Toggle navigation
Zawody
Suszecka Dzika Piątka.pdf
Suszecka Dzika Dycha.pdf
Suszecka Dzika Dycha
Wydarzenie:
Suszecka Dzika Piątka i Dycha
Suszecka Dzika Piątka i Dycha
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu
Data:
28.05.2023
Miejsce:
Suszec
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
63
Ukończyło:
61
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
M1
M2
M3
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
130
Malina Adam
M (1)
1975
M2 (1)
POL
Bojszowy
36:05,4
03:36
2
103
Czajka Krystian
M (2)
1981
M2 (2)
POL
4Tri Team
Żory
36:15,8
00:10,4
03:37
3
146
Walczyński Mariusz
M (3)
1981
M2 (3)
POL
Niewybiegani
Żory
38:41,3
02:35,9
03:52
4
132
Pysz Grzegorz
M (4)
1975
M2 (4)
POL
Hrmax Żory
Żory
39:41,5
03:36,1
03:58
5
156
Sambak Tadeusz
M (5)
1969
M3 (1)
POL
Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice
40:15,4
04:10,0
04:01
6
114
Lorenz Marcin
M (6)
1971
M3 (2)
POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
40:23,0
04:17,6
04:02
7
111
Hulin Sebastian
M (7)
1974
M2 (5)
POL
Pałac Młodzieży Judo Katowice
Katowice
40:41,5
04:36,1
04:04
8
115
Raczek Robert
M (8)
1984
M2 (6)
POL
Czerwionka-Leszczyny
41:03,6
04:58,2
04:06
9
112
Dorighi Wojciech
M (9)
1987
M2 (7)
POL
HRmax Żory
Żory
41:23,2
05:17,8
04:08
10
155
Wiater Tomasz
M (10)
1979
M2 (8)
POL
Chorzów
41:32,5
05:27,1
04:09
11
120
Czuk Aleksander
M (11)
1992
M1 (1)
POL
Zabrzeg
42:07,2
06:01,8
04:12
12
108
Głód Rafał
M (12)
1986
M2 (9)
POL
Międzyrzecze Górne
42:26,6
06:21,2
04:14
13
118
Ceglarz Radosław
M (13)
1974
M2 (10)
POL
Team Fun Running
Piasek
42:31,3
06:25,9
04:15
14
142
Holona Maciej
M (14)
1969
M3 (3)
POL
Forma wodzisław
Rybnik
42:54,1
06:48,7
04:17
15
110
Łysek Paweł
M (15)
1975
M2 (11)
POL
Wataha
Jastrzębie Zdrój
43:06,8
07:01,4
04:18
16
137
Lange Łukasz
M (16)
1988
M2 (12)
POL
UNAWEZA
Tychy
43:22,6
07:17,2
04:20
17
138
Malinowski Krzysztof
M (17)
1969
M3 (4)
POL
PoWoli do Celu
Gilowice
43:31,5
07:26,1
04:21
18
134
Łatka Bartosz
M (18)
2006
M1 (2)
POL
Rudziczka
43:46,2
07:40,8
04:22
19
107
Witoszek Barbara
K (1)
1989
K1 (1)
POL
Suszec
43:56,9
07:51,5
04:23
20
101
Morkisz Krystian
M (19)
1979
M2 (13)
POL
Hrmax Żory
Orzesze
44:39,2
08:33,8
04:27
21
131
Szczypek Wojciech
M (20)
1994
M1 (3)
POL
Aktywna Pszczyna Runners Team
Poręba
44:58,9
08:53,5
04:29
22
133
Łatka Marek
M (21)
1977
M2 (14)
POL
Rudziczka
45:04,0
08:58,6
04:30
23
139
Marek Bartłomiej
M (22)
1992
M1 (4)
POL
Suszec
45:13,8
09:08,4
04:31
24
163
Stasiczek Stanisław
M (23)
1975
M2 (15)
POL
Pszczyna
45:18,3
09:12,9
04:31
25
125
Capała Marcin
M (24)
1971
M3 (5)
POL
Biegam bo lubię
Skoczów
45:20,3
09:14,9
04:32
26
123
Adamczyk Michał
M (25)
1976
M2 (16)
POL
Muks Ilkus Olkusz
Olkusz
45:36,5
09:31,1
04:33
27
102
Szczyrba Bartłomiej
M (26)
1981
M2 (17)
POL
Armax
Żory
46:05,6
10:00,2
04:36
28
145
Kaczmarek Łukasz
M (27)
1996
M1 (5)
POL
Katowice
46:21,5
10:16,1
04:38
29
140
Czech Mirosław
M (28)
1962
M3 (6)
POL
Suszec
46:22,2
10:16,8
04:38
30
124
Kaznocha Jakub
M (29)
1980
M2 (18)
POL
Chłopaki z gminy
Rudziczka
46:54,3
10:48,9
04:41
31
135
Śmietana Grzegorz
M (30)
1977
M2 (19)
POL
Easyrun Racibórz
Racibórz
46:56,6
10:51,2
04:41
32
129
Smuda Andrzej
M (31)
1976
M2 (20)
POL
AKMB Pędziwiatr Gliwice
Gliwice
47:02,9
10:57,5
04:42
33
128
Przygoda Marcin
M (32)
1981
M2 (21)
POL
Szare Morsy
Jastrzębie-Zdrój
47:02,9
10:57,5
04:42
34
117
Ceglarz Joanna
K (2)
1974
K2 (1)
POL
Team Fun Running
Piasek
47:25,0
11:19,6
04:44
35
100
Bołotiuch Sebastian
M (33)
1976
M2 (22)
POL
PoWoli do Celu
Wola
47:28,1
11:22,7
04:44
36
141
Wiśniewski Szymon
M (34)
1978
M2 (23)
POL
Rudziczka
48:04,8
11:59,4
04:48
37
109
Niesłańczyk Małgorzata
K (3)
1979
K2 (2)
POL
WATAHA
Jastrzębie-Zdrój
48:47,0
12:41,6
04:52
38
143
Siekiera Paweł
M (35)
1982
M2 (24)
POL
Rudziczka
49:30,0
13:24,6
04:57
39
161
Skupiński Patryk
M (36)
1985
M2 (25)
POL
Katowice
49:30,8
13:25,4
04:57
40
159
Gruszka Tomasz
M (37)
1973
M3 (7)
POL
Suszec
49:37,1
13:31,7
04:57
41
144
Ślusarek Paweł
M (38)
1977
M2 (26)
POL
131 blp
Miasteczko Śląskie
49:44,7
13:39,3
04:58
42
157
Benisz Bartłomiej
M (39)
1989
M1 (6)
POL
Żory
49:46,4
13:41,0
04:58
43
154
Białas Tomek
M (40)
1974
M2 (27)
POL
Chorzów
49:51,0
13:45,6
04:59
44
149
Krupa Gabriela
K (4)
1976
K2 (3)
POL
Biegi Przez Chybie
Mnich
50:08,6
14:03,2
05:00
45
147
Gągol Anna
K (5)
1971
K3 (1)
POL
Dąbrowa Górnicza
50:21,1
14:15,7
05:02
46
160
Łagosz Sławomir
M (41)
1985
M2 (28)
POL
Wodzisław Śląski
50:37,7
14:32,3
05:03
47
136
Śmietana Mariusz
M (42)
1975
M2 (29)
POL
Easy Run Racibórz
Racibórz
50:46,9
14:41,5
05:04
48
152
Skrzypczak Dawid
M (43)
2002
M1 (7)
POL
Żory
50:55,5
14:50,1
05:05
49
153
Langner Aleksandra
K (6)
2005
K1 (2)
POL
Oswiecim
51:37,1
15:31,7
05:09
50
106
Kozłowski Dawid
M (44)
1979
M2 (30)
POL
CRiK FCA
Bielsko-Biała
51:39,7
15:34,3
05:09
51
151
Matyja Grzegorz
M (45)
1974
M2 (31)
POL
Oświęcim
52:14,0
16:08,6
05:13
52
105
Dziech Donata
K (7)
1978
K2 (4)
POL
Pszczyna
52:48,7
16:43,3
05:16
53
113
Bander-Paszek Katarzyna
K (8)
1985
K2 (5)
POL
Żory
53:00,7
16:55,3
05:18
54
150
Mikołajec Paulina
K (9)
1999
K1 (3)
POL
Żory
53:04,2
16:58,8
05:18
55
121
Ziarkowski Damian
M (46)
1991
M1 (8)
POL
Zabrze
54:41,7
18:36,3
05:28
56
148
Waleczek Krzysztof
M (47)
1967
M3 (8)
POL
Łąka
55:14,1
19:08,7
05:31
57
158
Kawalec Grzegorz
M (48)
1975
M2 (32)
POL
Orzesze
56:59,7
20:54,3
05:41
58
126
Zeman Marta
K (10)
1985
K2 (6)
POL
RusZ Dupę
Rybnik
58:05,5
22:00,1
05:48
59
127
Zeman Arkadiusz
M (49)
1985
M2 (33)
POL
RusZ Dupę
Rybnik
58:06,0
22:00,6
05:48
60
116
Koniecko Karolina
K (11)
1992
K1 (4)
POL
Mizerów
1:00:14,4
24:09,0
06:01
61
119
Wysocki Arkadiusz
M (50)
1972
M3 (9)
POL
Goczałkowice - Zdrój
1:10:19,6
34:14,2
07:01
DNS
104
Pankiewicz Barbara
K
1970
K3
POL
4łapy i 2 buty
Rudziczka
DNS
122
Gryglik Tomasz
M
1978
M2
POL
Rudziczka
BGTimeSport
© 2015 - 2024