7 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
7 Jesienny Bieg Potrójnej 7 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
02.11.2019
Miejsce:
Przełęcz Kocierska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
293
Ukończyło:
289
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo10 km
1 205 Lepiarz Sylwester M (1) 1993 M-18 (1) POL LKB Rudnik Wronów 1:12:13,7 04:48 38:48,9 (125)
2 204 Jaśtal Piotr M (2) 1994 M-18 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team/LKB Rudnik/ Domaszowice 1:14:22,8 02:09,1 04:57 39:13,2 (126)
3 215 Skupień Tomasz M (3) 1986 M-18 (3) POL MUAY RUNNING TEAM SKAWINKI 1:17:04,7 04:51,0 05:08 40:36,3 (127)
4 267 Misiak Bartosz M (4) 1987 M-18 (4) POL Alpin Sport HOKA One One Team Cesky Tesin 1:17:49,0 05:35,3 05:11 41:10,9 (128)
5 221 Klamut Michał M (5) 1992 M-18 (5) POL Attiq Team / GOPR Karkonosze Karpacz 1:18:28,6 06:14,9 05:13 41:45,5 (129)
6 118 Faron Robert M (6) 1974 M-35 (1) POL Salco Garmin Team Zalesie 1:19:29,4 07:15,7 05:17 41:55,4 (130)
7 293 Piętka Marcin M (7) 1978 M-35 (2) POL KS Kandahar Roczyny 1:21:03,6 08:49,9 05:24 42:40,3 (132)
8 307 Elantkowski Jasiek M (8) 2000 M-18 (6) POL TKN Tatra Team / Dynafit Zakopane 1:21:37,1 09:23,4 05:26 42:01,9 (131)
9 114 Wójcik Adam M (9) 1997 M-18 (7) POL Andrychów Running CHOCZNIA 1:22:40,4 10:26,7 05:30 43:39,5 (134)
10 304 Popielarski Kubuś M (10) 2001 M-18 (8) POL TKN Tatra Team/Dynafit Zakopane 1:23:33,6 11:19,9 05:34 42:41,2 (133)
11 145 Żuchowski Daniel M (11) 1988 M-18 (9) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 1:23:59,0 11:45,3 05:35 43:52,0 (135)
12 294 Gawlas Dominik M (12) 1982 M-35 (3) POL Tj Jäkl Karviná/TERVEL team Cieszyn 1:24:20,2 12:06,5 05:37 44:52,4 (138)
13 263 Kadlubicki Marek M (13) 1982 M-35 (4) POL sportowy tryb życia Czaniec 1:24:46,4 12:32,7 05:39 45:44,3 (141)
14 26 Gwiżdż Marcin M (14) 1973 M-35 (5) POL Jaworzno 1:25:32,4 13:18,7 05:42 44:16,8 (136)
15 306 Karpierz Karol M (15) 1993 M-18 (10) POL TKN Tatra Team Ostrowsko 1:25:34,0 13:20,3 05:42 44:42,0 (137)
16 258 Knap Mateusz M (16) 1996 M-18 (11) POL KS Kandahar / DYNAFIT Katowice 1:26:15,7 14:02,0 05:45 44:55,8 (139)
17 305 Sawicki Kacper M (17) 2000 M-18 (12) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:26:26,3 14:12,6 05:45 45:11,7 (140)
18 247 Raczak Maciej M (18) 1985 M-18 (13) POL Katowice 1:26:38,5 14:24,8 05:46 46:12,6 (146)
19 75 Pawlik Przemysław M (19) 1981 M-35 (6) POL OKR Passionbike Oświecim Oświęcim 1:26:54,5 14:40,8 05:47 46:39,2 (149)
20 191 Grubka Bartosz M (20) 1988 M-18 (14) POL PassionBIKE Oświęcim Osiek 1:27:06,6 14:52,9 05:48 46:09,2 (145)
21 194 Wolczko Grzegorz M (21) 1981 M-35 (7) POL Daniel Wosik Tervel Team Maków Podhalański 1:27:27,1 15:13,4 05:49 46:30,0 (148)
22 109 Adamczyk Martyna K (1) 1992 K-18 (1) POL Alpin Sport Hoka One One Team Szydłowiec 1:27:34,0 15:20,3 05:50 46:03,9 (144)
23 36 Kopiec Przemysław M (22) 1990 M-18 (15) POL Tychy 1:27:37,7 15:24,0 05:50 46:25,8 (147)
24 260 Wolek Szymon M (23) 1983 M-35 (8) POL Tychy 1:27:49,5 15:35,8 05:51 47:07,4 (152)
25 161 Wójcik Paweł M (24) 1998 M-18 (16) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 1:28:30,4 16:16,7 05:54 46:01,2 (142)
26 189 Duda Sebastian M (25) 1978 M-35 (9) POL Bujaków 1:28:38,0 16:24,3 05:54 47:10,2 (153)
27 231 Trznadel Maciej M (26) 1972 M-35 (10) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 1:28:41,7 16:28,0 05:54 46:41,1 (150)
28 299 Broj Marcel M (27) 2000 M-18 (17) POL BROJ TEAM ŹLINICE Źlinice 1:29:09,7 16:56,0 05:56 46:02,1 (143)
29 209 Szatanik Zbigniew M (28) 1968 M-50 (1) POL Ujsoły 1:29:30,5 17:16,8 05:58 46:51,9 (151)
30 292 Fabian Bogusław M (29) 1971 M-35 (11) POL EVANLITE.COM PYSKOWICE 1:31:40,5 19:26,8 06:06 48:45,6 (160)
31 187 Dyrek Michał M (30) 1985 M-18 (18) POL MOK Mszana Dolna Mszana Górna 1:32:11,5 19:57,8 06:08 48:15,1 (156)
32 139 Nawieśniak Jan M (31) 1983 M-35 (12) POL JM Sport team Mszana Dolna 1:32:21,4 20:07,7 06:09 48:48,2 (161)
33 192 Sztefko Józef M (32) 1965 M-50 (2) POL Kozy 1:32:34,7 20:21,0 06:10 48:55,3 (164)
34 133 Pytlarz Wojtek M (33) 1978 M-35 (13) POL Atsko Poland Bielsko-Biała 1:32:40,1 20:26,4 06:10 48:49,9 (163)
35 91 Nowak Kamil M (34) 1989 M-18 (19) POL Zawiercie 1:32:42,4 20:28,7 06:10 49:57,8 (170)
36 199 Ryłko Krzysztof M (35) 1973 M-35 (14) POL KS Kandahar/Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:32:58,1 20:44,4 06:11 48:24,5 (159)
37 143 Cierpiałek Jakub M (36) 1988 M-18 (20) POL UNLIMITED Sport & Lifestyle Inwałd 1:33:13,6 20:59,9 06:12 49:01,1 (166)
38 236 Laskowski Tomasz M (37) 1979 M-35 (15) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice 1:33:23,0 21:09,3 06:13 48:18,1 (158)
39 84 Osiejewski Marcin M (38) 1988 M-18 (21) POL Ciastki Wilkowice 1:34:04,5 21:50,8 06:16 48:49,1 (162)
40 6 Fyda Robert M (39) 1980 M-35 (16) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:34:16,0 22:02,3 06:17 47:20,7 (154)
41 246 Połubok Kajetan M (40) 1979 M-35 (17) POL TYCHY 1:34:27,9 22:14,2 06:17 50:35,3 (175)
42 86 Bojda Zdzisław M (41) 1976 M-35 (18) POL Świry Stela Pierściec 1:34:33,0 22:19,3 06:18 50:44,1 (180)
43 47 Pyrek Przemysław M (42) 1994 M-18 (22) POL Training By PP Oświęcim 1:34:44,3 22:30,6 06:18 50:01,9 (171)
44 279 Flądro Daniel M (43) 1978 M-35 (19) POL Klub Biegowy Perła Wokowice 1:34:46,7 22:33,0 06:19 49:05,5 (167)
45 224 Czernik Krzysztof M (44) 1990 M-18 (23) POL KS Kandahar Radlin 1:34:58,6 22:44,9 06:19 50:38,6 (177)
46 4 Kalinowski Przemysław M (45) 1979 M-35 (20) POL Niesie mnie po lesie Warszawa 1:34:59,9 22:46,2 06:19 48:16,0 (157)
47 122 Skalska Anna K (2) 1980 K-35 (1) POL Carbon OCR Racing Team Bytom 1:35:01,7 22:48,0 06:20 50:41,1 (178)
48 77 Proksa Robert M (46) 1964 M-50 (3) POL Chromik Mysłowice Mysłowice 1:35:24,2 23:10,5 06:21 48:10,1 (155)
49 108 Biegun Dariusz M (47) 1974 M-35 (21) POL Andrychów Running Sułkowice 1:35:50,5 23:36,8 06:23 48:59,0 (165)
50 37 Kosicki Łukasz M (48) 1981 M-35 (22) POL Bielsko-Biała 1:36:02,4 23:48,7 06:24 51:11,6 (187)
51 34 Klonowski Kamil M (49) 1989 M-18 (24) POL Husaria Race Team Mikołów 1:36:19,0 24:05,3 06:25 50:47,7 (182)
52 150 Kucharski Damian M (50) 1986 M-18 (25) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:36:20,6 24:06,9 06:25 50:35,7 (176)
53 272 Kafarowski Jakub M (51) 2001 M-18 (26) POL KS Kandahar Jaworzno 1:36:25,9 24:12,2 06:25 50:58,2 (185)
54 60 Widuch Jarek M (52) 1986 M-18 (27) POL Pewel Ślemieńska 1:36:57,2 24:43,5 06:27 51:19,1 (189)
55 115 Olma Przemysław M (53) 1978 M-35 (23) POL KS Kandahar / ATSKO Polska Bielsko-Biała 1:37:13,6 24:59,9 06:28 50:31,4 (174)
56 110 Oziębło Rafał M (54) 1983 M-35 (24) POL KS Kandahar Chorzów 1:37:33,3 25:19,6 06:30 52:18,3 (197)
57 188 Kukuła Sławomir M (55) 1990 M-18 (28) POL Andrychów Running Witanowice 1:37:41,2 25:27,5 06:30 50:03,5 (172)
58 120 Rakszawa Krzysztof M (56) 1972 M-35 (25) POL Rybnicka Grupa Biegowa Pedzimy Raze Rybnik 1:37:52,5 25:38,8 06:31 49:57,1 (169)
59 101 Kopiec Roland M (57) 1988 M-18 (29) POL Łaziska Górne 1:37:53,4 25:39,7 06:31 51:40,4 (192)
60 286 Chowaniec Jakub M (58) 1999 M-18 (30) POL Nowy Targ 1:38:02,0 25:48,3 06:32 51:17,6 (188)
61 167 Krakowczak Ryszard M (59) 1977 M-35 (26) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:38:04,9 25:51,2 06:32 50:56,8 (184)
62 27 Hankus Tadeusz M (60) 1985 M-18 (31) POL HKS Run Andrychów 1:38:11,2 25:57,5 06:32 50:21,7 (173)
63 285 Lassak Beata K (3) 1994 K-18 (2) POL Ząb 1:38:16,4 26:02,7 06:33 51:25,7 (190)
64 73 Żerdka Michał M (61) 1985 M-18 (32) POL Bieruń 1:38:34,8 26:21,1 06:34 50:44,1 (181)
65 113 Kuras Janusz M (62) 1972 M-35 (27) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 1:38:39,8 26:26,1 06:34 52:36,9 (203)
66 252 Cieslak Ryszard M (63) 1966 M-50 (4) POL KS Kandahar Kozy 1:38:45,4 26:31,7 06:35 50:49,7 (183)
67 185 Szczerba Jakub M (64) 1988 M-18 (33) POL KW lubliniec Lubliniec 1:38:56,0 26:42,3 06:35 50:43,8 (179)
68 5 Mzyk Grzegorz M (65) 1975 M-35 (28) POL 40 latek Tychy Lędziny 1:39:17,6 27:03,9 06:37 51:07,6 (186)
69 48 Rakiczy Rafał M (66) 1980 M-35 (29) POL 40latek Tychy Tychy 1:39:17,7 27:04,0 06:37 52:27,2 (198)
70 229 Narwojsz Arkadiusz M (67) 1978 M-35 (30) POL Rybnik 1:39:22,8 27:09,1 06:37 52:38,8 (205)
71 276 Bazułka Aleksandra K (4) 1995 K-18 (3) POL Katowice 1:39:23,9 27:10,2 06:37 52:32,3 (199)
72 9 Turek Łukasz M (68) 1984 M-35 (31) POL Latające HoLendry Warszawa 1:39:43,6 27:29,9 06:38 51:28,4 (191)
73 28 Hatala Mariusz M (69) 1982 M-35 (32) POL BB Runners Hati Team Bielsko Biała 1:39:44,6 27:30,9 06:38 52:03,7 (195)
74 270 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K-35 (2) POL TG Sokół Zakopane Kraków 1:40:04,3 27:50,6 06:40 54:12,7 (221)
75 45 Owerko Tomasz M (70) 1981 M-35 (33) POL SNW KW Kraków Modlniczka 1:40:15,7 28:02,0 06:41 53:09,4 (207)
76 128 Surwiło Sandro M (71) 1985 M-18 (34) POL Tychy 1:40:29,4 28:15,7 06:41 51:48,2 (193)
77 300 Barczyk Karol M (72) 1997 M-18 (35) POL Wolbrom 1:40:29,5 28:15,8 06:41 49:51,7 (168)
78 259 Bilecki Sebastian M (73) 1980 M-35 (34) POL Bielsko- Biała 1:40:35,3 28:21,6 06:42 52:34,1 (201)
79 10 Adamski Robert M (74) 1985 M-18 (36) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 1:40:44,0 28:30,3 06:42 53:44,9 (213)
80 227 Nadkański Marek M (75) 1962 M-50 (5) POL MOK MSZANA DOLNA Mszana Górna 1:40:52,9 28:39,2 06:43 53:43,8 (212)
81 271 Brzeski Łukasz M (76) 1985 M-18 (37) POL ODLO UVEX TEAM Bielsko-Biała 1:41:03,9 28:50,2 06:44 54:49,8 (227)
82 3 Bryś Piotr M (77) 1979 M-35 (35) POL RUNHOGS Tychy Świerczyniec 1:41:06,1 28:52,4 06:44 52:32,8 (200)
83 222 Żołnierski Zbyszko M (78) 1969 M-50 (6) POL Bielsko -Biała 1:41:11,7 28:58,0 06:44 53:26,3 (209)
84 78 Orkwiszewska Ola K (6) 1986 K-18 (4) POL Bieruń 1:41:20,2 29:06,5 06:45 53:33,6 (211)
85 157 Walukiewicz Przemysław M (79) 1992 M-18 (38) POL MagnaFormpol running team Tychy 1:41:35,2 29:21,5 06:46 53:47,0 (214)
86 219 Pilśniak Krzysztof M (80) 1973 M-35 (36) POL Kraków 1:41:38,1 29:24,4 06:46 54:04,8 (217)
87 225 Miszczyk Roman M (81) 1970 M-35 (37) POL WKSB AKTYWNE BESKIDY Bystra 1:41:46,4 29:32,7 06:47 54:07,9 (218)
88 281 Bolechowska Dominika K (7) 1975 K-35 (3) POL Alpina Sport Hoka One One Team Rabka Zdrój 1:41:52,5 29:38,8 06:47 55:03,0 (230)
89 44 Mucha Grzegorz M (82) 1976 M-35 (38) POL Diabły Pancerne Zabierzow 1:42:07,9 29:54,2 06:48 54:08,9 (219)
90 107 Kaźmierczak Sławomir M (83) 1985 M-18 (39) POL Łaziska Górne 1:42:13,6 29:59,9 06:48 54:35,0 (225)
91 8 Knura Aleksander M (84) 1982 M-35 (39) POL KW Jastrzębie-Zdrój Połomia 1:42:22,3 30:08,6 06:49 53:25,7 (208)
92 228 Noga Adam M (85) 1970 M-35 (40) POL Zadyszka Jedlina 1:42:25,7 30:12,0 06:49 53:48,3 (215)
93 211 Bartuś Marcin M (86) 1977 M-35 (41) POL Zadyszka Oświęcim Las 1:42:44,2 30:30,5 06:50 52:36,5 (202)
94 296 Milkowski Rafał M (87) 1980 M-35 (42) POL OTK RZEŹNIK Rybnik 1:42:45,9 30:32,2 06:51 52:13,6 (196)
95 123 Kropornicki Tomasz M (88) 1982 M-35 (43) POL Niepołomice 1:42:54,0 30:40,3 06:51 52:37,6 (204)
96 96 Dymanus Damian M (89) 1981 M-35 (44) POL parkrun Chrzanów Balin 1:42:59,4 30:45,7 06:51 55:00,3 (229)
97 94 Grubka Maciej M (90) 1977 M-35 (45) POL Brovarnas Czechowice Dziedzice 1:43:04,0 30:50,3 06:52 51:55,2 (194)
98 64 Więcek Przemysław M (91) 1980 M-35 (46) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:43:26,8 31:13,1 06:53 54:52,0 (228)
99 156 Fojcik Grzegorz M (92) 1967 M-50 (7) POL Rybnik 1:43:45,1 31:31,4 06:55 52:59,2 (206)
100 55 Szczypka Piotr M (93) 1989 M-18 (40) POL Biegiem przez Chybie Chybie 1:43:51,7 31:38,0 06:55 53:31,3 (210)
101 144 Paprocka Urszula K (8) 1990 K-18 (5) POL Nowa Huta Team Kraków 1:43:53,2 31:39,5 06:55 53:49,4 (216)
102 255 Szczygieł Krzysztof M (94) 1978 M-35 (47) POL bene runner bielsko-biała 1:44:28,6 32:14,9 06:57 54:21,7 (222)
103 57 Trzaska Wojciech M (95) 1996 M-18 (41) POL Siemianowice Śląskie 1:45:12,9 32:59,2 07:00 56:57,0 (247)
104 164 Lubecki Tomasz M (96) 1978 M-35 (48) POL Oświęcim 1:45:25,5 33:11,8 07:01 54:31,1 (224)
105 14 Baszczyńska Kinga K (9) 1978 K-35 (4) POL BB Runners Bielsko-Biała 1:45:28,6 33:14,9 07:01 56:25,8 (243)
106 83 Gierlotka Maciej M (97) 1976 M-35 (49) POL Katowice 1:45:35,1 33:21,4 07:02 56:46,6 (245)
107 233 Pisingas Mariusz M (98) 1978 M-35 (50) POL Bieganie to mój trzeźwy wybór Gliwice 1:45:39,4 33:25,7 07:02 54:10,1 (220)
108 105 Grzesiak Marcin M (99) 1978 M-35 (51) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:46:14,1 34:00,4 07:04 56:07,8 (240)
109 201 Świder Zbigniew M (100) 1975 M-35 (52) POL Świry Stela Skoczów 1:46:18,9 34:05,2 07:05 55:52,6 (235)
110 163 Pachura Kinga K (10) 1976 K-35 (5) POL Ultramaraton Babia Góra Mszana Dolna 1:46:21,7 34:08,0 07:05 56:02,4 (238)
111 174 Swoboda Piotr M (101) 1984 M-35 (53) POL Bieruń 1:46:27,6 34:13,9 07:05 55:54,9 (236)
112 265 Koza Robert M (102) 1972 M-35 (54) POL Carbon OCR Racing Team Świętochłowice 1:46:37,7 34:24,0 07:06 56:06,3 (239)
113 99 Zugaj Robert M (103) 1978 M-35 (55) POL Katowice 1:46:44,2 34:30,5 07:06 54:39,2 (226)
114 61 Widziak Piotr M (104) 1974 M-35 (56) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:46:50,5 34:36,8 07:07 55:29,1 (232)
115 127 Macioł Sebastian M (105) 1976 M-35 (57) POL TTA Bieruń Bieruń 1:46:50,5 34:36,8 07:07 57:41,7 (253)
116 308 Bieryt Zbigniew M (106) 1976 M-35 (58) POL Jas-Kółka Pawłowice 1:46:55,8 34:42,1 07:07 57:46,9 (254)
117 20 Fidor Damian M (107) 1978 M-35 (59) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:46:57,3 34:43,6 07:07 55:25,4 (231)
118 53 Stańko Michał M (108) 1985 M-18 (42) POL Hatiteam Isteban 1:47:07,6 34:53,9 07:08 56:54,7 (246)
119 70 Zbijowska Hatala Ewelina K (11) 1984 K-35 (6) POL BB Runners Hati Team Bielsko Biała 1:47:07,6 34:53,9 07:08 56:22,3 (241)
120 284 Piaseczny Marcin M (109) 1979 M-35 (60) POL Run-G Krakow 1:47:22,7 35:09,0 07:09 56:42,0 (244)
121 203 Kozowicz Paweł M (110) 1985 M-18 (43) POL KS Kandahar / Way2Champ Katowice 1:48:08,4 35:54,7 07:12 55:37,5 (234)
122 220 Sitarz Kamil M (111) 1988 M-18 (44) POL Tauron Libiąż 1:48:12,5 35:58,8 07:12 56:25,5 (242)
123 254 Konior Wojciech M (112) 1975 M-35 (61) POL Kęckie Harpagany Bulowice 1:48:35,2 36:21,5 07:14 58:18,4 (263)
124 117 Ryczkiewicz Andrzej M (113) 1976 M-35 (62) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:48:54,3 36:40,6 07:15 58:49,2 (268)
125 142 Jonkisz Dorota K (12) 1966 K-50 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 1:48:56,4 36:42,7 07:15 57:01,5 (250)
126 90 Ziemiński Tomasz M (114) 1977 M-35 (63) POL Świry Stela Skoczów 1:49:24,9 37:11,2 07:17 57:00,4 (249)
127 290 Karawacki Grzegorz M (115) 1989 M-18 (45) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:49:26,6 37:12,9 07:17 58:14,5 (261)
128 29 Horak Roland M (116) 1982 M-35 (64) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:49:36,6 37:22,9 07:18 59:01,4 (273)
129 121 Ożga Sebastian M (117) 1988 M-18 (46) POL Tychy 1:49:46,4 37:32,7 07:19 58:19,8 (264)
130 273 Pietrzykowski Michał M (118) 2001 M-18 (47) POL Jaworze 1:49:47,1 37:33,4 07:19 59:24,7 (278)
131 160 Grzebieluch Łukasz M (119) 1984 M-35 (65) POL Rybnik 1:49:51,0 37:37,3 07:19 57:07,5 (252)
132 76 Bizoń Tomasz M (120) 1971 M-35 (66) POL Andrychów Running Andrychow 1:49:52,7 37:39,0 07:19 55:32,8 (233)
133 41 Matuła Natalia K (13) 1999 K-18 (6) POL TrainingbyPP Oświecim 1:49:53,1 37:39,4 07:19 58:05,6 (259)
134 33 Barut-Skupień K (14) 1975 K-35 (7) POL Bielsko-Biała 1:49:55,0 37:41,3 07:19 56:57,0 (248)
135 130 Hubczak Wojciech M (121) 1972 M-35 (67) POL Artech Forklift Żywiec 1:49:57,6 37:43,9 07:19 58:17,6 (262)
136 104 Rebisz Pawel M (122) 1977 M-35 (68) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:50:05,8 37:52,1 07:20 1:00:26,3 (6)
137 54 Suska Łukasz M (123) 1984 M-35 (69) POL Bieruń 1:50:06,8 37:53,1 07:20 57:57,2 (258)
138 181 Hatala Łukasz M (124) 1984 M-35 (70) POL Tomice 1:50:28,7 38:15,0 07:21 54:28,2 (223)
139 51 Sikora Anna K (15) 1976 K-35 (8) POL Fantastic Team Ustroń 1:50:42,2 38:28,5 07:22 57:53,2 (257)
140 137 Rybarz Witold M (125) 1971 M-35 (71) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 1:50:57,4 38:43,7 07:23 59:31,2 (282)
141 16 Dziemba Wojciech M (126) 1987 M-18 (48) POL Katowice 1:51:14,3 39:00,6 07:24 58:42,4 (267)
142 269 Żeliński Michał M (127) 1998 M-18 (49) POL CSC Adventure Academy Chorzów 1:51:21,3 39:07,6 07:25 57:04,6 (251)
143 18 Fidor Michał M (128) 1979 M-35 (72) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:51:37,7 39:24,0 07:26 58:13,9 (260)
144 309 Solik Agnieszka K (16) 1981 K-35 (9) POL Ks Kandahar 1:51:45,6 39:31,9 07:27 59:31,4 (283)
145 298 Zimny Urszula K (17) 1985 K-18 (7) POL SNW KW Kraków Kraków 1:51:48,4 39:34,7 07:27 1:00:21,3 (4)
146 85 Nesterowicz Marek M (129) 1986 M-18 (50) POL JM Sport Brzezinka 1:51:58,6 39:44,9 07:27 59:02,6 (274)
147 234 Laskowska Katarzyna K (18) 1976 K-35 (10) POL IBTeam Gliwice Gliwice 1:52:17,3 40:03,6 07:29 57:52,4 (256)
148 176 Nawrocki Szymon M (130) 1974 M-35 (73) POL DCWRP Mikołów 1:52:30,5 40:16,8 07:30 59:34,4 (284)
149 217 Pieczara Krzysztof M (131) 1981 M-35 (74) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:52:34,8 40:21,1 07:30 58:38,5 (266)
150 171 Bogdał Krzysztof M (132) 1987 M-18 (51) POL Husaria Race Team Pewel Ślemieńska 1:52:41,4 40:27,7 07:30 59:40,2 (287)
151 165 Tomecki Teodor M (133) 1982 M-35 (75) POL Mroz Bike Team Niwy-Osielsko 1:52:54,0 40:40,3 07:31 59:28,7 (281)
152 173 Szota Magdalena K (19) 1977 K-35 (11) POL Mikołów 1:52:56,1 40:42,4 07:31 59:36,0 (286)
153 275 Kasolik Radosław M (134) 1984 M-35 (76) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:53:25,7 41:12,0 07:33 59:34,6 (285)
154 186 Urbański Robert M (135) 1972 M-35 (77) POL NADLEŚNICTWO JELEŚNIA Kocierz Rychwałdzki 1:53:31,6 41:17,9 07:34 1:00:47,8 (11)
155 218 Zborucki Jan M (136) 1983 M-35 (78) POL MoM / ERT Krakow 1:53:37,3 41:23,6 07:34 59:27,1 (279)
156 282 Krajewski Bartek M (137) 1976 M-35 (79) POL DCWRP Katowice 1:53:58,8 41:45,1 07:35 59:09,2 (277)
157 297 Rusin Anna K (20) 1981 K-35 (12) POL Kęckie Harpagany Porąbka 1:54:10,3 41:56,6 07:36 1:00:06,5 (1)
158 40 Marcol Mateusz M (138) 1989 M-18 (52) POL Bieg Rzeźnika Rybnik 1:54:15,4 42:01,7 07:37 57:47,5 (255)
159 154 Potuszyński Dariusz M (139) 1969 M-50 (8) POL Dwoch Takich Czerwionka-Leszczyny 1:54:17,7 42:04,0 07:37 59:01,0 (272)
160 7 Stojanowski Dawid M (140) 1979 M-35 (80) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:54:40,2 42:26,5 07:38 1:00:59,9 (12)
161 195 Dersiewicz Adam M (141) 1984 M-35 (81) POL KW Gliwice Gliwice 1:54:59,7 42:46,0 07:39 59:04,2 (275)
162 179 Szkudlarek Artur M (142) 1987 M-18 (53) POL Andrychów Running Andrychów 1:55:01,3 42:47,6 07:40 58:50,1 (269)
163 289 Gomola Paweł M (143) 1964 M-50 (9) POL Brenna 1:55:19,6 43:05,9 07:41 1:00:35,7 (10)
164 30 Hulbój Sebastian M (144) 1974 M-35 (82) POL WKSB HUSE Team Bielsko-Biała 1:55:37,6 43:23,9 07:42 58:53,3 (270)
165 135 Dobrzyński Arkadiusz M (145) 1974 M-35 (83) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:55:55,6 43:41,9 07:43 59:54,8 (288)
166 287 Zawadzki Mikołaj M (146) 2001 M-18 (54) POL WKSB/Zakos Brzoskwinia 1:55:58,0 43:44,3 07:43 59:27,6 (280)
167 232 Stąpel Sławomir M (147) 1972 M-35 (84) POL KS Kandahar Imielin 1:56:15,5 44:01,8 07:45 1:01:56,7 (23)
168 141 Osica Łukasz M (148) 1983 M-35 (85) POL Świętochłowice 1:56:33,7 44:20,0 07:46 1:01:36,2 (19)
169 129 Tytko Bartłomiej M (149) 1979 M-35 (86) POL Tychy 1:56:49,7 44:36,0 07:47 58:36,8 (265)
170 206 Wranik Mirosław M (150) 1964 M-50 (10) POL Gonczarenko Team BYSTRA 43-360 1:57:01,6 44:47,9 07:48 59:56,6 (289)
171 49 Sapa Grzegorz M (151) 1979 M-35 (87) POL 40 latek Tychy Tychy 1:57:23,3 45:09,6 07:49 1:01:26,7 (13)
172 52 Sipiera Tomasz M (152) 1972 M-35 (88) POL Grupa Luktrans Giebułtów 1:57:26,8 45:13,1 07:49 1:00:08,8 (2)
173 288 Koczur Wiesław M (153) 1978 M-35 (89) POL Ja sam Kozy 1:57:27,4 45:13,7 07:49 59:06,7 (276)
174 13 Badowski Rafał M (154) 1974 M-35 (90) POL Wszystko jest w głowie! Kraków 1:57:35,4 45:21,7 07:50 1:00:34,2 (9)
175 98 Duda Wojtek M (155) 1978 M-35 (91) POL Tychy 1:57:54,5 45:40,8 07:51 1:03:07,3 (32)
176 103 Kamiński Krzysztof M (156) 1979 M-35 (92) POL Kraków 1:58:04,0 45:50,3 07:52 1:01:34,2 (17)
177 310 Adamczyk Paweł M (157) 1980 M-35 (93) POL Bielsko-Biała 1:58:06,9 45:53,2 07:52 1:00:32,7 (8)
178 58 Wesołowski Marcin M (158) 1970 M-35 (94) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Bielsko-biała 1:58:09,7 45:56,0 07:52 1:03:37,3 (37)
179 1 Myrcik Bernard M (159) 1971 M-35 (95) POL Tarnowskie Góry 1:58:15,1 46:01,4 07:53 1:03:08,6 (33)
180 69 Zawadzki Wiesław M (160) 1973 M-35 (96) POL WKSB / Zakos Brzoskwinia 1:58:18,1 46:04,4 07:53 1:00:23,9 (5)
181 79 Dymek Mateusz M (161) 1979 M-35 (97) POL Rzeszów 1:58:22,9 46:09,2 07:53 1:02:36,8 (28)
182 166 Kostkowicz Bartłomiej M (162) 1976 M-35 (98) POL Blue Jacets Team Brzezinka 1:58:32,6 46:18,9 07:54 1:01:32,4 (16)
183 172 Ścieszka Ksenia K (21) 1985 K-18 (8) POL Pewel Ślemieńska 1:58:55,0 46:41,3 07:55 1:02:34,6 (27)
184 280 Ryłko Andrzej M (163) 1974 M-35 (99) POL Andrychów Running Sułkowice 1:59:00,6 46:46,9 07:56 1:01:42,6 (22)
185 182 Pierzchala Anna K (22) 1974 K-35 (13) POL Jaworzno 1:59:02,6 46:48,9 07:56 1:02:39,3 (29)
186 230 Małecki Robert M (164) 1967 M-50 (11) POL KS Kandahar Jawiszowice 1:59:27,6 47:13,9 07:57 1:03:44,7 (43)
187 146 Syrek Bartosz M (165) 1985 M-18 (55) POL KS Połamaniec Rzeszów 1:59:34,9 47:21,2 07:58 58:59,5 (271)
188 23 Gąszczak Michał M (166) 1985 M-18 (56) POL RUNHOGS TYCHY Tychy 1:59:59,5 47:45,8 07:59 1:01:34,4 (18)
189 125 Szczęsna Edyta K (23) 1987 K-18 (9) POL Carbon OCR Racing Team Czechowice-Dziedzice 2:00:22,5 48:08,8 08:01 1:03:43,2 (41)
190 216 Niessner Piotr M (167) 1963 M-50 (12) POL KS Kandahar Kraków 2:00:30,9 48:17,2 08:02 1:02:55,2 (31)
191 207 Wranik Sabina K (24) 1965 K-50 (2) POL Gonczarenko Team BYSTRA 43-360 2:00:36,4 48:22,7 08:02 1:00:27,0 (7)
192 198 Jelonek Łukasz M (168) 1982 M-35 (100) POL EKO-TECH Triathlon Team Tarnowskie Góry 2:00:56,7 48:43,0 08:03 1:01:37,4 (20)
193 50 Sielicki Krzysztof M (169) 1981 M-35 (101) POL Mysiadło 2:00:58,6 48:44,9 08:03 1:03:44,4 (42)
194 148 Wysocka Agnieszka K (25) 1977 K-35 (14) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 2:00:58,9 48:45,2 08:03 1:01:41,0 (21)
195 168 Żesławski Łukasz M (170) 1980 M-35 (102) POL Bytom 2:01:05,7 48:52,0 08:04 1:02:43,5 (30)
196 12 Ćwiękała Mateusz M (171) 1982 M-35 (103) POL Rybnik 2:01:06,0 48:52,3 08:04 1:03:29,5 (34)
197 235 Konior Robert M (172) 1985 M-18 (57) POL Jodłówka Walki 2:01:21,3 49:07,6 08:05 1:06:07,1 (64)
198 131 Ćwiklińska Ewa K (26) 1973 K-35 (15) POL Częstochowa 2:01:39,2 49:25,5 08:06 1:02:26,3 (25)
199 240 Jankowski Łukasz M (173) 1991 M-18 (58) POL Katowice 2:02:00,2 49:46,5 08:08 1:04:31,7 (49)
200 74 Żmudka Bartek M (174) 1978 M-35 (104) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA rybnik 2:02:04,6 49:50,9 08:08 1:03:38,8 (39)
201 196 Socha Marian M (175) 1953 M-50 (13) POL Kocierz Rychwałdzki 2:02:10,4 49:56,7 08:08 1:02:32,5 (26)
202 19 Fidor Marzena K (27) 1978 K-35 (16) POL RUNHOGS Tychy Tychy 2:02:19,2 50:05,5 08:09 1:04:37,4 (51)
203 244 Bieszczad Patrycja K (28) 1981 K-35 (17) POL Jaworze 2:02:25,0 50:11,3 08:09 1:03:34,6 (36)
204 303 Madej Sergiusz M (176) 1979 M-35 (105) POL Katowice 2:03:08,2 50:54,5 08:12 1:04:11,2 (44)
205 251 Kiznar Tomasz M (177) 1991 M-18 (59) POL ANDRYCHÓW RUNNING Rzyki 2:04:06,4 51:52,7 08:16 1:00:10,9 (3)
206 67 Wojtyła Piotr M (178) 1978 M-35 (106) POL Roczyny 2:04:20,2 52:06,5 08:17 1:02:15,4 (24)
207 197 Gowin Dagmara K (29) 1991 K-18 (10) POL Żywiec 2:04:37,9 52:24,2 08:18 1:07:28,3 (73)
208 59 Wesołowski Maciej M (179) 1978 M-35 (107) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 2:04:38,6 52:24,9 08:18 1:03:33,1 (35)
209 202 Kierczak Aleksander M (180) 1963 M-50 (14) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 2:04:51,0 52:37,3 08:19 1:05:37,4 (57)
210 134 Tarnawski Andrzej M (181) 1976 M-35 (108) POL Kb MCKIS JAWORZNO Jaworzno 2:05:43,1 53:29,4 08:22 1:06:25,0 (66)
211 184 Marcinkowska Anna K (30) 1982 K-35 (18) POL KW Kraków Zaborze 2:05:50,3 53:36,6 08:23 1:03:37,4 (38)
212 87 Gardyna Ewa K (31) 1986 K-18 (11) POL Pani Bielsko-Biała 2:06:09,9 53:56,2 08:24 1:08:08,8 (78)
213 119 Stanicka Monika K (32) 1981 K-35 (19) POL RUNHOGS Tychy Tychy 2:06:16,5 54:02,8 08:25 1:04:18,9 (45)
214 68 Wróbel Arkadiusz M (182) 1981 M-35 (109) POL BB Runners Tychy 2:06:39,7 54:26,0 08:26 1:04:34,9 (50)
215 155 Jasicki Krzysztof M (183) 1980 M-35 (110) POL Niedzielni biegacze Tychy 2:06:45,0 54:31,3 08:27 1:05:41,7 (59)
216 31 Jasicka Ewa K (33) 1983 K-35 (20) POL Tychy 2:06:49,1 54:35,4 08:27 1:05:37,5 (58)
217 302 Wochna Waldemar M (184) 1976 M-35 (111) POL Łódź 2:06:50,9 54:37,2 08:27 1:03:40,6 (40)
218 301 Paszkiewicz Grzegorz M (185) 1982 M-35 (112) POL Rags Rybnik 2:06:50,9 54:37,2 08:27 1:04:22,6 (47)
219 274 Banaś Justyna K (34) 1981 K-35 (21) POL Jaworze 2:06:51,9 54:38,2 08:27 1:06:03,6 (62)
220 88 Bojda Brygida K (35) 1976 K-35 (22) POL Świry Stela Pierściec 2:06:59,2 54:45,5 08:27 1:06:06,0 (63)
221 95 Chomicz Slawek M (186) 1979 M-35 (113) POL Atsko Polska Zabrzeg 2:07:03,0 54:49,3 08:28 1:04:24,0 (48)
222 158 Pala Jerzy M (187) 1959 M-50 (15) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 2:07:10,3 54:56,6 08:28 1:07:16,1 (71)
223 138 Klimczak Marek M (188) 1973 M-35 (114) POL Rebellion of Free Runners Oświęcim 2:07:11,1 54:57,4 08:28 1:04:49,5 (53)
224 140 Madej Anna K (36) 1977 K-35 (23) POL VEGE RUNNERS Katowice 2:07:36,5 55:22,8 08:30 1:07:10,3 (69)
225 241 Kos Piotr M (189) 1989 M-18 (60) POL Kobiernice 2:07:46,9 55:33,2 08:31 1:01:31,7 (15)
226 38 Ługowska Aneta K (37) 1988 K-18 (12) POL Rybnik 2:07:51,0 55:37,3 08:31 1:06:14,7 (65)
227 147 Wysocki Tomasz M (190) 1976 M-35 (115) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 2:08:02,4 55:48,7 08:32 1:05:46,7 (60)
228 264 Wolek Jerzy M (191) 1956 M-50 (16) POL Tychy 2:08:15,6 56:01,9 08:33 1:05:32,6 (54)
229 162 Szwarczuk Ewa K (38) 1972 K-35 (24) POL Gibasówka Katowice 2:08:23,9 56:10,2 08:33 1:07:27,2 (72)
230 153 Gaudy Anna K (39) 1984 K-35 (25) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 2:09:02,1 56:48,4 08:36 1:06:58,2 (68)
231 11 Krzyżewski Roger M (192) 1988 M-18 (61) POL Kraków 2:09:22,1 57:08,4 08:37 1:09:07,7 (81)
232 82 Gibas Tomasz M (193) 1987 M-18 (62) POL Andrychow 2:09:33,5 57:19,8 08:38 1:05:35,8 (56)
233 239 Szczepka Jakub M (194) 1988 M-18 (63) POL Sosnowiec 2:10:08,7 57:55,0 08:40 1:06:57,0 (67)
234 21 Formas Adrian M (195) 1996 M-18 (64) POL BB-Runners Janowice 2:10:09,2 57:55,5 08:40 1:07:49,4 (75)
235 42 Minojć Szymon M (196) 1985 M-18 (65) POL Tychy 2:10:29,9 58:16,2 08:41 1:05:34,1 (55)
236 100 Kościelniak Milena K (40) 1987 K-18 (13) POL Łaziska Górne 2:10:30,1 58:16,4 08:42 1:08:50,5 (80)
237 63 Wiertelorz Paweł M (197) 1982 M-35 (116) POL Bielsko-Biała 2:10:31,5 58:17,8 08:42 1:07:35,6 (74)
238 183 Marcinkowski Paweł M (198) 1979 M-35 (117) POL KW Kraków Zaborze 2:10:32,2 58:18,5 08:42 55:56,8 (237)
239 149 Roch Marcin M (199) 1988 M-18 (66) POL Tarnowskie Góry 2:10:35,2 58:21,5 08:42 1:04:20,9 (46)
240 237 Gajewski Zenon M (200) 1955 M-50 (17) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 2:11:01,0 58:47,3 08:44 1:04:46,9 (52)
241 268 Żeliński Marek M (201) 1968 M-50 (18) POL Chorzów 2:11:01,8 58:48,1 08:44 1:08:04,0 (77)
242 159 Wajdzik Adam M (202) 1990 M-18 (67) POL Biegający Ludzie Krzeszów 2:11:03,9 58:50,2 08:44 1:07:14,9 (70)
243 180 Gorski Marcin M (203) 1968 M-50 (19) POL KW Warszawa Warszawa 2:13:12,7 1:00:59,0 08:52 1:09:36,1 (86)
244 178 Maciejewski Aatur M (204) 1965 M-50 (20) POL Zabiegani Częstochow BISKUPICE 2:13:47,9 1:01:34,2 08:55 1:06:03,5 (61)
245 250 Ficek Izabela K (41) 1988 K-18 (14) POL Jeleśnia 2:14:04,7 1:01:51,0 08:56 1:08:39,2 (79)
246 253 Muzyk-Świętek Paulina K (42) 1983 K-35 (26) POL Tychy 2:14:27,8 1:02:14,1 08:57 1:11:56,2 (100)
247 43 Nieradzik Anna K (43) 1975 K-35 (27) POL PROFIT SPORT TEAM Nowe Chechło 2:14:33,2 1:02:19,5 08:58 1:09:56,0 (89)
248 124 Welm Grzegorz M (205) 1970 M-35 (118) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 2:15:03,7 1:02:50,0 09:00 1:10:40,3 (99)
249 116 Ziemińska Patrycja K (44) 1976 K-35 (28) POL Świry Stela Skoczów 2:15:43,4 1:03:29,7 09:02 1:10:05,5 (92)
250 62 Wielgat-Kojdecka Magdalena K (45) 1985 K-18 (15) POL Tychy 2:15:47,8 1:03:34,1 09:03 1:09:40,9 (87)
251 126 Szczygieł Adriana K (46) 1980 K-35 (29) POL Bielsko-Biała 2:16:09,2 1:03:55,5 09:04 1:10:01,1 (91)
252 238 Skrzypczyk Aleksander M (206) 1973 M-35 (119) POL Ornontowice 2:16:47,7 1:04:34,0 09:07 1:09:25,4 (82)
253 200 Gerstel Elżbieta K (47) 1978 K-35 (30) POL Opole 2:16:53,2 1:04:39,5 09:07 1:09:53,1 (88)
254 136 Milkowska Justyna K (48) 1984 K-35 (31) POL Rybnik 2:17:07,3 1:04:53,6 09:08 1:09:59,8 (90)
255 132 Pogorzelska Alina K (49) 1968 K-50 (3) POL Czerwionka-Leszczyny 2:17:19,0 1:05:05,3 09:09 1:10:22,0 (95)
256 266 Harat Beata K (50) 1975 K-35 (32) POL Kęckie Harpagany Porąbka 2:17:37,1 1:05:23,4 09:10 1:10:24,8 (96)
257 226 Kania Wanda K (51) 1964 K-50 (4) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:17:37,4 1:05:23,7 09:10 1:10:32,5 (97)
258 72 Żelichowska Izabela K (52) 1972 K-35 (33) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:17:37,5 1:05:23,8 09:10 1:10:08,2 (93)
259 175 Grzebieluch Kasia K (53) 1981 K-35 (34) POL LedwoZipia Rybnik 2:18:46,5 1:06:32,8 09:15 1:09:34,8 (85)
260 80 Papiewska Natalia K (54) 1989 K-18 (16) POL Gliwice 2:19:09,8 1:06:56,1 09:16 1:15:02,1 (107)
261 151 Bąk Grzegorz M (207) 1988 M-18 (68) POL Jaworzno 2:19:29,3 1:07:15,6 09:17 1:10:38,7 (98)
262 89 Zarycka Julia K (55) 1982 K-35 (35) POL Kraków 2:19:42,0 1:07:28,3 09:18 1:12:23,0 (102)
263 2 Mai-Matacz Sabina K (56) 1986 K-18 (17) POL RUNHOGS Tychy Tychy 2:20:02,3 1:07:48,6 09:20 1:07:53,3 (76)
264 56 Śleziona Jagoda K (57) 1984 K-35 (36) POL Runhogs Tychy Tychy 2:20:12,2 1:07:58,5 09:20 1:12:26,6 (103)
265 71 Zielonka Wiesław M (208) 1960 M-50 (21) POL PACCOR-POLSKA Katowice 2:21:18,0 1:09:04,3 09:25 1:14:10,3 (105)
266 210 Biedak Błażej M (209) 1985 M-18 (69) POL Piwna Sprawa Warszawa 2:21:42,8 1:09:29,1 09:26 1:12:08,4 (101)
267 65 Wlazło Marcin M (210) 1977 M-35 (120) POL Grupa pościgowa Sosnowiec 2:21:51,2 1:09:37,5 09:27 1:09:28,7 (84)
268 223 Kusak Adam M (211) 1953 M-50 (22) POL OŚWLĘCIM 2:22:07,2 1:09:53,5 09:28 1:09:27,3 (83)
269 112 Liszkowski Artur M (212) 1969 M-50 (23) POL Krakow 2:22:15,3 1:10:01,6 09:29 1:10:11,8 (94)
270 278 Barczyk Agnieszka K (58) 1973 K-35 (37) POL Wolbrom 2:23:12,9 1:10:59,2 09:32 1:13:42,3 (104)
271 97 Bąkowski Daniel M (213) 1990 M-18 (70) POL Warszawa 2:23:47,9 1:11:34,2 09:35 1:14:43,1 (106)
272 102 Bąkowski Włodzimierz M (214) 1958 M-50 (24) POL Warszawa 2:25:06,5 1:12:52,8 09:40 1:15:43,2 (108)
273 22 Gajewska Agnieszka K (59) 1975 K-35 (38) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 2:25:24,0 1:13:10,3 09:41 1:15:48,3 (109)
274 46 Paszek Tomasz M (215) 1981 M-35 (121) POL Ledwo źipia Suszec 2:27:53,2 1:15:39,5 09:51 1:17:02,2 (113)
275 242 Hołomek Michał M (216) 1974 M-35 (122) POL Czyżowice 2:31:44,0 1:19:30,3 10:06 1:16:50,0 (112)
276 212 Swoboda-Bosak Karolina K (60) 1988 K-18 (18) POL KW Kraków Kraków 2:33:22,8 1:21:09,1 10:13 1:19:20,7 (117)
277 17 Ferfecka Barbara K (61) 1976 K-35 (39) POL Świry Stela Kozakowice Górne 2:34:13,8 1:22:00,1 10:16 1:17:22,7 (115)
278 291 Krzemień Adrian M (217) 1976 M-35 (123) POL BB RUNNERS Jaworze 2:34:24,2 1:22:10,5 10:17 1:17:51,0 (116)
279 193 Momot Paweł M (218) 1994 M-18 (71) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 2:36:02,8 1:23:49,1 10:24 1:16:48,4 (111)
280 66 Wlazło Monika K (62) 1977 K-35 (40) POL Grupa pościgowa Sosnowiec 2:39:11,3 1:26:57,6 10:36 1:17:08,7 (114)
281 208 Pszczółka-Busch Aneta K (63) 1973 K-35 (41) POL Tarnawa Górna 2:41:13,1 1:28:59,4 10:44 1:23:13,8 (118)
282 213 Bosak Sławomir M (219) 1988 M-18 (72) POL KW Kraków Kraków 2:41:21,3 1:29:07,6 10:45 1:01:29,6 (14)
283 24 Gniza Karolina K (64) 1996 K-18 (19) POL Katowice 2:44:20,4 1:32:06,7 10:57 1:16:11,2 (110)
284 25 Grzesina Arkadiusz M (220) 1977 M-35 (124) POL Oświęcim 2:51:32,2 1:39:18,5 11:26 1:25:16,9 (120)
285 262 Chabrowski Daniel M (221) 1974 M-35 (125) POL Agireh Bytom 2:52:22,6 1:40:08,9 11:29 1:28:52,4 (122)
286 261 Polak Agnieszka K (65) 1976 K-35 (42) POL Agireh Bytom 2:52:23,0 1:40:09,3 11:29 1:26:10,3 (121)
287 283 Chomicz Łukasz M (222) 1983 M-35 (126) POL Klub biegacza GLS Kozy 2:56:32,2 1:44:18,5 11:46 1:25:03,2 (119)
288 169 Szpernalowski Grzegorz M (223) 1985 M-18 (73) POL Bytom 2:59:09,3 1:46:55,6 11:56 1:32:12,3 (124)
289 277 Cuber Żaneta K (66) 1987 K-18 (20) POL Grupa Pościgowa Lędziny 3:08:22,8 1:56:09,1 12:33 1:31:41,9 (123)
DNS 190 Kania Marian M 1973 M-35 POL LedwoZipia Rybnik
DNF 214 Mokros Zuzanna K 1993 K-18 POL RKS ŁÓDŹ Pabianice
DNF 249 Wolny Pawel M 1985 M-18 POL GOPR Beskidy Sekcja Żywiec Węgierska Górka
DNF 295 Maciejowski Damian M 1987 M-18 POL TSG Młóckarnia Rajcza

BGTimeSport © 2015-2019