V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

Wydarzenie:
XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
09.11.2019
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42.0 km
Zgłoszonych:
58
Ukończyło:
55
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiasto15kmWynikStrataTempoKara
1 219 Jaworski Zbigniew M (1) 1977 M-III (1) POL Kluszkowce 1:42:58,5(3) 4:55:30,1 07:02
2 247 Stiller Karol M (2) 1984 M-II (1) POL KABEX Podkowa Janów Kusięta 1:41:26,9(2) 5:02:09,0 06:38,9 07:11
3 254 Wojciechowska Elżbieta K (1) 1983 K-II (1) POL Nordic Walking Team Pakość 1:41:26,5(1) 5:08:29,5 12:59,4 07:20 05:00,0
4 216 Hałas Marcin M (3) 1984 M-II (2) POL NORDUM Czechowice-Dziedzice 1:51:42,7(4) 5:19:00,0 23:29,9 07:35
5 207 CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF M (4) 1976 M-III (2) POL OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY Szczekociny 1:51:43,6(6) 5:20:42,3 25:12,2 07:38
6 256 Wojtowicz Tomasz M (5) 1990 M-I (1) POL Bieszczadzki Klub Nordic Walking Widacz 1:51:42,9(5) 5:21:24,2 25:54,1 07:39
7 213 Gratka Mirosław M (6) 1973 M-III (3) POL LUX TORPEDA Małopolska Kojszówka 1:51:43,8(7) 5:23:17,7 27:47,6 07:41
8 204 Bielawski Leszek M (7) 1976 M-III (4) POL Sonsiedzi Team Okuniew 1:51:43,9(8) 5:27:40,5 32:10,4 07:48
9 221 Kołodziej Joanna K (2) 1968 K-IV (1) POL STADION ŚLĄSKI Ruda Śląska 1:52:50,5(9) 5:30:33,2 35:03,1 07:52
10 229 Laskowski Mirosław M (8) 1969 M-IV (1) POL LKS Milanów Komarówka Podlaska 1:55:41,4(12) 5:34:08,3 38:38,2 07:57
11 233 Michalski Andrzej M (9) 1959 M-V (1) POL Nordic Walking Sanok Sanok 1:56:32,9(13) 5:36:28,9 40:58,8 08:00
12 234 MIELECKA AGNIESZKA K (3) 1969 K-IV (2) POL KS IDMAR RACING TEAM GĄSAWA 1:57:12,5(15) 5:37:00,7 41:30,6 08:01
13 245 Šoltes Jozef M (10) 1966 M-IV (2) SVK NW Prešov Prešov 1:56:37,0(14) 5:37:55,7 42:25,6 08:02
14 255 Wojtasiński Daniel M (11) 1978 M-III (5) POL Nordic Team Częstochowa Częstochowa 1:55:18,9(11) 5:40:08,8 44:38,7 08:05
15 206 Cieślar Barbara K (4) 1981 K-II (2) POL Wisła 1:58:27,1(18) 5:41:15,0 45:44,9 08:07
16 224 Kończewska Bożena K (5) 1961 K-IV (3) POL Bieszczadzki Klub Nordic Walking Ustrzyki Dolne 1:58:31,5(19) 5:41:18,6 45:48,5 08:07
17 239 Podolak Marius M (12) 1980 M-II (3) DEU Hagen Hagen 1:55:05,7(10) 5:43:06,1 47:36,0 08:10
18 223 Konik Katarzyna K (6) 1982 K-II (3) POL Bieszczadzki Klub Nordic Walking Ustrzyki Dolne 2:05:37,3(28) 5:56:24,4 1:00:54,3 08:29
19 211 FIJAK Jerzy M (13) 1956 M-V (2) POL Bielsko Biała Mikuszowice Bielsko - Biała 2:01:35,2(21) 5:58:57,0 1:03:26,9 08:32
20 246 STAŃCZYK ANDRZEJ M (14) 1960 M-IV (3) POL PoWoli do celu Wola 1:58:35,4(20) 5:59:53,2 1:04:23,1 08:34
21 215 Grzybała Piotr M (15) 1977 M-III (6) POL Odrzykoń 1:57:52,3(17) 6:02:01,2 1:06:31,1 08:37
22 230 Ligęza Janusz M (16) 1960 M-IV (4) POL Tychy 2:05:22,4(26) 6:02:07,6 1:06:37,5 08:37
23 231 Majkrzak Mariusz M (17) 1976 M-III (7) POL Mocni Pomocni Polska Sucha Beskidzk Sucha Beskidzka 2:02:04,8(22) 6:05:01,3 1:09:31,2 08:41
24 237 Pasikowska Mariola K (7) 1985 K-II (4) POL Nordic Team Częstochowa częstochowa 2:02:25,8(23) 6:05:38,2 1:10:08,1 08:42
25 250 Ujejski Zbigniew M (18) 1958 M-V (3) POL Stowarzyszenie Kijomaniacy Myszków 2:03:32,2(24) 6:05:39,1 1:10:09,0 08:42
26 217 Idkowiak Magdalena K (8) 1978 K-III (1) POL KS Idmar RACING Team Krosinko 2:05:59,7(29) 6:14:38,2 1:19:08,1 08:55
27 202 Benedik Peter M (19) 1973 M-III (8) SVK O5 BK Furča Košice Košice 2:04:38,3(25) 6:14:42,5 1:19:12,4 08:55
28 242 Reseman Sylwia K (9) 1969 K-IV (4) POL Face Nordic Walkin Team Żukowo 2:07:19,5(33) 6:17:24,1 1:21:54,0 08:59
29 260 WALUŚ Włodzimierz M (20) 1960 M-IV (5) POL SMS Szczyrk Bielsko-Biała 2:08:35,3(34) 6:18:36,0 1:23:05,9 09:00 05:00,0
30 248 Szymański Jacek M (21) 1967 M-IV (6) POL Daj Radość Niepełnosprawnym Skórka 2:05:33,2(27) 6:22:49,9 1:27:19,8 09:06
31 243 Skiba Pawel M (22) 1971 M-III (9) DEU Hagen Hagen 2:06:16,3(31) 6:27:39,3 1:32:09,2 09:13
32 228 Kweczka-Janeczek Anna K (10) 1980 K-II (5) POL Nordic Team Częstochowa Częstochowa 2:14:55,3(36) 6:29:01,1 1:33:31,0 09:15
33 226 Krawczyk Jakub M (23) 1983 M-II (4) POL Iwonicz 2:06:10,9(30) 6:35:10,0 1:39:39,9 09:24 05:00,0
34 232 MARCHEWKA Andrzej M (24) 1958 M-V (4) POL 13 Śląska Brygada OT Katowice Preczów 2:06:43,7(32) 6:42:42,4 1:47:12,3 09:35
35 205 Bogusz Anna K (11) 1974 K-III (2) POL Lipowa 2:22:30,6(43) 6:44:01,3 1:48:31,2 09:37
36 220 Kamińska Beata K (12) 1969 K-IV (5) POL Nordic Team Częstochowa Częstochowa 2:14:54,7(35) 6:50:06,5 1:54:36,4 09:45
37 258 Żuchowicz Elzbieta K (13) 1959 K-V (1) POL Medicover Run Dabrowa Gornicza 2:18:45,3(41) 6:53:36,9 1:58:06,8 09:50
38 253 Wiśniewski Roman M (25) 1954 M-V (5) POL Twardorzeczka 2:15:25,2(37) 7:00:49,7 2:05:19,6 10:01
39 235 Pabis Lesław M (26) 1952 M-V (6) POL Bielsko Biała 2:17:21,6(39) 7:04:47,3 2:09:17,2 10:06
40 257 WOŹNIAK LIDIA K (14) 1967 K-IV (6) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA SKOŁYSZYN 2:18:22,9(40) 7:06:43,4 2:11:13,3 10:09
41 208 Donigiewicz Janusz M (27) 1954 M-V (7) POL N//W kruszuna Brzeg Brzeg 2:22:39,9(45) 7:21:41,0 2:26:10,9 10:30
42 209 Drozd Maria K (15) 1967 K-IV (7) POL Nordic Walking Kruszyna Kruszyna 2:22:34,9(44) 7:22:07,5 2:26:37,4 10:31
43 238 Piksa Kazimierz M (28) 1948 M-VI (1) POL Brzeg Brzeg 2:22:16,3(42) 7:27:06,4 2:31:36,3 10:38 05:00,0
44 241 Rejowska Agnieszka K (16) 1982 K-II (6) POL NoWi Siedlce Sokołów Podlaski 2:16:23,2(38) 7:28:02,9 2:32:32,8 10:40
45 212 Gratka Beata K (17) 1974 K-III (3) POL LUX TORPEDA Małopolska Kojszówka 2:31:16,0(47) 7:28:31,5 2:33:01,4 10:40
46 214 Grygiel Monika K (18) 1980 K-II (7) POL Face Nordic Walking Team Gruszczyn 2:31:15,8(46) 7:28:33,7 2:33:03,6 10:40
47 236 Panek Elwira K (19) 1966 K-IV (8) POL Lęborskie Lwy Lębork 2:32:13,4(49) 7:29:54,2 2:34:24,1 10:42
48 227 Kutniewska Maria K (20) 1958 K-V (2) POL Face Nordic Walking Team ŻUKOWO 2:32:13,2(48) 7:29:55,3 2:34:25,2 10:42
49 218 Jasoń Grażyna K (21) 1962 K-IV (9) POL Dynamic Piła 2:33:52,3(51) 7:44:57,9 2:49:27,8 11:04
50 251 Wachowiak Sylwia K (22) 1974 K-III (4) POL Dynamic Piła 2:33:50,8(50) 7:44:59,3 2:49:29,2 11:04
51 222 Komajda Jarosław M (29) 1965 M-IV (7) POL GOSiR Osielsko Solec Kujawski 2:36:29,4(53) 7:49:07,8 2:53:37,7 11:10
52 203 Bersztolc Agnieszka K (23) 1964 K-IV (10) POL NoWi Siedlce Sutno 2:35:31,4(52) 8:08:22,5 3:12:52,4 11:37
53 240 RACZYŃSKA Aleksandra K (24) 1938 K-VI (1) POL STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:39:51,9(54) 8:09:22,2 3:13:52,1 11:39
54 225 Kozłowska Agnieszka K (25) 1973 K-III (5) POL Dynamic Poznań 2:56:15,2(55) 8:49:22,8 3:53:52,7 12:36
55 252 Wandel Agnieszka K (26) 1974 K-III (6) POL Face Nordic Walking Team Poznań 2:56:23,7(56) 8:49:24,0 3:53:53,9 12:36
DNF 201 BALLEK VLADIMIR M 1959 M-V SVK Skalite Skalite
DNS 244 Sobkowski Janusz M 1952 M-V POL Silesia Nordic Team Łodygowice
DSQ 259 Przybyło Krzysztof M 1959 M-V POL Lipowa 1:57:42,8(16)

BGTimeSport © 2015-2020