BIEG GŁÓWNY

Wydarzenie:
4. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ 4. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
Organizator:
Fundacją Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
Data:
02.12.2018
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
6.0 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
197
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 25 KRYWULT SZYMON M (1) 1998 M-OPEN (1) POL BIELSKO-BIAŁA 20:28,8 03:24
2 150 Gawlas Dominik M (2) 1982 M-OPEN (2) POL BushCraft/KW.B-B Cieszyn 21:29,0 01:00,2 03:34
3 56 Lichota Wojciech M (3) 1984 M-OPEN (3) POL Lichota Team Skoczów 21:34,0 01:05,2 03:35
4 33 Piela Stanisław M (4) 1988 M-OPEN (4) POL Cięcina 21:42,5 01:13,7 03:37
5 103 Franek Marcin M (5) 1977 M-OPEN (5) POL AMDG Cieszyn Cieszyn 21:45,9 01:17,1 03:37
6 40 Urbaniak Witek M (6) 1980 M-OPEN (6) POL Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D Czechowice-Dziedzice 21:58,6 01:29,8 03:39
7 89 Święczyk Krzysztof M (7) 1985 M-OPEN (7) POL Biegiem Przez Chybie Chybie 22:34,2 02:05,4 03:45
8 84 GRUDZIEŃ KRZYSZTOF M (8) 1976 M-OPEN (8) POL BIELSKO-BIAŁA 22:42,6 02:13,8 03:47
9 61 Szpyrka Sebastian M (9) 1990 M-OPEN (9) POL Bielsko Biała 23:43,0 03:14,2 03:57
10 200 PILCH JÓZEF M (10) 1979 M-OPEN (10) POL Ustroń 23:50,6 03:21,8 03:58
11 154 Stepniewski Artur M (11) 1989 M-OPEN (11) POL Magna Formpol Running Team Tychy 23:58,8 03:30,0 03:59
12 120 Górny Mirosław M (12) 1965 M-OPEN (12) POL Nutrend team Bielsko biała 24:06,0 03:37,2 04:01
13 124 Gabryś Łukasz M (13) 1979 M-OPEN (13) POL Bielsko-Biała 24:09,0 03:40,2 04:01
14 137 Żółkiewicz Michał M (14) 1981 M-OPEN (14) POL Bujaków 24:21,2 03:52,4 04:03
15 44 FILIPEK MICHAŁ M (15) 1999 M-OPEN (15) POL BIELSKO-BIAŁA 24:31,8 04:03,0 04:05
16 135 Kopycki Łukasz M (16) 1982 M-OPEN (16) POL bielsko 24:43,9 04:15,1 04:07
17 180 Stokłosa Artur M (17) 2000 M14 (1) POL bielsko-biała 25:17,2 04:48,4 04:12
18 23 Ciepiela Michał M (18) 2001 M14 (2) POL bielsko-biała 25:20,8 04:52,0 04:13
19 174 Kruczek Tomasz M (19) 1997 M-OPEN (17) POL Łazy 25:42,8 05:14,0 04:17
20 12 Michalski Brajan M (20) 2005 M11 (1) POL Jaworze 25:44,5 05:15,7 04:17
21 175 Wawrzeczko Adam M (21) 1994 M-OPEN (18) POL Łazy 26:03,2 05:34,4 04:20
22 27 Lewald Marcin M (22) 1978 M-OPEN (19) POL Szybkonogi Mikołów 26:13,1 05:44,3 04:22
23 21 Kózka Mariusz M (23) 1990 M-OPEN (20) POL RozBBiegane Komorowice Bielsko-Biała 26:23,3 05:54,5 04:23
24 3 Pronobis Marek M (24) 1979 M-OPEN (21) POL BWM Team Bystra 26:28,6 05:59,8 04:24
25 178 Kuczek Krystian M (25) 2000 M14 (3) POL bielsko-biała 26:29,7 06:00,9 04:24
26 164 Pastwa Grzegorz M (26) 1971 M-OPEN (22) POL Ultra Beskid Sport Jasienica 26:37,2 06:08,4 04:26
27 98 Brańczyk Łukasz M (27) 1980 M-OPEN (23) POL Olza Cieszyn Cieszyn 26:46,7 06:17,9 04:27
28 73 Piętko Dariusz M (28) 1970 M-OPEN (24) POL coek.pl Bielsko-biała 26:54,6 06:25,8 04:29
29 74 Piętko Daniel M (29) 2004 M14 (4) POL coek.pl Bielsko-biała 26:54,8 06:26,0 04:29
30 202 Paluch Marek M (30) 1986 M-OPEN (25) POL bielsko-biała 27:00,0 06:31,2 04:30
31 30 DYDUCH TYMOTEUSZ M (31) 2008 M8 (1) POL BIELSKO-BIAŁA 27:12,1 06:43,3 04:32
32 29 Duduch Piotr M (32) 1976 M-OPEN (26) POL 27:12,4 06:43,6 04:32
33 45 Gruszczyk Paweł M (33) 1982 M-OPEN (27) POL Mow Jaworze Mazańcowice 27:17,9 06:49,1 04:32
34 143 Kajzer Robert M (34) 1986 M-OPEN (28) POL Pawłowice 27:30,5 07:01,7 04:35
35 148 Duda Joanna K (1) 1971 K-OPEN (1) POL Woźniak Running Team Łodygowice 27:34,6 07:05,8 04:35
36 127 Kusy Rafał M (35) 1975 M-OPEN (29) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 27:38,5 07:09,7 04:36
37 104 Palac Jakub M (36) 2004 M14 (5) POL Mow Jaworze Jaworze 27:43,1 07:14,3 04:37
38 38 Jasek Piotr M (37) 1981 M-OPEN (30) POL 27:50,6 07:21,8 04:38
39 14 Pytlarz Lukasz M (38) 1985 M-OPEN (31) POL Cieszyn 27:51,9 07:23,1 04:38
40 22 Wala Andrzej M (39) 1977 M-OPEN (32) POL BWM Team Bielsko-Biała 28:05,3 07:36,5 04:40
41 194 Janda Sebastian M (40) 1978 M-OPEN (33) POL Bielsko-Biała 28:06,4 07:37,6 04:41
42 35 Prucner Dawid M (41) 1993 M-OPEN (34) POL bielsko-biała 28:13,3 07:44,5 04:42
43 78 Orłowski Grzegorz M (42) 1979 M-OPEN (35) POL Ultra Beskid Sport Mazańcowice 28:15,5 07:46,7 04:42
44 75 Orlowski Ignacy M (43) 2008 M8 (2) POL Ultra beskid sport Mazańcowice 28:16,3 07:47,5 04:42
45 88 Głuch Grzegorz M (44) 1974 M-OPEN (36) POL Bielsko-Biała 28:27,8 07:59,0 04:44
46 184 Kupniakj Maciej M (45) 2003 M14 (6) POL bielsko-biała 28:28,2 07:59,4 04:44
47 6 DYCZKA JAKUB M (46) 2007 M11 (2) POL ZAPORA WAPIENICA BIELSKO - BIAŁA 28:37,9 08:09,1 04:46
48 15 URBANEK MAŁGORZATA K (2) 1977 K-OPEN (2) POL WAPIENICKI TEAM BIELSKO - BIAŁA 28:39,9 08:11,1 04:46
49 121 Janusz Jarosław M (47) 1972 M-OPEN (37) POL bielsko-biała 28:43,6 08:14,8 04:47
50 115 Sułek Jakub M (48) 2002 M14 (7) POL Mow Jaworze Jaworze 28:48,6 08:19,8 04:48
51 182 Tomala Damian M (49) 1986 M-OPEN (38) POL bielsko-biała 28:52,5 08:23,7 04:48
52 149 Kieczka Szymon M (50) 1987 M-OPEN (39) POL bielsko 28:55,6 08:26,8 04:49
53 16 WOŁOSZYN RYSZARD M (51) 1966 M-OPEN (40) POL WAPIENICKI TEAM BIELSKO - BIAŁA 29:22,1 08:53,3 04:53
54 173 Sokołowska Anna K (3) 1965 K-OPEN (3) POL bielsko-biała 29:27,1 08:58,3 04:54
55 55 Tyczyńska Paulina K (4) 1985 K-OPEN (4) POL SZYBKIE ŻÓŁWIE Bielsko-Biała 29:41,4 09:12,6 04:56
56 52 Furgał Paweł M (52) 2002 M14 (8) POL Mow Jaworze Jaworze 29:43,6 09:14,8 04:57
57 111 Stokłosa Kamil M (53) 2003 M14 (9) POL Mow Jaworze Jaworze 29:44,3 09:15,5 04:57
58 108 Janusz Bańkowski M (54) 2002 M14 (10) POL Mow Jaworze Jaworze 29:49,7 09:20,9 04:58
59 136 Grzegorczyk Bartosz M (55) 1989 M-OPEN (41) POL bielsko-biała 29:56,4 09:27,6 04:59
60 99 Szubarski Krzysztof M (56) 1974 M-OPEN (42) POL Olza Cieszyn Pogwizdów 29:59,6 09:30,8 04:59
61 112 Górecki Szymon M (57) 2002 M14 (11) POL Mow Jaworze Jaworze 30:02,4 09:33,6 05:00
62 8 Michalska Liliana K (5) 2013 K8 (1) POL Jaworze 30:10,3 09:41,5 05:01
63 5 Pawłowska Iwona K (6) 2003 K14 (1) POL KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 30:13,7 09:44,9 05:02
64 170 Cieślar Kasia K (7) 1984 K-OPEN (5) POL Ustroń 30:16,5 09:47,7 05:02
65 102 Zdejszy Marta K (8) 2006 K11 (1) POL Olza Cieszyn Cieszyn 30:26,3 09:57,5 05:04
66 83 Adrian Formas M (58) 1996 M-OPEN (43) POL Bielsko-Biała 30:28,1 09:59,3 05:04
67 59 Krakowski Wojciech M (59) 1976 M-OPEN (44) POL 30:29,3 10:00,5 05:04
68 165 Krzemień Adrian M (60) 1976 M-OPEN (45) POL BB RUNNERS Jaworze 30:31,5 10:02,7 05:05
69 163 Kroczek Przemysław M (61) 1991 M-OPEN (46) POL Zebrzydowice 30:34,4 10:05,6 05:05
70 201 Boczkowski Dawid M (62) 1986 M-OPEN (47) POL TI Automotive Bielsko-Biała 30:41,1 10:12,3 05:06
71 10 Braun Marcin M (63) 1983 M-OPEN (48) POL Bielsko Biała 30:42,4 10:13,6 05:07
72 153 Nalewajek Jan M (64) 1999 M-OPEN (49) POL Bielsko-Biała 30:46,2 10:17,4 05:07
73 47 Jaroński Damian M (65) 2002 M14 (12) POL Mow Jaworze Jaworze 30:46,5 10:17,7 05:07
74 28 Lorenz Janusz M (66) 1956 M-OPEN (50) POL NUTREND BIEGA Bielsko-Biala 30:51,3 10:22,5 05:08
75 133 Mrowiec Pawel M (67) 1984 M-OPEN (51) POL Bielsko-Biala 30:54,0 10:25,2 05:09
76 130 PAJĄK KRZYSZTOF M (68) 1989 M-OPEN (52) POL BIELSKO-BIAŁA 30:54,9 10:26,1 05:09
77 11 Michalski Mateusz M (69) 1983 M-OPEN (53) POL Bbruners Jaworze 31:12,9 10:44,1 05:12
78 20 Ryszawy Maja K (9) 2004 K14 (2) POL Kozy 31:20,9 10:52,1 05:13
79 13 Rozmus-Orczyk Anna K (10) 1961 K-OPEN (6) POL Kozy biegają, a nie skaczą! Kozy 31:26,2 10:57,4 05:14
80 128 Wawak Teresa K (11) 1993 K-OPEN (7) POL Kozy 31:29,4 11:00,6 05:14
81 155 Gut Mariusz M (70) 1979 M-OPEN (54) POL SuperMario42195 Bielsko-Biała 31:33,5 11:04,7 05:15
82 18 Ryszawy Grzegorz M (71) 1972 M-OPEN (55) POL Kozy 31:38,1 11:09,3 05:16
83 58 Ochman Szymon M (72) 2001 M14 (13) POL Stara Wieś 31:39,3 11:10,5 05:16
84 189 Marcak Jakub M (73) 2002 M14 (14) POL bielsko-biała 31:39,5 11:10,7 05:16
85 70 Targosz Piotr M (74) 1976 M-OPEN (56) POL Olza Cieszyn Cieszyn 31:41,4 11:12,6 05:16
86 107 Zięba Kamil M (75) 2002 M14 (15) POL Mow Jaworze Jaworze 31:57,8 11:29,0 05:19
87 43 Bojczuk Tomasz M (76) 1972 M-OPEN (57) POL Ja Buczkowice 32:17,8 11:49,0 05:22
88 66 Cinal Jakub M (77) 2001 M14 (16) POL Roczyny 32:29,3 12:00,5 05:24
89 162 Greń Dorota K (12) 1987 K-OPEN (8) POL OLZA CIESZYN Ustroń 32:32,3 12:03,5 05:25
90 2 KUDŁACIK GRZEGORZ M (78) 1979 M-OPEN (58) POL Roczyny 32:36,5 12:07,7 05:26
91 57 Matlak Izabella K (13) 2001 K14 (3) POL Dankowice 32:38,7 12:09,9 05:26
92 196 Nycz Dagmara K (14) 1989 K-OPEN (9) POL Stara Wieś 32:40,7 12:11,9 05:26
93 195 Norymberczyk Barbara K (15) 1989 K-OPEN (10) POL Stara Wieś 32:41,6 12:12,8 05:26
94 42 Drabek Zbigniew M (79) 1968 M-OPEN (59) POL Kobiernice 32:44,4 12:15,6 05:27
95 60 Castillo-Żarczyński Luz K (16) 1968 K-OPEN (11) POL UBS Bielsko-Biała 33:00,2 12:31,4 05:30
96 26 Krzak Karolina K (17) 1990 K-OPEN (12) POL Bielsko Biała 33:02,8 12:34,0 05:30
97 4 BIAŁOBRZESKI MARCIN M (80) 1981 M-OPEN (60) POL BIELSKO-BIAŁA 33:05,9 12:37,1 05:30
98 4 ROZMUS -PROCNER PATRYCJA K (18) 1979 K-OPEN (13) POL BIELSKO-BIAŁA 33:05,9 12:37,1 05:30
99 186 Stawowczyk Damian M (81) 1981 M-OPEN (61) POL Bielsko-Biała 33:15,4 12:46,6 05:32
100 105 Kubisz Dominik M (82) 2003 M14 (17) POL Mow Jaworze Jaworze 33:34,4 13:05,6 05:35
101 50 Zubiel Leszek M (83) 2002 M14 (18) POL Mow Jaworze Jaworze 33:37,5 13:08,7 05:36
102 49 Baradziej Jakub M (84) 2002 M14 (19) POL Mow Jaworze Jaworze 34:03,4 13:34,6 05:40
103 41 Drabek Nikodem M (85) 1995 M-OPEN (62) POL Kobiernice 34:06,0 13:37,2 05:41
104 141 Zaczyk Alicja K (19) 1980 K-OPEN (14) POL ALDA SPORT WILKOWICE 34:29,4 14:00,6 05:44
105 140 Zaczyk Jakub M (86) 1976 M-OPEN (63) POL ALDA SPORT WILKOWICE 34:29,6 14:00,8 05:44
106 9 Michalski Miłosz M (87) 2012 M8 (3) POL Bbruners Jaworze 34:36,3 14:07,5 05:46
107 152 Kalika Damian M (88) 1999 M-OPEN (64) POL Bielsko-Biała 34:38,4 14:09,6 05:46
108 86 Kopaczka Damian M (89) 2002 M14 (20) POL Janowice 34:50,5 14:21,7 05:48
109 85 Wróbel Agnieszka K (20) 1999 K-OPEN (15) POL Janowice 34:50,9 14:22,1 05:48
110 129 Rothkegel Paweł M (90) 1979 M-OPEN (65) POL bielsko-biała 34:57,3 14:28,5 05:49
111 1 Szymik-Kudłacik Renata K (21) 1981 K-OPEN (16) POL Roczyny 35:02,8 14:34,0 05:50
112 192 Chybiorz Magdalena K (22) 1990 K-OPEN (17) POL Cieszyn 35:28,6 14:59,8 05:54
113 191 Chybiorz Marek M (91) 1988 M-OPEN (66) POL Cieszyn 35:29,2 15:00,4 05:54
114 134 Waluś Patryk M (92) 1998 M-OPEN (67) POL Bielsko-Biała 35:32,9 15:04,1 05:55
115 106 Płaska Dorota K (23) 1965 K-OPEN (18) POL Jaworze 35:55,5 15:26,7 05:59
116 53 Krasiarz Tomasz M (93) 1986 M-OPEN (68) POL BIELSKO-BIAŁA 35:59,7 15:30,9 05:59
117 96 Malinowska Aneta K (24) 1975 K-OPEN (19) POL Olza Cieszyn Cieszyn 36:02,0 15:33,2 06:00
118 160 Kozieł Monika K (25) 1984 K-OPEN (20) POL Czechowice-Dziedzice 36:04,0 15:35,2 06:00
119 151 Konderla Dawid M (94) 1999 M-OPEN (69) POL Porąbka 36:04,9 15:36,1 06:00
120 113 Szczypka Bartłomiej M (95) 2007 M11 (3) POL Szczypaki Cieszyn 36:09,6 15:40,8 06:01
121 172 DROŻDŻ ŁUKASZ M (96) 1979 M-OPEN (70) POL Czechowice Południowe CZECHOWICE-DZIEDZICE 36:17,2 15:48,4 06:02
122 34 Czechowicz Jolanta K (26) 1968 K-OPEN (21) POL ZSSiO BB Bielsko - Biała 36:26,3 15:57,5 06:04
123 39 ROZMUS MARZENA K (27) 1974 K-OPEN (22) POL ŚWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY NOWE 36:35,7 16:06,9 06:05
124 76 Orłowski Antoni M (97) 2009 M8 (4) POL Ultra Beskid Sport Mazańcowice 36:35,9 16:07,1 06:05
125 54 Tyczyńska Małgorzata K (28) 1961 K-OPEN (23) POL Szybkie Żółwie Pogwizdów 36:39,1 16:10,3 06:06
126 7 Jucha Monika K (29) 1978 K-OPEN (24) POL Szybkie Żółwie / BWM Bielsko- Biała 36:46,7 16:17,9 06:07
127 126 Kozłowski Rafał M (98) 1975 M-OPEN (71) POL Bielsko-Biała 37:12,9 16:44,1 06:12
128 92 Mańdok-Mencnarowska Edyta K (30) 1984 K-OPEN (25) POL Jasienica 37:29,7 17:00,9 06:14
129 77 Orłowska Joanna K (31) 1982 K-OPEN (26) POL Ultra Beskid Sport Mazańcowice 37:43,9 17:15,1 06:17
130 114 Szczypka Dawid M (99) 2012 DZ7 (1) POL Szczypaki Cieszyn 37:53,7 17:24,9 06:18
131 110 Szczyoka Krzysztof M (100) 1978 M-OPEN (72) POL Szczypaki Cieszyn 37:54,5 17:25,7 06:19
132 183 tomala katarzyna K (32) 1984 K-OPEN (27) POL bielsko-biała 38:09,8 17:41,0 06:21
133 171 DROŻDŻ MAŁGORZATA K (33) 1975 K-OPEN (28) POL Czechowice Południowe CZECHOWICE-DZIEDZICE 38:14,8 17:46,0 06:22
134 95 Adamus Katarzyna K (34) 1978 K-OPEN (29) POL OLZA CIESZYN Cieszyn 38:22,4 17:53,6 06:23
135 144 Konicka Agnieszka K (35) 1988 K-OPEN (30) POL Bielsko-Biała 38:24,3 17:55,5 06:24
136 169 Jankowska Beata K (36) 1977 K-OPEN (31) POL Ustron 38:28,2 17:59,4 06:24
137 64 Strzelczyk Sławomir M (101) 1976 M-OPEN (73) POL Bielsko-Biała 38:38,6 18:09,8 06:26
138 90 Rokowski Michał M (102) 1987 M-OPEN (74) POL Bielsko Biała 38:45,5 18:16,7 06:27
139 125 Nycz Roman M (103) 1954 M-OPEN (75) POL Bielsko-Biała 38:48,5 18:19,7 06:28
140 91 Kukiela Sebastian M (104) 1987 M-OPEN (76) POL Bielsko-Biała 38:51,4 18:22,6 06:28
141 193 Rockstein Agata K (37) 1989 K-OPEN (32) POL Czechowice Dziedzice 39:02,2 18:33,4 06:30
142 82 Zeman Piotr M (105) 2004 M14 (21) POL Bielsko-Biała 39:20,3 18:51,5 06:33
143 93 Mastek Beata K (38) 1968 K-OPEN (33) POL Bielsko-Biała` 39:30,2 19:01,4 06:35
144 48 Kubik Dominik M (106) 2002 M14 (22) POL Mow Jaworze Jaworze 39:30,6 19:01,8 06:35
145 131 Rothkegel Joanna K (39) 1976 K-OPEN (34) POL Bielsko-Biała 39:31,2 19:02,4 06:35
146 166 Mynarska Joanna K (40) 2002 K14 (4) POL Bielsko-Biała 39:36,2 19:07,4 06:36
147 46 Wiczok Damian M (107) 2003 M14 (23) POL Mow Jaworze Jaworze 40:01,0 19:32,2 06:40
148 51 Gil Gracjan M (108) 2001 M14 (24) POL Mow Jaworze Jaworze 40:03,2 19:34,4 06:40
149 176 Piszczek Kinga K (41) 1982 K-OPEN (35) POL Bielsko-Biała 40:05,0 19:36,2 06:40
150 177 WAWRZECZKO MONIKA K (42) 1991 K-OPEN (36) POL Łazy 40:05,6 19:36,8 06:40
151 159 Jasik Agata K (43) 1984 K-OPEN (37) POL Spot Pszczyna Ligota 40:13,8 19:45,0 06:42
152 67 Moskwa Przemysław M (109) 1974 M-OPEN (77) POL Wkurw_Team Tychy 40:45,5 20:16,7 06:47
153 97 Czader Kubacka Sylwia K (44) 1978 K-OPEN (38) POL Bielsko Biała 41:02,5 20:33,7 06:50
154 80 Targosz Piotr M (110) 2008 M8 (5) POL Sp 6 5B Bielsko - Biała 41:19,8 20:51,0 06:53
155 123 Bernat Sylwia K (45) 1979 K-OPEN (39) POL Bielsko-Biała 41:25,0 20:56,2 06:54
156 122 Śliwa Martyna K (46) 1997 K-OPEN (40) POL Bielsko-Biała 41:25,9 20:57,1 06:54
157 109 Maj Michał M (111) 2003 M14 (25) POL Mow Jaworze Jaworze 41:30,3 21:01,5 06:55
158 101 Machowski Mateusz M (112) 2003 M14 (26) POL Mow Jaworze Jaworze 41:33,9 21:05,1 06:55
159 71 Banaś Joanna K (47) 1980 K-OPEN (41) POL Bielsko-Biała 41:35,0 21:06,2 06:55
160 94 Załubska Beata K (48) 1980 K-OPEN (42) POL Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Bielsko-Biała 41:39,1 21:10,3 06:56
161 24 Lewald Karolina K (49) 2000 K14 (5) POL Szybkonogi Mikołów 42:22,8 21:54,0 07:03
162 190 Kłosowicz Adam M (113) 1980 M-OPEN (78) POL Boguchwałowice 42:22,8 21:54,0 07:03
163 188 Krawczyk Ewa K (50) 1983 K-OPEN (43) POL Pietrzykiwice 42:23,3 21:54,5 07:03
164 132 Skęczek Natalia K (51) 1998 K-OPEN (44) POL Bielsko-Biała Gmina: Bielsko-Biała 42:32,8 22:04,0 07:05
165 146 Skęczek Julia K (52) 2002 K14 (6) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice 42:33,5 22:04,7 07:05
166 161 Luzak Magdalena K (53) 1988 K-OPEN (45) POL Bielsko-Biała 42:41,4 22:12,6 07:06
167 158 Glanowska Kamila K (54) 1989 K-OPEN (46) POL bielsko-biała 42:59,9 22:31,1 07:09
168 156 Glanowski Adrian M (114) 1989 M-OPEN (79) POL bielsko-biała 43:01,3 22:32,5 07:10
169 187 duda kinga K (55) 2001 K14 (7) POL bielsko-biała 43:43,8 23:15,0 07:17
170 185 Hebda Izabela K (56) 2003 K14 (8) POL bielsko-biała 43:44,8 23:16,0 07:17
171 179 Mucha-Jendrzejczyk Patrycja K (57) 2001 K14 (9) POL bielsko-biała 43:45,3 23:16,5 07:17
172 119 Maga Marta K (58) 2006 K11 (2) POL Jasienica 43:55,2 23:26,4 07:19
173 117 Maga Agnieszka K (59) 1979 K-OPEN (47) POL Jasienica 43:59,7 23:30,9 07:19
174 118 Maga Przemysław M (115) 1977 M-OPEN (80) POL Jasienica 44:00,2 23:31,4 07:20
175 31 Łempicka Lilianna K (60) 1958 K-OPEN (48) POL Pozytywne Bielsko Bielsko-Biała 45:30,8 25:02,0 07:35
176 31 Duda Julia K (61) 2009 K8 (2) POL BIELSKO-BIAŁA 45:30,8 25:02,0 07:35
177 19 Panek Natalia K (62) 2004 K14 (10) POL Bielsko-Biała 46:20,9 25:52,1 07:43
178 147 Skęczek Marcin M (116) 1976 M-OPEN (81) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice 46:38,7 26:09,9 07:46
179 145 Skęczek Emilia K (63) 2009 K8 (3) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice 46:41,3 26:12,5 07:46
180 116 Janusz Monika K (64) 1972 K-OPEN (49) POL bielsko-biała 46:59,8 26:31,0 07:49
181 167 Gruszka Joanna K (65) 1987 K-OPEN (50) POL Bielsko-Biała 47:11,0 26:42,2 07:51
182 168 ZENDER JACEK M (117) 1982 M-OPEN (82) POL BIELSKO-BIAŁA 47:12,1 26:43,3 07:52
183 36 Wiencek Julia K (66) 2010 K8 (4) POL Pozytywne Bielsko Bielsko-Biała 47:16,1 26:47,3 07:52
184 32 Wiencek Katarzyna K (67) 1986 K-OPEN (51) POL Pozytywne Bielsko Bielsko-Biała 47:17,1 26:48,3 07:52
185 37 Wiencek Marcin M (118) 1986 M-OPEN (83) POL Pozytywne Bielsko Bielsko-Biała 47:17,1 26:48,3 07:52
186 32 Storey Vivien K (68) 2009 K8 (5) POL Tychy 47:17,1 26:48,3 07:52
187 199 Woliński Adam M (119) 2005 M11 (4) POL Żory 47:19,3 26:50,5 07:53
188 65 Pancerz Aleksandra K (69) 2010 K8 (6) POL bielsko-biała 49:11,8 28:43,0 08:11
189 62 Pancerz Mariusz M (120) 1979 M-OPEN (84) POL Bielsko-Biała 49:18,1 28:49,3 08:13
190 63 Pancerz Joanna K (70) 1983 K-OPEN (52) POL Bielsko-Biała 49:19,4 28:50,6 08:13
191 68 Omyła Izabela K (71) 1988 K-OPEN (53) POL Bielsko-Biała 49:19,9 28:51,1 08:13
192 198 Woliński Dariusz M (121) 1977 M-OPEN (85) POL Strażak Żory 52:32,9 32:04,1 08:45
193 197 Woliński Przemysław M (122) 2010 M8 (6) POL Żory 52:33,3 32:04,5 08:45
194 81 Rusek Oliwia K (72) 2008 K8 (7) POL Sp 6 5B Bielsko - Biała 53:17,7 32:48,9 08:52
195 79 Bączek Bartłomiej M (123) 1972 M-OPEN (86) POL Sp 6 5 B Międzyrzecze Górne 53:18,8 32:50,0 08:53
196 100 Zdejszy Magdalena K (73) 1972 K-OPEN (54) POL Olza Cieszyn Cieszyn 59:56,0 39:27,2 09:59
197 69 Targosz Kamil M (124) 2007 M11 (5) POL Olza Cieszyn Cieszyn 59:56,7 39:27,9 09:59
DNS 17 Łyszczarz Arkadiusz M 1976 M-OPEN POL Ti Automotive Bielsko-Biała
DNS 72 Bodej Jarosław M 1971 M-OPEN POL
DNS 87 Barankiewicz Irek M 1978 M-OPEN POL Bielsko-Biała
DNS 138 Janikowski Sebastian M 1980 M-OPEN POL 1980 Bielsko-biała
DNS 139 Janikowski Patryk M 2012 DZ7 POL
DNS 142 Makoś Tomek M 1978 M-OPEN POL Jaworze
DNS 157 Storey Beata K 1982 K-OPEN POL Magna Formpol Running Team Tychy
DNS 181 Gęga Edward M 1948 M-OPEN POL bielsko-biała

BGTimeSport © 2015-2019