BIEG TOWARZYSZĄCY

Wydarzenie:
EKSTREMALNY PÓŁMARATON GÓRSKI EKSTREMALNY PÓŁMARATON GÓRSKI
Organizator:
Zarząd Terenowy NSZZP przy KPP Żywiec
Data:
25.05.2018
Miejsce:
Ostre
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
82
Ukończyło:
82
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoMetaStrata
1 185 Stanko Piotr M (1) 2001 POL ZSB-D Zywiec 08:55,4
2 181 Pietrasina Jarosław M (2) 1999 POL Żywiec 09:12,3 00:16,9
3 164 Kudrys Kazimierz M (3) 2002 POL Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 09:19,6 00:24,2
4 221 Cebula Łukasz M (4) 2000 POL Koszarawa 09:48,3 00:52,9
5 231 Tomasik Damian M (5) 2001 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 09:57,1 01:01,7
6 174 Wrzeszcz Marcin M (6) 2001 POL Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu Żywiec 10:01,0 01:05,6
7 237 SERMAK HUBERT M (7) 2003 POL ZSP w Trzebini, BWM TEAM TRZEBINIA 10:02,6 01:07,2
8 180 Pachecki Adrian M (8) 2000 POL Żywiec 10:03,9 01:08,5
9 182 Pszczółka Dominik M (9) 2000 POL Leśna 10:05,0 01:09,6
10 168 Piwowar Piotr M (10) 2002 POL Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 10:27,7 01:32,3
11 238 Wojtas Dominik M (11) 2000 POL ZSME Żywiec Kamesznica 10:32,8 01:37,4
12 233 Raszka Hubert M (12) 2000 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 10:32,9 01:37,5
13 232 Tlałka Błażej M (13) 2000 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 10:33,1 01:37,7
14 198 Meres Patryk M (14) 1999 POL ZSB-D Zywiec 10:35,8 01:40,4
15 184 Jambor Stanisław M (15) 2000 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 10:42,0 01:46,6
16 173 Baron Jakub M (16) 2005 POL GUKS Sukces Lipowa Lipowa 10:45,5 01:50,1
17 159 Wilczewski Wiktor M (17) 2004 POL SP nr 1 w Miedzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 10:45,8 01:50,4
18 226 Zawada Michał M (18) 2005 POL Laliki 10:57,8 02:02,4
19 227 Loranc Piotr M (19) 2005 POL Laliki 10:59,3 02:03,9
20 167 Handzlik Krezysztof M (20) 2003 POL Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 11:18,1 02:22,7
21 189 Szatanik Arkadiusz M (21) 2000 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 11:29,2 02:33,8
22 236 PEZDEK KACPER M (22) 2004 POL ZSP w Trzebini TRZEBINIA 11:35,0 02:39,6
23 239 Bierońska Wioleta K (1) 2001 POL ZSME ŻYWIEC Żabnica 11:37,0 02:41,6
24 169 Pszczółka Karol M (23) 2003 POL Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 11:46,5 02:51,1
25 210 Kupczak Filip M (24) 2005 POL Leśna 11:50,4 02:55,0
26 234 Błaszyński Adrian M (25) 2000 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 11:51,5 02:56,1
27 218 Cichowski Gracjan M (26) 2005 POL Leśna 11:52,9 02:57,5
28 230 Pasierbek Alicja K (2) 2001 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 11:59,6 03:04,2
29 240 Kaletka Kamil M (27) 2000 POL ZSME Żywiec Bystra 12:06,5 03:11,1
30 176 Stypuła Patryk M (28) 2000 POL Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu Żywiec 12:12,2 03:16,8
31 179 Kupczak Mateusz M (29) 2001 POL Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu Żywiec 12:15,7 03:20,3
32 178 Bałos Rafał M (30) 2001 POL Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu Żywiec 12:21,7 03:26,3
33 165 Waluś Paweł M (31) 2003 POL Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 12:22,4 03:27,0
34 166 Kos Maciej M (32) 2002 POL Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 12:22,8 03:27,4
35 187 Wojnar Piotr M (33) 2004 POL Leśna 12:30,3 03:34,9
36 191 Greń Paweł M (34) 2004 POL Leśna 12:31,8 03:36,4
37 206 Lasik Kamil M (35) 2007 POL Leśna 12:36,4 03:41,0
38 175 Smołoński Krystian M (36) 2001 POL Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu Żywiec 13:12,0 04:16,6
39 235 Guńka Robert M (37) 2001 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 13:18,3 04:22,9
40 186 Strzałka Jakub M (38) 2001 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 13:19,7 04:24,3
41 183 Walaszek Marcin M (39) 2001 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 13:19,9 04:24,5
42 193 Raczek Patryk M (40) 2004 POL Leśna 13:27,7 04:32,3
43 194 Urbaniak Krzysztof M (41) 2006 POL Leśna 13:28,4 04:33,0
44 161 Fabia Kacper M (42) 2004 POL SP nr 1 w Miedzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 13:40,6 04:45,2
45 160 Fabia Karol M (43) 2007 POL SP nr 1 w Miedzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 13:42,0 04:46,6
46 172 Francuz Mikołaj M (44) 2006 POL GUKS Sukces Lipowa Lipowa 13:49,2 04:53,8
47 223 Sadowski Piotr M (45) 2003 POL SP3 Żywiec, klasa II gimnazjalna Ostre 13:55,7 05:00,3
48 211 Kubica Mateusz M (46) 2007 POL Leśna 14:05,5 05:10,1
49 192 Wandzel Kacper M (47) 2004 POL Leśna 14:20,5 05:25,1
50 190 Porębski Jerzy M (48) 2004 POL Leśna 14:20,5 05:25,1
51 207 Lasek Bartłomiej M (49) 2005 POL Leśna 14:25,6 05:30,2
52 222 Stasica Michał M (50) 2003 POL SP3 Żywiec, klasa II gimnazjalna Ostre 14:42,4 05:47,0
53 224 Kubica Marcin M (51) 2001 POL SP3 Żywiec, klasa II gimnazjalna Ostre 14:43,1 05:47,7
54 162 Stwora Wiktoria K (3) 2003 POL Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 14:51,5 05:56,1
55 163 Walusiak Joanna K (4) 2003 POL Gimnazjum w Międzybrodziu Bialskim Międzybrodzie Bialskie 14:59,3 06:03,9
56 219 Cichowska Laura K (5) 2007 POL Leśna 15:09,4 06:14,0
57 177 Rypień Jakub M (52) 2000 POL Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu Żywiec 15:09,9 06:14,5
58 205 Miśkiewicz Kamil M (53) 2006 POL Leśna 15:13,5 06:18,1
59 171 Kubień Krzysztof M (54) 2005 POL GUKS Sukces Lipowa Lipowa 15:21,4 06:26,0
60 202 Paśko Julia K (6) 2006 POL Leśna 15:23,0 06:27,6
61 203 Legierska Kinga K (7) 2005 POL Leśna 15:23,1 06:27,7
62 170 Krupa Piotr M (55) 2005 POL GUKS Sukces Lipowa Lipowa 15:24,2 06:28,8
63 228 Pytel Natalia K (8) 2004 POL Laliki 16:04,6 07:09,2
64 217 Ciućka Joanna K (9) 2004 POL Leśna 16:04,8 07:09,4
65 208 Kupczak Justyna K (10) 2005 POL Leśna 16:39,0 07:43,6
66 229 Prochot Marta K (11) 2001 POL ZSAiO Żywiec Żywiec 16:47,8 07:52,4
67 197 Prochot Dominika K (12) 2005 POL Leśna 16:47,9 07:52,5
68 199 Hulbój Jakub M (56) 2007 POL Leśna 17:01,4 08:06,0
69 195 Semla Michał M (57) 2007 POL Leśna 17:01,5 08:06,1
70 214 Kiełbas Paweł M (58) 2007 POL Leśna 17:02,3 08:06,9
71 188 Wróbel Dominika K (13) 2004 POL Leśna 17:10,0 08:14,6
72 225 Kapała Wiktor M (59) 2004 POL SP3 Żywiec, klasa VII Ostre 17:19,6 08:24,2
73 209 Kupczak Olga K (14) 2005 POL Leśna 19:17,1 10:21,7
74 216 Domaradzka Zuzanna K (15) 2006 POL Leśna 19:19,1 10:23,7
75 213 Kliś Zofia K (16) 2007 POL Leśna 19:36,8 10:41,4
76 200 Pępek Julia K (17) 2008 POL Leśna 19:36,9 10:41,5
77 196 Romik Gabriela K (18) 2008 POL Leśna 20:44,2 11:48,8
78 212 Kubica Martyna K (19) 2007 POL Leśna 20:48,4 11:53,0
79 215 Jagosz Oliwia K (20) 2008 POL Leśna 21:03,2 12:07,8
80 204 Łodziana Katarzyna K (21) 2005 POL Leśna 22:20,4 13:25,0
81 220 Bednarz Karolina K (22) 2006 POL Leśna 22:20,6 13:25,2
82 201 Pełka Oliwia K (23) 2007 POL Leśna 22:21,0 13:25,6

BGTimeSport © 2015-2019