Vertical

Wydarzenie:
12 Zawody w skialpinizmie im. Kuby Soińskiego – Night Vertical Race 12 Zawody w skialpinizmie im. Kuby Soińskiego – Night Vertical Race
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
12.01.2019
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
75
Ukończyło:
75
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoCzasStrata
1 40 Andrzejewski Piotr M (1) senior (1) POL MXE Cieszyn Wisła 38:17,5
2 47 Mikołajczyk Tyberiusz M (2) weteran (1) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 39:35,4 01:17,9
3 22 Kałuża Jerzy M (3) senior (2) POL Skoczów 39:50,1 01:32,6
4 49 Drzygała Krzysztof M (4) nestor (1) POL Gopr Walbrzych Głuszyca 40:26,3 02:08,8
5 20 Januszyk Iwona K (1) seniorka (1) POL KS Kandahar/SkiTrab/Scarpa/Attiq Oświęcim 40:30,1 02:12,6
6 59 Klamut Michał M (5) senior (3) POL GOPR Karkonosze Tatra Camp Karpacz 41:55,1 03:37,6
7 4 Kuźniak Filip M (6) weteran (2) POL KS Kandahar Katowice 41:59,8 03:42,3
8 41 Malek Szymon M (7) senior (4) POL 42:11,0 03:53,5
9 23 Kubaczka Grzegorz M (8) senior (5) POL 42:14,6 03:57,1
10 18 Helcel Martin M (9) senior (6) CZE MH Bike Havířov 42:16,7 03:59,2
11 61 Juszczak Artur M (10) weteran (3) POL KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 42:30,8 04:13,3
12 65 Knap Mateusz M (11) senior (7) POL KS Kandahar / DYNAFIT Katowice 42:44,6 04:27,1
13 38 Korzeniowski Marcin M (12) senior (8) POL Kraków 42:47,3 04:29,8
14 21 Kiełtyka Zbigniew M (13) weteran (4) POL KW Gliwice Gliwice 43:24,4 05:06,9
15 44 Dzieniszewski Michał M (14) senior (9) POL skalnik.pl 43:39,6 05:22,1
16 35 Gąsior Jakub M (15) senior (10) POL 44:19,0 06:01,5
17 55 Prokop Jarosław M (16) weteran (5) POL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM RYCERKA GÓRNA 44:45,9 06:28,4
18 42 Trznadel Maciej M (17) weteran (6) POL KS Kandahar , SPLA Tychy Bytom 44:58,4 06:40,9
19 70 San Herud M (18) weteran (7) POL 45:01,6 06:44,1
20 75 Tyszecki Adam M (19) senior (11) POL KAGB GOPR/ GOPR Beskidy Bielsko-Biała 45:12,0 06:54,5
21 26 Kaźmierczak Sławomir M (20) senior (12) POL ŁGG / Fast and light Łaziska Górne 45:19,8 07:02,3
22 67 Kilarski Marek M (21) weteran (8) POL KS Kandahar / The North Face Bielsko-Biała 45:33,2 07:15,7
23 28 Owerko Tomasz M (22) senior (13) POL SNW KW Kraków Modlniczka 45:51,7 07:34,2
24 30 Koza Jan M (23) senior (14) POL GOPR Bieszczady Cisna 46:17,0 07:59,5
25 36 Tywonek Tomasz M (24) nestor (2) POL TKN Tatra Team Warszawa 47:01,2 08:43,7
26 32 Ząbik Marek M (25) senior (15) POL Godowa 47:04,1 08:46,6
27 52 Wiewióra Zbigniew M (26) senior (16) POL KP PSP Żywiec Świnna 47:28,3 09:10,8
28 48 Repa Vojtech M (27) senior (17) CZE Bohumin 47:29,1 09:11,6
29 29 Matłosz Mariusz M (28) weteran (9) POL Gbiska 48:23,9 10:06,4
30 54 Prokop Bartosz M (29) kadet (1) POL KLUB TRIATHLONOWY ŻYWIEC RUDA ŚLĄSKA 48:50,5 10:33,0
31 25 Legaszewski Marek M (30) senior (18) POL KS Kadahar 49:47,9 11:30,4
32 31 Orłowski Zbigniew M (31) nestor (3) POL KS Kadahar 49:51,0 11:33,5
33 7 Lassak Beata K (2) seniorka (2) POL KW Zakopane Zakopane 49:56,2 11:38,7
34 57 Kaźmierczak Michał M (32) senior (19) POL KW Katowice Tychy 49:58,4 11:40,9
35 63 Król Tomasz M (33) nestor (4) POL KS Kadahar 50:01,2 11:43,7
36 15 Kuziel Rafał M (34) senior (20) POL Kraków 50:41,6 12:24,1
37 19 Cieslak Ryszard M (35) nestor (5) POL KS Kandahar Kozy 51:15,3 12:57,8
38 27 Czernik Krzysztof M (36) senior (21) POL Fast and light Rybnik 51:25,2 13:07,7
39 66 Hordyczko Irek M (37) weteran (10) POL TUTTU - Iras Serwis 51:46,6 13:29,1
40 58 Konik Grzegorz M (38) nestor (6) POL KS Kandahar Przeciszów 51:49,6 13:32,1
41 68 Czyżewski Marcin M (39) senior (22) POL KW Jastrzębie-Zdrój BIELSKO-BIAŁA 51:51,3 13:33,8
42 62 Badura Wojtek M (40) nestor (7) POL zielona trafffka i biały puuuch bielsko-biała 51:53,9 13:36,4
43 13 Niessner Piotr M (41) nestor (8) POL KS Kandahar Kraków 52:48,3 14:30,8
44 64 Piotrowski Andrzej M (42) weteran (11) POL Ortoreh team Warszawa 52:54,7 14:37,2
45 60 Solik Agnieszka K (3) seniorka (3) POL KS Kandahar Siemianowice Śl. 53:51,9 15:34,4
46 72 Chruściel Aleksandra K (4) seniorka (4) POL KAGB GOPR Bielsko-Biała 53:54,0 15:36,5
47 9 Gwiżdż Marcin M (43) weteran (12) POL Jaworzno 54:08,4 15:50,9
48 53 Jarmowski Tomasz M (44) junior (1) POL KS Kadahar 54:25,4 16:07,9
49 14 Czeczott Małgorzata K (5) weteranka (1) POL UKA Warszawa 55:09,4 16:51,9
50 46 Gansel Patryk M (45) senior (23) POL Muflon team Czechowice- Dziedzice 55:19,8 17:02,3
51 1 Piasecki Tomasz M (46) weteran (13) POL KW Warszawa Warszawa 55:52,2 17:34,7
52 56 Malek Andrzej M (47) nestor (9) POL Bln Pttk gronie Bielsko Biala Bielsko Biala 55:52,2 17:34,7
53 76 Słoma Szymon M (48) senior (24) POL KS Kandahar Świętochłowice 56:33,4 18:15,9
54 45 Kierczak Aleksander M (49) nestor (10) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 56:34,0 18:16,5
55 17 Widziak Piotr M (50) weteran (14) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 57:51,3 19:33,8
56 43 Barut-Skupień Barbara K (6) weteranka (2) POL SPELEOKLUB Bielsko-Biała Bielsko-Biała 58:07,5 19:50,0
57 8 Kafarowski Jakub M (51) kadet (2) POL KS Kandahar Jaworzno 59:41,6 21:24,1
58 16 Dymek Mateusz M (52) weteran (15) POL Rzeszów 1:00:26,9 22:09,4
59 50 Gajny Krzysztof M (53) weteran (16) POL Speleoklub Bielsko-Biała Jasienica 1:00:29,0 22:11,5
60 73 Styrna Tomasz M (54) weteran (17) POL 1:02:05,4 23:47,9
61 51 Gajny Gabriela K (7) weteranka (3) POL Speleoklub Bielsko-Biała Jasienica 1:02:24,0 24:06,5
62 39 Wiśniewski Marek M (55) weteran (18) POL KS Kandahar Warszawa 1:04:25,1 26:07,6
63 6 Buczyński Tomasz M (56) senior (25) POL Mosina 1:04:27,7 26:10,2
64 10 Bąkowski Włodzimierz M (57) nestor (11) POL Warszawa 1:04:49,9 26:32,4
65 71 Czuchry Ewa K (8) weteranka (4) POL KS Kandahar Warszawa 1:05:57,0 27:39,5
66 11 Bąkowski Daniel M (58) senior (26) POL Warszawa 1:06:05,4 27:47,9
67 37 Czech Jacek M (59) senior (27) POL KS Kandahar / KW Katowice bełk 1:08:13,5 29:56,0
68 2 Gutek Zosia K (9) nestorka (1) POL Speleoklub Bielsko-Biala Cieszyn 1:08:22,3 30:04,8
69 74 Styrna Patrycja K (10) weteranka (5) POL 1:09:47,3 31:29,8
70 5 Rochatka Marcin M (60) weteran (19) POL Poznań 1:12:34,9 34:17,4
71 3 Bugaj Teresa K (11) nestorka (2) POL InO Jura Kraków 1:15:26,7 37:09,2
72 69 Styrna Jakub M (61) kadet (3) POL 1:21:51,8 43:34,3
73 12 Karol Gonciarz M (62) senior (28) POL Chrum Team Warszawa 1:22:59,7 44:42,2
74 34 Kulejewska Agieszka K (12) weteranka (6) POL 1:24:10,3 45:52,8
75 33 Kodracki Artur M (63) weteran (20) POL 1:24:10,3 45:52,8

BGTimeSport © 2015-2019