IV Bieg Charytatywny BIEGNIEMY DLA MAI

Wydarzenie:
IV Bieg Charytatywny BIEGNIEMY DLA MAI IV Bieg Charytatywny BIEGNIEMY DLA MAI
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej Cięcina.eu
Data:
16.06.2024
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
5.500 km
Zgłoszonych:
94
Ukończyło:
93
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 33 Piela Stanisław M (1) 1988 POL MKL CIĘCINA Cięcina 16:51,2 03:03
2 223 Stopka Slawek M (2) 1995 POL Cięcina 17:50,1 00:58,9 03:14
3 192 Swety Jakub M (3) 1981 POL Węgierska Górka 19:20,6 02:29,4 03:31
4 41 Eisler Tomasz M (4) 1981 POL MOBILITY Cięcina 19:21,1 02:29,9 03:31
5 31 Majdak Gabriel M (5) 1985 POL Ciecina 20:47,7 03:56,5 03:46
6 52 Śleziak Marek M (6) 1976 POL Węgierska Górka 20:57,8 04:06,6 03:48
7 222 Zembroń Mariusz M (7) 1974 POL Iłownica 21:10,7 04:19,5 03:51
8 230 Dyrlaga Justyna K (1) 1991 POL #MOBILITYteam Węgierska Górka 21:20,8 04:29,6 03:52
9 72 Drewniak Kacper M (8) 2005 POL Rekord Bielsko Biała Cięcina 22:11,6 05:20,4 04:02
10 182 Kupczak Tadeusz M (9) 1962 POL Brzuśnik 22:22,6 05:31,4 04:04
11 221 Majdak Andrzej M (10) 2000 POL Klub przyjaciół myszki Miki Żywiec 22:56,9 06:05,7 04:10
12 206 Juraszek Elżbieta K (2) 1984 POL JustFeelFit Jeleśnia 22:57,4 06:06,2 04:10
13 21 Wróbel Katarzyna K (3) 1988 POL JustFeelFit Jeleśnia 23:23,3 06:32,1 04:15
14 204 Rudzki Artur M (11) 1976 POL Run4Fun Cisiec 23:25,7 06:34,5 04:15
15 155 Figura Grzegorz M (12) 1993 POL Węgierska Góka 23:36,1 06:44,9 04:17
16 173 Piela Aneta K (4) 1990 POL MKL CIĘCINA Bielsko-Biała 23:41,5 06:50,3 04:18
17 18 Gaber Magdalena K (5) 1982 POL Mobility Team Glinka 23:47,1 06:55,9 04:19
18 6 Sypniewski Tomasz M (13) 1983 POL Warner Bros. Discovery Running Team Warszawa 23:51,7 07:00,5 04:20
19 77 Osojca Marcin M (14) 2000 POL Cięcina 23:58,2 07:07,0 04:21
20 73 Dyrlaga Marcin M (15) 1984 POL Mobility Team Węgierska Górka 24:10,0 07:18,8 04:23
21 11 Kupczak Bogusława K (6) 1967 POL Brzuśnik 24:58,7 08:07,5 04:32
22 158 Kantyka-Chlałek Dorota K (7) 1980 POL Bielsko-Biała 25:03,5 08:12,3 04:33
23 166 Kozielski Andrzej M (16) 1995 POL Wodzisław Śląski 25:14,1 08:22,9 04:35
24 103 Swety Antonina K (8) 2011 POL Węgierska Górka 25:14,5 08:23,3 04:35
25 43 Wójtowicz Jarosław M (17) 1971 POL Pinta crew Przybędza 25:21,4 08:30,2 04:36
26 125 Krutak Mateusz M (18) 2005 POL #MOBILITYteam Cięcina 25:27,1 08:35,9 04:37
27 30 Słowik Marlena K (9) 2007 POL #MOBILITYteam Cięcina 25:41,9 08:50,7 04:40
28 78 Szypuka Michał M (19) 1987 POL Cieszyn 25:56,9 09:05,7 04:43
29 76 Pawlus Paweł M (20) 1981 POL Cięcina 25:57,3 09:06,1 04:43
30 172 Ryłko-Żyła Kamila K (10) 1987 POL Bielsko Biała 26:06,0 09:14,8 04:44
31 4 Krutak Marian M (21) 1994 POL Cięcina 26:11,9 09:20,7 04:45
32 71 Krutak Rafał M (22) 2003 POL Cięcina 26:11,9 09:20,7 04:45
33 224 Stopka Dominik M (23) 1995 POL Cięcina 26:43,0 09:51,8 04:51
34 68 Słowik Sandra K (11) 2005 POL Cięcina 27:36,4 10:45,2 05:01
35 226 Piętka Lucjan M (24) 1987 POL Bystra 27:44,9 10:53,7 05:02
36 54 Border Coli K (12) 1983 POL READYSTEADY.PL Cięcina 27:54,0 11:02,8 05:04
37 22 Kasza Radosław M (25) 1983 POL READYSTEADY.PL Cięcina 27:54,2 11:03,0 05:04
38 178 Sobel Izabela K (13) 1983 POL Żywiec 28:01,9 11:10,7 05:05
39 225 Motyka Dawid M (26) 1991 POL Cisiec 28:13,5 11:22,3 05:07
40 120 Chwałdek Mirosław M (27) 1980 POL Bielsko-Biała 28:35,7 11:44,5 05:11
41 214 Kowalewska Martyna K (14) 2012 POL MKS Żywiec Żywiec 28:38,4 11:47,2 05:12
42 39 Kowalewska Dagmara K (15) 1991 POL Żywiec 28:38,4 11:47,2 05:12
43 203 Tyrlik Przemysław M (28) 1993 POL Cięcina 28:50,3 11:59,1 05:14
44 165 Szczotka Przemysław M (29) 1992 POL Kamesznica 28:54,4 12:03,2 05:15
45 118 Orzeł Kamil M (30) 1996 POL LKS Świt Cięcina Cięcina 28:55,5 12:04,3 05:15
46 163 Duraj Aleksandra K (16) 2008 POL jdjustfeelfit Węgierska Górka 29:39,5 12:48,3 05:23
47 218 Żyrek Przemysław M (31) 1995 POL Cięcina 29:52,6 13:01,4 05:25
48 37 Chmura Ewelina K (17) 1990 POL #MOBILITYteam Żabnica 29:54,0 13:02,8 05:26
49 205 Słowik Marek M (32) 1985 POL Mobility Team Las 30:24,3 13:33,1 05:31
50 49 Sołtysek Marcin M (33) 1975 POL Justfeelfit Cisiec 30:24,7 13:33,5 05:31
51 66 Figura Michał M (34) 1981 POL Pod Górkę Cisiec 30:30,4 13:39,2 05:32
52 168 Tomiczek Tomasz M (35) 1985 POL Pod Górkę Milówka 30:30,5 13:39,3 05:32
53 26 Juraszek Agnieszka K (18) 1983 POL Justfeelfit Węgierska Górka 30:33,8 13:42,6 05:33
54 58 Kupczak Jagoda K (19) 1991 POL Mobility Team Węgierska Górka 30:38,1 13:46,9 05:34
55 190 Duraj Magdalena K (20) 1975 POL jdjustfeelfit Węgierska Górka 31:22,9 14:31,7 05:42
56 189 Figura Sylwia K (21) 1979 POL Brak Cięcina 31:32,5 14:41,3 05:44
57 17 Walus Robert M (36) 1975 POL #MOBILITYteam Rajcza 31:47,8 14:56,6 05:46
58 228 Swety Joanna K (22) 1982 POL Węgierska Górka 32:35,7 15:44,5 05:55
59 202 Hutyra Ewa K (23) 1986 POL Rajcza 32:41,9 15:50,7 05:56
60 176 Koziołek Anna K (24) 1991 POL Rajcza 32:42,2 15:51,0 05:56
61 79 Czech Łukasz M (37) 1984 POL Węgierska Górka 32:52,0 16:00,8 05:58
62 177 Piotrowska Beata K (25) 1991 POL RysiankaTeam Żabnica 33:09,3 16:18,1 06:01
63 56 Drewniak Darek M (38) 1979 POL Pod górkę Cięcina 33:19,7 16:28,5 06:03
64 183 Sobel Małgorzata K (26) 1963 POL Centrum Treningowe Mobility Cisiec 34:09,8 17:18,6 06:12
65 191 Czech Gabriel M (39) 2015 POL Węgierska Górka 35:35,3 18:44,1 06:28
66 140 Piotrowski Piotr M (40) 1992 POL Żabnica 35:42,1 18:50,9 06:29
67 102 Tomiczek Katarzyna K (27) 1983 POL Pod Górkę Milówka 35:42,1 18:50,9 06:29
68 227 Żółciński Michał M (41) 0 POL Pod Górkę 37:14,5 20:23,3 06:46
69 74 Piętka Natalia K (28) 1989 POL Bystra 37:42,3 20:51,1 06:51
70 44 Tomiczek Antoni M (42) 2011 POL Milówka 38:31,5 21:40,3 07:00
71 1 Lisicka Sabina K (29) 1993 POL #MOBILITYteam Cięcina 38:32,2 21:41,0 07:00
72 27 Lisicki Mateusz M (43) 1988 POL #MOBILITYteam Cięcina 38:33,2 21:42,0 07:00
73 67 Figura Ula K (30) 1979 POL Pod Górkę Węgierska Górka 39:51,4 23:00,2 07:14
74 80 Walaszek Małgorzata K (31) 1982 POL Stowarzyszenie Pod górkę Węgierska Górka 39:51,4 23:00,2 07:14
75 51 Hatala Jolasia K (32) 1977 POL Pod Górkę Cięcina 39:51,6 23:00,4 07:14
76 195 Suchanek Trojanowska Marta K (33) 1976 POL Węgierska Górka 44:24,2 27:33,0 08:04
77 162 Dyrlaga Stanisław M (44) 1958 POL #MOBILITY team Węgierska Górka 44:24,8 27:33,6 08:04
78 47 Stolarczyk Maja K (34) 2014 POL Cięcina 45:57,7 29:06,5 08:21
79 23 Klekociuk Edyta K (35) 1990 POL OPG WG Węgierska Górka 46:45,5 29:54,3 08:30
80 19 Pawełczyk Iwona K (36) 1984 POL OPG WG Węgierska Górka 46:51,9 30:00,7 08:31
81 208 Capanda Krystian M (45) 1992 POL #MOBILITYteam Rajcza 46:52,1 30:00,9 08:31
82 101 Capanda Justyna K (37) 1996 POL #MOBILITYteam Rajcza 46:54,4 30:03,2 08:31
83 87 Talik Joanna K (38) 1982 POL Węgierska Górka 47:08,0 30:16,8 08:34
84 64 Zuziak Iwona K (39) 1977 POL Radziechowy 47:08,4 30:17,2 08:34
85 63 Talik Julia K (40) 2010 POL Węgierska Górka 47:09,1 30:17,9 08:34
86 61 Matuszewska Dominika K (41) 1986 POL Pod górkę Cięcina 47:43,8 30:52,6 08:40
87 65 Sołtysek Barbara K (42) 1978 POL Mobility Cisiec 48:00,9 31:09,7 08:43
88 188 Galica Gabriela K (43) 1978 POL Mobility Centrum Treningowe Cięcina 48:00,9 31:09,7 08:43
89 42 Kupczak Agata K (44) 1979 POL Milówka 49:20,4 32:29,2 08:58
90 159 Kupczak Konrad M (46) 2015 POL Milówka 52:10,7 35:19,5 09:29
91 156 Kupczak Marek M (47) 1973 POL Milówka 52:13,2 35:22,0 09:29
92 201 Lewandowska Jolanta K (45) 1968 POL Cięcina 55:47,5 38:56,3 10:08
93 45 Drewniak Ola K (46) 1983 POL Pod górkę Cięcina 55:49,3 38:58,1 10:08
DNS 9 Kręcichwost Jerzy M 1979 POL Radziechowy

BGTimeSport © 2015 - 2024