Toggle navigation
Zawody
21km.pdf
10km.pdf
Dycha Cy Nie Dycha ? 10km i 1m
Wydarzenie:
EkaMedica GONIACKA
EkaMedica GONIACKA
Organizator:
SPORTMASTER s.c. Jacek Ziomek i Przemysław Olma
Data:
13.07.2019
Miejsce:
Białka Tatrzańska
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
92
Ukończyło:
86
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K18
K35
K50
M18
M35
M50
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
kraj
klub
miasto
pk
czas
strata
tempo
1
267
Kidoń Robert
M (1)
1987
M18 (1)
POL
OrawaRun
Lipnica Mała
14:07,0(3)
37:26,3
03:44
2
208
Falkowski Krzysztof
M (2)
1981
M35 (1)
POL
Woodward Runners
Kraków
14:06,3(2)
37:35,8
00:09,5
03:45
3
212
Dyczyński Leszek
M (3)
1981
M35 (2)
POL
MTR Szczecin Team
Szczecin
14:05,5(1)
37:46,1
00:19,8
03:46
4
273
Urban Mirosław
M (4)
1985
M18 (2)
POL
ITMBW Kraków
Kraków
14:26,3(4)
38:54,3
01:28,0
03:53
5
255
Chlipała Paweł
M (5)
1995
M18 (3)
POL
Kamienica
14:39,2(5)
39:32,5
02:06,2
03:57
6
234
Targosz Michał
M (6)
1980
M35 (3)
POL
FISI Compressport NB Team
Kraków
14:46,2(7)
39:43,3
02:17,0
03:58
7
253
Dudzik Łukasz
M (7)
1984
M35 (4)
POL
Góral biega
Kamienica
15:16,6(10)
39:48,8
02:22,5
03:58
8
230
Buryło Mateusz
M (8)
1991
M18 (4)
POL
Perfect Runner Team
Jodłówka
15:09,1(9)
39:57,4
02:31,1
03:59
9
256
Madziar Wiktor
M (9)
2001
M18 (5)
POL
Zarzecze
14:49,3(8)
40:24,0
02:57,7
04:02
10
242
Długosz Franciszek
M (10)
1966
M50 (1)
POL
Newag
MŁODÓW
15:20,2(12)
41:05,9
03:39,6
04:06
11
254
Pachut Jerzy
M (11)
2002
M18 (6)
POL
REBEL RUNNERS CLUB
Słopnice
14:39,5(6)
41:28,5
04:02,2
04:08
12
232
Bachleda Łukasz
M (12)
1998
M18 (7)
POL
Gorący Potok Team
Lorek
15:18,4(11)
42:04,1
04:37,8
04:12
13
209
Pytlarz Wojtek
M (13)
1978
M35 (5)
POL
Goniacka team
Bielsko-Biała
15:57,8(13)
43:10,5
05:44,2
04:19
14
287
Szlachtowski Andrzej
M (14)
1969
M50 (2)
POL
Nowy Targ
16:05,0(14)
43:36,1
06:09,8
04:21
15
258
WACHOWIAK JAKUB
M (15)
2002
M18 (8)
POL
KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK
Osiek nad Notecią
16:21,4(15)
43:50,3
06:24,0
04:23
16
272
Miś Mieczysław
M (16)
1967
M50 (3)
POL
Strzeszyce
Strzeszyce
16:32,8(16)
44:54,2
07:27,9
04:29
17
237
broda wojciech
M (17)
1969
M50 (4)
POL
hutasy runing team
kraków
17:11,6(17)
46:12,4
08:46,1
04:37
18
233
Kafarowski Jakub
M (18)
2004
M18 (9)
POL
Ks Kandahar
Jaworzno
17:21,0(18)
46:29,1
09:02,8
04:38
19
275
Żarczyński Błażej
M (19)
1986
M18 (10)
POL
Biegam u Kolesi
Uzdowo
17:38,8(19)
47:07,1
09:40,8
04:42
20
257
Wójciak Piotr
M (20)
1998
M18 (11)
POL
OCH
Ochotnica Dolna
17:42,3(20)
47:13,7
09:47,4
04:43
21
270
Siwiecki Tomasz
M (21)
1973
M35 (6)
POL
Muay Running Team
Tomaszowice
17:57,5(22)
47:18,1
09:51,8
04:43
22
266
Kidoń Anna
K (1)
1987
K18 (1)
POL
OrawaRun
Lipnica Mała
17:55,4(21)
47:34,9
10:08,6
04:45
23
283
Sznajder Rafał
M (22)
1975
M35 (7)
POL
G.O.A.T. Team Michałowice
Michałowice
18:16,6(24)
47:55,9
10:29,6
04:47
24
213
Szewczyk Dawid
M (23)
1989
M18 (12)
POL
Leśnica AgroPower
Leśnica
18:37,7(31)
48:03,8
10:37,5
04:48
25
238
Fiolelok Adam
M (24)
1982
M35 (8)
POL
Kochanowice
18:30,4(28)
48:15,6
10:49,3
04:49
26
211
Karwan Zbigniew
M (25)
1960
M50 (5)
POL
BBL
Lublin
18:18,2(26)
48:54,3
11:28,0
04:53
27
236
Józefowski Tobiasz
M (26)
1983
M35 (9)
POL
Kraków
18:19,0(27)
49:00,8
11:34,5
04:54
28
201
Przygoda Paweł
M (27)
1977
M35 (10)
POL
Izabelin
18:17,2(25)
49:03,3
11:37,0
04:54
29
210
Dąbrowski Adrian
M (28)
1980
M35 (11)
POL
Kraków
18:32,8(30)
49:54,9
12:28,6
04:59
30
249
Weron Magdalena
K (2)
1982
K35 (1)
POL
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
Siewierz
18:32,2(29)
50:15,1
12:48,8
05:01
31
227
Doliwka Paweł
M (29)
1980
M35 (12)
POL
Lubawa Kocha Biegać
Lubawa
19:26,1(36)
51:04,4
13:38,1
05:06
32
271
Smereka Krzysztof
M (30)
1980
M35 (13)
POL
Vaillant
Kraków
19:12,3(35)
51:56,1
14:29,8
05:11
33
206
GACEK Alicja
K (3)
1981
K35 (2)
POL
Głuszec Obidowa
nowy Targ
19:41,3(43)
52:11,8
14:45,5
05:13
34
205
Zelazko Kasia
K (4)
1980
K35 (3)
POL
Głuszec Obidowa
nowy Targ
19:30,0(37)
52:13,7
14:47,4
05:13
35
214
Smarsz Łukasz
M (31)
1993
M18 (13)
POL
Górka k. Obornik wlkp
19:02,2(34)
52:28,9
15:02,6
05:14
36
278
Chejnad Michał
M (32)
1978
M35 (14)
POL
Warsaw Run Club
Warszawa
19:31,7(39)
52:38,6
15:12,3
05:15
37
269
Gajek Paweł
M (33)
1976
M35 (15)
POL
UPONOR
Tomaszowice
18:58,3(32)
52:43,2
15:16,9
05:16
38
282
Kamykowska Ewa
K (5)
1986
K18 (2)
POL
Kraków
19:33,9(41)
52:47,6
15:21,3
05:16
39
262
Cierpiał Piotr
M (34)
1994
M18 (14)
POL
Strzyżów
19:49,1(44)
52:53,2
15:26,9
05:17
40
286
Barnaś Karol
M (35)
2002
M18 (15)
POL
Ochotnica Dolna
19:01,2(33)
52:59,2
15:32,9
05:17
41
252
Szewczyk Monika
K (6)
1983
K35 (4)
POL
KKM Kaloryfer
Kraków
20:21,9(49)
53:29,9
16:03,6
05:20
42
268
Urgacz Piotr
M (36)
1985
M18 (16)
POL
Zakliczyn
19:30,4(38)
53:37,5
16:11,2
05:21
43
202
Przygoda Katarzyna
K (7)
1978
K35 (5)
POL
Izabelin
20:05,6(46)
53:50,8
16:24,5
05:23
44
277
Raszka Janusz
M (37)
1966
M50 (6)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
20:40,3(52)
53:54,8
16:28,5
05:23
45
284
Sznajder Joanna
K (8)
1982
K35 (6)
POL
G.O.A.T. Team Michałowice
Michałowice
19:32,6(40)
53:55,8
16:29,5
05:23
46
204
Skrzypiec Mateusz
M (38)
1988
M18 (17)
POL
WARSZAWA
19:58,2(45)
54:00,1
16:33,8
05:24
47
246
Wypych Agnieszka
K (9)
1976
K35 (7)
POL
Kraków
20:08,5(47)
54:28,2
17:01,9
05:26
48
280
Łopuch Robert
M (39)
1972
M35 (16)
POL
Ambasador Goniacka
Łabowa
20:31,5(51)
54:43,2
17:16,9
05:28
49
223
Hubka Jerzy
M (40)
1961
M50 (7)
POL
ZZG W POLSCE
Zabrze
20:55,1(57)
54:50,0
17:23,7
05:29
50
290
Pyż Patryk
M (41)
2002
M18 (18)
POL
runonline.pl
ZASKALE
18:14,9(23)
54:53,6
17:27,3
05:29
51
263
Indeka Jacek
M (42)
1968
M50 (8)
POL
Rodzinka
Studzionka
19:39,6(42)
55:23,0
17:56,7
05:32
52
274
WYSOCka Teresa
K (10)
1975
K35 (8)
POL
Siemiatycze
21:12,3(59)
55:37,8
18:11,5
05:33
53
231
Sak Joanna
K (11)
1989
K18 (3)
POL
Biegam bo lubie Inowroclaw
Inowrocław
20:53,5(55)
55:38,0
18:11,7
05:33
54
229
Anusiewicz Przemysław
M (43)
1970
M35 (17)
POL
czworka biega
Siedlce
20:28,7(50)
55:42,9
18:16,6
05:34
55
291
Rzadkosz Tomasz
M (44)
1988
M18 (19)
POL
Maruszyna
20:47,7(54)
56:04,9
18:38,6
05:36
56
285
Barnaś Joanna
K (12)
1997
K18 (4)
POL
Ochotnica Dolna
20:45,6(53)
56:05,9
18:39,6
05:36
57
251
BOKSA BARTŁOMIEJ
M (45)
1980
M35 (18)
POL
KKM Kaloryfer
Kraków
20:21,0(48)
56:45,4
19:19,1
05:40
58
244
Zając Monika
K (13)
1988
K18 (5)
POL
Electrolux
Kraków
21:33,4(61)
57:12,8
19:46,5
05:43
59
247
Repelewicz Natalia
K (14)
1989
K18 (6)
POL
Nowy Sącz/Zakopane
20:53,6(56)
57:35,3
20:09,0
05:45
60
281
KUBICA IWONA
K (15)
1983
K35 (9)
POL
Kraków
21:35,7(63)
57:55,1
20:28,8
05:47
61
261
Jarosz Karolina
K (16)
1998
K18 (7)
POL
Kraków
21:35,3(62)
58:19,7
20:53,4
05:49
62
288
Pieczonka Tomasz
M (46)
1984
M35 (19)
POL
Kraków
21:10,8(58)
58:24,1
20:57,8
05:50
63
220
Janik Natalia
K (17)
1988
K18 (8)
POL
Łaziska Górne
21:20,9(60)
58:42,6
21:16,3
05:52
64
240
Lichorobiec Gabriela
M (47)
1993
M18 (20)
POL
Kraków
22:05,4(66)
59:31,6
22:05,3
05:57
65
239
Mazur Bartłomiej
M (48)
1994
M18 (21)
POL
Kraków
22:04,7(65)
59:32,1
22:05,8
05:57
66
215
Mąka Rafał
M (49)
1977
M35 (20)
POL
KRAV MAGA ZAKOPANE
Zakopane
21:49,0(64)
1:00:15,5
22:49,2
06:01
67
235
Józefowska Agnieszka
K (18)
1984
K35 (10)
POL
dotfizjo
Kraków
22:39,5(72)
1:00:35,9
23:09,6
06:03
68
265
PIECHACZEK IZABELA
K (19)
1984
K35 (11)
POL
Rodzinka
Goczałkowice-Zdrój
22:50,0(73)
1:00:46,2
23:19,9
06:04
69
264
Indeka Joanna
K (20)
1970
K35 (12)
POL
Rodzinka
Studzionka
23:24,4(75)
1:01:18,0
23:51,7
06:07
70
228
Trzewikowska Paulina
K (21)
1983
K35 (13)
POL
Łódź
22:35,2(69)
1:02:07,6
24:41,3
06:12
71
243
Gorski Henryk
M (50)
1979
M35 (21)
POL
noteam
Łódź
22:35,8(70)
1:02:07,6
24:41,3
06:12
72
250
BOKSA Anna
K (22)
1982
K35 (14)
POL
KKM Kaloryfer
Kraków
22:55,1(74)
1:02:08,4
24:42,1
06:12
73
279
Franiek Wacław
K (23)
1970
K35 (15)
POL
Wieliczka
23:30,5(77)
1:02:20,3
24:54,0
06:14
74
259
Maślanka Kornelia
K (24)
1985
K18 (9)
POL
Podolany
22:27,2(67)
1:02:21,4
24:55,1
06:14
75
260
Maślanka Mariusz
M (51)
1982
M35 (22)
POL
Podolany
22:28,4(68)
1:02:22,2
24:55,9
06:14
76
226
Warchocka Ewelina
K (25)
1980
K35 (16)
POL
Lublin
22:38,1(71)
1:02:22,3
24:56,0
06:14
77
289
PYŻ DAGMARA
K (26)
1975
K35 (17)
POL
runonline.pl
ZASKALE
23:54,3(80)
1:02:25,1
24:58,8
06:14
78
225
Dokrzewska Katarzyna
K (27)
1985
K18 (10)
POL
Gdynia
23:43,1(79)
1:03:02,8
25:36,5
06:18
79
224
Hubka Kazimiera
K (28)
1958
K50 (1)
POL
Zabrze
24:01,1(81)
1:03:28,7
26:02,4
06:20
80
218
Wawrzyniak Rafał
M (52)
1975
M35 (23)
POL
Raf-Stol Biega
Oborniki
23:28,8(76)
1:04:06,4
26:40,1
06:24
81
221
Kucharczyk Anna
K (29)
1988
K18 (11)
POL
Biegamy na UZ
Zielona Góra
23:38,7(78)
1:06:15,4
28:49,1
06:37
82
276
Raszka Wioleta
K (30)
1969
K50 (2)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
24:09,3(82)
1:06:29,8
29:03,5
06:38
83
293
Tokoń Tomasz
M (53)
1988
M18 (22)
POL
Tkkf Uklejna Myślenice
Myślenice
33:46,1(86)
1:07:13,6
29:47,3
06:43
84
241
Marcinek Anna
K (31)
1989
K18 (12)
POL
Kraków
24:19,1(83)
1:08:05,2
30:38,9
06:48
85
217
Wawrzyniak Ewa
K (32)
1979
K35 (18)
POL
Raf-Stol Biega
Oborniki
25:13,7(85)
1:08:24,4
30:58,1
06:50
86
203
Poss Marcin
M (54)
1973
M35 (24)
POL
Warszawa
25:05,3(84)
1:09:40,1
32:13,8
06:58
DNS
207
Radoszek- Zakrzyńska Barbara
K
1988
K18
POL
Nowy Targ
DNS
219
Wiśniowski Marcin
M
1985
M18
POL
Wielogłowy
DNS
222
Kikla Małgorzata
K
1977
K35
POL
Czarna Góra
DNS
245
Zając Piotr
M
1982
M35
POL
Kraków
DNS
248
Rzadkowska Anna
K
1987
K18
POL
Kielce
DNS
292
Łacniak Anna
K
1985
K18
POL
Białka Tatrzańska
BGTimeSport
© 2015 - 2024