Bieg główny na dystansie 5,8 km

Wydarzenie:
Bieg Na Stożek Bieg Na Stożek
Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Górskich
Data:
15.08.2020
Miejsce:
Wisła Łabajów
Dystans:
5.8 km
Zgłoszonych:
99
Ukończyło:
98
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 140 Piela Stanisław M (1) 1988 M-30-39 (1) POL Cięcina 30:14,5 05:12
2 184 Horzela Błażej M (2) 1989 M-30-39 (2) POL Radzionków 30:51,6 00:37,1 05:19
3 136 Gawlas Dominik M (3) 1982 M-30-39 (3) POL RysiankaTeam / TJ Jakal Karvina Cieszyn 31:07,7 00:53,2 05:22
4 256 Wołąkiewicz Piotr M (4) 1997 M-20-29 (1) POL 1997 Bielsko - Biała 31:22,4 01:07,9 05:24
5 195 Glajcar Jakub M (5) 1984 M-30-39 (4) POL Metheora sport team Wisła 32:33,5 02:19,0 05:36
6 122 Ryszka Karol M (6) 1987 M-30-39 (5) POL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Katowice 33:10,6 02:56,1 05:43
7 252 Izydorek Michał M (7) 1999 M-20-29 (2) POL Meszna 33:20,1 03:05,6 05:44
8 111 Streit Dawid M (8) 1985 M-30-39 (6) POL SBRT Bielsko-Biała Bielsko-Biała 33:34,7 03:20,2 05:47
9 121 Krupa Przemysław M (9) 1983 M-30-39 (7) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 33:43,3 03:28,8 05:48
10 155 Chajdas Mateusz M (10) 1992 M-20-29 (3) POL Inżynieria Biegania Katowice 34:05,6 03:51,1 05:52
11 156 Karkut Bogdan M (11) 1970 M-50-59 (1) POL UKS Tiki Taka Kolbuszowa Komorów 34:29,6 04:15,1 05:56
12 173 Matecki Tomasz M (12) 1980 M-40-49 (1) POL Bielsko-Biała 34:42,7 04:28,2 05:59
13 166 Michalski Alan M (13) 1992 M-20-29 (4) POL Lędziny 34:55,5 04:41,0 06:01
14 261 Lasek Dariusz M (14) 1972 M-40-49 (2) POL Byledobiec Anin Kozy 35:08,7 04:54,2 06:03
15 137 Łukosz Tomasz M (15) 1982 M-30-39 (8) POL Tomasz Łukosz Ustroń 35:24,8 05:10,3 06:06
16 176 Kłosowicz Leszek M (16) 1985 M-30-39 (9) POL Bielsko-Biała 35:35,4 05:20,9 06:08
17 179 SZEWCZYK DAMIAN M (17) 1976 M-40-49 (3) POL Jejkowice biegają Jejkowice 35:57,9 05:43,4 06:12
18 163 Bukowski Edward M (18) 1969 M-50-59 (2) POL Kluczborska Grupa Biegowa Kluczbork 36:16,5 06:02,0 06:15
19 107 Piekarski Jakub M (19) 1994 M-20-29 (5) POL Katowice 36:35,0 06:20,5 06:18
20 129 Zdąbłarz Marcin M (20) 1983 M-30-39 (10) POL Chrzanów 36:38,3 06:23,8 06:19
21 106 Sobola Grzegorz M (21) 1990 M-30-39 (11) POL Eko-Okna Runners Racibórz 36:54,7 06:40,2 06:21
22 265 Janowska Magda K (1) 1976 K-35-49 (1) POL Tridivision Triatlon Team Katowice 37:36,5 07:22,0 06:29
23 183 Stajszczyk Jarek M (22) 1983 M-30-39 (12) POL Skoczów 37:49,4 07:34,9 06:31
24 189 Eisler Tomasz M (23) 1981 M-30-39 (13) POL Sklepbiker.pl Cięcina 37:50,9 07:36,4 06:31
25 260 Romaniak Mateusz M (24) 1975 M-40-49 (4) POL Wilkowice 38:18,5 08:04,0 06:36
26 258 Radomski Zbigniew M (25) 1951 M-60-69 (1) POL TKKF Beskidek Bielsko-Biała 38:36,8 08:22,3 06:39
27 133 Pałka Justyna K (2) 1997 K-20-34 (1) POL LKS Kłos Olkusz Olkusz 38:41,0 08:26,5 06:40
28 144 Niekrasz Krzysztof M (26) 1971 M-40-49 (5) POL Biegowa Świdnica Świdnica 38:46,6 08:32,1 06:41
29 164 Dłużniewski Jacek M (27) 1975 M-40-49 (6) POL UltrasFCB Łomża 38:52,9 08:38,4 06:42
30 134 Kęsicki Robert M (28) 1982 M-30-39 (14) POL Superbohater Robert Katowice 39:04,7 08:50,2 06:44
31 109 Klappholz Adriana K (3) 1972 K-35-49 (2) POL Cieszyn 39:10,8 08:56,3 06:45
32 171 Smaczyński Dariusz M (29) 1964 M-50-59 (3) POL Dabrowa górnicz 39:11,1 08:56,6 06:45
33 101 lachowska magdalena K (4) 1974 K-35-49 (3) POL KS Sprint Bielsko-Biała Bielsko-Białą 39:20,6 09:06,1 06:47
34 169 Pronobis Marek M (30) 1979 M-40-49 (7) POL BWM Team Wilkowice 39:32,1 09:17,6 06:48
35 149 Karpiński Robert M (31) 1979 M-40-49 (8) POL Barcelona Team Bielsko-Biała 40:17,0 10:02,5 06:56
36 114 dudek sylwester M (32) 1963 M-50-59 (4) POL lkb.rudnik RUDNIK 40:29,4 10:14,9 06:58
37 113 Antończyk Adam M (33) 1968 M-50-59 (5) POL Team DKMS Jastrzebie Zdroj 40:44,0 10:29,5 07:01
38 118 Kościelny Łukasz M (34) 1974 M-40-49 (9) POL Forma Wodzisław Śląski Gorzyce 41:15,8 11:01,3 07:06
39 131 PAWELCZYK józef M (35) 1976 M-40-49 (10) POL rybnicka grupa biegowa-pędzimy raze rybnik 41:22,7 11:08,2 07:08
40 148 Kochman Krzysztof M (36) 1969 M-50-59 (6) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 41:24,6 11:10,1 07:08
41 196 Matuszczyk Marek M (37) 1979 M-40-49 (11) POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 41:34,8 11:20,3 07:10
42 196 Matuszczyk Marek M (38) 1979 M-40-49 (12) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 41:34,8 11:20,3 07:10
43 182 Machowski Artur M (39) 1969 M-50-59 (7) POL Bielsko-Biała 41:54,5 11:40,0 07:13
44 192 Noga Angelika K (5) 1994 K-20-34 (2) POL Kęckie harpagany Kozy 41:56,7 11:42,2 07:13
45 259 Pawlusiak Łukasz M (40) 1980 M-40-49 (13) POL Wilkowice 42:07,1 11:52,6 07:15
46 197 Otto Marcin M (41) 1988 M-30-39 (15) POL Fundacja Piastun Siemianowice 42:17,1 12:02,6 07:17
47 151 Kubica Piotr M (42) 1992 M-20-29 (6) POL Lędziny 42:21,8 12:07,3 07:18
48 187 Panek Krzysztof M (43) 1976 M-40-49 (14) POL Team Papry Bieruń 42:33,7 12:19,2 07:20
49 147 Rybczyński Jarosław M (44) 1972 M-40-49 (15) POL Dzikie Życie Run Team Siemianowice Śląskie 42:40,0 12:25,5 07:21
50 257 Kubiak Paweł M (45) 1992 M-20-29 (7) POL Katowice 42:42,1 12:27,6 07:21
51 253 Gąsiorek Wojciech M (46) 1977 M-40-49 (16) POL Meblo -Land Bielsko-Biała Bielsko-Biała 42:47,6 12:33,1 07:22
52 158 KOBIELA MARIUSZ M (47) 1973 M-40-49 (17) POL Wisła 42:51,4 12:36,9 07:23
53 180 Trefon Michalina K (6) 1987 K-20-34 (3) POL KozakTeam Rogoźnik 42:56,9 12:42,4 07:24
54 126 Szklorz Sylwester M (48) 1969 M-50-59 (8) POL Dziki Panewniki Katowice 43:40,5 13:26,0 07:31
55 127 Morcinek Marcin M (49) 1978 M-40-49 (18) POL BLUSZCZA Katowice 43:40,6 13:26,1 07:31
56 157 Mach Łukasz M (50) 1976 M-40-49 (19) POL Biegacz Wisła 43:41,3 13:26,8 07:31
57 186 Sołtysek Marcin M (51) 1975 M-40-49 (20) POL Cisiec 43:46,1 13:31,6 07:32
58 146 PIETRYSIAK Stefan M (52) 1960 M-60-69 (2) POL BWM Polska Zabrze 43:53,1 13:38,6 07:33
59 162 Sambor Marek M (53) 1964 M-50-59 (9) POL Tychy 43:56,1 13:41,6 07:34
60 102 Stebel Piotr M (54) 1969 M-50-59 (10) POL Skoczów 44:06,5 13:52,0 07:36
61 142 Podowski Jan M (55) 1966 M-50-59 (11) POL Tychy 44:20,2 14:05,7 07:38
62 150 Górny Mirosław M (56) 1965 M-50-59 (12) POL Bielsko Biała 44:24,1 14:09,6 07:39
63 152 Zięba Paweł M (57) 1997 M-20-29 (8) POL Tychy 45:00,3 14:45,8 07:45
64 170 Kubik Jarosław M (58) 1970 M-50-59 (13) POL Truchtacz Mysłowice jaworzno 45:14,7 15:00,2 07:48
65 168 Jendrysik Bogdan M (59) 1966 M-50-59 (14) POL TKKF Hades Mikołów Zabrze 45:22,5 15:08,0 07:49
66 128 Bachurski Marek M (60) 1985 M-30-39 (16) POL Elbrus 2021 Katowice 45:24,9 15:10,4 07:49
67 130 Zieliński Michał M (61) 1983 M-30-39 (17) POL Jaworzno 45:27,3 15:12,8 07:50
68 161 Kałamucki Grzegorz M (62) 1970 M-50-59 (15) POL Aniunia Tychy 45:30,3 15:15,8 07:50
69 185 Sołtysek Barbara K (7) 1978 K-35-49 (4) POL Justfeelfit Team Cisiec 45:43,6 15:29,1 07:53
70 262 Dobrenko Edyta K (8) 1976 K-35-49 (5) POL Rybnik 45:59,4 15:44,9 07:55
71 191 Szeszko Bartek M (63) 1975 M-40-49 (21) POL Sosnowiec 46:32,7 16:18,2 08:01
72 193 WICHROWSKI MICHAL M (64) 1995 M-20-29 (9) POL BIELSKO-BIALA 46:42,2 16:27,7 08:03
73 194 Figura Andrzej M (65) 1951 M-60-69 (3) POL Cięcina 47:07,0 16:52,5 08:07
74 120 Krupa Gabriela K (9) 1976 K-35-49 (6) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 47:57,7 17:43,2 08:16
75 116 Pidanty Łukasz M (66) 1984 M-30-39 (18) POL Madyrun Jastrzębie Zdrój 48:00,6 17:46,1 08:16
76 112 Hora Grzegorz M (67) 1980 M-40-49 (22) POL Ruda Śląska 48:29,4 18:14,9 08:21
77 139 Zięba Zbigniew M (68) 1970 M-50-59 (16) POL Tychy 48:46,3 18:31,8 08:24
78 165 wyduch jan M (69) 1949 M-70 (1) POL hades Mikolow 48:57,4 18:42,9 08:26
79 135 Bobrowski Marcin M (70) 1971 M-40-49 (23) POL receptananude.pl Warszawa 49:10,4 18:55,9 08:28
80 125 Skrzyński Janusz M (71) 1981 M-30-39 (19) POL Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem Rybnik 50:04,3 19:49,8 08:37
81 175 Piguła Daria K (10) 1979 K-35-49 (7) POL Carbon Silesia Sport Czeladź 50:20,0 20:05,5 08:40
82 105 Niekrasz Justyna K (11) 1971 K-35-49 (8) POL Świdnica 50:34,9 20:20,4 08:43
83 264 Mrozowski Dawid M (72) 1985 M-30-39 (20) POL Mikołów 50:42,0 20:27,5 08:44
84 110 Palik Jakub M (73) 1984 M-30-39 (21) POL Ruda Śląska 50:53,4 20:38,9 08:46
85 172 Bartosik Ryszard M (74) 1973 M-40-49 (24) POL Bielsko-Biała 51:05,4 20:50,9 08:48
86 178 Kędziorski Marek M (75) 1964 M-50-59 (17) POL Wąbrzeźno 52:18,7 22:04,2 09:01
87 138 Duda Roland M (76) 1967 M-50-59 (18) POL Elbrus 2021 Ruda Śląska 52:55,5 22:41,0 09:07
88 143 Matuszczyk Grażyna K (12) 1979 K-35-49 (9) POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 53:07,9 22:53,4 09:09
89 255 Nosiadek Tomasz M (77) 1972 M-40-49 (25) POL ToTiC Rybnik 53:15,7 23:01,2 09:10
90 160 Stępień Aleksandra K (13) 1979 K-35-49 (10) POL Racibórz 53:36,3 23:21,8 09:14
91 167 Niestrój Justyna K (14) 1981 K-35-49 (11) POL Pogrzebień 53:36,8 23:22,3 09:14
92 190 Eisler Anna K (15) 1983 K-35-49 (12) POL Cięcina 55:37,5 25:23,0 09:35
93 154 Zięba Michał M (78) 2002 Juniorzy (1) POL Tychy 56:29,1 26:14,6 09:44
94 132 Koza Mateusz M (79) 1993 M-20-29 (10) POL Ostrowiec Świętokrzyski 57:14,6 27:00,1 09:52
95 108 Prześlica Jan M (80) 1947 M-70 (2) POL Gliwice 59:40,8 29:26,3 10:17
96 177 Kędziorska Beata K (16) 1970 K-50 (1) POL Wąbrzeźno 1:05:44,7 35:30,2 11:20
97 159 Chmiel Anna K (17) 1977 K-35-49 (13) POL Tychy 1:12:53,0 42:38,5 12:33
98 104 Gaweł Elżbieta K (18) 1963 K-50 (2) POL Professional Team Poland Bielsko-Biała 1:12:53,4 42:38,9 12:34
DNF 263 Mrozowska Wioleta K 1987 K-20-34 POL Mikołów

BGTimeSport © 2015-2020