Toggle navigation
Zawody
XII Maraton Beskidy.pdf
V MP w Maratonie Górskim NW.pdf
V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Wydarzenie:
XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XII Maraton Beskidy V Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
09.11.2019
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.000 km
Zgłoszonych:
58
Ukończyło:
55
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Wynik
Strata
Tempo
Kara
1
254
Wojciechowska Elżbieta
K (1)
1983
K-II (1)
POL
Nordic Walking Team
Pakość
1:41:26,5(1)
5:08:29,5
07:20
05:00,0
2
221
Kołodziej Joanna
K (2)
1968
K-IV (1)
POL
STADION ŚLĄSKI
Ruda Śląska
1:52:50,5(9)
5:30:33,2
22:03,7
07:52
3
234
MIELECKA AGNIESZKA
K (3)
1969
K-IV (2)
POL
KS IDMAR RACING TEAM
GĄSAWA
1:57:12,5(15)
5:37:00,7
28:31,2
08:01
4
206
Cieślar Barbara
K (4)
1981
K-II (2)
POL
Wisła
1:58:27,1(18)
5:41:15,0
32:45,5
08:07
5
224
Kończewska Bożena
K (5)
1961
K-IV (3)
POL
Bieszczadzki Klub Nordic Walking
Ustrzyki Dolne
1:58:31,5(19)
5:41:18,6
32:49,1
08:07
6
223
Konik Katarzyna
K (6)
1982
K-II (3)
POL
Bieszczadzki Klub Nordic Walking
Ustrzyki Dolne
2:05:37,3(28)
5:56:24,4
47:54,9
08:29
7
237
Pasikowska Mariola
K (7)
1985
K-II (4)
POL
Nordic Team Częstochowa
częstochowa
2:02:25,8(23)
6:05:38,2
57:08,7
08:42
8
217
Idkowiak Magdalena
K (8)
1978
K-III (1)
POL
KS Idmar RACING Team
Krosinko
2:05:59,7(29)
6:14:38,2
1:06:08,7
08:55
9
242
Reseman Sylwia
K (9)
1969
K-IV (4)
POL
Face Nordic Walkin Team
Żukowo
2:07:19,5(33)
6:17:24,1
1:08:54,6
08:59
10
228
Kweczka-Janeczek Anna
K (10)
1980
K-II (5)
POL
Nordic Team Częstochowa
Częstochowa
2:14:55,3(36)
6:29:01,1
1:20:31,6
09:15
11
205
Bogusz Anna
K (11)
1974
K-III (2)
POL
Lipowa
2:22:30,6(43)
6:44:01,3
1:35:31,8
09:37
12
220
Kamińska Beata
K (12)
1969
K-IV (5)
POL
Nordic Team Częstochowa
Częstochowa
2:14:54,7(35)
6:50:06,5
1:41:37,0
09:45
13
258
Żuchowicz Elzbieta
K (13)
1959
K-V (1)
POL
Medicover Run
Dabrowa Gornicza
2:18:45,3(41)
6:53:36,9
1:45:07,4
09:50
14
257
WOŹNIAK LIDIA
K (14)
1967
K-IV (6)
POL
PORMAT JEDLICZE BIEGA
SKOŁYSZYN
2:18:22,9(40)
7:06:43,4
1:58:13,9
10:09
15
209
Drozd Maria
K (15)
1967
K-IV (7)
POL
Nordic Walking Kruszyna
Kruszyna
2:22:34,9(44)
7:22:07,5
2:13:38,0
10:31
16
241
Rejowska Agnieszka
K (16)
1982
K-II (6)
POL
NoWi Siedlce
Sokołów Podlaski
2:16:23,2(38)
7:28:02,9
2:19:33,4
10:40
17
212
Gratka Beata
K (17)
1974
K-III (3)
POL
LUX TORPEDA Małopolska
Kojszówka
2:31:16,0(47)
7:28:31,5
2:20:02,0
10:40
18
214
Grygiel Monika
K (18)
1980
K-II (7)
POL
Face Nordic Walking Team
Gruszczyn
2:31:15,8(46)
7:28:33,7
2:20:04,2
10:40
19
236
Panek Elwira
K (19)
1966
K-IV (8)
POL
Lęborskie Lwy
Lębork
2:32:13,4(49)
7:29:54,2
2:21:24,7
10:42
20
227
Kutniewska Maria
K (20)
1958
K-V (2)
POL
Face Nordic Walking Team
ŻUKOWO
2:32:13,2(48)
7:29:55,3
2:21:25,8
10:42
21
218
Jasoń Grażyna
K (21)
1962
K-IV (9)
POL
Dynamic
Piła
2:33:52,3(51)
7:44:57,9
2:36:28,4
11:04
22
251
Wachowiak Sylwia
K (22)
1974
K-III (4)
POL
Dynamic
Piła
2:33:50,8(50)
7:44:59,3
2:36:29,8
11:04
23
203
Bersztolc Agnieszka
K (23)
1964
K-IV (10)
POL
NoWi Siedlce
Sutno
2:35:31,4(52)
8:08:22,5
2:59:53,0
11:37
24
240
RACZYŃSKA Aleksandra
K (24)
1938
K-VI (1)
POL
STADION ŚLĄSKI
CHORZÓW
2:39:51,9(54)
8:09:22,2
3:00:52,7
11:39
25
225
Kozłowska Agnieszka
K (25)
1973
K-III (5)
POL
Dynamic
Poznań
2:56:15,2(55)
8:49:22,8
3:40:53,3
12:36
26
252
Wandel Agnieszka
K (26)
1974
K-III (6)
POL
Face Nordic Walking Team
Poznań
2:56:23,7(56)
8:49:24,0
3:40:54,5
12:36
BGTimeSport
© 2015 - 2024