5. Bieg na Bucze

Wydarzenie:
5. Bieg na Bucze & Nordic Walking 5. Bieg na Bucze & Nordic Walking
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
05.09.2020
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Dystans:
5.7 km
Zgłoszonych:
125
Ukończyło:
124
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 1 Kosek Paweł M (1) 1991 M2 (1) POL www.kosekpawel.pl Tychy 21:56,2 03:50
2 123 Wróbel Tomasz M (2) 1973 M4 (1) POL MKS-R Centrum Dzięgielów Dzięgielów Cisownica 22:02,0 00:05,8 03:51
3 59 Mieszczak Marcin M (3) 1990 M3 (1) POL Triswimsession Zywiec 22:16,0 00:19,8 03:54
4 64 Niedoba Paweł M (4) 2002 M1 (1) MGB-M (1) POL UKS Brenna-Górki Górki Małe 22:34,8 00:38,6 03:57
5 91 Seweryn Jacek M (5) 1978 M4 (2) POL Mysłowice 22:36,8 00:40,6 03:58
6 17 Dybczyński Tomasz M (6) 1980 M4 (3) MGB-M (2) POL UKS Brenna Górki Górki Wielkie 22:53,5 00:57,3 04:00
7 42 Krupa Przemysław M (7) 1983 M3 (2) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 23:29,3 01:33,1 04:07
8 125 Kozioł Kamil M (8) 1994 M2 (2) POL Wzgórze Crew Młoszowa 23:40,4 01:44,2 04:09
9 84 Pytlarz Wojtek M (9) 1978 M4 (4) POL Doporzygu Bielsko-Biała 23:45,2 01:49,0 04:10
10 49 Malina Adam M (10) 1975 M4 (5) POL Synthos Run Team Bojszowy 23:48,8 01:52,6 04:10
11 119 FABIAN BOGUSŁAW M (11) 1971 M4 (6) POL EVANLITE.COM PYSKOWICE 23:58,7 02:02,5 04:12
12 19 Firla Arkadiusz M (12) 1978 M4 (7) POL RADO BAU COM CIESZYN 24:21,4 02:25,2 04:16
13 56 Mazgaj Dawid M (13) 1984 M3 (3) POL Biegiem przez Chybie Chybie 24:29,6 02:33,4 04:17
14 13 Mendrek Błażej M (14) 1976 M4 (8) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Brenna 24:44,5 02:48,3 04:20
15 18 Dziubański Grzegorz M (15) 1981 M3 (4) POL Pyskowice 24:48,0 02:51,8 04:21
16 41 Kretek Łukasz M (16) 1991 M2 (3) POL Aktywni Lyski Lyski 24:58,5 03:02,3 04:22
17 72 Pagieła Łukasz M (17) 1983 M3 (5) POL LKS Pogórze Pogórze 25:13,5 03:17,3 04:25
18 5 Bojda Tomasz M (18) 1986 M3 (6) MGB-M (4) POL Brenna 25:14,8 03:18,6 04:25
19 16 Dybczyńska Jadwiga K (1) 1980 K4 (1) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 25:22,1 03:25,9 04:27
20 80 Proksa Robert M (19) 1964 M5 (1) POL Opeth Mysłowice Mysłowice 25:25,7 03:29,5 04:27
21 102 Suchanek Grzegorz M (20) 1981 M3 (7) POL Pogwizdów 25:40,2 03:44,0 04:30
22 83 PYTEL Janusz M (21) 1958 M6 (1) POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE Sosnowiec 25:41,4 03:45,2 04:30
23 127 Furtak Tomasz M (22) 1975 M4 (9) POL Kraków 25:46,8 03:50,6 04:31
24 31 Józefik Dawid M (23) 1985 M3 (8) POL Wzgórze Crew Chrzanów 25:47,7 03:51,5 04:31
25 117 BANASZEK SŁAWOMIR M (24) 1976 M4 (10) POL SZYMI TEAM ŻARY ŻARY 25:48,8 03:52,6 04:31
26 11 Bukowski Edward M (25) 1969 M5 (2) POL Kluczborska Grupa Biegowa Kluczbork 25:50,5 03:54,3 04:32
27 48 MAGIERA JANUSZ M (26) 1963 M5 (3) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI 25:52,5 03:56,3 04:32
28 128 Oziębło Rafał M (27) 1983 M3 (9) POL Chorzów 26:03,6 04:07,4 04:34
29 34 Karplewicz Andrzej M (28) 1961 M5 (4) POL Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 26:08,2 04:12,0 04:35
30 74 Papuga Dariusz M (29) 1965 M5 (5) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 26:20,4 04:24,2 04:37
31 92 Siąkała Krystian M (30) 1982 M3 (10) MGB-M (5) POL Wiktoria i Franek Górki Wielkie 26:24,5 04:28,3 04:37
32 73 Palka Dawid M (31) 1977 M4 (11) POL 40-latek Tychy Tychy 26:31,6 04:35,4 04:39
33 118 Florys Jakub M (32) 1983 M3 (11) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 26:36,4 04:40,2 04:40
34 27 Idzikowski Adam M (33) 1990 M3 (12) POL Truchtacz Mysłowice Świętochłowice 26:37,5 04:41,3 04:40
35 25 Heller Radosław M (34) 1994 M2 (4) MGB-M (6) POL Brenna 26:46,0 04:49,8 04:41
36 100 Stajszczyk Jarek M (35) 1983 M3 (13) POL Skoczów 26:56,3 05:00,1 04:43
37 60 Morawska Julia K (2) 2000 K2 (1) POL AZS AWF KATOWICE Mysłowice 26:58,0 05:01,8 04:43
38 105 SZPAK DAMIAN M (36) 1961 M5 (6) POL Team Damek Tychy 27:14,1 05:17,9 04:46
39 39 Kościelny Łukasz M (37) 1974 M4 (12) POL Forma Wodzisław Śląski Gorzyce 27:18,7 05:22,5 04:47
40 15 Dadok Janusz M (38) 1984 M3 (14) POL BIELSKO-BIALA 27:19,2 05:23,0 04:47
41 50 Malina Michalina K (3) 2000 K2 (2) POL GTS Bojszowy Bojszowy 27:21,9 05:25,7 04:48
42 46 Machowski Artur M (39) 1969 M5 (7) POL Bielsko-Biała 27:23,7 05:27,5 04:48
43 79 Pilch Angelika K (4) 2000 K2 (3) MGB-K (2) POL Brenna 27:34,2 05:38,0 04:50
44 115 Żebrowski Grzegorz M (40) 1978 M4 (13) POL Cieszyn 27:36,8 05:40,6 04:50
45 95 Sikora Aicja K (5) 2008 K0 (1) MGB-K (3) POL UKS Brenna Górki Brenna 27:41,0 05:44,8 04:51
46 108 Truszewski Grzegorz M (41) 1983 M3 (15) MGB-M (7) POL Brenna 27:41,1 05:44,9 04:51
47 7 Boś Stanisław M (42) 2007 M0 (1) POL Wiślańska Akademia Biegowa Wisła 27:46,9 05:50,7 04:52
48 20 Gaweł Bogdan M (43) 1956 M6 (2) POL Festiwal Biegowy w krynicy-Zdrój Zaborze 27:51,7 05:55,5 04:53
49 68 Ogrocka Agnieszka K (6) 1992 K2 (4) MGB-K (4) POL HUTA RUN Brenna 27:55,6 05:59,4 04:53
50 55 Matuszek Marek M (44) 1982 M3 (16) POL Skoczów 28:01,8 06:05,6 04:55
51 78 Piętka Radosław M (45) 1983 M3 (17) POL Sosnowiec 28:03,5 06:07,3 04:55
52 44 Kusy Rafał M (46) 1975 M4 (14) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 28:05,5 06:09,3 04:55
53 23 Grzybek Antoni M (47) 1969 M5 (8) POL Pierściec 28:10,3 06:14,1 04:56
54 126 Wysogląd Henryk M (48) 1968 M5 (9) POL HITTRAIL AQUA FITNESS Pisarzowice 28:14,5 06:18,3 04:57
55 12 Ciasto Sebastian M (49) 1985 M3 (18) POL ULKS Karlik Przezchlebie Przezchlebie 28:25,9 06:29,7 04:59
56 99 Sowa Marcin M (50) 1977 M4 (15) POL Jaworze 28:31,0 06:34,8 05:00
57 122 Sędzik Aleksander M (51) 1968 M5 (10) POL Bytom 28:33,7 06:37,5 05:00
58 106 Szweda Marian M (52) 1959 M6 (3) POL Pogwizdów 28:49,2 06:53,0 05:03
59 29 jasiulek kornelia K (7) 1982 K3 (1) POL hiwork artur jasiulek skoczów 29:01,8 07:05,6 05:05
60 47 Maciejczek Zuzanna K (8) 2005 K0 (2) MGB-K (5) POL UKS Brenna- Górki Górki Wielkie 29:15,3 07:19,1 05:07
61 89 RUDEK KAROL M (53) 1990 M3 (19) POL Ruda Śląska 29:50,1 07:53,9 05:14
62 67 Oczkowski Wojciech M (54) 1980 M4 (16) POL Bielsko Biała 29:55,0 07:58,8 05:14
63 71 Orawski Robert M (55) 1959 M6 (4) POL Miki Skoczów 29:56,6 08:00,4 05:15
64 93 Sikora Anna K (9) 1976 K4 (2) POL Fantastic Team Ustroń 30:11,9 08:15,7 05:17
65 129 Jeżewski Filip M (56) 2007 M0 (2) POL Sosnowiec 30:17,8 08:21,6 05:18
66 101 STEBEL PIOTR M (57) 1969 M5 (11) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 30:25,3 08:29,1 05:20
67 61 Możdżeń Janusz M (58) 1983 M3 (20) POL Moen Drogomyśl 31:01,3 09:05,1 05:26
68 52 Maniszewska Dorota K (10) 1976 K4 (3) POL Cieszyn 31:09,8 09:13,6 05:28
69 43 Krupa Gabriela K (11) 1976 K4 (4) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 31:18,3 09:22,1 05:29
70 104 Svach Janusz M (59) 1976 M4 (17) POL Browar domowy Garaż Katowice 31:24,5 09:28,3 05:30
71 66 Nowak Mateusz M (60) 1990 M3 (21) MGB-M (8) POL Górki Wielkie 31:39,5 09:43,3 05:33
72 33 Kaptur Wojciech M (61) 1947 M7 (1) POL KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski 31:44,1 09:47,9 05:34
73 90 Rygiel Janusz M (62) 1983 M3 (22) POL Zbytków 32:02,9 10:06,7 05:37
74 22 Greń Agnieszka K (12) 1998 K2 (5) MGB-K (6) POL UKS Brenna - Górki Brenna 32:03,4 10:07,2 05:37
75 63 Nalepka Ewa K (13) 1981 K3 (2) POL Biegiem przez góry SOSNOWIEC 32:08,5 10:12,3 05:38
76 62 Mróz Jacek M (63) 1976 M4 (18) POL Katowice 32:11,9 10:15,7 05:38
77 58 Menżyk Marcin M (64) 1987 M3 (23) POL LUXTORPEDA Czerwionka Czerwionka-Leszczyny 32:19,7 10:23,5 05:40
78 121 Nielaba Marcin M (65) 1976 M4 (19) POL Nielabki w akcji Mikołów 32:20,7 10:24,5 05:40
79 88 ROZMUS MARZENA K (14) 1974 K4 (5) POL FRELKI LOTAJOM BOJSZOWY NOWE 32:31,1 10:34,9 05:42
80 75 Papuga Iwona K (15) 1968 K5 (1) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 32:43,4 10:47,2 05:44
81 98 Sokołowska Anna K (16) 1965 K5 (2) POL Brak Meszna 32:54,8 10:58,6 05:46
82 57 Mendrok Paweł M (66) 1988 M3 (24) POL Skoczów 32:58,0 11:01,8 05:47
83 109 Twardzik Wojciech M (67) 1983 M3 (25) POL 1103 Istebna 33:04,7 11:08,5 05:48
84 54 Matula-Kisiała Magdalena K (17) 1982 K3 (3) MGB-K (7) POL Górki Wielkie 33:07,7 11:11,5 05:48
85 28 Jakubowska Renata K (18) 1952 K6 (1) POL Bielsko -Biała 33:16,1 11:19,9 05:50
86 87 Raszka Janusz M (68) 1966 M5 (12) POL JGTEAM Cieszyn 33:20,9 11:24,7 05:51
87 94 Sikora Magdalena K (19) 1983 K3 (4) POL Cieszyn 33:25,8 11:29,6 05:51
88 77 Pietrzyk Mariusz M (69) 1974 M4 (20) MGB-M (9) POL Brenna 33:30,7 11:34,5 05:52
89 40 Kozieł Dariusz M (70) 1967 M5 (13) MGB-M (10) POL Apartament Buczyna Brenna 33:36,9 11:40,7 05:53
90 103 SUROWIECKI ROBERT M (71) 1968 M5 (14) POL SKRZYSZÓW 33:58,7 12:02,5 05:57
91 107 Truszewska Katarzyna K (20) 1983 K3 (5) MGB-K (8) POL Brenna 34:30,0 12:33,8 06:03
92 35 Kędzior Tomasz M (72) 1981 M3 (26) CZE Czeski Cieszyn 34:52,3 12:56,1 06:07
93 85 RAKOWSKA MARTA K (21) 1991 K2 (6) POL JAWORZE 35:00,8 13:04,6 06:08
94 38 Kopta Jerzy M (73) 1945 M7 (2) POL Cwałujące Dziadki Kraków 35:03,6 13:07,4 06:09
95 133 Nowak Przemysław M (74) 1984 M3 (27) MGB-M (11) POL Górki Wielkie 35:17,7 13:21,5 06:11
96 14 Cieślar Anna K (22) 2007 K0 (3) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie 35:36,1 13:39,9 06:14
97 37 Kierat Zbigniew M (75) 1961 M5 (15) MGB-M (12) POL Górki Wielkie 35:41,0 13:44,8 06:15
98 8 Brzuska Katarzyna K (23) 1975 K4 (6) POL Olza Cieszyn Cieszyn 36:04,4 14:08,2 06:19
99 86 RAKOWSKI MATEUSZ M (76) 1990 M3 (28) POL JAWORZE 36:13,3 14:17,1 06:21
100 45 Legomiński Werner M (77) 1943 M7 (3) POL Truchtacz Myslowice Mysłowice 36:21,0 14:24,8 06:22
101 132 SZTANDERSKA JOLANTA K (24) 1982 K3 (6) POL FANTASTIC TEAM POGÓRZE 36:46,9 14:50,7 06:27
102 76 Pępek Jakub M (78) 1999 M2 (5) POL Międzybrodzie Bialskie 36:58,2 15:02,0 06:29
103 65 Nowak Michał M (79) 1993 M2 (6) POL Bielsko-Biała 36:58,6 15:02,4 06:29
104 120 Nielaba Anna K (25) 1978 K4 (7) POL Nielabki w akcji Mikołów 37:23,9 15:27,7 06:33
105 30 Jeżewski Michał M (80) 1973 M4 (21) POL Professional-Fighter WIKING Team Sosnowiec 37:27,9 15:31,7 06:34
106 97 Skworc Betina K (26) 1988 K3 (7) POL SkworcBiegamWgórach Siemianowice Śląskie 37:28,0 15:31,8 06:34
107 6 Boś Iwona K (27) 1970 K5 (3) POL Wiślańska Akademia Biegowa Wisła 37:32,3 15:36,1 06:35
108 10 Bujok Andrzej M (81) 1956 M6 (5) POL ULKS KARLIK Przezchlebie Wisła 37:42,3 15:46,1 06:36
109 111 Wiśniewska Maria K (28) 2000 K2 (7) POL Pogórze 37:54,1 15:57,9 06:38
110 3 Błoch Złoty Justyna K (29) 1981 K3 (8) POL Miedżna 38:38,4 16:42,2 06:46
111 114 Złoty Tomasz M (82) 1986 M3 (29) POL Ledovo.pl PSZCZYNA 38:38,8 16:42,6 06:46
112 110 Tyczyńska Małgorzata K (30) 1961 K5 (4) POL POGWIZDÓW 38:55,0 16:58,8 06:49
113 82 Prześlica Jan M (83) 1947 M7 (4) POL niezrzeszony gliwice 38:56,2 17:00,0 06:49
114 24 Hanf Anna K (31) 1987 K3 (9) POL Chwalisz czy nie chwalisz lotej z n Bieruń 39:12,1 17:15,9 06:52
115 4 Błońska Wiola K (32) 1991 K2 (8) POL Tychy 39:12,3 17:16,1 06:52
116 70 Olearczyk Janusz M (84) 1964 M5 (16) POL Katowice 39:42,5 17:46,3 06:57
117 69 OLEARCZYK JOANNA K (33) 1971 K4 (8) POL Katowice 39:46,8 17:50,6 06:58
118 36 Kierat Aniela K (34) 1961 K5 (5) MGB-K (9) POL Górki Wielkie 39:52,2 17:56,0 06:59
119 51 Małysz Franciszek M (85) 1958 M6 (6) POL Jaworze 40:09,6 18:13,4 07:02
120 124 Przyłudzki Marek M (86) 1975 M4 (22) MGB-M (13) POL Górki Wielkie 40:48,9 18:52,7 07:09
121 9 Bugiel Roman M (87) 1963 M5 (17) POL Tychy 40:54,0 18:57,8 07:10
122 116 Żywioł Tomasz M (88) 1946 M7 (5) POL Cieszyn 41:57,1 20:00,9 07:21
123 131 Cieślar Magdalena K (35) 1983 K3 (10) POL ULKS Karlik Przezchlebie Przezchlebie 45:55,1 23:58,9 08:03
124 130 Żuchowicz Elżbieta K (36) 1959 K6 (2) POL M2M Badania Kliniczne Dąbrowa Górnicza 46:43,9 24:47,7 08:11
DNS 96 Skworc Grzegorz M 1987 M3 POL SkworcBiegamWgórach Siemianowice Śląskie

BGTimeSport © 2015-2020