Toggle navigation
Zawody
Bieg 4.2 km.pdf
NW 4.2 km.pdf
Bieg 6.2 km.pdf
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 4200m
Wydarzenie:
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
18.05.2019
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
4
.200 km
Zgłoszonych:
105
Ukończyło:
103
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-Dzieci
K-Dorosli
M-Dzieci
M-Dorosli
Klasyfikacja w kategorii: M Dorośli
(M-Dorosli)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Klub
Miasto
Meta
Strata
Tempo
1
2
Bizoń Tomasz
M (1)
M-Dorosli (1)
Czorno Linia Lędziny
Lędziny
15:30,4
03:41
2
88
Skrabarczyk Wiesław
M (2)
M-Dorosli (2)
PoWoli do Celu
WOLA
16:27,1
00:56,7
03:55
3
51
ŁOZIŃSKI Damian
M (3)
M-Dorosli (3)
Decathlon Bielsko - Biała
Bielsko - Biała
16:52,6
01:22,2
04:01
4
55
Marek Rafał
M (4)
M-Dorosli (4)
KAC RUNNERS
Goczałkowice-Zdrój
17:20,7
01:50,3
04:07
5
16
Durok Wojciech
M (6)
M-Dorosli (5)
KAC RUNNERS
Jankowice
17:51,5
02:21,1
04:15
6
63
Olszewski Jarosław
M (7)
M-Dorosli (6)
Bimber Squad
Kozy
18:02,4
02:32,0
04:17
7
27
Grzyb Leszek
M (8)
M-Dorosli (7)
KAC RUNNERS
Łąka
18:58,3
03:27,9
04:31
8
58
Niedźwiedź Marcin
M (9)
M-Dorosli (8)
Góra
20:11,6
04:41,2
04:48
9
22
Gabzdyl Dawid
M (11)
M-Dorosli (9)
Wola
21:29,7
05:59,3
05:07
10
99
Tomaszek Marek
M (12)
M-Dorosli (10)
Wola
21:48,4
06:18,0
05:11
11
17
Ferens Askaniusz
M (15)
M-Dorosli (11)
Gilowice
22:43,8
07:13,4
05:24
12
26
Gruchlik Bartosz
M (16)
M-Dorosli (12)
The Howsers
Siemianowice
22:51,6
07:21,2
05:26
13
36
Jacoszek Rafał
M (17)
M-Dorosli (13)
Siemianowice śląskie
22:55,3
07:24,9
05:27
14
114
Zając Nikodem
M (18)
M-Dorosli (14)
Góra
22:58,5
07:28,1
05:28
15
115
Zając Marcin
M (19)
M-Dorosli (15)
Góra
22:59,8
07:29,4
05:28
16
65
Piwowar Damian
M (21)
M-Dorosli (16)
Idziemy dalej
Wola
23:32,3
08:01,9
05:36
17
93
SOBÓL KRZYSZTOF
M (23)
M-Dorosli (17)
PATYKIEM PISANE 505
JAWISZOWICE
24:32,5
09:02,1
05:50
18
119
Żychoń Adam
M (24)
M-Dorosli (18)
Katowice
24:44,0
09:13,6
05:53
19
11
Data Dawid
M (26)
M-Dorosli (19)
K. A. Team Bystra
Bystra
25:20,8
09:50,4
06:02
20
66
Podleś Paweł
M (27)
M-Dorosli (20)
Wola
26:05,5
10:35,1
06:12
21
76
Raff Damian
M (28)
M-Dorosli (21)
RUNHOGS TYCHY
Tychy
26:14,9
10:44,5
06:14
22
53
Maksymov Vadym
M (34)
M-Dorosli (22)
Danone
Tychy
28:36,2
13:05,8
06:48
23
14
Domżoł Jerzy
M (35)
M-Dorosli (23)
Gilowice
29:05,6
13:35,2
06:55
24
35
Jacoszek Tomasz
M (36)
M-Dorosli (24)
Grzawa
29:07,8
13:37,4
06:56
25
29
Hajnos Damian
M (37)
M-Dorosli (25)
Brzeszcze
29:17,8
13:47,4
06:58
26
12
Data Adam
M (39)
M-Dorosli (26)
K. A. Team Bystra
Bystra
30:02,4
14:32,0
07:09
27
19
Fijał Rafał
M (40)
M-Dorosli (27)
Wola
31:02,5
15:32,1
07:23
28
57
Matusiak Marcin
M (41)
M-Dorosli (28)
PO WOLI DO CELU
Wola
31:23,5
15:53,1
07:28
29
3
Boryczka Szymon
M (43)
M-Dorosli (29)
Miedzyrzecze
32:16,2
16:45,8
07:41
30
10
Ćwiertnia Jan
M (48)
M-Dorosli (30)
Wola
36:12,3
20:41,9
08:37
31
90
Słowik Marek
M (52)
M-Dorosli (31)
PoWoli do celu
Wola
47:04,8
31:34,4
11:12
BGTimeSport
© 2015 - 2024