Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Górski Bieg Frassatiego 2022
Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego 2022
Górski Bieg Frassatiego 2022
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
11.06.2022
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22
.000 km
Zgłoszonych:
334
Ukończyło:
327
Nieklasyfikowani:
7
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
M-18
M-35
M-50
MPDuchow
Gmina
Klasyfikacja w kategorii: M-35
(M-35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Duchowni
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
12km
Wynik
Strata
Tempo
1
1
Skupień Tomasz
M (4)
1986
M-35 (1)
POL
Skawinki
57:40,2(4)
1:38:38,3
04:29
2
3
Miśkiewicz Mariusz
M (5)
1981
M-35 (2)
POL
Stańczak Team
58:20,9(5)
1:41:48,5
03:10,2
04:37
3
11
Jura Rafał
M (6)
1987
M-35 (3)
POL
Bielsko-Biała
59:29,5(7)
1:43:12,6
04:34,3
04:41
4
245
Pasik Tomasz
M (8)
1979
M-35 (4)
POL
Wolsztyński Klub Biegowy
Wolsztyn
1:00:29,0(8)
1:44:38,6
06:00,3
04:45
5
7
Flisiński Łukasz
M (13)
1981
M-35 (5)
POL
Alpin Sport Team
Sosnowiec
1:04:47,3(13)
1:51:50,5
13:12,2
05:05
6
41
Brysz Michał
M (14)
1986
M-35 (6)
POL
SBG Podbieg
Kraków
1:05:21,7(15)
1:52:46,2
14:07,9
05:07
7
15
Badowski Aleksander
M (15)
1984
M-35 (7)
POL
Marcin Świerc TEAM
Warszawa
1:04:52,9(14)
1:53:09,7
14:31,4
05:08
8
371
Marchuk Ilya
M (18)
1987
M-35 (8)
POL
Ultimate Direction
Kraków
1:06:33,0(17)
1:56:11,1
17:32,8
05:16
9
329
Walendowski Dominik
M (26)
1986
M-35 (9)
POL
Grupa EKOMA
Tychy
1:07:52,6(21)
1:59:46,8
21:08,5
05:26
10
297
Szady Tomasz
M (27)
1985
M-35 (10)
MPDuchow (2)
POL
Unia Hrubieszów -
Hrubieszów
1:08:07,7(26)
2:01:03,6
22:25,3
05:30
11
99
Grzegorz Góral
M (28)
1984
M-35 (11)
POL
Góral Heej!
Swoszowice
1:12:06,1(37)
2:02:25,6
23:47,3
05:33
12
156
Korcz Daniel
M (31)
1979
M-35 (12)
POL
Jaworzno Runners Pro Team
Jaworzno
1:12:36,3(41)
2:05:18,7
26:40,4
05:41
13
218
Naglik Marcin
M (36)
1980
M-35 (13)
POL
Lacho Team
Kraków
1:11:40,1(34)
2:07:01,9
28:23,6
05:46
14
303
Szewczyk Damian
M (37)
1976
M-35 (14)
MPDuchow (3)
POL
Jejkowice biegają
Jejkowice
1:11:22,5(32)
2:07:33,7
28:55,4
05:47
15
317
Targosz Piotr
M (38)
1977
M-35 (15)
POL
Sprintex Team
Twardorzeczka
1:13:39,2(49)
2:08:52,2
30:13,9
05:51
16
278
Sawicki Lucjan
M (39)
1976
M-35 (16)
POL
Team Brothers
Żywiec
1:13:06,8(48)
2:08:57,3
30:19,0
05:51
17
168
Krzemień Krzysztof
M (40)
1977
M-35 (17)
POL
Krzemień Running Team
Brzeszcze
1:14:36,8(55)
2:09:00,7
30:22,4
05:51
18
277
Sawicki Marek
M (41)
1987
M-35 (18)
POL
SKLEPSONO.PL
Lipowa
1:13:04,2(46)
2:09:15,5
30:37,2
05:52
19
154
Kopyczok Michał
M (44)
1985
M-35 (19)
POL
KS Kandahar
Bielsko-Biała
1:14:48,5(56)
2:10:13,2
31:34,9
05:55
20
268
Raczyc Janusz
M (45)
1986
M-35 (20)
POL
Hit The Trail
Tarnów
1:11:24,6(33)
2:10:25,8
31:47,5
05:55
21
261
Pokrzyk Zbigniew
M (47)
1976
M-35 (21)
POL
Oświęcim
1:15:04,4(58)
2:10:54,6
32:16,3
05:57
22
103
Gwardiak Mateusz
M (48)
1986
M-35 (22)
POL
Orzesze
1:13:04,5(47)
2:11:18,2
32:39,9
05:58
23
216
Mych Bartosz
M (51)
1978
M-35 (23)
POL
Tychy
1:17:20,7(73)
2:12:00,2
33:21,9
06:00
24
115
Jacko Marek
M (54)
1974
M-35 (24)
POL
HRmax Żory
Żory
1:16:36,9(69)
2:12:44,8
34:06,5
06:02
25
201
Małek Adam
M (56)
1982
M-35 (25)
POL
Orzesze
1:14:54,6(57)
2:14:59,8
36:21,5
06:08
26
65
Dubala Dawid
M (57)
1979
M-35 (26)
POL
Pszczyna
1:16:33,5(68)
2:15:13,2
36:34,9
06:08
27
183
Kwiatkowski Rafał
M (58)
1974
M-35 (27)
POL
Forever Young
Chrzanów
1:12:16,2(38)
2:15:21,1
36:42,8
06:09
28
24
Baranowski Łukasz
M (61)
1986
M-35 (28)
POL
Orzesze
1:15:27,1(61)
2:16:00,5
37:22,2
06:10
29
232
Olejarz Piotr
M (64)
1985
M-35 (29)
POL
Tychy
1:16:28,7(67)
2:17:13,5
38:35,2
06:14
30
144
Klimczak Arkadiusz
M (68)
1977
M-35 (30)
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Bielsko-Biala
1:20:52,6(95)
2:18:31,4
39:53,1
06:17
31
236
Ołubek Robert
M (69)
1975
M-35 (31)
POL
HRmax Żory
Żory
1:18:53,1(80)
2:18:34,5
39:56,2
06:17
32
228
Nowak Krzysztof
M (70)
1986
M-35 (32)
POL
Kalisz
1:18:24,7(78)
2:19:17,9
40:39,6
06:19
33
165
Siwy Dominik
M (71)
1979
M-35 (33)
POL
Mikołów
1:19:41,2(84)
2:19:23,6
40:45,3
06:20
34
311
Ścibor Łukasz
M (72)
1977
M-35 (34)
POL
Wojnicz
1:19:44,0(85)
2:19:32,4
40:54,1
06:20
35
210
Miśkiewicz Paweł
M (73)
1978
M-35 (35)
POL
Outdoorzy
Kozy
1:17:13,4(72)
2:19:35,2
40:56,9
06:20
36
203
Marcola Łukasz
M (75)
1977
M-35 (36)
POL
Bytom
1:21:17,1(97)
2:19:47,9
41:09,6
06:21
37
116
Jakubowski Bartek
M (77)
1981
M-35 (37)
POL
Pawłowice
1:18:03,5(75)
2:20:44,4
42:06,1
06:23
38
76
Faron Paweł
M (78)
1983
M-35 (38)
POL
ZF
Czechowice-Dziedzice
1:19:49,8(86)
2:21:14,0
42:35,7
06:25
39
78
Ficek Paweł
M (79)
1977
M-35 (39)
POL
Totus Tuus
Paczyna
1:19:26,7(82)
2:21:18,4
42:40,1
06:25
40
49
Chudy Dawid
M (80)
1985
M-35 (40)
POL
Przeciszów
1:20:04,9(88)
2:21:23,6
42:45,3
06:25
41
182
Kwiatkowski Przemysław
M (81)
1978
M-35 (41)
MPDuchow (4)
POL
PWSD Gniezno
Gniezno
1:20:03,7(87)
2:22:39,6
44:01,3
06:29
42
284
Smiech Marek
M (82)
1982
M-35 (42)
POL
Reh- Medica
Reńska Wieś
1:18:39,1(79)
2:23:08,6
44:30,3
06:30
43
253
Pietyra Grzegorz
M (83)
1982
M-35 (43)
POL
Tychy
1:20:16,0(93)
2:24:18,7
45:40,4
06:33
44
267
Pukocz Paweł
M (85)
1985
M-35 (44)
POL
Orzesze
1:23:10,2(108)
2:25:26,1
46:47,8
06:36
45
192
Lubecki Tomasz
M (86)
1978
M-35 (45)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
1:21:02,2(96)
2:25:32,1
46:53,8
06:36
46
50
Cituk Grzegorz
M (87)
1977
M-35 (46)
POL
42k Pro Team
Tychy
1:20:05,7(89)
2:25:38,3
47:00,0
06:37
47
105
Hewig Damian
M (89)
1983
M-35 (47)
POL
Ruda Śląska
1:23:52,5(113)
2:27:06,5
48:28,2
06:41
48
194
Łatka Marek
M (91)
1977
M-35 (48)
POL
Inżynieria Biegania
Rudziczka
1:23:09,6(107)
2:27:43,2
49:04,9
06:42
49
164
Kozak Michał
M (92)
1983
M-35 (49)
MPDuchow (5)
POL
biegnijsercem.pl
Sanok
1:26:28,5(132)
2:27:54,5
49:16,2
06:43
50
294
Stwora Bartłomiej
M (96)
1981
M-35 (50)
Gmina (4)
POL
Międzybrodzie Bialskie
1:24:16,2(116)
2:28:27,3
49:49,0
06:44
51
146
Knap Jarosław
M (97)
1975
M-35 (51)
POL
Bieg z Chrystusem
Będzin
1:26:29,2(133)
2:28:43,6
50:05,3
06:45
52
167
Krause Kuba
M (100)
1982
M-35 (52)
POL
Natural Born Runners
Poznań
1:22:28,5(105)
2:29:47,8
51:09,5
06:48
53
32
Bojdys Jarosław
M (106)
1985
M-35 (53)
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Bielsko-Biała
1:24:15,6(115)
2:31:14,3
52:36,0
06:52
54
148
Kocierz Piotr
M (112)
1975
M-35 (54)
POL
Źywiec
1:26:30,8(134)
2:31:45,4
53:07,1
06:53
55
125
Jędrychowski Bartek
M (113)
1983
M-35 (55)
POL
Kudowa-Zdròj
1:25:36,2(125)
2:32:32,0
53:53,7
06:56
56
180
Kwaśny Marcin
M (115)
1978
M-35 (56)
POL
Wild Buchays
Buczkowice
1:27:33,2(141)
2:32:44,4
54:06,1
06:56
57
288
Sołtysek Marcin
M (117)
1975
M-35 (57)
POL
JUSTFEELFIT TEAM
Cisiec
1:26:46,8(138)
2:32:57,3
54:19,0
06:57
58
118
Januszek Kuba
M (118)
1979
M-35 (58)
POL
Zasapani Hydro
Bukowno
1:29:01,4(153)
2:33:09,9
54:31,6
06:57
59
43
Buda Tobiasz
M (119)
1983
M-35 (59)
POL
Kalwaria Zebrzydowsk
1:23:01,6(106)
2:33:26,7
54:48,4
06:58
60
195
Łysek Paweł
M (120)
1975
M-35 (60)
POL
Jastrzębie Zdrój
1:27:56,1(146)
2:33:48,9
55:10,6
06:59
61
176
Kupczak Tomasz
M (121)
1983
M-35 (61)
POL
Cisiec
1:26:37,4(136)
2:34:44,5
56:06,2
07:02
62
133
Kaczor Łukasz
M (123)
1982
M-35 (62)
POL
WILD BUCHAYS
Buczkowice
1:28:27,2(150)
2:34:51,5
56:13,2
07:02
63
190
Lipiecki Przemysław
M (124)
1982
M-35 (63)
POL
Świętochłowice
1:29:15,0(154)
2:36:10,9
57:32,6
07:05
64
114
Izydorczyk Robert
M (126)
1978
M-35 (64)
POL
Tychy
1:26:04,0(130)
2:37:18,3
58:40,0
07:09
65
313
Świder Zbigniew
M (129)
1975
M-35 (65)
POL
Poranny Beskid Run
Skoczów
1:28:28,0(151)
2:38:23,0
59:44,7
07:11
66
209
Miękiński Jacek
M (130)
1975
M-35 (66)
POL
Kwiaciarnia Lilia Lipowa
Lipowa
1:29:18,7(155)
2:38:45,2
1:00:06,9
07:12
67
320
Tomaszek Piotr
M (131)
1975
M-35 (67)
POL
Stanowice
1:27:42,7(144)
2:38:52,3
1:00:14,0
07:13
68
98
Gryman Adam
M (132)
1981
M-35 (68)
POL
Rogoźna
1:30:26,5(168)
2:39:12,7
1:00:34,4
07:14
69
366
Dominik Marcin
M (136)
1986
M-35 (69)
POL
Będzin
1:28:47,7(152)
2:41:17,0
1:02:38,7
07:19
70
319
Tomasiczek Ryszard
M (137)
1978
M-35 (70)
POL
Stara Wieś
1:27:44,6(145)
2:41:19,3
1:02:41,0
07:19
71
306
Szpunar Piotr
M (138)
1987
M-35 (71)
POL
DSC
Łańcut
1:33:03,0(177)
2:41:36,1
1:02:57,8
07:20
72
337
Wiśniewski Maciej
M (139)
1974
M-35 (72)
POL
Spoceni Niebiegacze
Świecie
1:31:32,4(171)
2:41:53,9
1:03:15,6
07:21
73
188
Lewandowski Marcin
M (140)
1980
M-35 (73)
POL
MSJ
Tarnów
1:33:38,7(184)
2:42:32,6
1:03:54,3
07:23
74
229
Nowogrodzki Mateusz
M (142)
1978
M-35 (74)
POL
PoRUNne Furganie
Oświęcim Rajsko
1:29:47,6(162)
2:42:46,9
1:04:08,6
07:23
75
372
Semberecki Marcin
M (143)
1983
M-35 (75)
POL
T. G. Sokół Zakopane
Zakopane
1:25:31,8(124)
2:43:01,4
1:04:23,1
07:24
76
100
Grzesikiewicz Mariusz
M (144)
1979
M-35 (76)
POL
Gliwice
1:34:29,7(193)
2:43:28,2
1:04:49,9
07:25
77
225
Noga Marcin
M (145)
1986
M-35 (77)
POL
Wieprz
1:36:37,4(214)
2:43:34,7
1:04:56,4
07:26
78
37
Boryczka Szymon
M (146)
1980
M-35 (78)
POL
Międzyrzecze
1:29:44,2(160)
2:43:40,7
1:05:02,4
07:26
79
138
Młocek Piotr
M (150)
1984
M-35 (79)
POL
Ruda Śląska
1:34:05,4(187)
2:44:35,9
1:05:57,6
07:28
80
333
Wasilewski Krzysztof
M (155)
1978
M-35 (80)
POL
Katowice
1:30:48,8(169)
2:48:39,0
1:10:00,7
07:39
81
200
Małecki Jacek
M (157)
1986
M-35 (81)
POL
Ligota
1:33:23,3(180)
2:49:32,8
1:10:54,5
07:42
82
269
Rajzer Mariusz
M (158)
1973
M-35 (82)
POL
BodyKinetic
Warszawa
1:33:14,9(179)
2:49:33,1
1:10:54,8
07:42
83
360
Torczuk Arkadiusz
M (159)
1984
M-35 (83)
POL
Kraków
1:35:14,0(200)
2:50:04,7
1:11:26,4
07:43
84
92
Gonet Grzegorz
M (162)
1975
M-35 (84)
POL
Zręcin
1:34:58,3(198)
2:50:53,5
1:12:15,2
07:46
85
224
Nikityn Marian
M (163)
1975
M-35 (85)
POL
Biegaj z Nadzieją
Libiąż
1:34:37,2(197)
2:51:46,4
1:13:08,1
07:48
86
237
Opała Krzysztof
M (168)
1979
M-35 (86)
POL
Biegające Opały
Łomianki
1:36:30,8(213)
2:52:58,0
1:14:19,7
07:51
87
96
Grabowski Tomasz
M (172)
1982
M-35 (87)
POL
Radlinioki w biegu
Radlin
1:35:03,6(199)
2:53:21,2
1:14:42,9
07:52
88
181
Kwiatkowski Jakub
M (173)
1983
M-35 (88)
POL
ITMBW Kraków
Kraków
1:37:40,5(220)
2:53:27,3
1:14:49,0
07:53
89
280
Sikora Sławomir
M (174)
1979
M-35 (89)
POL
Byle do mety
Tarnów
1:36:20,4(209)
2:53:40,1
1:15:01,8
07:53
90
179
Kurysia Piotr
M (175)
1975
M-35 (90)
POL
Highlanders
Bujakow
1:42:10,5(251)
2:53:49,0
1:15:10,7
07:54
91
258
Płócienniczak Jakub
M (177)
1975
M-35 (91)
POL
Warszawa
1:34:08,2(188)
2:54:38,6
1:16:00,3
07:56
92
310
Szymański Mariusz
M (181)
1983
M-35 (92)
POL
Rokitno Szlacheckie
1:38:34,5(226)
2:55:31,9
1:16:53,6
07:58
93
29
Bierwiaczonek Krzysztof
M (182)
1976
M-35 (93)
POL
Tychy
1:37:37,2(219)
2:56:05,2
1:17:26,9
08:00
94
247
Pawiński Artur
M (186)
1978
M-35 (94)
POL
Adidas Runners Warsaw
Warszawa
1:39:13,9(229)
2:56:25,8
1:17:47,5
08:01
95
239
Opydo Paweł
M (187)
1976
M-35 (95)
POL
Zawiercie
1:36:26,8(210)
2:56:30,9
1:17:52,6
08:01
96
256
Pitek Tomasz
M (188)
1975
M-35 (96)
POL
42k Pro Team
Tychy
1:34:21,0(191)
2:56:58,6
1:18:20,3
08:02
97
259
Pochwat Błażej
M (189)
1985
M-35 (97)
POL
1SGS
Kraków
1:42:40,8(254)
2:57:30,5
1:18:52,2
08:04
98
298
Szajewski Arkadiusz
M (195)
1978
M-35 (98)
POL
o tak ło
Kraków
1:40:37,8(239)
2:58:54,9
1:20:16,6
08:07
99
53
Ciwis Tadeusz
M (199)
1980
M-35 (99)
POL
Mikołów
1:37:06,1(217)
3:00:36,5
1:21:58,2
08:12
100
158
Kos Szymon
M (201)
1981
M-35 (100)
MPDuchow (8)
POL
Par. MB Częstochowskiej Knurów
Knurów
1:36:18,4(207)
3:01:22,5
1:22:44,2
08:14
101
47
Čelko Peter
M (203)
1987
M-35 (101)
SVK
MK Tvrdošín
Tvrdošín
1:41:01,7(242)
3:02:03,9
1:23:25,6
08:16
102
221
Niesłańczyk Jan
M (204)
1978
M-35 (102)
POL
Jastrzębie-Zdrój
1:37:04,8(216)
3:02:30,2
1:23:51,9
08:17
103
202
Marcak Przemek
M (205)
1980
M-35 (103)
POL
D.A.M.Y.R.A.D.E.
Oświęcim
1:43:34,3(258)
3:02:43,9
1:24:05,6
08:18
104
212
Moskal Marcin
M (206)
1983
M-35 (104)
MPDuchow (9)
POL
Oświęcim
1:39:11,5(228)
3:02:50,2
1:24:11,9
08:18
105
88
Gąsior Arkadiusz
M (210)
1980
M-35 (105)
POL
Lublin
1:39:17,1(230)
3:04:49,8
1:26:11,5
08:24
106
242
Osiński Paweł
M (212)
1979
M-35 (106)
POL
KS M.E.T.A.
Gliwice
1:46:56,4(273)
3:04:52,3
1:26:14,0
08:24
107
193
Łakwa Michał
M (214)
1981
M-35 (107)
POL
Tychy
1:43:46,5(259)
3:05:34,0
1:26:55,7
08:26
108
357
Górski Jakub
M (215)
1984
M-35 (108)
POL
Rapid Mivardi Polska
Tychy
1:42:00,7(250)
3:06:04,2
1:27:25,9
08:27
109
139
Pyka Tomasz
M (216)
1984
M-35 (109)
POL
Kandahar
Mikołów
1:41:26,7(246)
3:08:22,5
1:29:44,2
08:33
110
249
Pelczar Paweł
M (218)
1978
M-35 (110)
MPDuchow (10)
POL
Kapucyni
Kraków
1:44:49,7(266)
3:09:08,9
1:30:30,6
08:35
111
352
Zieliński Łukasz
M (219)
1979
M-35 (111)
POL
Hazet
Świętochłowice
1:44:34,3(263)
3:09:15,7
1:30:37,4
08:36
112
341
Wojtaś Krzysztof
M (220)
1987
M-35 (112)
MPDuchow (11)
POL
Jelcz-Laskowice
1:44:39,1(265)
3:10:59,4
1:32:21,1
08:40
113
132
Kaczmarczyk Piotr
M (221)
1983
M-35 (113)
MPDuchow (12)
POL
Jest sposób
Bielsko Biała
1:40:09,4(235)
3:11:26,8
1:32:48,5
08:42
114
59
Czernik Piotr
M (224)
1980
M-35 (114)
GER
Kopytkawbiegu
Krefeld
1:34:31,5(194)
3:12:15,0
1:33:36,7
08:44
115
287
Sokołowski Sławomir
M (226)
1978
M-35 (115)
POL
Beskid Mały jest Wspaniały
Kęty
1:48:12,2(280)
3:13:53,8
1:35:15,5
08:48
116
198
Magner Rafał
M (230)
1978
M-35 (116)
POL
Ultra Cross Para
Ruda Śląska
1:47:53,1(278)
3:18:31,5
1:39:53,2
09:01
117
286
Sobieraj Wojciech
M (232)
1981
M-35 (117)
POL
RUTRONIK
Imielin
1:51:06,8(284)
3:20:13,5
1:41:35,2
09:06
118
93
Grabara Krzysztof
M (233)
1982
M-35 (118)
POL
HALBA ŁAGIEWNIKI
Katowice
1:51:08,6(285)
3:20:13,7
1:41:35,4
09:06
119
68
Dudziński Łukasz
M (234)
1983
M-35 (119)
POL
Będzin
1:47:00,9(275)
3:21:28,2
1:42:49,9
09:09
120
150
Kołeczko Grzegorz
M (237)
1976
M-35 (120)
POL
INGER Pszczyna
Łąka
1:45:57,1(271)
3:25:37,6
1:46:59,3
09:20
121
155
Korba Krzysztof
M (243)
1982
M-35 (121)
POL
Turza Śląska
1:50:59,6(283)
3:32:24,1
1:53:45,8
09:39
122
276
Sarlej Piotr
M (244)
1979
M-35 (122)
POL
Mężczyźni św. Józefa Tarnów
Szczepanów
1:45:08,3(267)
3:33:07,2
1:54:28,9
09:41
123
283
Skoczylas Mateusz
M (245)
1987
M-35 (123)
MPDuchow (13)
POL
Kapucyni
Kraków
1:51:09,8(286)
3:34:00,3
1:55:22,0
09:43
124
330
Walusiak Marek
M (248)
1976
M-35 (124)
POL
CoGo Team
Kozubnik
1:55:16,0(300)
3:37:25,0
1:58:46,7
09:52
125
109
Horak Lesław
M (250)
1977
M-35 (125)
POL
Kryzys Wieku Średniego
Mnich
1:56:15,9(304)
3:37:53,3
1:59:15,0
09:54
126
335
Wichrowski Radek
M (251)
1981
M-35 (126)
POL
Warszawa
1:57:12,6(306)
3:39:55,5
2:01:17,2
09:59
127
74
Dziedzic Robert
M (253)
1975
M-35 (127)
POL
Bieg z Chrystusem
Ruda Śląska
1:59:40,8(310)
3:40:22,6
2:01:44,3
10:01
128
223
Niewiadomski Marek
M (257)
1985
M-35 (128)
POL
CROSS KRAPKOWICE
Krapkowice
2:03:49,4(313)
3:44:43,7
2:06:05,4
10:12
129
345
Wójcik Damian
M (258)
1987
M-35 (129)
POL
Grabowa
1:56:56,7(305)
3:45:34,9
2:06:56,6
10:15
130
365
Wieciech Krzysztof
M (259)
1977
M-35 (130)
POL
MG SPORT Pszczyna
Pszczyna
2:05:11,6(315)
3:45:43,7
2:07:05,4
10:15
131
106
Hoc Jaroslaw
M (263)
1973
M-35 (131)
POL
Bielsko-Biala
2:13:15,1(322)
4:28:27,8
2:49:49,5
12:12
DNF
9
Kadłubicki Marek
M
1982
M-35
POL
Czaniec
DNS
266
Pszczolka Dominik
M
1980
M-35
Gmina
POL
Czernichów
DNS
281
Simka Kamil
M
1978
M-35
POL
Forrest Gump Team
Rzeszów
BGTimeSport
© 2015 - 2024