I Bieg Służb Mundurowych - 10km

Wydarzenie:
IV BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH IV BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH
Organizator:
Towarzystwo Inicjatyw Społecznych im. Kurierów Tatrzańskich w Zakopanem
Data:
01.09.2018
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
83
Ukończyło:
83
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50-cioma pierwszymi na mecie)
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaMundKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 1 Machucki Adrian M (1) 1987 M19-39 (1) M-Mund (1) POL 21 BSP/ krozp Rzeszów 37:15,8 37:17,8 03:43
2 59 Obrochta Zbigniew M (2) 1992 M19-39 (2) POL Dzianisz 37:40,3 37:41,4 00:23,6 03:46
3 2 Buszta Patryk M (3) 1995 M19-39 (3) M-Mund (2) POL 21 BDOW Rakszawa 37:50,7 37:52,4 00:34,6 03:47
4 71 Winiarski Adam M (4) 1966 M50-59 (1) POL 1966 Chochołów 38:14,8 38:15,0 00:57,2 03:49
5 47 Stanuch Dariusz M (5) 1986 M19-39 (4) POL AZS ZAKOPANE Zakopane 38:44,1 38:44,4 01:26,6 03:52
6 56 Kidoń Robert M (6) 1987 M19-39 (5) POL OrawaRun Lipnica Mała 39:12,9 39:12,9 01:55,1 03:55
7 69 Lamparski Sławek M (7) 1988 M19-39 (6) POL Sopot Team Sopot 39:24,1 39:25,8 02:08,0 03:56
8 13 Hałoń Kamil M (8) 1988 M19-39 (7) M-Mund (3) POL 5 Batalion Strzelców Podhalańskich Zarzecze 39:34,3 39:35,9 02:18,1 03:57
9 33 Kuzniar Jacek M (9) 1983 M19-39 (8) M-Mund (4) POL 5bsp Przemyśl 40:11,6 40:14,5 02:56,7 04:01
10 3 Horbowy Damian M (10) 1992 M19-39 (9) M-Mund (5) POL Rzeszów 40:51,1 40:51,1 03:33,3 04:05
11 46 Kowalczyk Kazimierz M (11) 1968 M50-59 (2) POL Witów Witów 41:19,0 41:20,7 04:02,9 04:08
12 48 Warta Przemysław M (12) 1989 M19-39 (10) M-Mund (6) POL 5 bsp Przemyśl 41:24,3 41:29,6 04:11,8 04:08
13 79 Behounek Leszek M (13) 1959 M50-59 (3) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 42:11,0 42:11,0 04:53,2 04:13
14 25 Giefert Tomasz M (14) 1985 M19-39 (11) M-Mund (7) POL 5 BSP Przemyśl 42:13,5 42:17,5 04:59,7 04:13
15 30 Kamil Kieryk M (15) 1985 M19-39 (12) M-Mund (8) POL 5 bsp Przemyśl 42:23,7 42:27,7 05:09,9 04:14
16 65 Pająk Stanisław M (16) 1971 M40-49 (1) POL TERMY CHOCHOŁOWSKE Dzianisz 42:39,8 42:41,5 05:23,7 04:16
17 19 Mendyka Mariusz M (17) 1984 M19-39 (13) M-Mund (9) POL 5bsp Przemyśl 43:11,1 43:13,5 05:55,7 04:19
18 4 Radziszewski Sławomir M (18) 1971 M40-49 (2) POL Zakopane 43:12,0 43:13,9 05:56,1 04:19
19 51 Mariusz Włoch M (19) 1991 M19-39 (14) M-Mund (10) POL 5 bsp Przemyśl 43:21,0 43:21,0 06:03,2 04:20
20 76 Habrat Piotr M (20) 1993 M19-39 (15) M-Mund (11) POL WOSZK Koscielisko 43:25,1 43:27,0 06:09,2 04:20
21 44 Ślaga Dariusz M (21) 1965 M50-59 (4) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 43:27,8 43:28,5 06:10,7 04:20
22 21 Fedio Marek M (22) 1985 M19-39 (16) M-Mund (12) POL 5bsp Przemyśl 43:38,0 43:41,2 06:23,4 04:22
23 49 Warta Marek M (23) 1986 M19-39 (17) M-Mund (13) POL 5 bsp Przemyśl 43:42,6 43:48,5 06:30,7 04:22
24 12 Łukasz Kociański M (24) 1984 M19-39 (18) M-Mund (14) POL 5 bsp Przemyśl 44:03,8 44:08,5 06:50,7 04:24
25 35 Przemysław Mazek M (25) 1992 M19-39 (19) M-Mund (15) POL 5 bsp Przemyśl 44:08,1 44:11,7 06:53,9 04:25
26 60 Kubin Ireneusz M (26) 1972 M40-49 (3) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 44:31,8 44:32,9 07:15,1 04:27
27 66 Wasilewski Grzegorz M (27) 1966 M50-59 (5) POL Sopot Team Sopot 44:37,0 44:39,4 07:21,6 04:27
28 39 Młodowiec Rafał M (28) 1985 M19-39 (20) M-Mund (16) POL Przemyśl 44:56,4 44:58,2 07:40,4 04:29
29 34 Tomasz Koral M (29) 1987 M19-39 (21) M-Mund (17) POL 5 bsp Przemyśl 45:01,1 45:01,7 07:43,9 04:30
30 7 Kondoł Krzysztof M (30) 1990 M19-39 (22) M-Mund (18) POL 5 bsp Przemyśl 45:12,6 45:17,0 07:59,2 04:31
31 57 Szkudlarek Artur M (31) 1987 M19-39 (23) M-Mund (19) POL Andrychów Running Andrychów 45:48,5 45:53,9 08:36,1 04:35
32 50 Ewelina Kic K (1) 1997 K19-39 (1) K-Mund (1) POL 5 bsp Przemyśl 45:51,1 45:54,8 08:37,0 04:35
33 8 Falejczyk Marcin M (32) 1991 M19-39 (24) M-Mund (20) POL Przemyśl 45:53,7 45:57,7 08:39,9 04:35
34 83 Kułach Maciej M (33) 1965 M50-59 (6) POL Zakopane 45:55,6 46:13,6 08:55,8 04:37
35 31 Tomasz Śmiałowski M (34) 1987 M19-39 (25) M-Mund (21) POL 5 bsp Przemyśl 46:22,8 46:27,5 09:09,7 04:38
36 53 Kuś Jacek M (35) 1989 M19-39 (26) M-Mund (22) POL 5 bsp Przemyśl 46:13,7 46:28,5 09:10,7 04:38
37 45 Bierowiec Mateusz M (36) 1991 M19-39 (27) M-Mund (23) POL 5 bsp Przemyśl 46:21,7 46:35,6 09:17,8 04:39
38 24 Mleczko Grzegorz M (37) 1982 M19-39 (28) M-Mund (24) POL 5bsp Przemyśl 46:25,9 46:38,1 09:20,3 04:39
39 20 Amarowicz Jacek M (38) 1988 M19-39 (29) M-Mund (25) POL 5 Batalion Strzelców Podhalańskich Przemyśl 46:39,6 46:39,6 09:21,8 04:39
40 22 Wojdyło Adam M (39) 1978 M40-49 (4) M-Mund (26) POL 5bsp Przemyśl 46:27,1 46:39,6 09:21,8 04:39
41 82 Knapczyk Krzysztof M (40) 1975 M40-49 (5) POL Na Przełaj Poronin 48:22,6 48:32,7 11:14,9 04:51
42 42 Pelczar Piotr M (41) 1983 M19-39 (30) M-Mund (27) POL 5 bsp Przemyśl 48:30,9 48:43,5 11:25,7 04:52
43 70 Grabowski Dariusz M (42) 1970 M40-49 (6) POL Sopot Team Sopot 48:35,9 48:43,5 11:25,7 04:52
44 75 Suchowian Maciej M (43) 1979 M19-39 (31) POL Zakopane 49:06,8 49:10,8 11:53,0 04:55
45 81 Kalata Janusz M (44) 1979 M19-39 (32) POL Zakopane 49:44,2 49:47,7 12:29,9 04:58
46 26 Piotr Ochałek M (45) 1981 M19-39 (33) M-Mund (28) POL 5 bsp Przemyśl 49:46,4 49:55,4 12:37,6 04:59
47 63 Czarnecka Karolina K (2) 1984 K19-39 (2) POL Kościelisko 50:47,8 50:55,6 13:37,8 05:05
48 36 KULAS Paweł M (46) 1982 M19-39 (34) M-Mund (29) POL 5bsp PRZEMYŚL 50:56,1 51:03,2 13:45,4 05:06
49 29 Wojciech Dudyk M (47) 1990 M19-39 (35) M-Mund (30) POL 5 bsp Przemyśl 50:59,2 51:08,9 13:51,1 05:06
50 28 Sylwester Szczepek M (48) 1994 M19-39 (36) M-Mund (31) POL 5 bsp Przemyśl 51:17,4 51:27,8 14:10,0 05:08
51 27 Dawid Świędrych M (49) 1989 M19-39 (37) M-Mund (32) POL 5 bsp Przemyśl 51:20,4 51:29,3 14:11,5 05:08
52 72 Trzebunia Alicja K (3) 1979 K19-39 (3) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 51:38,2 51:38,2 14:20,4 05:09
53 11 Rafał Krzyszowicz M (50) 1989 M19-39 (38) M-Mund (33) POL 5 bsp Przemyśl 51:41,2 51:51,5 14:33,7 05:11
54 54 Kazienko Maciej M (51) 1986 M19-39 (39) M-Mund (34) POL 5 bsp Przemyśl 51:55,9 52:09,4 14:51,6 05:12
55 55 Ostapczuk Marzena K (4) 1977 K40-49 (1) POL Nowy Targ 52:18,2 52:23,5 15:05,7 05:14
56 17 Radosław Lewicki M (52) 1990 M19-39 (40) M-Mund (35) POL 5 bsp Przemyśl 52:28,4 52:40,2 15:22,4 05:16
57 38 Pituła Katarzyna K (5) 1987 K19-39 (4) K-Mund (2) POL 5bsp Przemyśl 52:36,3 52:40,0 15:22,2 05:16
58 73 Węgłowski Jakub M (53) 1987 M19-39 (41) M-Mund (36) POL 21 Batalion dowodzenia Rzeszow 53:30,6 53:45,4 16:27,6 05:22
59 14 Grzegorz Barszczak M (54) 1977 M40-49 (7) M-Mund (37) POL 5 bsp Przemyśl 53:32,2 53:37,4 16:19,6 05:21
60 74 Stefaniak Rafał M (55) 1982 M19-39 (42) M-Mund (38) POL 21 batalion dowodzenia Rzeszów 53:40,6 53:55,0 16:37,2 05:23
61 10 Piotr Zając M (56) 1990 M19-39 (43) M-Mund (39) POL 5 bsp Przemyśl 53:48,2 54:00,0 16:42,2 05:24
62 67 Grabowska Mariola K (6) 1968 K50-59 (1) POL Sopot Team Sopot 54:23,9 54:31,5 17:13,7 05:27
63 62 Kubin Wiktoria K (7) 1997 K19-39 (5) POL Zakopane 54:24,8 54:30,5 17:12,7 05:27
64 6 Sadowy Janusz M (57) 1986 M19-39 (44) M-Mund (40) POL 5 bsp Przemyśl 54:43,1 54:54,7 17:36,9 05:29
65 52 Janowska Małgorzata K (8) 1995 K19-39 (6) K-Mund (3) POL 5 bsp Przemyśl 55:48,1 56:02,4 18:44,6 05:36
66 15 Krzysztof Paryga M (58) 1987 M19-39 (45) M-Mund (41) POL 5 bsp Przemyśl 55:53,4 56:04,5 18:46,7 05:36
67 40 Krystian Kazieczko M (59) 1995 M19-39 (46) M-Mund (42) POL Orły 55:55,5 56:02,8 18:45,0 05:36
68 68 Geppert Stanisław M (60) 1970 M40-49 (8) POL Sopot Team Sopot 56:00,4 56:08,0 18:50,2 05:36
69 61 Kubin Ewa K (9) 1975 K40-49 (2) POL TG Sokół Zakopane ZAKOPANE 56:16,3 56:21,6 19:03,8 05:38
70 5 Duda Piotr M (61) 1985 M19-39 (47) M-Mund (43) POL 5 bsp Przemyśl 56:48,5 57:01,5 19:43,7 05:42
71 78 Malepsza Ewa K (10) 1976 K40-49 (3) POL Zakopane 56:53,1 56:53,1 19:35,3 05:41
72 80 Gąsienica-Roj Anna K (11) 1975 K40-49 (4) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 56:53,9 57:00,8 19:43,0 05:42
73 64 Krok Krzysztof M (62) 1963 M50-59 (7) POL niezrzeszony Muszyna 56:56,0 57:06,7 19:48,9 05:42
74 18 Wojciech Sypień M (63) 1988 M19-39 (48) M-Mund (44) POL 5 bsp Przemyśl 57:20,6 57:20,6 20:02,8 05:44
75 37 Artur Ziemba M (64) 1985 M19-39 (49) M-Mund (45) POL 5 bsp Przemyśl 57:57,8 58:08,2 20:50,4 05:48
76 16 Łukasz Lizon M (65) 1984 M19-39 (50) M-Mund (46) POL 5 bsp Przemyśl 58:00,8 58:11,6 20:53,8 05:49
77 41 Weimer Bogumił M (66) 1986 M19-39 (51) M-Mund (47) POL 5bsp Przemyśl 58:30,5 58:41,2 21:23,4 05:52
78 32 Mazur Jakub M (67) 1987 M19-39 (52) M-Mund (48) POL 5bsp Przemyśl 59:19,4 59:33,1 22:15,3 05:57
79 43 Hnatiuk Andrzej M (68) 1991 M19-39 (53) M-Mund (49) POL 5 bsp Przemyśl 59:26,5 59:40,5 22:22,7 05:58
80 9 Wojciech Szpak M (69) 1986 M19-39 (54) M-Mund (50) POL 5 bsp Przemyśl 1:00:41,1 1:00:52,9 23:35,1 06:05
81 58 Wojtas Barbara K (12) 1977 K40-49 (5) POL Zakopane 1:01:06,1 1:01:15,4 23:57,6 06:07
82 77 Kwak Katarzyna K (13) 1975 K40-49 (6) POL ZAKOPANE 1:03:00,5 1:03:07,4 25:49,6 06:18
83 23 Kuczyński Krystian M (70) 1988 M19-39 (55) M-Mund (51) POL 5bsp Przemyśl 1:04:08,6 1:04:21,4 27:03,6 06:26

BGTimeSport © 2015-2019