:27 |
|
20 |
322 |
Sokołowski Marek
|
M (19) |
1969 |
M50 (1) |
POL |
Alpin Sport HOKA One One Team
|
Mysłowice-Wesoła
|
1:22:05,6 |
15:45,1 |
05:28 |
|
21 |
62 |
Dusza Paweł
|
M (20) |
1985 |
M30 (9) |
POL |
|
Wilkowice
|
1:22:31,2 |
16:10,7 |
05:30 |
|
22 |
362 |
Urban Mirosław
|
M (21) |
1985 |
M30 (10) |
POL |
ITMBW Kraków
|
Kraków
|
1:22:58,6 |
16:38,1 |
05:31 |
|
23 |
366 |
Wandzel Adrian
|
M (22) |
1990 |
M20 (8) |
POL |
wkurw_team
|
Żywiec
|
1:23:02,8 |
16:42,3 |
05:32 |
|
24 |
242 |
Nikiel Tomasz
|
M (23) |
1989 |
M30 (11) |
POL |
|
Bystra
|
1:23:49,5 |
17:29,0 |
05:35 |
|
25 |
69 |
Fabian Bogusław
|
M (24) |
1971 |
M40 (4) |
POL |
EVANLITE.COM
|
Pyskowice
|
1:23:50,8 |
17:30,3 |
05:35 |
|
26 |
344 |
Sztefko Józef
|
M (25) |
1965 |
M50 (2) |
POL |
|
Kozy
|
1:24:09,0 |
17:48,5 |
05:36 |
|
27 |
164 |
Kidawa Aleksander
|
M (26) |
1981 |
M30 (12) |
POL |
|
Jaworzno
|
1:24:21,2 |
18:00,7 |
05:37 |
|
28 |
307 |
Sikora Zbigniew
|
M (27) |
1978 |
M40 (5) |
POL |
Stowarzyszenie Pogoria Biega
|
Jaworzno
|
1:24:21,8 |
18:01,3 |
05:37 |
|
29 |
357 |
TEPLICKI ANDRZEJ
|
M (28) |
1980 |
M30 (13) |
POL |
Rozbbiegane Komorowice
|
Bielsko-Biała
|
1:24:28,2 |
18:07,7 |
05:37 |
|
30 |
36 |
Bukowski Marek
|
M (29) |
1975 |
M40 (6) |
POL |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ
|
Bytom
|
1:24:33,2 |
18:12,7 |
05:38 |
|
31 |
142 |
Jurewicz Kris
|
M (30) |
1976 |
M40 (7) |
POL |
Harpagan Sosnowiec
|
Sosnowiec
|
1:24:38,0 |
18:17,5 |
05:38 |
|
32 |
285 |
Puzoń Robert
|
M (31) |
1979 |
M40 (8) |
POL |
Nutrend Team
|
Bielsko-Biała
|
1:25:22,4 |
19:01,9 |
05:41 |
|
33 |
131 |
Jarząbek Robert
|
M (32) |
1992 |
M20 (9) |
POL |
ITMBW Kraków
|
Kraków
|
1:25:28,1 |
19:07,6 |
05:41 |
|
34 |
311 |
Skalska Anna
|
K (2) |
1980 |
K30 (1) |
POL |
Carbon OCR Racing Team
|
Bytom
|
1:25:41,9 |
19:21,4 |
05:42 |
|
35 |
356 |
Tarnowski Krzysztof
|
M (33) |
1993 |
M20 (10) |
POL |
KW Opole
|
Skrbeńsko
|
1:25:48,7 |
19:28,2 |
05:43 |
|
36 |
125 |
Jakubas Grzegorz
|
M (34) |
1980 |
M30 (14) |
POL |
BB runners
|
Bielsko-Biała
|
1:26:05,2 |
19:44,7 |
05:44 |
|
37 |
180 |
Kozieł Grzegorz
|
M (35) |
1982 |
M30 (15) |
POL |
Silesia Runners Club
|
Chorzów
|
1:26:33,7 |
20:13,2 |
05:46 |
|
38 |
226 |
Michulec Adrian
|
M (36) |
1992 |
M20 (11) |
POL |
Rysianka team
|
Cięcina
|
1:26:38,1 |
20:17,6 |
05:46 |
|
39 |
79 |
Fuczik Maciej
|
M (37) |
1973 |
M40 (9) |
POL |
SBRT BIELSKO
|
Bielsko-Biała
|
1:27:25,7 |
21:05,2 |
05:49 |
|
40 |
245 |
Nosalik Marek
|
M (38) |
1965 |
M50 (3) |
POL |
MTA
|
Żywiec
|
1:27:44,9 |
21:24,4 |
05:50 |
|
41 |
34 |
Buczyński Adam
|
M (39) |
1975 |
M40 (10) |
POL |
Non Stop Trail
|
Kraków
|
1:27:55,6 |
21:35,1 |
05:51 |
|
42 |
115 |
Hatala Paweł
|
M (40) |
1988 |
M30 (16) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:28:07,9 |
21:47,4 |
05:52 |
|
43 |
287 |
Pytlarz Wojtek
|
M (41) |
1978 |
M40 (11) |
POL |
Atsko Poland
|
Bielsko-Biała
|
1:28:12,9 |
21:52,4 |
05:52 |
|
44 |
189 |
Kubica Adam
|
M (42) |
1978 |
M40 (12) |
POL |
Pędzące Nożyce Bystra
|
Bystra
|
1:28:16,3 |
21:55,8 |
05:53 |
|
45 |
371 |
Widuch Jarek
|
M (43) |
1986 |
M30 (17) |
POL |
|
Pewel Ślemieńska
|
1:28:41,6 |
22:21,1 |
05:54 |
|
46 |
43 |
Chortaszko Artur
|
M (44) |
1979 |
M40 (13) |
POL |
|
bielsko-biała
|
1:28:44,9 |
22:24,4 |
05:54 |
|
47 |
276 |
Pilarz Grzegorz
|
M (45) |
1980 |
M30 (18) |
POL |
Pasjonaci Życia
|
Bielsko-Biała
|
1:28:46,5 |
22:26,0 |
05:55 |
|
48 |
114 |
Hatala Zbigniew
|
M (46) |
1989 |
M30 (19) |
POL |
|
Bystra
|
1:28:57,2 |
22:36,7 |
05:55 |
|
49 |
168 |
Knapek Jan
|
M (47) |
1979 |
M40 (14) |
POL |
Eaton Running Team
|
Radziechowy
|
1:29:17,6 |
22:57,1 |
05:57 |
|
50 |
76 |
Franek Marcin
|
M (48) |
1977 |
M40 (15) |
POL |
Cieszynioki
|
Cieszyn
|
1:29:23,5 |
23:03,0 |
05:57 |
|
51 |
383 |
Wolf Krzysztof
|
M (49) |
1992 |
M20 (12) |
POL |
|
Międzybrodzie Żywieckie
|
1:29:41,0 |
23:20,5 |
05:58 |
|
52 |
63 |
Dwornik Maciek
|
M (50) |
1982 |
M30 (20) |
POL |
Warczące Szprychy
|
Kraków
|
1:30:05,2 |
23:44,7 |
06:00 |
|
53 |
186 |
Krzuś Michał
|
M (51) |
1990 |
M20 (13) |
POL |
Rozbiegamy to Miasto - Czechowice
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:31:04,2 |
24:43,7 |
06:04 |
|
54 |
154 |
Kania Krzysiek
|
M (52) |
1977 |
M40 (16) |
POL |
|
WĘGIERSKA GÓRKA
|
1:31:09,0 |
24:48,5 |
06:04 |
|
55 |
53 |
Dembitskyi Sergij
|
M (53) |
1988 |
M30 (21) |
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
1:31:27,6 |
25:07,1 |
06:05 |
|
56 |
248 |
Nowak Marek
|
M (54) |
1973 |
M40 (17) |
POL |
RyTM Czechowice-Dziedzice
|
Ligota
|
1:32:05,3 |
25:44,8 |
06:08 |
|
57 |
328 |
Stodulski Michał
|
M (55) |
1981 |
M30 (22) |
POL |
|
Częstochowa
|
1:32:18,6 |
25:58,1 |
06:09 |
|
58 |
123 |
Jackowski Artur
|
M (56) |
1977 |
M40 (18) |
POL |
Góral Istebna
|
Istebna
|
1:32:32,7 |
26:12,2 |
06:10 |
|
59 |
93 |
Głód Rafał
|
M (57) |
1986 |
M30 (23) |
POL |
Biegam bo lubię
|
Międzyrzecze Górne
|
1:32:52,7 |
26:32,2 |
06:11 |
|
60 |
22 |
Bojdys Jarosław
|
M (58) |
1985 |
M30 (24) |
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
1:32:57,7 |
26:37,2 |
06:11 |
|
61 |
274 |
Pietyra Grzegorz
|
M (59) |
1982 |
M30 (25) |
POL |
|
TYCHY
|
1:33:09,8 |
26:49,3 |
06:12 |
|
62 |
255 |
Orkwiszewska Ola
|
K (3) |
1986 |
K30 (2) |
POL |
Scarpa Team Polska
|
Bieruń
|
1:33:15,8 |
26:55,3 |
06:13 |
|
63 |
161 |
Kawecki Stanisław
|
M (60) |
1971 |
M40 (19) |
POL |
Olza Cieszyn
|
Cieszyn
|
1:33:17,7 |
26:57,2 |
06:13 |
|
64 |
291 |
Rak Bartlomiej
|
M (61) |
1982 |
M30 (26) |
POL |
Eaton Running Team
|
Godziszka
|
1:33:24,2 |
27:03,7 |
06:13 |
|
65 |
90 |
GLAJC ANDRZEJ
|
M (62) |
1968 |
M50 (4) |
POL |
WYPAS RUN
|
Brenna
|
1:33:28,4 |
27:07,9 |
06:13 |
|
66 |
316 |
Słowiak Jan
|
M (63) |
1983 |
M30 (27) |
POL |
Parzenica
|
Sól
|
1:33:32,3 |
27:11,8 |
06:14 |
|
67 |
367 |
Warwas Marcin
|
M (64) |
1984 |
M30 (28) |
POL |
Siemianowice i Przyjaciele Biegaja
|
Siemianowice Slaskie
|
1:33:34,3 |
27:13,8 |
06:14 |
|
68 |
388 |
Wyłupek Tomasz
|
M (65) |
1976 |
M40 (20) |
POL |
Szybkie nòżki
|
Mysłowice
|
1:33:40,3 |
27:19,8 |
06:14 |
|
69 |
216 |
Marcola Łukasz
|
M (66) |
1977 |
M40 (21) |
POL |
|
Bytom
|
1:34:00,5 |
27:40,0 |
06:16 |
|
70 |
143 |
Kaczmarczyk Sebastian
|
M (67) |
1983 |
M30 (29) |
POL |
Mafia Team Lubliniec
|
Lubliniec
|
1:34:13,9 |
27:53,4 |
06:16 |
|
71 |
275 |
Piętko Dariusz
|
M (68) |
1970 |
M40 (22) |
POL |
Orange POLSKA
|
Bielsko-biała
|
1:34:16,0 |
27:55,5 |
06:17 |
|
72 |
227 |
Miech Szymon
|
M (69) |
1981 |
M30 (30) |
POL |
Husaria Race Team
|
Ustroń
|
1:34:56,9 |
28:36,4 |
06:19 |
|
73 |
175 |
Kowalczyk Tomasz
|
M (70) |
1972 |
M40 (23) |
POL |
Triclub
|
Warszawa
|
1:35:16,9 |
28:56,4 |
06:21 |
|
74 |
203 |
Lorenz Dariusz
|
M (71) |
1975 |
M40 (24) |
POL |
Leśne Dziadki
|
Bielsko-Biała
|
1:35:32,6 |
29:12,1 |
06:22 |
|
75 |
196 |
Lachowska Magdalena
|
K (4) |
1974 |
K40 (1) |
POL |
KS Sprint
|
Bielsko-Biała
|
1:35:38,5 |
29:18,0 |
06:22 |
|
76 |
398 |
ŻUK ANDRZEJ
|
M (72) |
1970 |
M40 (25) |
POL |
ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ
|
KATOWICE
|
1:36:01,4 |
29:40,9 |
06:24 |
|
77 |
375 |
Więcek Przemysław
|
M (73) |
1980 |
M30 (31) |
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
1:36:13,8 |
29:53,3 |
06:24 |
|
78 |
132 |
Jasek Piotr
|
M (74) |
1981 |
M30 (32) |
POL |
|
Buczkowice
|
1:36:27,1 |
30:06,6 |
06:25 |
|
79 |
24 |
Bolechowska Dominika
|
K (5) |
1975 |
K40 (2) |
POL |
Alpin Sport Hoka One One Team
|
Rabka
|
1:36:36,7 |
30:16,2 |
06:26 |
|
80 |
355 |
Targosz Piotr
|
M (75) |
1977 |
M40 (26) |
POL |
Sprintex Team
|
Twardorzeczka
|
1:36:43,2 |
30:22,7 |
06:26 |
|
81 |
16 |
Bilczewski Michał
|
M (76) |
1980 |
M30 (33) |
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
1:36:50,5 |
30:30,0 |
06:27 |
|
82 |
105 |
Gruszecki Bartosz
|
M (77) |
1978 |
M40 (27) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:37:18,8 |
30:58,3 |
06:29 |
|
83 |
80 |
Gabrych Arkadiusz
|
M (78) |
1984 |
M30 (34) |
POL |
|
Jaworze
|
1:37:23,1 |
31:02,6 |
06:29 |
|
84 |
159 |
Kastelik Grzegorz
|
M (79) |
1996 |
M20 (14) |
POL |
Adventure Mountains
|
Kalna
|
1:37:28,6 |
31:08,1 |
06:29 |
|
85 |
340 |
Szczypka Krzysztof
|
M (80) |
1978 |
M40 (28) |
POL |
Cieszynioki
|
Cieszyn
|
1:37:30,8 |
31:10,3 |
06:30 |
|
86 |
21 |
Bogus Bartosz
|
M (81) |
1994 |
M20 (15) |
POL |
#Lubliniec
|
Lubliniec
|
1:37:33,4 |
31:12,9 |
06:30 |
|
87 |
256 |
Pachura Kinga
|
K (6) |
1976 |
K40 (3) |
POL |
|
Mszana Dolna
|
1:37:42,2 |
31:21,7 |
06:30 |
|
88 |
395 |
Zamarski Adam
|
M (82) |
1982 |
M30 (35) |
POL |
|
Jaworze
|
1:38:12,4 |
31:51,9 |
06:32 |
|
89 |
353 |
Tajak Tomasz
|
M (83) |
1974 |
M40 (29) |
POL |
HrMax
|
Zory
|
1:38:16,4 |
31:55,9 |
06:33 |
|
90 |
108 |
Grząś Rafał
|
M (84) |
1978 |
M40 (30) |
POL |
Ostra Góra 351
|
Twardowice
|
1:38:18,6 |
31:58,1 |
06:33 |
|
91 |
3 |
Adamus-Kowalska Justyna
|
K (7) |
1979 |
K40 (4) |
POL |
AZS AWF Katowice
|
Imielin
|
1:38:30,7 |
32:10,2 |
06:34 |
|
92 |
30 |
Bronowski Dariusz
|
M (85) |
1977 |
M40 (31) |
POL |
|
Bytom
|
1:38:32,1 |
32:11,6 |
06:34 |
|
93 |
384 |
Wójcik Jacek
|
M (86) |
1970 |
M40 (32) |
POL |
|
Bytom
|
1:38:42,9 |
32:22,4 |
06:34 |
|
94 |
106 |
Gruszka Grzegorz
|
M (87) |
1977 |
M40 (33) |
POL |
Endurance Team
|
Siemianowice Śląskie
|
1:38:50,9 |
32:30,4 |
06:35 |
|
95 |
348 |
Śliwa Stanisław
|
M (88) |
1980 |
M30 (36) |
POL |
EATON Running Team
|
Sczyrk
|
1:38:58,9 |
32:38,4 |
06:35 |
|
96 |
61 |
Dura Tomasz
|
M (89) |
1978 |
M40 (34) |
POL |
|
Bielsko-biała
|
1:39:07,5 |
32:47,0 |
06:36 |
|
97 |
136 |
Jelonek Krzysztof
|
M (90) |
1983 |
M30 (37) |
POL |
|
Bielsko - Biala
|
1:39:18,4 |
32:57,9 |
06:37 |
|
98 |
160 |
Kaszuba Bartosz
|
M (91) |
1981 |
M30 (38) |
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
1:39:19,7 |
32:59,2 |
06:37 |
|
99 |
205 |
Łaciak Piotr
|
M (92) |
1980 |
M30 (39) |
POL |
|
Wilkowice
|
1:39:23,3 |
33:02,8 |
06:37 |
|
100 |
320 |
Socha Robert
|
M (93) |
1976 |
M40 (35) |
POL |
AWSB w Dąbrowie Górniczej
|
Bielsko-Biała
|
1:39:23,5 |
33:03,0 |
06:37 |
|
101 |
270 |
Pawłowski Krzysztof
|
M (94) |
1985 |
M30 (40) |
POL |
Velux Team
|
Smolec
|
1:39:27,8 |
33:07,3 |
06:37 |
|
102 |
50 |
Dadok Janusz
|
M (95) |
1984 |
M30 (41) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:39:33,4 |
33:12,9 |
06:38 |
|
103 |
88 |
Gierlotka Maciej
|
M (96) |
1976 |
M40 (36) |
POL |
BIEGAM DLA ZDROWIA
|
Katowice
|
1:39:59,3 |
33:38,8 |
06:39 |
|
104 |
181 |
Kozieł Konrad
|
M (97) |
1996 |
M20 (16) |
POL |
CRIK FCA POLAND
|
Tychy
|
1:40:05,7 |
33:45,2 |
06:40 |
|
105 |
299 |
Rygiel Janusz
|
M (98) |
1983 |
M30 (42) |
POL |
|
Zbytków
|
1:41:04,7 |
34:44,2 |
06:44 |
|
106 |
51 |
Danel Adam
|
M (99) |
1980 |
M30 (43) |
POL |
|
Tychy
|
1:41:15,8 |
34:55,3 |
06:45 |
|
107 |
48 |
Cypcer Anna
|
K (8) |
1984 |
K30 (3) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
1:41:26,4 |
35:05,9 |
06:45 |
|
108 |
231 |
Mirek Karolina
|
K (9) |
1989 |
K30 (4) |
POL |
|
Brzeszcze
|
1:41:33,1 |
35:12,6 |
06:46 |
|
109 |
343 |
Szolc Sebastian
|
M (100) |
1976 |
M40 (37) |
POL |
|
Gliwice
|
1:41:40,8 |
35:20,3 |
06:46 |
|
110 |
217 |
Markowicz Marcin
|
M (101) |
1974 |
M40 (38) |
POL |
|
Częstochowa
|
1:41:50,0 |
35:29,5 |
06:47 |
|
111 |
66 |
Dzieguć Piotr
|
M (102) |
1987 |
M30 (44) |
POL |
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:41:51,3 |
35:30,8 |
06:47 |
|
112 |
20 |
Bogdał Krzysztof
|
M (103) |
1987 |
M30 (45) |
POL |
Husaria Race Team
|
Pewel Ślemieńska
|
1:41:55,6 |
35:35,1 |
06:47 |
|
113 |
319 |
Sobola Grzegorz
|
M (104) |
1990 |
M20 (17) |
POL |
EkoOknaRunners
|
Racibórz
|
1:42:09,1 |
35:48,6 |
06:48 |
|
114 |
139 |
JONKISZ DOROTA
|
K (10) |
1966 |
K50 (1) |
POL |
Nutrend team
|
Czechowice Dziedzice
|
1:42:11,6 |
35:51,1 |
06:48 |
|
115 |
127 |
Jakubowski Łukasz
|
M (105) |
1981 |
M30 (46) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
1:42:40,5 |
36:20,0 |
06:50 |
|
116 |
220 |
MĘDRALA JACEK
|
M (106) |
1974 |
M40 (39) |
POL |
MĘDRALA TEAM
|
BIELSKO-BIAŁA
|
1:42:45,5 |
36:25,0 |
06:51 |
|
117 |
335 |
Symula Piotr
|
M (107) |
1968 |
M50 (5) |
POL |
SANeSCObar
|
Bielsko-Biała
|
1:42:46,7 |
36:26,2 |
06:51 |
|
118 |
35 |
Budny Adam
|
M (108) |
1986 |
M30 (47) |
POL |
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:42:49,8 |
36:29,3 |
06:51 |
|
119 |
27 |
Brandys Michał
|
M (109) |
1983 |
M30 (48) |
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Pawłowice
|
1:42:51,3 |
36:30,8 |
06:51 |
|
120 |
363 |
Urban Krzysztof
|
M (110) |
1980 |
M30 (49) |
POL |
TRICLUB
|
Warszawa
|
1:42:59,7 |
36:39,2 |
06:51 |
|
121 |
5 |
Barcik Witold
|
M (111) |
1980 |
M30 (50) |
POL |
|
Szczawnica
|
1:43:10,0 |
36:49,5 |
06:52 |
|
122 |
197 |
Lasota Arkadiusz
|
M (112) |
1970 |
M40 (40) |
POL |
|
Sosnowiec
|
1:43:12,2 |
36:51,7 |
06:52 |
|
123 |
75 |
Fortuna Marcin
|
M (113) |
1983 |
M30 (51) |
POL |
Świszczący Łańcuch
|
Kędzierzyn-Koźle
|
1:43:14,5 |
36:54,0 |
06:52 |
|
124 |
26 |
Borkowski Marek
|
M (114) |
1977 |
M40 (41) |
POL |
Rectus
|
Międzyrzecze Górne
|
1:43:16,4 |
36:55,9 |
06:53 |
|
125 |
303 |
Sąkałą Aleksander
|
M (115) |
2001 |
M20 (18) |
POL |
|
Landek
|
1:43:26,8 |
37:06,3 |
06:53 |
|
126 |
157 |
Kania Marian
|
M (116) |
1973 |
M40 (42) |
POL |
LedwoZipią
|
Rybnik
|
1:43:30,1 |
37:09,6 |
06:54 |
|
127 |
290 |
Rak Mirek
|
M (117) |
1989 |
M30 (52) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
1:43:34,2 |
37:13,7 |
06:54 |
|
128 |
240 |
Nawrot Łukasz
|
M (118) |
1984 |
M30 (53) |
POL |
Bieg z Chrystusem!
|
Świętochłowice
|
1:43:44,3 |
37:23,8 |
06:54 |
|
129 |
83 |
Gardulska-Botor Katarzyna
|
K (11) |
1980 |
K30 (5) |
POL |
|
Gliwice
|
1:43:45,1 |
37:24,6 |
06:55 |
|
130 |
169 |
Kocierz Łukasz
|
M (119) |
1988 |
M30 (54) |
POL |
|
Sól
|
1:43:51,8 |
37:31,3 |
06:55 |
|
131 |
272 |
Pezda Klaudia
|
K (12) |
1991 |
K20 (2) |
POL |
Eaton Running Team/Sports Coaching
|
WILKOWICE
|
1:43:54,0 |
37:33,5 |
06:55 |
|
132 |
138 |
Joniak Artur
|
M (120) |
1989 |
M30 (55) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:43:58,7 |
37:38,2 |
06:55 |
|
133 |
129 |
Janus Jacek
|
M (121) |
1979 |
M40 (43) |
POL |
HRMax Żory
|
Żory
|
1:44:18,9 |
37:58,4 |
06:57 |
|
134 |
202 |
LORANC PAWEŁ
|
M (122) |
1979 |
M40 (44) |
POL |
WILD BUCHAYS
|
KOZY
|
1:44:23,3 |
38:02,8 |
06:57 |
|
135 |
236 |
Morcinek Marcin
|
M (123) |
1978 |
M40 (45) |
POL |
BLUSZCZA
|
Katowice
|
1:44:28,9 |
38:08,4 |
06:57 |
|
136 |
323 |
Stanisławczyk Pawel
|
M (124) |
1983 |
M30 (56) |
POL |
|
Gdynia
|
1:44:58,5 |
38:38,0 |
06:59 |
|
137 |
387 |
Wróbel Wojciech
|
M (125) |
1977 |
M40 (46) |
POL |
|
Bytom
|
1:44:59,7 |
38:39,2 |
06:59 |
|
138 |
78 |
Fuczik Małgorzata
|
K (13) |
1974 |
K40 (5) |
POL |
SBRT Bielsko
|
Bielsko-Biała
|
1:45:10,8 |
38:50,3 |
07:00 |
|
139 |
212 |
Malarczyk Sławomir
|
M (126) |
1985 |
M30 (57) |
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
1:45:17,2 |
38:56,7 |
07:01 |
|
140 |
346 |
Ścieszka Ksenia
|
K (14) |
1985 |
K30 (6) |
POL |
1985
|
Pewel Ślemieńska
|
1:45:30,8 |
39:10,3 |
07:02 |
|
141 |
195 |
Kwaśny Marcin
|
M (127) |
1978 |
M40 (47) |
POL |
WILD BUCHAYS
|
Buczkowice
|
1:45:35,9 |
39:15,4 |
07:02 |
|
142 |
279 |
Pronobis Marek
|
M (128) |
1979 |
M40 (48) |
POL |
BWM Team
|
Bystra
|
1:45:42,3 |
39:21,8 |
07:02 |
|
143 |
385 |
Wójcik Ryszard
|
M (129) |
1975 |
M40 (49) |
POL |
|
Kozy
|
1:45:58,6 |
39:38,1 |
07:03 |
|
144 |
360 |
Tyczyńska Paulina
|
K (15) |
1985 |
K30 (7) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:46:00,1 |
39:39,6 |
07:04 |
|
145 |
298 |
Rybczyński Jarosław
|
M (130) |
1972 |
M40 (50) |
POL |
Dzikie Życie Run Team
|
Siemianowice Śląskie
|
1:46:00,3 |
39:39,8 |
07:04 |
|
146 |
187 |
Krzystała Paweł
|
M (131) |
1999 |
M20 (19) |
POL |
1999
|
Czerwionka
|
1:46:03,1 |
39:42,6 |
07:04 |
|
147 |
208 |
Maciejowski Wiesław
|
M (132) |
1956 |
M50 (6) |
POL |
|
Olkusz
|
1:46:04,9 |
39:44,4 |
07:04 |
|
148 |
107 |
Gruszka Tomasz
|
M (133) |
1973 |
M40 (51) |
POL |
|
Suszec
|
1:46:42,5 |
40:22,0 |
07:06 |
|
149 |
267 |
Pawlik Nikodem
|
M (134) |
1976 |
M40 (52) |
POL |
|
Wilkowice
|
1:46:47,2 |
40:26,7 |
07:07 |
|
150 |
17 |
Bilski Błażej
|
M (135) |
1984 |
M30 (58) |
POL |
Biegające insekty
|
Bielsko-Biała
|
1:46:51,9 |
40:31,4 |
07:07 |
|
151 |
318 |
Sobiech Albin
|
M (136) |
1979 |
M40 (53) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:46:55,2 |
40:34,7 |
07:07 |
|
152 |
391 |
Wysogląd Henryk
|
M (137) |
1968 |
M50 (7) |
POL |
Hit The Trail / Siłownia AQUA
|
Bielsko Biała
|
1:47:12,9 |
40:52,4 |
07:08 |
|
153 |
284 |
Pukocz Paweł
|
M (138) |
1985 |
M30 (59) |
POL |
|
Orzesze
|
1:47:19,3 |
40:58,8 |
07:09 |
|
154 |
338 |
Szczerbowski Arkadiusz
|
M (139) |
1984 |
M30 (60) |
POL |
|
Roczyny
|
1:47:20,9 |
41:00,4 |
07:09 |
|
155 |
239 |
Mrózek Tomasz
|
M (140) |
1978 |
M40 (54) |
POL |
|
Gliwice
|
1:47:35,8 |
41:15,3 |
07:10 |
|
156 |
158 |
Kapela Piotr
|
M (141) |
1975 |
M40 (55) |
POL |
Nutrend Biega
|
Bestwina
|
1:47:57,2 |
41:36,7 |
07:11 |
|
157 |
377 |
Wiśniewski Przemysław
|
M (142) |
1981 |
M30 (61) |
POL |
Huragan Woszczyce
|
Orzesze
|
1:47:57,5 |
41:37,0 |
07:11 |
|
158 |
122 |
Jablonka Anna
|
K (16) |
1983 |
K30 (8) |
POL |
|
Czestochowa
|
1:48:04,7 |
41:44,2 |
07:12 |
|
159 |
210 |
Madusiok Dominik
|
M (143) |
1982 |
M30 (62) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:48:07,0 |
41:46,5 |
07:12 |
|
160 |
145 |
KACZOR ŁUKASZ
|
M (144) |
1982 |
M30 (63) |
POL |
WILD BUCHAYS
|
BUCZKOWICE
|
1:48:08,2 |
41:47,7 |
07:12 |
|
161 |
271 |
Peter Marcin
|
M (145) |
1975 |
M40 (56) |
POL |
|
Katowice
|
1:48:20,6 |
42:00,1 |
07:13 |
|
162 |
52 |
Dąbrowski Michał
|
M (146) |
1969 |
M50 (8) |
POL |
|
Świętochłowice
|
1:48:22,3 |
42:01,8 |
07:13 |
|
163 |
68 |
Faber-Fałkowska Edyta
|
K (17) |
1985 |
K30 (9) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:48:24,4 |
42:03,9 |
07:13 |
|
164 |
82 |
Gańczak Waldemar
|
M (147) |
1978 |
M40 (57) |
POL |
Silesia Runers Club
|
Świętochłowice
|
1:48:30,1 |
42:09,6 |
07:14 |
|
165 |
321 |
Socha Marian
|
M (148) |
1953 |
M50 (9) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:48:41,7 |
42:21,2 |
07:14 |
|
166 |
337 |
Szałajko Michał
|
M (149) |
1991 |
M20 (20) |
POL |
NUTREND
|
Bielsko-Biała
|
1:48:53,0 |
42:32,5 |
07:15 |
|
167 |
382 |
Wojnarowicz Tomasz
|
M (150) |
1987 |
M30 (64) |
POL |
Spartanie Dziedzią
|
Warszawa
|
1:49:04,5 |
42:44,0 |
07:16 |
|
168 |
352 |
Śpiewak Rafał
|
M (151) |
1974 |
M40 (58) |
POL |
|
Bystra
|
1:49:05,1 |
42:44,6 |
07:16 |
|
169 |
128 |
Janik Ireneusz
|
M (152) |
1973 |
M40 (59) |
POL |
1973
|
Suszec
|
1:49:06,4 |
42:45,9 |
07:16 |
|
170 |
359 |
Trzopek Marcin
|
M (153) |
1992 |
M20 (21) |
POL |
Iron Team Ujsoły
|
Ujsoły
|
1:49:07,2 |
42:46,7 |
07:16 |
|
171 |
260 |
Pancerz Mariusz
|
M (154) |
1979 |
M40 (60) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:49:27,0 |
43:06,5 |
07:17 |
|
172 |
257 |
Paliga Rafał
|
M (155) |
1978 |
M40 (61) |
POL |
Ostra Góra 351
|
Toporowice
|
1:49:27,1 |
43:06,6 |
07:17 |
|
173 |
54 |
Denysenko Lech
|
M (156) |
1957 |
M50 (10) |
POL |
Oldboys Uniwersytecka
|
Katowice
|
1:49:31,4 |
43:10,9 |
07:18 |
|
174 |
374 |
Wieteska Aleksander
|
M (157) |
1989 |
M30 (65) |
POL |
TRICLUB
|
Warszawa
|
1:49:40,6 |
43:20,1 |
07:18 |
|
175 |
184 |
Kruczek Marcin
|
M (158) |
1977 |
M40 (62) |
POL |
|
Buczkowice
|
1:49:47,3 |
43:26,8 |
07:19 |
|
176 |
153 |
Kamyk Dariusz
|
M (159) |
1986 |
M30 (66) |
POL |
|
Sosnowiec
|
1:49:48,9 |
43:28,4 |
07:19 |
|
177 |
176 |
Kowalska Kinga
|
K (18) |
1975 |
K40 (6) |
POL |
Cieszynioki
|
Pogwizdów
|
1:50:33,3 |
44:12,8 |
07:22 |
|
178 |
178 |
Kowalski Janusz
|
M (160) |
1975 |
M40 (63) |
POL |
Cieszynioki
|
Pogwizdów
|
1:50:35,5 |
44:15,0 |
07:22 |
|
179 |
214 |
Maniszewska Dorota
|
K (19) |
1976 |
K40 (7) |
POL |
Olza Cieszyn
|
Cieszyn
|
1:50:41,6 |
44:21,1 |
07:22 |
|
180 |
263 |
Paszko Mateusz
|
M (161) |
1990 |
M20 (22) |
POL |
Magna Formpol running team
|
Tychy
|
1:50:44,0 |
44:23,5 |
07:22 |
|
181 |
31 |
Bruliński Adam
|
M (162) |
1984 |
M30 (67) |
POL |
MDM NT Team
|
Bielsko Biała
|
1:50:50,4 |
44:29,9 |
07:23 |
|
182 |
200 |
Lis Agata
|
K (20) |
1983 |
K30 (10) |
POL |
|
Kraków
|
1:50:54,5 |
44:34,0 |
07:23 |
|
183 |
117 |
Hora Grzegorz
|
M (163) |
1980 |
M30 (68) |
POL |
|
Ruda Śląska
|
1:51:00,9 |
44:40,4 |
07:24 |
|
184 |
305 |
Siatkowski Marek
|
M (164) |
1988 |
M30 (69) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:51:26,1 |
45:05,6 |
07:25 |
|
185 |
19 |
Boczkowska Justyna
|
K (21) |
1966 |
K50 (2) |
POL |
|
Zakopane
|
1:51:29,6 |
45:09,1 |
07:25 |
|
186 |
392 |
Zagrzejewski Bartosz
|
M (165) |
1984 |
M30 (70) |
POL |
|
Warszawa
|
1:51:41,5 |
45:21,0 |
07:26 |
|
187 |
254 |
Olma Przemysław
|
M (166) |
1978 |
M40 (64) |
POL |
KS KANDAHAR/GONIACKA
|
Bielsko-Biała
|
1:51:50,3 |
45:29,8 |
07:27 |
|
188 |
277 |
Pinkawa Grzegorz
|
M (167) |
1979 |
M40 (65) |
POL |
Giszowiec biega razem
|
Katowice
|
1:52:06,2 |
45:45,7 |
07:28 |
|
189 |
165 |
Klag Marian
|
M (168) |
1959 |
M50 (11) |
POL |
TOP-33
|
Rybarzowice
|
1:52:36,0 |
46:15,5 |
07:30 |
|
190 |
347 |
Śleziński Przemysław
|
M (169) |
1976 |
M40 (66) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:52:38,1 |
46:17,6 |
07:30 |
|
191 |
104 |
Grund Damian
|
M (170) |
1973 |
M40 (67) |
POL |
Ślaski Wydział Biegowy NFZ
|
Mikołów
|
1:52:54,4 |
46:33,9 |
07:31 |
|
192 |
312 |
Skrobot Tomasz
|
M (171) |
1984 |
M30 (71) |
POL |
Rozbiegamy To Miasto - Cz-Dz
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:52:57,6 |
46:37,1 |
07:31 |
|
193 |
389 |
Wysocka Agnieszka
|
K (22) |
1977 |
K40 (8) |
POL |
RyTM Czechowice-Dziedzice
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:53:06,9 |
46:46,4 |
07:32 |
|
194 |
41 |
Chęciński Krzysztof
|
M (172) |
1984 |
M30 (72) |
POL |
|
Łodygowice
|
1:53:22,9 |
47:02,4 |
07:33 |
|
195 |
324 |
Starzyk Sławomir
|
M (173) |
1975 |
M40 (68) |
POL |
Ilago
|
Oświęcim
|
1:53:31,6 |
47:11,1 |
07:34 |
|
196 |
313 |
Skrobot Justyna
|
K (23) |
1981 |
K30 (11) |
POL |
Rozbiegamy To Miasto - Cz-Dz
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:53:39,9 |
47:19,4 |
07:34 |
|
197 |
283 |
Ptak Magdalena
|
K (24) |
1990 |
K20 (3) |
POL |
|
Kocmyrzów - Luborzyca
|
1:53:47,6 |
47:27,1 |
07:35 |
|
198 |
293 |
Regulska Marta
|
K (25) |
1979 |
K40 (9) |
POL |
Electrolux Run
|
Kraków
|
1:53:52,6 |
47:32,1 |
07:35 |
|
199 |
333 |
Studniarz Rafał
|
M (174) |
1984 |
M30 (73) |
POL |
Sekcja-Piaski
|
Czeladź
|
1:54:15,5 |
47:55,0 |
07:37 |
|
200 |
149 |
Kaliński Łukasz
|
M (175) |
1982 |
M30 (74) |
POL |
Sekcja Piaski
|
Sosnowiec
|
1:54:15,8 |
47:55,3 |
07:37 |
|
201 |
81 |
Gajewski Michał
|
M (176) |
1992 |
M20 (23) |
POL |
|
Mysłowice
|
1:54:39,2 |
48:18,7 |
07:38 |
|
202 |
330 |
STRĘK Joanna
|
K (26) |
1983 |
K30 (12) |
POL |
Electrolux Run
|
Kraków
|
1:54:40,3 |
48:19,8 |
07:38 |
|
203 |
190 |
Kubista Łukasz
|
M (177) |
1979 |
M40 (69) |
POL |
|
Orzesze
|
1:54:47,9 |
48:27,4 |
07:39 |
|
204 |
14 |
Bieszczad Patrycja
|
K (27) |
1981 |
K30 (13) |
POL |
|
Jaworze
|
1:54:54,1 |
48:33,6 |
07:39 |
|
205 |
238 |
Możdżeń Janusz
|
M (178) |
1983 |
M30 (75) |
POL |
Moen
|
Drogomyśl
|
1:55:00,4 |
48:39,9 |
07:40 |
|
206 |
89 |
Giźlar Jolanta
|
K (28) |
1990 |
K20 (4) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:55:00,6 |
48:40,1 |
07:40 |
|
207 |
60 |
Duda Leszek
|
M (179) |
1980 |
M30 (76) |
POL |
SBD Energetyk Rybnik
|
Rybnik
|
1:55:05,6 |
48:45,1 |
07:40 |
|
208 |
237 |
Morkisz Krystian
|
M (180) |
1979 |
M40 (70) |
POL |
Hrmax Zory
|
Katowice
|
1:55:24,9 |
49:04,4 |
07:41 |
|
209 |
218 |
Mazur Mariusz
|
M (181) |
1977 |
M40 (71) |
POL |
|
Siemianowice Śląskie
|
1:55:50,9 |
49:30,4 |
07:43 |
|
210 |
296 |
Rozmus-Orczyk Anna
|
K (29) |
1961 |
K50 (3) |
POL |
Kozy biegają, a nie skaczą !
|
Kozy
|
1:55:55,4 |
49:34,9 |
07:43 |
|
211 |
120 |
Iwanicki Sławek
|
M (182) |
1985 |
M30 (77) |
POL |
|
Cieszyn
|
1:55:59,3 |
49:38,8 |
07:43 |
|
212 |
204 |
Loska Michał
|
M (183) |
1985 |
M30 (78) |
POL |
Baran Trail Race
|
Tychy
|
1:56:08,4 |
49:47,9 |
07:44 |
|
213 |
113 |
Hankus Olimpia
|
K (30) |
1984 |
K30 (14) |
POL |
Hankus Team
|
Świnna
|
1:56:48,2 |
50:27,7 |
07:47 |
|
214 |
250 |
Oczkowski Wojciech
|
M (184) |
1980 |
M30 (79) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:56:54,5 |
50:34,0 |
07:47 |
|
215 |
183 |
Kożdoń-Cher Jakub
|
M (185) |
1985 |
M30 (80) |
POL |
Świeżaki z Cieszyna
|
Cieszyn
|
1:57:05,7 |
50:45,2 |
07:48 |
|
216 |
390 |
Wysocki Tomasz
|
M (186) |
1976 |
M40 (72) |
POL |
RyTM Czechowice-Dziedzice
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:57:07,6 |
50:47,1 |
07:48 |
|
217 |
7 |
Bawolek Adam
|
M (187) |
1985 |
M30 (81) |
POL |
|
Katowice
|
1:57:16,3 |
50:55,8 |
07:49 |
|
218 |
376 |
Winiarska Monika
|
K (31) |
1981 |
K30 (15) |
POL |
Biegiem Przez Góry
|
Żory
|
1:57:25,4 |
51:04,9 |
07:49 |
|
219 |
206 |
Łakomski Marcin
|
M (188) |
1973 |
M40 (73) |
POL |
|
Wodzisław Śląski
|
1:57:27,6 |
51:07,1 |
07:49 |
|
220 |
211 |
Magiera Marek
|
M (189) |
1957 |
M50 (12) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
1:57:28,4 |
51:07,9 |
07:49 |
|
221 |
162 |
Keller Patryk
|
M (190) |
1999 |
M20 (24) |
POL |
Ślązacy Biegają
|
Bytom
|
1:57:35,3 |
51:14,8 |
07:50 |
|
222 |
100 |
Gowin Dagmara
|
K (32) |
1991 |
K20 (5) |
POL |
|
Żywiec
|
1:57:41,6 |
51:21,1 |
07:50 |
|
223 |
266 |
Pawlik Wojciech
|
M (191) |
1970 |
M40 (74) |
POL |
Myself
|
Bystra
|
1:57:43,6 |
51:23,1 |
07:50 |
|
224 |
121 |
Izdebski Adrian
|
M (192) |
1982 |
M30 (82) |
POL |
|
Rybnik
|
1:57:53,8 |
51:33,3 |
07:51 |
|
225 |
221 |
Mędrala Czesław
|
M (193) |
1946 |
M50 (13) |
POL |
MĘDRALA TEAM
|
Bielsko-Biała
|
1:57:54,0 |
51:33,5 |
07:51 |
|
226 |
393 |
Zaklikiewicz PIOTR
|
M (194) |
1975 |
M40 (75) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:57:55,0 |
51:34,5 |
07:51 |
|
227 |
152 |
Kałuża Tomasz
|
M (195) |
1977 |
M40 (76) |
POL |
Magna Formpol Running Tram
|
Tychy
|
1:57:55,3 |
51:34,8 |
07:51 |
|
228 |
336 |
Syrocki Arkadiusz
|
M (196) |
1978 |
M40 (77) |
POL |
Magna Formpol running team
|
Tychy
|
1:58:05,9 |
51:45,4 |
07:52 |
|
229 |
77 |
Frisz Marcin
|
M (197) |
1989 |
M30 (83) |
POL |
|
Piekary Śląskie
|
1:58:31,6 |
52:11,1 |
07:54 |
|
230 |
386 |
Wrona Agi
|
K (33) |
1986 |
K30 (16) |
POL |
|
Bielsko-biała
|
1:58:34,2 |
52:13,7 |
07:54 |
|
231 |
273 |
PIETRYSIAK Stefan
|
M (198) |
1960 |
M50 (14) |
POL |
BWM Polska
|
zabrze
|
1:59:06,3 |
52:45,8 |
07:56 |
|
232 |
4 |
Bandzerewicz Dawid
|
M (199) |
1994 |
M20 (25) |
POL |
|
Bestwina
|
1:59:18,0 |
52:57,5 |
07:57 |
|
233 |
101 |
GÓRNIAK ADAM
|
M (200) |
1968 |
M50 (15) |
POL |
Harpagan Sosnowiec
|
Sosnowiec
|
1:59:49,3 |
53:28,8 |
07:59 |
|
234 |
289 |
Raciniewski Radosław
|
M (201) |
1974 |
M40 (78) |
POL |
jeep.org.pl
|
Bielsko-Biała
|
1:59:50,2 |
53:29,7 |
07:59 |
|
235 |
163 |
Keller Mariusz
|
M (202) |
1974 |
M40 (79) |
POL |
Ślązacy Biegają
|
Bytom
|
2:00:01,5 |
53:41,0 |
08:00 |
|
236 |
59 |
Druch Piotr
|
M (203) |
1988 |
M30 (84) |
POL |
|
Koszęcin
|
2:00:05,4 |
53:44,9 |
08:00 |
|
237 |
179 |
Kowalski Jacek
|
M (204) |
1971 |
M40 (80) |
POL |
RUNHOGS Tychy
|
Tychy
|
2:00:06,1 |
53:45,6 |
08:00 |
|
238 |
67 |
Dzierżawa Krzysztof
|
M (205) |
1979 |
M40 (81) |
POL |
|
Mizerów
|
2:00:15,5 |
53:55,0 |
08:01 |
|
239 |
95 |
Golda Krzysztof
|
M (206) |
1969 |
M50 (16) |
POL |
|
Mizerów
|
2:00:16,1 |
53:55,6 |
08:01 |
|
240 |
282 |
PTAK KRZYSZTOF
|
M (207) |
1978 |
M40 (82) |
POL |
Hrmax Żory
|
ŻORY
|
2:00:18,8 |
53:58,3 |
08:01 |
|
241 |
301 |
Sarosiek Artur
|
M (208) |
1984 |
M30 (85) |
POL |
Zbój Team
|
Bielsko-Biała
|
2:00:50,6 |
54:30,1 |
08:03 |
|
242 |
15 |
Bilczewska Monika
|
K (34) |
1977 |
K40 (10) |
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
2:00:59,6 |
54:39,1 |
08:03 |
|
243 |
98 |
Gorczewska Renata
|
K (35) |
1970 |
K40 (11) |
POL |
KS ISKRA RYBARZOWICE
|
Rybarzowice
|
2:01:05,3 |
54:44,8 |
08:04 |
|
244 |
380 |
WŁOCH JOANNA
|
K (36) |
1983 |
K30 (17) |
POL |
TRICLUB
|
Warszawa
|
2:01:14,7 |
54:54,2 |
08:04 |
|
245 |
116 |
Heinc Artur
|
M (209) |
1979 |
M40 (83) |
POL |
DTR
|
Bielsko Biała
|
2:01:25,4 |
55:04,9 |
08:05 |
|
246 |
148 |
Kajzer Artur
|
M (210) |
1984 |
M30 (86) |
POL |
Szybkie lemurki
|
Gliwice
|
2:01:25,8 |
55:05,3 |
08:05 |
|
247 |
8 |
Białas Agnieszka
|
K (37) |
1985 |
K30 (18) |
POL |
AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM
|
Pszczyna
|
2:01:28,9 |
55:08,4 |
08:05 |
|
248 |
25 |
Bondarczuk Sylwia
|
K (38) |
1976 |
K40 (12) |
POL |
Ultra Beskid Sport
|
Bielsko-Biała
|
2:01:35,2 |
55:14,7 |
08:06 |
|
249 |
302 |
Sawicki Robert
|
M (211) |
1976 |
M40 (84) |
POL |
BIEGAM GDZIE POPADNIE
|
Kraków
|
2:01:46,2 |
55:25,7 |
08:07 |
|
250 |
110 |
Halom Olha
|
K (39) |
1994 |
K20 (6) |
POL |
Biegam, żeby żreć więcej ciastków
|
Bielsko-Biała
|
2:03:00,7 |
56:40,2 |
08:12 |
|
251 |
151 |
Kałmuk Aneta
|
K (40) |
1983 |
K30 (19) |
POL |
|
Dąbrowa Górnicza
|
2:03:06,2 |
56:45,7 |
08:12 |
|
252 |
10 |
Białek Arleta
|
K (41) |
1986 |
K30 (20) |
POL |
|
Kozy
|
2:03:44,1 |
57:23,6 |
08:14 |
|
253 |
65 |
Działo Tomasz
|
M (212) |
1987 |
M30 (87) |
POL |
|
Kraków
|
2:03:57,0 |
57:36,5 |
08:15 |
|
254 |
40 |
Cher-Kożdoń Beata
|
K (42) |
1973 |
K40 (13) |
POL |
Świeżaki z Cieszyna
|
Cieszyn
|
2:04:12,5 |
57:52,0 |
08:16 |
|
255 |
251 |
Ogiegło Maciej
|
M (213) |
1992 |
M20 (26) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:04:13,0 |
57:52,5 |
08:16 |
|
256 |
252 |
Ogiegło JUSTYNA
|
K (43) |
1992 |
K20 (7) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:04:13,0 |
57:52,5 |
08:16 |
|
257 |
124 |
Jagosz Patryk
|
M (214) |
1982 |
M30 (88) |
POL |
|
kozy
|
2:04:45,3 |
58:24,8 |
08:19 |
|
258 |
171 |
Kohut Sebastian
|
M (215) |
1982 |
M30 (89) |
POL |
Biegam z Foto Seba
|
Bielsko-Biała
|
2:04:59,0 |
58:38,5 |
08:19 |
|
259 |
111 |
Hałat Marcin
|
M (216) |
1981 |
M30 (90) |
POL |
Gang Wołowina
|
Bielsko-Biała
|
2:05:01,9 |
58:41,4 |
08:20 |
|
260 |
342 |
Szłapa Andrzej
|
M (217) |
1982 |
M30 (91) |
POL |
Cloud2B
|
Mysłowice
|
2:05:18,7 |
58:58,2 |
08:21 |
|
261 |
201 |
LISZKOWSKI ARTUR
|
M (218) |
1969 |
M50 (17) |
POL |
|
Kraków
|
2:05:34,6 |
59:14,1 |
08:22 |
|
262 |
325 |
Stawarz Anna
|
K (44) |
1986 |
K30 (21) |
POL |
|
Żywiec
|
2:05:55,7 |
59:35,2 |
08:23 |
|
263 |
87 |
Gęsiarz Bartłomiej
|
M (219) |
1982 |
M30 (92) |
POL |
Bukowa Kosodrzewina
|
Bukowno
|
2:06:17,5 |
59:57,0 |
08:25 |
|
264 |
294 |
Rejszel Łukasz
|
M (220) |
1983 |
M30 (93) |
POL |
RunTek44
|
Tychy
|
2:06:24,6 |
1:00:04,1 |
08:25 |
|
265 |
6 |
Bauer Artur
|
M (221) |
1985 |
M30 (94) |
POL |
RunTek44
|
Bieruń
|
2:06:25,4 |
1:00:04,9 |
08:25 |
|
266 |
141 |
Jura-Szupina Dorota
|
K (45) |
1985 |
K30 (22) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:06:31,4 |
1:00:10,9 |
08:26 |
|
267 |
215 |
Mann Michał
|
M (222) |
1994 |
M20 (27) |
POL |
|
Czekanów
|
2:07:08,3 |
1:00:47,8 |
08:28 |
|
268 |
112 |
Hankus Łukasz
|
M (223) |
1983 |
M30 (95) |
POL |
Hankus Team
|
Świnna
|
2:07:08,7 |
1:00:48,2 |
08:28 |
|
269 |
57 |
Dochniak Piotr
|
M (224) |
1983 |
M30 (96) |
POL |
|
Stara Wieś
|
2:07:11,3 |
1:00:50,8 |
08:28 |
|
270 |
46 |
Cieślar Piotr
|
M (225) |
1962 |
M50 (18) |
POL |
BB Runerrs
|
Bielsko Biała
|
2:07:17,6 |
1:00:57,1 |
08:29 |
|
271 |
396 |
Zdrowak Mariusz
|
M (226) |
1980 |
M30 (97) |
POL |
|
Stara Wieś
|
2:07:20,6 |
1:01:00,1 |
08:29 |
|
272 |
73 |
Filary Aneta
|
K (46) |
1977 |
K40 (14) |
POL |
|
Roztropice
|
2:07:39,2 |
1:01:18,7 |
08:30 |
|
273 |
109 |
Hadam Przemek
|
M (227) |
1982 |
M30 (98) |
POL |
Mela team
|
Tychy
|
2:08:06,4 |
1:01:45,9 |
08:32 |
|
274 |
92 |
Głowacki Michał
|
M (228) |
1985 |
M30 (99) |
POL |
#szybkienóżki
|
Lublin
|
2:08:17,9 |
1:01:57,4 |
08:33 |
|
275 |
350 |
Ślusarski Włodzimierz
|
M (229) |
1963 |
M50 (19) |
POL |
Obozybiegowe
|
Warszawa
|
2:08:25,7 |
1:02:05,2 |
08:33 |
|
276 |
47 |
Cupiał Dariusz
|
M (230) |
1966 |
M50 (20) |
POL |
W pogoni za duchem
|
Sosnowiec
|
2:09:02,8 |
1:02:42,3 |
08:36 |
|
277 |
304 |
Selwa Anna
|
K (47) |
1980 |
K30 (23) |
POL |
Electrolux
|
Kraków
|
2:09:20,8 |
1:03:00,3 |
08:37 |
|
278 |
137 |
Jeżewski Michał
|
M (231) |
1973 |
M40 (85) |
POL |
WIKING Team
|
Sosnowiec
|
2:09:47,8 |
1:03:27,3 |
08:39 |
|
279 |
177 |
Kowalska Natalia
|
K (48) |
1989 |
K30 (24) |
POL |
EATON RUNNING TEAM
|
CZECHOWICE-DZIEDZICE
|
2:10:12,8 |
1:03:52,3 |
08:40 |
|
280 |
361 |
Tyrna Gabriela
|
K (49) |
1984 |
K30 (25) |
POL |
Muuve
|
Bielsko-Biała
|
2:10:35,5 |
1:04:15,0 |
08:42 |
|
281 |
249 |
Nykiel Małgorzata
|
K (50) |
1973 |
K40 (15) |
POL |
Miechowicka Grupa Biegowa
|
Bytom
|
2:10:37,2 |
1:04:16,7 |
08:42 |
|
282 |
370 |
Wądołowski Remigiusz
|
M (232) |
1984 |
M30 (100) |
POL |
|
Zabrze
|
2:10:57,7 |
1:04:37,2 |
08:43 |
|
283 |
358 |
Tol Monika
|
K (51) |
1990 |
K20 (8) |
POL |
Mafia Team Lubliniec
|
Lubliniec
|
2:10:58,9 |
1:04:38,4 |
08:43 |
|
284 |
268 |
Pawlus Grzegorz
|
M (233) |
1993 |
M20 (28) |
POL |
Zbój Team
|
Bielsko-Biała
|
2:11:07,7 |
1:04:47,2 |
08:44 |
|
285 |
309 |
Sitko Grzegorz
|
M (234) |
1991 |
M20 (29) |
POL |
|
Chorzów
|
2:11:45,1 |
1:05:24,6 |
08:47 |
|
286 |
286 |
Pyra Marek
|
M (235) |
1984 |
M30 (101) |
POL |
#szybkienóżki
|
Lublin
|
2:12:07,2 |
1:05:46,7 |
08:48 |
|
287 |
339 |
Szczurowski Artur
|
M (236) |
1977 |
M40 (86) |
POL |
|
Bibice
|
2:12:11,4 |
1:05:50,9 |
08:48 |
|
288 |
97 |
Gonsior Zbigniew
|
M (237) |
1975 |
M40 (87) |
POL |
|
Bytom
|
2:12:27,9 |
1:06:07,4 |
08:49 |
|
289 |
354 |
Talaga-Spławska Dominika
|
K (52) |
1978 |
K40 (16) |
POL |
|
Warszawa
|
2:12:32,5 |
1:06:12,0 |
08:50 |
|
290 |
39 |
Charusta Martyna
|
K (53) |
1992 |
K20 (9) |
POL |
Wataha- Łączy Nas Bieganie
|
Targanice
|
2:12:49,9 |
1:06:29,4 |
08:51 |
|
291 |
191 |
Kuder Beata
|
K (54) |
1970 |
K40 (17) |
POL |
|
Czechowice-Dziedzice
|
2:12:56,6 |
1:06:36,1 |
08:51 |
|
292 |
170 |
Kocot Patrycja
|
K (55) |
1985 |
K30 (26) |
POL |
Ostra GóraA 351
|
Nowa Wieś
|
2:13:02,0 |
1:06:41,5 |
08:52 |
|
293 |
167 |
Kliś Agnieszka
|
K (56) |
1972 |
K40 (18) |
POL |
Viking Training Center
|
Tychy
|
2:13:15,6 |
1:06:55,1 |
08:53 |
|
294 |
23 |
Bojdys Paweł
|
M (238) |
1991 |
M20 (30) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:13:54,0 |
1:07:33,5 |
08:55 |
|
295 |
394 |
ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF
|
M (239) |
1968 |
M50 (21) |
POL |
|
BIELSKO BIAŁA
|
2:14:17,4 |
1:07:56,9 |
08:57 |
|
296 |
174 |
Kotyla Irena
|
K (57) |
1983 |
K30 (27) |
POL |
|
Zielonki
|
2:14:34,0 |
1:08:13,5 |
08:58 |
|
297 |
91 |
Głowacka Monika
|
K (58) |
1986 |
K30 (28) |
POL |
#szybkienóżki
|
Lublin
|
2:14:39,3 |
1:08:18,8 |
08:58 |
|
298 |
365 |
Wajchert Krzysztof
|
M (240) |
1981 |
M30 (102) |
POL |
#szybienóżki
|
Lublin
|
2:14:39,4 |
1:08:18,9 |
08:58 |
|
299 |
173 |
Konturek Agnieszka
|
K (59) |
1980 |
K30 (29) |
POL |
|
Kraków
|
2:14:41,0 |
1:08:20,5 |
08:58 |
|
300 |
45 |
Cieślak-Sawicka Katarzyna
|
K (60) |
1976 |
K40 (19) |
POL |
BIEGAM GDZIE POPADNIE
|
Kraków
|
2:14:51,7 |
1:08:31,2 |
08:59 |
|
301 |
33 |
Buczek Piotr
|
M (241) |
1991 |
M20 (31) |
POL |
|
Lublin
|
2:14:58,6 |
1:08:38,1 |
08:59 |
|
302 |
38 |
Burnus Beata
|
K (61) |
1984 |
K30 (30) |
POL |
|
Kraków
|
2:16:37,6 |
1:10:17,1 |
09:06 |
|
303 |
144 |
Kaczor Łukasz
|
M (242) |
1983 |
M30 (103) |
POL |
|
Krakowa
|
2:16:38,4 |
1:10:17,9 |
09:06 |
|
304 |
334 |
Surzyn Aleksandra
|
K (62) |
1991 |
K20 (10) |
POL |
Mocni Pomocni
|
Stryszawa
|
2:16:43,7 |
1:10:23,2 |
09:06 |
|
305 |
37 |
Burliga Iwona
|
K (63) |
1982 |
K30 (31) |
POL |
|
Budzów
|
2:16:43,9 |
1:10:23,4 |
09:06 |
|
306 |
230 |
Mikulka-Moś Katarzyna
|
K (64) |
1992 |
K20 (11) |
POL |
|
Kraków
|
2:16:47,0 |
1:10:26,5 |
09:07 |
|
307 |
44 |
Cieśla Anna
|
K (65) |
1980 |
K30 (32) |
POL |
Lecymy Durś
|
Piekary Śląskie
|
2:16:56,5 |
1:10:36,0 |
09:07 |
|
308 |
12 |
Bielecki Mariusz
|
M (243) |
1969 |
M50 (22) |
POL |
#czeladzbiega
|
Czeladź
|
2:16:57,2 |
1:10:36,7 |
09:07 |
|
309 |
351 |
Ślusarski Leszek
|
M (244) |
1977 |
M40 (88) |
POL |
|
Rogoźnik
|
2:17:52,8 |
1:11:32,3 |
09:11 |
|
310 |
369 |
Wądołowska Joanna
|
K (66) |
1984 |
K30 (33) |
POL |
|
Zabrze
|
2:18:15,8 |
1:11:55,3 |
09:13 |
|
311 |
185 |
Krzemień Adrian
|
M (245) |
1976 |
M40 (89) |
POL |
BB Runners
|
Jaworze
|
2:18:39,8 |
1:12:19,3 |
09:14 |
|
312 |
381 |
Wnętrzak Krzysztof
|
M (246) |
1977 |
M40 (90) |
POL |
|
Gilowice
|
2:18:40,4 |
1:12:19,9 |
09:14 |
|
313 |
233 |
Mleczko Monika
|
K (67) |
1966 |
K50 (4) |
POL |
|
Bielsko Biała
|
2:19:09,9 |
1:12:49,4 |
09:16 |
|
314 |
310 |
Siwinska Gosia
|
K (68) |
1978 |
K40 (20) |
POL |
|
Tychy
|
2:21:21,3 |
1:15:00,8 |
09:25 |
|
315 |
223 |
Michalska Ewa
|
K (69) |
1980 |
K30 (34) |
POL |
Mela team
|
Tychy
|
2:21:21,6 |
1:15:01,1 |
09:25 |
|
316 |
84 |
Garus Szymon
|
M (247) |
1989 |
M30 (104) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:22:02,7 |
1:15:42,2 |
09:28 |
|
317 |
379 |
Witor Kamilla
|
K (70) |
1966 |
K50 (5) |
POL |
EASYRUN
|
ŻYTNA
|
2:22:07,8 |
1:15:47,3 |
09:28 |
|
318 |
213 |
Malinowska Małgorzata
|
K (71) |
1971 |
K40 (21) |
POL |
Powoli do celu
|
Gilowice
|
2:22:30,4 |
1:16:09,9 |
09:30 |
|
319 |
194 |
Kuriata Robert
|
M (248) |
1978 |
M40 (91) |
POL |
Vege Runners
|
Kraków
|
2:23:08,7 |
1:16:48,2 |
09:32 |
|
320 |
9 |
Białecka Sylwia
|
K (72) |
1982 |
K30 (35) |
POL |
Vege Runners
|
Kraków
|
2:23:09,2 |
1:16:48,7 |
09:32 |
|
321 |
119 |
Iwanicka Sylwia
|
K (73) |
1983 |
K30 (36) |
POL |
|
Kraków
|
2:25:38,4 |
1:19:17,9 |
09:42 |
|
322 |
378 |
Witek Przemysław
|
M (249) |
1987 |
M30 (105) |
POL |
|
Burów
|
2:26:53,2 |
1:20:32,7 |
09:47 |
|
323 |
18 |
Binda Jacek
|
M (250) |
1967 |
M50 (23) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:28:32,6 |
1:22:12,1 |
09:54 |
|
324 |
147 |
Kaczorek Robert
|
M (251) |
1973 |
M40 (92) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
2:29:40,6 |
1:23:20,1 |
09:58 |
|
325 |
58 |
Domagała Anna
|
K (74) |
1984 |
K30 (37) |
POL |
Electrolux Run
|
Kraków
|
2:29:50,5 |
1:23:30,0 |
09:59 |
|
326 |
146 |
Kaczorek Ania
|
K (75) |
1978 |
K40 (22) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
2:30:04,9 |
1:23:44,4 |
10:00 |
|
327 |
397 |
Żbel Ania
|
K (76) |
1980 |
K30 (38) |
POL |
HRmax Żory
|
Zebrzydowice
|
2:30:18,4 |
1:23:57,9 |
10:01 |
|
328 |
28 |
Braun Marcin
|
M (252) |
1983 |
M30 (106) |
POL |
|
Bielsko Biała
|
2:32:55,9 |
1:26:35,4 |
10:11 |
|
329 |
264 |
Pawelec Lidia
|
K (77) |
1966 |
K50 (6) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:34:11,6 |
1:27:51,1 |
10:16 |
|
330 |
2 |
Adamiec Natalia
|
K (78) |
1994 |
K20 (12) |
POL |
Siemianowice I przyjaciele biegają
|
Katowice
|
2:41:08,7 |
1:34:48,2 |
10:44 |
|
331 |
247 |
Nowak Iwona
|
K (79) |
1974 |
K40 (23) |
POL |
Siemianowice i przyjaciele biegają
|
Siemianowice Śl
|
2:41:09,1 |
1:34:48,6 |
10:44 |
|
332 |
331 |
Stryczek Ewa
|
K (80) |
1983 |
K30 (39) |
POL |
AktywnyWeekend
|
Bielsko-Biała
|
2:41:16,6 |
1:34:56,1 |
10:45 |
|
333 |
332 |
Stryczek Tomasz
|
M (253) |
1981 |
M30 (107) |
POL |
Aktywny Weekend
|
Bielsko-Biała
|
2:41:17,7 |
1:34:57,2 |
10:45 |
|
334 |
246 |
Nowak Ewa
|
K (81) |
1975 |
K40 (24) |
POL |
|
Gliwice
|
2:42:46,9 |
1:36:26,4 |
10:51 |
|
335 |
126 |
Jakubiec Teresa
|
K (82) |
1977 |
K40 (25) |
POL |
|
lIPOWA
|
2:44:17,2 |
1:37:56,7 |
10:57 |
|
336 |
261 |
PANCERZ JOANNA
|
K (83) |
1983 |
K30 (40) |
POL |
armadillo
|
BIELSKO-BIAŁA
|
2:44:17,8 |
1:37:57,3 |
10:57 |
|
337 |
166 |
Kliś Marcin
|
M (254) |
1979 |
M40 (93) |
POL |
Gang Wołowina
|
Bielsko-Biała
|
2:44:37,6 |
1:38:17,1 |
10:58 |
|
338 |
56 |
Dobek Agata
|
K (84) |
1984 |
K30 (41) |
POL |
PZU Sport Team
|
Siemianowice Śląskie
|
2:45:07,6 |
1:38:47,1 |
11:00 |
|
339 |
198 |
Lebiedzki Jacek
|
M (255) |
1960 |
M50 (24) |
POL |
|
Sosnowiec
|
2:46:08,8 |
1:39:48,3 |
11:04 |
|
340 |
118 |
Hrynczyszyn-Witek Olga
|
K (85) |
1987 |
K30 (42) |
POL |
|
Burów
|
2:48:36,8 |
1:42:16,3 |
11:14 |
|
341 |
228 |
Mikołajczak Magdalena
|
K (86) |
1975 |
K40 (26) |
POL |
|
Żory
|
2:50:55,2 |
1:44:34,7 |
11:23 |
|
342 |
315 |
Słaboń-Sikora Aneta
|
K (87) |
1978 |
K40 (27) |
POL |
Stowarzyszenie Pogoria Biega
|
Sosnowiec
|
2:54:08,4 |
1:47:47,9 |
11:36 |
|
343 |
373 |
Wieteska Inga
|
K (88) |
1989 |
K30 (43) |
POL |
Triclub
|
Warszawa
|
2:56:57,8 |
1:50:37,3 |
11:47 |
|
344 |
207 |
Łyczak Jolanta
|
K (89) |
1963 |
K50 (7) |
POL |
|
Sosnowiec
|
3:05:23,3 |
1:59:02,8 |
12:21 |
|
345 |
345 |
Szwed Anna
|
K (90) |
1981 |
K30 (44) |
POL |
Miechowicka Grupa Biegowa
|
Bytom
|
3:20:52,8 |
2:14:32,3 |
13:23 |
|
DNS |
188 |
Kubica Dariusz
|
M |
1977 |
M40 |
POL |
Grupa Kryzys
|
Buczkowice
|
|
|
|
|
DNS |
244 |
Noga Łukasz
|
M |
1982 |
M30 |
POL |
Zdzieraj Kapcie
|
Sosnowiec
|
|
|
|
|
DNS |
288 |
Rabus-Kaczmarczyk Izabela
|
K |
1985 |
K30 |
POL |
Mafia Team Lubliniec
|
Lubliniec
|
|
|
|
|
DNS |
295 |
Roszko Piotr
|
M |
1976 |
M40 |
POL |
Velux Team
|
Trzebnica
|
|
|
|
|
DNS |
308 |
Sikora Tomasz
|
M |
1982 |
M30 |
POL |
Tomasz Sikora
|
Dąbrowa Górnicza
|
|
|
|