9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
342
Ukończyło:
318
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempoI OkrążenieII Okrążenie
1 312 GRAJCAR ŁUKASZ M (1) M2 (1) POL CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA KONOPISKA 36:12,0 03:17 12:36,2 (1) 24:31,3 (1)
2 285 Wójcik Tomasz M (2) M2 (2) POL Rudze 37:41,1 01:29,1 03:25 12:36,5 (2) 25:31,3 (2)
3 284 Wójcik Paweł M (3) M1 (1) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 39:16,9 03:04,9 03:34 13:14,2 (3) 26:14,3 (3)
4 296 Zielonka Robert M (4) M3 (1) POL Motomaster Chrzanów 39:21,2 03:09,2 03:34 13:14,5 (6) 26:14,7 (5)
5 300 Żurawik Daniel M (5) M2 (3) POL PPI Systemy-Grzewcze Jaworzno 39:27,0 03:15,0 03:35 13:14,2 (4) 26:14,5 (4)
6 15 Chanek Robert M (6) M2 (4) POL #AdamCzerwinskiTeam Dobczyce 39:36,1 03:24,1 03:36 13:14,8 (8) 26:15,4 (6)
7 84 Jarzębowicz Paweł M (7) M2 (5) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 39:45,4 03:33,4 03:36 13:15,1 (9) 26:15,5 (7)
8 293 ZELECH RAFAŁ M (8) M2 (6) POL CHEŁMEK 40:01,6 03:49,6 03:38 13:14,3 (5) 26:16,1 (8)
9 26 czaja roman M (9) M3 (2) POL 8 Baza Lotnictwa Transportowego oświęcim 40:14,3 04:02,3 03:39 13:27,7 (10) 26:59,2 (10)
10 326 Mendyk Przemysław M (10) M1 (2) POL Bobrek 40:27,8 04:15,8 03:40 13:14,7 (7) 26:58,8 (9)
11 347 STUDNIK GRZEGORZ M (11) M2 (7) POL Global Run RYBNIK 40:51,9 04:39,9 03:42 13:41,2 (11) 27:33,9 (11)
12 1 Adamski Robert M (12) M2 (8) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 40:52,5 04:40,5 03:42 13:53,3 (15) 27:41,4 (12)
13 349 WÓJCIK WIESŁAW M (13) M4 (1) POL RUDZE 41:36,9 05:24,9 03:46 13:52,4 (14) 27:42,6 (13)
14 323 KWIATKOWSKI RAFAŁ M (14) M3 (3) POL Chrzanów 42:04,4 05:52,4 03:49 13:41,6 (12) 28:02,8 (15)
15 206 JODŁOWIEC CZESŁAW M (15) M4 (2) POL IMIELIN 43:28,1 07:16,1 03:57 14:34,7 (16) 29:15,5 (18)
16 212 Ryłko Krzysztof M (16) M3 (4) POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 43:38,6 07:26,6 03:58 14:40,4 (19) 29:16,4 (19)
17 4 Bartuś Marcin M (17) M3 (5) POL Zadyszka Oświęcim Las 43:49,0 07:37,0 03:59 14:40,7 (20) 29:15,1 (17)
18 305 Byrska Sylwia K (1) K1 (1) POL SobczykTeam Wadowice 43:50,7 07:38,7 03:59 14:38,9 (17) 29:15,0 (16)
19 65 Grzesica Paweł M (18) M3 (6) POL Lędziny 44:08,6 07:56,6 04:00 14:48,5 (23) 29:36,5 (20)
20 324 Lech MIłosz M (19) M2 (9) POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 44:16,1 08:04,1 04:01 15:04,9 (32) 29:37,7 (22)
21 344 STAŃKOWSKA EMILIA K (2) K1 (2) POL BRAK Jaworzno 44:16,3 08:04,3 04:01 14:56,0 (28) 29:36,5 (21)
22 45 Gabryś Łukasz M (20) M2 (10) POL Bielsko-Biała 44:30,5 08:18,5 04:02 15:22,0 (36) 30:09,2 (33)
23 291 ZAWADZKI KONRAD M (21) M2 (11) POL PARKRUN CHRZANÓW Libiąż 44:33,9 08:21,9 04:03 14:53,7 (26) 29:43,5 (24)
24 270 Wągroda Łukasz M (22) M3 (7) POL indywidualnie Krzeszowice 44:39,4 08:27,4 04:03 14:44,4 (21) 29:44,6 (25)
25 195 Przewoźnik Marek M (23) M4 (3) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 44:40,1 08:28,1 04:03 14:51,3 (25) 29:52,0 (28)
26 308 Gaj Paulina K (3) K1 (3) POL MCKIS JAWORZNO Jaworzno 44:44,7 08:32,7 04:04 14:40,0 (18) 29:49,3 (26)
27 472 Żak Wojciech M (24) M1 (3) POL Rajsko 44:52,3 08:40,3 04:04 15:24,1 (37) 30:04,1 (32)
28 144 Malina Adam M (25) M3 (8) POL Świerczyniec Running Bojszowy 44:52,4 08:40,4 04:04 15:20,0 (35) 30:12,5 (35)
29 299 ŻOGAŁA JAN M (26) M3 (9) POL DN2N Katowice 44:52,8 08:40,8 04:04 14:45,8 (22) 29:39,6 (23)
30 239 Stroiński Kamil M (27) M2 (12) POL Tychy 44:54,6 08:42,6 04:04 14:59,9 (29) 30:01,9 (30)
31 297 Zogrodnik Andrzej M (28) M3 (10) POL PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy Lędziny 45:01,5 08:49,5 04:05 15:01,3 (31) 30:02,7 (31)
32 171 Orlanka Waldemar M (29) M2 (13) POL Polanka Wielka 45:05,5 08:53,5 04:05 14:49,9 (24) 29:49,9 (27)
33 319 Kościelnik Krzysztof M (30) M2 (14) POL magna frompol running Tychy 45:16,5 09:04,5 04:06 15:00,4 (30) 30:13,3 (36)
34 294 ZEMAN SYLWESTER M (31) M2 (15) POL PILA KOSCIELECKA 45:23,6 09:11,6 04:07 15:11,3 (34) 30:12,5 (34)
35 275 Wieczorek Maciej M (32) M2 (16) POL Zadyszka Ośw/Speed Team Brzeszcze Oświęcim 46:10,1 09:58,1 04:11 15:25,0 (38) 30:30,5 (37)
36 210 Rybarz Witold M (33) M3 (11) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 46:15,9 10:03,9 04:12 15:43,4 (42) 30:58,5 (38)
37 248 Szromba Szymon M (34) M1 (4) POL Oświęcim 46:16,2 10:04,2 04:12 16:00,8 (50) 31:31,6 (45)
38 471 Żak Jakub M (35) M1 (5) POL OYAMA KARATE BRZESZCZE Rajsko 46:16,3 10:04,3 04:12 14:53,7 (27) 31:12,1 (40)
39 96 Kalita Marcin M (36) M2 (17) POL Chełmek 46:24,4 10:12,4 04:13 16:02,2 (53) 31:31,2 (44)
40 46 Galos ZBIGNIEW M (37) M3 (12) POL WATAHA LACZY NAS BIEGANIE Płaza 46:26,8 10:14,8 04:13 16:06,9 (60) 31:30,5 (43)
41 346 Stefański Zbyszek M (38) M3 (13) POL HEBEL Libiąż 46:31,5 10:19,5 04:13 16:07,0 (61) 31:30,1 (42)
42 97 Kasperek Janusz M (39) M3 (14) POL Nie rzeszony Pisarzowice 46:40,6 10:28,6 04:14 15:45,3 (43) 31:10,9 (39)
43 117 Krakowczak Ryszard M (40) M3 (15) POL Oświęcim 47:11,1 10:59,1 04:17 16:06,6 (59) 32:00,2 (52)
44 82 Januszek Jakub M (41) M2 (18) POL zaSapani Bukowno 47:15,0 11:03,0 04:17 15:06,7 (33) 29:56,3 (29)
45 40 Figołuszka Dawid M (42) M2 (19) POL Studzienice 47:15,4 11:03,4 04:17 15:42,0 (41) 31:26,0 (41)
46 315 Jarosz Szymon M (43) M1 (6) POL Oświęcim 47:24,6 11:12,6 04:18 16:39,2 (82) 32:19,9 (59)
47 12 Bukała Jarosław M (44) M3 (16) POL Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń 47:29,4 11:17,4 04:19 15:34,4 (39) 31:31,9 (46)
48 350 ZACNY KRZYSZTOF M (45) M3 (17) POL ITALIAKRIS KĘTY 47:36,0 11:24,0 04:19 16:56,1 (93) 32:23,9 (60)
49 281 Wolant Sylwester M (46) M3 (18) POL Brzeszcze 47:37,2 11:25,2 04:19 16:07,9 (62) 32:05,2 (55)
50 98 KASTELIK WACŁAW M (47) M3 (19) POL OSP RYCHWAŁDEK RYCHWAŁDEK 47:38,1 11:26,1 04:19 15:54,4 (46) 31:37,7 (47)
51 143 Malina Michalina K (4) K1 (4) POL GTS Bojszowy Bojszowy 47:46,3 11:34,3 04:20 15:47,1 (44) 31:50,2 (48)
52 280 Wojniusz Beniamin M (48) M3 (20) POL Press Glass Biegamy i Wspieramy Tychy 47:51,7 11:39,7 04:21 15:57,2 (49) 31:58,1 (51)
53 108 Kobosko Paweł M (49) M3 (21) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 47:53,5 11:41,5 04:21 16:04,3 (57) 31:55,3 (49)
54 214 Sambak Tadeusz M (50) M3 (22) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 47:57,9 11:45,9 04:21 16:24,1 (70) 32:11,0 (57)
55 75 Jachimowski Waldemar M (51) M3 (23) POL fc knurów Knurów 48:01,7 11:49,7 04:21 16:32,3 (76) 32:26,8 (61)
56 330 Mucha Adam M (52) M3 (24) POL poRUNne furganie Bytom 48:02,0 11:50,0 04:22 16:06,2 (58) 32:05,8 (56)
57 165 NOWOGRODZKI MATEUSZ M (53) M3 (25) POL PoRUNne Furganie Rajsko 48:02,0 11:50,0 04:22 16:03,6 (55) 32:04,8 (54)
58 88 Jesionek Krzysztof M (54) M2 (20) POL Imielin 48:02,8 11:50,8 04:22 16:01,9 (52) 32:03,8 (53)
59 185 Pichner Jacek M (55) M3 (26) POL Oświęcim 48:10,6 11:58,6 04:22 16:24,4 (71) 32:32,4 (65)
60 238 STOLECKI GRZEGORZ M (56) M2 (21) POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE CHEŁM ŚLĄSKI 48:18,5 12:06,5 04:23 15:35,8 (40) 31:55,7 (50)
61 63 Gromek Michał M (57) M1 (7) POL KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG 1 Kocierz Moszczanicki 48:30,8 12:18,8 04:24 15:50,6 (45) 32:14,5 (58)
62 140 Majkowski Konrad M (58) M1 (8) POL Polanka Wielka 48:30,8 12:18,8 04:24 16:21,1 (67) 32:44,4 (68)
63 5 Bebak Krzysztof M (59) M3 (27) POL Bobrek 48:31,1 12:19,1 04:24 17:32,3 (107) 33:23,0 (83)
64 335 Pala Marcin M (60) M2 (22) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-Lotej z Nami Bieruń 48:31,5 12:19,5 04:24 16:44,2 (87) 32:46,4 (69)
65 61 Grabowska-Szyszka Elżbieta K (5) K2 (1) POL Zasole 48:44,5 12:32,5 04:25 16:03,2 (54) 32:31,6 (63)
66 99 Kastelik Mariusz M (61) M2 (23) POL Speed Team Brzeszcze Brzeszcze 48:44,8 12:32,8 04:25 15:55,4 (47) 32:31,8 (64)
67 16 Chowaniak Marcin M (62) M2 (24) POL Zasapani Jaworzno 48:46,0 12:34,0 04:26 16:19,7 (65) 32:32,7 (66)
68 22 CHUDY DAWID M (63) M2 (25) POL Przeciszów 49:15,8 13:03,8 04:28 16:27,2 (72) 32:56,2 (71)
69 292 Zawadzki Łukasz M (64) M3 (28) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 49:16,3 13:04,3 04:28 16:01,1 (51) 32:41,4 (67)
70 28 Dobiczek Łukasz M (65) M2 (26) POL Lędziny 49:16,3 13:04,3 04:28 16:43,7 (86) 33:09,4 (77)
71 188 Pióro Grzegorz M (66) M3 (29) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 49:17,7 13:05,7 04:28 16:37,0 (80) 33:00,7 (73)
72 126 Kulig Sebastian M (67) M3 (30) POL AGSE Poręba Wielka 49:20,5 13:08,5 04:29 16:29,9 (73) 33:00,9 (74)
73 154 Młocek Jarosław M (68) M3 (31) POL Rzyki 49:25,8 13:13,8 04:29 16:31,8 (74) 33:11,6 (79)
74 153 MŁOCEK IGNACY M (69) M4 (4) POL Rzyki RZYKI 49:26,4 13:14,4 04:29 16:32,2 (75) 33:11,3 (78)
75 202 Rafalski Adam M (70) M2 (27) POL Bieruń 49:27,8 13:15,8 04:29 16:52,8 (91) 33:35,1 (86)
76 251 Koprowska Katarzyna K (6) K1 (5) POL Uliczny Biegacz Tychy 49:28,7 13:16,7 04:29 16:15,6 (63) 32:54,9 (70)
77 196 PRZYBYŁ Elżbieta K (7) K3 (1) POL Cidry Lotajom Radzionków 49:31,3 13:19,3 04:30 16:22,2 (68) 33:03,0 (76)
78 29 DORYWALSKI MAREK M (71) M5 (1) POL UKP UNIA OŚWIĘCIM 49:37,4 13:25,4 04:30 16:21,1 (66) 33:02,1 (75)
79 138 Maga Przemysław M (72) M3 (32) POL 1977 Jasienica 49:42,1 13:30,1 04:31 16:37,2 (81) 33:19,6 (82)
80 137 Maciołek Krzysztof M (73) M3 (33) POL SKRZYDLNA Oświęcim 49:53,9 13:41,9 04:32 16:47,2 (89) 33:32,9 (84)
81 264 Walkiewicz Marek M (74) M2 (28) POL Tychy 49:55,4 13:43,4 04:32 16:40,2 (83) 33:33,9 (85)
82 244 Syryński-Giro Sebastian M (75) M3 (34) POL Oświęcim 49:58,8 13:46,8 04:32 17:22,0 (101) 33:43,2 (90)
83 50 Gawełek Piotr M (76) M1 (9) POL Tylicz 49:59,9 13:47,9 04:32 17:26,0 (105) 34:03,4 (96)
84 273 Wąsowicz Grzegorz M (77) M1 (10) POL Jaworzno 50:02,1 13:50,1 04:32 16:04,1 (56) 32:28,9 (62)
85 224 PORĘBSKI Wojciech M (78) M3 (35) POL 50:09,6 13:57,6 04:33 16:49,9 (90) 33:35,3 (87)
86 74 Hipner Marcin M (79) M2 (29) POL SPOT Pszczyna Babice 50:13,1 14:01,1 04:33 16:18,1 (64) 33:18,1 (80)
87 25 Cygan Robert M (80) M3 (36) POL Polanka Wielka 50:17,0 14:05,0 04:34 15:57,0 (48) 32:59,7 (72)
88 148 Mendyka Marcin M (81) M3 (37) POL PL Oświęcim 50:21,0 14:09,0 04:34 16:54,3 (92) 33:49,9 (92)
89 216 JODŁOWIEC MARCIN M (82) M1 (11) POL IMIELIN 50:23,3 14:11,3 04:34 17:50,7 (111) 33:52,8 (93)
90 345 Stefański Antoni M (83) M4 (5) POL Lędziny 50:27,7 14:15,7 04:35 16:46,7 (88) 33:47,9 (91)
91 49 Gawełek Grzegorz M (84) M2 (30) POL Brzeszcze 50:27,7 14:15,7 04:35 17:26,3 (106) 34:04,6 (99)
92 198 Puchajda Monika K (8) K2 (2) POL Oświecim 50:27,8 14:15,8 04:35 16:33,9 (77) 33:40,7 (88)
93 313 gunia piotr M (85) M3 (38) POL Osiek 50:28,6 14:16,6 04:35 16:23,7 (69) 33:18,4 (81)
94 24 Cieniecka Ewelina K (9) K2 (3) POL Wola 50:34,5 14:22,5 04:35 16:36,3 (79) 33:42,3 (89)
95 209 Rusin Anna K (10) K2 (4) POL Porąbka 50:44,1 14:32,1 04:36 17:05,2 (97) 33:54,7 (94)
96 173 Papuga Iwona K (11) K4 (1) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 50:44,9 14:32,9 04:36 17:04,7 (96) 34:04,0 (98)
97 174 Papuga Dariusz M (86) M4 (6) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 50:45,0 14:33,0 04:36 17:04,4 (95) 34:02,9 (95)
98 48 Garbuz Marcin M (87) M3 (39) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 50:49,7 14:37,7 04:37 17:07,7 (99) 34:09,2 (102)
99 33 Dudzińska Katarzyna K (12) K1 (6) POL Wadowice, MA 50:54,5 14:42,5 04:37 17:05,6 (98) 34:12,2 (103)
100 161 Noszczyk Sebastian M (88) M3 (40) POL TGB Lake Runners Tychy 50:59,1 14:47,1 04:38 18:01,0 (119) 34:50,5 (109)
101 215 KAJTOCH JOLANTA K (13) K2 (5) POL BIERUŃ 51:06,6 14:54,6 04:38 17:02,5 (94) 34:03,6 (97)
102 320 Krawczyński Sławomir M (89) M3 (41) POL Pszczyna 51:28,7 15:16,7 04:40 18:08,4 (125) 35:24,6 (115)
103 255 Śmigielska-Stasicka Monika K (14) K3 (2) POL Oświęcim - Poręba Wielka 51:40,1 15:28,1 04:41 17:25,3 (104) 34:39,3 (107)
104 166 Noworyta Grzegorz M (90) M1 (12) POL Don t give up Zator 51:40,1 15:28,1 04:41 17:24,2 (102) 34:24,5 (104)
105 39 Dziuba Michał M (91) M2 (31) POL Półwieś 51:40,6 15:28,6 04:41 17:24,3 (103) 34:24,9 (105)
106 234 Stafiej Sylwester M (92) M2 (32) POL Dąbrowa Górnicza 51:55,9 15:43,9 04:43 18:02,3 (120) 35:19,2 (112)
107 3 Augustyniak Sławomir M (93) M2 (33) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 52:03,7 15:51,7 04:43 16:40,6 (84) 34:05,9 (101)
108 64 Grzebniewska Judyta K (15) K2 (6) POL Team Papry Tychy 52:06,6 15:54,6 04:44 17:51,0 (112) 35:22,9 (113)
109 34 Dusza Piotr M (94) M2 (34) POL Przecieszyn 52:14,8 16:02,8 04:44 17:09,9 (100) 34:33,6 (106)
110 7 Bogus Łukasz M (95) M2 (35) POL Bieruń 52:20,3 16:08,3 04:45 17:52,1 (113) 35:17,1 (111)
111 277 Winkler Dawid M (96) M1 (13) POL Cross by PP Oświęcim 52:20,5 16:08,5 04:45 18:31,5 (142) 35:39,3 (118)
112 205 Respondek Tomasz M (97) M2 (36) POL Oswiecim 52:20,5 16:08,5 04:45 18:31,6 (143) 35:39,7 (119)
113 243 Synowiec Rafał M (98) M2 (37) POL Chełmek 52:24,0 16:12,0 04:45 16:41,3 (85) 34:44,5 (108)
114 329 Momot Paweł M (99) M1 (14) POL Speed Team Brzeszcze Jawiszowice 52:26,9 16:14,9 04:46 18:07,7 (123) 35:45,3 (120)
115 21 Chuchro Michał M (100) M3 (42) POL Oswiecim 52:34,8 16:22,8 04:46 18:08,5 (126) 35:24,4 (114)
116 142 Malecki Marcin M (101) M3 (43) POL brak Babice 52:35,9 16:23,9 04:46 16:34,7 (78) 34:05,4 (100)
117 249 Szulc Dariusz M (102) M3 (44) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 52:42,7 16:30,7 04:47 17:58,1 (118) 35:31,7 (116)
118 192 Porębski Marek M (103) M3 (45) POL Speed team Brzeszcze /Zadyszka Oświ Oświęcim 52:46,6 16:34,6 04:47 18:08,1 (124) 35:46,3 (122)
119 151 Mikłasz Marcin M (104) Katowice 52:53,3 16:41,3 04:48 18:53,5 (156) 36:13,4 (128)
120 271 Wąsowicz Sławomir M (105) M3 (46) POL Jaworzno 52:53,7 16:41,7 04:48 18:24,9 (137) 35:45,9 (121)
121 200 PYZA ŁUKASZ M (106) M1 (15) POL OSIEK 53:04,2 16:52,2 04:49 19:03,5 (167) 36:19,9 (130)
122 93 JURASZEK MARIUSZ M (107) M2 (38) POL KW BB Lipowa 53:08,9 16:56,9 04:49 17:33,3 (108) 35:09,5 (110)
123 231 Sojka Wojciech M (108) M3 (47) POL Jankowice 53:09,8 16:57,8 04:49 18:17,3 (129) 35:51,4 (124)
124 146 Marcisz Michał M (109) M2 (39) POL Brzeszcze 53:18,1 17:06,1 04:50 17:38,0 (110) 35:33,8 (117)
125 170 Oprzondek Piotr M (110) M4 (7) POL Tychy 53:36,7 17:24,7 04:52 18:18,3 (131) 35:58,2 (126)
126 288 Wróbel Przemysław M (111) M3 (48) POL Mikołów 53:46,5 17:34,5 04:53 18:36,7 (146) 36:19,4 (129)
127 116 Kozieł Wojciech M (112) M1 (16) POL Ekipa z górnej półki Zator 53:47,8 17:35,8 04:53 18:23,5 (135) 36:31,3 (135)
128 71 Handzlik - Starzyk Anna K (16) K3 (3) POL Poręba Wielka 54:00,4 17:48,4 04:54 18:49,4 (155) 36:40,8 (139)
129 125 Kulczyk Paweł M (113) M3 (49) POL Chrzanów 54:03,2 17:51,2 04:54 18:32,3 (144) 36:24,3 (133)
130 283 Wójcicki Grzegorz M (114) M1 (17) POL Oświęcim 54:05,9 17:53,9 04:55 17:53,5 (115) 35:56,7 (125)
131 228 Smółka Rafał M (115) M2 (40) POL Tauron team Libiąż 54:07,8 17:55,8 04:55 18:31,2 (141) 36:37,8 (137)
132 52 Gierez-Dobiczek Sylwia K (17) K2 (7) POL Team Papry Lędziny 54:09,3 17:57,3 04:55 18:17,2 (128) 36:07,9 (127)
133 42 Frączek Paulina K (18) K1 (7) POL Piotrowice 54:13,3 18:01,3 04:55 18:43,7 (150) 36:22,9 (132)
134 225 SKIBICKI KRZYSZTOF M (116) M3 (50) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim 54:15,8 18:03,8 04:55 19:33,8 (189) 37:02,3 (152)
135 340 PODGÓRNI RAFAŁ M (117) M3 (51) POL ZAGÓRZE 54:17,8 18:05,8 04:56 18:21,8 (132) 36:41,3 (140)
136 115 Kozieł Jan M (118) M1 (18) POL Oświęcim 54:19,6 18:07,6 04:56 17:37,3 (109) 36:30,0 (134)
137 176 Paradecki Piotr M (119) M3 (52) POL Team Run Against Rett Wola 54:29,0 18:17,0 04:57 18:40,2 (147) 36:50,4 (146)
138 303 Bąk Tadeusz M (120) M5 (2) POL Samotny biegacz Bieruń 54:29,2 18:17,2 04:57 18:21,8 (133) 36:48,9 (145)
139 35 Duży Monika K (19) K2 (8) POL CHWALISZczyNIEchwalisz-lotejZnami Bieruń 54:29,3 18:17,3 04:57 18:48,3 (153) 36:50,9 (147)
140 10 Buchta Bogdan M (121) M2 (41) POL Bobrek 54:30,6 18:18,6 04:57 18:58,4 (161) 36:45,6 (143)
141 92 Jitner Grzegorz M (122) M3 (53) POL Ruda Śląska 54:34,9 18:22,9 04:57 18:24,0 (136) 36:33,7 (136)
142 76 Jaguś Przemysław M (123) M2 (42) POL Oświęcim 54:49,6 18:37,6 04:59 19:04,5 (169) 37:09,6 (157)
143 55 Głowiczka Tomasz M (124) M3 (54) POL Oświęcim 54:54,1 18:42,1 04:59 20:11,7 (209) 36:46,9 (144)
144 162 NOWAK JAN ROMAN M (125) M5 (3) POL OLIMPIJCZYK GILOWICE Gilowice 54:57,0 18:45,0 04:59 19:01,8 (165) 36:51,5 (148)
145 219 SĘPIOŁ ADAM M (126) M2 (43) POL TGB Lake Runners Tychy 54:59,0 18:47,0 04:59 19:17,2 (176) 37:03,8 (153)
146 53 Głos Marek M (127) M2 (44) POL Drim Robotics Oświęcim 55:06,0 18:54,0 05:00 18:56,8 (159) 36:39,6 (138)
147 470 ZACNY Oskar M (128) M1 (19) POL ITALIAKRIS KĘTY 55:07,4 18:55,4 05:00 17:56,9 (117) 36:22,7 (131)
148 199 PUDEŁKO DAWID M (129) M2 (45) POL Oświęcim 55:16,1 19:04,1 05:01 18:27,6 (138) 36:58,7 (150)
149 118 Kręczyński Jacek M (130) M5 (4) POL Gliwice 55:17,6 19:05,6 05:01 19:12,2 (172) 37:23,7 (162)
150 128 Kuwik Waldemar M (131) M2 (46) POL Oświęcim 55:27,1 19:15,1 05:02 18:56,1 (158) 37:24,9 (164)
151 6 Białas Michał M (132) M2 (47) POL Brzeszcze 55:29,7 19:17,7 05:02 18:10,5 (127) 35:46,7 (123)
152 2 Andruszko Stefan M (133) M1 (20) POL Oświęcim 55:30,6 19:18,6 05:02 18:48,3 (154) 37:21,4 (160)
153 43 Frączek Paweł M (134) M2 (48) POL Oświęcim 55:34,4 19:22,4 05:03 18:36,5 (145) 37:09,2 (156)
154 113 Kos Marcin M (135) M3 (55) POL Oświęcim 55:39,0 19:27,0 05:03 18:40,5 (148) 37:06,2 (155)
155 193 MATUZEWICZ DOMINIK M (136) M3 (56) POL Oświęcim 55:39,1 19:27,1 05:03 18:17,9 (130) 36:45,3 (142)
156 220 Siata Sebastian M (137) M2 (49) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 55:41,7 19:29,7 05:03 18:47,0 (152) 37:23,1 (161)
157 83 Jarosz Tomek M (138) M3 (57) POL Oświęcim 55:43,5 19:31,5 05:03 20:31,8 (218) 38:17,5 (179)
158 155 Murański Piotr M (139) M2 (50) POL Brzeszcze 55:49,3 19:37,3 05:04 18:04,2 (121) 37:01,4 (151)
159 222 Siewierski Adam M (140) M3 (58) POL Team Papry Frydek 55:52,9 19:40,9 05:04 17:55,9 (116) 36:56,2 (149)
160 47 Garbuz Katarzyna K (20) K3 (4) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 55:53,7 19:41,7 05:04 18:30,2 (139) 37:05,9 (154)
161 167 Obstarczyk Mirosław M (141) M4 (8) POL zadyszka Oświęcim 56:01,5 19:49,5 05:05 18:42,7 (149) 37:32,8 (166)
162 120 Kruczek Artur M (142) M3 (59) POL Tychy 56:05,6 19:53,6 05:05 19:04,5 (168) 37:27,2 (165)
163 119 Kruczek Monika K (21) K2 (9) POL Team Papry Tychy 56:05,8 19:53,8 05:05 18:54,0 (157) 37:24,2 (163)
164 180 Pawlica Szymon M (143) M1 (21) POL Oświęcim 56:06,5 19:54,5 05:06 18:44,7 (151) 37:11,6 (158)
165 157 Muszyńska Joanna K (22) K2 (10) POL 40-latek Tychy Tychy 56:08,2 19:56,2 05:06 19:17,9 (177) 37:54,2 (169)
166 262 TRZCINSKI MIROSLAW M (144) M4 (9) POL OSWIECIM 56:14,8 20:02,8 05:06 17:52,3 (114) 37:19,7 (159)
167 104 Kiryjczuk Karolina K (23) K2 (11) POL Solvay Oświęcim 56:35,1 20:23,1 05:08 19:28,0 (185) 38:02,1 (171)
168 336 Parzygnat Sylwia K (24) K1 (8) POL Klikuszowa 56:37,1 20:25,1 05:08 19:00,7 (162) 37:53,9 (168)
169 130 Liszewski Tadeusz M (145) M4 (10) POL Oswiecim 56:44,9 20:32,9 05:09 19:26,6 (184) 38:01,6 (170)
170 89 Jesionek Małgorzata K (25) K2 (12) POL Imielin 56:53,0 20:41,0 05:10 19:11,9 (171) 38:07,9 (177)
171 30 Dudek Tomasz M (146) M3 (60) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 57:04,2 20:52,2 05:11 19:19,9 (179) 38:11,0 (178)
172 152 Mikołajek Zbigniew M (147) M3 (61) POL Brzezinka 57:05,7 20:53,7 05:11 19:02,3 (166) 38:07,2 (175)
173 11 Budzeń Jerzy M (148) M3 (62) POL Oświęcim 57:11,7 20:59,7 05:11 19:35,6 (190) 38:33,5 (181)
174 177 Pasierbek Katarzyna K (26) K3 (5) POL Bystra 57:12,7 21:00,7 05:12 19:42,1 (196) 38:27,8 (180)
175 175 Papuga Kamil M (149) M1 (22) POL Ekipa z górnej półki Jawiszowice 57:13,4 21:01,4 05:12 18:30,7 (140) 37:50,6 (167)
176 56 GNATOWSKY WALDEMAR M (150) M3 (63) POL BIELSKO-BIALA 57:17,6 21:05,6 05:12 19:45,4 (200) 38:46,2 (188)
177 129 Kwarciak Adam M (151) M2 (51) POL Zasapani Chrzanów 57:23,8 21:11,8 05:13 19:48,0 (203) 38:43,9 (185)
178 19 Chrobok Marcin M (152) M3 (64) POL Oświęcim 57:31,4 21:19,4 05:13 19:23,2 (182) 38:06,4 (173)
179 60 Górka Krzysztof Guras M (153) M2 (52) POL Z zbieganiem mi do gór Jawiszowice 57:32,0 21:20,0 05:13 18:22,7 (134) 36:44,2 (141)
180 342 Ryszka Piotr M (154) M2 (53) POL Grojec 57:33,6 21:21,6 05:13 20:59,9 (236) 40:01,0 (204)
181 112 Korbut Anna K (27) K3 (6) POL Chrzanów Biega Libiąż 57:34,9 21:22,9 05:14 19:16,6 (175) 38:33,6 (182)
182 178 Paszek Żaneta K (28) K1 (9) POL Tychy 57:36,7 21:24,7 05:14 19:00,9 (163) 38:07,2 (174)
183 265 Walkowski Kamil M (155) M2 (54) POL Tychy 57:37,0 21:25,0 05:14 19:01,3 (164) 38:07,5 (176)
184 149 Merta Marek M (156) M3 (65) POL Zasole Bielańskie 57:39,5 21:27,5 05:14 19:45,7 (201) 38:48,6 (189)
185 267 Wasztyl Marek M (157) M3 (66) POL Oświęcim 57:39,8 21:27,8 05:14 21:01,0 (238) 40:08,6 (210)
186 274 Wiczok Agata K (29) K2 (13) POL Team Papry Tychy 57:57,3 21:45,3 05:16 19:29,0 (187) 38:44,9 (186)
187 182 Pawlus Mariusz M (158) M3 (67) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 57:58,2 21:46,2 05:16 19:18,9 (178) 38:41,6 (183)
188 257 Tkacz Tomasz M (159) M3 (68) POL ORANGE POLSKA Sosnowiec 57:59,3 21:47,3 05:16 20:26,1 (215) 39:42,2 (200)
189 337 Pawlus Paweł M (160) M3 (69) POL Brzeszcze 58:00,7 21:48,7 05:16 18:06,0 (122) 38:05,1 (172)
190 181 Pawlus Ewelina K (30) K3 (7) POL Brzeszcze 58:12,7 22:00,7 05:17 19:20,2 (180) 38:43,4 (184)
191 106 Klimek Katarzyna K (31) K2 (14) POL Płaza 58:15,3 22:03,3 05:17 20:32,8 (221) 39:41,7 (199)
192 289 Wytrykus Barbara K (32) K2 (15) POL Tychy 58:18,8 22:06,8 05:18 19:28,5 (186) 39:14,6 (191)
193 186 Pilarz Mirek M (161) M3 (70) POL Bujaków 58:19,0 22:07,0 05:18 20:04,0 (207) 39:24,2 (194)
194 218 Seweryn Magdalena K (33) K2 (16) POL Tychy 58:25,6 22:13,6 05:18 19:29,6 (188) 39:15,3 (192)
195 156 Musioł Piotr M (162) M3 (71) POL Imielin 58:29,5 22:17,5 05:19 19:45,2 (199) 39:42,4 (201)
196 197 PRZYBYŁ Rafał M (163) M3 (72) POL Radzionków 58:41,8 22:29,8 05:20 19:23,2 (183) 38:50,4 (190)
197 87 Jesionek Bogusław M (164) M4 (11) POL Jastrzębie Zdrój 58:43,5 22:31,5 05:20 18:58,4 (160) 38:45,4 (187)
198 67 GUJA BOGUSŁAW M (165) M5 (5) POL KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno 58:45,2 22:33,2 05:20 19:50,8 (205) 39:40,9 (198)
199 333 Noga Angelika K (34) K1 (10) POL Międzyrzecze Gorne 58:49,1 22:37,1 05:20 20:46,8 (227) 40:04,0 (208)
200 158 Myrcik Bernard M (166) M3 (73) POL Tarnowskie Góry 59:21,7 23:09,7 05:23 19:37,4 (191) 39:30,1 (196)
201 133 Lotek Ela K (35) K2 (17) POL Ekipa z górnej półki Kęty 59:32,9 23:20,9 05:24 19:38,9 (193) 40:01,5 (205)
202 241 SUROWIAK OLGA K (36) K3 (8) POL Trzebinia 59:36,4 23:24,4 05:25 19:37,8 (192) 39:28,1 (195)
203 287 Wrona Marek M (167) M2 (55) POL ZASAPANI Libiąż 59:37,9 23:25,9 05:25 19:43,5 (198) 39:57,2 (203)
204 266 Warzecha Joanna K (37) K1 (11) POL Oświęcim 59:40,5 23:28,5 05:25 19:15,1 (173) 39:37,1 (197)
205 229 Sobczyk Sławomir M (168) M4 (12) POL nie zrzeszony Tychy 59:45,2 23:33,2 05:25 21:11,1 (246) 40:45,2 (223)
206 27 Długosz Patrycja K (38) K1 (12) POL Ads Masna Mysłowice 59:47,2 23:35,2 05:26 19:09,3 (170) 39:19,1 (193)
207 17 Chowaniak Krzysztof M (169) M4 (13) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 59:51,1 23:39,1 05:26 20:25,3 (214) 40:25,2 (216)
208 70 Handy Samanta K (39) K2 (18) POL Kęty 59:54,4 23:42,4 05:26 20:23,2 (212) 40:14,1 (212)
209 121 KUBAREK ANNA K (40) K2 (19) POL SPYTKOWICE 59:58,0 23:46,0 05:27 20:33,7 (222) 40:16,3 (213)
210 263 Wadowski Paweł M (170) M2 (56) POL Łączany 59:58,6 23:46,6 05:27 19:15,3 (174) 40:02,5 (207)
211 236 STAŃCZYK ANDRZEJ M (171) M4 (14) POL Górnik Wola Wola 1:00:05,8 23:53,8 05:27 20:10,5 (208) 40:06,0 (209)
212 311 Góralczyk Mariusz M (172) M3 (74) POL Kęty 1:00:09,0 23:57,0 05:28 20:32,3 (220) 41:26,2 (232)
213 68 GWÓŹDŹ EDYTA K (41) K2 (20) POL Jaworzno 1:00:11,1 23:59,1 05:28 20:37,4 (223) 40:42,6 (220)
214 18 Chrapkiewicz Agnieszka K (42) K1 (13) POL Ekipa z górnej półki Roczyny 1:00:24,2 24:12,2 05:29 19:39,7 (194) 40:14,0 (211)
215 341 PODGÓRNI ILONA K (43) K2 (21) POL ZAGÓRZE 1:00:26,1 24:14,1 05:29 19:41,1 (195) 39:52,2 (202)
216 184 Piątek Kordian M (173) M1 (23) POL Oświęcim 1:00:27,8 24:15,8 05:29 21:31,4 (254) 41:41,6 (236)
217 179 Pater Janusz M (174) M3 (75) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 1:00:27,8 24:15,8 05:29 20:13,7 (210) 40:21,6 (215)
218 272 Wąsowicz Agnieszka K (44) K3 (9) POL Jaworzno 1:00:28,2 24:16,2 05:29 20:50,3 (229) 40:44,3 (221)
219 135 Łakomy Dariusz M (175) M3 (76) POL Oświęcim 1:00:30,9 24:18,9 05:30 20:32,2 (219) 40:54,0 (226)
220 9 Borowski Dariusz M (176) M3 (77) POL amator Oświęcim 1:00:31,5 24:19,5 05:30 20:48,6 (228) 40:46,2 (224)
221 8 Borowski Jarosław M (177) M4 (15) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 1:00:36,9 24:24,9 05:30 21:32,4 (255) 41:41,2 (235)
222 163 Nowicka Monika K (45) K2 (22) POL Team Papry Tychy 1:00:37,5 24:25,5 05:30 19:54,2 (206) 40:34,3 (217)
223 132 Lorencki Andrzej M (178) M4 (16) POL Tramwaje Śląskie Tarnowskie Góry 1:00:43,1 24:31,1 05:31 19:47,2 (202) 40:16,8 (214)
224 20 Chrószcz Klaudia K (46) K2 (23) POL Bieruń 1:00:52,5 24:40,5 05:32 20:15,4 (211) 40:36,4 (218)
225 86 JARZYNA ADAM M (179) M5 (6) POL Polanka Wielka 1:00:56,3 24:44,3 05:32 20:27,4 (216) 40:49,5 (225)
226 107 Klimek Krzysztof M (180) M3 (78) POL Płaza 1:01:00,8 24:48,8 05:32 21:00,5 (237) 41:08,9 (231)
227 164 Nowogrodzka Katarzyna K (47) K2 (24) POL PoRUNne Furganie Rajsko 1:01:02,6 24:50,6 05:32 20:46,4 (226) 40:55,9 (227)
228 259 TOMALA DAWID M (181) M1 (24) POL Valeo Czechowice Dziedzice OSIEK 1:01:15,1 25:03,1 05:34 19:49,5 (204) 40:02,5 (206)
229 240 Sudia Krzysztof M (182) M2 (57) POL Oświęcim 1:01:19,8 25:07,8 05:34 21:38,7 (266) 41:37,8 (234)
230 204 Rapucha Adam M (183) M2 (58) POL Żory 1:01:20,2 25:08,2 05:34 21:01,3 (239) 41:07,3 (230)
231 317 Kasperczyk Anna K (48) K2 (25) POL Oświęcim 1:01:37,1 25:25,1 05:36 20:28,3 (217) 40:41,6 (219)
232 103 Kędzierski Adrian M (184) M1 (25) POL Poręba Wielka 1:01:40,8 25:28,8 05:36 21:10,4 (245) 41:55,8 (244)
233 100 Katerla Jakub M (185) M1 (26) POL Zaborze 1:01:41,7 25:29,7 05:36 21:08,8 (243) 41:53,5 (241)
234 232 SONAKOWSKI ROMAN M (186) M4 (17) POL Aniołki Charliego Słotwina 1:01:49,9 25:37,9 05:37 21:24,3 (249) 41:44,2 (237)
235 190 Płonka Małgorzata K (49) K4 (2) POL lecebochce Poręba Wielka 1:01:56,4 25:44,4 05:37 20:24,8 (213) 40:56,7 (228)
236 145 Marcak Przemysław M (187) M2 (59) POL Oświęcim 1:02:08,6 25:56,6 05:38 21:54,6 (285) 42:31,6 (248)
237 73 Heród Jakub M (188) M2 (60) POL Oświęcim 1:02:13,8 26:01,8 05:39 21:51,4 (281) 41:47,5 (239)
238 208 Rozmus Wojciech M (189) M3 (79) POL Góra 1:02:17,0 26:05,0 05:39 21:10,0 (244) 41:45,4 (238)
239 268 Wawrzyniak Dariusz M (190) M4 (18) POL Kęckie Harpagany KĘTY 1:02:33,1 26:21,1 05:41 21:07,2 (240) 41:54,7 (242)
240 41 Fornagiel Katarzyna K (50) K2 (26) POL Oświęcim 1:02:51,2 26:39,2 05:42 21:35,5 (261) 42:20,8 (245)
241 187 Pilarz Ewa K (51) K3 (10) POL Bujaków 1:02:59,7 26:47,7 05:43 20:52,6 (231) 41:55,6 (243)
242 32 DUDZINSKA MAGDALENA K (52) K4 (3) GBR West Molesey 1:03:02,6 26:50,6 05:43 20:56,6 (233) 41:27,6 (233)
243 23 Cieluch Dorian M (191) M1 (27) POL Ziębów 1:03:02,7 26:50,7 05:43 21:15,9 (248) 42:23,8 (246)
244 252 Szypuła Krzysztof M (192) M1 (28) POL Osiek 1:03:06,8 26:54,8 05:44 20:50,8 (230) 41:50,4 (240)
245 331 Niemas Mariusz M (193) M4 (19) POL Komenda Powiatowa PSP w Wadowicach Rajsko 1:03:18,3 27:06,3 05:45 21:39,2 (268) 42:36,4 (249)
246 332 Niemas Anna K (53) K3 (11) POL OYAMA KARATE BRZESZCZE Rajsko 1:03:18,3 27:06,3 05:45 21:40,7 (270) 42:36,8 (250)
247 306 Capiak Jakub M (194) M1 (29) POL Bielsko-Biala 1:03:19,9 27:07,9 05:45 22:18,9 (292) 42:54,8 (254)
248 301 Baran Łukasz M (195) M2 (61) POL Libiąż 1:03:30,1 27:18,1 05:46 23:37,4 (314) 46:05,3 (306)
249 279 Witek Adrian M (196) M2 (62) POL Luloki Kraków 1:04:00,9 27:48,9 05:49 19:42,7 (197) 41:05,7 (229)
250 253 Ścigała Adam M (197) M4 (20) POL Imielin 1:04:09,1 27:57,1 05:49 21:07,4 (241) 42:26,2 (247)
251 85 Jarzyna Urszula K (54) K1 (14) POL Polanka Wielka 1:04:13,2 28:01,2 05:50 21:44,6 (275) 43:06,1 (260)
252 81 Janusz Agnieszka K (55) K3 (12) POL Katowice 1:04:18,0 28:06,0 05:50 21:50,4 (280) 43:22,5 (268)
253 269 Wawrzyniak Kamil M (198) M1 (30) POL Kęty 1:04:18,2 28:06,2 05:50 21:24,3 (250) 42:38,9 (251)
254 322 Kuczek Elżbieta K (56) K2 (27) POL Miedzyrzecze 1:04:19,5 28:07,5 05:50 21:47,1 (276) 42:58,8 (256)
255 51 Gębołyś Beata K (57) K3 (13) POL Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń 1:04:20,6 28:08,6 05:50 21:42,3 (272) 43:08,7 (261)
256 122 Kucharczyk Tomasz M (199) M3 (80) POL ViproTeam Oswięcim 1:04:24,2 28:12,2 05:51 21:49,9 (279) 43:23,1 (269)
257 139 Magiera Ewelina K (58) K2 (28) POL ChwaliszCzyNieChwaliszLotejzNami Iimielin 1:04:29,7 28:17,7 05:51 21:42,4 (273) 43:09,2 (262)
258 80 Janusik Natalia K (59) K2 (29) POL Oświęcim 1:04:36,7 28:24,7 05:52 22:31,3 (299) 43:36,7 (271)
259 114 Kozieł Piotr M (200) M3 (81) POL Oświęcim 1:04:36,8 28:24,8 05:52 22:30,0 (298) 43:34,5 (270)
260 290 Zalewski Paweł M (201) M2 (63) POL Oświęcim 1:04:41,4 28:29,4 05:52 20:39,4 (224) 42:54,3 (253)
261 328 Młynarski Mateusz M (202) M1 (31) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bystra 1:04:45,6 28:33,6 05:53 22:19,7 (293) 43:18,6 (267)
262 189 PLOCH ANDRZEJ M (203) M4 (21) POL Pławniowice 1:04:49,5 28:37,5 05:53 21:36,1 (262) 43:06,1 (259)
263 256 Środa Janusz M (204) M4 (22) POL Spartanie Dzieciom Tarnowskie Góry 1:05:01,4 28:49,4 05:54 23:06,6 (307) 45:25,1 (295)
264 230 SOBÓL KRZYSZTOF M (205) M3 (82) POL PATYKIEM PISANE 505 JAWISZOWICE 1:05:12,1 29:00,1 05:55 21:14,5 (247) 42:57,7 (255)
265 37 Dyrdoń Daria K (60) K1 (15) POL Dankowice 1:05:16,2 29:04,2 05:56 21:53,9 (284) 43:18,6 (266)
266 58 Gołąb Justyna K (61) K2 (30) POL Tychy 1:05:21,6 29:09,6 05:56 21:34,9 (259) 43:17,1 (264)
267 59 Gołąb Radosław M (206) M2 (64) POL Tychy 1:05:21,8 29:09,8 05:56 21:34,6 (258) 43:16,7 (263)
268 338 Pełka Aneta K (62) K3 (14) POL Brzeszcze 1:05:33,7 29:21,7 05:57 22:13,0 (289) 43:51,9 (275)
269 168 Olesiak Szymon M (207) M1 (32) POL Kęty 1:05:38,3 29:26,3 05:58 21:34,4 (257) 43:50,8 (273)
270 310 Góralczyk Katarzyna K (63) K3 (15) POL Oświęcim 1:05:39,6 29:27,6 05:58 22:04,4 (288) 44:07,6 (283)
271 286 WÓJCIK JERZY M (208) M4 (23) POL Rudze 1:05:39,9 29:27,9 05:58 22:04,1 (287) 44:06,7 (282)
272 169 Olesiak Paulina K (64) K1 (16) POL Kęty 1:05:40,4 29:28,4 05:58 21:33,9 (256) 43:51,1 (274)
273 282 WÓJCICKI RAFAŁ M (209) M3 (83) POL CROSS THE LIMIT OŚWIĘCIM 1:05:44,4 29:32,4 05:58 20:57,8 (234) 42:50,1 (252)
274 66 Grzesina Arkadiusz M (210) M3 (84) POL Oświęcim 1:05:44,5 29:32,5 05:58 22:59,2 (303) 45:01,6 (293)
275 242 Surowiak Tomasz M (211) M3 (85) POL Trzebinia 1:05:45,6 29:33,6 05:58 22:29,6 (297) 44:11,7 (286)
276 298 Zubel Aron M (212) M1 (33) POL Zadyszka Oświęcim Zaborze 1:05:55,7 29:43,7 05:59 21:35,2 (260) 43:17,6 (265)
277 102 Kawulak Iwona K (65) K3 (16) POL Bojszowy Nowe 1:06:03,8 29:51,8 06:00 20:53,0 (232) 43:04,9 (257)
278 36 Dymurski Wojciech M (213) M4 (24) POL Tychy 1:06:14,6 30:02,6 06:01 21:28,8 (251) 43:55,5 (278)
279 14 Capanda Grzegorz M (214) M3 (86) POL Kęty-Witkowice 1:06:34,1 30:22,1 06:03 21:08,8 (242) 43:59,7 (280)
280 194 Przesór Barbara K (66) K2 (31) POL Zadyszka Oświęcim Brzezinka 1:06:34,9 30:22,9 06:03 21:41,8 (271) 44:09,6 (285)
281 321 Kubiczek Anna K (67) K2 (32) POL Brzeszcze 1:06:42,6 30:30,6 06:03 22:13,2 (290) 43:52,6 (276)
282 123 Kudzia Anna K (68) K2 (33) POL Lędziny 1:06:53,4 30:41,4 06:04 21:36,6 (264) 43:53,3 (277)
283 250 MILCARZ ARON M (215) M3 (87) POL WADOWICE 1:07:01,7 30:49,7 06:05 23:20,9 (311) 45:34,9 (297)
284 295 KUWIK ALEKSANDRA K (69) K1 (17) POL WADOWICE 1:07:02,8 30:50,8 06:05 23:21,6 (312) 45:38,0 (298)
285 201 Rachwalik Piotr M (216) M4 (25) POL Jaworzno 1:07:12,4 31:00,4 06:06 21:38,3 (265) 44:05,9 (281)
286 307 Domurat Zdzisław M (217) M4 (26) POL Wataha Runners Alwernia Alwernia 1:07:15,8 31:03,8 06:06 21:44,1 (274) 44:38,0 (287)
287 343 Sobota Michał M (218) M1 (34) POL LKS Przecieszyn Przecieszyn 1:07:19,0 31:07,0 06:07 20:44,7 (225) 43:05,6 (258)
288 191 Podsiadło Marcin M (219) M3 (88) POL Cobra Mysłowice 1:07:28,9 31:16,9 06:08 21:36,3 (263) 43:42,2 (272)
289 223 Sikora Skarbimir M (220) M3 (89) POL Oświęcim 1:07:35,2 31:23,2 06:08 22:00,0 (286) 43:59,3 (279)
290 348 Świątek-Młynarska Paulina K (70) K2 (34) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała 1:07:37,7 31:25,7 06:08 23:40,9 (316) 45:55,8 (301)
291 327 Młynarski Wojciech M (221) M2 (65) POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała 1:07:37,8 31:25,8 06:08 22:18,4 (291) 45:53,6 (300)
292 339 Piotrowski Marcin M (222) M2 (66) POL ZASAPANI Chrzanów 1:07:46,6 31:34,6 06:09 20:58,6 (235) 44:08,0 (284)
293 221 Siata Luiza K (71) K2 (35) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 1:07:59,9 31:47,9 06:10 22:55,9 (301) 45:26,9 (296)
294 245 Szałaśny Paweł M (223) M2 (67) POL star trek brzeszcze 1:08:20,0 32:08,0 06:12 23:11,5 (308) 45:53,5 (299)
295 78 Jankowska Marta K (72) K1 (18) POL Marta Jankowska trener personalny Oświęcim 1:08:31,6 32:19,6 06:13 21:38,8 (267) 44:41,1 (290)
296 72 Herman Iwona K (73) K1 (19) POL Marta Jankowska Trener Personalny Katowice 1:08:31,7 32:19,7 06:13 21:39,7 (269) 44:42,5 (291)
297 105 Kissa Barbara K (74) K3 (17) POL Tychy 1:08:59,3 32:47,3 06:16 23:00,5 (305) 46:01,3 (303)
298 276 Wika Sebastian M (224) M3 (90) POL 40-latek Tychy / Team Papry Tychy 1:08:59,7 32:47,7 06:16 23:00,4 (304) 46:00,4 (302)
299 316 Jung Kinga K (75) K2 (36) POL Oświęcim 1:09:05,2 32:53,2 06:16 23:39,1 (315) 46:15,3 (308)
300 227 Smoleń Dawid M (225) M1 (35) POL ZASAPANI Chrzanów 1:09:22,3 33:10,3 06:18 21:48,4 (278) 44:39,1 (288)
301 226 Smoleń Sebastian M (226) M1 (36) POL ZASAPANI Libiąż 1:09:25,0 33:13,0 06:18 21:47,5 (277) 44:40,0 (289)
302 302 Baran Michalina K (76) K2 (37) POL Libiąż 1:09:34,7 33:22,7 06:19 23:36,8 (313) 46:07,7 (307)
303 141 Malczyk Wiesław M (227) M4 (27) POL Libiąż 1:09:45,7 33:33,7 06:20 22:55,0 (300) 46:04,2 (304)
304 217 BARTULA JOLANTA K (77) K4 (4) POL GROJEC 1:09:45,7 33:33,7 06:20 22:57,2 (302) 46:04,2 (305)
305 318 KOCZUR ALDONA K (78) K2 (38) POL ZAGÓRZE 1:09:54,0 33:42,0 06:21 23:03,4 (306) 47:00,5 (314)
306 309 Góralczyk Joanna K (79) K3 (18) POL Kęty 1:10:51,2 34:39,2 06:26 23:14,4 (309) 46:30,0 (309)
307 304 Bies Sylwia K (80) K3 (19) POL Hecznarowice 1:10:51,5 34:39,5 06:26 23:14,6 (310) 46:30,3 (310)
308 207 Rozmus Ewa K (81) K3 (20) POL PoWoli do Celu Góra 1:10:57,6 34:45,6 06:27 22:27,9 (294) 46:47,9 (312)
309 124 Kukla Agata K (82) K2 (39) POL PoWoli do celu Brzeszcze 1:10:58,2 34:46,2 06:27 22:28,2 (295) 46:48,6 (313)
310 247 Szkudlarz Mateusz M (228) M1 (37) POL Oświęcim 1:11:03,8 34:51,8 06:27 21:30,2 (252) 47:12,5 (315)
311 246 Szkudlarz Ilona K (83) K4 (5) POL Oświecim 1:11:04,0 34:52,0 06:27 21:30,6 (253) 44:58,8 (292)
312 38 Dziedzic Dariusz M (229) M3 (91) POL Zadyszka Oświęcim Polanka Wlk. 1:11:04,1 34:52,1 06:27 22:29,0 (296) 45:07,8 (294)
313 131 Liszewski Rafał M (230) M1 (38) POL Marta Jankowska trener personalny Oświęcim 1:12:43,2 36:31,2 06:36 21:51,4 (282) 46:47,7 (311)
314 31 Dudek Jan M (231) M5 (7) POL Studio Kosmetyki Olivia Tarnowskie Góry 1:14:33,2 38:21,2 06:46 50:31,5 (318)
315 101 Kawecka Ania K (84) K2 (40) POL Maków 1:15:10,8 38:58,8 06:50 50:39,9 (319)
316 57 GOCAŁEK WIESŁAW M (232) M4 (28) POL BYLE DO PRZODU MW TYCHY 1:15:20,1 39:08,1 06:50 50:05,8 (317)
317 110 Komraus Damian M (233) M2 (68) POL Pszczyna Biega Pszczyna 1:15:30,5 39:18,5 06:51 49:13,5 (316)
318 258 TOKARZ DOMINIK M (234) M3 (92) POL ENERGY OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 1:20:08,8 43:56,8 07:17 52:37,8 (320)
DNF 90 Jędrusik Mateusz M M2 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 13:52,3 (13) 27:46,5 (14)
DNF 172 Osiecka Iwona K K2 POL Oświęcim 19:21,0 (181) 40:44,6 (222)
DNS 13 Caban Mateusz M M1 POL oGÓRY Oświęcim
DNS 44 FRYC ANNA K K2 POL Spytkowice
DNS 54 Głowiczka Adam M M2 POL Oświęcim
DNS 79 Jans Magdalena K K2 POL Oświęcim
DNS 94 Kajfasz Sabina K K1 POL Lgota
DNS 95 Kaleta Agnieszka K K2 POL PoWoli do celu Brzeszcze
DNS 111 Konik Krzysztof M M1 POL OKB Zadyszka Przeciszów
DNS 147 Matuła Natalia K K1 POL Cross by PP Oświęcim
DNS 159 Nizioł Jacek M M3 POL OKB Zadyszka Oświęcim
DNS 183 Pawlus Dawid M M1 POL Oświęcimski Klub Karate Jawiszowice
DNF 203 Rak Jolanta K K4 POL Maków
DNS 211 Rybarz Artur M M4 POL Zadyszka Oświecim Brzeszcze
DNS 233 Stafiej Katarzyna K K2 POL Dąbrowa Górnicza
DNS 235 Stankiewicz Artur M M1 POL Lubaczow
DNS 254 Śluz Rafał M M3 POL Lędziny
DNS 260 Tomalik Anna K K3 POL #BBKTS Oświęcim
DNS 261 Toporczyk Daniel M M3 POL Aurelia trend Bieruń Tychy
DNS 278 WITEK SZYMON M M1 POL 1993 KĘTY
DNS 314 Jakubiec Katarzyna K K1 POL MŁYNARSCY Nieruchomości Team Wilkowice
DNS 325 LITWIŃSKI Piotr M M1 POL Chrzanów
DNS 334 Pacułt Wojciech M M3 POL BBRUNNERS Bystra
DSQ 62 Graca Ewelina K K1 POL Oświęcim 43:42,9 07:30,9 03:58 21:51,8 (283)

BGTimeSport © 2015-2019