Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
Bieg alpejski 14 km
Wydarzenie:
XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
03.06.2018
Miejsce:
Kozy
Dystans:
0
.000 km
Zgłoszonych:
115
Ukończyło:
113
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K18
K35
K50
M18
M35
M50
MGK-K
MGK-M
Klasyfikacja w kategorii: M35
(M35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
PK1
Meta
Strata
1
55
Koźmiński Józef
M (3)
1981
M35 (1)
MGK-M (1)
POL
LKS Orzeł Kozy
Kozy
38:26,7(3)
1:05:04,2
2
30
Miskiewicz Mariusz
M (4)
1981
M35 (2)
POL
BIEGIEM PRZEZ CHYBIE
Mnich
38:55,9(4)
1:05:40,5
00:36,3
3
57
Krupa Przemysław
M (5)
1983
M35 (3)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
40:01,6(6)
1:07:11,8
02:07,6
4
74
Matecki Tomasz
M (11)
1980
M35 (4)
POL
Bielsko-Biała
42:33,2(11)
1:11:39,5
06:35,3
5
12
Chortaszko Artur
M (12)
1979
M35 (5)
POL
Bielsko Biała
42:52,2(12)
1:12:31,1
07:26,9
6
136
Wasztyl Tomasz
M (13)
1969
M35 (6)
POL
Bielsko-Biała
43:08,1(13)
1:12:46,0
07:41,8
7
147
Zontek Mateusz
M (14)
1981
M35 (7)
POL
Bielsko-Biała
44:05,5(19)
1:13:02,0
07:57,8
8
91
Olszowski Krzysztof
M (15)
1976
M35 (8)
POL
Międzybrodzie Bialskie
Międzybrodzie Bialskie
43:30,4(14)
1:13:14,7
08:10,5
9
34
Jakubas Grzegorz
M (16)
1980
M35 (9)
POL
BBrunners
BielskoBiała
43:46,4(15)
1:13:40,5
08:36,3
10
50
Kołek Sebastian
M (18)
1979
M35 (10)
POL
Międzybrodzie Bialskie
43:59,3(17)
1:14:17,8
09:13,6
11
132
Tomala Janusz
M (20)
1975
M35 (11)
MGK-M (3)
POL
Kozy
Kozy
44:24,0(23)
1:14:38,6
09:34,4
12
16
Duda Sebastian
M (21)
1978
M35 (12)
POL
CSW Kozy
Bujaków
43:54,9(16)
1:14:42,6
09:38,4
13
106
Pokrzyk Zbigniew
M (23)
1976
M35 (13)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
44:23,0(22)
1:15:10,5
10:06,3
14
11
Cebula Leszek
M (24)
1975
M35 (14)
POL
Kraków
44:21,8(21)
1:16:12,5
11:08,3
15
80
Migdoł Adam
M (25)
1975
M35 (15)
POL
HRmax Żory
Żory
44:25,8(24)
1:16:45,0
11:40,8
16
21
Fritz Wojciech
M (26)
1975
M35 (16)
POL
BIEG PO ZDRÓJ
Bielsko-Biała
47:01,3(31)
1:17:24,4
12:20,2
17
22
Furtak Tomasz
M (27)
1975
M35 (17)
POL
Kraków
46:07,6(27)
1:17:57,9
12:53,7
18
20
Firs Michał
M (28)
1981
M35 (18)
MGK-M (4)
POL
Kozy
46:10,3(28)
1:18:08,1
13:03,9
19
82
Młocek Tomasz
M (30)
1981
M35 (19)
POL
Kęckie Harpagany
Kęty
47:26,3(34)
1:18:48,6
13:44,4
20
8
Błachut Radosław
M (35)
1979
M35 (20)
POL
Bielsko-Biała
47:05,5(33)
1:20:36,9
15:32,7
21
72
Marcinkowski Paweł
M (38)
1979
M35 (21)
POL
Zaborze
48:10,9(40)
1:22:20,3
17:16,1
22
135
Troszok Radek
M (39)
1981
M35 (22)
POL
Wisła
49:00,4(43)
1:22:22,4
17:18,2
23
126
Szemla Zbigniew
M (41)
1981
M35 (23)
POL
Bielsko Biała
48:00,9(39)
1:23:06,5
18:02,3
24
133
Tomasiczek Ryszard
M (42)
1978
M35 (24)
POL
Stara Wieś
50:03,9(48)
1:23:26,7
18:22,5
25
4
Baścik Maciek
M (43)
1979
M35 (25)
MGK-M (8)
POL
Kozy
49:07,0(44)
1:23:34,3
18:30,1
26
53
Kozik Bartłomiej
M (44)
1977
M35 (26)
POL
Gliwice
50:02,8(47)
1:23:43,8
18:39,6
27
17
Dudziak Marek
M (45)
1979
M35 (27)
POL
BB Runners / DUDIKOM
Jaworze
49:30,3(45)
1:24:09,0
19:04,8
28
139
Więcek Przemysław
M (46)
1980
M35 (28)
POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
50:47,2(50)
1:24:39,7
19:35,5
29
120
Sporysz Krzysztof
M (47)
1971
M35 (29)
MGK-M (9)
POL
Kozy
50:09,8(49)
1:25:14,8
20:10,6
30
90
Ogiegło Łukasz
M (48)
1983
M35 (30)
POL
1983
Bielsko-Biała
51:13,1(51)
1:25:57,1
20:52,9
31
64
Lebuda Grzegorz
M (49)
1975
M35 (31)
POL
Papry Team 20
Tychy
49:42,0(46)
1:26:15,6
21:11,4
32
100
Pieczara Błażej
M (51)
1979
M35 (32)
POL
KB MCKIS JAWORZNO
Jaworzno
51:48,5(54)
1:26:42,4
21:38,2
33
87
Muszyński Piotr
M (52)
1974
M35 (33)
POL
TEAM PAPRY 20
Bieruń
48:57,4(42)
1:26:47,4
21:43,2
34
44
Kasiński Rafał
M (53)
1972
M35 (34)
POL
Bielsko- Biała
53:12,4(60)
1:28:17,9
23:13,7
35
102
Pióro Grzegorz
M (56)
1976
M35 (35)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
53:02,1(58)
1:29:17,1
24:12,9
36
137
Wąchała Grzegorz
M (57)
1973
M35 (36)
POL
SPRINTEX TEAM
Skawina
53:08,7(59)
1:29:29,0
24:24,8
37
45
Kastelik Dariusz
M (58)
1977
M35 (37)
POL
Sprintex Team
Pietrzykowice
52:49,2(57)
1:29:29,2
24:25,0
38
111
Ring Rafał
M (59)
1975
M35 (38)
POL
Porąbka
54:02,7(64)
1:30:00,7
24:56,5
39
56
Krawczyk Jacek
M (60)
1977
M35 (39)
POL
Olza Cieszyn
cieszyn
55:39,2(73)
1:31:09,1
26:04,9
40
99
Piczak Jarosław
M (63)
1978
M35 (40)
MGK-M (10)
POL
Jabłuszkowa
Kozy
56:38,3(79)
1:33:12,7
28:08,5
41
114
Siąkała Waldemar
M (64)
1979
M35 (41)
POL
Kraków
55:19,2(70)
1:33:20,5
28:16,3
42
117
Skibicki Krzysztof
M (66)
1970
M35 (42)
POL
ZADYSZKA OŚWIĘCIM
Oświęcim
55:00,5(67)
1:34:28,3
29:24,1
43
3
Barcik Maciek
M (68)
1974
M35 (43)
POL
Prokontech
Bielsko-Biała
55:31,6(71)
1:35:25,7
30:21,5
44
51
Kowalski Aleksander
M (69)
1976
M35 (44)
POL
biegpozroj.pl
Bielsko-Biala
55:54,4(74)
1:35:53,1
30:48,9
45
2
Antczak Przemysław
M (70)
1982
M35 (45)
POL
Jaworzno
56:46,8(81)
1:36:04,8
31:00,6
46
95
Panek Krzysztof
M (72)
1976
M35 (46)
POL
Team Papry
Bieruń
54:44,2(66)
1:37:33,2
32:29,0
47
88
Nawrocki Szymon
M (74)
1974
M35 (47)
POL
Mikołów
58:31,4(89)
1:39:17,1
34:12,9
48
47
Kiczmer Tomasz
M (75)
1972
M35 (48)
MGK-M (12)
POL
Kozy
1:00:53,8(95)
1:39:43,2
34:39,0
BGTimeSport
© 2015 - 2024