Mała Rycerzowa

Wydarzenie:
CHUDY WAWRZYNIEC 2018 CHUDY WAWRZYNIEC 2018
Organizator:
Data:
11.08.2018
Miejsce:
Rajcza - Ujsoły
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
107
Ukończyło:
103
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKlubMiastoMetaStrataKotarz
1 584 Kubica Marcin M (1) Inov-8 Team Bielsko-Biała 1:37:59,9 1:06:40,6 (1)
2 1092 Janusz Tomasz M (2) Sklep Biegacza Bielsko-Biała Kaniów 1:42:16,3 04:16,4 1:09:47,4 (2)
3 590 Wejchenig Konrad M (3) TSG Młóckarnia Ujsoły 1:45:19,8 07:19,9 1:11:50,2 (3)
4 1032 Gryckiewicz Szymon M (4) Fizjo-Sport Toruń 1:53:46,0 15:46,1 1:18:09,7 (5)
5 583 Studencki Dawid M (5) Kościelisko 1:55:05,5 17:05,6 1:18:25,2 (6)
6 1071 Krosny Sebastian M (6) Biegamy z Sercem.pl / STS BIEGATON Mikołów 1:55:16,5 17:16,6 1:18:09,0 (4)
7 1063 Lisak Wojciech M (7) Katowice 2:00:56,2 22:56,3 1:21:53,2 (7)
8 598 Krasoń Marcin M (8) Smashing pĄpkins / NBR Team / Trinergy Warszawa 2:02:21,6 24:21,7 1:22:18,2 (8)
9 587 Gardener Jacek M (9) JacekBiega Running Team Warszawa 2:02:38,1 24:38,2 1:22:40,1 (9)
10 592 Kantor Martyna K (1) Buff Team Polska Kraków 2:03:27,7 25:27,8 1:25:09,0 (11)
11 1077 Marchuk Viola K (2) Inov-8 Team Warszawa 2:03:54,1 25:54,2 1:25:26,2 (12)
12 586 Baranowski Maciej M (10) JacekBiega Running Team Warszawa 2:04:45,3 26:45,4 1:24:30,9 (10)
13 1054 Snochowski Rafał M (11) Retro Runners Katowice 2:06:40,1 28:40,2 1:25:35,0 (13)
14 1085 Krygier Mikołaj M (12) CityTrail Team Czerniejewo 2:08:35,1 30:35,2 1:25:44,3 (14)
15 1078 Grzywaczewska Justyna K (3) CITY TRAIL Team Lublin 2:11:18,4 33:18,5 1:28:24,9 (15)
16 1062 Dominiak Michał M (13) KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki 2:17:01,0 39:01,1 1:32:42,5 (17)
17 1035 Kowalik Ewelina K (4) Fizjobiegacze Szczecin Świebodzin 2:17:54,6 39:54,7 1:35:05,3 (20)
18 1039 Hanzlik Mariusz M (14) Zürich 2:18:41,3 40:41,4 1:32:39,8 (16)
19 1067 Stasica Dominik M (15) Wieprz 2:20:13,3 42:13,4 1:36:10,3 (22)
20 593 Biniecki Michał M (16) Embordju Team Chorzów 2:20:59,7 42:59,8 1:34:23,6 (18)
21 1048 Janik Marcin M (17) Worst Epidemics Trail Running Team/policjasanitarna.pl Przybedza 2:24:06,5 46:06,6 1:34:50,7 (19)
22 1009 Załuska-Lipa Agnieszka K (5) AF MOSINA TEAM Mosina 2:26:40,3 48:40,4 1:40:05,7 (23)
23 1016 Iwan Małgorzata K (6) Maja Team / Drużyna Szpiku Gdańsk 2:27:08,8 49:08,9 1:36:05,3 (21)
24 1046 Szupina Paweł M (18) 1986 Strumień 2:29:41,4 51:41,5 1:40:17,6 (24)
25 1065 Sikora Łukasz M (19) Grupa Nomax Dzięgielów 2:29:47,1 51:47,2 1:40:23,8 (25)
26 599 Król Krzysztof M (20) Hit The Trail Bielsko-Biała 2:30:08,0 52:08,1 1:43:02,6 (30)
27 1097 Pacia Sebastian M (21) Łańcut 2:30:54,9 52:55,0 1:43:29,8 (34)
28 1043 Braun Michael M (22) TSV katzwang 05 Schwabach 2:32:51,5 54:51,6 1:42:54,4 (29)
29 1064 Galuskin Alexey M (23) Grupa Nomax Tarnowskie Góry 2:33:08,3 55:08,4 1:43:23,9 (33)
30 1047 Brueckner Michael M (24) Team4friends Rednitzhembach 2:33:39,5 55:39,6 1:40:45,1 (26)
31 1096 Muzyk-Świętek Paulina K (7) 40 latek Tychy Tychy 2:34:28,3 56:28,4 1:43:07,6 (31)
32 597 Buk Sławomir M (25) 4 O&A PrawieUltra Solo Runner Śrem 2:34:32,8 56:32,9 1:44:19,4 (37)
33 1030 Gątkiewicz Paweł M (26) Eskadra Kraków Kraków 2:34:37,2 56:37,3 1:48:41,2 (48)
34 1095 Gajewski Maciej M (27) Hit The Trail Czaniec 2:35:03,0 57:03,1 1:43:14,2 (32)
35 1025 Wybranowski Sylwester M (28) Dom Development Adenture Team Warszawa 2:35:22,5 57:22,6 1:45:58,7 (44)
36 1099 BARTKOWSKI RAFAŁ M (29) Zryty beret run DOBIESZOWICE 2:35:34,9 57:35,0 1:44:34,1 (39)
37 1057 Ferenc Ela K (8) Częstochowa 2:36:10,5 58:10,6 1:47:18,5 (45)
38 1066 Woźnica Adrian M (30) GRUPA NOMAX Woźniki 2:36:14,0 58:14,1 1:42:11,5 (28)
39 1094 Kropka Marcin M (31) Katowice 2:36:44,6 58:44,7 1:44:18,2 (36)
40 585 Pękala Michał M (32) Warszawa 2:36:59,1 58:59,2 1:44:09,2 (35)
41 1081 Romej Aleksandra K (9) CITY TRAIL Team Łobez 2:38:16,6 1:00:16,7 1:45:03,4 (40)
42 1083 Bajerlein Joanna K (10) CITY TRAIL Team Poznań 2:38:16,8 1:00:16,9 1:45:04,5 (41)
43 1076 Książkiewicz Jacek M (33) CITY TRAIL Team Wągrowiec 2:38:17,2 1:00:17,3 1:45:04,7 (42)
44 1051 Piątek Beata K (11) Łańcut 2:38:59,1 1:00:59,2 1:49:07,3 (49)
45 1073 Widłak Krzysztof M (34) Warszawa 2:39:40,0 1:01:40,1 1:48:13,0 (47)
46 600 Tomczyk Piotr M (35) Będzin 2:42:21,5 1:04:21,6 1:44:32,8 (38)
47 1093 Zaporowski Marcin M (36) Drużyna Szpiku www.biegamblog.pl Warszawa 2:46:24,2 1:08:24,3 1:47:51,4 (46)
48 1050 Broka Lelde K (12) VSK Noskrien Vaveres Riga 2:46:32,6 1:08:32,7 1:55:08,4 (57)
49 1056 Grzegorz Bartosz M (37) Dąbrowa Górnicza 2:47:15,3 1:09:15,4 1:45:29,5 (43)
50 1088 Stankowiak Maciej M (38) STS Biegaton Mikołów Mikolow 2:47:32,5 1:09:32,6 1:51:34,8 (52)
51 1027 Faliszewski Sebastian M (39) Łódź 2:49:06,4 1:11:06,5 1:50:03,5 (50)
52 1082 Drozd Ewa K (13) Warszawa 2:49:20,1 1:11:20,2 1:50:48,2 (51)
53 1034 Szymalak Michał M (40) Łódź 2:50:17,9 1:12:18,0 1:56:08,1 (61)
54 1074 MARCIN M (41) BĘDZIN 2:51:00,6 1:13:00,7 1:41:18,9 (27)
55 1084 Dziki Marek M (42) farmabrain run Rogoźnik 2:52:30,7 1:14:30,8 1:52:45,5 (54)
56 1045 Paciorek Ewa K (14) Kobieta Retro Marki 2:53:02,3 1:15:02,4 1:53:12,2 (55)
57 1028 Kaźmierczak Michał M (43) Łódź 2:54:13,3 1:16:13,4 1:56:06,5 (60)
58 1089 Kaleta Agnieszka K (15) 1974 Tychy 2:56:42,6 1:18:42,7 1:56:04,8 (59)
59 1069 Maziakowski Adam M (44) MAZIAKOWSKI Running Team Opole 2:58:09,7 1:20:09,8 1:58:53,4 (64)
60 1040 Wiśniewska Zofia K (16) Poznań 2:58:20,6 1:20:20,7 1:54:22,1 (56)
61 1087 HAIDA MARCIN M (45) ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:00:58,8 1:22:58,9 1:52:43,9 (53)
62 1026 Rawicz-Grotowski Rafał M (46) Ruda Śląska 3:01:05,1 1:23:05,2 1:55:44,3 (58)
63 1098 Dziki Maciej M (47) FarmaBrain Run Rogoźnik 3:02:59,2 1:24:59,3 2:01:43,5 (67)
64 1059 Kaszubowska Karolina K (17) Biegaj z Wojtasem Gdynia 3:03:19,4 1:25:19,5 2:03:44,1 (69)
65 1060 Tatoń Iwona K (18) Bielsko-Biała 3:03:45,1 1:25:45,2 1:56:21,0 (62)
66 1044 Brueckner Heidrun K (19) TSV katzwang 05 Rednitzhembach 3:03:48,5 1:25:48,6 2:01:44,6 (68)
67 582 Turek Piotr M (48) Bielsko-Biała 3:05:33,8 1:27:33,9 1:58:22,8 (63)
68 1007 Walewska Joanna K (20) Warszawa 3:05:53,4 1:27:53,5 2:00:17,1 (65)
69 1006 Gecow Marcin M (49) Warszawa 3:06:07,6 1:28:07,7 2:00:37,6 (66)
70 1042 Pustowka Anette K (21) TSV katzwang 05 Schwabach 3:07:47,3 1:29:47,4 2:06:39,5 (73)
71 1058 Laskowska Maja K (22) ObozyBiegowe.pl Żyrardów 3:08:57,9 1:30:58,0 2:03:52,0 (70)
72 588 Wilk Andrzej M (50) Nowa Iwiczna 3:13:32,8 1:35:32,9 2:07:37,5 (75)
73 1100 Majsterek Paweł M (51) Warszawa 3:15:17,7 1:37:17,8 2:03:59,6 (71)
74 1033 Zieliński Tomasz M (52) Tetrycy Schrodingera Karlin 3:15:46,0 1:37:46,1 2:05:23,8 (72)
75 596 Bogotko Marta K (23) Sulejówek 3:16:59,1 1:38:59,2 2:06:48,7 (74)
76 1031 Porada Magdalena K (24) Krzeptow 3:20:58,7 1:42:58,8 2:16:55,9 (77)
77 1022 Mazur Michał M (53) KB Sobótka Sobótka 3:21:09,3 1:43:09,4 2:19:42,5 (85)
78 1037 Czepiec Agata K (25) Muay Running Team Kraków 3:21:19,0 1:43:19,1 2:19:41,6 (84)
79 1019 Nowicka Beata K (26) BluMarianTeam Nowa Wieś Malborska 3:23:02,1 1:45:02,2 2:13:47,3 (76)
80 1005 Gołofit Aneta K (27) Lublin 3:26:46,9 1:48:47,0 2:18:11,7 (78)
81 1012 Mierzwa Adam M (54) Zabrze 3:26:47,3 1:48:47,4 2:18:11,9 (79)
82 1003 Kotowska Sylwia K (28) 1984 Olsztyn 3:27:28,5 1:49:28,6 2:19:33,2 (81)
83 1072 Gadomska Małgorzata K (29) Warszawa 3:32:01,7 1:54:01,8 2:19:56,1 (87)
84 1023 Miętka Krzysztof M (55) Kraków 3:32:01,9 1:54:02,0 2:19:55,0 (86)
85 1061 Krótki Magdalena K (30) Kraków 3:34:24,2 1:56:24,3 2:21:08,6 (90)
86 1079 Gogolin Piotr M (56) Góra Jerzego Miasteczko Śląskie Miasteczko Śląskie 3:35:12,2 1:57:12,3 2:19:36,4 (83)
87 1080 Gogolin Henia K (31) Góra Jerzego Miasteczko Śląskie Miasteczko Śląskie 3:35:19,0 1:57:19,1 2:19:35,6 (82)
88 1014 Elżbieciak Klaudyna K (32) Katowice 3:39:23,6 2:01:23,7 2:21:34,6 (92)
89 1021 Matuć Aleksandra K (33) Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 3:39:29,3 2:01:29,4 2:20:29,2 (89)
90 1070 Lepich Jacek M (57) Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 3:42:04,1 2:04:04,2 2:19:28,5 (80)
91 1015 Tarczyński Kazimierz M (58) Katowice 3:43:23,2 2:05:23,3 2:20:07,7 (88)
92 595 Trajnerowicz Kamila K (34) 1982 Warszawa 3:48:54,7 2:10:54,8 2:37:16,5 (100)
93 1011 Frankowska Dorota K (35) Świdnik 3:49:17,5 2:11:17,6 2:21:15,5 (91)
94 1018 Pietrzak Agnieszka K (36) Warszawa 3:50:04,4 2:12:04,5 2:36:41,2 (97)
95 1010 Grzywacz Aurelia K (37) SRTG Warszawa Warszawa 3:54:58,0 2:16:58,1 2:36:21,7 (96)
96 1068 Maziakowski Krzysztof M (59) MAZIAKOWSKI Running Team Opole 3:54:58,4 2:16:58,5 2:28:41,9 (93)
97 589 Pawłowska Malwina K (38) Super Kobiety Aniołowo Warszawa 3:55:47,2 2:17:47,3 2:36:15,1 (95)
98 1029 Lepich Katarzyna K (39) Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 4:00:39,8 2:22:39,9 2:37:01,6 (99)
99 591 Rakus Justyna K (40) Częstochowa 4:01:32,2 2:23:32,3 2:34:27,1 (94)
100 594 Sadłowska Agnieszka K (41) Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo Legionowo 4:08:09,9 2:30:10,0 2:36:50,3 (98)
101 1090 Pisingas Mariusz M (60) Gliwice 4:33:11,3 2:55:11,4 2:55:06,5 (101)
102 1091 Cieszyńska Jolanta K (42) Gliwice 4:33:12,3 2:55:12,4 2:55:09,6 (102)
103 1017 EBERT AGATA K (43) IMIELIN 5:04:30,3 3:26:30,4 3:18:27,0 (103)
DNS 1008 Pętlak Grzegorz M FireEagles Sochaczew
DNS 1013 Grzesicka Monika K Grodzisk Mazowiecki
DNS 1020 Krawczyk-Mierzeńska Małgorzta K PrzymierzeŁosia Tychy
DNS 1075 Filipiak Beata K MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom

BGTimeSport © 2015-2019