Bieg na Klimczok

Wydarzenie:
4.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich 4.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
23.06.2018
Miejsce:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Bielsku-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
53
Ukończyło:
53
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrata
1 226 Marek Dariusz M (1) 1985 M18 (1) POL Alpin Sport Team Wieliczka 40:47,2
2 248 ŚWIADEK MICHAŁ M (2) 1994 M18 (2) POL KAMIEŃ 40:58,3 00:11,1
3 229 Misiak Bartosz M (3) 1987 M18 (3) POL Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe Cesky Tesin 41:08,8 00:21,6
4 250 Urbańczyk Karol M (4) 1990 M18 (4) POL Gliwice 42:35,7 01:48,5
5 218 IZYDOREK Michał M (5) 1999 M18 (5) POL KS SPRINT meszna 43:28,6 02:41,4
6 213 Góra Sławomir M (6) 1992 M18 (6) POL alpin sport team Korbielow 43:33,1 02:45,9
7 238 Rysz Robert M (7) 1982 M35 (1) POL Zabrze 46:02,3 05:15,1
8 210 Gawlas Dominik M (8) 1982 M35 (2) POL Cieszyn 46:33,8 05:46,6
9 221 Kasiowniak Błażej M (9) 1993 M18 (7) POL Bielsko-Biała 47:49,8 07:02,6
10 233 Ochałek Mariusz M (10) 1994 M18 (8) POL Kalenji by Decathlon Polska Katowice 48:51,1 08:03,9
11 255 Mikołajczyk Tyberiusz M (11) 1977 M35 (3) POL Alpinka SkiTrab Team KS Kandahar Brenna 49:09,3 08:22,1
12 251 Walczy Janusz M (12) 1981 M35 (4) POL Bielsko-Biała 51:59,8 11:12,6
13 215 Grygiel Marek M (13) 1976 M35 (5) POL JacekBiega Running Team Kraków 52:22,4 11:35,2
14 225 Magnucki Adam M (14) 1986 M18 (9) POL Mysłowice 52:22,7 11:35,5
15 246 Szczypka Piotr M (15) 1989 M18 (10) POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Chybie 52:46,5 11:59,3
16 236 Piętko Dariusz M (16) 1970 M35 (6) POL Bielsko-Biała 53:08,5 12:21,3
17 228 MILOTA MACIEJ M (17) 1962 M50 (1) POL Bielsko-Biała 54:01,6 13:14,4
18 235 PALUSZKIEWICZ KACPER M (18) 1994 M18 (11) POL Kamesznica 54:05,5 13:18,3
19 205 Chwałek Agnieszka K (1) 1996 K18 (1) POL skazaninasukcespl Bestwina 54:32,6 13:45,4
20 257 Kuźnik Rafał M (19) 1985 M18 (12) POL Husaria race team Katowice 54:54,8 14:07,6
21 200 Mostowik Marcin M (20) 1984 M18 (13) POL Brzeszcze 55:31,3 14:44,1
22 211 GŁÓD JACEK M (21) 1971 M35 (7) POL Bielsko-Biała 56:17,7 15:30,5
23 256 Bazułka Aleksandra K (2) 1995 K18 (2) POL AZS UJ Katowice 56:33,2 15:46,0
24 240 Sikora Stefan M (22) 1949 M50 (2) POL Team Sikora Bielsko - Biała 57:23,2 16:36,0
25 249 Trzopek Marcin M (23) 1992 M18 (14) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 58:20,2 17:33,0
26 217 Handziak Tomasz M (24) 1982 M35 (8) POL Lubaczów 58:58,4 18:11,2
27 216 Guzdek Andrzej M (25) 1980 M35 (9) POL Czechowice-Dziedzice 59:07,3 18:20,1
28 212 Bartków Łukasz M (26) 1984 M18 (15) POL BB Runners Bielsko-Biała 59:20,1 18:32,9
29 234 Ożga Sebastian M (27) 1988 M18 (16) POL Tychy 59:33,3 18:46,1
30 239 Sikora Alicja K (3) 1952 K50 (1) POL Team Sikora Bielsko - Biała 1:01:29,3 20:42,1
31 227 Maryjosz Adrian M (28) 1974 M35 (10) POL Niezrzeszony Żory 1:02:29,0 21:41,8
32 207 Dokupil Kinga K (4) 1997 K18 (3) POL Nowa Wieś 1:04:49,9 24:02,7
33 204 Chęciński Krzysztof M (29) 1984 M18 (17) POL Łodygowice 1:05:44,3 24:57,1
34 247 Ślęzak Danuta K (5) 1965 K50 (2) POL Częstochowa 1:05:44,7 24:57,5
35 243 Sporysz Mateusz M (30) 1993 M18 (18) POL Kozy 1:06:35,6 25:48,4
36 242 Sokołowski Piotr M (31) 1963 M50 (3) POL Meszna 1:06:35,8 25:48,6
37 241 Sokołowska Anna K (6) 1965 K50 (3) POL Meszna 1:06:36,4 25:49,2
38 208 Dyduła Renata K (7) 1975 K35 (1) POL Rysio biega Kraków 1:09:42,1 28:54,9
39 232 Murański Piotr M (32) 1986 M18 (19) POL Brzeszcze 1:09:43,2 28:56,0
40 231 Moskal Marcin M (33) 1983 M35 (11) POL Amator Kozy 1:10:36,9 29:49,7
41 201 Bondarczuk Sylwia K (8) 1976 K35 (2) POL Szybkie Żółwie Międzyrzecze Dolne 1:12:09,4 31:22,2
42 237 Ponikiewska Małgorzata K (9) 1984 K18 (4) POL Brak Pewel Mała 1:12:33,3 31:46,1
43 220 Jasińska Patrycja K (10) 1995 K18 (5) POL Tychy 1:14:23,8 33:36,6
44 344 Komander Mariusz M (34) 1979 M35 (12) POL Mysłowice 1:14:48,7 34:01,5
45 245 STEBEL PIOTR M (35) 1969 M35 (13) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:15:43,3 34:56,1
46 244 Stawowczyk Agnieszka K (11) 1991 K18 (6) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice-Dziedzice 1:16:36,6 35:49,4
47 203 Castillo-Żarczyński Luz K (12) 1968 K50 (4) POL ULTRA BESKID SPORT Bielsko-Biała 1:18:27,8 37:40,6
48 224 Lenart Dariusz M (36) 1989 M18 (20) POL Bielsko-Biała 1:18:53,2 38:06,0
49 230 MLECZKO MONIKA K (13) 1966 K50 (5) POL BIELSKO-BIAŁA 1:20:31,2 39:44,0
50 219 Jacak Rafal M (37) 1983 M35 (14) POL Rudzica 1:21:58,6 41:11,4
51 209 Dziki Ewa K (14) 1983 K35 (3) POL BB Runners Bielsko-Biała 1:24:37,7 43:50,5
52 254 Waras Wojciech M (38) 1983 M35 (15) POL Katowice 1:34:15,2 53:28,0
53 253 Waras Barbara K (15) 1984 K18 (7) POL Katowice 1:34:15,2 53:28,0

BGTimeSport © 2015-2019