IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 4200m

Wydarzenie:
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
18.05.2019
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
4.2 km
Zgłoszonych:
105
Ukończyło:
103
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKlubMiastoMetaStrataTempo
1 2 Bizoń Tomasz M (1) M-Dorosli (1) Czorno Linia Lędziny Lędziny 15:30,4 03:41
2 88 Skrabarczyk Wiesław M (2) M-Dorosli (2) PoWoli do Celu WOLA 16:27,1 00:56,7 03:55
3 51 ŁOZIŃSKI Damian M (3) M-Dorosli (3) Decathlon Bielsko - Biała Bielsko - Biała 16:52,6 01:22,2 04:01
4 55 Marek Rafał M (4) M-Dorosli (4) KAC RUNNERS Goczałkowice-Zdrój 17:20,7 01:50,3 04:07
5 94 Stosio Szymon M (5) M-Dzieci (1) Frydek 17:39,8 02:09,4 04:12
6 16 Durok Wojciech M (6) M-Dorosli (5) KAC RUNNERS Jankowice 17:51,5 02:21,1 04:15
7 63 Olszewski Jarosław M (7) M-Dorosli (6) Bimber Squad Kozy 18:02,4 02:32,0 04:17
8 27 Grzyb Leszek M (8) M-Dorosli (7) KAC RUNNERS Łąka 18:58,3 03:27,9 04:31
9 58 Niedźwiedź Marcin M (9) M-Dorosli (8) Góra 20:11,6 04:41,2 04:48
10 21 Gabzdyl Patryk M (10) M-Dzieci (2) Wola 21:27,1 05:56,7 05:06
11 22 Gabzdyl Dawid M (11) M-Dorosli (9) Wola 21:29,7 05:59,3 05:07
12 99 Tomaszek Marek M (12) M-Dorosli (10) Wola 21:48,4 06:18,0 05:11
13 111 Wójcik Mikołaj M (13) M-Dzieci (3) Przecieszyn 22:31,6 07:01,2 05:21
14 68 Podleś Dominik M (14) M-Dzieci (4) Wola 22:40,1 07:09,7 05:23
15 17 Ferens Askaniusz M (15) M-Dorosli (11) Gilowice 22:43,8 07:13,4 05:24
16 26 Gruchlik Bartosz M (16) M-Dorosli (12) The Howsers Siemianowice 22:51,6 07:21,2 05:26
17 33 Jacoszek Paulina K (1) K-Dzieci (1) Foreściki Siemianowice Śląskie 22:54,6 07:24,2 05:27
18 36 Jacoszek Rafał M (17) M-Dorosli (13) Siemianowice śląskie 22:55,3 07:24,9 05:27
19 114 Zając Nikodem M (18) M-Dorosli (14) Góra 22:58,5 07:28,1 05:28
20 115 Zając Marcin M (19) M-Dorosli (15) Góra 22:59,8 07:29,4 05:28
21 13 Data Krystian M (20) M-Dzieci (5) K. A. Team Bystra Bystra 23:00,1 07:29,7 05:28
22 113 Zając Bożena K (2) K-Dorosli (1) Góra 23:31,9 08:01,5 05:36
23 65 Piwowar Damian M (21) M-Dorosli (16) Idziemy dalej Wola 23:32,3 08:01,9 05:36
24 70 Puchajda Nadia K (3) K-Dzieci (2) Oświęcim 23:49,1 08:18,7 05:40
25 71 Puchajda Olivier M (22) M-Dzieci (6) Oświęcim 24:18,2 08:47,8 05:47
26 93 SOBÓL KRZYSZTOF M (23) M-Dorosli (17) PATYKIEM PISANE 505 JAWISZOWICE 24:32,5 09:02,1 05:50
27 119 Żychoń Adam M (24) M-Dorosli (18) Katowice 24:44,0 09:13,6 05:53
28 30 Hajnos Maciej M (25) M-Dzieci (7) Brzeszcze 25:05,8 09:35,4 05:58
29 11 Data Dawid M (26) M-Dorosli (19) K. A. Team Bystra Bystra 25:20,8 09:50,4 06:02
30 77 Rozmus Ewa K (4) K-Dorosli (2) PoWoli do Celu Góra 25:25,9 09:55,5 06:03
31 25 Godzic Magdalena K (5) K-Dorosli (3) Frydek 25:32,0 10:01,6 06:04
32 52 Łukaszczuk Zuzanna K (6) K-Dzieci (3) BeActive Team Wola 26:00,8 10:30,4 06:11
33 66 Podleś Paweł M (27) M-Dorosli (20) Wola 26:05,5 10:35,1 06:12
34 76 Raff Damian M (28) M-Dorosli (21) RUNHOGS TYCHY Tychy 26:14,9 10:44,5 06:14
35 50 Łagosz Agata K (7) K-Dzieci (4) Brzezinka 26:27,8 10:57,4 06:18
36 18 Fijał Tymoteusz M (29) M-Dzieci (8) Wola 26:32,1 11:01,7 06:19
37 104 Wodniak Alan M (30) M-Dzieci (9) PoWoli do Celu Wola 26:34,4 11:04,0 06:19
38 83 Sienkiewicz Gabriela K (8) K-Dorosli (4) PoWoli do celu Wola 27:01,2 11:30,8 06:26
39 81 Sadlok Anna K (9) K-Dorosli (5) Jawiszowice 27:15,5 11:45,1 06:29
40 112 Wysocka Agnieszka K (10) K-Dorosli (6) Nowa Wieś 27:16,5 11:46,1 06:29
41 89 Skubik Ewa K (11) K-Dorosli (7) Jawiszowice 27:16,8 11:46,4 06:29
42 74 Pyjas Dominika K (12) K-Dzieci (5) Brzeszcze 27:21,4 11:51,0 06:30
43 7 Cieniecki Szymon M (31) M-Dzieci (10) Wola 27:38,8 12:08,4 06:34
44 59 Nycz Stanisława K (13) K-Dorosli (8) ZSP Miedźna Gilowice 27:41,6 12:11,2 06:35
45 72 Pustelnik Marzena K (14) K-Dorosli (9) Gilowice 27:42,0 12:11,6 06:35
46 95 Szwed Bożena K (15) K-Dorosli (10) The Howsers Siemianowice Śląskie 27:47,3 12:16,9 06:36
47 67 Podleś Dawid M (32) M-Dzieci (11) Wola 27:54,7 12:24,3 06:38
48 4 Boryczka Olivier M (33) M-Dzieci (12) Miedzyrzecze 27:55,5 12:25,1 06:38
49 49 Łagosz Ewelina K (16) K-Dorosli (11) Brzezinka 28:30,5 13:00,1 06:47
50 53 Maksymov Vadym M (34) M-Dorosli (22) Danone Tychy 28:36,2 13:05,8 06:48
51 14 Domżoł Jerzy M (35) M-Dorosli (23) Gilowice 29:05,6 13:35,2 06:55
52 35 Jacoszek Tomasz M (36) M-Dorosli (24) Grzawa 29:07,8 13:37,4 06:56
53 47 Kukla Zofia K (17) K-Dzieci (6) Brzeszcze 29:16,4 13:46,0 06:58
54 46 Kukla Natalia K (18) K-Dzieci (7) Brzeszcze 29:16,8 13:46,4 06:58
55 29 Hajnos Damian M (37) M-Dorosli (25) Brzeszcze 29:17,8 13:47,4 06:58
56 105 Wodniak Miłosz M (38) M-Dzieci (13) PoWoli do Celu Wola 29:34,8 14:04,4 07:02
57 12 Data Adam M (39) M-Dorosli (26) K. A. Team Bystra Bystra 30:02,4 14:32,0 07:09
58 32 Hatala-Sporysz Ilona K (19) K-Dorosli (12) Brzeszcze 30:21,4 14:51,0 07:13
59 84 Sikora Ewa K (20) K-Dorosli (13) Brzeszcze 30:21,8 14:51,4 07:13
60 8 Cywińska Elżbieta K (21) K-Dorosli (14) Świerczyniec Running Świerczyniec 30:40,8 15:10,4 07:18
61 73 Pyjas Joanna K (22) K-Dzieci (8) Brzeszcze 30:59,9 15:29,5 07:22
62 19 Fijał Rafał M (40) M-Dorosli (27) Wola 31:02,5 15:32,1 07:23
63 37 Jędrkiewicz Regina K (23) K-Dorosli (15) Gilowice 31:14,8 15:44,4 07:26
64 56 Matusiak Nikola K (24) K-Dzieci (9) Wola 31:23,2 15:52,8 07:28
65 57 Matusiak Marcin M (41) M-Dorosli (28) PO WOLI DO CELU Wola 31:23,5 15:53,1 07:28
66 64 Piwowar Joanna K (25) K-Dorosli (16) Idziemy dalej Wola 31:31,5 16:01,1 07:30
67 5 Boryczka Nikodem M (42) M-Dzieci (14) Miedzyrzecze 32:15,6 16:45,2 07:40
68 3 Boryczka Szymon M (43) M-Dorosli (29) Miedzyrzecze 32:16,2 16:45,8 07:41
69 45 Kukla Agata K (26) K-Dorosli (17) PoWoli do Celu Brzeszcze 32:44,0 17:13,6 07:47
70 60 Olesiak Kornelia K (27) K-Dzieci (10) Miedźna 33:11,5 17:41,1 07:54
71 6 Cieniecka Karolina K (28) K-Dzieci (11) Wola 33:41,9 18:11,5 08:01
72 9 Czerwińska Marta K (29) K-Dzieci (12) SZKOŁA PODSTAWOWA W MIEDŹNEJ Miedźna 33:58,0 18:27,6 08:05
73 75 Raff Monika K (30) K-Dorosli (18) RUNHOGS TYCHY Tychy 34:06,8 18:36,4 08:07
74 92 Słowik Radosław M (44) M-Dzieci (15) PoWoli do Celu Wola 34:53,9 19:23,5 08:18
75 87 Skrabarczyk Dawid M (45) M-Dzieci (16) PoWoli do Celu Wola 34:55,5 19:25,1 08:18
76 109 Wojtas Łucja K (31) K-Dzieci (13) po Woli do celu Wola 35:10,8 19:40,4 08:22
77 108 Wojtas Kinga K (32) K-Dorosli (19) po Woli do celu Wola 35:11,3 19:40,9 08:22
78 110 Wojtas Weronika K (33) K-Dzieci (14) po Woli do celu Wola 35:12,3 19:41,9 08:22
79 38 Kaczanowska Edyta K (34) K-Dorosli (20) Wola 35:15,2 19:44,8 08:23
80 39 Kaczanowski Patryk M (46) M-Dzieci (17) Wola 35:15,6 19:45,2 08:23
81 82 Sadlok Dominika K (35) K-Dzieci (15) Jawiszowice 35:23,4 19:53,0 08:25
82 97 Świderska Wiktoria K (36) K-Dzieci (16) PoWolidoCelu Wola 35:28,8 19:58,4 08:26
83 96 Świderska Anna K (37) K-Dorosli (21) PiWolidoCelu Wola 35:28,9 19:58,5 08:26
84 118 Żelech Dominika K (38) K-Dzieci (17) PoWoli do celu Wola 36:08,8 20:38,4 08:36
85 62 Olesiak Jakub M (47) M-Dzieci (18) Miedźna 36:10,6 20:40,2 08:36
86 61 Olesiak Mariola K (39) K-Dorosli (22) Miedźna 36:10,8 20:40,4 08:36
87 10 Ćwiertnia Jan M (48) M-Dorosli (30) Wola 36:12,3 20:41,9 08:37
88 34 Jacoszek Maria K (40) K-Dorosli (23) Grzawa 36:45,4 21:15,0 08:45
89 116 Żelech Gabriela K (41) K-Dorosli (24) Wola 41:26,1 25:55,7 09:51
90 117 Żelech Filip M (49) M-Dzieci (19) PoWoli do celu Wola 41:26,3 25:55,9 09:51
91 24 Gąsiorek Martyna K (42) K-Dzieci (18) Góra 46:19,0 30:48,6 11:01
92 23 Gąsiorek Olga K (43) K-Dorosli (25) Góra 46:19,1 30:48,7 11:01
93 41 Kantorowska Anna K (44) K-Dorosli (26) PoWoli do Celu Wola 46:33,0 31:02,6 11:05
94 43 Kantorowski Mateusz M (50) M-Dzieci (20) PoWoli do Celu Wola 46:33,1 31:02,7 11:05
95 42 Kantorowska Amelia K (45) K-Dzieci (19) PoWoli do Celu Wola 46:33,8 31:03,4 11:05
96 28 Gwóźdź Jolanta K (46) K-Dorosli (27) PoWoli do Celu Wola 46:34,3 31:03,9 11:05
97 91 Słowik Gabriel M (51) M-Dzieci (21) PoWoli do celu Wola 47:04,7 31:34,3 11:12
98 90 Słowik Marek M (52) M-Dorosli (31) PoWoli do celu Wola 47:04,8 31:34,4 11:12
99 86 Skrabarczyk Kamil M (53) M-Dzieci (22) PoWoli do Celu Wola 47:37,3 32:06,9 11:20
100 85 Skrabarczyk Anna K (47) K-Dorosli (28) PoWoli do Celu Wola 49:22,2 33:51,8 11:45
101 107 Wodniak Bartłomiej M (54) M-Dzieci (23) PoWoli do Celu Wola 50:15,8 34:45,4 11:58
102 106 Wodniak Marcel M (55) M-Dzieci (24) PoWoli do Celu Wola 50:16,1 34:45,7 11:58
103 103 Wodniak Angela K (48) K-Dorosli (29) PoWoli do Celu Wola 50:16,2 34:45,8 11:58
DNS 78 Rozmus Żaneta K K-Dzieci PoWoli do Celu Góra
DNS 79 Rozmus Kacper M M-Dzieci PoWoli do Celu Góra

BGTimeSport © 2015-2019