V Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 10km

Wydarzenie:
V Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli V Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór
Data:
15.05.2021
Miejsce:
Wola - Gmina Miedźna
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
49
Ukończyło:
47
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKlubMiastoWynikStrataTempo
1 28 Moskwa Sławomir M (1) 1986 Jawiszowice 38:10,4 03:49
2 16 Jarzębowicz Paweł M (2) 1979 Zadyszka Oświęcim Oświęcim 38:19,6 00:09,2 03:49
3 12 Firlej Marek M (3) 1989 PoWoli do celu Rychwałdek 38:28,3 00:17,9 03:50
4 2 Baca Szymon M (4) 1985 KAC RUNNERS Pszczyna 40:48,2 02:37,8 04:04
5 41 Skworc Grzegorz M (5) 1987 Skworc Biegam w Górach Siemianowice Śląskie 41:03,9 02:53,5 04:06
6 17 Jarzębowicz Adam M (6) 1975 The Yazomb s Katowice 41:42,4 03:32,0 04:10
7 25 Malinowski Krzysztof M (7) 1969 PoWoli do Celu Gilowice 43:10,7 05:00,3 04:19
8 15 Jaromin Błażej M (8) 1978 Aktywna Pszczyna Rudołtowice 43:45,5 05:35,1 04:22
9 48 Wojtas Arkadiusz M (9) 1967 PoWoli do Celu Wola 44:49,4 06:39,0 04:28
10 20 Kiełbasiński Andrzej M (10) 1981 Aktywna Pszczyna RUNNERS TEAM Pszczyna 45:21,2 07:10,8 04:32
11 36 Pilarski Bartłomiej M (11) 1981 Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 45:57,2 07:46,8 04:35
12 10 Erazmus Michał M (12) 1988 Biegnę Byle Dobiec Wola 46:10,5 08:00,1 04:37
13 8 Durok Wojciech M (13) 1978 KAC RUNNERS Jankowice 46:39,9 08:29,5 04:39
14 26 Marek Rafał M (14) 1972 KAC RUNNERS Goczałkowice-Zdrój 47:13,1 09:02,7 04:43
15 31 Norek-Ciszak Beata K (1) 1979 Lake Runners Tychy Tychy 47:16,7 09:06,3 04:43
16 43 Sojka Wojciech M (15) 1970 KAC RUNNERS Jankowice 47:40,9 09:30,5 04:46
17 22 Kubeczko Andrzej M (16) 1986 PoWoli do celu Wola 47:47,1 09:36,7 04:46
18 27 Mieszczak Dariusz M (17) 1984 HWT Wola 48:04,3 09:53,9 04:48
19 3 Banaś Mateusz M (18) 1986 NieBać Katowice 48:37,4 10:27,0 04:51
20 7 Czerwionka Marcin M (19) 1984 Wola 48:58,5 10:48,1 04:53
21 6 Chrostek Rafał M (20) 1984 Bielsko-Biała 49:01,0 10:50,6 04:54
22 34 Piela Mateusz M (21) 1994 Wola 49:01,3 10:50,9 04:54
23 1 Mentelska Wioletta K (2) 1982 Po Woli do celu Przecieszyn 50:55,2 12:44,8 05:05
24 46 Wilk Damian M (22) 1971 Jajosty Bieruń 52:01,6 13:51,2 05:12
25 21 Komorowska Żaneta K (3) 1981 Frelki lotajom Lędziny 52:04,6 13:54,2 05:12
26 24 Malinowska Małgorzata K (4) 1971 PoWoli do Celu Gilowice 52:19,9 14:09,5 05:13
27 9 Dusza Piotr M (23) 1986 Przecieszyn 52:58,9 14:48,5 05:17
28 37 Przyłudzki Janusz M (24) 1952 Mikołów 53:24,0 15:13,6 05:20
29 35 Pietrzyk Aleksandra K (5) 1976 Lake Runners Tychy Tychy 54:06,2 15:55,8 05:24
30 39 Rozmus Marzena K (6) 1974 Bojszowy Nowe 54:32,9 16:22,5 05:27
31 5 Błońska Wiola K (7) 1991 Tychy 54:44,0 16:33,6 05:28
32 13 Hanf Ania K (8) 1987 Bieruń 54:49,8 16:39,4 05:28
33 49 Żelech Grzegorz M (25) 1985 PoWoli do Celu Wola 54:55,7 16:45,3 05:29
34 18 Kantorowska Anna K (9) 1986 PoWoli do Celu Frydek 55:01,5 16:51,1 05:30
35 44 Studencka Karolina K (10) 1989 NieBać Żywiec 55:12,4 17:02,0 05:31
36 33 Paradecki Piotr M (26) 1976 Wola 55:25,0 17:14,6 05:32
37 23 Leśniak Agnieszka K (11) 1981 Oświęcim 55:32,9 17:22,5 05:33
38 38 Rozmus Grzegorz M (27) 1991 Gilowice 56:13,6 18:03,2 05:37
39 40 Rybarz Artur M (28) 1964 Zadyszka Oswięcim Brzeszcze 57:57,6 19:47,2 05:47
40 32 Olender Leszek M (29) 1967 42 Do Szczęścia Góra 59:01,5 20:51,1 05:54
41 14 Janosz Marian M (30) 1961 Frydek 59:56,8 21:46,4 05:59
42 4 Bialik Grzegorz M (31) 1988 Wola 1:00:54,9 22:44,5 06:05
43 45 Szyszka-Mądro Agata K (12) 1981 Łęki 1:01:47,9 23:37,5 06:10
44 29 Mucha Marek M (32) 1961 Wola 1:02:14,4 24:04,0 06:13
45 42 Skworc Betina K (13) 1988 Siemianowice Ślaskie 1:06:06,8 27:56,4 06:36
46 19 Kąkol-Wojtas Katarzyna K (14) 1977 PoWoli do Celu Wola 1:06:51,0 28:40,6 06:41
47 30 Mytiai Oksana K (15) 1975 PoWoli do celu Wola 1:08:29,0 30:18,6 06:50
DNS 11 Felkowski Mariisz M 1987 Wola
DNS 47 Wojciech Jarosław M 1985 PoWoli do Celu Wola

BGTimeSport © 2015-2020