BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XXVII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50-cioma pierwszymi na mecie).
BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Dystans: 10.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaMieszkaniecKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 770 Formicki Rafał M (1)M20 (1)POLCKS Budowlani CzęstochowaZawiercie32:32,432:32,403:15
2 315 Krawczyk Kamil M (2)M20 (2)POLSportowe PiekaryDobieszowice35:13,335:13,302:40,903:31
3 266 Janusz Tomasz M (3)M20 (3)POLSkazaninasukces.plKaniów35:30,835:30,802:58,403:33
4 850 Koźmiński Józef M (4)M30 (1)POLLKS Orzeł KozyKozy35:33,935:33,903:01,503:33
5 1 Jarczok Miłosz M (5)M20 (4)Mieszkaniec-M (1)POLDo Porzygu OCR TeamCzechowice-Dziedzice36:37,836:37,804:05,403:39
6 116 Małysz Henryk M (6)M30 (2)Mieszkaniec-M (2)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice37:19,937:19,904:47,503:43
7 63 Matuszny Marek M (7)M20 (5)POLLKS LeszniankaDzięgielów37:47,937:50,305:17,903:47
8 28 Hatala Paweł M (8)M30 (3)POLBielsko-Biała38:27,538:28,505:56,103:50
9 106 Lisicki Kamil M (9)M20 (6)Mieszkaniec-M (3)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice38:31,138:32,005:59,603:51
10 314 Jakimiuk Piotr M (10)M30 (4)POLPluszaki biegająTychy38:34,738:35,406:03,003:51
11 771 Urbaniak Witek M (11)M30 (5)Mieszkaniec-M (4)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice38:40,338:40,706:08,303:52
12 269 Jędrzejko Tomasz M (12)M30 (6)POLSidor TeamJanowice38:43,438:44,306:11,903:52
13 479 Zygma Kordian M (13)M20 (7)Mieszkaniec-M (5)POLLigota 39:01,039:01,006:28,603:54
14 55 Gregorczyk Marcin M (14)M40 (1)POLSTS BIEGATON MIKOŁÓW KIA - ETRANSMikołów39:30,839:30,806:58,403:57
15 438 Tokarewicz Damian M (15)M30 (7)POLZebryZebrzydowice39:32,539:36,607:04,203:57
16 428 Suwaj Aneta K (1)K30 (1)POLAZS AWF Katowice/Alpin sport teamJastrzębie-Zdrój39:38,339:38,307:05,903:57
17 625 Wielopolski Michał M (16)M16 (1)POLBielsko-Biała39:46,139:47,507:15,103:58
18 290 Kłaptocz Marek M (17)M20 (8)Mieszkaniec-M (6)POLCzechowice-Dziedzice39:50,839:50,807:18,403:59
19 475 Zontek Mateusz M (18)M30 (8)POLBielsko-Biała39:52,239:55,507:23,103:59
20 334 Teplicki Andrzej M (19)M30 (9)POLBielsko-Biała39:53,739:56,507:24,103:59
21 378 Osiejewski Marcin M (20)M30 (10)POLBBrunnersWilkowice39:55,939:59,507:27,103:59
22 844 Kupiec Paweł M (21)M20 (9)POLSportowe PiekaryPiekary Śląskie40:03,440:05,907:33,504:00
23 321 Wnuczek Marcin M (22)M30 (11)POLBielsko-Biała40:03,140:07,007:34,604:00
24 13 Nowak Piotr M (23)M30 (12)POLStolarius Run TeamBestwina40:06,240:08,107:35,704:00
25 457 Urbanek Zbyszek M (24)M30 (13)POLanilewEdiwaDlimaKPszczyna40:08,040:11,707:39,304:01
26 50 Kopeć Krzysztof M (25)M50 (1)Mieszkaniec-M (7)POLCzechowice-Dziedzice40:10,340:12,107:39,704:01
27 4000 Grzywacz Marcin M (26)M40 (2)Mieszkaniec-M (8)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice40:19,740:21,407:49,004:02
28 83 Jęrdrusiak Przemysław M (27)M30 (14)POLDankowice40:26,340:28,407:56,004:02
29 263 Holona Wojciech M (28)M50 (2)POLAKMB Pędziwiatr GliwiceRybnik40:33,340:33,508:01,104:03
30 888 Górski Jakub M (29)M30 (15)Mieszkaniec-M (9)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice40:35,040:35,008:02,604:03
31 366 Nikiel Krzysztof M (30)M30 (16)POLBielsko-Biała 40:34,440:38,608:06,204:03
32 3959 Beck Jakub M (31)M20 (10)Mieszkaniec-M (10)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice40:40,740:42,208:09,804:04
33 451 Tomczyk Piotr Czesław M (32)M30 (17)POLWild Runners ClubPiasek40:41,040:42,608:10,204:04
34 27 Przybyła Mateusz M (33)M20 (11)POLLuxtorpeda CzerwionkaCzerwionka-Leszczyny40:51,340:54,908:22,504:05
35 371 Nowak Marek M (34)M40 (3)Mieszkaniec-M (11)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceLigota40:54,540:55,708:23,304:05
36 440 Górczak Andrzej M (35)M40 (4)POLGoczałkowice-Zdrój41:13,341:15,308:42,904:07
37 797 Piech Tomasz M (36)M30 (18)POLBestwina BiegaBestwina41:15,741:24,408:52,004:08
38 976 Glajcar Tomasz M (37)M40 (5)POLHarbutowice41:43,141:44,509:12,104:10
39 901 Treliński Mariusz M (38)M40 (6)POLPszczyna BiegaPszczyna41:52,141:52,109:19,704:11
40 388 Sinka Damian M (39)M50 (3)POLPszczyna BiegaPszczyna42:01,942:04,909:32,504:12
41 449 Żur Marek M (40)M40 (7)POLKAC RUNNERSŁąka42:06,742:12,209:39,804:13
42 226 Danikiewicz Michał M (41)M30 (19)Mieszkaniec-M (12)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice42:18,242:18,209:45,804:13
43 25 Trzaska Radosław M (42)M40 (8)POLTlenowniaBielsko-Biała42:13,242:19,509:47,104:13
44 40 Krzuś Michał M (43)M20 (12)Mieszkaniec-M (13)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice42:18,942:21,809:49,404:14
45 331 Kwaśny Dariusz M (44)M20 (13)Mieszkaniec-M (14)POLBiegam sobieCzechowice-Dziedzice42:18,442:27,609:55,204:14
46 405 Tulaja Tomek M (45)M30 (20)POLPszczyna42:26,742:31,309:58,904:15
47 80 Iskrzycki Damian M (46)M20 (14)Mieszkaniec-M (15)POLCzechowice-Dziedzice42:25,942:31,609:59,204:15
48 37 Jankowski Jarosław M (47)M30 (21)POLBielsko-Biała42:27,442:33,910:01,504:15
49 558 Maj Witek M (48)M50 (4)POLOldboys TruskolasyWręczyca Wielka42:30,042:36,310:03,904:15
50 215 Drogosz Damian M (49)M40 (9)Mieszkaniec-M (16)POLAktywna PszczynaCzechowice-Dziedzice42:39,042:40,510:08,104:16
51 175 Łaciak Piotr M (50)M30 (22)POLWilkowice42:42,342:53,410:21,004:17
52 60 Cupiał Jacek M (51)M40 (10)POLImielin42:52,842:56,610:24,204:17
53 787 Kuś Dawid M (52)M30 (23)POLPolska Grupa GórniczaKatowice 43:00,443:02,910:30,504:18
54 831 Listowski Andrzej M (53)M50 (5)POLBielsko-Biała43:00,743:00,710:28,304:18
55 693 Doniec Tomasz M (54)M20 (15)POLDecathlon Bielsko-BiałaWola43:03,343:05,710:33,304:18
56 286 Kiełbasiński Andrzej M (55)M30 (24)POLSPOT PszczynaPszczyna43:17,043:22,410:50,004:20
57 898 Bielińska Monika K (2)K30 (2)POLPrzyszowice43:17,343:20,410:48,004:20
58 401 Ciemiega Adam M (56)M40 (11)POLAkademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklany43:20,643:37,811:05,404:21
59 476 Marek Rafał M (57)M40 (12)POLKAC RUNNERSGoczałkowice-Zdrój43:25,843:32,110:59,704:21
60 432 Szarek Krzysztof M (58)M30 (25)POLBIEG PO ZDRÓJJasienica43:26,043:33,111:00,704:21
61 433 Szwed Renata K (3)K40 (1)Mieszkaniec-K (1)POLZFCzechowice-Dziedzice43:30,343:33,411:01,004:21
62 222 Zioła Sebastian M (59)M40 (13)POLTgb Lake RunnersTychy43:32,543:36,611:04,204:21
63 913 Grubka Maciej M (60)M40 (14)Mieszkaniec-M (17)POLBrovarnasCzechowice-Dziedzice43:35,943:47,811:15,404:22
64 845 Janko Anna K (4)K20 (1)POLHRmax ŻoryŻory43:36,543:39,211:06,804:21
65 61 Trzciński Przemek M (61)M30 (26)POLBielsko-Biała43:38,243:40,611:08,204:22
66 667 Loranc Paweł M (62)M30 (27)POLWILD BUCHAYSKozy43:38,943:45,711:13,304:22
67 820 Kuźnik Sylwester M (63)M30 (28)Mieszkaniec-M (18)POLCzechowice-Dziedzice43:39,043:44,811:12,404:22
68 470 Wróblewski Zbigniew M (64)M40 (15)POLTwardorzeczka43:42,143:46,911:14,504:22
69 199 Tekla Krzysztof M (65)M30 (29)POLGolasowice43:45,244:33,712:01,304:27
70 178 Durok Wojciech M (66)M40 (16)POLKAC RUNNERSJankowice43:45,643:51,111:18,704:23
71 155 Wrońska Beata K (5)K30 (3)POLNasza Szkoła ZabrzeChorzów43:49,743:49,711:17,304:22
72 147 Kaźmierczak Szymon M (67)M20 (16)POLWodzisław Śląski43:50,243:55,311:22,904:23
73 665 Kwaśny Marcin M (68)M40 (17)POLWILD BUCHAYSBuczkowice43:50,643:57,911:25,504:23
74 39 Grzonka Andrzej M (69)M40 (18)POLGB Galopujące ŚlimakiJastrzębie-Zdrój43:52,844:01,211:28,804:24
75 950 Kolonko Roksana K (6)K20 (2)POLSpeed Team BrzeszczeMiędzyrzecze44:00,644:03,411:31,004:24
76 256 Niemiec Krzysztof M (70)M50 (6)POLŻywiec44:10,944:15,411:43,004:25
77 26 Ciurla Mateusz M (71)M20 (17)POLUltra Beskid SportWilkowice44:11,044:16,111:43,704:25
78 2 Głód Jacek M (72)M40 (19)POLrozBBiegane KomorowiceBielsko-Biała44:17,344:23,111:50,704:26
79 264 Horwat Jan M (73)M50 (7)Mieszkaniec-M (19)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceBronów44:18,044:21,711:49,304:26
80 33 Sobiech Albin M (74)M30 (30)POLBielsko-Biała44:19,544:29,111:56,704:26
81 196 Dutka Mateusz M (75)M16 (2)POLBeskid Runners TeamBrenna44:21,344:35,612:03,204:27
82 466 Wilk Bogdan M (76)M50 (8)POLWilkiBielsko-Biała44:21,544:22,311:49,904:26
83 713 Eisler Tomasz M (77)M30 (31)POLsklepbiker.plCięcina44:22,544:31,111:58,704:27
84 485 Ratajczak Rafał M (78)M40 (20)POLBielsko Biała44:23,944:32,812:00,404:27
85 768 Wróbel Michał M (79)M20 (18)POLDankowice44:34,044:44,712:12,304:28
86 4459 Kubis Witold M (80)M30 (32)POLRodzinaCzarków44:36,144:36,112:03,704:27
87 49 Miech Szymon M (81)M30 (33)POLHusaria Race TeamUstroń44:45,444:56,412:24,004:29
88 274 Sakrajecki Remigiusz M (82)M30 (34)Mieszkaniec-M (20)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice44:46,544:59,412:27,004:29
89 195 Chwałek Agnieszka K (7)K20 (3)POLTartak-Meble SportBestwina44:47,444:49,312:16,904:28
90 512 Kózka Mariusz M (83)M20 (19)POLNUTREND BIEGABielsko-Biała44:52,045:08,812:36,404:30
91 4500 Pietroszek Rafał M (84)M20 (20)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceStrumień44:52,544:59,312:26,904:29
92 179 Strządała Michał M (85)M30 (35)POLStudzionka44:52,844:58,612:26,204:29
93 918 Sakrajecki Andrzej M (86)M20 (21)Mieszkaniec-M (21)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice44:55,345:08,412:36,004:30
94 164 Capik Piotr M (87)M60 (1)Mieszkaniec-M (22)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice44:59,745:04,112:31,704:30
95 361 Mirowski Marcin M (88)M40 (21)POLBielsko-Biała45:00,645:10,512:38,104:31
96 29 Oszczęda Krzysztof M (89)M40 (22)POLZarazić PasjąŻory45:03,745:22,012:49,604:32
97 156 Bile Fabian M (90)M20 (22)POLHeadStrong Bielsko-BiałaBielsko-Biała45:07,845:11,212:38,804:31
98 993 Łuszczyk Sergiusz M (91)M20 (23)POLWodzisław Śląski45:09,045:14,212:41,804:31
99 441 Tomasiczek Ryszard M (92)M40 (23)POLStara Wieś45:09,945:15,412:43,004:31
100 396 Pożoga Patryk M (93)M20 (24)POLZFPszczyna45:16,645:24,712:52,304:32
101 834 Krzczuk Benedykt M (94)M50 (9)POLTychy 45:16,945:18,212:45,804:31
102 22 Piekarczyk Bogusław M (95)M50 (10)POLŁaziska Górne45:30,145:33,813:01,404:33
103 42 Dariusz Lorek M (96)M40 (24)POLJasienica45:31,445:36,713:04,304:33
104 375 Chrobak Marek M (97)M40 (25)Mieszkaniec-M (23)POLZFZabrzeg45:36,045:49,113:16,704:34
105 669 Kaczor Łukasz M (98)M30 (36)POLWILD BUCHAYSBuczkowice45:36,745:42,313:09,904:34
106 969 Gryc Janusz M (99)M40 (26)POLTychy45:39,445:55,113:22,704:35
107 126 Boczarski Artur M (100)M30 (37)POLSieniawa 45:46,045:50,913:18,504:35
108 999 Pronobis Marek M (101)M30 (38)POLBWM TeamBystra45:46,146:05,813:33,404:36
109 38 Piwiszkis Barbara K (8)K30 (4)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój 45:49,345:56,613:24,204:35
110 268 Jelonek Krzysztof M (102)M30 (39)POLBielsko-Biała45:54,546:06,113:33,704:36
111 177 Mądry Roman M (103)M20 (25)POLTychy45:59,646:06,713:34,304:36
112 299 Woźny Adam M (104)M20 (26)POLEaton Running TeamBielsko-Biała46:06,946:06,913:34,504:36
113 557 Bezwiński Piotr M (105)M30 (40)POLKOKO DŻAMBO I DO PRZODUpszczyna46:07,346:11,113:38,704:37
114 364 Piech Janusz M (106)M50 (11)POLBiegam Bo LubięJaworze46:14,446:24,713:52,304:38
115 153 Barchański Jakub M (107)M30 (41)POLJa i mój JJŻory46:20,946:23,413:51,004:38
116 210 Frej Adam M (108)M30 (42)POLŁąka46:21,346:32,414:00,004:39
117 78 Izydorczyk Robert M (109)M40 (27)POLTychy46:24,046:28,313:55,904:38
118 973 Weigel Jacek M (110)M40 (28)POLKS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-Biała46:27,846:38,914:06,504:39
119 377 Cituk Grzegorz M (111)M40 (29)POLTychy46:28,246:45,214:12,804:40
120 407 Szczotka Katarzyna K (9)K40 (2)POLCentrum Kettlebell Czechowice-DziedzicePszczyna46:28,446:37,114:04,704:39
121 985 Godlewski Bartłomiej M (112)M20 (27)Mieszkaniec-M (24)POLCzechowice-Dziedzice46:32,446:42,514:10,104:40
122 304 Chrapkowicz Damian M (113)M20 (28)Mieszkaniec-M (25)POLNie Przestawaj Marzyć!Czechowice-Dziedzice46:33,646:42,114:09,704:40
123 72 Podbioł Zbigniew M (114)M40 (30)POLJankofans MytoJankowice46:35,946:42,814:10,404:40
124 1918 Błasiak Henryk M (115)M40 (31)POLPorąbka46:37,646:47,314:14,904:40
125 255 Miękiński Jacek M (116)M40 (32)POLKwiaciarnia Lilia, LipowaLipowa46:41,546:52,914:20,504:41
126 198 Chwałek Ewelina K (10)K40 (3)POLBestwina46:43,946:53,614:21,204:41
127 354 Mędrala Jacek M (117)M40 (33)POLMędrala TeamBielsko-Biała46:46,646:46,614:14,204:40
128 201 Karwot Maciej M (118)M40 (34)POLAkademia Biegania w ŚwierklanachJankowice46:48,947:06,914:34,504:42
129 994 Żebrowski Adrian M (119)M20 (29)Mieszkaniec-M (26)POLNie Przestawaj Marzyć!Czechowice-Dziedzice46:50,847:01,614:29,204:42
130 206 Paluch Szymon M (120)M40 (35)Mieszkaniec-M (27)POLCzechowice-Dziedzice46:56,147:02,314:29,904:42
131 344 Guzdek Andrzej M (121)M30 (43)Mieszkaniec-M (28)POLCzechowice-Dziedzice46:56,447:02,614:30,204:42
132 130 Puto Mariusz M (122)M40 (36)Mieszkaniec-M (29)POLEaton Running TeamCzechowice-Dziedzice46:57,347:13,214:40,804:43
133 514 Sobuś Piotr M (123)M40 (37)Mieszkaniec-M (30)POLZFCzechowice-Dziedzice47:00,147:07,914:35,504:42
134 990 Przyłudzki Janusz M (124)M60 (2)POLMikołów47:04,048:00,915:28,504:48
135 460 Łukowicz Piotr M (125)M40 (38)POLRozbbiegane KomorowiceDankowice47:05,547:23,414:51,004:44
136 343 Reclik Łukasz M (126)M30 (44)POLPszczyna47:09,247:17,114:44,704:43
137 187 Szweda Krzysztof M (127)M30 (45)POLESA TEAMPszczyna47:09,847:42,815:10,404:46
138 95 Linnert Patryk M (128)M16 (3)POLBielsko-Biała47:11,247:11,214:38,804:43
139 900 Poznański Jakub M (129)M30 (46)POLChełmek47:15,547:52,215:19,804:47
140 182 Cholewa Tomasz M (130)M40 (39)POLParkrun ChrzanówChrzanów47:16,047:20,514:48,104:44
141 265 Iwanowicz Anna K (11)K30 (5)POLParkrun ChrzanówChrzanów47:16,047:20,314:47,904:44
142 252 Indeka Bartłomiej M (131)M40 (40)Mieszkaniec-M (31)POLCzechowice-Dziedzice47:17,747:46,415:14,004:46
143 345 Gutek Jakub M (132)M30 (47)POLPszczyna47:20,647:38,215:05,804:45
144 411 Niziołek Marcin M (133)M30 (48)POLBielsko-Biała47:21,747:33,515:01,104:45
145 98 Antolak Edward M (134)M60 (3)POLTKKF Saturn CzeladźKatowice47:22,347:24,614:52,204:44
146 279 Karkut Marcin M (135)M30 (49)POLBestwina47:22,747:52,115:19,704:47
147 318 Krywult Mirosław M (136)M50 (12)POLJKS KomorowiceBielsko-Biała47:26,247:29,414:57,004:44
148 835 Pocik Radosław M (137)M40 (41)POLUMKS KęczaninKobiernice47:27,847:51,315:18,904:47
149 996 Pankowski Dariusz M (138)M30 (50)POLJastrzębie-Zdrój47:28,547:39,315:06,904:45
150 310 Krause Magdalena K (12)K30 (6)POLMikołów47:33,447:53,915:21,504:47
151 20 Świerczyński Michał M (139)M30 (51)POLElektronyTychy47:33,847:54,015:21,604:47
152 812 Karwaszewska Izabela K (13)K20 (4)POLAdidas Runners WarsawBielsko-Biała 47:34,147:34,115:01,704:45
153 101 Krawczyk Kamil M (140)M20 (30)POLTychy47:35,948:11,215:38,804:49
154 183 Sztafiński Grzegorz M (141)M30 (52)POLPisarzowice47:36,048:07,415:35,004:48
155 1517 Rata-Matejko Marcin M (142)M30 (53)POLDębowiec47:36,447:52,615:20,204:47
156 240 Guzdek Sławomir M (143)M30 (54)POLBielsko-Biała47:36,947:43,115:10,704:46
157 74 Klimkowski Mariusz M (144)M40 (42)POLSkipperTychy47:38,647:52,815:20,404:47
158 56 Kulpa Marek M (145)M30 (55)POL4QMMiędzyrzecze Górne47:41,347:54,915:22,504:47
159 159 Brychcy Wioleta K (14)K40 (4)POLAKMB Pędziwiatr GliwiceGliwice47:44,147:46,515:14,104:46
160 471 Wysocka Agnieszka K (15)K40 (5)Mieszkaniec-K (2)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice47:47,047:59,615:27,204:47
161 501 Kwaśny Krzysztof M (146)M50 (13)Mieszkaniec-M (32)POLBiegam sobieCzechowice-Dziedzice47:53,148:02,915:30,504:48
162 197 Marek Patryk M (147)M20 (31)POLBeskid Runners TeamGórki Wielkie47:55,648:11,215:38,804:49
163 133 Dejewska Arleta K (16)K30 (7)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój47:56,847:56,815:24,404:47
164 724 Linnert Marek M (148)M40 (43)POLBielsko-Biała47:56,848:10,415:38,004:49
165 445 Kiełkowski Michał M (149)M30 (56)POLRunTeam PawłowicePawłowice48:00,748:18,115:45,704:49
166 878 Łoskot Marcin M (150)M40 (44)POLKAC RUNNERSŁąka48:06,548:13,215:40,804:49
167 991 Haręża Agnieszka K (17)K20 (5)POLBiegam Bo LubięBielsko-Biała48:07,448:16,115:43,704:49
168 96 Furczyk Sylwia K (18)K20 (6)Mieszkaniec-K (3)POLCzechowice-Dziedzice48:07,648:13,115:40,704:49
169 436 Śpiewak Wojciech M (151)M40 (45)POLWilkowice48:08,748:08,715:36,304:48
170 350 Wala Andrzej M (152)M40 (46)POLBWM TeamBielsko-Biała48:11,748:23,515:51,104:50
171 121 Głuch Grzegorz M (153)M40 (47)POLBielsko-Biała48:12,348:22,415:50,004:50
172 480 Gorzelak Zbigniew M (154)M40 (48)POLJastrzębie-Zdrój 48:13,548:37,616:05,204:51
173 925 Piotrowski Mariusz M (155)M40 (49)POLKS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-Biała48:13,648:26,215:53,804:50
174 225 Fijak Jerzy M (156)M60 (4)POLBIEGAM BO LUBIĘ LASYBielsko-Biała48:14,748:22,915:50,504:50
175 14 Podkowik Marcin M (157)M30 (57)POLŻory48:16,548:29,415:57,004:50
176 7 Kuś Paweł M (158)M20 (32)POLŚwiry StelaSimoradz48:24,848:36,916:04,504:51
177 127 Olma Jakub M (159)M20 (33)Mieszkaniec-M (33)POLNie Przestawaj Marzyć!Czechowice-Dziedzice48:29,548:39,616:07,204:51
178 456 Nowak Mateusz M (160)M20 (34)POLGórki Wielkie48:29,948:57,316:24,904:53
179 330 Skęczek Arkadiusz M (161)M40 (50)POLPowoli do celuGilowice48:33,448:53,116:20,704:53
180 404 Wielopolski Łukasz M (162)M20 (35)POLBielsko-Biała48:34,848:49,216:16,804:52
181 841 Mikołajczyk Dariusz M (163)M40 (51)Mieszkaniec-M (34)POLBiegam Bo Lubię Czechowice DziedziceLigota48:37,448:52,016:19,604:53
182 836 Duk Robert M (164)M30 (58)Mieszkaniec-M (35)POLCzechowice-Dziedzice48:37,948:51,916:19,504:53
183 68 Symula Piotr M (165)M50 (14)POLAMATORBielsko-Biała48:38,848:56,616:24,204:53
184 779 Wrzoł Bogusława K (19)K40 (6)Mieszkaniec-K (4)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceZabrzeg48:40,448:53,916:21,504:53
185 128 Oszczak Stanisław M (166)M30 (59)POLBielsko-Biała48:42,948:51,316:18,904:53
186 789 Skrobot Tomasz M (167)M30 (60)Mieszkaniec-M (36)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice48:50,949:04,516:32,104:54
187 31 Rybski Jerzy M (168)M30 (61)Mieszkaniec-M (37)POLZabrzeg48:56,049:09,816:37,404:54
188 250 Szperka Leszek M (169)M40 (52)Mieszkaniec-M (38)POLCzechowice-Dziedzice48:57,349:06,616:34,204:54
189 342 Nycz Marcin M (170)M30 (62)POLJanowice 48:57,349:12,316:39,904:55
190 270 Jonkisz Dorota K (20)K50 (1)Mieszkaniec-K (5)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice48:59,849:10,816:38,404:55
191 808 Bierońska Karolina K (21)K20 (7)POLDankowice49:03,549:19,516:47,104:55
192 380 Pacoń Sebastian M (171)M40 (53)POLDAGMAChorzów49:09,649:18,416:46,004:55
193 221 Makoś Tomek M (172)M40 (54)POLJaworze49:13,149:25,616:53,204:56
194 293 Koczur Łukasz M (173)M30 (63)POLJanowice 49:13,249:48,717:16,304:58
195 335 Oleszkiewicz Artur M (174)M40 (55)POLBielsko-Biała49:15,549:35,317:02,904:57
196 137 Prokopenko Agnieszka K (22)K40 (7)POLŻory49:20,349:39,817:07,404:57
197 469 Wojtyła Janusz M (175)M40 (56)Mieszkaniec-M (39)POLWOLNY WYBIEGCzechowice-Dziedzice49:25,349:49,017:16,604:58
198 357 Skrobot Justyna M (176)M30 (64)Mieszkaniec-M (40)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice49:32,249:52,217:19,804:59
199 86 Boczkowski Dawid M (177)M30 (65)POLTI AutomotiveBielsko-Biała49:35,549:57,917:25,504:59
200 926 Bielańska Beata K (23)K40 (8)POLKatowice49:37,649:52,517:20,104:59
201 983 Sokół Erland M (178)M40 (57)Mieszkaniec-M (41)POLBiegający ZabrzegZabrzeg49:37,850:31,917:59,505:03
202 323 Kachel Mateusz M (179)M30 (66)POLCarbon OCR Racing TeamTychy49:38,049:58,417:26,004:59
203 294 Kolarz Dawid M (180)M20 (36)POLRadostowice49:38,849:59,317:26,904:59
204 707 Głąb Rafał M (181)M40 (58)POLDankowice49:41,049:57,817:25,404:59
205 5 Korzeniowski Mateusz M (182)M20 (37)POLBielsko-Biała49:43,750:11,017:38,605:01
206 349 Posełkiewicz Adam M (183)M50 (15)POLNasfolRunPszczyna 49:43,849:51,817:19,404:59
207 393 Płóciennik Aleksandra K (24)K30 (8)POLBielsko-Biała49:45,049:45,017:12,604:58
208 218 Dudzik Sebastian M (184)M30 (67)POLMazańcowice49:46,149:57,417:25,004:59
209 208 zawodnik anonimowy M (185)M20 (38)POL49:46,550:12,517:40,105:01
210 359 Micorek Michał M (186)M20 (39)POLWilkowice49:46,550:13,317:40,905:01
211 303 Bystrykowski Marcin M (187)M40 (59)POLJastrzębie-Zdrój49:51,750:04,617:32,205:00
212 360 Mikołajek Kamil M (188)M30 (68)POLWilkowice49:54,350:22,117:49,705:02
213 984 Chmielewski Artur M (189)M40 (60)POLTeam PapryTychy49:55,250:13,617:41,205:01
214 833 Wereszczyński Kamil M (190)M30 (69)POLJastrzębie-Zdrój49:56,150:18,317:45,905:01
215 3958 Bukowski Jakub M (191)M20 (40)Mieszkaniec-M (42)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice49:56,550:14,217:41,805:01
216 52 Torbiński Wiesław M (192)M60 (5)POLSzare MorsyJastrzębie-Zdrój49:56,750:13,417:41,005:01
217 395 Połowczuk Krzysztof M (193)M20 (41)Mieszkaniec-M (43)POLCzechowice-Dziedzice49:58,750:25,117:52,705:02
218 5000 Nowak Mariusz M (194)M40 (61)Mieszkaniec-M (44)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice49:59,550:15,017:42,605:01
219 966 Gawlak Robert M (195)M30 (70)Mieszkaniec-M (45)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice50:00,950:51,318:18,905:05
220 114 Kiełkowska Maria K (25)K30 (9)POLSPOT PszczynaPszczyna50:14,950:24,217:51,805:02
221 11 Chrobok Michał M (196)M30 (71)POLRun PatolaGołkowice50:22,550:43,018:10,605:04
222 163 Byrtus Józef M (197)M20 (42)POLHusaria Race TeamJaworzynka50:22,750:40,718:08,305:04
223 690 Sawiak Przemysław M (198)M30 (72)POLLandek50:24,150:27,617:55,205:02
224 392 Płonka Paweł M (199)M50 (16)POLStajnia KomarówNowa Wieś50:24,750:49,618:17,205:04
225 322 Kuczera Tomasz M (200)M40 (62)POLJasienica50:27,250:27,217:54,805:02
226 998 Łaciak Szymon M (201)M30 (73)POLŁaziska Górne 50:34,550:35,818:03,405:03
227 292 Kłaptocz Mirosław M (202)M50 (17)Mieszkaniec-M (46)POLCzechowice-Dziedzice50:38,951:05,218:32,805:06
228 3 Pietrasz Krzysztof M (203)M30 (74)POLRunPatolaRadlin 50:42,550:42,518:10,105:04
229 413 Norymberczyk Sylwia K (26)K30 (10)POLStara Wieś50:43,151:06,718:34,305:06
230 478 Zwaliski Krzysztof M (204)M20 (43)Mieszkaniec-M (47)POLNie Przestawaj Marzyć!Czechowice-Dziedzice50:54,351:04,618:32,205:06
231 606 Frey Krzysztof M (205)M40 (63)Mieszkaniec-M (48)POLCzechowice-Dziedzice50:57,351:19,818:47,405:07
232 62 Karciński Paweł M (206)M30 (75)POLŻywiec50:58,351:03,318:30,905:06
233 560 Lorenz Janusz M (207)M60 (6)POLNUTREND BIEGABielsko-Biała50:59,251:22,118:49,705:08
234 989 Kopeć Adam M (208)M40 (64)Mieszkaniec-M (49)POLCzechowice-Dziedzice51:00,951:27,018:54,605:08
235 77 Szewczyk Katarzyna K (27)K20 (8)Mieszkaniec-K (6)POLForum Górski ŚwiatCzechowice-Dziedzice51:01,251:20,518:48,105:08
236 124 Janusz Barbara K (28)K40 (9)POLKaniów51:01,851:17,918:45,505:07
237 148 Szarek Paweł M (209)M40 (65)Mieszkaniec-M (50)POLBiegający ZabrzegZabrzeg51:01,951:05,918:33,505:06
238 374 Orawski Robert M (210)M50 (18)POLMIKISkoczów51:04,651:04,618:32,205:06
239 964 Pyć Andrzej M (211)M40 (66)POLJasienica51:04,651:19,918:47,505:07
240 234 Wisła Grzegorz M (212)M30 (76)POLTI AutomotiveBielsko-Biała51:09,251:29,418:57,005:08
241 309 Gorzelak Joanna K (29)K30 (11)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój51:11,851:35,919:03,505:09
242 89 Wieronski Grzegorz M (213)M20 (44)POLKoperTeamKęty51:13,151:35,319:02,905:09
243 963 Religa Kinga K (30)K40 (10)POLTychy51:15,051:49,719:17,305:10
244 181 Radkiewicz Łukasz M (214)M30 (77)POLBielsko-Biała51:16,751:32,018:59,605:09
245 500 Koczur Jakub M (215)M20 (45)POLTI AutomotiveBielsko-Biała51:21,851:42,419:10,005:10
246 272 Głębocki Grzegorz M (216)M40 (67)POLBiegam sobieBielsko-Biała51:30,151:53,219:20,805:11
247 505 Wydra Szymon M (217)M20 (46)Mieszkaniec-M (51)POLCzechowice-Dziedzice51:34,551:57,919:25,505:11
248 481 Boratyński Krzysztof M (218)M40 (68)POLBielsko-Biała51:39,952:15,119:42,705:13
249 168 Babinski Zbigniew M (219)M60 (7)POLBulowice51:43,751:56,519:24,105:11
250 209 Danikiewicz Dawid M (220)M16 (4)Mieszkaniec-M (52)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice 51:43,852:19,219:46,805:13
251 205 Wnętrzak Krzysztof M (221)M40 (69)POLGilowice51:45,552:05,419:33,005:12
252 258 Grzegorzek Czesław M (222)M50 (19)POLKTK WANDRUS ŻORYPalowice51:47,051:51,819:19,405:11
253 260 Grzyb Leszek M (223)M30 (78)POLKAC RUNNERSŁąka51:49,751:55,619:23,205:11
254 81 Kosko Krzysztof M (224)M30 (79)Mieszkaniec-M (53)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice51:52,752:08,119:35,705:12
255 214 Janusz Jarosław M (225)M40 (70)Mieszkaniec-M (54)POLNUTREND BIEGACzechowice-Dziedzice51:53,552:28,919:56,505:14
256 362 Nowak Henryk M (226)M60 (8)POLDąbrowa Górnicza51:53,852:31,719:59,305:15
257 717 Piech Michał M (227)M40 (71)POLALUSTALStudzienice51:55,651:55,619:23,205:11
258 326 Kudyba Pawel M (228)M40 (72)POLĆwiklice51:56,552:09,019:36,605:12
259 275 Pala Aleksandra K (31)K40 (11)POLŁąka51:57,852:08,419:36,005:12
260 308 Krakowski Wojciech M (229)M40 (73)POLBielsko-Biała52:00,252:32,019:59,605:15
261 461 Walter Paweł M (230)M30 (80)POLBielsko-Biała52:04,452:55,420:23,005:17
262 232 Pawlik Mateusz M (231)M20 (47)Mieszkaniec-M (55)POLCzechowice-Dziedzice52:10,252:52,620:20,205:17
263 34 Pala Mariusz M (232)M30 (81)POLKOKO DŻAMBO I DO PRZODUPszczyna52:14,952:31,619:59,205:15
264 135 Kowalczyk Dariusz M (233)M40 (74)POLSuszec52:17,552:27,319:54,905:14
265 463 Wawro Marcin M (234)M50 (20)POLJawiszowice52:18,052:35,120:02,705:15
266 464 Przybyła Adam M (235)M30 (82)POLPszczyna52:21,052:54,220:21,805:17
267 142 Jaworski Mateusz M (236)M30 (83)POLBielsko-Biała52:21,452:37,020:04,605:15
268 738 Pietyra Anita K (32)K30 (12)POLBielsko-Biała52:21,652:43,220:10,805:16
269 171 Malinowska Małgorzata K (33)K40 (12)POLPowoli do celuGilowice gm. Miedźna52:29,352:56,820:24,405:17
270 122 Stolarczyk Patryk M (237)M16 (5)POLNight Runners GliwiceGliwice52:32,452:57,320:24,905:17
271 696 Raszka Janusz M (238)M50 (21)POLOlza CieszynCieszyn52:32,653:00,720:28,305:18
272 276 Kalita Anna K (34)K40 (13)POLCTSJaworze52:38,852:59,420:27,005:17
273 775 Kopeć Natalia K (35)K40 (14)Mieszkaniec-K (7)POLCzechowice-Dziedzice52:38,953:04,820:32,405:18
274 141 Kupczewski Tymoteusz M (239)M40 (75)Mieszkaniec-M (56)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice52:39,253:06,620:34,205:18
275 238 Gawroński Ireneusz M (240)M50 (22)Mieszkaniec-M (57)POLCzechowice-Dziedzice52:39,853:12,420:40,005:19
276 369 Czylok Tomasz M (241)M40 (76)POLKaniów52:40,453:08,920:36,505:18
277 842 Mola Mariusz M (242)M40 (77)POLKatowice52:41,452:51,020:18,605:17
278 972 Domin-Zbyl Agnieszka K (36)K40 (15)POLJastrzębie-Zdrój52:50,053:17,420:45,005:19
279 747 Szczurek Lena K (37)K30 (13)POLKnurów52:55,853:15,620:43,205:19
280 403 Pustelnik Dominik M (243)M30 (84)Mieszkaniec-M (58)POLCzechowice-Dziedzice52:56,153:11,220:38,805:19
281 57 Kawałek-Lasik Patrycja K (38)K40 (16)POLTI AutomotiveBielsko-Biała53:00,853:07,920:35,505:18
282 997 Stawowczyk Damian M (244)M30 (85)POLBielsko-Biała53:01,453:54,721:22,305:23
283 356 Stulka Krzysztof M (245)M30 (86)POLJorgus TeamTychy53:08,853:15,720:43,305:19
284 227 Fijak Maciej M (246)M40 (78)POLImprodex TeamBielsko-Biała53:09,153:44,021:11,605:22
285 129 Komajda Barbara K (39)K30 (14)POLOlza CieszynCieszyn53:09,953:37,621:05,205:21
286 139 Nowicka Urszula K (40)K40 (17)Mieszkaniec-K (8)POLCzechowice-Dziedzice53:10,253:44,321:11,905:22
287 499 Pełka Urszula K (41)K40 (18)POLAkademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklany53:11,653:11,620:39,205:19
288 239 Kluka Barbara K (42)K40 (19)POLBestwinka53:12,653:36,221:03,805:21
289 97 Frydrych Patryk M (247)M20 (48)POLRun PatolaPszów53:13,553:34,021:01,605:21
290 418 Sarapata Dawid M (248)M20 (49)POLŻywiec53:15,453:21,020:48,605:20
291 347 Małysz Barbara K (43)K30 (15)Mieszkaniec-K (9)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice53:16,553:35,021:02,605:21
292 959 Lagan Karolina K (44)K20 (9)POLironsLędziny53:27,553:34,721:02,305:21
293 79 Doman Łukasz M (249)M30 (87)POLSocios SilesiaRuda Śląska53:33,653:54,321:21,905:23
294 600 Wronowicz Marcin M (250)M40 (79)POLKaniów53:33,653:54,821:22,405:23
295 120 Piecha Łukasz M (251)M30 (88)Mieszkaniec-M (59)POLCzechowice-Dziedzice53:35,153:58,321:25,905:23
296 213 Borucki Dariusz M (252)M30 (89)POLKończyce Małe53:35,853:52,621:20,205:23
297 277 Stolarczyk Robert M (253)M40 (80)POLNight Runners GliwiceGliwice53:37,254:02,021:29,605:24
298 82 Nowak Łukasz M (254)M30 (90)POLPszczyna53:38,754:06,521:34,105:24
299 67 Mazur Arkadiusz M (255)M30 (91)POLTI AutomotiveMiędzyrzecze Dolne53:39,654:01,421:29,005:24
300 792 Ogrocka Agnieszka K (45)K20 (10)POLHUTA RUNBrenna53:41,654:16,321:43,905:25
301 988 Kopcoń Mateusz M (256)M30 (92)Mieszkaniec-M (60)POLEnigma CzechowiceCzechowice-Dziedzice53:42,254:17,121:44,705:25
302 24 Guzdek Janusz M (257)M30 (93)POLMazańcowice53:45,854:08,521:36,105:24
303 161 Wawro Tomasz M (258)M30 (94)POLTychy53:47,554:16,321:43,905:25
304 616 Dziubek Dominika K (46)K20 (11)POLZasole Bielańskie53:48,654:16,321:43,905:25
305 518 Gąsowski Szymon M (259)M30 (95)POLBielsko-Biała53:50,154:40,522:08,105:28
306 676 Trepka Rafał M (260)M30 (96)Mieszkaniec-M (61)POLAMATORCzechowice-Dziedzice53:57,254:38,922:06,505:27
307 1111 Trzcina Bartosz M (261)M40 (81)Mieszkaniec-M (62)POLCzechowice-Dziedzice53:58,054:10,021:37,605:25
308 136 Falkiewicz Aldona K (47)K40 (20)POLTeam PapryTychy54:04,154:22,221:49,805:26
309 211 Wójcik Marcin M (262)M40 (82)Mieszkaniec-M (63)POLCzechowice-Dziedzice54:06,654:54,422:22,005:29
310 431 Szalińska Sylwia K (48)K20 (12)POLRogów54:06,854:30,621:58,205:27
311 398 Puczka Bartłomiej M (263)M20 (50)Mieszkaniec-M (64)POLZFCzechowice-Dziedzice54:12,554:35,022:02,605:27
312 346 Malik Alicja K (49)K16 (1)POLBełk54:12,854:25,421:53,005:26
313 320 Krzystała Paweł M (264)M16 (6)POLCzerwionka54:13,754:26,621:54,205:26
314 509 Bieniek Mateusz M (265)M20 (51)Mieszkaniec-M (65)POLCzechowice-Dziedzice54:22,854:51,022:18,605:29
315 207 Borgieł Marek M (266)M20 (52)Mieszkaniec-M (66)POLZFCzechowice-Dziedzice54:25,254:42,522:10,105:28
316 73 Podbioł Dorota K (50)K40 (21)POLJankofans MytoJankowice54:27,554:35,622:03,205:27
317 91 Poradzisz Jarosław M (267)M20 (53)POLLędziny54:27,854:46,022:13,605:28
318 477 Bieroński Jan M (268)M50 (23)POLDankowice54:29,355:07,822:35,405:30
319 9 Dziewiątka Marek M (269)M50 (24)Mieszkaniec-M (67)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice54:31,354:50,722:18,305:29
320 324 Kuć Krzysztof M (270)M30 (97)POLKMP BytomBytom54:32,455:05,322:32,905:30
321 113 Fiedor Tomasz M (271)M20 (54)POLHusaria Race TeamKoniaków54:32,654:51,422:19,005:29
322 430 Kipping Magdalena K (51)K40 (22)POLBielsko-Biała54:32,754:59,522:27,105:29
323 219 Dziadek Adrian M (272)M40 (83)POLMiędzyrzecze Górne54:37,154:51,622:19,205:29
324 4 Świerkot Przemek M (273)M30 (98)Mieszkaniec-M (68)POLKaj Ta MetaLigota 54:38,355:19,122:46,705:31
325 85 Duraj Magdalena K (52)K30 (16)POLBystra54:39,155:11,122:38,705:31
326 241 Świeca Marcin M (274)M40 (84)POLFundacja Pomocy Goldenom AureaGórki Wielkie54:39,355:07,822:35,405:30
327 409 Ramza Łukasz M (275)M40 (85)POLKaniów54:39,455:19,622:47,205:31
328 458 Waleczek Krzysztof M (276)M50 (25)POLŁąka biegaŁąka54:40,954:57,022:24,605:29
329 367 Norymberczyk Barbara K (53)K20 (13)POLStara Wieś54:44,855:18,322:45,905:31
330 90 Duraj Dariusz M (277)M30 (99)POLWkurw_teamBystra54:44,955:17,122:44,705:31
331 319 Krzemień Adrian M (278)M40 (86)POLŚLONSKIE TAŚMOLOTYJaworze54:45,154:45,122:12,705:28
332 262 Guzdek Piotr M (279)M30 (100)Mieszkaniec-M (69)POLCzechowice-Dziedzice54:45,455:19,722:47,305:31
333 166 Kowalska Natalia K (54)K20 (14)Mieszkaniec-K (10)POLEaton Running TeamCzechowice-Dziedzice54:45,955:25,922:53,505:32
334 200 Lebryk Sebastian M (280)M30 (101)Mieszkaniec-M (70)POLCzechowice-Dziedzice54:50,755:25,022:52,605:32
335 986 Jonkisz Paweł M (281)M30 (102)Mieszkaniec-M (71)POLZabrzeg54:51,455:16,422:44,005:31
336 838 Dźwigoń Andrzej M (282)M40 (87)POLUMKS KęczaninNowa Wieś54:51,855:16,322:43,905:31
337 385 Piczak Jarosław M (283)M40 (88)POLJabłuszkowaKozy54:52,055:21,322:48,905:32
338 487 Kuczek Artur M (284)M30 (103)POLMiędzyrzecze54:53,455:04,222:31,805:30
339 5500 Pastwa Grzegorz M (285)M40 (89)POLUltra Beskid SportJasienica55:01,955:34,323:01,905:33
340 283 Kasperek Grzegorz M (286)M40 (90)POLMiędzybrodzie Bialskie55:03,655:30,922:58,505:33
341 490 Chmielewski Karol M (287)M30 (104)POLZFStara Wieś55:06,455:38,223:05,805:33
342 489 Szymański Jacek M (288)M30 (105)POLBielsko-BIała55:08,255:35,023:02,605:33
343 646 Mędrala Czesław M (289)M60 (9)POLMędrala TeamBielsko-Biała55:08,455:29,922:57,505:32
344 204 Ciszek Paulina K (55)K20 (15)POLKraków55:09,255:28,822:56,405:32
345 502 Faron Paweł M (290)M30 (106)Mieszkaniec-M (72)POLCzechowice-Dziedzice55:16,255:24,122:51,705:32
346 400 Cofalik Gabriela K (56)K40 (23)POLAkademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklany55:19,755:38,223:05,805:33
347 540 Petryna Sambor M (291)M20 (55)Mieszkaniec-M (73)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice55:21,555:35,923:03,505:33
348 415 Regiec Agnieszka K (57)K20 (16)POLKraków55:24,855:44,123:11,705:34
349 5459 Londzin Marcin M (292)M20 (56)Mieszkaniec-M (74)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice55:24,955:44,723:12,305:34
350 43 Zaklikiewicz Piotr M (293)M40 (91)POLBielsko-Biała55:28,155:58,223:25,805:35
351 65 Nalewajka Wioleta K (58)K40 (24)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój55:34,355:59,323:26,905:35
352 613 Włodyka Włodzimierz M (294)M40 (92)Mieszkaniec-M (75)POLSV ŚrodekCzechowice-Dziedzice55:37,456:25,123:52,705:38
353 414 Raźniak Beata K (59)K40 (25)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój55:38,056:00,023:27,605:36
354 1954 Morawski Aleksander M (295)M60 (10)Mieszkaniec-M (76)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice55:38,955:57,523:25,105:35
355 12 Kempys Marcelina K (60)K30 (17)POLBielsko-Biała55:39,056:01,923:29,505:36
356 224 Martin Aurelie K (61)K20 (17)POLPietrzykowice55:41,156:12,623:40,205:37
357 194 Rataj Arkadiusz M (296)M40 (93)Mieszkaniec-M (77)POLCzechowice-Dziedzice55:42,255:42,223:09,805:34
358 777 Czarnacki Piotr M (297)M50 (26)Mieszkaniec-M (78)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice55:45,956:12,823:40,405:37
359 655 Panek Sławomir M (298)M20 (57)Mieszkaniec-M (79)POLLigota55:46,856:30,223:57,805:39
360 172 Hristova-Kosobudzka Daria K (62)K30 (18)POLSPOT PszczynaPszczyna55:48,956:18,523:46,105:37
361 261 Gunia Piotr M (299)M16 (7)POLBielsko-Biała55:49,056:22,523:50,105:38
362 647 Suszyński Zbigniew M (300)M50 (27)POLSuszec55:54,055:54,023:21,605:35
363 429 Sysak Tomasz M (301)M30 (107)POLBielany55:56,856:30,623:58,205:39
364 19 Surmiak Dawid M (302)M20 (58)Mieszkaniec-M (80)POLCzechowice-Dziedzice56:08,256:38,924:06,505:39
365 382 Głąb Bogusław M (303)M30 (108)POLSHILOH RUNNERSDankowice 56:13,856:46,124:13,705:40
366 162 Bryś Sebastian M (304)M40 (94)POLBielsko-Biała56:14,256:47,024:14,605:40
367 312 Szweda Emil M (305)M50 (28)Mieszkaniec-M (81)POLCzechowice-Dziedzice56:22,556:51,924:19,505:41
368 327 Kukurudza Bartosz M (306)M30 (109)POLMiraz Race TeamSmolnica56:25,956:56,624:24,205:41
369 236 Rakowska Marta K (63)K20 (18)POLCentrum Rehabilitacji i Sportu Mateusz RakowskiJaworze56:26,756:48,724:16,305:40
370 64 Kyrcz Barbara K (64)K30 (19)POLDankowice56:26,857:22,924:50,505:44
371 421 Kyrcz Mirosław M (307)M30 (110)POLMirasTEAMDankowice56:28,257:23,024:50,605:44
372 439 Tokarz Agnieszka K (65)K30 (20)POLTeam PapryTychy56:30,956:49,924:17,505:40
373 247 Bielecki Rafał M (308)M50 (29)Mieszkaniec-M (82)POLBiegający ZabrzegZabrzeg56:31,656:45,624:13,205:40
374 363 Nadolska Katarzyna K (66)K30 (21)POLKobiernice56:35,957:00,124:27,705:42
375 300 Brończyk Ariel M (309)M30 (111)POLrozBBiegane KomorowiceBielsko-Biała56:38,257:23,924:51,505:44
376 507 Kiełkowska Agnieszka K (67)K40 (26)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój56:44,457:08,924:36,505:42
377 107 Stebel Piotr M (310)M40 (95)POLSkoczów57:01,157:37,825:05,405:45
378 397 Prończuk Adam M (311)M50 (30)Mieszkaniec-M (83)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice57:06,857:54,425:22,005:47
379 100 Kukla Jacek M (312)M40 (96)Mieszkaniec-M (84)POLUltra Beskid SportCzechowice-Dziedzice57:06,957:42,525:10,105:46
380 223 Szperka Magdalena K (68)K40 (27)Mieszkaniec-K (11)POLSPOT PszczynaCzechowice-Dziedzice57:18,357:48,125:15,705:46
381 16 Skotnica Karolina K (69)K30 (22)POLSPOT PszczynaPszczyna57:19,957:48,625:16,205:46
382 18 Porczyńska Patrycja K (70)K30 (23)POLSPOT PszczynaPszczyna57:20,357:48,725:16,305:46
383 426 Stefanów Mirosław M (313)M40 (97)Mieszkaniec-M (85)POLWKU BIELSKO-BIAŁACzechowice-Dziedzice57:29,058:04,425:32,005:48
384 473 Zakrzewski Jacek M (314)M50 (31)POLDankowice57:31,758:24,225:51,805:50
385 282 Żaczek Magdalena K (71)K30 (24)Mieszkaniec-K (12)POLMKS KAJAKI CZECHOWICE-DZIEDZICECzechowice Dziedzice 57:34,258:02,925:30,505:48
386 99 Haberny Rafał M (315)M40 (98)POLBielsko-Biała57:36,157:46,825:14,405:46
387 102 Kubica Wojciech M (316)M16 (8)Mieszkaniec-M (86)POLCzechowice-Dziedzice57:38,757:46,625:14,205:46
388 483 Brończyk Adrian M (317)M30 (112)POLrozBBiegane KomorowiceBielsko-Biała57:38,758:10,025:37,605:49
389 422 Sobczak Beata K (72)K40 (28)POLŻory57:39,157:57,625:25,205:47
390 298 Betańska Aneta K (73)K40 (29)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój57:39,758:05,925:33,505:48
391 577 Sokół- Oleś Ewelina K (74)K40 (30)POLRunTeam PawłowicePawłowice57:46,258:03,125:30,705:48
392 668 Piątek Tomasz M (318)M40 (99)POLWILD BUCHAYSPisarzowice 57:46,757:53,425:21,005:47
393 482 Puzoń Aleksandra K (75)K40 (31)POLDo Porzygu OCR TeamRudzica57:50,158:19,025:46,605:49
394 134 Maga Marcin M (319)M20 (59)Mieszkaniec-M (87)POLZFCzechowice-Dziedzice57:59,558:21,925:49,505:50
395 453 Tyrkacz Marzena K (76)K40 (32)POLTeam PapryTychy58:00,358:19,325:46,905:49
396 452 Trzcińska Joanna K (77)K20 (19)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój58:06,658:40,326:07,905:52
397 185 Chudek Agnieszka K (78)K30 (25)POLSPOT PszczynaGoczałkowice-Zdrój58:07,458:37,426:05,005:51
398 971 Zbyl Jacek M (320)M40 (100)POLJastrzębie-Zdrój58:08,358:16,125:43,705:49
399 302 Szreter Marta K (79)K30 (26)POLSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEBukowno58:10,258:41,226:08,805:52
400 165 Chałupczak Damian M (321)M30 (113)POLSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESławków58:10,458:42,126:09,705:52
401 399 Purc Paweł M (322)M30 (114)POLSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESławków58:10,658:41,426:09,005:52
402 384 Stolarzewicz Mariusz M (323)M40 (101)POLBIG FAT RUNNERJawiszowice58:10,958:54,426:22,005:53
403 474 Ziętek Jakub M (324)M40 (102)POLSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESławków58:11,158:41,726:09,305:52
404 284 Katanowska Elwira K (80)K40 (33)POLSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESławków58:11,258:41,626:09,205:52
405 151 Węgrzyn Ewa K (81)K30 (27)POLSPOT PszczynaĆwiklice58:17,658:47,926:15,505:52
406 158 Bogdanik Dariusz M (325)M30 (115)POLPszczyna 58:18,358:41,426:09,005:52
407 229 Fyda Robert M (326)M30 (116)POLKęckie HarpaganyKęty58:20,158:47,026:14,605:52
408 328 Kula Ilona K (82)K40 (34)POLKoperTeamKęty58:21,958:47,126:14,705:52
409 824 Piotrowska Magdalena K (83)K40 (35)POLKS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-Biała58:26,859:01,226:28,805:54
410 186 Chudy Agata K (84)K40 (36)POLKS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-Biała58:27,459:01,326:28,905:54
411 467 Wisełka Zbigniew M (327)M40 (103)POLOlza CieszynDębowiec58:30,959:11,326:38,905:55
412 117 Orliński Łukasz M (328)M30 (117)POLTychy58:32,459:10,926:38,505:55
413 118 Czypionka Żaneta K (85)K30 (28)POLTychy58:32,559:11,526:39,105:55
414 123 Pudełko Andrzej M (329)M50 (32)POLKS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-Biała58:38,559:13,226:40,805:55
415 389 Piwko Anna K (86)K30 (29)Mieszkaniec-K (13)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice58:39,059:00,426:28,005:54
416 339 Maciejczyk Karolina K (87)K30 (30)POLDankowice58:44,059:25,326:52,905:56
417 387 Pietera Kamil M (330)M30 (118)Mieszkaniec-M (88)POLCzechowice-Dziedzice58:45,959:29,026:56,605:56
418 66 Huba Agnieszka K (88)K30 (31)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój58:46,259:19,226:46,805:55
419 980 Tyc Mirosław M (331)M30 (119)Mieszkaniec-M (89)POLMOW JAWORZE/RYTMCzechowice-Dziedzice58:48,459:28,526:56,105:56
420 144 Kordek Dorota K (89)K30 (32)Mieszkaniec-K (14)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice58:49,859:26,126:53,705:56
421 488 Janica Michał M (332)M20 (60)POLBielsko-Biała 58:50,759:27,926:55,505:56
422 307 Zakrzewski Tomasz M (333)M30 (120)POLDankowice58:51,159:44,127:11,705:58
423 373 Ogórek Tomasz M (334)M30 (121)POLBielsko-Biała58:53,859:32,727:00,305:57
424 295 Komraus Sławomir M (335)M30 (122)POLWILD RUNNERS CLUBPszczyna58:55,359:17,626:45,205:55
425 242 Malinowska Aneta K (90)K40 (37)POLOlza CieszynCieszyn58:56,659:38,627:06,205:57
426 372 Nycz Roman M (336)M40 (104)POLBielsko-Biała58:58,659:23,226:50,805:56
427 365 Wichrowski Zbigniew M (337)M50 (33)POLV-Motor TeamBielsko-Biała58:59,759:41,227:08,805:58
428 700 Brandys Krystyna K (91)K30 (33)POLPawłowice59:00,159:47,127:14,705:58
429 125 Szklanny-Reclik Elżbieta K (92)K30 (34)POLSPOT PszczynaPszczyna59:00,459:31,226:58,805:57
430 94 Żoczek Szymon M (338)M20 (61)Mieszkaniec-M (90)POLNie Przestawaj Marzyć!Czechowice-Dziedzice59:00,659:42,927:10,505:58
431 189 Sakrajecka Anna K (93)K20 (20)Mieszkaniec-K (15)POLNie Przestawaj Marzyć!Czechowice-Dziedzice59:01,259:42,727:10,305:58
432 58 Raczek Estera K (94)K20 (21)POLZiomkiBielsko-Biała59:05,859:39,727:07,305:57
433 59 Raczek Piotr M (339)M30 (123)POLZiomkiGoczałkowice-Zdrój59:06,059:39,927:07,505:57
434 285 Kiełbasińska Katarzyna K (95)K30 (35)POLSPOT PszczynaPszczyna59:16,359:50,227:17,805:59
435 138 Matloch Przemysław M (340)M30 (124)Mieszkaniec-M (91)POLCzechowice-Dziedzice59:17,359:57,827:25,405:59
436 237 Gandor Damian M (341)M20 (62)POLrozBBiegane Komorowice Bestwina59:19,359:51,527:19,105:59
437 212 Danikiewicz Sebastian M (342)M30 (125)Mieszkaniec-M (92)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice Dziedzice 59:21,359:59,227:26,805:59
438 21 Wiącek Maria K (96)K30 (36)POLKatowice59:22,059:34,527:02,105:57
439 435 Ślozowska Anna K (97)K40 (38)POLBielsko-Biała59:23,259:44,827:12,405:58
440 368 Piech Izabela K (98)K50 (2)POLAmatorkaJaworze59:23,959:34,527:02,105:57
441 978 Grabowska Iwona K (99)K40 (39)POLKolorowa Drużyna NessiKęty59:26,41:00:11,727:39,306:01
442 202 Posełkiewicz Krzysztof M (343)M30 (126)POLNasfolRunPszczyna59:27,359:34,727:02,305:57
443 550 Gielsok-Tyc Katarzyna K (100)K30 (37)Mieszkaniec-K (16)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice59:28,559:28,526:56,105:56
444 370 Nowak Anna K (101)K40 (40)Mieszkaniec-K (17)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice59:28,859:28,826:56,405:56
445 257 Grzegorzek Artur M (344)M30 (127)POLSkoczów59:31,91:00:15,527:43,106:01
446 448 Kopeć Andrzej M (345)M50 (34)Mieszkaniec-M (93)POLCzechowice-Dziedzice59:35,91:00:22,427:50,006:02
447 150 Rakowski Mateusz M (346)M20 (63)POLCentrum Rehabilitacji i Sportu Mateusz RakowskiJaworze59:38,81:00:14,427:42,006:01
448 160 Kornak Monika K (102)K30 (38)Mieszkaniec-K (18)POLAktywna PszczynaCzechowice-Dziedzice59:40,31:00:16,227:43,806:01
449 110 Piecyk Adrianna K (103)K40 (41)POLZarazić PasjąŻory59:44,41:00:03,127:30,706:00
450 5959 Antosz Michał M (347)M30 (128)POLTTA BieruńBieruń59:49,41:00:26,827:54,406:02
451 32 Nowożyn Joanna K (104)K30 (39)POLSPOT PszczynaPszczyna59:49,61:00:19,427:47,006:01
452 6000 Tonderski Maciej M (348)M16 (9)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceBestwina59:50,11:00:27,227:54,806:02
453 337 Łoskot Aneta K (105)K30 (40)POLWarszowice59:54,81:00:12,627:40,206:01
454 390 Płaska Barbara K (106)K40 (42)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój59:56,01:00:20,427:48,006:02
455 47 Kuder Beata K (107)K40 (43)Mieszkaniec-K (19)POLCzechowice-Dziedzice59:56,91:00:27,027:54,606:02
456 756 Stawowczyk Agnieszka K (108)K20 (22)Mieszkaniec-K (20)POLDo Porzygu OCR TeamCzechowice-Dziedzice1:00:05,51:00:34,528:02,106:03
457 992 Postupalski Marcin M (349)M30 (129)POLJastrzębie-Zdrój1:00:10,31:00:31,027:58,606:03
458 776 Jęrdrusiak Lidia K (109)K30 (41)POLDankowice1:00:20,31:01:00,628:28,206:06
459 799 Taras Mariusz M (350)M20 (64)POLBielsko-Biała1:00:37,01:01:19,428:47,006:07
460 6 Taras Arkadiusz M (351)M20 (65)POLBBrunnersBielsko-Biała1:00:38,01:01:21,028:48,606:08
461 462 Wasztyl Sylwia K (110)K40 (44)POLAmatorkaBielsko-Biała1:00:38,71:01:15,628:43,206:07
462 402 Szczelina Marta K (111)K30 (42)POLKDN/Speed Team BrzeszczeBrzeszcze1:00:38,81:01:23,628:51,206:08
463 71 Badach Agnieszka K (112)K40 (45)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:00:39,21:01:04,328:31,906:06
464 911 Wycisk Marcin M (352)M30 (130)Mieszkaniec-M (94)POLCzechowice-Dziedzice1:00:49,51:01:27,828:55,406:08
465 410 Ratka Dawid M (353)M20 (66)POLWyrt1:00:52,41:01:08,328:35,906:06
466 391 Płaska Dorota K (113)K50 (3)POLJaworze1:00:59,11:01:40,729:08,306:10
467 855 Piątek Łukasz M (354)M40 (105)Mieszkaniec-M (95)POLCzechowice-Dziedzice1:01:05,51:01:52,629:20,206:11
468 140 Kopaczka Damian M (355)M16 (10)POLJanowice1:01:05,91:01:19,728:47,306:07
469 486 Szulc Katarzyna K (114)K20 (23)Mieszkaniec-K (21)POLCzechowice-Dziedzice1:01:06,11:01:58,229:25,806:11
470 8 Kupczewska Izabela K (115)K30 (43)Mieszkaniec-K (22)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:01:13,31:01:13,328:40,906:07
471 454 Uchańska Alicja K (116)K40 (46)POLBielsko-Biała1:01:14,61:01:55,829:23,406:11
472 103 Wróbel Agnieszka K (117)K16 (2)POLZarazić PasjąJanowice 1:01:18,61:01:32,929:00,506:09
473 170 Eisler Anna K (118)K30 (44)POLsklepbiker.plCięcina1:01:27,31:02:13,229:40,806:13
474 599 Wawoczny Anita K (119)K30 (45)POLZaz Wspólna Pasja ŻoryJastrzębie-Zdrój1:01:29,31:02:09,129:36,706:12
475 108 Mazurkiewicz Anna K (120)K20 (24)POLKraków1:01:34,61:02:00,329:27,906:12
476 727 Stolarski Paweł M (356)M30 (131)Mieszkaniec-M (96)POLCzechowice-Dziedzice1:01:48,51:02:38,930:06,506:15
477 333 Wydra Sylwia K (121)K20 (25)POLKraków1:01:53,11:02:20,729:48,306:14
478 4959 Potwora Franek K (122)M16 (11)POLCzechowice-Dziedzice1:01:53,41:02:43,530:11,106:16
479 416 Szewczyk Łukasz M (357)M30 (132)Mieszkaniec-M (97)POLCzechowice-Dziedzice1:01:53,91:02:44,730:12,306:16
480 979 Potwora Krystian M (358)M30 (133)Mieszkaniec-M (98)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:01:53,91:02:43,330:10,906:16
481 7777 Kapuśnik Paweł M (359)M30 (134)Mieszkaniec-M (99)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:01:54,01:02:44,430:12,006:16
482 15 Drąg Rafał M (360)M30 (135)POLBestwinka1:01:57,61:01:57,629:25,206:11
483 92 Frycz Tadeusz M (361)M50 (35)POLŚwiętoszowka1:02:12,11:02:43,830:11,406:16
484 46 Pawelec Lidia K (123)K50 (4)POLBielsko-Biała1:02:12,21:02:43,930:11,506:16
485 305 Tulaja Renata K (124)K60 (1)POLSPOT PszczynaPszczyna1:02:14,11:02:19,129:46,706:13
486 45 Matloch Marcelina K (125)K30 (46)Mieszkaniec-K (23)POLMatlochCzechowice-Dziedzice 1:02:20,91:03:02,530:30,106:18
487 41 Kmiotek Magdalena K (126)K30 (47)Mieszkaniec-K (24)POLMatlochCzechowice-Dziedzice1:02:21,61:03:02,930:30,506:18
488 93 Niedźwiedź Artur M (362)M20 (67)POLKobielice1:02:23,41:03:06,930:34,506:18
489 780 Moleda Jola K (127)K40 (47)POLZabrze1:02:23,41:03:05,930:33,506:18
490 167 Rękal Dorota K (128)K50 (5)POLZebrzydowice 1:02:23,61:02:57,530:25,106:17
491 253 Porwit Aleksandra K (129)K40 (48)POLSzkolnaGoczałkowice-Zdrój1:02:33,41:03:14,630:42,206:19
492 666 Stolarski Marek M (363)M30 (136)Mieszkaniec-M (100)POLLigota1:02:39,81:02:39,830:07,406:15
493 977 Adamus Katarzyna K (130)K40 (49)POLOlza CieszynCieszyn1:02:43,01:03:23,930:51,506:20
494 287 Tyc Monika K (131)K40 (50)POLPszczyna1:02:48,71:03:28,730:56,306:20
495 203 Cissowski Paul M (364)M30 (137)Mieszkaniec-M (101)POLCzechowice Dziedzice 1:02:49,41:03:37,531:05,106:21
496 87 Iskrzycka Ewelina K (132)K30 (48)Mieszkaniec-K (25)POLCzechowice-Dziedzice1:02:56,61:03:47,231:14,806:22
497 119 Sobański Mateusz M (365)M20 (68)POLBielsko-Biała1:03:00,01:03:45,531:13,106:22
498 30 Waligóra Mateusz M (366)M20 (69)POLLKS CzaniecBielsko-Biała1:03:01,81:03:46,231:13,806:22
499 109 Radziewicz Renata K (133)K40 (51)POLSPOT PszczynaWisła Wielka1:03:02,81:03:42,631:10,206:22
500 192 Szweda-Kuboszek Katarzyna K (134)K30 (49)POLSPOT PszczynaŁąka1:03:04,81:03:37,931:05,506:21
501 552 Baczyńska Sandra K (135)K20 (26)POLJaworznoJaworzno1:03:16,41:03:20,030:47,606:20
502 778 Siedmina Paweł M (367)M30 (138)POLZFDankowice1:03:33,51:04:16,831:44,406:25
503 843 Lewiński Artur M (368)M40 (106)POLKaniów1:03:45,21:04:04,931:32,506:24
504 254 Gawęda Agata K (136)K30 (50)POLPszczyna1:03:49,11:04:30,731:58,306:27
505 1001 Zych Piotr M (369)M30 (139)Mieszkaniec-M (102)POLCzechowice-Dziedzice1:04:00,31:04:09,531:37,106:24
506 837 Hajzyk Everine K (137)K40 (52)POLAkademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklany1:04:03,01:04:03,531:31,106:24
507 832 Szelest Anna K (138)K30 (51)Mieszkaniec-K (26)POLCzechowice Dziedzice1:04:18,61:04:57,732:25,306:29
508 710 Magiera Janusz M (370)M30 (140)POLChełm Śląski1:04:25,91:05:14,432:42,006:31
509 111 Dziki Ewa K (139)K30 (52)POLBBrunnersBielsko-Biała 1:04:26,81:05:11,432:39,006:31
510 70 Stebel Marzena K (140)K40 (53)POLSPOT PszczynaStudzionka1:04:37,21:05:02,632:30,206:30
511 2002 Skęczek Julia K (141)K16 (3)Mieszkaniec-K (27)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:04:39,81:05:31,932:59,506:33
512 1976 Skęczek Marcin M (371)M40 (107)Mieszkaniec-M (103)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:04:40,11:05:32,032:59,606:33
513 54 Krzak Karolina K (142)K20 (27)POLBielsko-Biała1:04:40,61:05:02,132:29,706:30
514 157 Pipiro Grażyna K (143)K60 (2)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:04:41,91:05:18,932:46,506:31
515 355 Mędrek Marzena K (144)K20 (28)POLSPOT PszczynaPszczyna1:04:47,21:05:35,733:03,306:33
516 383 Pawelska Kamila K (145)K20 (29)POLSPOT PszczynaPszczyna1:04:47,21:05:35,133:02,706:33
517 341 Głuch Jan M (372)M30 (141)POLBez PromotoraGoczałkowice-Zdrój1:05:02,31:05:10,832:38,406:31
518 358 Smusz Edyta K (146)K30 (53)POLJo i OnWodzisław Śląski 1:05:03,71:05:11,432:39,006:31
519 104 Polok Artur M (373)M30 (142)POLDankowice1:05:05,61:05:38,233:05,806:33
520 44 Górczak Małgorzata K (147)K40 (54)POLGoczałkowice-Zdrój1:05:33,31:06:11,233:38,806:37
521 468 Wiśniewska Justyna K (148)K30 (54)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:05:38,51:06:05,333:32,906:36
522 248 Jarzyna Sławomir M (374)M40 (108)Mieszkaniec-M (104)POLBiegający ZabrzegZabrzeg1:06:00,51:06:10,533:38,106:37
523 623 Rudnicki Szymon M (375)M40 (109)Mieszkaniec-M (105)POLCzechowice-Dziedzice1:06:00,91:06:10,333:37,906:37
524 132 Drożdż Małgorzata K (149)K40 (55)Mieszkaniec-K (28)POLPołudnioweCzechowice-Dziedzice1:06:08,61:06:45,734:13,306:40
525 131 Drożdż Łukasz M (376)M30 (143)Mieszkaniec-M (106)POLPołudnioweCzechowice-Dziedzice1:06:09,71:06:45,634:13,206:40
526 112 Jeziorowski Grzegorz M (377)M40 (110)POLŁodygowice1:06:26,11:07:03,534:31,106:42
527 760 Główczyk Izabella K (150)K40 (56)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:06:38,91:07:15,834:43,406:43
528 444 Wardach Tomasz M (378)M30 (144)POLŻory1:06:44,31:07:08,934:36,506:42
529 243 Glanowska Kamila K (151)K20 (30)POLGlanowscy Active FamilyBielsko-Biała1:07:18,11:08:05,935:33,506:48
530 245 Glanowski Adrian M (379)M20 (70)POLZFBielsko-Biała1:07:18,21:08:06,435:34,006:48
531 17 Pawełko Jarosław M (380)M50 (36)POLBestwina1:08:20,61:09:02,836:30,406:54
532 425 Myśliwiec Barbara K (152)K20 (31)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:08:25,31:09:02,436:30,006:54
533 36 Moric Anna K (153)K30 (55)POLPszczyna1:08:29,91:09:01,436:29,006:54
534 545 Smyła Ewa K (154)K50 (6)POLŁąka1:08:35,31:09:19,136:46,706:55
535 296 Konior Joanna K (155)K20 (32)POLRadziechowy1:08:36,51:09:15,136:42,706:55
536 459 Posłuszna Monika K (156)K20 (33)POLSPOT PszczynaBielsko-Biała1:09:13,01:09:58,037:25,606:59
537 184 Chronowski Rafał M (381)M40 (111)POLDRUŻYNA KROPKABielsko-Biała1:09:32,21:09:43,737:11,306:58
538 143 Sawicka Marta K (157)K30 (56)POLJastrzębie-Zdrój1:09:37,21:10:17,437:45,007:01
539 325 Kudelski Łukasz M (382)M30 (145)Mieszkaniec-M (107)POLZFLigota1:09:40,21:10:10,637:38,207:01
540 190 Dyrda Adam M (383)M30 (146)Mieszkaniec-M (108)POLLigota1:09:41,21:10:10,737:38,307:01
541 434 Ścięgaj Joanna K (158)K30 (57)POLJastrzębie-Zdrój1:09:48,51:10:29,937:57,507:02
542 216 Dudek Grzegorz M (384)M30 (147)POLBielsko-Biała1:09:49,81:10:46,838:14,407:04
543 217 Dudek Zuzanna K (159)K30 (58)POLBielsko-Biała1:09:50,51:10:46,438:14,007:04
544 612 Pacuła Anna K (160)K30 (59)POLBiegam Bo LubięBielsko-Biała1:10:34,71:10:46,438:14,007:04
545 244 Chrobak Agnieszka K (161)K40 (57)Mieszkaniec-K (29)POLBiegam Bo Lubię Czechowice DziedziceZabrzeg1:10:39,51:11:30,138:57,707:09
546 525 Nowak Ewelina K (162)K40 (58)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:11:06,61:11:45,039:12,607:10
547 115 Zalewska Barbara K (163)K40 (59)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:11:06,81:11:44,939:12,507:10
548 273 Kajtoch Ewa K (164)K40 (60)POLAkademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklany1:11:07,11:11:24,638:52,207:08
549 145 Prokopiuk Adriana K (165)K30 (60)POLKlub Biegacza FartlekJastrzębie-Zdrój1:11:15,71:11:56,439:24,007:11
550 455 Ulczok Magdalena K (166)K20 (34)POLSPOT PszczynaPszczyna1:11:31,11:11:56,539:24,107:11
551 417 Rygiel Grzegorz M (385)M30 (148)Mieszkaniec-M (109)POLSzwagry TeamLigota1:11:51,81:12:38,940:06,507:15
552 313 Pasiński Grzegorz M (386)M20 (71)Mieszkaniec-M (110)POLSzwagry TeamCzechowice-Dziedzice1:11:52,11:12:38,940:06,507:15
553 494 Szendzielorz Patryk M (387)M20 (72)Mieszkaniec-M (111)POLSzwagry TeamCzechowice-Dziedzice1:11:52,41:12:38,740:06,307:15
554 88 Szłapa Urszula K (167)K30 (61)POLSPOT PszczynaCzarków 1:11:53,41:12:37,540:05,107:15
555 146 Kociołek Piotr M (388)M20 (73)Mieszkaniec-M (112)POLSzwagry TeamCzechowice-Dziedzice1:11:53,51:12:39,140:06,707:15
556 105 Banaś Joanna K (168)K30 (62)POLWkurw_teamBielsko-Biała1:11:58,01:12:11,039:38,607:13
557 427 Sakrajecka Paulina K (169)K20 (35)Mieszkaniec-K (30)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:12:04,11:12:34,040:01,607:15
558 23 Wandzel Anna K (170)K30 (63)POLBielsko-Biała1:12:29,31:13:15,440:43,007:19
559 10 Janik Patrycja K (171)K30 (64)Mieszkaniec-K (31)POLCzechowice-Dziedzice1:12:30,21:13:16,040:43,607:19
560 465 Węglarz Magdalena K (172)K30 (65)POLSól1:12:30,41:13:15,340:42,907:19
561 423 Spandel Agnieszka K (173)K20 (36)POLPietrzykowice1:12:30,51:13:15,340:42,907:19
562 408 Radziewicz Tomasz M (389)M40 (112)POLSPOT PszczynaWisła Wielka1:13:40,01:13:48,241:15,807:22
563 193 Ćwiok Aleksandra K (174)K20 (37)POLŁąka1:14:22,31:15:06,042:33,607:30
564 235 Magiera Barbara K (175)K30 (66)POLChełm Śląski1:14:25,71:15:15,242:42,807:31
565 381 Pamuła Dariusz M (390)M40 (113)Mieszkaniec-M (113)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:15:07,81:15:58,243:25,807:35
566 149 Auguścik Ewelina K (176)K30 (67)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:15:17,01:15:54,643:22,207:35
567 246 Gnaś Anna K (177)K30 (68)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:17:37,61:17:37,645:05,207:45
568 336 Lipski Tomasz M (391)M50 (37)POLBielsko-Biała1:25:32,61:26:13,053:40,608:37
DNS 35 Moskal Marcin MM30Mieszkaniec-MPOLCzechowice-Dziedzice
DNS 169 Dudys Anna KK20POL#BBKTSMazańcowice
DNS 173 Kosobudzki Michał MM30POLSPOT PszczynaPszczyna
DNS 230 Zwaliński Przemysław MM20Mieszkaniec-MPOLNie Przestawaj Marzyć!Czechowice-Dziedzice
DNS 267 Jaworski Grzegorz MM40POLGJTychy
DNS 278 Kapela Piotr MM40POLNUTREND BIEGABestwina
DNS 289 Kłaptocz Małgorzata KK50Mieszkaniec-KPOLCzechowice-Dziedzice
DNS 301 Jabłoński Dariusz MM40Mieszkaniec-MPOLNUTREND BIEGACzechowice-Dziedzice
DNS 311 Jakubiec Mateusz MM20POLBBrunnersBuczkowice
DNS 329 Kulig Krzysztof MM30Mieszkaniec-MPOLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice
DNS 332 Kwiczała Paweł MM20Mieszkaniec-MPOLAcapucloCzechowice-Dziedzice
DNS 340 Macioł Sebastian MM40POLTTA BieruńBieruń
DNS 379 Oszczęda Marzena KK40POLZarazić PasjąŻory
DNS 419 Sidzina Arkadiusz MM40POLTI AutomotiveBielsko-Biała
DNS 420 Jurczyga Marek MM20POLPszczyna
DNS 424 Spyra Barbara KK30POLPszczyna
DNS 447 Tomaszek Dorota KK30POLPoręba
DNS 472 Wysocki Tomasz MM40Mieszkaniec-MPOLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice
DNS 750 Jakubiec Jacek MM40POLBBrunnersBuczkowice
DNS 800 Abłażewicz Wiktor MM30Mieszkaniec-MPOLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice
DNS 889 Targosz Piotr MM40POLOlza CieszynCieszyn
DNS 987 Jonkisz Ewelina KK30Mieszkaniec-KPOLZabrzeg