Bieg alpejski 14 km

Wydarzenie:
XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
03.06.2018
Miejsce:
Kozy
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
115
Ukończyło:
113
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoPK1MetaStrata
1 59 Kubica Marcin M (1) 1999 M18 (1) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 36:34,4(1) 1:02:04,1
2 81 Misiak Bartosz M (2) 1987 M18 (2) POL Biegiem przez Chybie Cesky Tesin 38:24,9(2) 1:03:30,3 01:26,2
3 55 Koźmiński Józef M (3) 1981 M35 (1) MGK-M (1) POL LKS Orzeł Kozy Kozy 38:26,7(3) 1:05:04,2 03:00,1
4 30 Miskiewicz Mariusz M (4) 1981 M35 (2) POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Mnich 38:55,9(4) 1:05:40,5 03:36,4
5 57 Krupa Przemysław M (5) 1983 M35 (3) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 40:01,6(6) 1:07:11,8 05:07,7
6 141 Wójcik Paweł M (6) 1998 M18 (3) POL Zadyszka Oświęcim/Speed Team Brzesz Brzeszcze 39:39,5(5) 1:07:26,7 05:22,6
7 89 Nikiel Szymon M (7) 1990 M18 (4) POL Nutrend Godziszka 40:32,2(7) 1:07:34,0 05:29,9
8 63 Jura Rafał M (8) 1987 M18 (5) MGK-M (2) POL Daniel Wosik Tervel Team Kozy 41:18,8(9) 1:08:23,1 06:19,0
9 10 Brol Marcin M (9) 1984 M18 (6) POL Inżynieria Biegania Katowice 40:36,2(8) 1:08:53,5 06:49,4
10 125 Stec Jakub M (10) 1989 M18 (7) POL UBS / Decathlon B-B Godziszka 41:40,5(10) 1:09:41,2 07:37,1
11 74 Matecki Tomasz M (11) 1980 M35 (4) POL Bielsko-Biała 42:33,2(11) 1:11:39,5 09:35,4
12 12 Chortaszko Artur M (12) 1979 M35 (5) POL Bielsko Biała 42:52,2(12) 1:12:31,1 10:27,0
13 136 Wasztyl Tomasz M (13) 1969 M35 (6) POL Bielsko-Biała 43:08,1(13) 1:12:46,0 10:41,9
14 147 Zontek Mateusz M (14) 1981 M35 (7) POL Bielsko-Biała 44:05,5(19) 1:13:02,0 10:57,9
15 91 Olszowski Krzysztof M (15) 1976 M35 (8) POL Międzybrodzie Bialskie Międzybrodzie Bialskie 43:30,4(14) 1:13:14,7 11:10,6
16 34 Jakubas Grzegorz M (16) 1980 M35 (9) POL BBrunners BielskoBiała 43:46,4(15) 1:13:40,5 11:36,4
17 107 Proksa Robert M (17) 1964 M50 (1) POL Myłowice 44:00,6(18) 1:14:02,8 11:58,7
18 50 Kołek Sebastian M (18) 1979 M35 (10) POL Międzybrodzie Bialskie 43:59,3(17) 1:14:17,8 12:13,7
19 110 Pytel Janusz M (19) 1958 M50 (2) POL Sosnowiec 44:10,5(20) 1:14:29,3 12:25,2
20 132 Tomala Janusz M (20) 1975 M35 (11) MGK-M (3) POL Kozy Kozy 44:24,0(23) 1:14:38,6 12:34,5
21 16 Duda Sebastian M (21) 1978 M35 (12) POL CSW Kozy Bujaków 43:54,9(16) 1:14:42,6 12:38,5
22 77 Mazgaj Dawid M (22) 1984 M18 (8) POL Biegiem przez Chybie Chybie 44:48,0(25) 1:14:57,9 12:53,8
23 106 Pokrzyk Zbigniew M (23) 1976 M35 (13) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 44:23,0(22) 1:15:10,5 13:06,4
24 11 Cebula Leszek M (24) 1975 M35 (14) POL Kraków 44:21,8(21) 1:16:12,5 14:08,4
25 80 Migdoł Adam M (25) 1975 M35 (15) POL HRmax Żory Żory 44:25,8(24) 1:16:45,0 14:40,9
26 21 Fritz Wojciech M (26) 1975 M35 (16) POL BIEG PO ZDRÓJ Bielsko-Biała 47:01,3(31) 1:17:24,4 15:20,3
27 22 Furtak Tomasz M (27) 1975 M35 (17) POL Kraków 46:07,6(27) 1:17:57,9 15:53,8
28 20 Firs Michał M (28) 1981 M35 (18) MGK-M (4) POL Kozy 46:10,3(28) 1:18:08,1 16:04,0
29 97 Papuga Dariusz M (29) 1965 M50 (3) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 45:54,3(26) 1:18:22,9 16:18,8
30 82 Młocek Tomasz M (30) 1981 M35 (19) POL Kęckie Harpagany Kęty 47:26,3(34) 1:18:48,6 16:44,5
31 119 Słonka Sebastian M (31) 1986 M18 (9) POL Bielsko Biała 47:01,9(32) 1:19:23,1 17:19,0
32 128 Szpak Damian M (32) 1961 M50 (4) POL Team Papry Tychy 47:34,3(35) 1:19:33,3 17:29,2
33 121 Sporysz Mateusz M (33) 1993 M18 (10) MGK-M (5) POL Kozy 47:49,7(37) 1:19:53,1 17:49,0
34 54 Koziołek Leszek M (34) 1957 M50 (5) MGK-M (6) POL Kozy 46:27,3(29) 1:20:04,7 18:00,6
35 8 Błachut Radosław M (35) 1979 M35 (20) POL Bielsko-Biała 47:05,5(33) 1:20:36,9 18:32,8
36 42 Kania Mateusz M (36) 1992 M18 (11) POL Bielsko-Biała 46:53,1(30) 1:21:13,5 19:09,4
37 116 Siwczyk Andrzej M (37) 1957 M50 (6) POL SIŁA USTROŃ Ustroń 47:46,6(36) 1:22:08,4 20:04,3
38 72 Marcinkowski Paweł M (38) 1979 M35 (21) POL Zaborze 48:10,9(40) 1:22:20,3 20:16,2
39 135 Troszok Radek M (39) 1981 M35 (22) POL Wisła 49:00,4(43) 1:22:22,4 20:18,3
40 7 Bienias Damian M (40) 1990 M18 (12) MGK-M (7) POL BIEGAM BO LUBIE Kozy 48:25,3(41) 1:22:33,0 20:28,9
41 1 Adamus-Kowalska Justyna K (1) 1979 K35 (1) POL Imielin 47:52,5(38) 1:22:53,7 20:49,6
42 126 Szemla Zbigniew M (41) 1981 M35 (23) POL Bielsko Biała 48:00,9(39) 1:23:06,5 21:02,4
43 133 Tomasiczek Ryszard M (42) 1978 M35 (24) POL Stara Wieś 50:03,9(48) 1:23:26,7 21:22,6
44 4 Baścik Maciek M (43) 1979 M35 (25) MGK-M (8) POL Kozy 49:07,0(44) 1:23:34,3 21:30,2
45 53 Kozik Bartłomiej M (44) 1977 M35 (26) POL Gliwice 50:02,8(47) 1:23:43,8 21:39,7
46 17 Dudziak Marek M (45) 1979 M35 (27) POL BB Runners / DUDIKOM Jaworze 49:30,3(45) 1:24:09,0 22:04,9
47 139 Więcek Przemysław M (46) 1980 M35 (28) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 50:47,2(50) 1:24:39,7 22:35,6
48 120 Sporysz Krzysztof M (47) 1971 M35 (29) MGK-M (9) POL Kozy 50:09,8(49) 1:25:14,8 23:10,7
49 90 Ogiegło Łukasz M (48) 1983 M35 (30) POL 1983 Bielsko-Biała 51:13,1(51) 1:25:57,1 23:53,0
50 64 Lebuda Grzegorz M (49) 1975 M35 (31) POL Papry Team 20 Tychy 49:42,0(46) 1:26:15,6 24:11,5
51 118 Skrobot Tomasz M (50) 1984 M18 (13) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 51:24,6(52) 1:26:34,6 24:30,5
52 100 Pieczara Błażej M (51) 1979 M35 (32) POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 51:48,5(54) 1:26:42,4 24:38,3
53 87 Muszyński Piotr M (52) 1974 M35 (33) POL TEAM PAPRY 20 Bieruń 48:57,4(42) 1:26:47,4 24:43,3
54 31 Honkisz Julia K (2) 1991 K18 (1) MGK-K (1) POL Nutrend Team Kozy 51:32,8(53) 1:27:00,5 24:56,4
55 38 Jonkisz Dorota K (3) 1966 K50 (1) POL Rytm Czechowice dziedzice 52:25,5(55) 1:27:45,6 25:41,5
56 44 Kasiński Rafał M (53) 1972 M35 (34) POL Bielsko- Biała 53:12,4(60) 1:28:17,9 26:13,8
57 13 Chwałek Ewelina K (4) 1978 K35 (2) POL Bestwina 52:33,7(56) 1:28:29,1 26:25,0
58 18 Dudziak Sławomir M (54) 1984 M18 (14) POL Bielsko-Biała 53:40,2(63) 1:28:44,5 26:40,4
59 130 Szwagrzyk Marcin M (55) 1987 M18 (15) POL Kraków 53:35,2(62) 1:28:50,7 26:46,6
60 102 Pióro Grzegorz M (56) 1976 M35 (35) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 53:02,1(58) 1:29:17,1 27:13,0
61 137 Wąchała Grzegorz M (57) 1973 M35 (36) POL SPRINTEX TEAM Skawina 53:08,7(59) 1:29:29,0 27:24,9
62 45 Kastelik Dariusz M (58) 1977 M35 (37) POL Sprintex Team Pietrzykowice 52:49,2(57) 1:29:29,2 27:25,1
63 111 Ring Rafał M (59) 1975 M35 (38) POL Porąbka 54:02,7(64) 1:30:00,7 27:56,6
64 104 Płóciennik Aleksandra K (5) 1987 K18 (2) POL Bielsko-Biała 53:33,7(61) 1:30:53,9 28:49,8
65 56 Krawczyk Jacek M (60) 1977 M35 (39) POL Olza Cieszyn cieszyn 55:39,2(73) 1:31:09,1 29:05,0
66 103 Pisarek Radosław M (61) 1996 M18 (16) POL Pawłowice 54:09,7(65) 1:32:20,7 30:16,6
67 150 Rakowska Magdalena K (6) 1973 K35 (3) POL Drużyna TVN Warszawa 55:09,6(69) 1:32:37,6 30:33,5
68 79 Michura Daniel M (62) 1959 M50 (7) POL Tychy 55:36,9(72) 1:33:06,8 31:02,7
69 99 Piczak Jarosław M (63) 1978 M35 (40) MGK-M (10) POL Jabłuszkowa Kozy 56:38,3(79) 1:33:12,7 31:08,6
70 114 Siąkała Waldemar M (64) 1979 M35 (41) POL Kraków 55:19,2(70) 1:33:20,5 31:16,4
71 33 Jachymek Piotr M (65) 1962 M50 (8) MGK-M (11) POL Kozy 56:34,1(78) 1:34:13,2 32:09,1
72 117 Skibicki Krzysztof M (66) 1970 M35 (42) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim 55:00,5(67) 1:34:28,3 32:24,2
73 25 Gorczewska Renata K (7) 1970 K35 (4) POL Iskra Rybarzowice Rybarzowice 56:03,6(76) 1:34:55,8 32:51,7
74 149 Krupa Anna K (8) 1987 K18 (3) POL Wierzchowie 55:55,1(75) 1:34:55,9 32:51,8
75 24 Gniza Marcin M (67) 1984 M18 (17) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice-Dziedzice 56:09,1(77) 1:35:10,7 33:06,6
76 3 Barcik Maciek M (68) 1974 M35 (43) POL Prokontech Bielsko-Biała 55:31,6(71) 1:35:25,7 33:21,6
77 113 Rozmus-Orczyk Anna K (9) 1961 K50 (2) MGK-K (2) POL Kozy biegają, a nie skaczą! Kozy 56:44,8(80) 1:35:33,9 33:29,8
78 51 Kowalski Aleksander M (69) 1976 M35 (44) POL biegpozroj.pl Bielsko-Biala 55:54,4(74) 1:35:53,1 33:49,0
79 2 Antczak Przemysław M (70) 1982 M35 (45) POL Jaworzno 56:46,8(81) 1:36:04,8 34:00,7
80 15 Klapholz Adriana K (10) 1972 K35 (5) POL Biegiem Przez Chybie Frelichów 55:06,9(68) 1:36:07,1 34:03,0
81 140 Worek Magdalena K (11) 1973 K35 (6) POL BBLL Węgierska Górka Żabnica 56:55,4(82) 1:36:14,9 34:10,8
82 98 Papuga Iwona K (12) 1968 K50 (3) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 57:05,0(83) 1:36:28,2 34:24,1
83 37 Jaworski Mateusz M (71) 1992 M18 (18) POL Górki Wielkie 57:06,5(84) 1:37:05,9 35:01,8
84 94 Osior Agnieszka K (13) 1976 K35 (7) POL Team Papry 20 Tychy 58:21,1(86) 1:37:24,7 35:20,6
85 95 Panek Krzysztof M (72) 1976 M35 (46) POL Team Papry Bieruń 54:44,2(66) 1:37:33,2 35:29,1
86 61 Kupczak Beata K (14) 1991 K18 (4) POL Żabnica 57:59,3(85) 1:37:51,2 35:47,1
87 105 Podziemski Michał M (73) 1965 M50 (9) POL Tychy 59:53,9(93) 1:38:53,8 36:49,7
88 127 Szota Magdalena K (15) 1977 K35 (8) POL Mikołów 58:30,9(88) 1:39:16,7 37:12,6
89 88 Nawrocki Szymon M (74) 1974 M35 (47) POL Mikołów 58:31,4(89) 1:39:17,1 37:13,0
90 47 Kiczmer Tomasz M (75) 1972 M35 (48) MGK-M (12) POL Kozy 1:00:53,8(95) 1:39:43,2 37:39,1
91 5 Białas Michał M (76) 1985 M18 (19) POL Brzeszcze 58:23,8(87) 1:39:59,7 37:55,6
92 148 Borowski Jarosław M (77) 1967 M50 (10) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 59:49,9(92) 1:40:12,1 38:08,0
93 71 Marcinkowska Mariola K (16) 1984 K18 (5) POL Olza Cieszyn 59:18,8(90) 1:40:52,5 38:48,4
94 41 Kamiński Robert M (78) 1988 M18 (20) POL Międzybrodzie Bialskie 59:26,2(91) 1:42:41,5 40:37,4
95 84 Motyka Agata K (17) 1965 K50 (4) POL BBLL Węgierska Górka Żabnica 1:00:33,9(94) 1:43:32,3 41:28,2
96 145 Zastawny Katarzyna K (18) 1980 K35 (9) POL Inżynieria Begania Team Pogwizdów 1:02:01,1(99) 1:44:50,4 42:46,3
97 86 Muszyńska Bożena K (19) 1975 K35 (10) POL TEAM PAPRY 20 Bieruń 1:01:22,4(97) 1:45:38,9 43:34,8
98 101 Murański Piotr M (79) 1986 M18 (21) POL Brzeszcze 1:01:22,3(96) 1:45:59,5 43:55,4
99 39 Kaim Iwona K (20) 1976 K35 (11) POL Bielsko-Biała 1:02:30,2(100) 1:46:13,9 44:09,8
100 123 Jopek Anna K (21) 1978 K35 (12) POL Jasienica 1:02:50,2(102) 1:46:39,0 44:34,9
101 76 Matyszkowicz Janusz M (80) 1958 M50 (11) POL GOnimy Kęty 1:01:52,2(98) 1:46:59,3 44:55,2
102 96 Panek Elżbieta K (22) 1978 K35 (13) POL Amatorka Bielsko-Biała 1:03:53,9(105) 1:47:06,2 45:02,1
103 134 Tomasik Monika K (23) 1978 K35 (14) POL Łodygowice 1:02:45,9(101) 1:47:33,5 45:29,4
104 124 Stawowczyk Agnieszka K (24) 1991 K18 (6) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice Dziedzice 1:06:09,4(107) 1:51:14,4 49:10,3
105 146 Zieleźnik Monika K (25) 1967 K50 (5) MGK-K (3) POL Kozy 1:03:12,1(104) 1:51:48,9 49:44,8
106 144 Załuska Paulina K (26) 1991 K18 (7) POL - Tychy 1:04:02,9(106) 1:51:55,8 49:51,7
107 78 Mazurek Anna K (27) 1983 K35 (15) POL Bielsko-biała 1:03:09,3(103) 1:52:33,1 50:29,0
108 65 Lebuda Sylwia K (28) 1977 K35 (16) POL Papry Team20 Tychy 1:06:40,7(108) 1:53:20,5 51:16,4
109 138 Wiewióra Krzysztof M (81) 1968 M50 (12) POL Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała 1:08:49,3(111) 1:56:53,0 54:48,9
110 112 Rozmus Marzena K (29) 1974 K35 (17) POL SWIERCZYNIEC RUNNING Bojszowy Nowe 1:07:16,9(109) 1:57:17,1 55:13,0
111 58 Krzykawski Arkadiusz M (82) 1966 M50 (13) POL Sosnowiec 1:08:33,8(110) 2:02:20,8 1:00:16,7
112 109 Ptak Zbigniew M (83) 1952 M50 (14) MGK-M (13) POL B$ZK RELAK$ Kozy 1:11:46,2(112) 2:07:15,0 1:05:10,9
113 66 Lewicka Bożena K (30) 1958 K50 (6) POL GOnimy Kęty 1:13:59,9(113) 2:08:53,9 1:06:49,8
DNS 70 Małek Marzena K 1984 K18 POL Team Papry 20 Tychy
DNS 142 Wysogląd Henryk M 1968 M50 POL Pisarzowice

BGTimeSport © 2015-2020