Toggle navigation
Zawody
10 km.pdf
4200m.pdf
NordicWalking.pdf
V Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 4200m
Wydarzenie:
V Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
V Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
15.05.2021
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
4
.200 km
Zgłoszonych:
71
Ukończyło:
62
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-Dzieci
K-Dorosli
M-Dzieci
M-Dorosli
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Klub
Miasto
Czas
Strata
Tempo
1
123
Wójcik Paweł
M (1)
1998
M-Dorosli (1)
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
15:44,5
03:44
2
56
Bizoń Tomasz
M (2)
1974
M-Dorosli (2)
Czorno Linia Lędziny
Lędziny
15:48,6
00:04,1
03:45
3
112
Wieczorek Maciej
M (3)
1983
M-Dorosli (3)
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
15:54,6
00:10,1
03:47
4
97
Romański Bartłomiej
M (4)
1984
M-Dorosli (4)
Jawiszowice
16:12,1
00:27,6
03:51
5
102
Skowroński Szymon
M (5)
1981
M-Dorosli (5)
SDB Team
Tychy
16:49,5
01:05,0
04:00
6
90
Moczulski Mateusz
M (6)
1996
M-Dorosli (6)
Wola
18:24,9
02:40,4
04:23
7
61
Gabzdyl Patryk
M (7)
2009
M-Dzieci (1)
Wola
18:28,3
02:43,8
04:23
8
62
Gerycki Łukasz
M (8)
1986
M-Dorosli (7)
Biegnę Byle Dobiec
Bieruń
21:11,7
05:27,2
05:02
9
94
Pustułka Łukasz
M (9)
1983
M-Dorosli (8)
Biegnę Byle Dobiec
Tychy
22:07,6
06:23,1
05:16
10
111
Urbańczyk Alicja
K (1)
1980
K-Dorosli (1)
Pszczyna
22:33,9
06:49,4
05:22
11
58
Erazmus Marysia
K (2)
1992
K-Dorosli (2)
Biegnę Byle Dobiec
Wola
23:00,2
07:15,7
05:28
12
57
Erazmus Piotr
M (10)
1986
M-Dorosli (9)
Biegnę Byle Dobiec
Wola
23:00,9
07:16,4
05:28
13
122
Wójcik Mikołaj
M (11)
2003
M-Dzieci (2)
Przecieszyn
23:02,8
07:18,3
05:29
14
74
Kopiec Eatera
K (3)
1984
K-Dorosli (3)
PoWoliDoCelu
Brzeszcze
23:13,3
07:28,8
05:31
15
87
Młodzik Marcin
M (12)
1982
M-Dorosli (10)
Twins
Ruda Śląska
24:03,3
08:18,8
05:43
16
89
Mocek Marcin
M (13)
1991
M-Dorosli (11)
Śląskie
Pszczyna
24:16,3
08:31,8
05:46
17
93
Paradecki Wojciech
M (14)
1980
M-Dorosli (12)
Run against rett
Oświęcim
24:25,3
08:40,8
05:48
18
85
Madeja Zofia
K (4)
1975
K-Dorosli (4)
Powoli do celu
Wola
24:40,1
08:55,6
05:52
19
83
Łagosz Agata
K (5)
2009
K-Dzieci (1)
Brzezinka
25:22,8
09:38,3
06:02
20
101
Sienkiewicz Gabriela
K (6)
1985
K-Dorosli (5)
PoWoliDoCelu
Góra
25:33,1
09:48,6
06:05
21
88
Mocek Kinga
K (7)
1994
K-Dorosli (6)
Śląskie
Pszczyna
25:35,0
09:50,5
06:05
22
99
Sadlok Anna
K (8)
1982
K-Dorosli (7)
Jawiszowice
26:57,2
11:12,7
06:25
23
95
Pyjas Renata
K (9)
1973
K-Dorosli (8)
Brzeszcze
28:06,2
12:21,7
06:41
24
60
Furczyk Mirela
K (10)
1995
K-Dorosli (9)
Śląskie
Poręba
28:20,7
12:36,2
06:44
25
126
Żelech Wojciech
M (15)
2011
M-Dzieci (3)
Wola
28:30,5
12:46,0
06:47
26
92
Pałucka Monika
K (11)
1988
K-Dorosli (10)
Wola
31:11,9
15:27,4
07:25
27
100
Sadlok Dominika
K (12)
2009
K-Dzieci (2)
Jawiszowice
31:17,4
15:32,9
07:27
28
84
Łagosz Jakub
M (16)
2014
M-Dzieci (4)
Brzezinka
32:03,4
16:18,9
07:37
29
82
Łagosz Ewelina
K (13)
1982
K-Dorosli (11)
Brzezinka
32:03,8
16:19,3
07:38
30
96
Pyjas Joanna
K (14)
2007
K-Dzieci (3)
Brzeszcze
32:37,4
16:52,9
07:46
31
80
Kukla Zofia
K (15)
2011
K-Dzieci (4)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
32:46,3
17:01,8
07:48
32
78
Kukla Agata
K (16)
1984
K-Dorosli (12)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
32:48,6
17:04,1
07:48
33
65
Hnatyszyn Bartosz
M (17)
2008
M-Dzieci (5)
Bielsko-Biała
35:01,0
19:16,5
08:20
34
67
Kaczanowska Edyta
K (17)
1986
K-Dorosli (13)
Wola
35:20,7
19:36,2
08:24
35
68
Kaczanowski Patryk
M (18)
2015
M-Dzieci (6)
Wola
35:21,3
19:36,8
08:25
36
64
Hnatyszyn Hanna
K (18)
2013
K-Dzieci (5)
Bielsko-Biała
35:37,5
19:53,0
08:28
37
63
Hnatyszyn Katarzyna
K (19)
1982
K-Dorosli (14)
Bielsko-Biała
35:38,0
19:53,5
08:29
38
86
Magiera Barbara
K (20)
1988
K-Dorosli (15)
PoWoli do Celu
Chełm Śląski
36:26,3
20:41,8
08:40
39
121
Wójcik Nikodem
M (19)
2013
M-Dzieci (7)
Góra
36:35,8
20:51,3
08:42
40
66
Janik Agnieszka
K (21)
1977
K-Dorosli (16)
Tychy
37:07,0
21:22,5
08:50
41
124
Żelech Gabriela
K (22)
1981
K-Dorosli (17)
PoWoli do Celu
Wola
37:07,3
21:22,8
08:50
42
98
Rus-Wojcik Sylwia
K (23)
1989
K-Dorosli (18)
Góra
37:08,5
21:24,0
08:50
43
71
Kaleta Aleksander
M (20)
2016
M-Dzieci (8)
PoWoli do celu
Brzeszcze
37:43,3
21:58,8
08:58
44
69
Kaleta Agnieszka
K (24)
1986
K-Dorosli (19)
PoWoli do celu
Brzeszcze
37:44,4
21:59,9
08:59
45
116
Wodniak Miłosz
M (21)
2008
M-Dzieci (9)
PoWoli do Celu
Wola
38:13,7
22:29,2
09:06
46
125
Żelech Filip
M (22)
2013
M-Dzieci (10)
PoWoli do Celu
Wola
39:08,2
23:23,7
09:19
47
119
Wojtas Łucja
K (25)
2011
K-Dzieci (6)
PoWoli do Celu
Wola
39:21,6
23:37,1
09:22
48
79
Kukla Natalia
K (26)
2008
K-Dzieci (7)
PoWoli do Celu
Brzeszcze
39:36,5
23:52,0
09:25
49
120
Wojtas Weronika
K (27)
2013
K-Dzieci (8)
PoWoli do Celu
Wola
39:39,4
23:54,9
09:26
50
118
Wojtas Kinga
K (28)
2001
K-Dorosli (20)
PoWoli do Celu
Wola
39:39,8
23:55,3
09:26
51
75
Kopiec Laura
K (29)
2010
K-Dzieci (9)
Powoli do Celu
Brzeszcze
39:41,5
23:57,0
09:27
52
91
Nowak Natasza
K (30)
2010
K-Dzieci (10)
Nowaczki
Wola
39:42,6
23:58,1
09:27
53
81
Lasota Natasza
K (31)
2007
K-Dzieci (11)
Brzeszcze
40:52,2
25:07,7
09:43
54
117
Wodniak Alan
M (23)
2005
M-Dzieci (11)
PoWoli do Celu
Wola
44:21,2
28:36,7
10:33
55
114
Wodniak Marcel
M (24)
2016
M-Dzieci (12)
PoWoli do Celu
Wola
44:25,3
28:40,8
10:34
56
104
Skrabarczyk Dawid
M (25)
2010
M-Dzieci (13)
PoWoli do Celu
Wola
46:58,8
31:14,3
11:11
57
115
Wodniak Bartłomiej
M (26)
2016
M-Dzieci (14)
PoWoli do Celu
Wola
47:52,8
32:08,3
11:24
58
113
Wodniak Angela
K (32)
1985
K-Dorosli (21)
PoWoli do Celu
Wola
47:53,6
32:09,1
11:24
59
106
Skrabarczyk Anna
K (33)
1987
K-Dorosli (22)
PoWoli do Celu
Wola
47:58,7
32:14,2
11:25
60
70
Kaleta Natalia
K (34)
2014
K-Dzieci (12)
PoWoli do celu
Brzeszcze
48:41,0
32:56,5
11:35
61
103
Skrabarczyk Wiesław
M (27)
1982
M-Dorosli (13)
PoWoli do Celu
Wola
49:06,6
33:22,1
11:41
62
105
Skrabarczyk Kamil
M (28)
2014
M-Dzieci (15)
PoWoli do Celu
Wola
49:06,6
33:22,1
11:41
DNS
59
Firlej Anastazja
K
2016
K-Dzieci
Rychwałdek
DNS
72
Kazimieerk Aleksander
M
2008
M-Dzieci
Tygryski
Kobior
DNS
73
Kazimierek Marcin
M
1979
M-Dorosli
Tygryski
Kobior
DNS
76
Krawiec Nina
K
2009
K-Dzieci
Miedźna
DNS
77
Krawiec Wojciech
M
2012
M-Dzieci
Wola
DNS
107
Staniak Magdalena
K
1987
K-Dorosli
Wola
DNS
108
Świderska Anna
K
1984
K-Dorosli
PoWoli do Celu
Wola
DNS
109
Świderska Wiktoria
K
2012
K-Dzieci
PoWoli do Celu
Wola
DNS
110
Świderska Hanna
K
2018
K-Dzieci
PoWoli do Celu
Wola
BGTimeSport
© 2015 - 2024