Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu Półmaraton

Wydarzenie:
Hałda Run Extreme Hałda Run Extreme
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
28.08.2021
Miejsce:
Suszec
Dystans:
23.0 km
Zgłoszonych:
126
Ukończyło:
108
Nieklasyfikowani:
18
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGSKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 106 Zięcina Maciej M (1) 1977 M-40 (1) G (1) POL Ads Masna 1:32:49,2 04:02
2 71 Początko Łukasz M (2) 1992 M-20 (1) POL Highlanders Kobiernice 1:36:26,4 03:37,2 04:11
3 7 Chmielorz Józef M (3) 1985 M-30 (1) G (2) POL Carbon Silesia Sport Lędziny 1:36:29,3 03:40,1 04:11
4 24 Grycman Marek M (4) 1979 M-40 (2) S (1) POL Gmina Krzyżanowice Turza Ślaska 1:38:20,7 05:31,5 04:16
5 12 Duszyński Tomasz M (5) 1985 M-30 (2) POL Team Bieganie na Śniadanie Nowa Wieś 1:39:39,2 06:50,0 04:19
6 81 Skrzyszowski Janusz M (6) 1988 M-30 (3) POL SOCIOS SILESIA Gorzyczki 1:40:31,3 07:42,1 04:22
7 72 Polak Tomasz M (7) 1977 M-40 (3) POL Daleko jeszcze? Bielsko-Biała 1:41:10,1 08:20,9 04:23
8 37 Kopczyński Leszek M (8) 1970 M-50 (1) POL M,M and I Świerklany 1:41:20,7 08:31,5 04:24
9 38 Kościelnik Krzysztof M (9) 1982 M-30 (4) POL Papry Team Tychy 1:42:38,2 09:49,0 04:27
10 69 Pelec Albert M (10) 1986 M-30 (5) S (2) POL Team Bieganie na Śniadanie Nowa Wieś 1:42:57,9 10:08,7 04:28
11 65 Ostrowski Paweł M (11) 1989 M-30 (6) G (3) POL Tychy 1:43:18,0 10:28,8 04:29
12 60 Mikoś Marcin M (12) 1979 M-40 (4) G (4) POL BDB Katowice Katowice 1:43:39,6 10:50,4 04:30
13 85 Stroiński Kamil M (13) 1984 M-30 (7) G (5) POL PGG Kontra Staszic Tychy 1:43:47,8 10:58,6 04:30
14 55 Mazur Marek M (14) 1974 M-40 (5) S (3) POL Jastrzębie-Zdrój 1:45:42,2 12:53,0 04:35
15 29 Jarosz Marek M (15) 1980 M-40 (6) POL Żory Zbóje Żory 1:45:43,2 12:54,0 04:35
16 35 Klimczak Piotr M (16) 1990 M-30 (8) G (6) POL Dont give up! Balin 1:49:03,5 16:14,3 04:44
17 16 Fojt Krzysztof M (17) 1979 M-40 (7) POL APR69 Łaziska Górne 1:49:18,7 16:29,5 04:45
18 8 Cieniawski Piotr M (18) 1979 M-40 (8) G (7) POL CSRG Bytom 1:49:30,3 16:41,1 04:45
19 2 Baranowski Łukasz M (19) 1986 M-30 (9) G (8) POL Orzesze 1:49:38,3 16:49,1 04:46
20 33 Kiełbasiński Andrzej M (20) 1981 M-40 (9) POL Aktywna Pszczyna RUNNERS TEAM Pszczyna 1:49:39,5 16:50,3 04:46
21 40 Kozielski Michał M (21) 1985 M-30 (10) G (9) POL Świerklany 1:51:00,7 18:11,5 04:49
22 74 Przybysz Ryszard M (22) 1968 M-50 (2) G (10) POL Żory 1:51:01,0 18:11,8 04:49
23 49 Luber Damian M (23) 1988 M-30 (11) G (11) POL Goleszów 1:52:15,0 19:25,8 04:52
24 14 Feichtinger Marek M (24) 1975 M-40 (10) POL Żory 1:52:25,7 19:36,5 04:53
25 133 Szwed Renata K (1) 1974 K-40 (1) POL Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice 1:52:29,2 19:40,0 04:53
26 54 Małek Adam M (25) 1982 M-30 (12) G (12) POL Orzesze 1:53:08,3 20:19,1 04:55
27 34 Kita Sebastian M (26) 1973 M-40 (11) POL Pszczyna 1:53:14,9 20:25,7 04:55
28 70 Petrykowski Grzegorz M (27) 1969 M-50 (3) G (13) POL HRmax Żory Żory 1:53:23,7 20:34,5 04:55
29 83 Smuda Grzegorz M (28) 1979 M-40 (12) G (14) POL Staszic MEŁM Katowice 1:53:33,3 20:44,1 04:56
30 47 Lazar Damian M (29) 1986 M-30 (13) G (15) POL Ciastka/Nessi Żory 1:53:55,8 21:06,6 04:57
31 62 Musiolik Krzysztof M (30) 1988 M-30 (14) G (16) S (4) POL Zatyrani Biegacze z Gminy Pilchowic Wilcza 1:54:19,6 21:30,4 04:58
32 6 Buchalik Marian M (31) 1970 M-50 (4) G (17) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:54:20,7 21:31,5 04:58
33 64 Nawrocki Szymon M (32) 1974 M-40 (13) POL DCWRP Mikołów 1:54:27,9 21:38,7 04:58
34 120 Błotnicka Marta K (2) 1980 K-40 (2) POL Pszczyna 1:54:44,8 21:55,6 04:59
35 67 Patyk Piotr M (33) 1980 M-40 (14) POL Katowice 1:54:57,9 22:08,7 04:59
36 53 Majeran Krzysztof M (34) 1970 M-50 (5) S (5) POL Suszec 1:55:07,3 22:18,1 05:00
37 3 Biela Grzegorz M (35) 1986 M-30 (15) POL Night runners Pyskowice Zawada 1:55:13,4 22:24,2 05:00
38 39 KOWALCZYK PAWEŁ M (36) 1974 M-40 (15) POL KĘCKIE HARPAGANY KĘTY 1:56:43,4 23:54,2 05:04
39 41 Kozłowski Paweł M (37) 1981 M-40 (16) POL Huragan Ligota Ruda Śląska 1:56:53,4 24:04,2 05:04
40 15 Fiebig Stefan M (38) 1968 M-50 (6) POL www.fiebig.pl Leszno 1:56:59,0 24:09,8 05:05
41 63 Mynarski Sylwester M (39) 1972 M-40 (17) POL Daleko jeszcze? Bielsko-Biała 1:57:11,2 24:22,0 05:05
42 36 Kolonko Stanisław M (40) 1972 M-40 (18) G (18) POL GÓRKI, KADRA KWK PIAST Tychy 1:57:17,4 24:28,2 05:05
43 10 Dreszer Damian M (41) 1986 M-30 (16) G (19) POL Orzesze 1:57:20,0 24:30,8 05:06
44 76 Psota Leszek M (42) 1980 M-40 (19) G (20) POL Rybnik 1:57:30,4 24:41,2 05:06
45 5 Brandys Michał M (43) 1983 M-30 (17) G (21) POL YNO ULTRA Pawłowice 1:58:06,1 25:16,9 05:08
46 100 Witoś Wojciech M (44) 1990 M-30 (18) G (22) POL Aktywni Lyski Gaszowice 1:58:13,1 25:23,9 05:08
47 95 Urbasik Daniel M (45) 1987 M-30 (19) G (23) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 1:58:18,4 25:29,2 05:08
48 68 Pawelczyk Józef M (46) 1976 M-40 (20) G (24) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:58:23,3 25:34,1 05:08
49 26 Heda Sebastian M (47) 1981 M-40 (21) G (25) POL FARTLEK Pawłowice 1:58:24,4 25:35,2 05:08
50 78 Reclik Jacek M (48) 1970 M-50 (7) S (6) POL Smaki Biegania Rybnik 1:58:30,3 25:41,1 05:09
51 122 Gurbisz-Woźniak Magdalena K (3) 1983 K-30 (1) POL Czarków 1:58:41,7 25:52,5 05:09
52 136 Tyman Dorota K (4) 1982 K-30 (2) POL Rybnik 1:58:56,8 26:07,6 05:10
53 25 Gwardiak Mateusz M (49) 1986 M-30 (20) POL Orzesze 1:59:19,8 26:30,6 05:11
54 87 Sułkowski Aleksander M (50) 1979 M-40 (22) G (26) POL BDB TEAM Katowice 1:59:43,2 26:54,0 05:12
55 91 Tabiś Bartosz M (51) 1990 M-30 (21) POL Katowice 2:00:12,0 27:22,8 05:13
56 104 Zaurski Tomasz M (52) 1978 M-40 (23) POL Łuk Bytom 2:00:22,7 27:33,5 05:14
57 4 Bodziony Marek M (53) 1967 M-50 (8) POL Apollona Swiniarsko 2:01:47,3 28:58,1 05:17
58 43 Krzczuk Benedykt M (54) 1964 M-50 (9) G (27) POL Tychy 2:02:00,0 29:10,8 05:18
59 82 Smoroń Krzyszyof M (55) 1977 M-40 (24) POL MTB-RALLY-TURISMO Rybnik 2:02:23,6 29:34,4 05:19
60 51 Łatka Marek M (56) 1977 M-40 (25) POL Rudziczka 2:03:37,4 30:48,2 05:22
61 107 Zontek Andrzej M (57) 1976 M-40 (26) POL Highlanders Kozy 2:03:49,7 31:00,5 05:23
62 92 Tochowicz Bartosz M (58) 1969 M-50 (10) POL Olza Cieszyn Goleszów 2:04:43,3 31:54,1 05:25
63 61 Muczyń Arkadiusz M (59) 1982 M-30 (22) POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy 2:06:08,9 33:19,7 05:29
64 79 Sabatowski Krzysztof M (60) 1981 M-40 (27) POL carbon silesia sport Łaziska Górne 2:07:12,6 34:23,4 05:31
65 80 Sienkiewicz Wojciech M (61) 1988 M-30 (23) POL Gliwice 2:07:29,0 34:39,8 05:32
66 30 Kafendzis Vasylis M (62) 1972 M-40 (28) GRC TELMISZOS Ateny 2:09:01,6 36:12,4 05:36
67 96 Urbasik Mariusz M (63) 1968 M-50 (11) G (28) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 2:09:12,2 36:23,0 05:37
68 23 Gruszka Tomasz M (64) 1973 M-40 (29) G (29) POL Suszec Suszec 2:09:30,0 36:40,8 05:37
69 32 Kasiński Wojciech M (65) 1963 M-50 (12) POL Ultrapless Pszczyna 2:09:31,1 36:41,9 05:37
70 93 Torbiński Wiesław M (66) 1952 M-60 (1) G (30) POL Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 2:09:50,5 37:01,3 05:38
71 137 Wilkowska Iwona K (5) 1980 K-40 (3) POL Jeźdźcy Apokalipsy Kędzierzyn-Koźle 2:10:09,3 37:20,1 05:39
72 77 Ratka-Matejko Marcin M (67) 1987 M-30 (24) POL Jastrzębie-Zdrój 2:11:06,2 38:17,0 05:42
73 89 Szklorz Sylwester M (68) 1969 M-50 (13) POL Ads Masna Katowice 2:11:58,9 39:09,7 05:44
74 22 Golec Ryszard M (69) 1969 M-50 (14) S (7) POL KT Żywiec Żywiec 2:12:24,8 39:35,6 05:45
75 20 Gałuszka Mateusz M (70) 1980 M-40 (30) G (31) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 2:12:25,0 39:35,8 05:45
76 128 Orzyszek Roksana K (6) 1989 K-30 (3) POL Aktywni Rydułtowy Rydułtowy 2:12:59,6 40:10,4 05:46
77 123 Hołyńska-Urbasik Karolina K (7) 1987 K-30 (4) POL littleUltraRUNster Rydułtowy 2:13:47,7 40:58,5 05:49
78 124 Jakubowska Renata K (8) 1952 K-60 (1) POL Bielsko -Biała 2:14:40,1 41:50,9 05:51
79 75 Przyłudzki Janusz M (71) 1952 M-60 (2) S (8) POL Mikołów 2:14:56,7 42:07,5 05:52
80 9 DOMIN-ZBYL AGNIESZKA K (9) 1972 K-40 (4) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2:17:38,0 44:48,8 05:59
81 108 Gajewski Jacek M (72) 1968 M-50 (15) POL Kurczak i Agatka Gliwice 2:18:21,6 45:32,4 06:00
82 44 Kubista Łukasz M (73) 1979 M-40 (31) POL Orzesze 2:18:56,5 46:07,3 06:02
83 46 Kuźnik Sylwester M (74) 1982 M-30 (25) POL Czechowice Dziedzice 2:19:50,6 47:01,4 06:04
84 129 Pasławska Katarzyna K (10) 1978 K-40 (5) POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 2:19:55,5 47:06,3 06:05
85 48 Lelek Tomek M (75) 1990 M-30 (26) POL Wodzisław Śląski 2:20:25,2 47:36,0 06:06
86 28 Janik Iro M (76) 1973 M-40 (32) POL Suszec 2:20:29,5 47:40,3 06:06
87 13 Dzierżawa Krzysztof M (77) 1979 M-40 (33) POL Mizerowioki Mizerów 2:20:29,6 47:40,4 06:06
88 21 Golda Krzysztof M (78) 1969 M-50 (16) POL Mizerów 2:20:30,8 47:41,6 06:06
89 90 Świrad Mirosław M (79) 1982 M-30 (27) POL Sosnowiec 2:20:37,4 47:48,2 06:06
90 121 Golec Aleksandra K (11) 1970 K-50 (1) S (9) POL RW team Żywiec 2:21:35,3 48:46,1 06:09
91 84 Stolarski Bartosz M (80) 1992 M-20 (2) POL Ruda Śląska 2:21:38,5 48:49,3 06:09
92 31 Kaletka Kamil M (81) 2000 M-20 (3) POL LKS Magura Bystra Bystra 2:24:59,0 52:09,8 06:18
93 132 Rozmus Marzena K (12) 1974 K-40 (6) POL Bojszowy Nowe 2:27:03,5 54:14,3 06:23
94 50 Lubszczyk Adrian M (82) 1987 M-30 (28) S (10) POL Żory Żory 2:27:39,2 54:50,0 06:25
95 1 Paweł Mencewicz M (83) 1972 M-40 (34) G (32) POL UKSPiątkaPlusRydułtowy/FormaWodz. Gołkowice 2:30:28,7 57:39,5 06:32
96 94 Urbanek Piotr M (84) 1985 M-30 (29) POL chwalisz czy nie chwalisz Lędziny 2:33:06,1 1:00:16,9 06:39
97 66 Ostrowski Zygmunt M (85) 1959 M-60 (3) G (33) S (11) POL tychy 2:34:52,7 1:02:03,5 06:44
98 103 Zając Paweł M (86) 1980 M-40 (35) S (12) POL Żywiecki Klub Karate Kyokushin Żywiec 2:34:56,0 1:02:06,8 06:44
99 105 ZBYL JACEK M (87) 1971 M-50 (17) G (34) S (13) POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2:40:34,6 1:07:45,4 06:58
100 131 Przybyła Magdalena K (13) 1992 K-20 (1) POL LittleUltraRUNster Rydułtowy 2:44:53,0 1:12:03,8 07:10
101 101 Wodzyński Adam M (88) 1988 M-30 (30) POL Bieg dla Hani Warszawa 2:44:54,2 1:12:05,0 07:10
102 86 Stromczyński Maciej M (89) 1968 M-50 (18) POL Zabrze 2:45:19,4 1:12:30,2 07:11
103 109 Baran Przemysław M (90) 1988 M-30 (31) POL Bieg dla Hani Skrzeszew 2:45:26,2 1:12:37,0 07:11
104 58 Mertas Dominik M (91) 1977 M-40 (36) G (35) POL Babice 2:46:04,9 1:13:15,7 07:13
105 18 Gabrysiak Grzegorz M (92) 1974 M-40 (37) POL Ruda Śląska 2:46:41,5 1:13:52,3 07:14
106 135 Tagowska Agnieszka K (14) 1978 K-40 (7) POL Żory 2:46:41,5 1:13:52,3 07:14
107 125 Kufieta Magdalena K (15) 1978 K-40 (8) POL Decathlon Rybnik i Przyjaciele 2:48:32,8 1:15:43,6 07:19
108 134 Szypuła Ewa K (16) 1981 K-40 (9) POL Biegnę byle dobiec/ Krav Maga Sagot Tychy 3:16:01,5 1:43:12,3 08:31
DNS 11 Drozd Radek M 1984 M-30 G POL RUNTEAM Pawłowice Warszowice
DNS 17 FRĄC Dariusz M 1974 M-40 POL NRG Gliwice
DNS 19 Gabryś Jacek M 1984 M-30 G POL Pruchna
DNS 27 Hernas Kamil M 1983 M-30 G POL Lake Runners Tychy
DNS 42 Kretek Łukasz M 1991 M-30 G POL Aktywni Lyski Lyski
DNS 45 Kuźnik Rafał M 1985 M-30 G POL Katowice
DNS 52 Ławnik Mateusz M 1988 M-30 G POL www.ultraamator.blogspot.com Katowice
DNS 56 MAZURKIEWICZ MICHAL M 1985 M-30 POL Wkurw_team Warszawa
DNS 59 Mikołajek Dariusz M 1970 M-50 G POL Speed Team Brzeszcze Brzeszcze
DNS 73 Ponimasz Przemysław M 1986 M-30 G POL Chłopy z Blichru Żory
DNS 88 Szafranek Pawel M 1991 M-30 POL Biegiem przez Chybie Ustroń
DNS 97 Wawrzak Ryszard M 1973 M-40 G POL Gliwice
DNS 98 Węglarz Czesław M 1964 M-50 POL MultiFit Kędzierzyn Koźle
DNS 99 Wilimski Tomasz M 1974 M-40 G POL Night Runners Gliwice
DNS 102 Wodzyński Jacek M 1979 M-40 POL Bieg dla Hani Jabłonna
DNS 126 Kujawa Katarzyna K 1973 K-40 POL Kurczak i Agatka Gdynia
DNS 127 Ługowska Marzena K 1980 K-40 G POL Biegnę Byle Dobiec Tychy
DNS 130 Piguła Daria K 1979 K-40 POL Carbon Silesia Sport Czeladź

BGTimeSport © 2015-2020